bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:29


. GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Аз Фенът
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2007 00:29 
АЗ ФЕНЪТ


Какво представлява категория „Аз Фенът” ?

Това е категория ,в която всеки ще може да прави отделна тема за себе си (желателно е заглавието да съдържа и името на потребителя. Примерно всички можете да правите тема:
Аз Фенът: ... ,като на мястото на точките слагате потребителското име) ,в която да се представи като фен пред останалите фенове.
Желателно е всеки потребител да пише в своята тема следните неща за да се получи подредено и привидно за всички останалите ,които ще им е любопитно за съответния потребител:

Име
Години
Град
Отбора от родния ви град ?
На кои отбори сте фен ?
Как станахте фен на този/тези отбори ?
И всичко останалото ,което измислите и смятате ,че ще е полезно за да впечатлите останалите ,които ще разгледат вашата тема.

Разбира се в темите ще е желателно да присъстват освен ваши снимки и снимки на фен артикулите ,които притежавате (шалчета,знамена,шапки и всичко останало). Ако не притежавате снимки опишете колекцията ,с която разполагате.Също така ще е хубаво постоянно да си обновявате темата като добавяте снимки на последния мач ,на който сте присъствали.

Надявам се категория „Аз Фенът” заслужено да се превърне в една от най-интересните и заедно да покажем ,че BGSupporters.net е Порталът на Българските фенове !


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми
Форум: Тотнъм
Anonymous 18272 19 Фев 2007 19:03
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Георги Василев: Аз съм човекът, но няма да ме викнат
Форум: Национален отбор
Anonymous 5150 15 Апр 2007 16:22
от spartak forever
Преглежда непрочетените мнения Аз Фенът:denis4o
Форум: Аз, фенът
denis4o 8314 10 Сеп 2008 09:26
от zleto
Преглежда непрочетените мнения Аз фенът
Форум: Аз, фенът
Torresinho 23882 24 Окт 2007 16:06
от IanStuart
Преглежда непрочетените мнения Аз фенът ФЕДЕРЕР
Форум: Аз, фенът
Anonymous 3888 25 Юни 2007 17:01
от FCDunavRuse

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози