bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 15:29


ЦСКА (София) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ДЮШ на ЦСКА
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 09:33 
Martopetrovfen написа:





Цитат:
ДЮШ на ЦСКА или как въпреки мизерията отборите ни са най-добри.

След снощният финал се видя че юношите на ЦСКА са един много добър, сработен и с добри изпълнители отбор. Отделно статистиката за тази година сочи финали в две(от три възрастови групи) за ЦСКА, единият спечелен срещу Лефски, другият загубен срещу Пирин 2001. В кампанията имаме две елиминации на Лефски(юноши младша и юноши старша). Разбира се най-ценни винаги са победите на старшата възраст защото с тези футболисти е работено най-дълго време и те показват най-добре какви футболисти излизат от школата. За пример ще дам Михаил Александров, който вече близо 12 години е в ДЮШ на ЦСКА.
Ето и малко статистика от www.topsport.bg

ШАМПИОНИТЕ СТАРША ВЪЗРАСТ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ

родени 1988 - ЦСКА - шампион за 2007 г.
родени 1987 - Левски - шампион за 2006 г.
родени 1986 - ЦСКА - шампион за 2005 г.
родени 1985 - Пирин - шампион за 2004 г.
родени 1984 - Локо (Сф) - шампион за 2003 г.
родени 1983 - ЦСКА - шампион за 2002 г.

В последните шест години ЦСКА има три титли, по една имат Пирин, Локо (Сф) и Лефски.

ПЪТЯТ ДО ТИТЛАТА ЗА АКТУАЛНИТЕ ШАМПИОНИ

Класиране преди финалната фаза
2.ЦСКА 21 4 1 98:19 67 т.

В директната елиминация:
03.06.2007, 1/16-финал
Велбъжд - ЦСКА 0:8
05.06.2007, 1/16-финал-реванш
ЦСКА - Велбъжд (Кн) 3:0 сл., гостите не се явяват
10.06.2007, 1/8-финал
ЦСКА - Белите орли 5:0
14.06.2007, 1/8-финал-реванш
Белите орли - ЦСКА 0:5
21.06.2007, 1/4-финал
Марица - ЦСКА 0:4
25.06.2007, 1/4-финал-реванш
ЦСКА - Марица 3:2
01.07.2007, 1/2-финал
ЦСКА - Литекс 3:0
05.07.2007, 1/2-финал-реванш
Литекс - ЦСКА 0:0
09.07.2007, финал
ЦСКА - Левски 4:2 след дузпи (0:0 в редовното време)
Общо: 9 мача, 7 победи, 2 равенства, г.р. 31:2

ЦСКА не допуска нито една загуба!




borismorev написа:
1во-можеш само да си ме4таеш вашта школа да стане по-добра от нашта :!:
2ро-Батков може да е луд, но е Българин(не индиец)
3то-за тая реплика(ако си я про4ел ще разбереш, ама ти си само копи-пасте) не могат, ама абсолютно нищо да му кажат!
4то-ти гледал ли си ма4а, 4е да твърдиш, 4е ваште са били по-добри.Аз от вси4ко, което про4етох друго разбрах, ама докато не гледам повторение няма да коментирам на сляпо.

1. Да си мечтая...как мога да си мечтая като това е очевидната действителност. От три възрастови групи ви биеме в две...Ти да не би да разсъждаваш с гъза си!?!
2. Батков е олицетворение на всичкои най-пошло, гнусно и гадно в нас. Неговият образ е много добре описан от Алеко Константинов, за което друг Бай Ганьо го разстрелва...всъщност там във Франция знаете ли кой е Алеко Константинов? Адвоката е пример за родителите, които го сочат с пръст и говорят на децата си "Ето такъв НЕ трябва да ставаш"!
3. Тая реплика е поредното доказателство колко му е акъла на Бай Ганьо, не че ще има някакви последици...всъщност последиците са изцяло за вас. В момента в Германия с Лефски се свързат изказвания като това горе и другото за бритиш хомосекшуъла!
4. Да, гледах го мача, бях на стадиона! Какво си чел не ме интересува, отдавна не чета писанията на кретени като Жаклина. Нещо друго?


Red Dawn Rising
,изтрих онази тема,защото няма функция за обединяване ;) Ако искаш направи нова ще изтрия тази ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 12:08 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Dobre, Levski minalata godina ne e staval 6ampion pri iyno6i.Aide te ve6te sigurno i dogodina pri majete 6e ni "obuqt" xax.Za knijkata zadavam "izli6ni" vyprosi to4no za6oto sym q 4el!

P.S.pove4e nqma da pi6a v taq tema




ПИШИ НА КИРИЛИЦА

edit by:TOTTI10

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 12:33 
В тоя мач, както на мача на 90 набор ни бихте ,пак играхме по-добре ...
Много голови положения,хубави комбинаций ,бяхме притиснали противника (те сигурно от вашия ДЮШ се учат да играят 10 назад ,за да имат опит в мъжкия ви отбор ) ,просто нямахме късмет.
НИЕ НЕ ИГРАЕМ ЗА ДУЗПИ !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 12:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
EMO ULTRAS написа:
В тоя мач, както на мача на 90 набор ни бихте ,пак играхме по-добре ...
Много голови положения,хубави комбинаций ,бяхме притиснали противника (те сигурно от вашия ДЮШ се учат да играят 10 назад ,за да имат опит в мъжкия ви отбор ) ,просто нямахме късмет.
НИЕ НЕ ИГРАЕМ ЗА ДУЗПИ !


Вие и да играете за дуспи пак няма да ги спечелите... слаби сте приемете го!

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 13:44 
AliEnS|Rap17ka7a написа:
EMO ULTRAS написа:
В тоя мач, както на мача на 90 набор ни бихте ,пак играхме по-добре ...
Много голови положения,хубави комбинаций ,бяхме притиснали противника (те сигурно от вашия ДЮШ се учат да играят 10 назад ,за да имат опит в мъжкия ви отбор ) ,просто нямахме късмет.
НИЕ НЕ ИГРАЕМ ЗА ДУЗПИ !


Вие и да играете за дуспи пак няма да ги спечелите... слаби сте приемете го!




:lol: :lol: :lol:

Колко положение имахме ние ,колко вие ?
Колко време притежавахме топката ,а колко вие?
На тия два въпроса ми отговори и тогава се замисли кой е по-добрия !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 13:47 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
EMO ULTRAS написа:
AliEnS|Rap17ka7a написа:
EMO ULTRAS написа:
В тоя мач, както на мача на 90 набор ни бихте ,пак играхме по-добре ...
Много голови положения,хубави комбинаций ,бяхме притиснали противника (те сигурно от вашия ДЮШ се учат да играят 10 назад ,за да имат опит в мъжкия ви отбор ) ,просто нямахме късмет.
НИЕ НЕ ИГРАЕМ ЗА ДУЗПИ !


Вие и да играете за дуспи пак няма да ги спечелите... слаби сте приемете го!




:lol: :lol: :lol:

Колко положение имахме ние ,колко вие ?
Колко време притежавахме топката ,а колко вие?
На тия два въпроса ми отговори и тогава се замисли кой е по-добрия !


Като гледах на канал 3 какви положения изтарвахме мамооо.А 4е дузпите са най голямата простотия това е друг вапрос.Бах маму 4е ние 2 греди оцелихме от дузпи ве ебахти хазарта.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 13:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
EMO ULTRAS написа:
AliEnS|Rap17ka7a написа:
EMO ULTRAS написа:
В тоя мач, както на мача на 90 набор ни бихте ,пак играхме по-добре ...
Много голови положения,хубави комбинаций ,бяхме притиснали противника (те сигурно от вашия ДЮШ се учат да играят 10 назад ,за да имат опит в мъжкия ви отбор ) ,просто нямахме късмет.
НИЕ НЕ ИГРАЕМ ЗА ДУЗПИ !


Вие и да играете за дуспи пак няма да ги спечелите... слаби сте приемете го!




:lol: :lol: :lol:

Колко положение имахме ние ,колко вие ?
Колко време притежавахме топката ,а колко вие?
На тия два въпроса ми отговори и тогава се замисли кой е по-добрия !

А ти ми отговори КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1???И можеш да замълчиш докато не ни биете!!!

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 17:13 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2007 18:02
Мнения: 112
Местоположение: Благоевград
Истината е ,че вие никога не сте имали школа!
Брига ме к*ра ,че сте ни били при юношите,кво затворилите сте се с 10 човека отзад ,докарали сте го до дузпи и сте имали повече късмет!
Важното е ,приятелю,школата да вади кадри за първия отбор.
Предпочитам 2-3 юноши на година да се налагат в първия състав,та дори и да нямаме успехи в юношеските първенства.А не да са всяка година шампиони и след като вече трябва да отидат в мъжкия отбор да се преотстъпват на Конелиано и Дунав Русе,а вместо тях в отбора ми да се привличат всяка година по половин дузина печки със съмнителни качества!
Виж Йовов,Домовчийски,Миланов,Божо Митрев,Хичо,Мариян Огнянов,Балтанов... - някои от тях вече са утвърдени имена ,а други тепърва ще се налагат в ЛЕВСКИ!
Това за мен е важното ,а вие си останете с това мислене,свързано с титлите ,купите и медалите!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 17:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
borismorev написа:
1во-можеш само да си ме4таеш вашта школа да стане по-добра от нашта :!:
2ро-Батков може да е луд, но е Българин(не индиец)
3то-за тая реплика(ако си я про4ел ще разбереш, ама ти си само копи-пасте) не могат, ама абсолютно нищо да му кажат!
4то-ти гледал ли си ма4а, 4е да твърдиш, 4е ваште са били по-добри.Аз от вси4ко, което про4етох друго разбрах, ама докато не гледам повторение няма да коментирам на сляпо.

1.От три възрастови групи бяхме в две от тях на финал,единия спечелен срещу Подуене
2.Батков е адвокат на един еврейн,който ви е собственик.Та тоя същия еврейн е изпъден от редица европейски цивилизовани държави
3.Това не го преценяваме ние дали ще му кажат,Енерги са казали че ще сезират съда
4.Футбола се играе на голове не на положения.Ако брояхме положенията Франция щеше да е световен шампион и т.н. да не се хвърлям в изброяване

EMO ULTRAS написа:
Колко положение имахме ние ,колко вие ?
Колко време притежавахме топката ,а колко вие?
На тия два въпроса ми отговори и тогава се замисли кой е по-добрия !
Футбола се играе на голове.След години ще остане само резултата в историята

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 07:48 
EMO ULTRAS написа:
В тоя мач, както на мача на 90 набор ни бихте ,пак играхме по-добре ...
Много голови положения,хубави комбинаций ,бяхме притиснали противника (те сигурно от вашия ДЮШ се учат да играят 10 назад ,за да имат опит в мъжкия ви отбор ) ,просто нямахме късмет.
НИЕ НЕ ИГРАЕМ ЗА ДУЗПИ !

Ти определено не си гледал мачовете. А особено на старшата(защото на младшата гледах само този на Панчарево и ви сгънахме от всякъде и ви бихме). Вярно е че Лефски имаха положения, но и ние имахме положения, имаше две греди в редовното време(по една за двата отбора). А това за "10 назад" можеш с успех да го разправяш на айко майко и фена от Тулуза, не и на мен. А относно това нямахме късмет, ами и ние нямахме късмет пролетта когато топката рикоршира в крак на наш защитник и вместо да отиде в сто други посоки отиде точно в Йовов. Също така "нямахме късмет" и със съдията от Германия, сещаш се нали!?!?!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 07:52 
Bianco^Nero написа:
Истината е ,че вие никога не сте имали школа!
Брига ме к*ра ,че сте ни били при юношите,кво затворилите сте се с 10 човека отзад ,докарали сте го до дузпи и сте имали повече късмет!
Важното е ,приятелю,школата да вади кадри за първия отбор.
Предпочитам 2-3 юноши на година да се налагат в първия състав,та дори и да нямаме успехи в юношеските първенства.А не да са всяка година шампиони и след като вече трябва да отидат в мъжкия отбор да се преотстъпват на Конелиано и Дунав Русе,а вместо тях в отбора ми да се привличат всяка година по половин дузина печки със съмнителни качества!
Виж Йовов,Домовчийски,Миланов,Божо Митрев,Хичо,Мариян Огнянов,Балтанов... - някои от тях вече са утвърдени имена ,а други тепърва ще се налагат в ЛЕВСКИ!
Това за мен е важното ,а вие си останете с това мислене,свързано с титлите ,купите и медалите!

Верно? Никога ли не сме имали школа? Това Жаклината Михайлова ли ти го каза? А така както си ги изброил тези ваши юноши колко от тях са титуляри, дори и цигането от Лом дето вкара "безценният"(ебати ташака) гол на Челси...дори и той едва ли има повече от два мача. А като споменаваш Домовчийски(той нали е ваш юноша!!)...ами ето ти няколко наши юноши, от по-последните години-Димитър Бербатов, Мартин Петров, Стилиян Петров!
Съвсем друг е въпросът за погрешната клубна политика, а именно сега от този състав вместо да се вземат поне 5-6 човека, се взимат пълни анонимници от Португалия и бившите и колонии! Това е реалният проблем, ЦСКА не разита на собствените си юноши, а не че нямаме школа...ами имаме и то доста добре работеща школа. Дето се вика на фона на пълната мизерия, доста добре се получава.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 08:30 
Red Dawn Rising написа:
Bianco^Nero написа:
Истината е ,че вие никога не сте имали школа!
Брига ме к*ра ,че сте ни били при юношите,кво затворилите сте се с 10 човека отзад ,докарали сте го до дузпи и сте имали повече късмет!
Важното е ,приятелю,школата да вади кадри за първия отбор.
Предпочитам 2-3 юноши на година да се налагат в първия състав,та дори и да нямаме успехи в юношеските първенства.А не да са всяка година шампиони и след като вече трябва да отидат в мъжкия отбор да се преотстъпват на Конелиано и Дунав Русе,а вместо тях в отбора ми да се привличат всяка година по половин дузина печки със съмнителни качества!
Виж Йовов,Домовчийски,Миланов,Божо Митрев,Хичо,Мариян Огнянов,Балтанов... - някои от тях вече са утвърдени имена ,а други тепърва ще се налагат в ЛЕВСКИ!
Това за мен е важното ,а вие си останете с това мислене,свързано с титлите ,купите и медалите!

Верно? Никога ли не сме имали школа? Това Жаклината Михайлова ли ти го каза? А така както си ги изброил тези ваши юноши колко от тях са титуляри, дори и цигането от Лом дето вкара "безценният"(ебати ташака) гол на Челси...дори и той едва ли има повече от два мача. А като споменаваш Домовчийски(той нали е ваш юноша!!)...ами ето ти няколко наши юноши, от по-последните години-Димитър Бербатов, Мартин Петров, Стилиян Петров!
Съвсем друг е въпросът за погрешната клубна политика, а именно сега от този състав вместо да се вземат поне 5-6 човека, се взимат пълни анонимници от Португалия и бившите и колонии! Това е реалният проблем, ЦСКА не разита на собствените си юноши, а не че нямаме школа...ами имаме и то доста добре работеща школа. Дето се вика на фона на пълната мизерия, доста добре се получава.


Бербо е от Пирин :!:
Стига си говорил за ЖМ.Той се появи след изчадието ГА .Най-добре ще е да ги няма и двамата и да спрат с тъпотиите !
Явно с гледал друг мач. На стадиона се видя и в нас ,като гледах ринг вие си бяхте прибрини и чакахте дузпите .КАто сте толкова добри ,що не се опитахте да ни вкарате?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 08:34 
Добре, Бербо е от Пирин! Тогава Домовчийски е от Марица...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 08:48 
Red Dawn Rising написа:
Добре, Бербо е от Пирин! Тогава Домовчийски е от Марица...


Е откъде е тогава бе?
Първо беше в Пирин,след тва вие го взехте.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 09:03 
EMO ULTRAS написа:
Red Dawn Rising написа:
Добре, Бербо е от Пирин! Тогава Домовчийски е от Марица...


Е откъде е тогава бе?
Първо беше в Пирин,след тва вие го взехте.


Виж изключително профански спор. Или Бербо е юноша на Пирин а Домовчиски е на Марица, или Бербо е юноша и на ЦСКА а Домовчиски на Лефски...не може за вас така за нас онака...не ми се занимава с глупави спорове!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 11:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
Red Dawn Rising написа:
Bianco^Nero написа:
Истината е ,че вие никога не сте имали школа!
Брига ме к*ра ,че сте ни били при юношите,кво затворилите сте се с 10 човека отзад ,докарали сте го до дузпи и сте имали повече късмет!
Важното е ,приятелю,школата да вади кадри за първия отбор.
Предпочитам 2-3 юноши на година да се налагат в първия състав,та дори и да нямаме успехи в юношеските първенства.А не да са всяка година шампиони и след като вече трябва да отидат в мъжкия отбор да се преотстъпват на Конелиано и Дунав Русе,а вместо тях в отбора ми да се привличат всяка година по половин дузина печки със съмнителни качества!
Виж Йовов,Домовчийски,Миланов,Божо Митрев,Хичо,Мариян Огнянов,Балтанов... - някои от тях вече са утвърдени имена ,а други тепърва ще се налагат в ЛЕВСКИ!
Това за мен е важното ,а вие си останете с това мислене,свързано с титлите ,купите и медалите!

Верно? Никога ли не сме имали школа? Това Жаклината Михайлова ли ти го каза? А така както си ги изброил тези ваши юноши колко от тях са титуляри, дори и цигането от Лом дето вкара "безценният"(ебати ташака) гол на Челси...дори и той едва ли има повече от два мача. А като споменаваш Домовчийски(той нали е ваш юноша!!)...ами ето ти няколко наши юноши, от по-последните години-Димитър Бербатов, Мартин Петров, Стилиян Петров!
Съвсем друг е въпросът за погрешната клубна политика, а именно сега от този състав вместо да се вземат поне 5-6 човека, се взимат пълни анонимници от Португалия и бившите и колонии! Това е реалният проблем, ЦСКА не разита на собствените си юноши, а не че нямаме школа...ами имаме и то доста добре работеща школа. Дето се вика на фона на пълната мизерия, доста добре се получава.


Ваши юноши ? Ти нормален ли си бе ?

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 18:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
CAUTION,EMO ULTRAS абе говеда прости,вие следите ли мисълта на Red Dawn Rising или ей така си пишите без да вникнете в това дето е написал.Обаче това за подуенци е нормално-липсата на акъл.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 19:29 
TOTTI10 написа:
CAUTION,EMO ULTRAS абе говеда прости,вие следите ли мисълта на Red Dawn Rising или ей така си пишите без да вникнете в това дето е написал.Обаче това за подуенци е нормално-липсата на акъл.




Прасенце,трайкай си там !
Фен си на цеца ,ама си фен и на ас роми .
Горд си ,че си Българин и в същия момент се кефиш на някъв италиянец !
ПОЗЬОРЩИНА ? ДА ! ТИПИЧНА ЗА ФЕНОВЕТЕ НА ЧЕТРИБУКВЕНОТО ИЗЧАДИЕ НА КОМУНИЗМА !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 00:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
TOTTI10 написа:
CAUTION,EMO ULTRAS абе говеда прости,вие следите ли мисълта на Red Dawn Rising или ей така си пишите без да вникнете в това дето е написал.Обаче това за подуенци е нормално-липсата на акъл.


Кво да му вниквам в "мисълта" бе ? Пишете колко да не заспите...

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 08:37 
Ей рогати, а бе вие нямате грам акъл в главата бе, що сте толкова прости бе. И Димитър Бербатов и Стилиян Петров и Мартин Петров ги взимаме на по 18 години, точно на толкова е Домофона дето го броите за ваш юноша като го взимате от Марица. А между другото Христо Стоичков идва в ЦСКА на 17 години(това като отделна тема за разсъждение от кухите ви глави). Ееееее, как може Домофона на 18 да е ваш юноша а Бербата на 18 да НЕ е наш юноша. Аре марш от тука, писна ми от говеждия ви гьонсуратлък. Няма такова лицемерие като вашето. За нас така ама за вас иначе!
Тъп, по-тъп, говедо! Ей това е! Роди ме мамо прост аз сам ще си стана говедо!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 10:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
EMO ULTRAS написа:
TOTTI10 написа:
CAUTION,EMO ULTRAS абе говеда прости,вие следите ли мисълта на Red Dawn Rising или ей така си пишите без да вникнете в това дето е написал.Обаче това за подуенци е нормално-липсата на акъл.




Прасенце,трайкай си там !
Фен си на цеца ,ама си фен и на ас роми .
Горд си ,че си Българин и в същия момент се кефиш на някъв италиянец !
ПОЗЬОРЩИНА ? ДА ! ТИПИЧНА ЗА ФЕНОВЕТЕ НА ЧЕТРИБУКВЕНОТО ИЗЧАДИЕ НА КОМУНИЗМА !

Само тоя комунизъм ви е в устата беееееее когато направихте дубъла вие говорехте стига с тая история говорете за настоящето!СЕГА АЗ ГО КАЗВАМ!!!Тъпо копеле такова нещастно говеждо отивай си в твоя смехарски отбор и въобще не се мяркай тука нямаш работа тука боклук нещастен още едно мнение ако напишеш и целата ти рода до 9-то коляно да умре бе путко заспала напрао издивявам вече вие сте свръх кретени за БОГА!

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 15:39 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
за тези, които още не са разбрали-само Red down не знам си какво разбира от футбол и най-ве4е от ДЮШ :D :D :D
разбирайте си колкот щете :!:
П.С. като казаь, че няма повече да пиша в тая тема и всичките се разписахте. А имаше ли я въобще тая тема преди да станете "шампиони" бе смехурковци :?:

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 18:27 
1. "Онова" беше друга тема(спомни си)!
2. Red Dawn Rising - ред доон райзинг(приблизително така се изговаря) и се превежда като "изгревът на червената зора"! Ако искаш може и на френски да ти го напиша, si vous plessis!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 22:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
пише се s'il vous plait, баце :wink: :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 00:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
EMO ULTRAS написа:
Red Dawn Rising написа:
1. "Онова" беше друга тема(спомни си)!
2. Red Dawn Rising - ред доон райзинг(приблизително така се изговаря) и се превежда като "изгревът на червената зора"! Ако искаш може и на френски да ти го напиша, si vous plessis!


Ред Даун Райзинг се изговаря :wink:


E поне едно нещо умно каза до тук... но продължавам да твърдя че както ние не идваме при вас да спамим така и вие трябва да се махнете!Имате си отбор гледайте си го!

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191009 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения ДЮШ
Форум: Странджа Агрокорн (Средец)
kyynadd 33537 25 Сеп 2008 21:33
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141257 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Дюш
Форум: Спартак (Плевен)
Anonymous 151870 30 Ное 2009 23:55
от Malak`HoolS
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116578 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози