bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 04:50


Левски 2004 (Карлово) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 40 мнения ]  Предишна  1, 2

Левски (Карлово) - Нефтохимик
Анкетата свършва на 11 Окт 2009 10:48
Победа за Левски 50%  50%  [ 3 ]
Равен 17%  17%  [ 1 ]
Победа за Нефтохимик 33%  33%  [ 2 ]
Общо гласове : 6
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2009 22:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
Да ,така е. Но за амбиции за Б никой не говори. 4-5 място е добре и аз мисля, че ще сме някъде там в класирането.

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2009 23:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2009 02:13
Мнения: 116
Местоположение: гр.Карлово
Отбор: Левски (Карлово)
Webmaster Vratza написа:
Не знам какво правитe с Равда и Марица, но правите 1:1 у дома с Ягода и то с човек повече, правите 1:1 у дома със Стамболово и падате от Созопол...ако наистина имахте сили и амбиции да влизате, тези мачове е трябвало да се вземат...предвид че Созопол и Стамболово са точно зад вас в класирането бих казал, че по тези резултати мястото ви е именно към 4-5!
Там и ще завършите накрая според мен! Все пак успех и честита победа над Нафтата!

ами ти да си чувал за обиграване на отбор...забелижи последните двубой,нормално е докато се сработят момчетата в наяалото да има и грешки!ИНАЧЕ ДНЕС БЯХА УНИКАЛНИ!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2009 23:05 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Боже мили, ти май не си чувал за обиграване на отбор! Отбор не се обиграва за 4 мача...ако си обигравате отбора, то тогава да се говори за Б група е направо смешно! Аз си мислех, че вие сте се засилили да влизате????

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2009 13:51 
Offline

Регистриран на: 12 Окт 2009 13:43
Мнения: 3
Отбор: Левски (София)
Skype: levski64
Здравейте ! Аз съм момчето със знамената от мача . Искам да предложа нещо . Както знаете АКО влезем в Б група Ще трябва да има пуплика която да ги подкрепя в загуба и победа ! Предлагам от следващото ДОМАКИНСТВО да се саберем и да покрепяме отбора през ЦЕЛИТЕ 90 минути !!! Това не означава че няма да ходим и извън Карлово за да ги подкрепяме !!! Чакам отговори по тази тема !!! :f20: :f20: :f20: :f20: :f20: :f20: :icon_levski: :icon_levski: :icon_levski: :icon_levski: :f20:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 11.10.09 Левски(Карлово) - Нефтохимик
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2009 11:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
Ultras Karlovo написа:
Здравейте ! Аз съм момчето със знамената от мача . Искам да предложа нещо . Както знаете АКО влезем в Б група Ще трябва да има пуплика която да ги подкрепя в загуба и победа ! Предлагам от следващото ДОМАКИНСТВО да се саберем и да покрепяме отбора през ЦЕЛИТЕ 90 минути !!! Това не означава че няма да ходим и извън Карлово за да ги подкрепяме !!! Чакам отговори по тази тема !!! :f20: :f20: :f20: :f20: :f20: :f20: :icon_levski: :icon_levski: :icon_levski: :icon_levski: :f20:


Малък, похвално е че искаш да подкрепяш по този начин отбора. Но за Б-група май ни е рано още. А и не знам някой да е споменавал за такива амбиции. Нашите подкрепата си я имат. На стадиона бройката на публиката е прилична. Етествено срещу лидерите ще има повече.

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2009 15:22 
Offline

Регистриран на: 12 Окт 2009 13:43
Мнения: 3
Отбор: Левски (София)
Skype: levski64
Който иска да идва аз отивам на гостуването сега и др. седмица ще правим шоу и в карлово ! :f20: :f20: :f01: :f01: :icon_levski: :icon_levski: :icon_levski: :f20: :f20: :f01: :f01:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2009 17:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 23:43
Мнения: 175
Местоположение: Нефтохимик това е Бургас!
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
PAVKATA1914 написа:
Ами предполагам при първия наш гол..
Може би подразнени от радващата се публика,вашите се се опитаха да скочат на пистата.При което СОТ-а се опитаха да ги укротят. И мисля тогава ,че стана и мелето. Многократно се опитваха да напуснат и сектора в който бяха, за да се поразправят с публиката или с някой от охраната. Та, при последвалото меле, след като бе ударен и охранителя нашите тръгнаха да ги защитават. Все пак до допир на двете публики не се стигна.



НИКОИ не е искал да ходи към пистата!
някои от нашите бутаха умрялата оградка и някъв хап от сота почна да мутрее, след което един от наще беше прескочил оградата и се беше подпрял на нея от външната страна и сота измутря и го удари и ние отвърнахме като му пръснахме главата на оня путарляк... тоест те първи удариха наш фен и от там стана всичко...
хаха то ако беше се стигнало до "допир" оО кво щяхте да направите като бяхте някви смешни лапенцам дядки и майки с деца?!?!?
аре стига сте се изфърляли, а ние кво да кажем, че хвърляхте камъни, шишета и пиратки по наши футболисти?!?!
и бяхме 50+, ама все едно, догодина ви чакаме в Бургас :bounce: ако не посерете де...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2009 18:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
Ами не съм сигорен дали към вас тръгнаха майките с децата. В Бургас едва ли ще има наша публика. При нас няма ултра-хуулс-кежуал-фенс груп. Пак казвам ,не знам как щеше да мача по трибуните.
Както и да е. И ние едно време се правехма на бабаити по села и по паланки. Ама наказаха отбора един път и ентусиазма ни изчезна. Тва беше когато играехме в окръжните групи...
Не че е лошо да поддържаш отбора си , ама влезте пак в А-група и се мерете с големите.

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2009 13:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 23:43
Мнения: 175
Местоположение: Нефтохимик това е Бургас!
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
все 1 няма да споря, които е бил там е видял
а незнам вас защо не ни наказаха, като хвърляхте чишета, камани и пиратки по терена...
П:П: как да нямате хулугани, какви бяха онея 10-12 годишни циганчета дето ги фърляха тея неща и нареждаха, все 1, ако беше станало нещо умрелия сот щеше да направи нещо :D
аре до догодина
:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 11.10.09 Левски(Карлово) - Нефтохимик
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2009 18:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
:silent:

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2009 01:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2009 02:13
Мнения: 116
Местоположение: гр.Карлово
Отбор: Левски (Карлово)
TojaRaSaN написа:
все 1 няма да споря, които е бил там е видял
а незнам вас защо не ни наказаха, като хвърляхте чишета, камани и пиратки по терена...
П:П: как да нямате хулугани, какви бяха онея 10-12 годишни циганчета дето ги фърляха тея неща и нареждаха, все 1, ако беше станало нещо умрелия сот щеше да направи нещо :D
аре до догодина
:)

циганчета?хъм ...внимавай какви ги дрънкаш,първо си поправи погледа,за твойте проблеми с очите,може да се обърнеш към някой очен лекар,все пак си е обида,добре че никой от техните бащи не чете писанията ти в този форум!
За хвърлените както писа по горе:".....чишета, камани и пиратки по терена...",мога да кажа че нямаше камъни...без фантазиии и преувеличения моля,за реакциите на едно 12 годишно дете ,неможеш да съдиш цялата агитка на Левски,всички около него му се караха за тези му действия,всичко това не е извършино с умисъл!Друго е да видиш че цялата агитка или част от нея хвърля по футболистите!
За изцепките на вашите фенове,само мога да коментирам момента с едното момче на Нефтохимик което напусна сектора си и се доближи до нашите фенове,грешката беше на полицията/после го хванаха/ че наблюдаваше поголямата част от вашите фенове, та това момче дойде в близост до нас разпервайки ръце и незнам може би се правеше на БЕЗСМЪРТЕН лииии незнам,само намесата на полицията го спаси от разправия или нещо по сериозно!Кажи ми реално /разсъждавайки трезво/,ние бяхме около 700 души/за бройката може да греша,но горе долу толкоз/-вие 50 човека!Тааа пита се в задачата кой е по-силен?Немога да разбера кво се напъвате да вилнеете,четох и за мача с Марица,и с Металик/Сопот/ пак е било същото,неразбирам малоумни ли сте че първо сте малко като численост,и второ че с тези си постъпки само можете да навлечете наказание!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2009 23:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 23:43
Мнения: 175
Местоположение: Нефтохимик това е Бургас!
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
аз няма да споря с вас, от "гостуващия" сектор всичко което правихте се виждаше много добре
ок, ае със здраве
догодина ви чакаме в Бургас

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 11.10.09 Левски(Карлово) - Нефтохимик
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2009 20:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Юни 2008 09:26
Мнения: 57
Отбор: Левски (Карлово)
Skype: voodo_niki
Прочетох в www.winner.bg , че при побоя един от охраната 33-годишен мъж пострадал и е отведен в болница . Днес са го изписали в добро здраве !

_________________
LEVSKI KARLOVO FOREVER !!!
Изображение

viewforum.php?f=288


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2009 19:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 23:43
Мнения: 175
Местоположение: Нефтохимик това е Бургас!
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
ХАХА!
30 мин. след като беше ударен тоя от сот-а, дойде пак на мача с лепенка на главата, а след това беше и пред полицейското управление...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 11.10.09 Левски(Карлово) - Нефтохимик
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2009 15:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Юни 2008 09:26
Мнения: 57
Отбор: Левски (Карлово)
Skype: voodo_niki
нз подробности само казмвам какво съм чел ;) :icon_levski: :icon_levski:

_________________
LEVSKI KARLOVO FOREVER !!!
Изображение

viewforum.php?f=288


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 40 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62390 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31212 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 41327 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 21408 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Левски- Барса
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 8507 23 Ное 2006 19:25
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози