bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 20 Апр 2024 08:15


Български клубове - Бдин (Видин) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1178 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2007 17:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
am az predi 5-6 godini da sma idval max.

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 12:58 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Надписите на рекламното пано ги написаха агитката на Бдин на мача с Горна миналия сезон.Само на този мач присъства агитката на Бдин-около 35-40 човека.Иначе откакто е поел отбора на Бдин Жоро е нямал намерение да ги вкара в по-горна група,даже преди баража с Горубляне миналата година по телевизията каза,че сам не може да издържа отбора в по-горна група и по този начин отказа доста хора за баража, замина само един автобус.Тази година даже разпусна отбора, но се появиха и други помагачи и отбора отново го има.Тази година дано влезем в Б група.Отбора е много добър,съставен е изцяло от местни момчета,играе доста агресивно.Жалко,че изпуснахме Племен Русинов и Иван Иванов, но се върнаха Цветослав Тодоров и Милен Маринов от Белите орли,Явор Въдов като се излекува може и той да почне да играе.Юношите ни са много добри,Цветанов ги пускаше още миналия сезон да трупат опит,а в контролата с Кутловица направо им скрихме топката,след като титулярите започнаха мача и Бдин поведе с 1-0, второто полувреме останаха трима опитни и юноши на терена и ни изравниха с гол от съмнителна дузпа.Тогава на ралито в парк Нора Пизанти имаше хиляди хора, а на контролата дойдоха 150 човека. Ако Бдин покаже, че иска да играе в Б група хората ще се върнат на стадиона. Иначе радващо е за мен, че красивият ни град през последните две години се понапълни с хора.След фалита на предприятията много хора го напуснаха, но започнаха да се връщат.Заведенията и парковете са пълни с хора.Много чужди туристи посещават Видин,които за разлика от много българи знаят къде сме и кои сме били,познават богатата ни история,знаят че Видин е бил най-големият град с 30 хил. души при първото преброяване в Княжество България,знаят за Видинското царство,че вторият по-големина катедрален храм в България е видинският и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 14:27 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
vd написа:
Надписите на рекламното пано ги написаха агитката на Бдин на мача с Горна миналия сезон.Само на този мач присъства агитката на Бдин-около 35-40 човека.Иначе откакто е поел отбора на Бдин Жоро е нямал намерение да ги вкара в по-горна група,даже преди баража с Горубляне миналата година по телевизията каза,че сам не може да издържа отбора в по-горна група и по този начин отказа доста хора за баража, замина само един автобус.Тази година даже разпусна отбора, но се появиха и други помагачи и отбора отново го има.Тази година дано влезем в Б група.Отбора е много добър,съставен е изцяло от местни момчета,играе доста агресивно.Жалко,че изпуснахме Племен Русинов и Иван Иванов, но се върнаха Цветослав Тодоров и Милен Маринов от Белите орли,Явор Въдов като се излекува може и той да почне да играе.Юношите ни са много добри,Цветанов ги пускаше още миналия сезон да трупат опит,а в контролата с Кутловица направо им скрихме топката,след като титулярите започнаха мача и Бдин поведе с 1-0, второто полувреме останаха трима опитни и юноши на терена и ни изравниха с гол от съмнителна дузпа.Тогава на ралито в парк Нора Пизанти имаше хиляди хора, а на контролата дойдоха 150 човека. Ако Бдин покаже, че иска да играе в Б група хората ще се върнат на стадиона. Иначе радващо е за мен, че красивият ни град през последните две години се понапълни с хора.След фалита на предприятията много хора го напуснаха, но започнаха да се връщат.Заведенията и парковете са пълни с хора.Много чужди туристи посещават Видин,които за разлика от много българи знаят къде сме и кои сме били,познават богатата ни история,знаят че Видин е бил най-големият град с 30 хил. души при първото преброяване в Княжество България,знаят за Видинското царство,че вторият по-големина катедрален храм в България е видинският и т.н.
Видин когато е бил град софия е било поле:wink:.От към история малко градове могат да ни се опрат.Аз на тоя мач с горна миналата година не съм ходил тоест цялата минала година не съм ходил щото трябваше да служа не републиката и затова не знаех кога се е появил тоя надпис и че е имало агитка.За последно си спомням,че сме имахме агитка на мачовете от Б група.Дано се появи някой с малко повече пари и да ни върне поне в Б група,а такива в града има ама нещо не искат да влагат.Кмета се чуди вече в коя държава да си построй вила майка му да еба селска.Тоя боклук не си мръдна пръста за спорта във Видин :twisted:

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 23:28 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Абе кфо прави Кануто ...Цетралния защитник дет ви го подарихме?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2007 09:39 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
BotevVratzaForever написа:
Абе кфо прави Кануто ...Цетралния защитник дет ви го подарихме?!
Ако е мангал той не играе?Кога сте го подарили ?Има някъв мангал дето беше резерва ама не го знам какъв кану ли е каяк ли,знам само,че е мангал:8)

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2007 18:37 
Иван Иванов и Пламен Русинов в Берковица ли играят ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2007 18:41 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Bdin написа:
Иван Иванов и Пламен Русинов в Берковица ли играят ?
Аз не знам нищо.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2007 18:43 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
За Ванката се говореше,че щял да играе в Мездра ама май не е там.Сега не знам къде е.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2007 18:43 
за Пламен Русинов дочух на стадиона а гледам че некакъв Иван Иванов е вкарал за Берковица ама незнам нашия ли е


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2007 18:45 
в форума на Локо Горна пише че водиме на полувремето дано задържиме


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2007 18:46 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Bdin написа:
за Пламен Русинов дочух на стадиона а гледам че некакъв Иван Иванов е вкарал за Берковица ама незнам нашия ли е
е не е ли за чумерна или аз се бъркам.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2007 18:49 
Liuby написа:
Bdin написа:
за Пламен Русинов дочух на стадиона а гледам че некакъв Иван Иванов е вкарал за Берковица ама незнам нашия ли е
е не е ли за чумерна или аз се бъркам.


за Берковица е вкарал в 90-тата при 3-0 за Елена


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2007 18:52 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Bdin написа:
Liuby написа:
Bdin написа:
за Пламен Русинов дочух на стадиона а гледам че некакъв Иван Иванов е вкарал за Берковица ама незнам нашия ли е
е не е ли за чумерна или аз се бъркам.


за Берковица е вкарал в 90-тата при 3-0 за Елена
еми може и така да е.Те сега тия от с.Драганица се опитват на направят нещо и можа да давам малко повече пари там.

:wink:

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2007 14:48 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Трасето e очертано, шоуто предстои
Добруджа, Бдин и Любимец са без конкуренция, борбата на Югозапад е жестока


Северозапад:
Тук също можем да отличим един голям фаворит. Единствено видинският Бдин изявява претенции за професионалния футбол. Шансовете им се увеличават, като прибавим липсата на реална конкуренция
.




© 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2007 17:17 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Понеже не можах да намеря време да напиша отговор на гражданина от село Кутловица Форца незнамсикво, който беше тръгнал да сравнява старопрестолният Видин с паланката Кутловица ще кажа,че те ми изтриха коментара за контролата на Бдин с тях, понеже не може до престижни хиксове да се мъдри и един хикс със Видин. С тях тази година февруари направихме два пъти по 3-3, а юли 1-1 и паднахме с 4-1. Сезон 04/05 им дадохме мача във Видин понеже се бореха за Б група,а техният конкурент Габрово бяха дошли със съдията Момчил Врайков който им даде дузпа от съблекалнята и нашите така го разнесоха по игрището, че до края на полувремето даде две дузпи за Бдин.Храни куче да те лае, ти им помагаш а те ти викат че сме село и затова играем във В група.Когато Видин е бил най-големият град в Княжеството, те са били село Кутловица-Ломска околия.По-назад във времето когато Видин е бил град, тях ги е нямало на картата. Богатата им история включва за стотина години 4 смени на името. Ще се върна няколко сезона назад когато на мача Бдин-Севлиево един от гостите понеже го беше яд ,че падат след голове на Пламен Русинов и Румен Руменов-Джаза,изрита топката в публиката и удари едно дете, баща му взе камък и така го нацели в зурлата, че му потече кръв отвсякъде,след това скамейката на гостите начело с Пламен Марков беше обсипана с всякакви предмети и така ни наказаха за 3 мача. Първото домакинство беше в Кутловица, тръгнахме една кола 5 човека, иначе имаше доста видинчани на мача.Подранихме за мача и понеже съм служил в Габровница, пичовете ме помолиха понеже познавам града да ги заведа до центъра да пием по нещо. Останаха учудени от това което видяха , от стадиона до центъра имаше къщи където се гледаха прасета и кокошки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2007 18:03 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
vd написа:
Понеже не можах да намеря време да напиша отговор на гражданина от село Кутловица Форца незнамсикво, който беше тръгнал да сравнява старопрестолният Видин с паланката Кутловица ще кажа,че те ми изтриха коментара за контролата на Бдин с тях, понеже не може до престижни хиксове да се мъдри и един хикс със Видин. С тях тази година февруари направихме два пъти по 3-3, а юли 1-1 и паднахме с 4-1. Сезон 04/05 им дадохме мача във Видин понеже се бореха за Б група,а техният конкурент Габрово бяха дошли със съдията Момчил Врайков който им даде дузпа от съблекалнята и нашите така го разнесоха по игрището, че до края на полувремето даде две дузпи за Бдин.Храни куче да те лае, ти им помагаш а те ти викат че сме село и затова играем във В група.Когато Видин е бил най-големият град в Княжеството, те са били село Кутловица-Ломска околия.По-назад във времето когато Видин е бил град, тях ги е нямало на картата. Богатата им история включва за стотина години 4 смени на името. Ще се върна няколко сезона назад когато на мача Бдин-Севлиево един от гостите понеже го беше яд ,че падат след голове на Пламен Русинов и Румен Руменов-Джаза,изрита топката в публиката и удари едно дете, баща му взе камък и така го нацели в зурлата, че му потече кръв отвсякъде,след това скамейката на гостите начело с Пламен Марков беше обсипана с всякакви предмети и така ни наказаха за 3 мача. Първото домакинство беше в Кутловица, тръгнахме една кола 5 човека, иначе имаше доста видинчани на мача.Подранихме за мача и понеже съм служил в Габровница, пичовете ме помолиха понеже познавам града да ги заведа до центъра да пием по нещо. Останаха учудени от това което видяха , от стадиона до центъра имаше къщи където се гледаха прасета и кокошки.
Тик можеш да си пишеш каквото искаш за другите отбори и няма да ти се трие нищо защото това е форум на Бдин Видин.Ще трия мнения дето са без смислен,дето се опитват да обидят Бдин,града ни и хората в нашия град.Както си написал ни когато сме били град,някой още не ги е имало на картата.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2007 18:12 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Малко материал за господата дето пишат само глупости и се надъхват като наркоман с лепило.


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2007 10:19 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Нападател вкарва 5 за Бдин




Бдин продължава да мачка на северозапад. Тимът от Видин победи 10:1 Искър (Роман).
Предпоставките за успеха са налице - отборът запази основния си състав от миналата година. Опитният нападател Цветослав Тодоров вкара пет на Искър. Партньорът му в атаката Сашо Виолинов се отличи с четири, а един добави Генади Начев. За гостите от Роман се разписа Анатоли Ангелов от пряк свободен удар. На вратата на Бдин 17-годишният Бранимир Йорданов пази много стабилно.
- Вървим успешно към набелязаната цел - връщане в професионалния футбол - каза президентът на Бдин инж. Жоро Василев.





© 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Последна промяна Liuby на 24 Сеп 2007 19:37, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2007 19:36 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Denis написа:
Ако мислите да влизате в Б група трябва доста да си оправите стадиона.
Като база стадиона ние е пълен кенеф,но като дренаж и тревно покритие дори отбори от А група не могат да ни се опрат.

:)

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2007 00:06 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Бдин записа шеста победа


Бдин взе шеста победа от началото на сезона. Този път тимът от Видин победи 1:0 Ботев (Враца) у дома в регионалното дерби. Близо 800 зрители дойдоха на мача, нещо необичайно за "В" група.
В 21-ата мин Сашо Виолинов отбеляза победния гол във вратата на Цветковски. Ударите на голмайстора на Ботев Емил Манолов и на капитана Ангел Ангелов бяха отразявани умело от 17-годишния видински вратар Бранимир Йорданов. На мача бе и кметът на Видин д-р Иван Ценов.
- Видин се утвърди като модерен съвременен град - сподели д-р Ценов. - Нормално е градът да има отбор в професионалната група. И занапред общината ще помага на отбора, защото с играта си Бдин доказва, че играе модерен и резултатен футбол и има добро бъдеще.


Валери Цветанов (треньор на Бдин): Изпитвам голяма радост от победата, макар че е примесена с малко тъга за родния ми клуб от Враца. Искам да благодаря на ръководството на Бдин за оказаното ми доверие вече втори сезон. В резултат на това Бдин израсна като отбор, който играе модерен футбол и има качества да влезе в "Б" група.








© 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2007 00:08 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
800 зрители са малко за отбор борещ се да влезе в Б група :roll:

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2007 00:11 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
dorostol2003 написа:
800 зрители са малко за отбор борещ се да влезе в Б група :roll:
Е ти колко искаш 10 000хил. ли?За В група е нормално виж само повечето отбори в А група по колко средно имат на мач,после виж на Б група средната посещаемост,а за В какво да очакваме.Да ти кажа и друго то отбора ако влезе ще има поне по 2хил. средно на мач.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2007 09:05 
dorostol2003 написа:
800 зрители са малко за отбор борещ се да влезе в Б група :roll:


абе ние да влеземе а посещаемостта ще се увеличи...когато сме били в Б група стадиона се е пълнил до горе - сега няма да има чак толкова но по 1500-2000 средно ще се съберът


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2007 18:47 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Някой знае ли дали Бдин има стабилен спонсор за тая година.Защото всеки говори за Б група,но без финансов гръб сме за никъде.Аз знам само за Жорката,че дава пари,някой от вас дали знае за някой друг?

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2007 01:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
Нарушил си т.1 от правилата!!!


Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1178 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ВК Странджа - обща тема
Форум: Странджа (Средец)
kyynadd 10211 18 Яну 2009 21:55
от fediarosh
Преглежда непрочетените мнения Обща
Форум: Цървена звезда (Белград)
Liuby 18073 20 Яну 2008 11:23
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Обща - каквото ви душа сака
Форум: Локомотив 1927 (Дряново)
bianconero 56587 24 Юли 2009 23:42
от xPlICiT
Преглежда непрочетените мнения Обща тема за през зимната пауза -FREE ZONE
Форум: Югоизточна Трета лига
PAVKATA1914 7097 04 Дек 2009 21:06
от PAVKATA1914
Преглежда непрочетените мнения Обща тема
Форум: Балкан (Белоградчик)
handzup 14008 17 Сеп 2012 15:01
от wimbledon

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози