bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 18:51


Български клубове - Бдин (Видин) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1178 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007 19:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
Liuby написа:
b0r3t0 написа:
Такива приказки съм чувал и от други хора :)
Цялата истина е такава,че миналата година имахме по добър състав от тоя,но се продадоха някой мачове с наше участие,а сега с по-слабия състав сме на 1-во място :wink: .Да кажа още нещо,че преди стартирането на сезона тима беше фалирал и с помощта на общината тима сега играе във В група.Стадиона ни е пълен кенеф,а тревното покритие е на 6.Във Видин никой не го е грижа за спорта в града.



Edit: Писането на кирилица задължително!!!

Liuby

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 20:43 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Вчера четох в северозападния ежедневник Конкурент, че нашият бивш капитан Спас Боянов е навършил 32г и се сетих,какво е това наше ръководство да остави Спас от 2 години да не играе футбол, той все още може да сложи в малкия си джоб всички халфове в нашата група. Знаят къде могат да го намерят, в еврофутбола до музея Конака и да вземат да му отправят една оферта щото в Б група ще имаме нужда от такива като него. Иначе Спас Боянов е юноша на Бдин, но направи първи крачки в професионалния футбол с отбора на Локомотив Видин, те играха и един сезон в Б група 94/95г, президент им беше Личев, бог да го прости, след това жп-то им спря кранчето и така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 20:53 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Утре в "7 дни спорт" ще има страница за отбора!!!

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 21:03 
интересно :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 21:59 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
vd написа:
Вчера четох в северозападния ежедневник Конкурент, че нашият бивш капитан Спас Боянов е навършил 32г и се сетих,какво е това наше ръководство да остави Спас от 2 години да не играе футбол, той все още може да сложи в малкия си джоб всички халфове в нашата група. Знаят къде могат да го намерят, в еврофутбола до музея Конака и да вземат да му отправят една оферта щото в Б група ще имаме нужда от такива като него. Иначе Спас Боянов е юноша на Бдин, но направи първи крачки в професионалния футбол с отбора на Локомотив Видин, те играха и един сезон в Б група 94/95г, президент им беше Личев, бог да го прости, след това жп-то им спря кранчето и така.
Е то аз съм си мислел,че Спас е доста по стар,но не е било така.Мен ме е много яд вече как може Спас да го откажат от футбола,а да държат Данчо който постоянно се разхожда по терена като манекенка и само вика.Иначе съм го признал за едно по голям от него в изпълнения на фаулове не съм виждал.

:wink:

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 22:00 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
И на мен ще ми бъде доста интересна статията за Бдин във вестника.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 09:50 
По-добър изпълнител на фал ще видиш Чумерна като дойдат във Видин :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 09:55 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
b0r3t0 написа:
По-добър изпълнител на фал ще видиш Чумерна като дойдат във Видин :P


:lol: :lol: :lol: ОК ще чакам.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 10:00 
просто нямаш друг избор :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 10:02 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Шефът на Бдин: Забравиха откъде са тръгнали


Легендите на видинския футбол напълно са загърбили родния си клуб


Инж. Жоро Василев е строителен предприемач и президент на видинския Бдин. В момента отборът му заема еднолично първото място в Северозападната "В" група и върви стремително към професионалния футбол. Единствената болка на фенове и ръководство е, че звездите, излезли от Бдин, са забравили родния си клуб.



- Г-н Василев, "Б" група ли е единствената алтернатива пред отбора?
- Да. Целта ни е единствено класиране в професионалния футбол, след което да се утвърдим там. Всичко друго е провал.
- Как общината помага на футбола?
- До момента намираме подкрепа от Община Видин и кмета д-р Иван Ценов. Бъдещето ни зависи от изборите. Ако остане същият кмет, ще изпълним амбициите си 100%, но при други обстоятелства може да нямаме изобщо и отбор.
- Ще има ли кой да издържа Бдин в професионалния футбол?
- Имаме уверението, че средства са подсигурени. Засега аз издържам изцяло тима. За тази година
бюджетът ни е 150 хиляди лева
- Какви трудности срещате при управлението на отбора във "В" група?
- Решили сме всички проблеми. Селекцията е добра, треньорът Валери Цветанов също. Страхуваме се повече от удари под кръста. Вече се утвърдихме на първото място, което ни приляга най-много.
- Кои са най-сериозните ви конкуренти?
- Засега Ком-Миньор, Чумерна и Ботев (Кр). По мое мнение обаче не им приляга първото място. Но не се знае, апетитът идва с яденето.
- Какво е положението със спортната база във Видин и в частност стадион "Георги Бенковски"?
- В отлично състояние ca както теренът, така и съблекалните, възстановителните центрове. Със съвсем малки подобрения имаме база, която ще бъде лицензирана в професионалния футбол.
- Има ли интерес от други местни бизнесмени, които да инвестират средства в клуба?
- На този етап не. Надявам се, че в по-горната дивизия ще се появят хора. По принцип интересът на хората тук към футбола е голям. Видинчани обичат тази игра. По статистика
мачовете ни са най-посещавани
от всички "В" групи. Градът има футболни традиции. От тук са излезли големи футболисти.
- Помагат ли ви по някакъв начин известни имена като Дани Боримиров, Росен Кирилов, Мартин Станков, които са възпитаници на Бдин?
- Не. Футболистите, които са излезли от Видин, са загърбили родния си клуб. Забравили са произхода си. Възмущаваме се и ни е болно. Не сме им поискали никакви финансови средства. Достатъчно е само да дойдат, за да ги видят хората. Видинчани не са ги забравили и се гордеят с тях. Но явно звездите ги вълнуват по-различни неща. Може би пък това е нормално, знам ли.
- Възможно ли е да видим скоро Бдин в елита?
- Не, мястото на отбора е в "Б" група на този етап. Най-силните години в историята ни са във втора дивизия. Е, разбира се, ако Видин стане развит икономически център с построяването на Дунав мост 2, тук ще се налеят много инвестиции. Едва тогава можем да мислим за нещо по-сериозно.





© 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 10:07 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

Тимът върна хората на стадион “Бенковски”



Във видинската футболна школа израснаха националите Даниел Боримиров, Росен Кирилов и Мартин Станков. След големия спад, настъпил тотално във видинския футбол, вече седма година инж. Жоро Василев опитва да възроди отбора. Той е вложил над 750 хил. лв. за тренировъчната и спортно-състезателна дейност на Бдин. През това лято обаче поради слабия обществен интерес към проблемите на видинския футбол тимът бе на прага да се разпадне. В този решителен момент кметът на Видин д-р Иван Ценов застана решително зад отбора и общината отпусна 12 хил. лв., за да започне той новия сезон. Бдин запази основния си състав втора поредна година, треньор е 50-годишният специалист Валери Цветанов с над 250 мача в "А" група и 4 участия в националния отбор.
От началото на сезона Бдин записа осем победи и само два равни мача - 0:0 като гост на Гигант (Белене) и Чумерна (Елена). Тимът победи у дома Мария Луиза (Лом) - 5:2, Ситомир (Никопол) - 2:0, Искър (Роман) - 10:1, Ботев (Враца) - 1:0, Валекс (Трявна) - 2:1, и Ботев Бали (Дебелец) - 5:0. Видинските футболисти записаха и два пълни успеха като гости - в Горна Оряховица 1:0 и в Павликени 3:2. Така с 26 т. актив и 29:6 голова разлика Бдин оглавява временното класиране на Северозапад пред Ботев (Криводол) и Ком-Миньор (Берковица). В състава играят както опитни футболисти, така и млади състезатели. Тон със своята всеотдайност дава 38-годишният нападател Данчо Петков, който е и изпълнителен директор на клуба и има отбелязани 4 гола. Силно се представят още капитанът Генади Начев и опитният Чавдар Ценков. Колоната на голмайсторите водят Светослав Тодоров (12) и Сашо Виолинов (9).
17-годишният вратар Бранимир Йорданов има особен принос за представянето на отбора. От началото на сезона в изиграните 10 срещи той е допуснал само шест пъти топката в своята мрежа. Преди няколко дни д-р Иван Ценов, който е кандидат за трети мандат за кмет на Видин, се срещна с футболистите. Той сподели своите виждания за бъдещото участие на общината в развитието на футбола и изграждането на акционерно дружество. На стадион "Георги Бенковски" във Видин се поддържа един от най-добрите зелени терени благодарение на Спортни имоти, ръководени от Димчо Скорчев. Силната игра на бдинци върна публиката на стадиона. На всяка среща присъстват по 300-350 запалянковци, а на победното дерби с Ботев (Враца) на трибуните имаше над 850 души - нещо необичайно във "В" група.




© 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 10:13 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Значи от Интервюто на Жоро има доста истини и една малка лъжа.Лъжата е в това,че в момента съоръжението на стадиона е пълен кенеф.

Много точни думи и на място по отношение за нашите "таланти" дето сега не искат да се сетят за Бдин.Искам да кажа,само че и М.Радуканов е възпитаник на Бдин.

Относно мнението му за сегашния кмет е вярно,че общината е отпуснала пари за тима,но аз не го искам за кмет повече на града ни,Видин не го иска повече за кмет.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 23:25 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
От интервюто нещо не схванах намека, че ако не изберем сегашният кмет може и да не влезем в Б група. Алексей Дионисиев също е юноша на Бдин, сега се подвизава някъде по Пиринска България.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007 09:26 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
vd написа:
От интервюто нещо не схванах намека, че ако не изберем сегашният кмет може и да не влезем в Б група. Алексей Дионисиев също е юноша на Бдин, сега се подвизава някъде по Пиринска България.


Еми ти не видя ли ония ден на мача срещу Дебелец с какви тениски загряваха футболистите на Бдин?Ако не си видял аз ще ти кажа с тениски на И.ТСеноФ.Тук има някаква далавера иначе те нямаха да ги слагат.Според мен който и да дойде за кмет ще си спонсорира тима да не говорим,че може и да направи нещо повече за тима,базата и местата около базата. :wink:

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007 22:05 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Мача с Дебелец не го гледах, понеже бях на тържество и затова не взех отношение. От промените насам Бдин е играл 4-5 сезона в Б група, говоря по памет, а Локомотив Видин един, това показва колко са били загрижени видинските кметове за футбола. Спорта им е последна грижа, да не кажа, че въобще не се интересуват от него. Преди 4-5 години един пич който сега е в Испания беше довел един испанец който искаше да помага на Бдин и да инвестира тук, беше им накупил топки, екипировка, беше довел двама аржентинци и един бразилец. Тогава бяхме единственият отбор във В групите с такива чужденци. Но испанският бизнесмен при преговорите с кмета и Жоро Василев бил ударил на камък. Единият от аржентинците си счупи крака на мача в Горна и напусна България контузен. Сега се сетихме да помагаме на Бдин на осмата година от мандата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007 22:15 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
vd написа:
Мача с Дебелец не го гледах, понеже бях на тържество и затова не взех отношение. От промените насам Бдин е играл 4-5 сезона в Б група, говоря по памет, а Локомотив Видин един, това показва колко са били загрижени видинските кметове за футбола. Спорта им е последна грижа, да не кажа, че въобще не се интересуват от него. Преди 4-5 години един пич който сега е в Испания беше довел един испанец който искаше да помага на Бдин и да инвестира тук, беше им накупил топки, екипировка, беше довел двама аржентинци и един бразилец. Тогава бяхме единственият отбор във В групите с такива чужденци. Но испанският бизнесмен при преговорите с кмета и Жоро Василев бил ударил на камък. Единият от аржентинците си счупи крака на мача в Горна и напусна България контузен. Сега се сетихме да помагаме на Бдин на осмата година от мандата.
Ама то кмета вече усеща,че удря той сега на камък и започва с други лъжи.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2007 14:45 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Видинчани честват празника на града


Видинският митрополит Дометиан отслужи тържествена литургия по повод празника на града Димитровден в катедралния храм „Св. Димитър”. От 12 часа на площад „Бдинци” ще се проведе церемонията по издигане на националния флаг и знамето на община Видин. Програмата включва изпълнения на ансамбъл“Дунав”, мажоретния състав при училище “Св.Св. Кирил и Методий”, танцовия състав при читалище “Цвят” и кукерска група.


Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2007 11:06 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

Ботев (Кр) настигна Бдин


Тимът от Видин се дъни в Свищов, Ком-Миньор мачка 6:3



Възелът в Северозападната "В" започна да се заплита все повече. Ботев (Криводол) успя да настигне по точки временния лидер Бдин след победа 2:0 над Мария Луиза. Домакините решиха всичко в средата на първата част. В 20-aта мин. Ангел Петров откри резултата с удар от 20 метра. Малко след това Росен Геновски бе спънат в наказателното поле на гостите и вратарят на Ботев Боян Данов бе точен - 2:0. След почивката и двата отбора изпуснаха по няколко изгодни положения за гол. Удар на Петров от Ботев пък срещна напречната греда.
В същото време Бдин записа третото си равенство за сезона. Тимът глътна вода в Свищов срещу Академик и завърши 1:1. По този начин Бдин и Ботев (Кр) се изравниха на върха с 27 точки. Само с една по-малко пък е Ком-Миньор. В зрелищен мач отборите от Берковица и Павликени си вкараха 9 гола.
Ком-Миньор разгроми гостите 6:3. Пламен Русинов откри головата серия още във 2-ата мин. Капитанът на домакините от Берковица Илиян Антонов - Карата пък сложи точка на спора с шести гол в 67-aта. Стотината зрители на ст. "Мрамор" си тръгнаха доволни от видяното.



© 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 14:41 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

След изборния ден си мисля,че ще имаме нов кмет :wink: .Дано поне той покаже малко уважение към спорта на Видин и да тръгнем и ние на горе.Не зависимо къде във футбола,баскета или волейбола.

Ще има балотаж в неделя, но като гледам процентното отношение почти сигурно ще ни е кмет Р.Видов.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 14:45 
Честито дано с новия кмет Видин да се развие по добре!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 15:34 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

То и ние на това се надяваме.Да се върнем там дето не е мястото център на северозапада,а не както сега се водим само по документ,че сме областен център,а в действителност не сме.


Също така дано новият кмет отпусне малко повече пари за спорта в града.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 16:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
Liuby написа:

То и ние на това се надяваме.Да се върнем там дето не е мястото център на северозапада,а не както сега се водим само по документ,че сме областен център,а в действителност не сме.


Също така дано новият кмет отпусне малко повече пари за спорта в града.


Писането на кирилица задължително!!!

Edit: Liuby


_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2007 14:01 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

Отборът на „Бдин” юноши старша възраст завърши на равно 1 на 1 при гостуването на връстниците си в Монтана



Отборът на „Бдин” юноши старша възраст завърши на равно 1 на 1 при гостуването на връзтниците си в Монтана. В следващият кръг на 15 ноември юношите на „Бдин” са домакини на лидера в класирането „Литекс”Ловеч.
Класиране след 9 кръг:

1 ЛИТЕКС ЛОВЕЧ 43- 4 25
2 ВИДИМА-РАКОВСКИ СЕВЛИЕВО 31- 4 23
3 БЕЛИ ОРЛИ ПЛЕВЕН 26- 12 19
4 СПАРТАК ПЛЕВЕН 17- 19 19
5 БОТЕВ ВРАЦА 14- 9 13
6 МОНТАНА МОНТАНА 18- 12 11
7 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 8- 15 10
8 ЕТЪР 1924 В. ТЪРНОВО 11- 23 9
9 БДИН ВИДИН 7- 9 8
10 ЯНТРА ГАБРОВО 14- 14 7
11 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 9- 39 4
12 ЧАВДАР БЯЛА СЛАТИНА 6- 44 3




Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2007 18:34 
- Остават ви два много тежки мача до края на сезона, ще ги спечелите ли?
- Първо гостуваме на Локомотив в Горна Оряховица, а в последния кръг приемаме Бдин (Видин). Трябва задължително да спечелим и двете срещи. Смятам, че по-трудният ни мач е в Горна Оряховица.

Криводол за нищо ви нямат май май :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2007 19:00 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
b0r3t0 написа:
- Остават ви два много тежки мача до края на сезона, ще ги спечелите ли?
- Първо гостуваме на Локомотив в Горна Оряховица, а в последния кръг приемаме Бдин (Видин). Трябва задължително да спечелим и двете срещи. Смятам, че по-трудният ни мач е в Горна Оряховица.

Криводол за нищо ви нямат май май :)

Кво да ти кажа куче дето лае не хапе,така че ми е все едно те последният кръг идват във Видин и ако бъде решаващ тоя мач ще ги видим какви са ми Убавци

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1178 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ВК Странджа - обща тема
Форум: Странджа (Средец)
kyynadd 9983 18 Яну 2009 21:55
от fediarosh
Преглежда непрочетените мнения Обща
Форум: Цървена звезда (Белград)
Liuby 17867 20 Яну 2008 11:23
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Обща - каквото ви душа сака
Форум: Локомотив 1927 (Дряново)
bianconero 55848 24 Юли 2009 23:42
от xPlICiT
Преглежда непрочетените мнения Обща тема за през зимната пауза -FREE ZONE
Форум: Югоизточна Трета лига
PAVKATA1914 7030 04 Дек 2009 21:06
от PAVKATA1914
Преглежда непрочетените мнения Обща тема
Форум: Балкан (Белоградчик)
handzup 13852 17 Сеп 2012 15:01
от wimbledon

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози