bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:54


Берое (Стара Загора) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 42 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Новини
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 09:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
тук слагаиде НОВИНИ свързани с БЕРОЕ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 09:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Берое взе Мартин Камбуров
Пон, 2007-05-14 15:26
Нападателят Мартин Камбуров е новото сигурно попълнение на Берое, научи Sport1.bg. Бившият голмайстор на "А" група и пловдивския Локомотив е подписал договор със старозагорския клуб и от новия сезон ще защитава цветовете на заралии, които вчера направиха 0:0 като домакини с Левски и препънаха "сините" по пътя за титлата.

Старши-треньорът на тима - Едуард Ераносян, който преди време обяви, че селекцията трябва да е ясна до 28 май, е отлично запознат с качествата на голмайстора от Свиленград, с който заедно станаха шампиони на България през 2004 година. Тогава Еду бе начело на Локомотив Пловдив, а Камбуров бе основният голмайстор на отбора.

В последните 18 месеца Мартин се подвизава в арабския Ал Ахли, но според запознати няма нищо против да се върне в България.

Нищо чудно в последно време и бившият вече нападател на ЦСКА - Жозе Фуртадо да поеме по пътя към Стара Загора. Португалският голмайстор бе изгонен от "червените" заради сбиването си с капитана на тима Валентин Илиев.

В началото на май с българската преса се появи информацията, че спортно-техническото ръководство на Берое има апетит и към нападателя на френския втородивизионен Гренобъл - Христо Янев, който е искан и от Валансиен, Метц и Каен.

спорт1.бг

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 22:36 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Старши треньорът на Берое Едуард Ераносян отрече, че ще връща бившият национал и бивш халф на Локо (Пд) Мартин камбуров в отбора. "Аз не съм казвал нищо. При положение, че г-н Банев е казвал нещо възможно е той да е в контакт с Мартин Камбуров. Аз лично не съм", каза Ераносян на брифинг днес, съобщава Beroe Online. Роденият в Свиленград полузащитник обаче обяви, че би се завърнал в България, тъй като в момента не му се дава шанс в Ал Ахли. Договорът на играча е до 2009 г.
"Наистина ако успеем да привлечем играча, който съм харесал, който говори на чужд език, а не български, чужденец е, ще имаме в отбора наистина класен халф, за когото личното ми мнение е че в България такъв е нямало. Дано да успеем да го привлечем", обясни арменецът.
Запитан дали е привърженик на модела на Литекс с купуване на изградени и доказани играчи за много пари или този на Левски с постоянно налагане на собствена продукция юноши той уточни:
"Левски също взеха доста футболисти преди да започнат да налагат младите. На Левски школата е доста по-различна от всички школи в България, като изключим тази на Литекс. Там събират таланти от цяла България и събират най-доброто от цяла България и то след време покълнва. Ако трябва да се работи с далечна перспектива, може би моделът на Левски е най-правилният, но нашата работа е много ветровита и мен никой няма да ме търпи при положение, че започна да градя отбор след 3 години. Не само в Берое е така, но и в който и да е друг отбор. Нито един президент няма да иска да си хвърля парите на вятъра и след 3 години да чака отбор. Няма гаранция, че аз не съм измамник, който да го лъже, че след 3 години ще имаме страхотен отбор. Почваме да работим с едни хора, всяка година сме на ръба на изпадането и накрая аз се оказвам лъжец след 3 години. Аз съм привърженик на това да дойдат класни футболисти, при положение, че в Берое искаме да имаме силен отбор. Нека засилим конкуренцията, нека накараме отборът да играе по начина по който аз искам и винаги съм играл - нападателно, да накараме хората да идват на стадиона и да ги зарадваме и тогава може да помислим и за по-млади попълнения, които малко по малко да се интегрират в отбора. Това е мнението, което защитавам и което би трябвало да се получи в Берое. Ако чакаме млади да израстват това може да стане и след 5 години и няма гаранция, че те ще се развиват. Всички искаме да виждаме победи над Левски, ЦСКА и Литекс. Искаме те като идват в Стара Загора, не да се чудят с колко ще победят, а дали изобщо ще вземат нещо. Ако искаме да стигнем до такава ситуация, трябва да направим силен и конкурентоспособен отбор, който също може да губи от Левски, ЦСКА и Литекс, но и да им се противопоставяме доста по-добре от това, което беше вчера."
Ераносян за пореден път категорично отказа да даде повече подробности около набелязаните от него играчи.
"Няма да коментирам трансфери преди подписа. Разберете, че не мога да казвам нещо, което е в сферата на възможностите. Казвам факти, които са реални. Няма смисъл да спекулираме и да казваме, че взимаме Тиери Анри, Зидан и Фиго. Най-лесно е да пълним вестниците. Искам да ви кажа, мъчейки се да бъда конкретен с вас, и да ви казвам истината и фактите. В момента, в който някой има подписан договор ще кажем. Преди това как да стане? Да си измислям ли? Може да имам набелязани 15 души. От тези 15 души може да вземем само 5. Ще ви кажа имената на тези 5, които имат подписан реален договор с Берое", каза специалистът.
"Дано срещу Локо (Сф) съдията свири това, което вижда на терена. Дори и в някакъв момент да реши, че трябва да помага на някого аз нищо не мога да направя. Най-малко пък ще го коментирам след мача, дори и да е помогнал на единия отбор", заяви Ераносян попитан за съдията за мача с Локомотив. Днес в София на жребия за рефер на срещата бе изтеглен Кольо Данев от Варна.
"До края може би ще дам шанс на някои, които са играли много малко при мен. В момента имаме точно 18 души и всички са в групата. Това е наличността, с която в момента разполагаме. Те ще играят. Преди малко казах, че все още не сме на 100% сигурни за оставане в групата. Не трябва да се подиграваме с работата си, за да не се подиграе тя с нас", допълни Едо.
"Не съм наблюдавал юношите на тима на живо, но имам достатъчно информация какво се случва там. Ако не се лъжа най-добрите юноши в момента са в мъжкия отбор и тренират с нас. Информацията, която имам от треньорите е че това, което е най-доброто тренира с мен", сподели треньора.
Журналистите се поинтересуваха и дали Ераносян говори с контузения Тодор Симов, който се подложи на операция след травма, която получи на последния мач преди Едо да дойде в Берое. Пловдивчанинът обясни:
"Тодор Симов идва на всеки мач на отбора. Преди беше с патерици, но сега вече е без тях. Разговарям с него. В процес на възстановяване е, но мисля, че няма да започне пълноценно подготовка с нас, но така или иначе ще бъде с нас на лагера."
"Не мога да кажа кой ще е третият изпадащ. Много неща започват да се пишат, започват много спекулации. Ако стане някакъв странен резултат в групата, дори и случайно всичко ще бъде отдадено на корупция. Надявам се до края да се играе феърплей. Ако от този мач вчера зависеше първенството преди мача всички щяха да кажат, че Берое дават мача. След резултата, който стана се надявам навсякъде да се играе така както се играе вчера на нашия стадион. Берое вече почти за нищо не играеше. Много лесно беше да помогнем на Левски да запазят преднината. Мога да говоря само за Берое, но не и за другите. Има няколко възлови мача, от които ще се определи кой да изпадне - Марек, Спартак, Вихрен. Трите отбора мисля, че са застрашени. До 18:30 в събота ще е ясно всичко", обясни Едо приканен да коментира кой според него ще напусне групата.
Ераносян уточни, че няма да дава почивка на играчите след мача с Локомотив в сряда.
"Няма време за почивка за играчите. В събота от 16:30 играем предпоследен кръг за първенството. Почивка ще има в неделя след мача и след това чак след края на първенството. Дали ще гласуват или не не мога да кажа. Това са неща, които не им влизат в задълженията като професионални футболисти на Берое", сподели той.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2007 07:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Николай Банев:
Бюджетът ни ще бъде доста над 10 млн. Лева
Не извиках чужд съдия с Левски, за да видят хората как свирят нашите, разкрива босът



Президентът на Берое Николай Банев даде пресконференция 24 часа след равенството с Левски в Стара Загора.






Николай Банев и съпругата му Евгения в ложата на стадион "Берое" в неделя следобед
Снимки: Иван Йочев


- Г-н Банев, доволен ли сте от своя отбор след нулевото равенство срещу Левски?
- Този резултат е напълно закономерен. Ние сме един от отборите, които не дават пари на странични фактори. Доказахме го в последните четири години. Ние нямаме нужда от външна подкрепа. Що се касае до настроението, то е добро. Постигнахме нелош резултат срещу по-класен отбор като Левски. Едуард Ераносян ще има възможност да направи по-добра селекция за новия сезон. Видяхте, че духът на момчетата и раздаването им на терена бяха много по-различни от това, което бе преди 6-7 кръга. Именно това е най-големият плюс в работата на Ераносян.
- Заговори се, че доста от играчите на Берое ще бъдат освободени. Остава ли чистката след добрите резултати срещу ЦСКА и Левски?
- Нито един един от футболистите, които имат воля и характер, няма да бъде изгонен. Това е нормално. Дори да не притежават велики качества, всеки отбор има нужда от бойци. Ще гоним подобряване на качествата на футболния материал. Имаме 270 деца и юноши в школата. Все още обаче тя не може да даде продукция, която да се противопоставя на водещите отбори в България. Ние трябва да привличаме чужденци или футболисти от българското първенство, които не са първокласни, тъй като те се обират от грандовете, а най-добрите заминават в чужбина. Затова сме принудени да търсим чуждестранни изпълнители.
- Защо Наско Сираков заяви след мача, че трябва да уволните всичките си играчи?
- Не знам Наско защо търси под вола теле
Видяхте, че на терена нямаше само един отбор. Не може да се надиграваш с по-добри футболисти от теб. Нормално е да действаме по-затворено и да търсим контраатаки. Играта не беше груба, не сме тичали да спъваме отзад левскарите. Нямаше касапница.
- Как оценявате работата на Едуард Ераносян?
- Когато поех отбора, назначих за треньор Аспарух Никодимов. Той не можа да повярва в намеренията ни действително да направим качествена селекция. Завършихме на 1-о място в "Б" група и искахме още първата година в елита да се противопоставим на силните. Не успяхме и това бе поводът за нашата раздяла с него. Продължавам да уважавам Никодимов като безспорен авторитет в българския футбол. За жалост всички треньори след това не отговаряха на моите изисквания най-вече като амбиция. Ераносян е първият човек, който го стори веднага.
- Успяхте да завържете интригата на върха в класирането.
- Тази година първенството е изключително интересно. Има няколко отбора, които спокойно могат да се противопоставят на водещите. Когато има повече конкуренция, печели българският футбол.
- Бихте ли назовали конкретни имена, които Берое иска да привлече за новия сезон?
- Дадох категоричен картбланш на Ераносян. Цялата спортно-техническа власт в отбора е в негови ръце. Ще завишим бюджета с 30% повече от миналогодишния. Знаете, че аз издържам отбора стопроцентово. Капиталът на Берое ще бъде доста над 10 млн. лева за новия сезон.
- Одобрявате ли идването на чуждестранни съдии за наши мачове?
- Ние имаме и качествени съдии, на които трябва да се дава повече шанс за изява. Имаше години, в които някои отбори използваха нефутболни фактори за постигане на резултати. Този процес е значително намалял и мачовете от този сезон го показват. Има вече поне 7-8 отбора, които няма как да бъдат пробити, няма как да им се бутат куфарчета
Вместо да търгуват, те играят за честта си и за имиджа си.
- Защо не повикахте чужд рефер за мача с Левски?
- Честно казано, ръководството ме помоли да извикаме чужденец. Умишлено пожелах да бъде българин, за да видят хората на стадиона и пред телевизора как се свири. За жалост имаше огромна разлика между нашенеца и чуждия рефер от мача с ЦСКА. Винаги ще има грешки в съдийството и това е нормално. Нека тези грешки да бъдат от недостатъчен професионализъм, да се търсят млади хора, да се провеждат обучения, отколкото да виждаме корумпирани рефери.
- Вярно ли е, че Стефан Орманджев ще помага на клуба?
- Нека да оставим този въпрос на човека, от когото зависи това.
- А слуховете около Васил Божков?
- Редовно водим диалог с г-н Божков. Но темата за поемане на клуба изобщо не сме я дискутирали. Ако имаше каквито и да било намерения, аз щях да съм първият човек, който да ги научи. Някой просто търси сензация и тя беше постигната.
- Какви са отношенията ви с феновете на Берое?
- Радвам се, че на мача с Левски най-после широката публика на Берое бе в пълно съзвучие с мощната агитка на отбора. Това се случва за първи път, откакто закупих тима. Не мога да не изразя огромната си благодарност към тези активни, млади хора. В първата ми година на стадиона едно момче с мегафон подаваше на агитката тон за всички възможни псувни и обиди към противника. Аз се противопоставих на това категорично. През годините възпитателната работа, която проведохме с феновете, даде резултат. По телевизията се видя, че обстановката в Стара Загора е доста европейска. Имаше доста представители на женския пол, деца. Това беше немислимо по времето, когато на стадиона имаше само псувни и семки в гърба
Берое бележи много голям напредък в това отношение. Надявам се най-после да се реши абсурдната ситуация с базите. Най-смешното е, че ако решим да правим някаква инвестиция в имущество, което не е нашe, веднага идват данъчните да ни наказват и плащаме глоби. Не бих се двоумил да подкрепя опозиция на сегашната власт, която би имала по-добро отношение към футбола в Стара Загора.
- Одобрявате ли назначението на Станимир Стоилов за национален селекционер?
- Имам щастието да познавам Христо Стоичков още от Харманли. Тогава го пускаха в 60-ата да вкара 2 гола и го изкарваха в 80-ата, за да не си изкара червен картон. Той допусна голяма грешка, че изостави отбора точно в този етап на квалификациите. Ситуацията сега е много пожарна. Аз заставам зад Мъри, тъй като неговата задача никак не е лесна. Независимо дали изборът е правилен, или не, ние трябва да го подкрепим.

7дни спорт

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2007 21:01 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Собственикът на Берое (Стара Загора) Николай Банев бе в добро настроение, въпреки загубата на тима му с 0:1 от Локомотив (Сф). “Получи се хубав мач. В последните минути атакувахме с 6 човека. Момчетата се разкрепостиха след равенството с Левски и сега показахме по-добра игра. Този мач доказа, че тази година първенството е по-добро от миналогодишното. Очакваше се в последните 3 кръга да няма феърплей, но се видя обратното. Догодина място извън четворката ще бъде неуспех за нас”, коментира Банев.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2007 21:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Берое уреди базите
Последна редакция: 18.05.2007, 16:42
Публикуване: 18.05.2007, 15:08


© Beroe Online


От Пламен Славов, Топспорт.бг
Размер на шрифта: a a a

Кметът на Стара Загора Евгений Желев се споразумя с хора от клуба
ПФК Берое АД постигна споразумение с Общината в Стара Загора за получаването на Спортен комплекс "Берое", научи "Топспорт.бг".

Днес по обяд кметът на града Евгений Желев се срещна с изпълнителния директор на клуба и член на Изпълкома на БФС Красимир Георгиев и след няколкоминутен разговор двамата си стиснаха ръцете. На преговорите присъства и Атанас Караиванов, който е директор "Маркетинг, реклама и връзки с обществеността" на АКБ ФОРЕС ХАД.

Очаква се в скоро време Общинския съвет да има извънредна сесия, на която ще стане ясно за какъв период Берое ще получи базите.

Берое пуска подписка за базитe, АКБ Форес стартира проект "Берое - отбор в сърцето на България"

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2007 15:23 
Едуард Ераносян напусна Берое

Наставникът изтъква селекцията в тима като причина за напускането си
Берое остана без треньор, след като Едуард Ераносян реши да напусне тима, съобщи в днешния си брой "7 дни спорт".

Бившият наставник на Локомотив (Пловдив) се задържа на поста само два месеца. Ераносян успя да остави отбора в "А" група и да отстрани ЦСКА в турнира за купата на България.

В момента Едо е на почивка в Турция. Като причина за решението си той е изтъкнал селекцията.

Според него Берое няма да привлече набелязаните футболисти.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2007 17:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Фенове на Берое обмислят кампания против АКБ "Форес"

07 юни 2007 | 11:39 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Фенове на Берое обмислят кампания против присъствието на АКБ "Форес" в Стара Загора, съобщи сайтът beroe-bg.com. "След като преди време Николай Банев гордо се показваше по телевизията и редеше поредните си обещания, оказали се спукани балони, вече никой в Стара Загора не му вярва. Феновете на Берое обмислят кампания против присъствието на ФИК АКБ Форес ХАД в Града на липите, поетите и правите улици. За тях последната надежда за някаква положителна промяна бе Едуард Ераносян. С напускането му обаче лъжите на Банев и празните приказки лъснаха в пълен размер. Само преди месец шефът на индустриалния концерн твърдеше, че досегашните треньори нямали смелостта да тропнат по масата и да си поискат своето, а Ераносян имал това желание. Сега, когато Едо напусна, Банев мълчи и не дава обяснения, а дясната му ръка в Берое се подиграва с привържениците на клуба. Едно е ясно - никой който е тръгнал срещу собствените си фенове досега не е успял", се казва в материала. В него се отбелязва и поведението на изпълнителния директор на клуба Красимир Георгиев. "След като няколко дни се кри от журналисти и фенове днес привърженик на Берое успя да се свърже с изпълнителния директор Красимир Георгиев, за да го попита за ситуацията в клуба. След като обясняваше, че бил в чужбина и не бил наясно със случващото се, имащия се за човек с власт в Берое Георгиев обясни, че щели да видят какви са им възможностите да се срещнат с феновете на Берое, за да обяснят какво се случва в клуба. Скандалното в разговора с Георгиев обаче се случи когато фенът на Берое го попита: "Добре, а как мислите да я карате с бюджет от 600 000 лв? Та дори Калиакра имат бюджет от 1 млн.!" Георгиев показа абсолютна наглост и безочливост заявявайки: "Ами тогава станете фенове на Калиакра!".
За пореден път изпълнителният директор на клуба и член на Изпълнителният комитет на БФС не само не показа уважение към хората, които подкрепят отбора, но и си позволи да ги обижда и да показва, че едва ли не е недосегаем.
Георгиев вече няколко пъти лъга феновете и преди повече от година те му отговориха подобаващо с транспарант по случай професионалния му празник 1 април. На срещата Берое - Локомотив (Пловдив) на 1 април 2006 г. на стадион "Берое" бе изнесен надписът: "Честит 1 април, Красимир Георгиев! Лъжемире, вън от Берое!" Тогава Георгиев реагира остро и дори си позволи да заплашва човек от екипа на сайта ни. След поредната си необмислена изцепка обаче Георгиев отбеляза още една точка против себе си в очите на феновете. Сигурно е че от тук нататък винаги усмихнатия и твърде арогантен в изказванията си акробат и бивш военен ще бъде посрещан с мощни освирквания, в случай че не стори най-логичното и не освободи Берое и Стара Загора от присъствието си. Вместо да дава глупави квалификации и остроумни отговори Георгиев трябваше да излезе и да обясни като мъж какво се случва в Берое и защо шефът му се обърна на 180 градуса?".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2007 21:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Отпадна лагера на Берое в Трявна



Ради Здравков натири юноша на Славия, Здравко Тодоров не се нави да се върне под Аязмото
Ръководството на Берое направи промяна за подготвителния лагер на отбора и вместо в Трявна футболистите ще се подготвят в Търговище, съобщи Beroe Online.

Всички места в Трявна за желаният 10-дневен период на подготовка са заети. Поради тази причина от Берое ще се опитат да уредят лагер в Търговище от 9 до 22 юли. "За сега обаче и това не е сигурно", сподели пред Beroe Online наставникът на старозагорци Радослав Здравков. Засега "зелените" имат две сигурни контроли - срещу Черноморец (Бс) на Димитър Димитров-Херо и ОФК Миньор (Раднево).

Неразбориите в клуба са пълни като футболистите не знаят от днес за утре кога и къде ще е поредната им тренировка. Организацията на лагерите освен, че е закъсняла, ще създаде и допълнителни проблеми при намирането на съперници. В Търговище "зелените" по всяка вероятност ще трябва да тренират на работническия спортен комплекс, а не на ст. "Димитър Бурков", който разполага с добро тревно покритие.

Междувременно стана ясно, че дошлият на проби от Славия вратар Руслан Стефанов е освободен. В ожесточена битка за подписа на бившия играч на Берое Здравко Тодоров (вдясно) се оказаха ОФК Миньор и Берое.

Старозагорци искаха да си върнат футболиста, който бе освободен от Едуард Ераносян през април. Радневци обаче са надцакали "зелените" с по-добра оферта. Брат му Тодор Тодоров също ще остане в Миньор.

Договорът на Милен Христов, който тренира с Берое от няколко дни, с Миньор е изтекъл и ако Радослав Здравков прецени, че той е готов да защитава цветовете на Берое, то той може да подпише без проблеми договор с Берое.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2007 22:25 
Отпадна лагерът на Берое в Трявна

Стара Загора. Днес стана ясно, че Берое няма да се подготвя в Трявна, както бе планирано, съобщава Beroe Online. Всички места в Трявна за желаният 10-дневен период на подготовка са заети. Поради тази причина от Берое ще се опитат да уредят лагер в Търговище от 9 до 22 юли. "За сега обаче и това не е сигурно", сподели пред Beroe Online наставникът на старозагорци Радослав Здравков. Засега "зелените" имат две сигурни контроли - срещу Черноморец Бургас (Бургас) (25 юли) и Миньор (Раднево) (4 август).

http://www.focus-sport.net/?do=n1148764093050


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2007 20:06 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
БИВШ ВРАТАР НА ЦСКА ОТИВА В БЕРОЕ
Бившият вратар на ЦСКА Тодор Кючуков се присъедини към отбора на Берое. В момента Кючуков е свободен агент и е много вероятно да подпише със „зелените”, информира Beroe Online.

Кючуков пази на вратата на ЦСКА, Марек, Черно море, Сигма, Уралан, Родопа, а за последно бе в португалския Бейра Мар.

С евентуалното привличане на Тодор, „заралии” ще решат един от големите си проблеми, тъй като Стоян Ставрев ще разтрогне договора си на Аритражната комисия, която е след два дни, а нигерийският страж Даниел Беконо все още не се е върнал от родината си.

На лагера в Правец се очаква към Берое да се присъединят още две нови попълнения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 20:57 
Седем чужденци ще се пробват в Берое


Ръководството на Берое е уредило за проби седем футболисти от Камерун, Нигерия и Португалия, които ще минат тестови период в старозагорския клуб до края на месец юли, твърди онлайн изданието на сп. Дон Балон.
Дотогава старши треньорът Радослав Здравков ще прецени на колко от тях клубът да предложи договор. Въпросните футболисти са от три държави - африканците са нападатели, сред тях има и един защитник, докато чаканите от Португалия играчи са с офанзивни функции.

В понеделник футболистите на Берое заминават на първия си подготвителен лагер в Правец, който ще продължи до 25 юли. Ръководството вече е уредило и две контроли. Първата проверка е предвидена за 11 юли срещу Спортист Своге, а на 14 юли Берое ще играе с Белите орли.

Освен този лагер те ще се готвят и на Старозагорски минерални бани от 25 юли о 4 август.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2007 15:00 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Адаши се пробват в Берое
Нигeриец и двама камерунци чакат под Аязмото

Трима футболисти от Португалия пристигнаха на проби в Берое. Интересното е, че двама от тях са с фамилия Лопеш. Това са Уго и Алберто. Името на третия е Бруно Матуш. Футболистите от Иберийския полуостров вече проведоха две тренировки с тима на лагера в Правец. Така продължава тенденцията шефовете на клуба от Стара Загора да залагат на играчи с името Лопеш. Миналия сезон под Аязмото с успех играха други двама португалци с това име - Мануел и Аделино. Последният дори подписа договор с Локомотив (Сф).
За тримата иберийци се знае, че са халфове, и най-вероятно ще бъдат изпробвани в последната контрола на Берое от лагера срещу израелския Макаби (Раана). Срещата ще се играе днес от 10 ч., след което футоблистите се прибират в Стара Загора. Освен португалците се очакват още трима играчи от Африка. До два дни в града на липите трябва да пристигне и защитникът от Нигерия Ерик Майор. За него се знае, че е на 19 г. и е физически много здрав. С него ще бъдат и нападателите от Камерун, които са юношески национали на страната си до 20 г. Аханда и Минкада, които обаче ще пристигнат по-късно, защото трябва да си извадят визи. Триото е представлявано от мениджъра Владимир Рупов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 14:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Берое закъсня със селекцията
Доста противоречиво започна подготовката на Берое за предстоящия сезон, след като до 28 юни отборът нямаше треньор. Все пак за наставник бе назначен Радослав Здравков, но дотогава ръководството на клуба не беше направило нищо по селекцията, която тотално закъсня.
През миналия сезон ексцентричният президент на Берое Николай Банев направи две треньорски смени, които в общи линии нямаха логика, след като отборът заигра добре при Илиан Илиев. В началото на пролетния сезон обаче Банев изненадващо назначи Едуард Ераносян. При него Берое постигна няколко добри резултата - елиминира ЦСКА на 1/4 финала за купата и направи 0:0 с Левски.
На 1 юни Ераносян изненадващо напусна поста. Причината - неспазеното обещание на президента Николай Банев за отпускане на необходимите средства за селекция. Шефът на Берое бе обявил 3 млн. лв. за нови, но това си остана само в рамките на добрите пожелания. След назначаването на Ради Здравков нещата се поразмърдаха. Привлечени бяха вратарят Тодор Кючукав, Слави Жеков, Антон Вергилов, Милен Христов, напуснаха Аделино Лопеш, Мануел Лопеш, Айзък Куоки и Стоян Ставрев. Проблемът на Берое е липсата на качествен нападател. Отборът издиша и на бековете. В контролите футболистите на Берое не се представиха по най-добрия начин и постигнаха само една победа - срещу новака в Западната "Б" група Спортист (Своге). Феновете изразиха недоволството си от политиката на собственика Николай Банев и още на първата тренировка той и ръководството бяха засипани с обиди.

Стефан Стефанов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 14:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Мнение
Изискванията на треньора са високи
Красимир Георгиев
изпълнителен директор

По време на подготовката пробвахме близо 15 футболисти от Бразилия, Португалия, Камерун, Нигерия, но всички бяха отпратени. Само малка част от българските футболисти намериха място в отбора. Това говори за високия критерий, който проявява треньорът Ради Здравков.
Съгурен съм, че Берое ще бъде един от малкото отбори, които ще са изплатили определените от футболния съюз суми в срок. Както знаете, всеки отбор трябва да внесе тези пари, за да участва в първенството.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 15:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
футбол българия Неделя, 5 Август 2007



Шефовете на Берое отказаха
да представят отбора преди мача с Нафтекс. Първоначалните планове бяха точно такива. От ръководството обясниха решението си с факта, че селекцията още не е приключила. В разгромната победа 5:0 над Нафтекс участие взе бразилецът Едер Донасименто, който идва от Спортинг (Брага). Сънародникът му Диего пък бе освободен от отбора.
Контузия в началото на мача получи централният защитник Петър Колев. Той бе заменен принудително още в 5-ата мин. Още не се знае колко сериозна е травмата му, но има съмнение за счупена костица на левия глезен. Почти сигурно Колев ще пропусне старта на шампионата.
Два гола от дузпа вкара Герасим Заков, по един път се разписаха Дзаферович, Жеков и Желев.

Стефан Стефанов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 09:30 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Берое взе играч от Ювентус :!:

Ръководството на Берое привлече на проби бившия нападател на Ювентус Бунджамин Онуачи. 23-годишният нигериец е играл под наем от "Старата госпожа" в Салернитана, а по-късно е бил продаден на Стандар (Лиеж). За последно сравняваният преди години с Обафеми Мартинс играч се е подвизавал в гръцкия Йоникос.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 15:30 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 11:38
Мнения: 153
Местоположение: Zara Town
Отбор: Берое (Стара Загора)
Даам голяма придобивка е , дано ни спаси от изпадане :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 15:53 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Изпадане ли :shock: Берое и изпадане?

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 16:26 
Все още на сме го взели Онуачи, на проби е и трябва да се договорят условията му.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2007 17:35 
Общо взето тез играчи само се въртят на проби при нас,но Здравков нищо не взема.Банев кат не дава пари :evil:

:fans4: :fans5: :fans3:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2007 17:16 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Николай Банев: Не виждам бъдещето на Берое


"Решението ми да се оттегля от Берое е продиктувано от последните събития в клуба. По никакъв друг начин не мога да отговоря на всичките критики и лошо отношение, които срещнах в последно време. Решението ми е окончателно - оттеглям се от Берое", заяви за sportni.bg президентът на "заралии" Николай Банев. Днес той оповести своята абдикация от ръководната длъжност в Берое чрез специална декларация.
"Не знам кой ще купи Берое сега. В България сериозните инвеститори, които искат да дават пари за футбола са рядкост. Най-трагикомичното в случая е, че новите собственици на Локомотив Пловдив бяха потресени, както от отношението на пловдивската публика към тях, така и от отношението на жителите на Стара Загора към мен. Това е абсурд. Не съм и предполагал, че мога да предизвикам толкова злоба, след като дълги години помагах за развитието на футбола в града и детско-юношеския спорт", заяви с огорчение Николай Банев.
Той отрече възможността да премести Берое в Нова Загора и уточни, че намеренията, които той афишира преди време са се отнасяли само за тренировъчния процес. Банев се оплака, че "заралии" разполагат само с един терен за официални мачове и тренировки и че след концерите, които са се провели на градския стадион, състоянието на базата се влошило драстично.
"Не виждам реакцията на хората. Аз съм външен човек и съм дал 10 милиона лева за Берое. Нито общината в Стара загора, нито любителите на футбола, нито местните бизнесмени ме подкрепиха. Нямам никаква мотивация да продължавам да инвестирам във футбола в града. АКБ Форес ще продължи да спонсорира другите си мероприятия. Холдингът е съществувал преди Берое, ще продължи да съществува и занапред. Няма да оттегляме инвестициите си в сферата на музиката, изобразителното изкуство и социалното дело", допълни Банев.
Мнението на бизнесмена е, че пред Берое не се вижда светло бъдеще. "Бъдещето на клуба не е никак сигурно. Знаете, че има един отбор в Стара загора, който се издържа от местните бизнесмени. Става дума за Локомотив Стара Загора. Знаете в коя група се намира и какво е състоянието му. За толкова стигат силичките на бизнеса в града", завърши Николай Банев.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2007 17:27 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
И много ми е интересно като го изгонихте Чък норис кой ше ви дава кинти за Бйройту


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2007 21:25 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 11:38
Мнения: 153
Местоположение: Zara Town
Отбор: Берое (Стара Загора)
Благодаря за компетентното мнение , айде следващия път като не знаеш за какво става въпрос да не разсъждаваш , че нещо те бие в грешна посока.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2007 01:05 
marto petrov написа:
И много ми е интересно като го изгонихте Чък норис кой ше ви дава кинти за Бйройту

Ти не давай акъл за неща дето не ги знаеш.
Брадатия педераст,т.е Чък Норис де,не е ваш президент,че да разбереш.
А един Ковачки или Божков винаги са 100 пъти по-добре отколкото шимпанзето.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 42 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79337 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180569 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169537 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 150825 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35555 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози