bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 12:40


Локомотив 1926 (Пловдив) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 39 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2007 19:39 
Offline

Регистриран на: 02 Май 2007 19:17
Мнения: 87
Местоположение: Пловдив
Браво ей за тва съм ви признал че 90% от вас папагалите сте просто едни нещасници които гледат в една точка и не знаят за кво става вапрос явно и ти влизаш в тия 90 процента.Тъп и прост гей точно заради такива като теб всичко в България е на тоакова полужение,защото Българина е такъв защо на другите да им е добре като на мен ми е добре.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2007 19:53 
nepovtorim написа:
Браво ей за тва съм ви признал че 90% от вас папагалите сте просто едни нещасници които гледат в една точка и не знаят за кво става вапрос явно и ти влизаш в тия 90 процента.Тъп и прост гей точно заради такива като теб всичко в България е на тоакова полужение,защото Българина е такъв защо на другите да им е добре като на мен ми е добре.

Какво им се обясняваш те за това ядът Тукати - Жълтурите-КУРВИТЕ НА ПЛОВДИВ НА СТОЯНОВ ОТБОРА - :lol: !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2007 03:31 
BULTRAS 1912 написа:
А защо никой не застава на ваша страна?Защото всички ви знаят,че сте едни долни цигани и турци. :twisted: :x

A na va6a strana koi zastava :lol:
BOTEV ZASTAVA ZAD DPS NA MESTNITE IZBORI lele karti mifki
TURCI STE TURCI STE TURCI STE TURCI STE
ei papagal4e o6te 10 godini selskiq 6te vi 6iba v gaza :twisted: :x :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 18:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Локомотив Пд премина днес формално в ръцете на турския бизнесмен Левент Назифоглу. Само една малка спънка обаче попречи официално да бъде подписан договора между двете страни. Оказа се, че Тана Тасева не се е сдобила с пълното удостоверение за наследници, тъй като няма документ от дъщерята на Александър Тасев от първия брак Ирина. До седмица и това удостоверение ще бъде на лице и сделката ще се официализира.

„Принципно Емил Наков, Таня Тасева и Левент Назифоглу си стиснаха ръцете. Най-важното е, че получихме пълномощно от г-н Наков като изпълнителен директор, с което на практика ни дава възможност да действаме в клуба както намерим за добре” коментира бизнесдамата Галя Топалова, която действа заедно с Левент Назифоглу. Емил Наков също потвърди за разбирателството между двете страни.

С подписаното от Наков пълномощно още утре финансисти и счетоводители на Назифоглу влизат в канцелариите на стадион „Локомотив”, за да започне ревизия и официално приемане на документацията. Очаква се до часове бившия вратар на Галатасарай официално да обяви екипите, с които ще работи, тъй като до началото на първенството не остава много време.

Докато течаха преговорите в София генералния секретар на „черно-белите” Атанас Узунов имаше да решава други проблеми в Пловдив. Оказа се, че има вероятнот Община Пловдив да натресе концерта на Слави Трифонов на стадион „Локомотив”.

Тази сутрин изпълняващия длъжността кмет на града Константин Писков и Евгени Димитров от „Ку-Ку Бенд” не се разбраха с президента на Ботев Димитър Христолов шоуто на Слави да е край Бирената фабрика. Общинската управа веднага се опитала да пробута шоумените на стадион „Локомотив”, но Атанас Узунов е изразил бурното си несъгласие да ги приеме. „Аз не искам да бъде съсипана тревата на стадиона. Преви време от екипа на Слави идваха и казаха, че нашия стадион не отговаря на техните изисквания. Сега изведнъж пак се появяват и дори не ни питат” гневеше се Узунов.

Пълен обрат вече Локото е в ръцете на резания

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2007 11:21 
Niko_1912_ написа:
Ся Джамията ще се препълва :twisted:



Вие джамията сте я препълнили отдавна...
:evil:


За съжаление не мислимото се случи...няма го вече моя Локомотив, истинският, българският, този които обичам...сега ще е няква пародия...Дано им го надъни мощно в миризливите задници на всички онези, които го защитаваха и го върнаха на Лаута.. :evil: :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2007 19:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
С транферен удар започна селекцията на новия собственик на Локомотив (Пловдив) Левент Назифоглу, информира сайтът (www.lportala.net).

След година и половина в ОАЕ любимецът на "черно-бялата" агитка Мартин Камбуров ще се завърне на "Лаута", след като днес договори личните си условия и му остава само утре да премине медицинските прегледи, за да се официализира завръщането му.

Тези дни се очаква конкуренцията на вратарския пост също да бъде засилена, тъй като на прицел за закупуване е стражът Стоян Ставрев.


Тоз резака добре тръгва с връщането на вашия любимец

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 10:52 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
chonin написа:

За съжаление не мислимото се случи...няма го вече моя Локомотив, истинският, българският, този които обичам...сега ще е няква пародия...Дано им го надъни мощно в миризливите задници на всички онези, които го защитаваха и го върнаха на Лаута.. :evil: :twisted:


Искаш да кажеш сега стана по-голяма пародия. Велбъжд ли е твоя Локомотив ?

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 12:46 
Evg0 написа:
chonin написа:

За съжаление не мислимото се случи...няма го вече моя Локомотив, истинският, българският, този които обичам...сега ще е няква пародия...Дано им го надъни мощно в миризливите задници на всички онези, които го защитаваха и го върнаха на Лаута.. :evil: :twisted:


Искаш да кажеш сега стана по-голяма пародия. Велбъжд ли е твоя Локомотив ?


Не се прави на интересен..много добре знаеш за какво говоря! Ако ще и най-големият БЪЛГАРИН мафиот, убиец и т.н. доведе част от футболистите на някой друг БЪЛГАРСКИ отбор на Лаута аз няма да съм против него, защото е БЪЛГАРИН!!! Моят Локомотив си го помня и в Б група и шампион с прани пари...това не ми пречеше, но сега не мога да се примиря с това, че ТУРЧИН ще "коли и беси" в любимото ми Локо.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 11:35 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Хубаво, че протестирате и имате собствена позиция, която защитвате със зъби и нокти. Точно затова според мен сте най-добрата агитка в БГ.

Но помислете, Левски се управлява от евреин, ЦСКА от манг... пардон индиец. Това, че вас ще ви управлява турчин дали е по-лошо. Не се знае. Този поне по-някакъв начин е свързан с България и доколкото чувам открай време поддържа някакви връзки със български футболиси ветерани. Не мислете, че защитавам Назифоглу, но просто в глобализиращия се свят май трябва да свикваме с подобни ситации. Вижте и собствениците на английските отбори. Ман Сити го управлява някакъв тайландски мафиот, Челси - руснак и т.н. Погледнато от този ъгъл, това, че Локо го управлява турски бизнесмен е съвсем нормално.

Ще видим обаче как ще се развият нещата занапред.

П.С. Много хубаво, че Мартин Камбуров се върна при вас. Всички си спомняме шампионската година на Локо, в която този играч направи страхотен сезон и разнищи мрежите по българските стадиони :wink:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 12:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
честито на всички именници-марио,мария и др.
само така за агитката на локо.точно тези хора ,които протестират, я отличават от другите агитки. в ловеч не видях да гонят агитката на цска като вдигаше антитурски лозунги,докато в пловдив го направиха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 20:27 
r.h. написа:
...Но помислете, Левски се управлява от евреин, ЦСКА от манг... пардон индиец. Това, че вас ще ви управлява турчин дали е по-лошо. Не се знае. Този поне по-някакъв начин е свързан с България и доколкото чувам открай време поддържа някакви връзки със български футболиси ветерани. Не мислете, че защитавам Назифоглу, но просто в глобализиращия се свят май трябва да свикваме с подобни ситации. Вижте и собствениците на английските отбори. Ман Сити го управлява някакъв тайландски мафиот, Челси - руснак и т.н. Погледнато от този ъгъл, това, че Локо го управлява турски бизнесмен е съвсем нормално. ...


Точно това е различното..на мен не ми пука кой ще управлява ЦСКА, Левски и т.н. Пука ми кой ще "държи ножа" в Локомотив Пловдив. Няма как да свикнеш с това да бъдеш роб в собствената си държава. Просто не мога да си го обясня как преди около 150 години е имало такива Велики българи, обичащи държавата и народа си..готови да умрат за него, а сега всеки 2ри, че и повече от 50% от хората биха си дали гъза на някой турчин, руснак, англичанин и т.н. само защото той има пари и уж ще ги дава безответно. Според мен турчина ще замазва очи сега в началото докато вземе концесията и т.н. и след това ще стане пълна "боза"...само времето ще покаже, но аз знам едно - GO HOME LEVENT!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 20:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Аз съм зад вашия протест.Като нашия футбол ще е помия,нека да е помия само от Българи и ние да си я правим.

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2007 09:55 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Турчин и арменец управляват Локо
Локомотив (Пд) вече официално е собственост на турския бизнесмен Левент Назифоглу. След като бяха прегледани всички документи, стана ясен и Бордът на директорите. В него влизат Галя Топалова - съпруга на бизнеспартньора на Назифоглу - Зеки Байрам, и Валентин Калайджан, арменец от руски произход. Назифоглу бе избран за президент на клуба и лично ще води оперативното ръководство. Очаква се до 2 месеца в Борда на директорите да влязат още Христо Бонев и Атанас Узунов, който в момента е главен секретар на Локомотив.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2007 19:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
Левент искал и градския стадион.какво ли ще стане с любовта му към локо,ако не вземе концесията от новия кмет? :?: :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 39 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Етър-Локо(Мз)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
Anonymous 22274 31 Окт 2006 19:09
от loko_mz
Преглежда непрочетените мнения Нафтекс-Локо СтЗ 6:0
Форум: Архив
r.h. 24300 11 Окт 2007 20:35
от NBFC
Преглежда непрочетените мнения Белите орли-Локо Мз
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 14124 11 Ное 2006 19:57
от getsov
Преглежда непрочетените мнения Локо Мз - Монтана
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 12020 03 Дек 2006 20:06
от ultraspartak
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 22436 13 Дек 2006 08:14
от tridant

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози