bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 16:20


Локомотив 1926 (Пловдив) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 39 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Турчин купи Локо (Пд)
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 14:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Изображение
Турчинът бил днес в Кюстендил, стиснал си ръцете с Емил Наков. По-късно се срещнал и с Масларя


Локо (Пд) вече е на път да прекрати сделката за нов собственик. Както "Топспорт" пръв писа турският бизнесмен Зеки Байрам е предложил най-висока оферта и до часове сделката ще стане факт.

В Кюстендил изпълнителният директор на "смърфовете" Емил Наков си е стиснал ръцете с Байрам, съпругата му Галя Топалова и бившия вратар на Галатасарай Левент. Вдовицата на Александър Тасев - Таня Раденкова не е присъствала на разговорите в Кюстендил, тъй като по-рано се е срещнала с Байрам и приближените му и също е дала своето съгласие.

Малко по-късно новият спонсор на пловдивското Юве е превикал на среща треньорът Иван Маринов. Масларя е получил предложение да води отбора през следващите 3 години заедно с досегашния си екип. Треньорът на вратарите Любо Шейтанов е казал, че до два дни ще даде своя отговор.

Зеки Байрам е дал пълен картбланш на Маринов за селекция и организирането на лятната подготовка. На 25 юли "смърфоявете" се събират на Лаута за първа тренировка. До тогава новият собственик се очаква да бъде представен на медиите.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 15:26 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Dano dade pari i da prodylji dobroto predstavqne na Lokoto, ama vse pak e znaete ot koq dyrjava...

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 15:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
Бляя турчин... жалко за Локо !

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 16:30 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Какво значение има. То вече стана нормално. На едни собственик индиец, на други евреин, на трети турчин. Досега само някой шейх не се е появил с желание да купи български отбор.

Без значение какъв е този се надявам най-после Локото да намерят в негово лице стабилност. Дано направят добър отбор и да радват многобройните си фенове, които вече няколко години показват, че са една от най-добрите публики, ако не и най-добрата.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 20:24 
Тоя е турчин,феновете на Локо и по-точно по сериозните ще скочат сигурен съм,няма да позволят Турчин да управлява Локомотив !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2007 00:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
Гадно е да си подвластен на турчин ! Не че феновете ше му се кланят, просто знам че нема да го допуснат, но е ебано клубът ти да бъде управляван от резак ! Тоя вече ако го гръмнат ше се радвам !

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 17:49 
Ами те и феновете 90% са цигани и турци!Ай да ви е честит новия собственик! :wink: И стягайте халките!!!! :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 19:20 
botevbeerboys написа:
Ами те и феновете 90% са цигани и турци!Ай да ви е честит новия собственик! :wink: И стягайте халките!!!! :lol: :lol:

Пич,доколкото знам през август 2006 тия "цигани и турци" са ви смляли гъзовете от бой.Не че защитавам буферите,обаче се позасрами. 100 пъти ви бият,100 групировки ви разформироват и вие пак си повтаряте същото.

По темата: Мисля си,че Локото с тоя собственик няма да види нищо добро,но дано да се оправят,щото тоя отбор заслужава да е сред пърите 5.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 21:05 
botevbeerboys написа:
Ами те и феновете 90% са цигани и турци!Ай да ви е честит новия собственик! :wink: И стягайте халките!!!! :lol: :lol:

МАЛУМНИКО,тека не се изказвай неподготвен тия фенове на Локо къде са били с отбора вие там мечтаете да сте,аре да не казвам момчетата от Наполетани и Тартора им Наполито,какви мачове са били,такива като тебе и като тоя Дебелия Челсито дето само на 20 на 1 са силни знаем ги - По-Добре си трайкаи не пиши неподготвен !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 23:33 
Ей малоуни мои селянчета!Подразних ли ви анусчетата а?Можете само да пишете в нета за битките на Пловдив!Аз обаче очаствам в тях и знам най добре кой кого е ебал! :wink: А колкото до аналните ви напъни да се правите на разбирачи мога само да ви подмина с усмивка!За мен вие сте жалки комплексари,който избиват комплекси пред компа!За съжеление сте малоумници!Няма повече да чета и пиша в жалката ви тема.Така,че не си правете труда да се перчите повече. :wink: Чао ИНТЕРНЕТ ХУЛИГАНИ! :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 23:43 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2007 19:17
Мнения: 87
Местоположение: Пловдив
Аре ве гърбаф пиши ми и да ти покажа кой избива комплекси във форумите.Надявам се че няма да си поредния жълт интернет хулиган.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2007 10:43 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Този английски фонд за който се говори, че има вероятност да поеме Локо, според вас достатъчно надежден ли е? Да не е някоя пирамида. :lol:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 14:35 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Сега чувам, че има и трети мераклия за акцийте на Локо ПД. Става дума за пловдивския бизнесмен Марин Маринов

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 14:56 
botevbeerboys написа:
Ей малоуни мои селянчета!Подразних ли ви анусчетата а?Можете само да пишете в нета за битките на Пловдив!Аз обаче очаствам в тях и знам най добре кой кого е ебал! :wink: А колкото до аналните ви напъни да се правите на разбирачи мога само да ви подмина с усмивка!За мен вие сте жалки комплексари,който избиват комплекси пред компа!За съжеление сте малоумници!Няма повече да чета и пиша в жалката ви тема.Така,че не си правете труда да се перчите повече. :wink: Чао ИНТЕРНЕТ ХУЛИГАНИ! :lol: :lol:

Смешен Жълтур !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 15:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
botevbeerboys написа:
Ей малоуни мои селянчета!Подразних ли ви анусчетата а?Можете само да пишете в нета за битките на Пловдив!Аз обаче очаствам в тях и знам най добре кой кого е ебал! :wink: А колкото до аналните ви напъни да се правите на разбирачи мога само да ви подмина с усмивка!За мен вие сте жалки комплексари,който избиват комплекси пред компа!За съжеление сте малоумници!Няма повече да чета и пиша в жалката ви тема.Така,че не си правете труда да се перчите повече. :wink: Чао ИНТЕРНЕТ ХУЛИГАНИ! :lol: :lol:


Много ми е чудно как винаги другите са ИНТЕРНЕТ ХУЛИГАНИ, а ти който също пише във форума и седи пред компютъра не си ? Ти откъде знаеш другите какви са ? Откъде знаеш какво прават ? Ти като не си ИНТЕРНЕТ ХУЛИГАН кво прайш тука ?!

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 13:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Феновете на Локо (Пд) се обединиха срещу турците

"Смърфовете" не искат Зеки Байрам и Левент Назифоглу на "Лаута"
Нова завръзка около собствеността на Локомотив (Пд) се очертава, дни след като турският бизнесмен Левент Назифоглу подписа предварителен договор за закупуване на контролния пакет акции на "черно-белите". В неделя фенклубът събираше мненията на привържениците от различни фракции и всички привърженици се обединиха срещу хората от Турция.

В сайта на "смърфовете" www.lportala.net бе публикувана декларация, в която феновете в прав текст заявяват, че бизнесмените от южната ни съседка не са желани на "Лаута".

Ето и декларацията, която бе публикувана в www.lportala.net:

Дойде денят, в който всички ние сме изправени пред тежката задача да решим какво представлява за нас Локомотив (Пловдив). Всички ние трябва да се запитаме какво е съдържанието на черно-бялата идея и дали тя може да бъде част от българо-турско сътрудничество. Преди да си отговорим на тези въпроси, можем да обърнем поглед само 2 години назад и да си спомним с какво самочувствие и гордост пеехме българският химн в мачовете на отбора ни в европейските клубни турнири.

С какво самочувствие пътувахме из Европа и се наричахме българи? И всичко това може ли да се случи в светлото бъдеще, което ни обещават турските инвеститори? Може ли черно-бялата торсида да остане единна, каквато всички я познават?

Може ли турското присъствие на “Лаута” да застане между нас – феновете и да е причина за разстройване на редиците ни? НЕ, нищо не е в състояние да ни раздвои, защото ние няма да го допуснем, дори с цената на превратности и неизгоди за любимия ни клуб.

Уважаеми Господа, турци,

Не сте добре дошли в Локомотив (Пловдив) и никога няма да имате нашата подкрепа!


Клуб на привържениците на Локомотив (Пд)
Napoletani-1995
Lauta Hools
Gott mit uns
и други формални и нефомални черно-бели групи

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 23:52 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2007 19:17
Мнения: 87
Местоположение: Пловдив
Поне заразлика от един друг Пловдивски тим ние си седим твърдо на позицията,в Локомотив да не стъпне да управлява турчин колкото и пари да има кадето и да иска да ни праща,по добре в В от колкото турски собственик.Нека да не забравяме как привържениците от ''колежа'' преди викаха срещу човека който вреди на тяхния отбор и изведнъш когато той почна да им дава пари те спряха с нападките срещу него.

Ето за това ние си оставаме публика номер едно в България на този момент защото ние стом зад това което сме си изградили за цели а именно най доброто за нашият отбор.ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2007 16:09 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2007 19:17
Мнения: 87
Местоположение: Пловдив
Локомотив" осъмна в десетки антитурски призиви, насочени към кандидат-купувача Левент Назифоглу. Недоброжелателите на турският инвеститор изпошариха всички пряснобоядисани тази пролет стени и огради, стегнати повреме на освежаващия ремонт на централната трибуна, по времето на покойния Александър Тасев. Запалянковците, готови да действат остро към турската оферта са дали зелена светлина на гласа си, чрез националистически призиви, възхвала на чистия Локомотив и ултимативен тон към Емил Наков относно факта, че именно той решава бъдещето на клуба.
"Наков, не пращай душите на Жоро и Тасев в турските гробища!"
"Ние не сме жълти турци"
"Наков=поп Кръстьо"
"Лаута не е турска провинция"
"Нашата ВЯРА не се продава!"
"Турци вън от Лаута"
"Наков вън"
"Ние никога няма да се продадем! Върнете се в Турция!"
"Винаги черно-бели, никога с фес на главата!"
"Не всичко е пари, имайте чест и достойнство!"

Това са само част от творчеството, обрисувано с черен спрей на стадиона в парк "Лаута".

http://gallery.lportala.net/categories.php?cat_id=117

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2007 17:41 
nepovtorim написа:
Поне заразлика от един друг Пловдивски тим ние си седим твърдо на позицията,в Локомотив да не стъпне да управлява турчин колкото и пари да има кадето и да иска да ни праща,по добре в В от колкото турски собственик.Нека да не забравяме как привържениците от ''колежа'' преди викаха срещу човека който вреди на тяхния отбор и изведнъш когато той почна да им дава пари те спряха с нападките срещу него.


Ай де пък точно ти не ми говори как не сте си сменяли позицията.До сега който ви е поел,винаги му лижете задника! :x Турците,ако ви вземат и направят шампоАни ще има да им се кланите и ще се молите в джамиите на Аллах никога да не ви ги отнема. :lol: :evil:
Колкото до нас,ние винаги сме мразили селю и сме били против него! :x :x :x НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ОТСТЪПИМ! :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2007 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ГОСПОДА ТУРЦИ!” ИЛИ „ГОСПОДА КАКВИ?”
Веско Вълчев 3 юли 2007 12:31




Принтирай Изпрати Коментирай Каква асоциация предизвиква думичката „автогол” сред феновете на Локомотив Пд? Всички се сещат за попадението на Александър Тунчев в собствената му врата срещу Болтън. От вчера обаче думичката „автогол” има и друго значение, особенно сред част от фенгрупата на клуба, която упорито налага анонимен британски инвестиционен фонд, желаещ за закупи Локомотив Пд. Именно тези хора си отбелязаха ефектен автогол, след като докараха на Лаута някакъв хер Пек с неизяснена националност. Той ще се запомни най-вече с държанието си, напомнящо на арестуван престъпник, излизащ от съдебната зала, криещ се от обективите на фотоапарати и камери, но вместо с яке на главата с бял лист формат А4 с написано послание към запалянковците.

Британците изведнъж станаха немци, а хер Пек така и не го разбрахме какъв е.

И така, като на шега, вместо героите от Запада да вдъхнат респект и да докажат, че са по-благонадежни от хората на Юга, се изложиха като кифладжии. На фона на вчерашната среща турските бизнесмени станаха малко по-симпатични дори и на най-крайно настроените фенове на „черно-белия” отбор. Едва ли обаче бизнесмените от южната ни съседка ще бъде приети в от всички.

Вчера феновете на пловдивския клуб се обърнаха към Левент Назифоглу и Зеки Байрям с израза „Уважаеми господа турци”, който най-малкото е нелицеприятен за едно модерно общество в 21-ви век.

Как обаче да се обърнем сега към хората на Димитър Герасимов? „Уважаеми господа британци”, „Уважаеми господа немци” или най-правилното с въпросителното „Уважаеми господа какви?”.

Истината е, че фаворитът на бизнесгрупата към фенклуба на Локомотив на този етап е най-анонимния кандидат-купувач. Едните вече се представиха, говориха и се разходиха по главната улица. За другите двама знаем достатъчно на местно и национално ниво. Някои от тях говориха и се представиха. А англо-немците? Те се опитаха да говорят малко, казаха почти нищо и бяха представени почти никак!

Истината е, че PR не се прави по този начин. В случая действията са по-скоро анти PR. Явно чужденците не са много наясно, че дружеството, което искат да купят не е обикновено, а с широко обществено значение, за чиято съдба милеят хиляди пловдивчани и не само.

Най-лошото и най-страшното в този момент е разединението на феновете, което може да е пагубно за бъдещето на една от най-организираните и верни агитки в България. Едните са за турците, другите против тях, едните подкрепят западните инвеститори, другите се разочароваха от тях. Част от запалянковците искат човек с пари, който да гони успехи, а друга част е готова клубът да тръгне от нулата, но само да не управляват Назифоглу и Байрам. Това в този момент не помага, а пречи. Пречи на Локомотив Пловдив като клуб, а бъдещето все още е неясно.

Сега е времето феновете да бъдат единни и им трябва фигура около която да се обединят. Може да е Христо Бонев, Ераносян или някой друг с всяващ респект. Важното е агитката отново да е заедно, защото тогава е силна.

Емил Наков вече обедини феновете, като накара всички да го мразят, но е нужен и човек, който да ги поведе и в позитивна насока. Насоката за светло и сигурно бъдеще независимо от това кой стои на върха на пирамидата – българи, англичани, турци или таджикистанци, само трябва да са сериозни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2007 18:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Бях готов да осигуря бюджет от 10 млн. лева, сподели турският бизнесмен

Турският бизнесмен Левент Назифоглу съобщи за "Топспорт", че няма никакво намерение да възобновява кандидатурата си за закупуване на клуба.

"Късно във вторник Емил ми звънна и дълго ме убеждаваше, че съм най-подходящия човек за спонсор на Локо (Пд). Аз категорично му отказах, защото всичко и всички са срещу мен. Така и не получих и едни свестни счетоводни документи. Представени са ми договори на играчи със заплати от по 250 лева, а някакъв бразилец, който е играл 3 месеца, претендира за 200 000 евро (б.а. - Владимир Джордани). Тази сума мен финансово не може да ме устрои. Моята програма, която представих на водещите хора в Локо (Пд) е за 30-40 млн. евро само през първите 2 години, като в това число влиза и строежа на стадион "Локомотив".

Дочух, че съм се отказал, за да свалят от цената. Аз сделки от тип "Капалъ чаршия" не правя, бъдете сигурни. За феновете вече казах, че не ме подкрепят. Да попитам обаче, защо не излезе моя подкрепа от кмета на Пловдив, областния управител, дори и от шефа на БФС Борислав Михайлов?

Тези хора най-много имат интерес, като изключим хората от клуба. Те трябваше досега да излязат и да обяснят, че атаката на феновете е етническа, демоде и е във вреда на футбола.

Съвсем на скоро пловдивска фирма, производител на спортни стоки ми предлагаше екипи на обща стойност 80 000 лева. Представяте ли си? Работят с турски материали и пазарната им стойност е не повече от 800 лева на готовия продукт, а ми искат 100 пъти повече.

Освен това в медиите нямах никаква подкрепа. Нямаше един коментар, какви ще са плюсовете за бгф футбола, не само за Локомотив от човек, който е готов да осигури бюджет над 10 млн. лева.

Аз исках да поема Локомотив, защото ветераните са ми приятели и за лично удоволствие, като човек, свързан с футбола още от детство", бе откровен Левент Назифоглу пред репортер на "Топспорт".
Има ли други кандидати за Локото още,явно резания се е отказал от вас

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2007 12:15 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2007 19:17
Мнения: 87
Местоположение: Пловдив
Дано наистина да се е отказал,но и медиите много гллупости пишат и само объркват хората

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2007 02:50 
BULTRAS 1912 написа:
nepovtorim написа:
Поне заразлика от един друг Пловдивски тим ние си седим твърдо на позицията,в Локомотив да не стъпне да управлява турчин колкото и пари да има кадето и да иска да ни праща,по добре в В от колкото турски собственик.Нека да не забравяме как привържениците от ''колежа'' преди викаха срещу човека който вреди на тяхния отбор и изведнъш когато той почна да им дава пари те спряха с нападките срещу него.


Ай де пък точно ти не ми говори как не сте си сменяли позицията.До сега който ви е поел,винаги му лижете задника! :x Турците,ако ви вземат и направят шампоАни ще има да им се кланите и ще се молите в джамиите на Аллах никога да не ви ги отнема. :lol: :evil:
Колкото до нас,ние винаги сме мразили селю и сме били против него! :x :x :x НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ОТСТЪПИМ! :twisted:

ТУРЦИ ВЪН ОТ ЛАУТА
НАКОВ УМРИ
А ВАС ВИ ЧАКА 10 ГОДИНИ НЕЩАСТИЕ --> СЕЛСКИЯ ПРЕЗИДЕНТ ПРЕЗИДЕНТ ОЩЕ 10 ГОДИНИ В ГЪЗА ЩЕ ВИ ШИБА


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2007 15:59 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2007 19:17
Мнения: 87
Местоположение: Пловдив
BULTRAS 1912 написа:
nepovtorim написа:
Поне заразлика от един друг Пловдивски тим ние си седим твърдо на позицията,в Локомотив да не стъпне да управлява турчин колкото и пари да има кадето и да иска да ни праща,по добре в В от колкото турски собственик.Нека да не забравяме как привържениците от ''колежа'' преди викаха срещу човека който вреди на тяхния отбор и изведнъш когато той почна да им дава пари те спряха с нападките срещу него.


Ай де пък точно ти не ми говори как не сте си сменяли позицията.До сега който ви е поел,винаги му лижете задника! :x Турците,ако ви вземат и направят шампоАни ще има да им се кланите и ще се молите в джамиите на Аллах никога да не ви ги отнема. :lol: :evil:
Колкото до нас,ние винаги сме мразили селю и сме били против него! :x :x :x НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ОТСТЪПИМ! :twisted:

Аиде аиде,вие се смеете но това не е битка която трябва да водим сами сега трябва всички да ни помогнат и да застанат на наша страна,не стига че турците бавно завлядяват страната ни а ние малчим,трябва да се обединим около този вапрос защото днес Локомотив Пловдив утре някой друк тим защо когато някой скача срещу тях всички се смеят (това се отнася към папагалите) защо вместо да сме обединени в едан добра кауза се делем не казвам да станем някви приятели но поне бъдете съпричасни с това което става на Лаута.Защото както казах днес сме ние утре ще е някой друг тим и така докато полувината отбори се оправляват от турци.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2007 18:38 
А защо никой не застава на ваша страна?Защото всички ви знаят,че сте едни долни цигани и турци. :twisted: :x


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 39 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Етър-Локо(Мз)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
Anonymous 22274 31 Окт 2006 19:09
от loko_mz
Преглежда непрочетените мнения Нафтекс-Локо СтЗ 6:0
Форум: Архив
r.h. 24302 11 Окт 2007 20:35
от NBFC
Преглежда непрочетените мнения Белите орли-Локо Мз
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 14124 11 Ное 2006 19:57
от getsov
Преглежда непрочетените мнения Локо Мз - Монтана
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 12022 03 Дек 2006 20:06
от ultraspartak
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 22436 13 Дек 2006 08:14
от tridant

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози