bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 18 Фев 2020 02:54


Витоша (Бистрица) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Изминали мачове и класиране!
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 22:16 
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007 14:09
Мнения: 228
Местоположение: Бистрица
Отбор: Витоша (Бистрица)
Мачове на Витоша(Бистрица)

Областни футболни групи - сезон 2003/04-3 то място от 10 отбора!
София - град

1. НАДЕЖДА (ДОБРОСЛАВЦИ) 48
2. Казичене (Казичене) 44
3. Витоша (Бистрица) 36

Областни футболни групи - сезон 2004/05-Изваден от участие
София - град

1. ЛЮЛИН (кв.Люлин, София) 58
2. Казичене (Казичене) 53
3. Академик-1 (София) 32
След инцидентите по време на срещата Академик (София) - Витоша
(Бистрица), отборът на "Витоша" е изваден от групата, като всички
техни резултати до този момент са зачетени, а в последната среща от
сезона е присъден служебен резултат в полза на противника им.

Областни футболни групи - сезон 2005/06-6 то място от 13 отбора!
София - град

1. Урвич (Панчарево) 58
2. Левски (кв.Драгалевци, София) 54
3. Зебра'98 (Нови Искър) 53
6. Витоша (Бистрица) 37

Областни футболни групи - сезон 2006/07-1 во място от 14 отбора!
София - град

1 во място с 26 мача,22 победи,3 равни,1 загуба,голова разлика 104:17,69 точки!
1. Витоша (Бистрица) 69
2. Локомотив 101 (София) 63
3. Левски (кв.Драгалевци, София) 58
Резултати:
I кръг
Витоша (Бистрица) - Локомотив 101 (София) 5:0
II кръг
Левски (кв.Драгалевци, София) - Витоша (Бистрица) 1:1
III кръг
Витоша (Бистрица) - Акфикс (кв.Миленково, София) 5:0
IV кръг
Левски (Чепинци) - Витоша (Бистрица) 0:0
V кръг
Витоша (Бистрица) - Академик (София) 7:0
VI кръг
Зебра 98 (кв.Курило, Н. Искър) - Витоша (Бистрица) 2:2
VII кръг
Витоша (Бистрица) - Вихър (кв.Требич, София) 3:0
VIII кръг
Драгалевци (кв.Драгалевци, Сф) - Витоша (Бистрица) 4:7
IX кръг
Витоша (Бистрица) - Бухово (Бухово) 10:1
X кръг
Биопрограма (Доброславци) - Витоша (Бистрица) 1:4
XI кръг
Витоша (Бистрица) - Казичене (Казичене) 4:0 сл.
[Срещата е прекратена в 47 мин. при резултат 1:1,
когато след показан червен картон на състезателя
на гостите Емил Кременлиев гостите от Казичене
напускат терена. Присъден е служебен резултат 4:0
в полза на Витоша.]
XII кръг
Железница (Железница) - Витоша (Бистрица) 1:2
XIII кръг
Витоша (Бистрица) - Въстаник (Войняговци) 6:0
XIV кръг
Локомотив 101 (София) - Витоша (Бистрица) 1:2
XV кръг
Витоша (Бистрица) - Левски (кв.Драгалевци, София) 2:0
XVI кръг
Акфикс (кв.Миленково, София) - Витоша (Бистрица) 1:5
XVII кръг
Витоша (Бистрица) - Левски (Чепинци) 1:0
XVIII кръг
Академик (София) - Витоша (Бистрица) 0:9
XIX кръг
Витоша (Бистрица) - Зебра 98 (кв.Курило, Н.Искър) 4:2
XX кръг
Вихър (кв.Требич, София) - Витоша (Бистрица) 0:2
XXI кръг
Витоша (Бистрица) - Драгалевци (кв.Драгалевци, Сф) 5:0
XXII кръг
Бухово (Бухово) - Витоша (Бистрица) 0:2
XXIII кръг
Витоша (Бистрица) - Биопрограма (Доброславци) 7:0
XXIV кръг
Казичене (Казичене) - Витоша (Бистрица) 2:0
XXV кръг
Витоша (Бистрица) - Железница (Железница) 3:1
XXVI кръг
Въстаник (Войняговци) - Витоша (Бистрица) 0:6

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2007/08

1.кръг:
Люлин (София)- Витоша (Бистрица) 2-3
2.кръг:
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово) 1-3
3 кръг:
Банско 1951 (Банско) - Витоша (Бистрица) 2-1
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Малеш (Микрево) 1-2
5 кръг:
Пирин ООД (Благоевград) - Витоша (Бистрица) 3-0
6 кръг:
Струмска слава (Радомир) - Витоша (Бистрица) 3-0
7 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София) 4-0
8 кръг:
Ботев 1937(Ихтиман)-Витоша(Бистрица) 0-0
9 кръг:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница) 2-0
10 кръг:
Пирин (Разлог) - Витоша (Бистрица) 2-1
11 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград) 6-1
12 кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 2-0
13 кръг:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 101 (София) 4-2
14 кръг:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица) 0-0
15 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0-1
16 кръг:
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 0-1
17 кръг:
Витоша (Бистрица) - Балкан (Ботевград) 0-2
18 кръг:
Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица) 2-0
19 кръг:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол) 3-1
20 кръг:
Витоша (Бистрица) - Люлин (София) 1-0
21 кръг:
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица) 1-0
22 кръг:
Витоша (Бистрица) - Банско 1951 (Банско) 1-1
23 кръг:
Малеш (Микрево) - Витоша (Бистрица) 2-2
24 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград) 0-3
25 кръг:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава (Радомир) 1-0
26 кръг:
Септември (София) - Витоша (Бистрица) 0-3 (служебно)
27 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3-2
28 кръг:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица) 2-0
29 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин (Разлог) 2-0
30 кръг:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица) 1-0
31 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) 1-1
32 кръг:
Локомотив 101 (София) - Витоша (Бистрица) 2-3
33 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград) 2-1
34 кръг:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица) 4-1
35 кръг:
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик) 2-3
36 кръг:
Балкан (Ботевград) - Витоша (Бистрица) 2-0
37 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (Симитли) 3-1
38 кръг:
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица) 1-1

Крайно класиране
1.ПИРИН (БЛАГОЕВГРАД) 104
2.Балкан (Ботевград) 92
3.Малеш (Микрево) 78
4.Левски 1923 (Елин Пелин) 77
5.Банско 1951 (Банско) 60
6.Пирин (Разлог) 56
7.Миньор (Бобов дол) 55
8.Витоша (Бистрица) 53-55.51
9.Пирин 2001 (Благоевград) 51
10.Септември (Симитли) 51
11.Чепинец (Велинград) 50
12.Сливнишки герой (Сливница) 47
13.Места 2005 (Хаджидимово) 47
14.Люлин (София) 44
15.Велбъжд (Кюстендил) 43
16.Струмска слава (Радомир) 42
17.Ботев 1937 (Ихтиман) 41
18.Хебър (Пазарджик) 39
19.Локомотив 101 (София) 28
20.Септември (София) 17

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2008/09

1 кръг:
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик) 3-1
2 кръг:
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица) 2-1
3 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски 2007 (Долна баня) 1-2
4 кръг:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица) 1-3
5 кръг:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол) 2-3
6 кръг:
Банско 1951 (Банско) - Витоша (Бистрица) 2-0
7 кръг:
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня) 3-0
8 кръг:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица) 1-0
9 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) 2-1
10 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог) 2-0
11 кръг:
Миньор 1919 (Перник) - Витоша (Бистрица) 0-0
12 кръг:
Витоша (Бистрица) - Малеш (Микрево) 1-2
13 кръг:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица) 4-2
14 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) 2-1
15 кръг:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица) 1-6
16 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (Симитли) 1-1
17 кръг:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица) 1-0
18 кръг:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1-0
19 кръг:
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица) 3-3
20 кръг:
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 1-0
21 кръг:
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово) 2-0
22 кръг:
Левски 2007 (Долна баня) - Витоша (Бистрица) 0-2
23 кръг:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница) 1-1
24 кръг:
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица) 1-0
25 кръг:
Витоша (Бистрица) - Банско 1951 (Банско) 0-1
26 кръг:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица) 0-2
27 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1-2
28 кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 0-1
29 кръг:
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица) 4-0
30 кръг:
Витоша (Бистрица) - Миньор 1919 (Перник) 2-1
31 кръг:
Малеш (Микрево) - Витоша (Бистрица) 4-0
32 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин) 3-2
33 кръг:
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 2-1
34 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград) 3-4
35 кръг:
Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица) 0-3 (служебно)
36 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград) 0-1
37 кръг:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 2-2
38 кръг:
Витоша (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София) 2-0

Крайно класиране:
1.СЕПТЕМВРИ (СИМИТЛИ) 90
2.Малеш (Микрево) 88
3.Миньор (Бобов дол) 86
4.Хебър (Пазарджик) 66
5.Левски 1923 (Елин Пелин) 66
6.Банско 1951 (Банско) 62
7.Струмска слава 1927 (Радомир) 57
8.Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 58:52.53
9.Места 2005 (Хаджидимово) 48
10.Германея (Сапарева баня) 48
11.Сливнишки герой (Сливница) 47
12.Велбъжд (Кюстендил) 46
13.Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) 44
14.Миньор 1919 (Перник) 43
15.Пирин 2002 (Разлог) 42
16.Чепинец (Велинград) 41
17.Пирин 2001 (Благоевград) 40
18.Ботев 1937 (Ихтиман) 39
19.Люлин (кв.Люлин, София) 36
20.Левски 2007 (Долна баня)29

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2009/10

1 кръг:
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Пазарджик) 1-0
2 кръг:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица) 1-1
3 кръг:
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна) 2-1
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя) 1-1
5 кръг:
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица) 5-0
6 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин) 2-1
7 кръг:
Малеш (Микрево) - Витоша (Бистрица) 3-0
8 кръг:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница) 3-0
9 кръг:
Бенковски (Костинброд) - Витоша (Бистрица) 1-1
10 кръг:
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик) 1-1
11 кръг:
Нови Искър (Нови Искър) - Витоша (Бистрица) 0-3 (служебно)
12 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) 1-1
13 кръг:
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица) 4-0
14 кръг:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол) 0-1
15 кръг:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица) 2-0
16 кръг:
Витоша (Бистрица) - почива
17 кръг:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица) 0-2
18 кръг:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1-2
19 кръг:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица) 1-1
20 кръг:
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 1-2
21 кръг:
Витоша (Бистрица) - Беласица (Петрич) 2-0
22 кръг:
Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица) 0-0
23 кръг:
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица) 2-3
24 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог) 3-2
25 кръг:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица) 1-1
26 кръг:
Витоша (Бистрица) - Малеш (Микрево) 1-0
27 кръг:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица) 1-0
28 кръг:
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Костинброд) 5-0
29 кръг:
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 6-0
30 кръг:
Витоша (Бистрица) - Нови Искър (Нови Искър) 2-1
31 кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 1-1
32 кръг:
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово) 1-1
33 кръг:
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица) 3-0
34 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1-3
35 кръг:
Витоша (Бистрица) - почива
36 кръг:
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня) 1-0
37 кръг:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 3-1
38 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград) 5-0

Крайно класиране:

1. Малеш (Микрево) 91
2. Миньор (Бобов дол) 78
3. Сливнишки герой (Сливница) 75
4. Пирин 2002 (Разлог) 68
5. Бенковски (Пазарджик) 59
6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 49:50.55
7. Перун (Кресна) 53
8. Струмска слава 1927 (Радомир) 51
9. Беласица (Петрич) 45
10. Германея (Сапарева баня) 45
11. Витоша (Долна Диканя) 42
12. Места 2005 (Хаджидимово) 42
13. Ботев 1937 (Ихтиман) 39
14. Чепинец (Велинград) 37
15. Хебър (Пазарджик) 36
16. Бенковски (Костинброд) 36
17. Левски 1923 (Елин Пелин) 36
18. Велбъжд (Кюстендил) 35
19. Нови Искър (Нови Искър) 35
--. Миньор 1919 (Перник)
--. Пирин 2001 (Благоевград)
--. Банско II (Банско)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2010/11

1 кръг:
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица) 0-1
2 кръг:
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово) 1-0
3 кръг:
Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица) 1-1
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1925 (Септември) 3-1
5 кръг:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица) 0-3 (служебно)
6 кръг:
Витоша (Бистрица) - Авангард (Бачево) 5-0
7 кръг:
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 1-0
8 кръг:
Витоша (Бистрица) - Балкан (Ботевград) 3-0
9 кръг:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица) 1-0
10 кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 2-0
11 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София) 2-1
12 кръг:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица) 0-1
13 кръг:
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд (Костинброд) 3-2
14 кръг:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 0-1
15 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог) 0-2
16 кръг:
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 1-0
17 кръг:
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня) 4-1
18 кръг:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица) 0-1
19 кръг:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол) 3-0
20 кръг:
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя) 3-0
21 кръг:
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица) 2-3
22 кръг:
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна) 1-0
23 кръг:
Локомотив 1925 (Септември) - Витоша (Бистрица) 1-1
24 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3-0
25 кръг:
Авангард (Бачево) - Витоша (Бистрица) 0-4
26 кръг:
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Пазарджик) 2-0
27 кръг:
Балкан (Ботевград) - Витоша (Бистрица) 0-0
28 кръг:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница) 0-1
29 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) 2-0
30 кръг:
Септември (София) - Витоша (Бистрица) 0-1
31 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин) 3-0
32 кръг:
ОФК Костинброд (Костинброд) - Витоша (Бистрица) 1-1
33 кръг:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) 5-0
34 кръг:
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица) 3-0
35 кръг:
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик) 4-2
36 кръг:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица) 0-2
37 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград) 1-0
38 кръг:
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица) 1-2

Крайно класиране:

1. Сливнишки герой (Сливница) 93
2. Пирин 2002 (Разлог) 85
3. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 85
4. Перун (Кресна) 79
5. Места 2005 (Хаджидимово) 69
6. ОФК Костинброд (Костинброд) 61
7. Локомотив 1925 (Септември) 59
8. Септември (София) 56
9. Балкан (Ботевград) 56
10. Велбъжд (Кюстендил) 54
11. Миньор (Бобов дол) 54
12. Витоша (Долна Диканя) 53
13. Бенковски (Пазарджик) 48
14. Струмска слава 1927 (Радомир) 47
15. Чепинец (Велинград) 42
16. Германея (Сапарева баня) 39
17. Левски 1923 (Елин Пелин) 36
18. Хебър (Пазарджик) 32
19. Ботев 1937 (Ихтиман) 16
20. Авангард (Бачево) 14

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2011/12

1 кръг:
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица) 2-0
2 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин) 4-0
3 кръг:
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица) 2-0
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Хебър 2011 (Пазарджик) 2-3
5 кръг:
Рилски спортист (Самоков) - Витоша (Бистрица) 2-1
6 кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 1-2
7 кръг:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол) 3-0
8 кръг:
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица) 2-0
9 кръг:
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище) 3-0
10 кръг:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица) 2-1
11 кръг:
Витоша (Бистрица) - Беласица 1923 (Петрич) 0-1
12 кръг:
Витоша (Бистрица) - почива !
13 кръг:
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик) 3-0 (служебно)
14 кръг:
Септември (София) - Витоша (Бистрица) 3-2
15 кръг:
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд (Костинброд) 2-1
16 кръг:
Марек 2010 (Дупница) - Витоша (Бистрица) 0-0
17 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград) 3-0
18 кръг:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 0-4
19 кръг:
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна) 0-1
20 кръг:
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя) 1-0
21 кръг:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица) 0-1
22 кръг:
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово) 1-0
23 кръг:
Хебър 2011 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 0-3 (служебно)
24 кръг:
Витоша (Бистрица) - Рилски спортист (Самоков) 1-0
25 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) - 2-1
26 кръг:
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица) 1-0
27 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог) 1-0
28 кръг:
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица) 1-0
29 кръг:
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня) 1-1
30 кръг:
Беласица 1923 (Петрич) - Витоша (Бистрица) 0-1
31 кръг:
Витоша (Бистрица)- почива
32 кръг:
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 0-3
33 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София) 0-0
34 кръг:
ОФК Костинброд (Костинброд) - Витоша (Бистрица) 3-1
35 кръг:
Витоша (Бистрица) - Марек 2010 (Дупница) 3-2
36 кръг:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица) 1-1
37 кръг:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2-1
38 кръг:
Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица) 5-1

Крайно класиране:

1. Пирин 2002 (Разлог) 93
2. Перун (Кресна) 89
3. Рилски спортист (Самоков) 68
4. Оборище (Панагюрище) 67
5. Марек 2010 (Дупница) 63
6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 61
7. Велбъжд (Кюстендил) 57
8. Германея (Сапарева баня) 52
9. Чепинец (Велинград) 49
10. Беласица 1923 (Петрич) 48
11. Места 2005 (Хаджидимово) 46
12. ОФК Костинброд (Костинброд 46
13. Септември (София) 44
14. Миньор (Бобов дол) 42
15. Витоша (Долна Диканя) 42
16. Струмска слава 1927 (Радомир) 36
17. Хебър (Пазарджик) 0 Изваден
18. Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 37 Изваден
19. Хебър 2011 (Пазарджик) 34 [*] Изваден
--. Балкан (Ботевград) - Изваден

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2012/13

1 кръг:
Септември (София) - Витоша (Бистрица) 0-1
2 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград) 3-1
3 кръг:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица) 0-1
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев 1921 (Ихтиман) 3-0
5 кръг:
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица) 0-2
6 кръг:
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя) 5-0
7 кръг:
Рилски спортист (Самоков) - Витоша (Бистрица) 0-1
8 кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 0-0
9 кръг:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница) 0-2
10 кръг:
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица) 0-2
11 кръг:
Витоша (Бистрица) - ОФК Пирин (Благоевград) 0-1
12 кръг:
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица) 0-1
13 кръг:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0-0
14 кръг:
Марек 2010 (Дупница) - Витоша (Бистрица) 3-3
15 кръг:
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна) 1-0
16 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София) 1-0
17 кръг:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица) 0-2
18 кръг:
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня) 3-0
19 кръг:
Ботев 1921 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица) 0-1
20 кръг:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол) 2-0
21 кръг:
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица) 0-3
22 кръг:
Витоша (Бистрица) - Рилски спортист (Самоков) 4-0
23 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) 2-0
24 кръг:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица) 1-0
25 кръг:
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово) 5-0
26 кръг:
ОФК Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица) 1-1
27 кръг:
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище) 2-1
28 кръг:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 0-1
29 кръг:
Витоша (Бистрица) - Марек 2010 (Дупница) 0-0
30 кръг:
Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица) 0-2

Крайно класиране:

1. Марек 2010 (Дупница) 70:13-72
2. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 52:10-71
3. ОФК Пирин (Благоевград) 69:26-62
4. Сливнишки герой (Сливница) 44:18-57
5. Оборище (Панагюрище) 49:30-54
6. Струмска слава 1927 (Радомир) 41:26-49
7. Перун (Кресна) 36:37-41
8. Велбъжд (Кюстендил) 29:32-40
9. Германея (Сапарева баня) 33:48-38
10. Чепинец (Велинград) 37:44-37
11. Места 2005 (Хаджидимово) 32:42-36
12. Ботев 1921 (Ихтиман) 29:38-32
13. Витоша (Долна Диканя) 25:52 -30
14. Септември (София) 27:60-25
15. Рилски спортист (Самоков) 28:71-22
16. Миньор (Бобов дол) 12:66-11

"Б" ФГ 2013/14

1 кръг:
Монтана 1921 (Монтана) - Витоша (Бистрица) 1-3
2 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев (Враца) 1-2
3 кръг:
Банско (Банско) - Витоша (Бистрица) 0-3
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Раковски 2011 (Раковски) 0-0
5 кръг:
Хасково 2009 (Хасково) - Витоша (Бистрица) 1-0
6 кръг:
Витоша (Бистрица) - Дунав 2010 (Русе) 0-0
7 кръг:
Марек 2010 (Дупница) - Витоша (Бистрица) 1-0
8 кръг:
Академик (Свищов) - Витоша (Бистрица) 0-1
9 кръг:
Витоша (Бистрица) - Калиакра (Каварна) 1-0
10 кръг:
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица) 3-1
11 кръг:
Витоша (Бистрица) - Добруджа 1919 (Добрич) 1-1
12 кръг:
Ботев (Гълъбово) - Витоша (Бистрица) 2-0
13 кръг:
Витоша (Бистрица) - Спартак 1918 (Варна) 1-1
14 кръг:
Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана) 0-1
15 кръг:
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица) 2-1
16 кръг:
Витоша (Бистрица) - Банско (Банско) 0-0
17 кръг:
Раковски 2011 (Раковски) - Витоша (Бистрица) 0-1
18 кръг:
Витоша (Бистрица) - Хасково 2009 (Хасково) 0-0
19 кръг:
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица) 2-0
20 кръг:
Витоша (Бистрица) - Марек 2010 (Дупница) 0-0
21 кръг:
Витоша (Бистрица) - Академик (Свищов) 5-0
22 кръг:
Калиакра (Каварна) - Витоша (Бистрица) 0-1
23 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог) 0-1
24 кръг:
Добруджа 1919 (Добрич) - Витоша (Бистрица) 2-0
25 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев (Гълъбово) 1-2
26 кръг:
Спартак 1918 (Варна) - Витоша (Бистрица) 2-1

Крайно класиране "Б" ФГ 2013/14

1. Марек 2010 (Дупница) 40:17-54
2. Хасково 2009 (Хасково) 35:20-46
3. Добруджа 1919 (Добрич) 33:20-46
4. Монтана 1921 (Монтана) 36:24-44
5. Банско (Банско) 40:24-42
6. Ботев (Враца) 32:23-38
7. Пирин 2002 (Разлог) 30:43-36
8. Спартак 1918 (Варна) 24:29-34
9. Раковски 2011 (Раковски) 28:35-32
10. Ботев (Гълъбово) 20:31-28
11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 22:24-28
12.Калиакра (Каварна) 23:34-28
13.Дунав 2010 (Русе) 24:32-27
14.Академик (Свищов) 12:43-15

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2014/15

1 кръг:
Витоша (Бистрица) - Стр.слава 1927 (Радомир) 1-0
2 кръг:
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица) 1-0
3 кръг:
Витоша (Бистрица) - Беласица (Петрич) 0-0
4 кръг:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица) 0-1
5 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин (Гоце Делчев) 0-2
6 кръг:
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня) 4-2
7 кръг:
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица) 1-0
8 кръг:
Витоша (Бистрица) - Конелиано (Герман) 4-1
9 кръг:
Балкан (Варвара) - Витоша (Бистрица) 0-4
10 кръг:
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански) 2-0
11 кръг:
Рилски спортист (Самоков) - Витоша (Бистрица) - 2-2
12 кръг:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница) 1-2
13 кръг:
Спортист 2012 (Своге) - Витоша (Бистрица) 1-4
14 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) 5-1
15 кръг:
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица) 0-1
16 кръг:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 0-0
17 кръг:
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово) 2-0
18 кръг:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица) 0-2
19 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград) 3-0
20 кръг:
Пирин (Гоце Делчев) - Витоша (Бистрица) 1-1
21 кръг:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица) 0-1
22 кръг:
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище) 0-1
23 кръг:
Конелиано (Герман) - Витоша (Бистрица) 2-1
24 кръг:
Витоша (Бистрица) - Балкан (Варвара) 5-1
25 кръг:
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица) 0-2
26 кръг:
Витоша (Бистрица) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0-0
27 кръг:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица) 1-5
28 кръг:
Витоша (Бистрица) - Спортист 2012 (Своге) 3-1
29 кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 1-2
30 кръг:
Витоша (Бистрица) - ФК Миньор (Перник) 1-1

Крайно класиране:
1. Оборище (Панагюрище) 91:21-70
2. ФК Миньор (Перник) 56:21-65
3.Пирин (Гоце Делчев) 53:18-62
4. Витоша (Бистрица) 57:22-60
5. Сливнишки герой (Сливница) 69:38-58
6. Беласица (Петрич) 48:33-51
7. Струмска слава 1927 (Радомир) 38:36-42
8. Вихрен 1925 (Сандански) 37:40-39
9. Велбъжд (Кюстендил) 38:42-37
10. Конелиано (Герман) 46:80-37
11. Балкан (Варвара) 47:69-34
12. Германея (Сапарева баня) 32:55-33
13. Чепинец (Велинград) 35:58-32
14. Рилски спортист 2011 (Самоков) 26:46 27
15. Спортист 2012 (Своге) 26:69-20
16. Места 2005 (Хаджидимово) 15:66-15

Югозападна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2015/16

1 кръг:
Чико (Бяга) - Витоша (Бистрица) 0-1
2 кръг:
Витоша (Бистрица) - Балкан (Варвара) 2-0
3 кръг:
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица) 0-2
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин (Гоце Делчев) 3-1
5 кръг:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша (Бистрица) 0-1
6 кръг:
Витоша (Бистрица) - ФК Миньор (Перник) 2-0
7 кръг:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица) 0-4
8 кръг:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0-0
9 кръг:
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица) 2-3
10 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София) 1-0
11 кръг:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица) 3-0 (служебно)
12 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград) 6-1
13 кръг:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица) 0-5
14 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3-0 (служебно)
15 кръг:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица) 3-2
16 кръг:
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) 5-0
17 кръг:
Витоша (Бистрица) - почива
18 кръг:
Витоша (Бистрица) - Чико (Бяга) 4-0
19 кръг:
Балкан (Варвара) - Витоша (Бистрица) 0-2
20 кръг:
Витоша (Бистрица) - София 2010 (София) 1-0
21 кръг:
Пирин (Гоце Делчев) - Витоша (Бистрица) 0-3
22 кръг:
Витоша (Бистрица) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 2-0
23 кръг:
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица) 0-0
24 кръг:
Витоша (Бистрица) - Беласица (Петрич) 1-0
25 кръг:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 2-1
26 кръг:
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански) 1-0
27 кръг:
Септември (София) - Витоша (Бистрица) 0-3
28 кръг:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София) 0-2
29 кръг:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица) 1-1
30 кръг:
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня) 10-0
31 кръг:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица) 1-3
32 кръг:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница) 0-0
33 кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 0-0
34 кръг:
Витоша (Бистрица) - почива

Крайно класиране:
Крайно класиране Югозападна "В" група 2015/16:
1.ЦСКА (София) 146:10-94
2.Витоша (Бистрица) 72:16-74
3.Сливнишки герой (Сливница) 80:35-69
4.Струмска слава 1927 (Радомир) 58:36-60
5.ФК Миньор (Перник) 55:35-59
6.Вихрен 1925 (Сандански) 48:36-55
7.Чико (Бяга) 57:67-43
8.Септември (София) 67:62-42
9.Беласица (Петрич) 41:52-39
10.Ботев 1937 (Ихтиман) 52:66-37
11.Рилски спортист 2011 (Самоков) 41:43-35
12.София 2010 (София) 51:72-34
13.Велбъжд (Кюстендил) 42:56-34
14.Чепинец (Велинград) 35:72-32
15.Пирин (Гоце Делчев) 33:63-28
16.Германея (Сапарева баня) 20:122-19
17.Балкан (Варвара) 25:80-17
18.Локомотив (София) - Изваден.

Втора професионална лига 2016/17

1 кръг:
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 II (Разград) 0-0
2 кръг:
Витоша (Бистрица) - Созопол (Созопол) 0-0
3 кръг:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 0-1
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Несебър (Несебър) 0-1
5 кръг:
Банско (Банско) - Витоша (Бистрица) 1-3
6 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски (Карлово) 4-1
7 кръг:
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица) 0-0
8 кръг:
Витоша (Бистрица) - Спартак Плевен (Плевен) 1-0
9 кръг:
Септември (София) - Витоша (Бистрица) 1-0
10 кръг:
Витоша (Бистрица) - Поморие (Поморие) 2-1
11 кръг:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица) 1-1
12 кръг:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) 1-1
13 кръг:
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица) 2-4
14 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев (Гълъбово) 0-0
15 кръг:
ЦСКА II (София) - Витоша (Бистрица) 0-1
16 кръг:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Витоша (Бистрица) 0-1
17 кръг:
Созопол (Созопол) - Витоша (Бистрица) 3-0
18 кръг:
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София) 2-1
19 кръг:
Несебър (Несебър) - Витоша (Бистрица) 1-0
20 кръг:
Витоша (Бистрица) - Банско (Банско) 4-1
21 кръг:
Левски (Карлово) - Витоша (Бистрица) 1-4
22 кръг:
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище) 2-0
23 кръг:
Спартак Плевен (Плевен) - Витоша (Бистрица) 0-0
24 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София) 2-1
25 кръг:
Поморие (Поморие) - Витоша (Бистрица) 1-0
26 кръг:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София) 0-2
27 кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) 1-0
28 кръг:
Витоша (Бистрицa) - Ботев (Враца) 2-1
29 кръг:
Ботев (Гълъбово) - Витоша (Бистрица) 0-0
30: кръг:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА II (София) 2-1
Бараж за Първа лига:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Витоша (Бистрица) 0-1
Купа на България:Първи кръг (1/16 финали)
Витоша (Бистрица) - Дунав 2010 (Русе) 1-1 при дузпите 7-8

Крайно класиране:
1. Етър ВТ (Велико Търново) 52:27-61
2. Септември (София) 52:26-59
3. Витоша (Бистрица) 37:23-53
4. Созопол (Созопол) 38:25-50
5. Царско село 2015 (София) 54:39-48
6. Локомотив 1929 (София) 47:34-47
7. Поморие (Поморие) 36:32-47
8. Лудогорец 1945 II (Разград) 39:33-44
9. Несебър (Несебър) 39:47-40
10. Ботев (Враца) 42:41-38
11. Оборище (Панагюрище) 30:39-37
12. Ботев (Гълъбово) 28:39-34
13. ЦСКА II (София) 44:49-33
14. Спартак (Плевен) 44:52-33
15. Банско (Банско) 26:55-25
16. Левски (Карлово) 24:71-16

Първа професионална лига 2017/18
1 кръг:
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица) 1-0
2 кръг:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) 1-1
3 кръг:
Левски (София) - Витоша (Бистрица) 2-0
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград) 2-4
5 кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица) 3-1
6 кръг:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица) 6-1
7 кръг:
Витоша (Бистрица) - Верея (Стара Загора) 0-3
8 кръг:
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица) 3-0
9 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград) 0-0
10 кръг:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица) 4-0
11 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев (Пловдив) 2-4
12 кръг:
Септември (София) - Витоша (Бистрица) 1-0
13 кръг:
Витоша (Бистрица) - Берое (Стара Загора) 0-1
14 кръг:
Витоша (Бистрица) - Черно море (Варна) 1-2
15 кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) 2-0
16 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски (София) 0-0
17 кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица) 3-0
18 кръг:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1-1
19 кръг:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София) 0-2
20 кръг:
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица) 1-1
21 кръг:
Витоша (Бистрица) - Дунав 2010 (Русе) 1-2
22 кръг:
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица) 1-0
23 кръг:
Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София) 1-1
24 кръг:
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица) 3-0
25 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София) 0-0
26 кръг:
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица) 0-0

Крайно класиране:
1.Лудогорец 1945 (Разград) 63:13-66 т.
2.ЦСКА (София) 59:14-63 т.
3.Левски (София) 37:14-50 т.
4.Берое (Стара Загора) 33:24-45 т.
5.Ботев (Пловдив) 44:29-42 т.
6.Верея (Стара Загора) 24:34-35 т.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
7.Славия 1913 (София) 34:37-32 т.
8.Септември (София) 25:42-31 т.
9.Локомотив 1926 (Пловдив) 22:37-31 т.
10.Черно море (Варна) 24:32-27 т.
11.Пирин (Благоевград) 20:28-26 т.
12 Дунав 2010 (Русе) 17:38-21 т.
13.Етър ВТ (Велико Търново) 24:45-21 т.
14.Витоша (Бистрица) 12:51-8 т.

Втора осмица - група "А"
27 кръг:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица) 0-0
28 кръг:
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград) 1-3
29 кръг:
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица) 2-0
30 кръг:
Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София) 1-2
31 кръг:
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица) 2-2
32 кръг:
Витоша (Бистрица) - Черно море (Варна) 1-0

Крайно класиране:
1.Славия 1913 (София) 44:44-43 т.
2.Черно море (Варна) 33:35-40 т.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3.Пирин (Благоевград) 29:42-30 т.
4.Витоша (Бистрица) 17:60-13 т.

1/2 финали за 11-14 място
първа среща:
Витоша (Бистрица) - Дунав 2010 (Русе) 0-1
среща реванш:
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица) 3-1
Финал за 13-то място
първа среща:
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград) 0-1
среща реванш:
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица) 1-2
Баражи за Първа лига
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София) 2-2 (4-2) след дузпи 6-4
Купа на България:Първи кръг (1/16 финали)
Литекс (Ловеч) - Витоша (Бистрица) 1-0

Първа професионална лига 2018/19
1 кръг:
Витоша (Бистрица) - Дунав 2010 (Русе) 2-1
2 кръг:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София) 0-2
3 кръг:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица) 0-2
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград) 0-2
5 кръг:
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица) 0-1
6 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев (Пловдив) 0-2
7 кръг:
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица) 1-0
8 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев (Враца) 1-1
9 кръг:
Левски (София) - Витоша (Бистрица) 4-1
10 кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София) 2-1
11 кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) 1-0
12 кръг:
Витоша (Бистрица) - Берое (Стара Загора) 1-2
13 кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица) 2-1
14 кръг:
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица) 3-0
15 кръг:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица) 3-0
16 кръг:
Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София) 1-0
17 кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица) 3-0
18 кръг:
Витоша (Бистрица) - Верея (Стара Загора) 2-0
19 кръг:
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица) 3-0
20 кръг:
Витоша (Бистрица) - Черно море (Варна) 1-1
21 кръг:
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица) 1-0
22 кръг:
Витоша (Бистрица) - Левски (София) 0-2
23 кръг:
Септември (София) - Витоша (Бистрица) 0-0
24 кръг:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) 1-1
25 кръг:
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица) 0-1
26 кръг:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0-3

Крайно класиране:
1.Лудогорец 1945 (Разград) 53:14-62 т.
2.ЦСКА (София) 47:14-57 т.
3.Левски (София) 51:24-54 т.
4.Ботев (Пловдив) 39:21-45 т.
5.Черно море (Варна) 36:34-42 т.
6.Берое (Стара Загора) 32:23-42 т.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
7.Етър ВТ (Велико Търново) 30:27-40 т.
8.Локомотив 1926 (Пловдив) 32:28-35 т.
9.Славия 1913 (София) 28:31 33 т.
10.Ботев (Враца) 29:40-31 т.
11.Витоша (Бистрица) 17:39-25 т.
12.Септември (София) 23:52-21 т.
13.Дунав 2010 (Русе) 25:47-20 т.
14.Верея (Стара Загора) 12:60-6 т.

Втора осмица.Група"А".
1 кръг:
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица) 3-0
2 кръг:
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица) 0-2
3 кръг:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) 3-0
4 кръг:
Витоша (Бистрица) - Ботев (Враца) 2-5
5 кръг:
Витоша (Бистрица) - Верея (Стара Загора) 2-0
6 кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) 2-0

Крайно класиране:
1.Етър ВТ (Велико Търново) 39:31-51т.
2.Ботев (Враца) 49:44-45т.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3.Витоша (Бистрица) 26:49-34т.
4.Верея (Стара Загора) 13:81-6 т.

1/2 финали за 11-14 място
Първа среща:
Дунав 2010 (Русе)- Витоша (Бистрица) 0-0
Среща реванш:
Витоша (Бистрица) - Дунав 2010 (Русе) 0-1
Финал за 13-то място
Първа среща:
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица) 0-3 (служебно)
Втора среща:
Витоша (Бистрица) - Верея (Стара Загора) 3-0 (служебно)
Баражи за Първа лига
Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана) 3-0

Купа на България 2018/19
Първи кръг (1/16 финали)
Ботев (Гълъбово) - Витоша (Бистрица) 0-0 след дузпи 8-9
Втори кръг (1/8 финали)
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица) 3-1

_________________
Бистрица!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 20964 01 Яну 2007 15:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения МАЧОВЕ НА КОНКУРЕНТИТЕ
Форум: Сезон 2006/2007
parmalat 8652 25 Мар 2007 21:00
от parmalat
Преглежда непрочетените мнения По коя телевизия предпочитате да гледате мачове
Форум: Спортни медии
Anonymous 27093 12 Фев 2011 21:58
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения КЛАСИРАНЕ НА БОБОВДОЛ
Форум: Миньор (Бобов дол)
Fabio_Cannavaro 23967 09 Май 2008 15:42
от bobovdoleca
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 15501 22 Мар 2007 21:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози


placeholder