bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:36


Български клубове - Сливен 2000 (Сливен) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 73 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Стадион "Хаджи Димитър"
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 18:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Стадион "Хаджи Димитър" се намира почти във центъра на града.В момента по него тече цялостна реконструкция,която включва подмяна на основите на трибуните и изграждане на цялостна инфраструктура зад тях.В момента около стадиона се изгражда спортен комплекс,който включва : Тенискортове,3 затревени игрища за Футбол,едно малко с изкуствена трева и една сгурия,както и хотел.
Преди началото на ремонта на стадиона ,капацитетът беше от около 25 000.След ремонта и поставянето на седалките се очаква той да бъде от около 15 000.
Стадион "Хаджи Димитър" се е пълнил за последно преди 3 години,когато на него се игра бенефиса на местната футболна звезда Йордан Лечков.Тогава на трибуните на стадиона присъстват повече от 30 000 души.
Стадионът на воеводите е бил домакин и на двете Европейски изяви на местния отбор срещу Железничар (Сараево) през 1984 г. в турнира за купата на УЕФА и на 19.09.1990 г.,когато в града пристига торинския гранд Ювентус,отново в турнира за купата на УЕФА.
Стадион "Хаджи Димитър" е замислен да се превърне в един от най-добрите спортни комплекси в страната.
Стадионът е уникален и е може би единствения в България,който има две електрически табла.


Последна промяна ultra_voin на 06 Юни 2007 18:46, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 18:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Сега на него ще се проведе UEFA regions cup.
В края на този месец с участието на аматьорски отбори от цяла Европа

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 18:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
А ТАКА ОСТАВА ДА СИ ИЗГОНИТЕ И ЦИГАНИТЕ И СТАВАТЕ МУЦКА!;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 19:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Ето и снимкки на стадиона.Както казах в момента е в ремонт и не е много хубав.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 19:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Fabio_Cannavaro написа:
А ТАКА ОСТАВА ДА СИ ИЗГОНИТЕ И ЦИГАНИТЕ И СТАВАТЕ МУЦКА!;)

И аз искам,ама те са гласоподавателите на Лечков.
Ето и едно много,даже най-красивото нещо в Сливен.
Паметника на Хаджи Димитър-ТОЙ НЕ УМИРА.
Изображение
Градът е известен и със своите ВОЕВОДИ,а не само със цигани,вятър,Карандила и "Сините Камъни".
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 23:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
ultra_voin я кажи ще го правите ли тоя стадион-седалки пласмасови гледам и А сектора ви не е много добър,дали ще се оправя таблото нещо интересно по стадиона освен готината писта

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2007 11:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
В момента на стадиона се монтират седалки,заради първенството,но те ще са временни.Представи си Мишел Платини седнал на бетона :lol: .
Иначе стадиона е замислен да се прави целия в седалки (оранжево-сини).Голямото табло се говори че ще бъде разрушено,а старото си работи.Имаше информация че ще се маха козирката на стадиона и ще бъде направена нова,както беше замислено да се прави целия стадион с козирка.Като цяло трябва да се направи и осветление,ама още не е направено.Когато му направят седалки ще сложа снимки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2007 12:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Стадиона ще стане много хубав. Ако целия стане със седалки, с козирки ще е чуден. Дано.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2007 17:17 
kyynadd написа:
Стадиона ще стане много хубав. Ако целия стане със седалки, с козирки ще е чуден. Дано.

Само дето от всичко тва дето го изброи ultra_voin само за седялките е вярно,другите са пълни измишлъотини.Тоя Лечков още малко и ще направи стадион копие на Ноу Камп.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2007 17:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Еи Браво бе,смелчага.Я кажи кое е пълна лъжа.Аиде даваи нали много ги разбираш нещата.Я си въри там на село при вълните и морето и остави нещата във футбола на отбори с история и традиции.

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 23:58 
Ще става стадиона, спор не може да има! Вие в Каварна с този сайвант дето сте го сглобили от автобусни спирки да не ви е яд! :P
Между другото ultra_voin, защо тук пишеш на кирилица, а в нашия форум само на латиница? :shock:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 00:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
cMonster написа:
Ще става стадиона, спор не може да има! Вие в Каварна с този сайвант дето сте го сглобили от автобусни спирки да не ви е яд! :P
Между другото ultra_voin, защо тук пишеш на кирилица, а в нашия форум само на латиница? :shock:
Няма за какво да ви завиждаме. Аз лично се радвам, че в България ще има още един хубав стадион, ако всичко обещано се изпълни.

П.П. Ачо ти пък защо все се бъркаш в нещата на хората. Гледай си Калиакра :!:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 02:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Да ти кажа честно,ако наистина се изпални обещания проект,много ще е добър стадиона.Ама нали знаете едно е да се обещава друго е да се изпълни.Ако всичко обещано се изпълни можем да предположим че един отбор с такъв стадион,няма да стои във Б група,а ще има претенции за А група.Абе да сме живи,за да видим,нали :lol:

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 10:14 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Аз миналата година на 3-4 пъти идвах във вашия град ,епа става малко ама спретнато общо взето добро впечатление ми направи е мангалите са проблем ама няма как ,за стадиона дано да се осъществи цялостния проект не само 2 реда седалки .При нас приста ойл ни чертаеше светло бъдеще как ше играем евромачове на градския ни стадион ама всички вече знаят кво стана .Успех новия сезон пак 2 пъти ше се срещнеме и нека по добрия победи. :first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 10:16 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Oф остей то пък у Каварна стадиона 1 красавец ау аууууу ... Не че нашия е кой знае кфо, ама да се хвалите там, че имате 3 реда пластмасови седалки и козирка, която я има по тролейбусните спирки (вий там у каварна пък незнаете кфо е тролей) не говори добре за психичното ви състояние... Единствено дето тревата ви е що-годе добра, така че не говорете глупусти. Иначе се вижда, че по стадиона в Сливен се работи сериозно, и ще бъде на страхотно равнище ако всичко обещано бъде направено ...

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 18:08 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Стадиона има потенциал да е много добър, но в моментното си състояние не мога да твърдя това. Как може феновете на домакините и на гостите да влизат през един вход, оградите са под всякаква критика. Тази отпреде е много ниска, не е достатъчно висока, за да се закачат големи знамена, а тази, която е отзаде, говоря за задната ограда на клетката е добра, но там знамена не трябва да се закачат, тъй като "ултрасите" на домакините ги палят, докато гостуващата агитка подкрепя отбора си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 18:13 
South^Front-d4 написа:
Стадиона има потенциал да е много добър, но в моментното си състояние не мога да твърдя това. Как може феновете на домакините и на гостите да влизат през един вход, оградите са под всякаква критика. Тази отпреде е много ниска, не е достатъчно висока, за да се закачат големи знамена, а тази, която е отзаде, говоря за задната ограда на клетката е добра, но там знамена не трябва да се закачат, тъй като "ултрасите" на домакините ги палят, докато гостуващата агитка подкрепя отбора си.
е чакай е има време до другото първенство:wink:
за А ще е мн добре
мисля че ще стане по-як и от тоя на нафтата
а и така стадиона си е много привлекателен, в сравнение с 99% от стадионите в БГ.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 18:20 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
ВОЙВ0ДАТА написа:
South^Front-d4 написа:
Стадиона има потенциал да е много добър, но в моментното си състояние не мога да твърдя това. Как може феновете на домакините и на гостите да влизат през един вход, оградите са под всякаква критика. Тази отпреде е много ниска, не е достатъчно висока, за да се закачат големи знамена, а тази, която е отзаде, говоря за задната ограда на клетката е добра, но там знамена не трябва да се закачат, тъй като "ултрасите" на домакините ги палят, докато гостуващата агитка подкрепя отбора си.
е чакай е има време до другото първенство:wink:
за А ще е мн добре
мисля че ще стане по-як и от тоя на нафтата
а и така стадиона си е много привлекателен, в сравнение с 99% от стадионите в БГ.

Преувеличаваш. Не съм казал, че стадиона е лош, дори когато се завърши ще е наистина много добър, но не по-добър от този на Нафтекс, повярвай ми! По-добър е от 70% от стадионите в България, но да кажеш 99% е смешно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 18:23 
еми кажи къде е по-привлекателен
освен на цска, нафтата и донякъде ловеч ??????????
според мен тея 70% които каза са много по-смешни от 99%


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 18:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
ВОЙВ0ДАТА написа:
еми кажи къде е по-привлекателен
освен на цска, нафтата и донякъде ловеч ??????????
според мен тея 70% които каза са много по-смешни от 99%

Цска?? :shock: Лично аз не го харесвам.Ама виж стадиона на Нафтата е много добър,тук споделям мнението на колегата от Добрич.Единствените стадиони за сега в България,които наистина са ми направили впечатление са Нафтата,Националния и може би на Черноморец Бургас,за мен един много красив стадион.Предлагам ви да спрем спора,тъй като засега по нашия стадион нищо не е направено.Нека да говорим,тогава,когато е готов изцяло. :wink:

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 18:29 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
ВОЙВ0ДАТА написа:
еми кажи къде е по-привлекателен
освен на цска, нафтата и донякъде ловеч ??????????
според мен тея 70% които каза са много по-смешни от 99%

Един стадион не се прави привлекателен само като му се сложат малко седалки и като се направи пистата и терена. Самата конструкция на стадиона също играе роля, ходил съм на адски много стадиони и повярвай ми виждал съм къде, къде по уютни и кътни стадиончета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 18:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 22:13
Мнения: 504
Местоположение: там където ЛОКО-СОФИЯ -играе .
Отбор: Локомотив (София)
ultra_voin написа:
Fabio_Cannavaro написа:
А ТАКА ОСТАВА ДА СИ ИЗГОНИТЕ И ЦИГАНИТЕ И СТАВАТЕ МУЦКА!;)

И аз искам,ама те са гласоподавателите на Лечков.
Ето и едно много,даже най-красивото нещо в Сливен.
Паметника на Хаджи Димитър-ТОЙ НЕ УМИРА.
Изображение
Градът е известен и със своите ВОЕВОДИ,а не само със цигани,вятър,Карандила и "Сините Камъни".
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


ееееееее благодарим ти . за всички снимки който тук видях , аз съм служил войник в сливен и ми беше много приятно носталгично отново да зърна града в който съм изкарал 2,5 от моят живот.
на стадиона съм бил много пъти и на мача с Ювентус , и на концерта на Лепа Брена......и на победата на ЛОКО-СФ . над Сливен с 0-1 .и тогава Сливен изпадна в -Б- група и яко затъна .ужас .
беше 1990-91.г.
мерси отново !а ти защо не отговаряш на лични ??????

_________________
ЛОКОМОТИВ-СОФИЯ

http://pins-scars-collector.page.tl/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2008 18:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Да града е красив.Жалко,че много хора го свързват само с циганите :evil: :evil: Смърт на тая сган.Аз на личните си отговарям,ама виждам,че ти на мен не си пратил :wink: Нещо май си се объркал. :wink:

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008 17:58 
Offline

Регистриран на: 20 Апр 2007 09:56
Мнения: 86
Местоположение: Sliven City
Сливен покрива стадиона с козирка


Кметът Йордан Лечков обещава мащабно строителство на спортни обекти в града


Стадион "Хаджи Димитър" в Сливен ще стане модерно спортно съоръжение до началото на следващата година. Това обеща кметът на града и президент на едноименния отбор Йордан Лечков. Клубът води уверено в Източната "Б" група. Според първия вицепрезидент в БФС 2008 ще бъде година на мащабно строителство на спортни обекти в Сливен. За ремонтите са предвидени близо 2 млн. лева.
Освен реконструкция на стадиона ще се изгради и многофункицонална зала, която ще бъде в западната част на съоръжението. Допълнително ще бъде направена и зала за лека атлетика. Новите съоръжения ще имат и друга функция. Те ще бъдат основа в изграждането на две големи и модерни козирки на стадиона. В момента има 1000 пластмасови седалки под козирката. След подобренията седящите места, от които може да се гледа на сухо, ще станат около 13 000.
В Сливен се гордеят и с лекоатлетическата си писта, която е с 8 коридора и със сектори за хвърляния и скокове. Тя е същата като тази на националния стадион "Васил Левски".
Извън района на стадион "Хаджи Димитър" пък ще бъдат изградени игрища за плажен волейбол и плажен футбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008 20:06 
БРАВО КМЕТЕ
ЗА ТОВА ГЛАСУВАХМЕ ЗА ТЕБЕ !!!!!!!!!!!!!!!
НО САМО ДА НЕ ЗЕМЕШ ПРИМЕР ОТ ВОЙВОДАТА ВИ В ГЕРБ БАТ БОЙКО КОЙТО ПЪРВО ГОВОРИ А ПОСЛЕ ПРАВИ (А ПОНЯКОГА НИЩО НЕ ПРАВИ) !!!!!!!!!!!! ПО-МАЛКО ПРИКАЗКИ И ПОВЕЧЕ ДЕЛА !!!!!!!!! И ЩЕ БЪДЕШ ИЗБРАН И НА ДРУГИТЕ ИЗБОРИ - САМО ОТ МЕНЕ ТИ ОБЕЩАВАМ 200 ГЛАСА !!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 73 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92403 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141328 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149574 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118197 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения Стадион Тодор Диев
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 51071 16 Окт 2011 23:38
от nike

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози