bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 20 Апр 2024 15:02


Български клубове - Бдин (Видин) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1178 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 48  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2007 17:28 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Бдин-Драганица 2:1.Контрола

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2007 17:36 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Росен Кирилов продължава в Кипър

Да не забравяме само от къде е от кой тим е почнал. :wink:

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2007 18:26 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Вярно ли е че и Антон Вергилов е юноша на Бдин?

http://www.beroe-bg.com/beroe/players.php?pid=54

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2007 18:32 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

Някой може ли да ми каже дали знае нещо за онова момче дето отиде от Бдин в Лацио?Има ли някой някаква информация за него,дали още е там и т.н.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2007 19:29 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Видинската крепост не пада



Бдин върви уверено към първото място, в Ботев (Вр) е заложена бомба със закъснител

Северозападната "В" група е най-малката от всички, само с 16 отбора. Обстановката там е най-спокойна. Няма скандали, няма нападки, интригата като че ли е най-малка. Повечето участници нямат финансови възможности да атакуват професионалния футбол и се задоволяват с живуркане в средата на таблицата. Единственият отбор, който открито заяви претенциите си за "Б" група, е видинският Бдин. Не случайно, тимът е едноличен лидер в групата. До момента видинската крепост е непревземаема, а и трудно може да бъде щурмувана. Бдин върви без загубен мач. Беше направена само една крива стъпка - равенството 0:0 с Гигант (Белене). Ясно се вижда обаче, че видинчани са събрали най-добрата селекция и са с класа над останалите. Изключение правят може би само два отбора. Непосредствено зад водача от засада дебнат стойностните за "В" група
Ботев (Криводол) и Ком-Миньор
Двата тима се изправят един срещу друг в ожесточено дерби тази неделя. За мнозина тимът от града на Георги Милчев - Годжи е голямата изненада. Треньорът Иван Ценов обаче е изградил боеспособен състав, който може да продължи с изненадите. След обединението на Ком (Берковица) и Миньор (Драганица) бе сформиран нов, изключително стабилен тим, който също диша във врата на Бдин. Мачът на истината обаче ще бъде в предпоследния есенен кръг, когато отборът гостува във Видин.
Внимание заслужава и воденият от Сашо Ангелов тим на Чумерна (Елена). Мнозина го определят като основен фаворит за "Б" група. Чумерна обаче не стартира по най-добрия начин и изостава на 4 точки от водача. Шефовете на най-именития клуб в Северозападната "В" група Ботев (Враца) обявиха цел класиране в шестицата, с което предизвикаха гнева на феновете. След загубения бараж за влизане във втора дивизия през лятото врачани се надяваха, че този сезон вече ще са убедително първи. Реалностите обаче са други.
Ботев продава всеки, който има някакви качества
Залага се на младоци, които не притежават възможности да се задържат в челото. В тима е заложена бомба със закъснител и всеки момент търпението на феновете може да бъде изчерпано.
Най-колоритният отбор в групата е Локомотив (Горна Оряховица). Изпълнителен директор на клуба е шоуменът DJ Теди Джорджо.
В дъното на класирането вече се оформиха и отборите, които ще се борят за оставане в групата. От видяното до момента с най-малки шансове е Ботев-Бали (Дебелец), който остава единственият тим без победа от началото на сезона. Клубът, чийто президент е братът на Краси Балъков - Иво, разпродаде играчите си, след като миналата година за малко не се класира за "Б" група. В момента се налагат само юноши.




© 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 14:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 14:08
Мнения: 674
Местоположение: Враца
Skype: ivan_vi1991
дайте снимки на стадиона

_________________
:botev: Изображение :botev:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 14:42 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Еми за сега нямам,но по натам ще вкарам.Искам да видя първо дали ще влезем в Б група.Ако влезем те би трябвало малко да го постегнат малко сега е много зле.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 14:44 
Абе ти качи сега нищо че е зле.. пък като го ремонтират пак сложи... :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 15:13 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Ето на тая снимка се вижда в какво състояние е стадиона.

Изображение

За сега има само това,а и на мен сега не ми се занимава.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 15:43 
Ок.. мерси :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 20:20 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Дузина шефове гледат сблъсъка



Сериозно присъствие на началници отчетоха на градския стадион в Берковица. В северната трибуна бяха седнали шефовете на областните съвети на БФС в Северозапада - Пенко Кирилов (Видин), Цецко Стефанов (Враца), Николай Николов (Ловеч), Александър Димитров (Плевен), Николай Цанков (Габрово), Боян Гергов (Монтана), както и секретарят на ЗС на БФС Страцимир Тинчев. На мача бяха още президентът на лидера в Северозападната "В" група Бдин (Видин) Жоро Василев и треньорът на тима Валери Цветанов, който е роден в Берковица. Към края на мача на стадиона се появи и председателят на ЗС във Велико Търново Георги Велинов. След двубоя той проведе работно съвещание.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 20:26 
Велинов е курва


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2007 19:22 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
В неделя баскетбол ли има и ако има срещу кого играе?
Някой ако може да ми и даде малко инфо относно ситуацията около Видабаскет.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2007 20:05 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
В неделя има мач м/у Видабаскет и Марципан Своге от 17:00 часа. Liuby прочети коментара ми от 17-ти в темата за мача Бдин-Дебелец там накратко описах проблемите на нашите в Своге, даже не съм написал, че са ги обиждали, плювали са ги от терасата, целели са ги със снежни топки и други такива женски номерца. Тук бяхме настръхнали и ги чакахме да дойдат, за два мача имаше да им връщаме. Написах им в техният форум, че видинчани сме злопаметни и няма да забравим лошото отношение към нашите момчета, те като скочиха по тия форуми как щели да дойдат и т.н. обаче в панталоните явно са имали стафиди. Иначе за спорта можеш да посетиш страницата на РАДИО ГАМА, там Краси Каменов е написал за новите попълнения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2007 22:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
vd написа:
В неделя има мач м/у Видабаскет и Марципан Своге от 17:00 часа. Liuby прочети коментара ми от 17-ти в темата за мача Бдин-Дебелец там накратко описах проблемите на нашите в Своге, даже не съм написал, че са ги обиждали, плювали са ги от терасата, целели са ги със снежни топки и други такива женски номерца. Тук бяхме настръхнали и ги чакахме да дойдат, за два мача имаше да им връщаме. Написах им в техният форум, че видинчани сме злопаметни и няма да забравим лошото отношение към нашите момчета, те като скочиха по тия форуми как щели да дойдат и т.н. обаче в панталоните явно са имали стафиди. Иначе за спорта можеш да посетиш страницата на РАДИО ГАМА, там Краси Каменов е написал за новите попълнения.


от както влезнахме в "Б" група , за футбола не натегаме най-много на баскетбол , найстина има за какво да ни мразите , в 2-те гостувания на вашия отбор в наща скромна зала , едвам си трагваха вашите играчи , за гостуване на наши фенове във Видин няма как да стане тая неделя , преди 2 години имаше 4,5 момчета от наще във Видин , гледам още са цели , няма какво да се палите толкоз , казаха само , че са им налитали на бой некви чички и цигани в залата като са били .... спирал тока и т.н. .... :roll: когато ни се бехте наточили , ние също се бехме наточили 30-тина човека , но за кой ли път ни пребаха с обещания за рейс за феновете , иначе спор няма , щеше да ни е тегаво във Видин на тия 30-тина идиота , но щехме да сме доволно пияни , че да не ни и пука :wink: за мача тая неделя няма какво да кажа , отбора ни е много слаб и 100% ще ни биете доста :? ае с здраве и им кажете на ваще играчи , че тая година в Своге най-верояно няма да има агитка да са спокойно , да си паркират до залата , а не в районното както последния път :wink:

п.п. друго си е да ни кажеш марципани или шоколади нали :lol:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2007 22:51 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
S|B`youths написа:
vd написа:
В неделя има мач м/у Видабаскет и Марципан Своге от 17:00 часа. Liuby прочети коментара ми от 17-ти в темата за мача Бдин-Дебелец там накратко описах проблемите на нашите в Своге, даже не съм написал, че са ги обиждали, плювали са ги от терасата, целели са ги със снежни топки и други такива женски номерца. Тук бяхме настръхнали и ги чакахме да дойдат, за два мача имаше да им връщаме. Написах им в техният форум, че видинчани сме злопаметни и няма да забравим лошото отношение към нашите момчета, те като скочиха по тия форуми как щели да дойдат и т.н. обаче в панталоните явно са имали стафиди. Иначе за спорта можеш да посетиш страницата на РАДИО ГАМА, там Краси Каменов е написал за новите попълнения.


от както влезнахме в "Б" група , за футбола не натегаме най-много на баскетбол , найстина има за какво да ни мразите , в 2-те гостувания на вашия отбор в наща скромна зала , едвам си трагваха вашите играчи , за гостуване на наши фенове във Видин няма как да стане тая неделя , преди 2 години имаше 4,5 момчета от наще във Видин , гледам още са цели , няма какво да се палите толкоз , казаха само , че са им налитали на бой некви чички и цигани в залата като са били .... спирал тока и т.н. .... :roll: когато ни се бехте наточили , ние също се бехме наточили 30-тина човека , но за кой ли път ни пребаха с обещания за рейс за феновете , иначе спор няма , щеше да ни е тегаво във Видин на тия 30-тина идиота , но щехме да сме доволно пияни , че да не ни и пука :wink: за мача тая неделя няма какво да кажа , отбора ни е много слаб и 100% ще ни биете доста :? ае с здраве и им кажете на ваще играчи , че тая година в Своге най-верояно няма да има агитка да са спокойно , да си паркират до залата , а не в районното както последния път :wink:

п.п. друго си е да ни кажеш марципани или шоколади нали :lol:
Аз не мога да разбера само къде тия твой приятели са видя ли чички и цигани в залата :shock:?Относно спирането на колите на нашите играчи ще ти кажа само,че единят ни баскетболист е полицаи,така че те едва ли се притесняват от вас :lol: :lol: :lol:

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 00:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
Liuby написа:
S|B`youths написа:
vd написа:
В неделя има мач м/у Видабаскет и Марципан Своге от 17:00 часа. Liuby прочети коментара ми от 17-ти в темата за мача Бдин-Дебелец там накратко описах проблемите на нашите в Своге, даже не съм написал, че са ги обиждали, плювали са ги от терасата, целели са ги със снежни топки и други такива женски номерца. Тук бяхме настръхнали и ги чакахме да дойдат, за два мача имаше да им връщаме. Написах им в техният форум, че видинчани сме злопаметни и няма да забравим лошото отношение към нашите момчета, те като скочиха по тия форуми как щели да дойдат и т.н. обаче в панталоните явно са имали стафиди. Иначе за спорта можеш да посетиш страницата на РАДИО ГАМА, там Краси Каменов е написал за новите попълнения.


от както влезнахме в "Б" група , за футбола не натегаме най-много на баскетбол , найстина има за какво да ни мразите , в 2-те гостувания на вашия отбор в наща скромна зала , едвам си трагваха вашите играчи , за гостуване на наши фенове във Видин няма как да стане тая неделя , преди 2 години имаше 4,5 момчета от наще във Видин , гледам още са цели , няма какво да се палите толкоз , казаха само , че са им налитали на бой некви чички и цигани в залата като са били .... спирал тока и т.н. .... :roll: когато ни се бехте наточили , ние също се бехме наточили 30-тина човека , но за кой ли път ни пребаха с обещания за рейс за феновете , иначе спор няма , щеше да ни е тегаво във Видин на тия 30-тина идиота , но щехме да сме доволно пияни , че да не ни и пука :wink: за мача тая неделя няма какво да кажа , отбора ни е много слаб и 100% ще ни биете доста :? ае с здраве и им кажете на ваще играчи , че тая година в Своге най-верояно няма да има агитка да са спокойно , да си паркират до залата , а не в районното както последния път :wink:

п.п. друго си е да ни кажеш марципани или шоколади нали :lol:
Аз не мога да разбера само къде тия твой приятели са видя ли чички и цигани в залата :shock:?Относно спирането на колите на нашите играчи ще ти кажа само,че единят ни баскетболист е полицаи,така че те едва ли се притесняват от вас :lol: :lol: :lol:


да прав си като бегаха към буса си , изобщо не видях да има притеснени от тех :roll: няма смисал от подобни спорове , често ходя във Видин , имам роднини там и съм останал само с хубави впечатления , ае с здраве :wink:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 01:11 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
В нашата зала цигани не съм виждал,освен семкаря отпред и преди две години играхме със сливен и един от техните играчи беше циганин, което много му пречеше на играта щото всички в залата му викаха,но това си е негов проблем. Цигани от баскет и волейбол не разбират, то и на мачовете на Бдин от няколко сезона почти няма мангал да гледа освен като дойдат лом и си ходят родата. Те мангалите взеха да заминават за чужбина, а българите да се връщат. Поседните години има живот в града, аз често излизам по заведенията и виждам разликата от 1999г. и 2007г., хората се поуспокоиха имат кинти, когато времето е хубаво парковете са пълни с хора и заведенията в тях също. Много чужди туристи посещават Видин и затова в града има 13 или 14 хотела и още ще се направят. А това че има по мургави българи да не забравяме, че не сме славяни. Брачата сърбе на върбе които до миналата година редовно идваха във Видин да пазаруват винаги ги различавах от нашите физиономии, нали ние сме ЧЕДА НА АСПАРУХА , А НЕ ТЕ. Идваха с много пари да пазаруват, а изведнъж големите хипермаркети се оказваха в Кутловица. А иначе видинчани си падаме малко гадняри по душа, но това е нашият чар. Оправихме ги мангустите дайте малко за отбора по баскет. Трима от нашите са полицаи Киро Кънчев, Ивайло Илиев и Николай Тодоров. Иначе сме баскетболен център с 9 отбора - 6 в мъжкото и 3 отбора в женското направление. Баскетбола е спорт номер едно във Видин, винаги залата е най-малко наполовина пълна. Побира 1200 души, но може и повече. Днес неделя ще има и мач на ветераните и ще е пълна.При мъжете мисля, най-доброто ни класиране е 4 място , но при юношите имаме златни,сребърни и бронзови медали. Сега като връщам лентата назад и се сещам, че след по-предния мач със своге 2 или 3 момченца и едно момиченце отидоха при гостите, ако това са били вашите фенове, нямам спомени нещо да е ставало в залата щото ако се беше заял некой видинчанин здраво с тях щяха и други да скочат, ние се поддържаме един друг а и кво да биеш у тези деца,когато има да си връщаме на някой не му прощаваме .В залата ни бой са яли само съдиите и делегатите а и гошо младенов след като дразнеше публиката отблизо няколко чифта яки ръце го прибраха и докато реагираха ченгетата стана шоу. Иначе има счупени прозорци с тухли по време на мача с Ч-ц Бургас и като по чудо нямаше жертви и други неща са ставали ама за тях некой друг път.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 09:32 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
vd написа:
В нашата зала цигани не съм виждал,освен семкаря отпред и преди две години играхме със сливен и един от техните играчи беше циганин, което много му пречеше на играта щото всички в залата му викаха,но това си е негов проблем. Цигани от баскет и волейбол не разбират, то и на мачовете на Бдин от няколко сезона почти няма мангал да гледа освен като дойдат лом и си ходят родата. Те мангалите взеха да заминават за чужбина, а българите да се връщат. Поседните години има живот в града, аз често излизам по заведенията и виждам разликата от 1999г. и 2007г., хората се поуспокоиха имат кинти, когато времето е хубаво парковете са пълни с хора и заведенията в тях също. Много чужди туристи посещават Видин и затова в града има 13 или 14 хотела и още ще се направят. А това че има по мургави българи да не забравяме, че не сме славяни. Брачата сърбе на върбе които до миналата година редовно идваха във Видин да пазаруват винаги ги различавах от нашите физиономии, нали ние сме ЧЕДА НА АСПАРУХА , А НЕ ТЕ. Идваха с много пари да пазаруват, а изведнъж големите хипермаркети се оказваха в Кутловица. А иначе видинчани си падаме малко гадняри по душа, но това е нашият чар. Оправихме ги мангустите дайте малко за отбора по баскет. Трима от нашите са полицаи Киро Кънчев, Ивайло Илиев и Николай Тодоров. Иначе сме баскетболен център с 9 отбора - 6 в мъжкото и 3 отбора в женското направление. Баскетбола е спорт номер едно във Видин, винаги залата е най-малко наполовина пълна. Побира 1200 души, но може и повече. Днес неделя ще има и мач на ветераните и ще е пълна.При мъжете мисля, най-доброто ни класиране е 4 място , но при юношите имаме златни,сребърни и бронзови медали. Сега като връщам лентата назад и се сещам, че след по-предния мач със своге 2 или 3 момченца и едно момиченце отидоха при гостите, ако това са били вашите фенове, нямам спомени нещо да е ставало в залата щото ако се беше заял некой видинчанин здраво с тях щяха и други да скочат, ние се поддържаме един друг а и кво да биеш у тези деца,когато има да си връщаме на някой не му прощаваме .В залата ни бой са яли само съдиите и делегатите а и гошо младенов след като дразнеше публиката отблизо няколко чифта яки ръце го прибраха и докато реагираха ченгетата стана шоу. Иначе има счупени прозорци с тухли по време на мача с Ч-ц Бургас и като по чудо нямаше жертви и други неща са ставали ама за тях некой друг път.
Ей Вд аз съм пуснал тема в баскетбол и сам предложил да направят суб-форум и за Видабаскет,ако стане драскай там тия работи.Аз ще се опитвам да търся нещо из нета,а и ти ако знаеш нещо драскай лошо няма,все пак ще се опитаме да направим и ние нещо за спорта във Видин та макар и чрез интернет форум.Да не забравяме само,че по добра реклама от спорта няма на даден обект или град или пък държава пред другите.Иначе много се кефа на форум ни убийци вече 2 предложения съм отправил за среща на едното ми отказаха,а на другото ми обещаха,че ще се видим(искам да видя дали тогава ще са такива ебачи и биячи).


На пича с родата от Видин нека господ здраве да му дава. :wink:

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 13:24 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Liuby прав си, че спорта е голяма реклама за дадено населено място, но за това трябва да се вземат в ръце и бащиците на града, а те не го правят. Последните две години на всяко тържество в нашия град участва и кмета на Каварна Цонков, не знам дали нашият кмет е прихванал нещо от него, но няма време вече. Вместо нашите данъци, а те не са малки, да отиват в титан-север, могат да се дават за спорта в града. Преди 2-3 години имаше още един отбор по баскетбол казваше се Алекс-Кнауф там беше директор Видов, на Бойко Пангаров жена му бачкаше там,а самият Бойко беше треньор на този отбор. Отбора просъществува точно два сезона. Хората в залата казваха, че Пангаров го е направил, за да може сина му да играе някъде редовно понеже беше още малък, а в другия отбор Видабаскет нямаше да го пускат често понеже там имаше по-опитни играчи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 18:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Ное 2006 10:55
Мнения: 446
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Бойко Пангаров ......... :lol: стар познайник в Своге......и на него му беше тегаво

кажете после как свърши мача...не че ми дреме за Свогенския отбор,просто от любопитство


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
LOKOTO написа:
Бойко Пангаров ......... :lol: стар познайник в Своге......и на него му беше тегаво

кажете после как свърши мача...не че ми дреме за Свогенския отбор,просто от любопитство


Абе да не повярва човек биеме във Видин явно найстина са зели добри играчи нашия отбор ама то ще е така до трети-четвърти кръг като разберат че няма пари и всички ще се разбягат :D

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007 11:23 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Бдин продължава да мачка



Бдин продължава участието си в Северозападната "В" група без нито една загубена среща. Те разгромиха тима на Ботев-Бали с 5:0. Гостите са на последно място в таблицата и това в голяма степен предреши изхода на двубоя. Головете за видинчани реализираха Виолинов (7, 75), Цолов (20), Маринов (51) и Цветослав Тодоров (54).
- Бдин оформи един силен състав, който играе резултатен футбол - сподели президентът на клуба инж. Жоро Василев. - Нашият отбор има всички качества да играе в "Б" група. Вече се радваме на широка обществена подкрепа и вярвам, че ще завършим есенния сезон на върха със значителна преднина пред останалите отбори.



© 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007 13:03 
Такива приказки съм чувал и от други хора :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007 17:04 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
b0r3t0 написа:
Такива приказки съм чувал и от други хора :)
Цялата истина е такава,че миналата година имахме по добър състав от тоя,но се продадоха някой мачове с наше участие,а сега с по-слабия състав сме на 1-во място :wink: .Да кажа още нещо,че преди стартирането на сезона тима беше фалирал и с помощта на общината тима сега играе във В група.Стадиона ни е пълен кенеф,а тревното покритие е на 6.Във Видин никой не го е грижа за спорта в града.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1178 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 48  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ВК Странджа - обща тема
Форум: Странджа (Средец)
kyynadd 10216 18 Яну 2009 21:55
от fediarosh
Преглежда непрочетените мнения Обща
Форум: Цървена звезда (Белград)
Liuby 18076 20 Яну 2008 11:23
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Обща - каквото ви душа сака
Форум: Локомотив 1927 (Дряново)
bianconero 56591 24 Юли 2009 23:42
от xPlICiT
Преглежда непрочетените мнения Обща тема за през зимната пауза -FREE ZONE
Форум: Югоизточна Трета лига
PAVKATA1914 7099 04 Дек 2009 21:06
от PAVKATA1914
Преглежда непрочетените мнения Обща тема
Форум: Балкан (Белоградчик)
handzup 14010 17 Сеп 2012 15:01
от wimbledon

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози