bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 00:21


Левски 2004 (Карлово) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 16 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05.2011
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2011 14:54 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
Утре от 18.00 в мач от 31-кръг на Югоизточната В футболна група Офк Левски Карлово приема коравия и стабилен отбор на Итд Гигант от гр.Съединение - гостите са трети във временното класиране,а нашия тим е 16-ти.Предния полусезон ги бихме в Съединение с 1-2 - да се надяваме,че утре ще вземем нови три точки и радост за феновете които ще бъдат на стадиона.Аз ще бъда там - надявам се да има повече фенове да подкрепят отбора.
:002: :002: : :a026: :icon_cska: :redcard:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05.201
МнениеПубликувано на: 01 Май 2011 19:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2009 18:18
Мнения: 81
Отбор: Левски (Карлово)
ОФК "Левски" - Карлово 4:1 ФК "ИТД-Гигант" - Съединение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2011 22:47 
Offline

Регистриран на: 18 Яну 2011 15:28
Мнения: 102
Отбор: Левски (Карлово)
Изненада!!!Много често така става третия да падне от шестнадесетия,ха-ха.Предния мач се случи с Левски ,сега се случва със Съединение.Обаче едно мога да кажа,че Левски е непредсказуем-както може да падне от по-слаб отбор,така може да бие и по-силен.Това обаче не ми допада,защото предпочитам отбора ни като играе да играе и както може да бие третите,така да бие и двадесетите.Липсата на стабилност в играта на отбора показва,че веднъж играе добре,другия път злe-няма постоянство.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2011 23:05 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
Бях на мача - получи се един много добър мач - надиграхме ги в много отношения.В 1-та минута Стоян Маринов напредна и стреля от дъгата на наказателното поле - но топката мина над вратата.
В 5-мин около 500-600 зрители на стадиона в Карлово ликуваха - при една добра атака с премерен удар наказателното поле - Стоян Маринов прати топката в мрежата 1-0 за Левски Карлово.
Така завърши и полувремето - втората част започна равностойно в първите 5 мин,но след това се видя,че Левски Карлово ще се опита да натисне - в 52 мин - играч на Левски Карлово беше останал сам срещу вратаря - беше повален в наказателното поле,но не последва сигнал,а последва жълт картон за симулация - за мен дузпа имаше.В 55 мин 2-0 номер 15 - Кристиан - не му знам фамилията.След това още два гола - един на Стоян Маринов и един на Костантин Костов - в 80-тата минута гостите намалиха на
4-1 вкарвайки си почетен гол.Левски Карлово имаше още 3-4 чисти положения 3 от които 100 процентови - за да направи победата още по-изразителна.Доволен съм от играта и раздаването на момчетата,Доволен съм от играта и победата.
Ако играем така във всеки мач - цена няма да имаме.След лошото начало на сезона - в периода август - октомври - в момента сме добре,но пропуснатите точки тогава си оказват влиянието.
В следващия кръг в сряда - 18.00 Тунджа Ягода - Левски Карлово в с.Горно Ботево - Старозагорско.
Следващо домакинство - Неделя 08.05.2011 - 18.00 Левски Карлово - Свиленград.

Искам да ви уверя,че всичко около отбора на Левски Карлово е наред - в съблекалнята нещата са наред - няма притеснения за нищо около клуба!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2011 23:28 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2010 10:09
Мнения: 136
Отбор: ЦСКА (София)
http://football24.bg/novina/50350-levsk ... a-s-gigant

Гладна мечка хоро не играе.Щом в съблекалнята нещата са наред,значи футболистите са получили заплатите и премиите си и ...4:1.Ами давайте им редовно парите,че да играят иначе като погледнеш резултатите от мачовете им и аз мисля че се движат по наклонената права:ще играя-няма да играя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 00:06 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
fen написа:
http://football24.bg/novina/50350-levski-karlovo-vse-pak-izleze-za-macha-s-gigant

Гладна мечка хоро не играе.Щом в съблекалнята нещата са наред,значи футболистите са получили заплатите и премиите си и ...4:1.Ами давайте им редовно парите,че да играят иначе като погледнеш резултатите от мачовете им и аз мисля че се движат по наклонената права:ще играя-няма да играя.


Всичко е нормално - за двете победи ще има премии на играчите :)
Eто ти актуална новина
http://football24.bg/novina/50372-levsk ... oto-myasto


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 00:12 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
http://football24.bg/novina/50372-levsk ... oto-myasto


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 00:16 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2010 10:09
Мнения: 136
Отбор: ЦСКА (София)
ОК,радвам се за футболистите ви.Но като съм тръгнал със сентенции да отговарям,че да ти кажа-че всяка крушка си има опашка.Не вярвам на написаното,имало си е нещо,но както и да е,важното е,че отбора победи.В аматьорската група се играе и за пари,но само заради тях да проваляш мач-виж това не прави чест на футболистите ви и треньора ви.Отбора го предаде/за треньора говоря/ на мача срещу Ямбол,а днес сит и доволен го възнагради с победа.Но парите са си пари,труда си е труд и трябва да бъде възнаграден.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05.201
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 11:28 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
fen написа:
ОК,радвам се за футболистите ви.Но като съм тръгнал със сентенции да отговарям,че да ти кажа-че всяка крушка си има опашка.Не вярвам на написаното,имало си е нещо,но както и да е,важното е,че отбора победи.В аматьорската група се играе и за пари,но само заради тях да проваляш мач-виж това не прави чест на футболистите ви и треньора ви.Отбора го предаде/за треньора говоря/ на мача срещу Ямбол,а днес сит и доволен го възнагради с победа.Но парите са си пари,труда си е труд и трябва да бъде възнаграден.


В Ямбол също не е имало бойкот - отбора ни там е бил без четирима основни играчи - двама наказани поради натрупване на картони и двама контузени.Ако тези четирима играчи които са основни за тима ни бяха в игра в Ямбол можеше резултата да е съвсем друг.Така,че играчите не са предавали треньора и винаги са се борили за добри резултати и дори за победа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Ре: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05.201
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 17:37 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2011 17:30
Мнения: 9
Отбор: Левски (Карлово)
Вижте какво нз дали някои от вас е хващал топка през живота си и дали вие сте точно хората,които трябва да критикувате карловския футболен отбора. Маии не ст разговаряли с никои от момчетата ни ? Тук не става въпрос само за пари,става дума за лоялност сплотеност не само от страна на колектива а и от страна на ръководството.ЗА съжаление тук такова нещо няма.Господин Каръмчев лъже наи-безочливо момчетата, а Мирослав Банчевски ,мишока долен замзва лъжите на Каръмчев. Не става въпрос за пари,а за човешко отношение и мъжка дума. А според вас дали може да очаквате такова нещо от Каръмчев

ПИШИ НА КИРИЛИЦА! (редактирано от модератор)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Ре: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05.201
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 17:54 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2011 17:30
Мнения: 9
Отбор: Левски (Карлово)
Играчите никога не са предавали трениора си напротив за съжаление стана точно обратното,и моляви наистина за напред консолтираиите се с някои от отбора преди да побликувате каквото и да е било .

ПИШИ НА КИРИЛИЦА! (редактирано от модератор)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Ре: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05.201
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 18:19 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
ivanivanov написа:
Вижте какво нз дали някои от вас е хващал топка през живота си и дали вие сте точно хората,които трябва да критикувате карловския футболен отбора. Маии не ст разговаряли с никои от момчетата ни ? Тук не става въпрос само за пари,става дума за лоялност сплотеност не само от страна на колектива а и от страна на ръководството.ЗА съжаление тук такова нещо няма.Господин Каръмчев лъже наи-безочливо момчетата, а Мирослав Банчевски ,мишока долен замзва лъжите на Каръмчев. Не става въпрос за пари,а за човешко отношение и мъжка дума. А според вас дали може да очаквате такова нещо от Каръмчев


Иванов,ако може пиши на кирилица - в форума не се толерира - писането на латиница.Не знам кого визираш с този постинг - и не знам дали мен ме включваш в групата на хората които визираш.Но ако ме визираш и мен - бих искал да ти кажа,че топка съм виждал и съм тренирал и играл - както в Левски Карлово - като дете - така и в махалата до около 20 годишен - сега играя пак с приятели,но по-рядко.
Искам да те уверя,че съм разговарял с момчетата и знам какво говоря.
Наистина не става въпрос за пари - момчетата играят добре - те са сплотени и лоялни както помежду си така и с ръководството на отбора - както и треньорското ръководство е лоялно към момчетата.За двете победи - срещу Хеброс и вчера срещу Съединение ще бъдат изплатени премии на футболистите.При следваща победа също ще има премии.Измисления заместник-кмет Георги Каръмчев скоро ще си ходи - както с нещо ще си ходят и сегашния кмет и други заместници и хора които не им е мястото в общината.Идват избори и на тези избори изброените лица ще си отидат в къщи.В момента Каръмчев не се занимава с спорта - прехвърлил го е на други хора.А Миро Банчевски няма кой знае какво отношение към спорта.Ясно е,че Левски Карлово ще завърши сезона и,че ще има отбор и догодина.А кой кого и как лъже не знам - наскоро е имало среща с кмета и други хора в общината на която са се обсъждали проблемите на спорта и футбола - гарантирано е,че Левски ще завърши сезона и догодина ще има пак отбор.Гарантирано е,че при победи футболистите ще получават премии и ако има нещо да се изплаща то ще бъде изплатено.Но въпреки всичко - както ви казах идват избори и ще има смяна на управлението в кметството - дай боже да се върне кмета Д-р Кабаиванов - който възроди отбора през 200ч и намираше финансиране на отбора за гонене на високи цели и за играчи и за всичко.Очаквам,че след лошия старт на сезона 2010-2011 - сега положението с отбора е стабилно и,че предстоят по-добри времена за карловския футбол.А на първо място трябва да бъдат човешкото отношение и мъжката дума,а след това пари и други неща.От Каръмчев обаче едва ли може да се очаква такова нещо - все пак не знам дали знаете но в интернет доста неща може да се прочете за заместник-кмета Георги Каръмчев и всички те са базирани на факти и не говорят нищо добро за този човек.Но по-важното е,че нещата около отбора и играчите са спокойни и в съблекалнята също.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Ре: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05.201
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 18:22 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
ivanivanov написа:
Играчите никога не са предавали трениора си напротив за съжаление стана точно обратното,и моляви наистина за напред консолтираиите се с някои от отбора преди да побликувате каквото и да е било .

Играчите никога не се предавали треньора както и треньора не е предавал играчите.Аз лично съм се консултирал с много хора за да мога да кажа едно или друго нещо.В Ямбол сме били без четирима основни играчи - двама наказани заради натрупани картони и двама контузени.
Треньора в момента Г-н Трифон Пачев си изпълнява съвестно треньорските задължения.Момчетата също си изпълняват задълженията - да играят и да печелят.
Вчера го доказахме с много добрата игра - преди 2 кръга с Харманли също,но в Ямбол липсата на основни играчи си е казала думата.Има отворена нова тема за предстоящия мач с Тунджа Ягода.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2011 18:26 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
Между другото Иванов видях,че си нов - фен на Левски Карлово - добре дошъл и се радваме,че си се регистрирал.Дано скоро и други нови фенове да се регистрират като теб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ре: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2011 13:17 
Offline

Регистриран на: 18 Яну 2011 15:28
Мнения: 102
Отбор: Левски (Карлово)
ivanivanov написа:
Вижте какво нз дали някои от вас е хващал топка през живота си и дали вие сте точно хората,които трябва да критикувате карловския футболен отбора. Маии не ст разговаряли с никои от момчетата ни ? Тук не става въпрос само за пари,става дума за лоялност сплотеност не само от страна на колектива а и от страна на ръководството.ЗА съжаление тук такова нещо няма.Господин Каръмчев лъже наи-безочливо момчетата, а Мирослав Банчевски ,мишока долен замзва лъжите на Каръмчев. Не става въпрос за пари,а за човешко отношение и мъжка дума. А според вас дали може да очаквате такова нещо от Каръмчев

ПИШИ НА КИРИЛИЦА! (редактирано от модератор)


За миналия сезон и аз подочух,че си играят с нервите и парите на момчетата.Незнам само Пачев тогава на кой кланяше глава на отбора или на общиата.Изглежда и този е така,проблемът продължава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ре: 31-кръг ОФК Левски Карлово - Гигант Съединение 01.05
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2011 13:24 
Offline

Регистриран на: 18 Яну 2011 15:28
Мнения: 102
Отбор: Левски (Карлово)
ivanivanov написа:
Играчите никога не са предавали трениора си напротив за съжаление стана точно обратното,и моляви наистина за напред консолтираиите се с някои от отбора преди да побликувате каквото и да е било .

ПИШИ НА КИРИЛИЦА! (редактирано от модератор)


Незнам дали треьора е предавал отбора или отбора треньора си.Зам само,че треьорът е имал свои хора в отбора с които са се опитвали да саботират мачовете.За много мачове треньорът Пачев е казвал на момчетата да не ходя или както решат.Обаче съвестните футболистчета не са лягали на такива манипулации и са отсрамвали града колкото могат.Само нямам инфо дали Пачев го е правил за доброто на отбора,за себе си или и за двете каузи.Тази година определено има схеми,но не мисля,че идват от треньора.Ще изчакаме изборите и ще видим дали всичко ще остане по старому.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 16 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62333 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31190 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 41318 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 21403 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Левски- Барса
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 8502 23 Ное 2006 19:25
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози