bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 15:45


Ботев (Пловдив) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 166 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Новини
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 13:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Костадин Видолов напусна Ботев (Пд)


Той е приключена тема за нас, каза Христолов
Един от най-опитните играчи в "А" група Костадин Видолов вече не е играч на Ботев (Пд), стана ясно преди днешната първа тренировка на "канарчетата". Халфът не се появи на заниманието, а от ръководството разкриха, че той не се е съгласил да поднови договора си, който изтече на 30 юни.

Кандидати за подписа на Видолов са Спартак (Пд) и отбор от Малта.

"Въпросът с Видолов е приключена тема. Той с нищо не подсказа, че иска да остане в Ботев. На всички трябва да е ясно, че Ботев не е Видолов. Ние имаме достатъчно млади футболисти, които могат да го заместят", сподели преди първото занимание на "канарчетата" президента на клуба Димитър Христолов.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 21:20 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Димитър Христолов: "Видолов не е Ботев"

Динамо върна Чипилов на "канарчетата", чака се ганаец от Макаби (Х)


тренировка
ХристоловПрезидентът на Ботев (Пд) Димитър Христолов отписа окончателно от отбора най-добрия си футболист Костадин Видолов. „Видолов не даде никакъв сигнал, че иска да играе при нас. Трябва да е ясно обаче, че Ботев не е Видолов и имаме достатъчно млади футболисти, които могат да го заместят достойно,” коментира вчера Христолов. Договорът на 37-годишния халф изтече на 30 юни. Той не се появи вчера и на първата тренировка на „канарчетата“. Очаква се полузащитникът да приеме офертата на Спартак (Пд). Христолов заяви, че целта пред неговия отбор ще бъде класиране в шестицата. На първата тренировка изненадващо се появи нападателят Атанас Чипилов, за когото Светослав Гърков заяви, че няма да му е нужен. Ръководството на Ботев обаче не е успяло да прекрати договора за преотстъпване от Динамо (Киев) и Чипилов по неволя ще остане до декември в Пловдив. Общо 31 играчи излязоха за първа тренировка, като освен двете сигурни попълнения Николай Манчев и Георги Христов от Марица, на проби дойдоха още защитниците Валентин Карагьозов и Станислав Николов от Хебър, защитникът Димитър Алексиев от Велбъжд, левият бек Алексей Енчев от Локо (СтЗ), братът на Петър Занев -Манол от Пирин (ГД), халфът Стефан Киков от Шумен. Очаква се в близките дни в Ботев да пристигнат ганаец от Макаби (Хайфа) и двама македонци. Единият от тях е 21-годишният Симеон Александровски от Работнички (Коментал).

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2007 21:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Дете чудо от Гана идва в Пловдив
Ботев очаква двама ганайци. Те ще бъдат на проби. Засега се знае само името на Бернард Хактам. 22-годишният африканец идва от израелския Макаби (Тел Авив). Вторият ганаец е едва на 16 години и играе като халф. Той пристига от африкански клуб, където е известен като детето чудо. В момента с Ботев тренират и други двама чужденци - бразилският нападател Мануел Петерсон и 21-годишният македонски халф Синиша Атанасовски.
Групата на жълто-черните се състои от 34 футболисти. До началото на летния лагер в Цигов чарк тя ще бъде съкратена до 25 играчи, на които ще се разчита през следващия шампионат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2007 21:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Костадин Видолов:
Исках в Ботев, но не ми позволиха
Малдини е по-голям от мен, но още е на терена, откровен е 37-годишният халф



Изненадващо халфът Костадин Видолов подписа договор за една година със Спартак (Пд). 37-годишният ветеран не остана в Ботев, а прие офертата на втородивизионния тим. Пред "7 дни спорт" Видолов се съгласи да обясни мотивите за това решение.






Костадин Видолов искаше да завърши кариерата си в Ботев, тъй като от малък е фен на този отбор


- Г-н Видолов, факт ли е договорът ви със Спартак (Пд)?
- Да. Имам вече договор за срок от една година. Хората от този клуб бяха коректни с мен, разбрахме се бързо и финализирахме нещата.
- Не искахте ли да останете в Ботев?
- Желанието ми бе да завърша кариерата си именно в Ботев, но не ми позволиха. За съжаление нещата не се получиха, но вината не е моя. На 37 години съм и имах още какво да дам на Ботев.
- Президентът на Ботев Димитър Христолов каза, че отборът не е само Видолов, имало и млади момчета?
- Нямам желание да влизам в полемики пред медиите с Христолов. Имах един разговор с него за удължаване на договора, но нещата не ми се видяха сериозни. Защо да падам сега на неговото ниво. Усетих, че няма да се получи, и затова потърсих друг вариант. В клуба има и други момчета, които са без договори, но тренират в Ботев.
- Не съжалявате ли, че напускате стадиона край Бирената фабрика?
- Да, малко ми е мъчно и обидно, че стана по този начин. Исках да е различно, нормално, цивилизовано. Така не се прави в Европа. Ако исках да се махам за пари, щях да го направя още миналата година. Имах оферта от Нафтекс, но останах да помогна на Ботев. Не съжалявам. Останах заради клуба, заради феновете, заради Ботев.
- Имате сериозна кариера зад гърба си. Играли сте в Левски, ЦСКА, Ботев, Локо (Пд). На кой отбор сте фен?
- Ботевист съм от малък, още преди да заиграя футбол. Такъв ще си и остана. Иначе навсякъде, където съм играл, съм се старал да си върша професионално работата. Не вярвам и в клубовете, в които съм се състезавал, да имат претенции към мен.
- Само оферта от Спартак ли имахте сега?
- Не. Имаше и запитване от Малта, но поисках да остана в България заради семейството си.
- Какви са впечатленията ви от Спартак?
- Хората са сериозни, имат амбиции. Доколкото разбрах, стадионът им е даден на концесия за 30 години.
- Докога ще играете?
- Докато съм здрав и изпитвам желание да съм на терена. Имам цели, чувствам се отлично.
- Наскоро Даниел Боримиров, с когото сте набори, ми каза, че иска да е на терена до 40 г. А вие?
- Не ми пречи да съм на терена до тази възраст. Важното е да нямам контузии. Има още какво да дам на футбола. Зная как да се грижа за тялото си, имам режим, който поддържам. В Милан Малдини играе на високо ниво толкова години, а той е по-голям от мен.
- Един ден обаче ще спрете с футбола. Какво ще правите тогава?
- При всички положения ще остана близо до играта. Подал съм документи за треньорска школа, искам да я завърша.
- Има ли нещо, за което да съжалявате?
- Винаги може да се замислиш и да кажеш - това трябваше да го направя по-добре. Всичко обаче е минало и не бива да съжаляваме.
- Бяхте част от разширения състав на националния отбор за световното в САЩ, но не заминахте на световното. Обиден ли сте на Димитър Пенев?
- Не. Всичко е минало. Винаги, като се видим с Пенев, се поздравяваме. Той е добър треньор.
- Кой е най-добрият специалист, при когото сте тренирали?
- В Турция работих с един англичанин - Гордън Милс. Имаше интересни виждания. Впечатленията ми са отлични от съвместната работа с Георги Василев. Между нас има взаимно уважение, макар че съм чувал какви ли не неща.
- Като футболист, играл в грандовете на София и Пловдив, имали ли сте проблеми с агитките?
- Не. И сега в Пловдив се отнасят към мен с уважение хора и от двете агитки.
- Какво липсва на Пловдив да достигне грандовете?
- Финансирането, организацията. Слагам Левски на първо ниво. Успях да се убедя, че там работят правилно, с европейско мислене, доближават се до водещите клубове в Европа. Но ако в Пловдив намерят сериозни инвеститори, то може да има отбори, които да не отстъпват на ЦСКА, Славия, Локо (Сф). И двете агитки - на Ботев и на Локо (Пд), са многобройни, верни. Градът е футболен, но липсва финансиране.
- Сам ли си тръгнахте от Левски?
- Да, ситуацията бе такава, никой не ме е гонил. Не крия, че съм приятно изненадан от работата в този клуб.
- В Пловдив ви знаят като мълчаливеца от Войсил. Така ли е?
- Доста хора просто не ме познават. Аз не съм човек, който обича да се шуми около него. Затова и има може би грешна представа за мен.
- Но живеете именно в село Войсил.
- Да. Имам къща, а селото се намира на 10 км от града. С кола съм за 7 минути до центъра на Пловдив. Иначе имам и жилище в Пловдив.
- Баща сте на две дъщери, а според едно сравнение добрите футболисти имат именно момичета. Така ли е?
- Не се наемам аз да давам оценка за себе си, но смятам, че съм добър футболист.
- Спортуват ли децата ви?
- Малката Ивелина е на 10 и тренира тенис. Голямата е на 14 и набляга на училището. Именно заради тях останах в България и не отидох в Малта, нито приех офертата от Нафтекс миналата година.

Георги Димитров





Две Мнения едно след друго не се толерира,използваи опцията "редакция"

by tosh94.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 14:51 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Само двама нови останаха в Ботев






Все още чакат сенегалец за проби, Гърков ще освобождава още



В отбора на Ботев (Пд) от всички футболисти, дошли на проби, останаха само двама. Това са Алексей Енчев - ляв защитник от Локомотив (Стара Загора), и Стефан Киков от Шумен. Освен тях с отбора продължават да се подготвят тримата юноши Костадин Гаджалов, Димитър Витанов и вратаря Любомир Линкин. Довчера сенегалският футболист, който трябваше да пристигне през уикенда, все още не се бе присъединил към „жълто-черните“.

Старши-треньорът Светослав Гърков заяви, че до петък ще редуцира групата до 25-27 души за първия лагер на Цигов чарк от 16 юли. В момента в отбора са 29 футболисти. Президентът Димитър Христолов заяви, че освен сенегалеца други чужденци не се очакват в отбора

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 15:56 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Ботев се уреди с модерни екипи
През новия сезон футболистите на Ботев ще играят с последен модел екипировка "Диадора". Новината съобщи лично президентът на клуба Димитър Христолов. Пратката с италианската марка ще пристигне до дни на стадион "Христо Ботев". Както е известно, през последните години футболистите на Ботев неизменно ритат с екипи "Диадора".
В същото време четирима от дошлите на проби футболисти бяха освободени. Сред тях са и чужденци - македонецът Синиша Атанасовски и беларуският халф Сергей Василевски. Треньорът Светослав Гърков отпрати и защитниците на Хебър Валентин Карагьозов и Станислав Николов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 15:58 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
До дни проби с Ботев
ще започне ганаецът Бернард Хактан. За последно нападателят е ритал за Макаби (Тел Авив). В момента на пробен период при жълто-черните са Димитър Алексиев (Велбъжд), Алексей Стефанов (Локо СтЗ) и синът на треньора Светослав Гърков - Васил. До заминаването на отбора за летния лагер в Цигов чарк групата ще бъде сведена до 26 футболисти.




Две Мнения едно след друго не се толерира,използваи опцията "редакция"

by tosh94.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2007 13:47 
да вземат Гошо Челси-то за защитник или вратар ... ще е най-добрият трансфер на канарите =)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2007 16:22 
http://sportal.bg/article/?ID=58173


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2007 17:12 
Ще нахлуем и ще спрем концерта :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2007 14:20 
Niko_1912_ написа:
Ще нахлуем и ще спрем концерта :twisted:


мечти ..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007 12:38 
мечти ..[/quote]

a me4ta li e 4e ebah maika ti i ti se prukna na toq svqt 4erno bqla mastio.vsi4ki pri joro i tasev-mangusti stolipinovski!vednuj julti zavinagi takiva!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 14:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Христолов пропуска победа на Ботев
Ботев победи 3:1 Родопа в контрола при официалното представяне на отбора. Президентът Димитър Христолов пропусна мача. По същото време собственикът на тима бе по бизнес дела в Италия.
Домакините показаха добра игра и можеха да се поздравят и с по-изразителен успех. Пропуски направиха именно голмайсторитe Дормушали Саидходжа и Георги Христов (2).
Муши откри резултата в 23-ата мин, след като получи перфектен пас отдясно от Аврамов и преоодоля вратаря за 1:0.
Гостите изравниха малко по-късно чрез Виктор Софрониев. Той шутира от границата на пеналта и след рикoшет в Даниел Божков топката влетя в мержата - 1:1. В следващата минутa бранителят на Родопа Веселин Великов едва не си отбеляза автогол, след като изби топката в лявата греда. Новото попълнение на жълто-черните Георги Христов довърши с гостите с две попадения в края на двете полувремена.

Илиян Радков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 14:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Мнение
Проблемът може да дойде само от нас
Светослав Гърков,
треньор

Основната цел на отбора ни ще е да се представим по-добре от миналото първенство. Ще се стремим да се класираме в средата на таблицата - между 6-о и 8-о място. Желанието ми е да изградим добър отбор с добър стил и облик. Ще изисквам постоянство в играта ни и най-вече нейното подобряване на чужд терен. Проблеми можем да си създадем единствено ние, ако не се представим на ниво. Това, което сам си направиш, никой не може да ти стори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 14:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Ботев ще се справя без ветерана Видолов



Вратарят Лилчо Арсов е лидерът на Ботев


Въпросът е кой ще замести халфа, големият проблем е левият бек


Преди година Ботев бе разтърсен от скандал. Отборът бе напуснат от Константин Дервенков и Костадин Костадинов. Президентът на Ботев Димитър Христолов даде на прокуратурата Дервенков и Левски заради съмнителния трансфер на Веселин Минев при шампионите. Стигна се и до друг скандален случай - Николай Домакинов отказа да преподпише договора си. След дълги перипетии се стигна до дисциплинарното уволнеине на Домакинов през пролетта на 2007 г., който от новия сезон ще играе в Черно море.
Без отново да извърши гръмки трансфери през това лято, Ботев привлече няколко качествени футболисти. В отбора вече са двамата асове на Марица - Георги Христов и Николай Манчев, Стефан Киков от Шумен, както и синът на старши треньора Светослав Гърков - Васил.
За съжаление на феновете на Ботев отборът бе напуснат от ветерана Костадин Видолов, който премина в Спартак (Пд). За негов заместник се спряга Николай Манчев. При липсата на техничаря от Войсил лидер на отбора ще бъде вратарят Лилчо Арсов. Проблемен е левият бек. Година след скандалния трансфер на Веселин Минев в Левски жълто-черните спешно търсят най-удачни варианти за негов заместник. Най-вероятно на поста ще продължи да играе преквалифицираният капитан Даниел Божков. В центъра на отбраната безспорен титуляр е Илиян Гаров. За мястото до него се конкурират Величко Величков и Васил Василев. За местата в полузащитата се конкурират Атанас Въргов, Николай Манчев, Борислав Караматев и Васил Гърков. В нападение треньорът Светослав Гърков има богат избор. Той ще избира измежду Георги Какалов, завърналия се с наем от датския Рандерс Дормушали Саидходжа, Емил Урумов, Атанас Чипилов, Стефан Киков и Георги Христов. Въпреки поредната кампания от страна на феновете за сваляване на президента Димитър Христолов отборът може да разчита на безрезервната им подкрепа.

Илиян Радков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 15:40 
^boy^89^ написа:
az razbrah 4e hristolov iskal da mesti otbora v pazardjik daje kazal na dasalov ( prezidenta na hebar ) 4e 6te remontira stadiona i 6te plati 50 000 lv??????


Откъде тази информация ако може да кажеш? :roll:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 15:52 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Георги Христов получи приза си за футболист на кръга



Новото попълнение на Ботев (Пловдив) Георги Христов, който отбеляза хеттрик и изработи дузпа в мача срещу Видима-Раковски (Севлиево) получи статуетката за футболист на последния кръг в първенството на елитната "А" група. В анкетата на вестник "Футбол" и Пресклуб "България" за нападателя на Ботев гласуваха 13 треньори и специалисти, други 8 определиха като най-добър бразилеца Елтон де Соуза от Славия. Георги Христов благодари на своите съотборници и подчерта, че за него наградата е колективна, независимо че по регламент е индивидуална. Той сподели, че ще се стреми да вкарва колкото е възможно повече голове, без да си е поставил някаква желана граница. С предишния си тим Марица Христов е изиграл 33 мача и има 34 гола. Футболистът е категоричен, че вижда своето бъдеще в Ботев (Пловдив) и е преодолял кризата от пропадналия му трансфер в ЦСКА. Треньорът Светослав Гърков също няма от какво да се притеснява, защото, според думите му, в отбора цари спокойна атмосфера и футболистите показват добра игра. Бягството на Георги Какалов в Сливен се отразява положително върху "жълто-черните", те са мотивирани да побеждават. Наставникът е категоричен, че Какалов не бива да бъде върнат в отбора, още повече, след като е заявил, че не желае да остава в Ботев. "Канарчетата" гостуват в събота на Пирин (Благоевград) и Гърков очаква да спечелят мача, ако играят така, както досега. Той е оптимист и за крайното класиране на неговия тим догодина напролет, място в средата на таблицата е напълно постижимо. Още в самото си начало шампионатът обещава да е интересен и да е по-добър от миналогодишния, смята треньорът на Ботев", визирайки победата на Вихрен срещу Литекс

"Отборите още ще повишат класата си, няма да има такива, които се примиряват със загубите", добави още Светослав Гърков

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2007 14:44 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Ботев ще гони точки в Благоевград

Пловдивският Ботев излиза за позитивен резултат срещу Пирин в Благоевград в мача от третия кръг на "А" група утре, съобщи старши треньорът на "жълто-черния" тим Светослав Гърков.
"Настроените в отбора е добро, отиваме в Благоевград да покажем добра игра срещу Пирин и да постигнем позитивен резултат. Няма да ни бъде лесно, тъй като съперникът е силен и играе добър футбол", каза наставникът на "канарчетата".

Новакът Пирин е на второ място след втория кръг на "А" група с пълен актив от 6 точки.

Гърков определи групата за мача в Благоевград след тренировката тази сутрин. В нея попаднаха Арсов, Станев, Минев, Гаров, Величков, Божков, Аврамов, Манчев, В. Гърков, Кръстев, Саидходжа, Г. Христов, Н. Александров, Тимонов, Чепилов, Василев, Въргов, Караматев.

Президентът на пловдивския клуб Димитър Христолов каза, че е изпратил в БФС необходимите документи за спиране на правата за Георги Какалов до лятото на 2009 година. Тогава изтича договора на футболиста с Ботев.

Причината за тежкото наказание е напускането на клуба без разрешение преди две седмици, водене на подготовка със Сливен и отказ на нападателя да се завърне при "канарчетата".

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2007 10:07 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Замерят реферите с бутилки
Бутилки с минерална вода хвърлиха от агитката на Ботев по реферската бригада. Това стана веднага след края на първото полувреме.
Повод за реакцията на феновете на пловдивския тим бе спорният изравнителен гол на Зоран Балдовалиев, вкаран в 44-ата минута.
Феновете на Ботев започнаха да призовават президента на клуба Димитър Христолов да извади отбора. Те започнаха да скандират "Всички вън", "Мафия", "Докога ще ограбват отбора ни по този начин".

7 дни спорт

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2007 10:07 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Димитър Христолов: Головете вкараха тези в черно
Головете в нашата врата ги вкараха хората в черно, заяви президентът на Ботев Димитър Христолов след мача с Локомотив (Сф), визирайки съдиите.
- Напълно тенденциозно съдийство. По същия начин ни свиреха и в Благоевград - каза още Димитър Христолов.
- Трябва да се види много добре как трябва да реагира страничният съдия, за да каже, че има гол. Реферът Христосков каза да продължим играта, видяха се с помощника си и след това решиха да признаят попадението. Дали толкова могат, или това е тенденция, но вече прекалиха - заяви недоволният вратар на Ботев Лилчо Арсов.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 04:11 
kostura написа:
мечти ..


a me4ta li e 4e ebah maika ti i ti se prukna na toq svqt 4erno bqla mastio.vsi4ki pri joro i tasev-mangusti stolipinovski!vednuj julti zavinagi takiva![/quote]

jalak si ko4ino :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2007 09:02 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Ботев (Пд ) ще къса черна серия
Да скъсат с лошата си серия срещу Славия в София ще опитат футболистите на Ботев. Двубоят е днес от 17 ч. на стадион "Славия". За последните 12 шампионатни мача тимът от Пловдив е успявал да вземе трите точки само 3 пъти. За същия период Ботев нито веднъж не си е тръгвал поне с точка от кв. "Овча купел".
Скандалният нападател на Ботев Георги Какалов ще започне титуляр за първи път през сезона. Блондинът ще си партнира с Георги Христов.
СХЕМАТА
Стевица Кузмановски ще заложи на 4-4-2. Емил Петров е сигурен под рамката. В защита ще действат Богомил Дяков, Йордан Петков, Борислав Павлов и Георги Мечечиев.
Дефанзивни халфове ще са Мартин Керчев и Славчо Георгиевски. Малко пред тях ще играят Саша Симонович и Илия Илиев. За голове ще се разчита на Дениран Ортега и Елтон де Соуса.
Ботев също ще започне с 4-4-2. При отсъствието на Йордан Минев, като десен бек ще действа Васил Василев.
КОНТУЗЕНИТЕ
Славия излиза с най-доброто. Аут за двубоя с Ботев са контузените Дормушали Саидходжа, Емил Урумов и Мауро Алегре. Наказан е Йордан Минев.
В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ
Славия записа първа загуба 0:1 при гостуването си на Марек в Дупница. Ботев извъртя престижно реми 2:2 при домакинството си на Локо (Сф).

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Сеп 2007 14:19 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Снощи е имало голямо меле в центъра на Пловдив.Фенове на локо и Ботев са се били.Някой свидетел няма ли?

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Сеп 2007 21:23 
Ми не съм бил обаче разбрах кво е станало.Нашите 6-7 човека подпийнали видяли някви 9-10 буфери пребили ги обаче те викнали още десетина и сещате се кво е станало


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 19:58 
Шефовете на Ботев умуват дали да има глоби

Ръководството на Ботев все още не е взело решение дали да накаже футболистите и треньорите за загубата с 0:4 от Локомотив Пловдив в градското дерби. Това призна спортно-техническият директор на клуба Борислав Димитров.
"Няма да бързаме с решения за санкции. Президентът Димитър Христолов ме уведоми, че заминава по бизнесдела в чужбина и след като се прибере в България ще видим какво ще правим", коментира Боби Димитров.

Той бе категоричен, че не трябва да се прибързва с евентуални уволнения и глоби, тъй като това може допълнително да влоши обстановката в клуба.

Очаква се старши треньорът на Ботев Светослав Гърков да проведе утрешното занимание насрочено за 16 часа. На тренировката обаче се очаква да дойдат и много фенове, които да протестират срещу слабата игра на отбора в дербито и загубата с 0:4.

Вратарят на "канарчетата" Лилчо Арсов е бил ударен в ребрата от противников състезател и затова е бил заменен принудително.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 166 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79316 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180543 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169505 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 150793 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35542 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози