bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 17:44


Локомотив 1926 (Пловдив) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Контроли-лято2007
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2007 20:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 15:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Ставрев пусна един гол в дебюта



Нападателят на Локо Явор Въндев опитва да спре топката с гърди по време на контролата със Свиленград
Снимка: Стоян Pадков


Стоян Ставрев пусна един гол в дебюта си за Локомотив (Пд). Той игра 90 минути при победата 3:1 над Свиленград. На трибуните бе новият себственик Левент Назифоглу.
Домакините откриха чрез македонеца Зоран Златковски в самия край на първото полувреме. Той засече с крак остро центриране отдясно на бразилeца Даксон. Това е шесто попадение на Златковски в контролите. Юношата на черно-белите Йордан Хърков изравни в 60-ата мин. Малко преди края на мача Румен Горанов покачи на 2:1 след топовен шут с левия крак от 30 м. В последната минута Илами Халими се разписа от дузпа, която бе отсъдена за събаряне на Красимир Димитров.
Победата на Локо можеше да бъде и по-изразителна, но бразилецът Даксон уцели гредата след удар от фаул в края на първата част.

Стойчо Генов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 15:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Мартин Камбуров:
Няма да живуркаме в първенството


Бившият национал и голмайстор на "А" група Мартин Камбуров изгледа вчерашната контрола на Локомотив срещу родния Свиленград. Нападателят се съгласи да отговори на журналистите за моментното си състояние, както и за личните си амбиции в черно-белия клуб.




- Мартине, подписахте ли вече договор?
- Все още не съм, но сме се разбрали по всички въпроси с президента. Доколкото знам, когато приключат неговите неща с Емил Наков, тогава ще подпишем. Мисля, че до края на другата седмица договорът трябва да е факт.
- Наред ли е всичко с функционалните изследвания, които направихте?
- Да, резултатите са добри. Вчера (б.р. - петък) всичко приключи нормално, но аз и преди съм правил подобни изследвания. В това отношение нямам проблеми.
- Питам ви неслучайно, а защото дълго време не сте играли. Как върви подготовката ви?
- Наистина доста време не съм бил в игра и затова се разбрах с треньора и президента, че поне в първите три-четири кръга от първенството няма да мога да взема участие. Ще тренирам отделно, по самостоятелна програма и когато аз и Иван Маринов преценим, ще се включа в мачовете.
- Каква е истината около проваления ви трансфер в Анкарагюджу?
- Минах медицински тестове и всичко беше наред, но накрая нещо не успяхме да се разберем с ръководството. Говорихме за едни неща, а след това те се отметнаха от думите си и затова аз отказах да подпиша. Иначе проблемът ми с Ал Ахли беше, че президентът, който ме купи, го смениха, а новият шеф каза, че няма да разчита на мен. Аз обаче не съм на 40 г., за да загърбвам кариерата си. Сега съм на 26 и все още искам да играя футбол. Предпочетох Локомотив, защото отборът има амбиции и няма да живурка в първенството, а и думите на г-н Назифоглу са за сериозни неща. Не на последно място предпочетох да се върна в Пловдив и заради публиката, която все още ме обича.
- Какви са вашите лични амбиции при повторното ви завръщане на Лаута?
- Да радвам феновете. Ако те са доволни, значи и играта ми върви. Като футболист на Локо попаднах в националния отбор и бях голмайстор на Бълагрия. Ако всичко това може да се повтори, ще съм доволен.
- Това означава ли, че не изключвате евентуално завръщане в националния отбор?
- Да, но това е в близкото бъдеще. Сега първо трябва да се подготвя и да започна да играя.
- Имаше ли оферти от други български клубове?
- Конкретно не. Имаше само запитвания и загатвания, но аз лично не съм говорил с никой друг клуб.
- Какви са първите ви впечатления от сегашния Локомотив?
- От шампионския отбор са останали само Краси Димитров и Васко Камбуров. Сега има много млади и добри момчета и мисля, че отборът ще върви нагоре.

Стойчо Генов


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 3 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 26678 17 Фев 2007 09:37
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Предсезонна подготовка /контроли/
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 6241 01 Мар 2007 23:51
от Lorenco
Преглежда непрочетените мнения Контроли - резултати
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 44564 03 Мар 2007 19:22
от e4e4
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 29647 07 Окт 2007 13:13
от pippo
Преглежда непрочетените мнения Контроли
Форум: Пирин (Благоевград)
Hose`SS 10059 09 Ное 2008 23:10
от hristo

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози