bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 18:35


Български клубове - Черноморец 1919 (Бургас) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 39 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2009 13:17 
Offline

Регистриран на: 07 Окт 2007 21:49
Мнения: 67
Местоположение: The Capital
Отбор: ЦСКА (София)
vratarcheto написа:
Махнаха му седалките и не се поддържа,само терена.

А можеш ли да кажеш,защо съсипаха стадион Черноморец и същевременно и Лазур,който си е на Нафтекс?Какви врътки прави Събев,каква е далаверата?

_________________
ЦСКА ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 16:42 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Нафтекс играят в един отдалечен квартал на Бургас,и определено не са този Нафтекс,който беше-Черноморец в момента се гаврят със всичко,което е било на Нафтата-стадиона,школата,феновете...Стадиона не е съсипан,просто го боядисват син...
Цитат:
Лазур,който си е на Нафтекс?

Както казах по горе,школата и стадиона,които са били На Нафтата,сега са купени от Черноморец,практически те вече са на Черноморец...Дори се опитват да купят Бургаската публика,но само със сандвичи на седалките няма да стане!

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 16:52 
xPlICiT написа:
Нафтекс играят в един отдалечен квартал на Бургас,и определено не са този Нафтекс,който беше-Черноморец в момента се гаврят със всичко,което е било на Нафтата-стадиона,школата,феновете...Стадиона не е съсипан,просто го боядисват син...
Цитат:
Лазур,който си е на Нафтекс?

Както казах по горе,школата и стадиона,които са били На Нафтата,сега са купени от Черноморец,практически те вече са на Черноморец...Дори се опитват да купят Бургаската публика,но само със сандвичи на седалките няма да стане!
Глупако, кво може да е купено като Нафтата се държеше от МИТКО СЪБЕВ хахах значи при негов стадион и отбор, той ще тръгне да си купува стадиона от кой ще го купи ве капацитете????Мисли малко преди да пишеш нали си докторант по всички въпроси :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 16:57 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
Глей го па тоя не спира да ме следя,ти да не си ми фен бе?!Еми не знам по принцип дали ги е купувал...но стадиона го прехвърли в замяна на 20-30 милиона,за да се осигури финансовата стабилност на Нафтекс...Разтърси се малко тъпако!

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Последна промяна xPlICiT на 11 Авг 2009 18:30, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 17:12 
xPlICiT написа:
Глей го па тоя не спира да ме следя,ти да не си ми фен бе?!Еми не знам по принцип дали ги е купувал...но стадиона го прехвърли в замяна на 2-3 милиона,за да се осигури финансовата стабилност на Нафтекс...Разтърси се малко тъпако!
хахаха НЕ, НЕ :D Тоя тук ме раздроби напълно :lol: Значи, първо купува собствения си стадион, но после излиза, че си го е порехвърлил на себе си отново, а на НАФТЕКС, който вече не съществуват е дал 2-3 милиона да се стабилизират финансово....ти ми разби представите за живота ве :D КАПАЦИТЕТЕ, има нов отбор Нефтохимик, който почна от зоните и няма абсолютно нищо общо със Митко Събев, има отбор в Б група-казва се Ченоморец-Поморие, явява се сателит на Черноморец за обиграване на децата :wink: Не те следя, просто ми стана смешно ква поредна глупост написа и аз ако съм тъпак за тебе няма определение просто-КАПАЦИТЕТ по всички въпроси :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 18:29 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2009 17:15
Мнения: 555
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: juve_fan_bg
http://www.segabg.com/online/new/articl ... id=0002906 мале колко си злеееее гледаи и чети умлет!

_________________
СамоТИ!
Във сърцата ни!
За тебе пееме,
за теб живееме,
за тебе ще умрем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 19:18 
xPlICiT написа:
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=2491&sectionid=12&id=0002906 мале колко си злеееее гледаи и чети умлет!
Смотан кво ми даваш статия от преди 4-5 години ве хах Пламен Киряков на кой е подчинен??? Кво ми говориш за дъщерните фирми на Петрол?? Къде са тея прословути пари на Нафтекс нали са много богати??? Митко Събев ще си купи нещо негово ли ве КАПАЦИТЕТ? Кой закри Нафтата? На кого беше собственост Нафтата??? На кого беше собственост стадиона???Кой е шефа на Петрол??? Ама това не е да нагъваш джумерки и да четеш вестник СЕГА от 2006 година, мравке :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 19:24 
xPlICiT написа:
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=2491&sectionid=12&id=0002906 мале колко си злеееее гледаи и чети умлет!
Нали си КАПАЦИТЕТ и докторант по всички въпроси, кажи ми на кой отбор е фен Митко Събев? :D Пробвай с вестник "Футбол" през 2004 :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2009 23:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2008 17:30
Мнения: 21
Отбор: Левски (София)
Skype: nadal_11
Стадионът на Черноморец, не е Лазур, стария беше добър, но го съсипаха, ремонт и малко оголемяване на капацитета до 20 000 и ще е супер, дано новия проект стане по-бързо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2009 19:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Той не е почнат, за да стане в момента се прави "Гнездо на Акулите", което ще е тренировъчна база с три терена. Дано след това се захванат и с "Черноморец Арена", но трябват стабилни инвеститори, които за съжаление още не са намерени.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2009 20:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Е как нали Митака плаща :first:

_________________
Войводите в атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2009 20:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Новината за стадиона излезе 2008 и пишеше, че до три години трябва да е готово, ако дойдеш да видиш стадиона в какво окаяно състояние е, не вярвам в близките 2-3 години да се направи нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2009 14:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
fl1ps1d3 написа:
Новината за стадиона излезе 2008 и пишеше, че до три години трябва да е готово, ако дойдеш да видиш стадиона в какво окаяно състояние е, не вярвам в близките 2-3 години да се направи нещо.


Доста често минавам покрай него и го виждам направо си е съборетина и за какво им трябваше да махат седалките незнам, стана още по грозен! Това е стадиона на Черноморец където трябва да си играе мачовете, само че го съсипаха.

_________________
Войводите в атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2009 20:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
То да беше само терена, съблекални помощни игрища всичко е ужас...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 39 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Стадион Тодор Диев
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 51111 16 Окт 2011 23:38
от nike
Преглежда непрочетените мнения Стадион Берое
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 45312 10 Ное 2008 12:25
от bulgarche-to
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 62085 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения Градски стадион
Форум: Вихрен (Сандански)
Dobrich Boys 30220 07 Окт 2008 19:35
от сливен фен
Преглежда непрочетените мнения Стадион "Калиакра"
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 50048 02 Ное 2008 17:21
от Del Pi3ro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози