bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:39


Пирин (Благоевград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 657 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2006 13:06 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Според мен ще ги бием макар и трудно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2006 18:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
Локо Сф няма да се излагат,я-ще бият много ясно!

Пирин може и да играят добре,ама не могат да вкарват!

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2006 09:47 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Защо пък да се излагат уе ? Ти явно не си запозната, но Локото са отколешен абонат на Пирин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2006 18:59 
Честито ОРЛЕТА и съдийското рамо не помогна на Лок.Сф..Не знам вече в колко мача тази есен съдиите всячески им бутат аванта.Успех


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2006 10:49 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
СТРАХОТНА ПОБЕДА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: За Купата с Левски София
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 22:58 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Верно малко рано я правя тази тема, ама нека още от сега да се знае, че Пирин ако иска да бъде номер 1 требва да бие всички и следващия наред е Левски, според мен реална прогноза за мача е 2:0 и говедата си заминават като посрани !

Малко хронология през този сезон за купата:
отстранихме Велбъжд Кн в Кюстендил като ги победихме с 3:2 след продължения !!! Голове на В. Стойков и А. Стоев !!!

отстранихме Беласица в Благоевград с 1:0 гол на Съни Дяков от дузпа !!! КУР ЗА КЕФАЛИТЕ !!!

отстранихме Локо Сф в Благоевград след дузпи 6:5 ( в редовното и продълженията 2:2 ) голове на Г. Георгиев - Гецата и Павлин Тодоров !!! От дузпи точни бяха Павлин Тодоров, Костадин Марков, Веселин Стойков и Юлиан Попев !!!

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Карслберг е новия спонсор!
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007 13:56 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Ето, че и Пирин тръгнаха по пътя на Ливърпул! :lol:

“Карлсберг България“е новият спонсор на ПФК Пирин Благоевград

18 Януари 2007, 17:37
Източник: Focus Sport

Благоевград. ““Карлсберг България” АД подписва договор с ПФК “Пирин Благоевград” за настоящата календарна година, съобщиха за Агенция Фокус от хивоварната фирма. След есенния сезон Пирин е лидер в Западната “Б” група и има всички шансове да се завърне в “А” група. Пивоварната компания ще се погрижи да обнови екипите на футболистите с логото на “Пиринско пиво”. Тренировъчната база на ПФК Пирин Благоевград, както и стадион “Христо Ботев” в града, също ще носят логото на бирената марка, собственост на “Карлсберг България”.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007 21:10 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Да вчера на стадиона беше доста доволно...Пиене и ядене на корем и както винаги Пирин SS с култови прояви. ПЪРВАТА КЕШ Е ВСЕ ПО-БЛИЗО ДО НАС !!! НАПРЕД ОРЛИ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2007 17:36 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!

А бе некой да знае дали финало ше е в Стара Загора, за да си резервирам хотел още от сега ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2007 17:38 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:45
Мнения: 806
Местоположение: Сухиндол
Отбор: Локомотив (София)
В зарата ще е,но не резервирайте,щото и аз така направих и явно не е на добре... :cry: :wink: :cry:

_________________
https://bitakat.alle.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 01:56 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Ashikov написа:
В зарата ще е,но не резервирайте,щото и аз така направих и явно не е на добре... :cry: :wink: :cry:

Шо ми пука ти си карък, айде на бас, че сме на финал ?

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 10:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
iskam da go lapam nebanqn i mrasen na alibaba v zagoreto...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 10:35 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Fabio_Cannavaro написа:
iskam da go lapam nebanqn i mrasen na alibaba v zagoreto...

Няма да ти го дам бре смръдльо...

ЕГА МАЙКА ТИ УМРЕ В РЪЦЕТЕ НА БАЩА ТИ, КОЙТО Е ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА ПО-ВРЕМЕ НА ПОГРЕБЕНИЕТО НА СЕСТРА ТИ, НА КОЕТО ТИ НЕ ПРИСЪСТВАШ, ЗАЩОТО СИ В БОЛНИЦА С ОТРЕЗАНИ КРАЙНИЦИ...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 10:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
iskam da go lapam nebanqn i mrasen na alibaba v zagoreto, male nemam tarpenie da mu lapna sladkiq, meden penis...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 10:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
v edno sam ubeden 4e nqma da go lapam na nikoi drug osven na alibaba i negovite priqteli...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 10:59 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:45
Мнения: 806
Местоположение: Сухиндол
Отбор: Локомотив (София)
alibaba е марсиянец бре мое да си променя квото си иска...Ега догодина пак ни изчукате в сладките локомотивски дупета

_________________
https://bitakat.alle.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 12:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
MEKODONSKIQT PENIS E NAI-SLADKOTO NE6TO, KOETO SAM OPITVAL, O6TE SI SPOMNQM KAK GO LAPAH NA EDIN MAKEDONSKI VOIVODA I POSLE KAZAH KULTOVATA FRAZA: "S TE TAQ NADENICA V ISTORIQTA KE VLEZEM"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 19:57 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Искам само да ви кажа, че не съм педалче като вас и не ми умърсявайте името с твърдения като това, че ми го лапате....аааамаааааааааа де, да не съм си го намерил в контейнера, че ще ви го дам на вас. Калпазанки с калпазанките.... И КОЙ КАЗА:
КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 20:12 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:45
Мнения: 806
Местоположение: Сухиндол
Отбор: Локомотив (София)
Алибаба,нещо май се правиш на недостъпен като отборчето ти,но пирин редовно си ги бием,симитли също,ма ти вече май не знаеш за кого си,с тези действия просто убивате истинския пирин...ако бяхте застанали зад тях още от началото можеше да е друго,но щом искате децата и внуците ви да ви обвиняват след време,ваш си проблем. :wink:

_________________
https://bitakat.alle.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 20:22 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Ashikov написа:
Алибаба,нещо май се правиш на недостъпен като отборчето ти,но пирин редовно си ги бием,симитли също,ма ти вече май не знаеш за кого си,с тези действия просто убивате истинския пирин...ако бяхте застанали зад тях още от началото можеше да е друго,но щом искате децата и внуците ви да ви обвиняват след време,ваш си проблем. :wink:

Хехехехехе тъпак ти не си в час май. ИСТИСНКИЯТ ПИРИН Е ТАМ, КЪДЕТО СА ФЕНОВЕТЕ, А НЕ АКЦИИ И РЕГИСТРАЦИИ. ПИРИН Е ЛЮБОВ, ПИРИН Е СТРАСТ, ПИРИН Е ЕДИН ЖИВОТ, А НЕ КУПЧИНА ПРАШНИ ДОКУМЕНТИ В НЕЧИЕ ЧЕКМЕДЖЕ !!!
Ако не бяхме направили новата концепция "автентичния" Пирин нямаше да почне първенството, защото техния собственик П. Байкушев е строителен "бос", както и нашият и просто въпросния Байкушев се уплаши, че Галчев ще вземе стадиона и базите и реши да го преебе и не му пука за Пирин. М. Калъмбов беше обявил "Закривам Пирин". Ти какво искаш ние да станем като Враца, Русе, Плевен и т.н....НЕ това няма да стане защото Пирин е институция. Пирин е Благоевград. Нямате представа какъв огън има в Пиринските фенове и какво ви чака....

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 20:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Абе понеже го раздавате големи фенове и викаш тоя Калъмбов затрил истинския Пирин ми пич колко отбора бяха така преебани като ги земе някой ламтящ за пари собственик по принцип така става отбора се разпада и феновете остават с празни ръце просто вие в момента сте си точно Македонска слава и това ако го отречеш вече ще станеш смешен :wink:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 20:40 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
lms_X написа:
Абе понеже го раздавате големи фенове и викаш тоя Калъмбов затрил истинския Пирин ми пич колко отбора бяха така преебани като ги земе някой ламтящ за пари собственик по принцип така става отбора се разпада и феновете остават с празни ръце просто вие в момента сте си точно Македонска слава и това ако го отречеш вече ще станеш смешен :wink:

Хахаха...еми то едно от първите имена на Пирин е било Мак. Слава, м/у другото на Калъмбети (ега умре още днеска) му беше направена страхотна оферта, но той не се съгласи, но ще повторя за хиляден път ПИРИН Е ТАМ КЪДЕТО СА ФЕНОВЕТЕ, ВСЕКИ НОСИ ЧАСТИЦА ОТ ОТБОРА В СЪРЦЕТО СИ И ЩОМ АЗ И ДРУГИТЕ СИ ДЕРЕМ ГЪРЛА С ПЪЛНИ СИЛИ НА МАЧОВЕТЕ НА ТОЗИ ОТБОР, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН, ЩОМ Я ИМА РАДОСТТА ОТ ПОБЕДАТА, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН, ЩОМ Я ИМА БОЛКАТА ОТ ЗАГУБАТА, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН И КАКТО НИ ИЗХВЪРЛИХА ПО АДМИНАСТРАТИВЕН ПЪТ СЪЩО ТОЛКО ГАДНО И МРЪСНО ЩЕ СЕ ЗАВЪРНЕМ. Аз знам защо ви се иска да мислите, че тоя Пирин във "В" група е истинският, защото ги бихте (не без съдийска помощ) и сега се тупате в гърдите, еми тупайте се окей. Обаче, ще ти кажа нещо друго на мача с Локо Сф за купата имаше около 4-5 хиляди зрители на ст. Христо Ботев в Благоевград и след последната дузпа стадиона изригна точно както си го спомням от детството ми. А на тоя във "В" група ходят по 200 човека ?!?!?!?! За какво говорим. Миналата година имаше по 2-3 хиляди човека на мач от третия ешелон сега 200-300, хората не са тъпи те знаят къде е истината. ИСТИНАТА Е В СЪРЦАТА И КОЛКОТО И ДА ВИ Е КЕФ ДА НИ ВИКАТЕ СИМИТЛИ (ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!) НИЕ СИ ОСТАВАМЕ ПИРИН И ТОВА ЩЕ Е ТАКА ДОКАТО УРМЕМ (А ДОРИ И СЛЕД ТОВА).... :twisted:

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 20:47 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:45
Мнения: 806
Местоположение: Сухиндол
Отбор: Локомотив (София)
alibaba написа:
хората не са тъпи те знаят къде е истината.


Така е,българите сме с овчедушен характер,все трябва да сме със силните...Всъщност ако погледнем положително вие доказвате,че македонците са българи. :lol: 8)

Хехе Естествено, че трябва да сме със силните, който се хванал със слабите не оцелява, а нашата идея е да възродим Пирин като марка, а това няма как да стане със смешници като Калъмбов и прочие...

_________________
https://bitakat.alle.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 21:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
alibaba написа:
lms_X написа:
Абе понеже го раздавате големи фенове и викаш тоя Калъмбов затрил истинския Пирин ми пич колко отбора бяха така преебани като ги земе някой ламтящ за пари собственик по принцип така става отбора се разпада и феновете остават с празни ръце просто вие в момента сте си точно Македонска слава и това ако го отречеш вече ще станеш смешен :wink:

Хахаха...еми то едно от първите имена на Пирин е било Мак. Слава, м/у другото на Калъмбети (ега умре още днеска) му беше направена страхотна оферта, но той не се съгласи, но ще повторя за хиляден път ПИРИН Е ТАМ КЪДЕТО СА ФЕНОВЕТЕ, ВСЕКИ НОСИ ЧАСТИЦА ОТ ОТБОРА В СЪРЦЕТО СИ И ЩОМ АЗ И ДРУГИТЕ СИ ДЕРЕМ ГЪРЛА С ПЪЛНИ СИЛИ НА МАЧОВЕТЕ НА ТОЗИ ОТБОР, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН, ЩОМ Я ИМА РАДОСТТА ОТ ПОБЕДАТА, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН, ЩОМ Я ИМА БОЛКАТА ОТ ЗАГУБАТА, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН И КАКТО НИ ИЗХВЪРЛИХА ПО АДМИНАСТРАТИВЕН ПЪТ СЪЩО ТОЛКО ГАДНО И МРЪСНО ЩЕ СЕ ЗАВЪРНЕМ. Аз знам защо ви се иска да мислите, че тоя Пирин във "В" група е истинският, защото ги бихте (не без съдийска помощ) и сега се тупате в гърдите, еми тупайте се окей. Обаче, ще ти кажа нещо друго на мача с Локо Сф за купата имаше около 4-5 хиляди зрители на ст. Христо Ботев в Благоевград и след последната дузпа стадиона изригна точно както си го спомням от детството ми. А на тоя във "В" група ходят по 200 човека ?!?!?!?! За какво говорим. Миналата година имаше по 2-3 хиляди човека на мач от третия ешелон сега 200-300, хората не са тъпи те знаят къде е истината. ИСТИНАТА Е В СЪРЦАТА И КОЛКОТО И ДА ВИ Е КЕФ ДА НИ ВИКАТЕ СИМИТЛИ (ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!) НИЕ СИ ОСТАВАМЕ ПИРИН И ТОВА ЩЕ Е ТАКА ДОКАТО УРМЕМ (А ДОРИ И СЛЕД ТОВА).... :twisted:


В по голяма степен си прав и съм съгласен с написаното от тебе но например един Дунав(Русе) който гниеше сумата и години по аматиорските лиги те какво ??? да си сменят отбора с някои друг ?Тоя Пирин с който ние играхме и мисля напълно заслужено бихме без съдийска помощ какъв е изобщо и да ти кажа че ми направи впечатление че дойдеха около 10 фена в Своге

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2007 11:02 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
lms_X написа:
alibaba написа:
lms_X написа:
Абе понеже го раздавате големи фенове и викаш тоя Калъмбов затрил истинския Пирин ми пич колко отбора бяха така преебани като ги земе някой ламтящ за пари собственик по принцип така става отбора се разпада и феновете остават с празни ръце просто вие в момента сте си точно Македонска слава и това ако го отречеш вече ще станеш смешен :wink:

Хахаха...еми то едно от първите имена на Пирин е било Мак. Слава, м/у другото на Калъмбети (ега умре още днеска) му беше направена страхотна оферта, но той не се съгласи, но ще повторя за хиляден път ПИРИН Е ТАМ КЪДЕТО СА ФЕНОВЕТЕ, ВСЕКИ НОСИ ЧАСТИЦА ОТ ОТБОРА В СЪРЦЕТО СИ И ЩОМ АЗ И ДРУГИТЕ СИ ДЕРЕМ ГЪРЛА С ПЪЛНИ СИЛИ НА МАЧОВЕТЕ НА ТОЗИ ОТБОР, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН, ЩОМ Я ИМА РАДОСТТА ОТ ПОБЕДАТА, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН, ЩОМ Я ИМА БОЛКАТА ОТ ЗАГУБАТА, ЗНАЧИ ТОЙ Е ПИРИН И КАКТО НИ ИЗХВЪРЛИХА ПО АДМИНАСТРАТИВЕН ПЪТ СЪЩО ТОЛКО ГАДНО И МРЪСНО ЩЕ СЕ ЗАВЪРНЕМ. Аз знам защо ви се иска да мислите, че тоя Пирин във "В" група е истинският, защото ги бихте (не без съдийска помощ) и сега се тупате в гърдите, еми тупайте се окей. Обаче, ще ти кажа нещо друго на мача с Локо Сф за купата имаше около 4-5 хиляди зрители на ст. Христо Ботев в Благоевград и след последната дузпа стадиона изригна точно както си го спомням от детството ми. А на тоя във "В" група ходят по 200 човека ?!?!?!?! За какво говорим. Миналата година имаше по 2-3 хиляди човека на мач от третия ешелон сега 200-300, хората не са тъпи те знаят къде е истината. ИСТИНАТА Е В СЪРЦАТА И КОЛКОТО И ДА ВИ Е КЕФ ДА НИ ВИКАТЕ СИМИТЛИ (ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!) НИЕ СИ ОСТАВАМЕ ПИРИН И ТОВА ЩЕ Е ТАКА ДОКАТО УРМЕМ (А ДОРИ И СЛЕД ТОВА).... :twisted:


В по голяма степен си прав и съм съгласен с написаното от тебе но например един Дунав(Русе) който гниеше сумата и години по аматиорските лиги те какво ??? да си сменят отбора с някои друг ?Тоя Пирин с който ние играхме и мисля напълно заслужено бихме без съдийска помощ какъв е изобщо и да ти кажа че ми направи впечатление че дойдеха около 10 фена в Своге


По документи ФК Пирин (Бл) е закрит през 2000 или 2001 г. След това се учредява нов ПФК Пирин (Бл) т.е по докумети той е наследник на автентичния ФК Пирин, който пък е наследник на ФК Ботев (Бл) и т.н. Но питам аз един клуб не може да бъде наследник на базата на някакви документи на една марка градена толкова години, а в същото време този клуб да работи против тази марка, просто играта в този отбор е за парите, които се очакват от Д. Бербатов (според клауза клубът-майка взема около 350 000 евро от трансфера на Митко), обаче нали ПФК Пирин е длъжник и сметките са му запорирани т.е тези пари не могат да пристигнат в неговата каса (джоба на Калъмбов) докато не се изчистят задълженията или поне докато не се намери някаква вратичка и Калъмбов да прибере парите. Искам да питам къде отидоха парите от трансферите на Влади Златинов, на Хазуровите, на Ради Анев, Зоран Златковски, Крумчо Бибишков, Хр. Златински, Занев, Илко Пиргов, Самокишев и т.н вижте това е половината А група в момента, за какво говорим ? А Калъмбов ги раздава на безценица (и на всичкото отгоре прибира всичко в джоба си) след това затрива отбора и кур за нас феновете. А НИЕ ОТ СС ХИЛЯДИ ПЪТИ СМЕ ГО КАЗВАЛИ - НАЙ-ВАЖНИТЕ СМЕ НИЕ ФЕНОВЕТЕ !!!

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 657 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми
Форум: Тотнъм
Anonymous 18272 19 Фев 2007 19:03
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Интересно ми е ...
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
LafVegas 18572 16 Сеп 2008 18:41
от gladiatori
Преглежда непрочетените мнения ФК Чепинец - Септември (Симитли)
Форум: Чепинец (Велинград)
Anonymous 16606 02 Сеп 2007 21:18
от prosoccer.bg
Преглежда непрочетените мнения 7-ми кръг: Любимиец - Странджа-Металург 2:0
Форум: Сезон 2007/2008
kyynadd 18221 29 Сеп 2007 20:14
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения 8-ми кръг: Странджа-Металург - Металик (Сопот) 2:1
Форум: Сезон 2007/2008
kyynadd 20237 13 Окт 2007 00:11
от speedbreaker

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози