bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 16:42


Български клубове - Свиленград 1921 (Свиленград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 256 мнения ]  Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2009 01:21 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Поредното доказателство какви лайнари са хасковлии.Аз за пръв път в Хасково като футболист бях преди почти 8 години и от тогава до сега нищо не се е променило.Играем на сгур срещу по големи играчи а съдиите си ни режат.Винаги ще бъде така.А тая курва Павлин Тютюнджиян само да ми се мерне в Свиленград на мач аз ще му кажа на него...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2009 20:30 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Нищо лично , но беше главен на контролата с Литекс :)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2009 20:42 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Контролите не са важни ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2009 00:37 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
http://fksvilengrad.hit.bg/ ---> след близо двумесечно неподдържане на сайта , той отново е в ред и пълен с нова информация :)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009 14:58 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
17.04.(Петък) от 17:00 на ст. Колодрума Свиленград - Левски(Карлово) - юноши старша възраст ! Всички са поканени !
http://fksvilengrad.hit.bg/

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009 14:59 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
owen20 написа:
Поредното доказателство какви лайнари са хасковлии.Аз за пръв път в Хасково като футболист бях преди почти 8 години и от тогава до сега нищо не се е променило.Играем на сгур срещу по големи играчи а съдиите си ни режат.Винаги ще бъде така.А тая курва Павлин Тютюнджиян само да ми се мерне в Свиленград на мач аз ще му кажа на него...

Мишо, Тютюнджана ни свири в Любимец.Ебахти нещастника.Два гола ни отмени и дузпа.А колко картона спести.... няма такъв изверг! :redcard:

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009 17:36 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Дано сте победили поне :) Кур за Хаскюу

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009 20:16 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Бихме, ама едвам едвам... 0:1

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009 20:31 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Важна е победата не резултата ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2009 14:09 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Утре (Петък) от 13:00 на стадион Колодрума - Свиленград - Левски(Карлово) юноши старша възраст. Заповядайте :)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 00:48 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2008 01:43
Мнения: 1297
Местоположение: Стадион "Колодрума"
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: svilengrad1921
Старшата се забавлява срещу Левски /Карлово/, бие ги само с 5:0

С изключителна лекота старшата възраст на Свиленград 1921 постигна поредна победа след като отупа с 5:0 гостуващия Левски /Карлово/ в мач игран на стадион Колодрума в петък. Селекцията на треньора Росен Николов се забавляваше на терена и при по-голяма съсредототоченост в завършващата фаза дори можеше да разгромят гостите с двуцифрен резултат. Впечатляващият резултат бе гарниран с добра игра, която определено се хареса на 30-ина зрители изгледали срещата. Още в първите минути гол успя да реализира Сашо Сарандиев. Той центрира остро в наказателното поле, стражът на Левски се засили да пресече паса и изпусна коженото кълбо в мрежата си. След това бързо попадение Левски рухна и южняците правиха каквото си искат на терена. В резултат на това последваха два гола на Антон Нашев и един Любомир Маджаров. През втората част свиленградчани леко намалиха оборотите и с много лекота си личеше че играят преди всичко за публиката. След няколко пропуска в 63-ата минута много красиво попадение реализира отново Любо Маджаров оформил крайното 5:0. До края на срещата шансове се отвориха пред Антон Нашев, Митко Станков, Маджаров но те не успяха да ги материализират. Последните минути пък грейна звездата и на Борислав Георгиев-Боката, който се появи на терена и вдигна на крака публиката на Колодрума. Боката на няколко пъти нажежи обстановката на трибуните с атрактивните си отигравания. Те обаче за съжаление не доведоха до нищо сериозно.

http://www.svilengrad1921.com/

_________________
Изображение

http://www.facebook.com/svilengrad1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 09:42 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Браво момчета!Успех по пътя към републиканското!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2009 22:00 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Зрителите изобщо не бяха "30-на".Явно не е обърал внимание, че и най-горните два реда бяха пълни от край до край.И Колев малко е омотал кой вкара 3 и 4 гол.В нашия сайт има по-подробна информация. http://www.fksvilengrad.hit.bg

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 09:18 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Филка, не съм объркал просто съм изброил кои са голмайсторите до края на полувремето. А зрителите бяха наистина 30-35 ако искаш мога и поимено да ти ги изредя. Аз бях на трибуните горе и добре видях. Та сега по третия казус. Много ще ми е забавно да се саберем и да анализираме играта ти от този мач. Поне има вече железни доказателства - видеозапис! Така, че Филка, ако си мислиш, че си играл добре жестоко се лъжеш. Добре поне, че беше Христо Васев да те подсигурява в много ситуации, а и тези бяха жив зян. Иначе срещу по-сериозни нападатели не те виждам. Всъщност свали розовите очила, изгледай видеозаписа и ти сам ще разбереш за какво говора, а и вярвам всички останали.
айде и леки празници
Христот Воскресе!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 14:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
За играта на филката няма да коментирам ,ама зрителите изобщо не бяха около 30 , ако не е 100 , поне 80 - 90 ;)

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 16:16 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
ivankolev написа:
Филка, не съм объркал просто съм изброил кои са голмайсторите до края на полувремето. А зрителите бяха наистина 30-35 ако искаш мога и поимено да ти ги изредя. Аз бях на трибуните горе и добре видях. Та сега по третия казус. Много ще ми е забавно да се саберем и да анализираме играта ти от този мач. Поне има вече железни доказателства - видеозапис! Така, че Филка, ако си мислиш, че си играл добре жестоко се лъжеш. Добре поне, че беше Христо Васев да те подсигурява в много ситуации, а и тези бяха жив зян. Иначе срещу по-сериозни нападатели не те виждам. Всъщност свали розовите очила, изгледай видеозаписа и ти сам ще разбереш за какво говора, а и вярвам всички останали.
айде и леки празници
Христот Воскресе!

Само искам да попитам къде казах, че съм играл супер добре, че съм бил най-добрия или нещо от този род?Пак ли почваш да се заяждаш?

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 16:24 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
нищо не казвам. Нямам думи. Видеозаписа ще покаже. Това е от мен. Всеки, които го изгледа ще разбере думите ми


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 20:46 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Кой си ти, че да следиш играта ми?Треньор?Агент?Спри с фантазиите,смени дилъра или както му викате вий там модерните.Не започвай да се заяждаш.Ще си го изядеш тоя път!

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009 21:58 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
ivankolev написа:
нищо не казвам. Нямам думи. Видеозаписа ще покаже. Това е от мен. Всеки, които го изгледа ще разбере думите ми


Абе човек гледах мача и от трибуните и от записа филката игра мн добре,искам да го поздравя и с невероятния гол който вкара,мисля ваньо че не си прав


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2009 15:02 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
нещо си се объркал. Първо Филката не е вкарал гол, а второ при тези ялови нападатели на Карлово и Боката да беше защитник щеше да се справи...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2009 15:10 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Филка, спри се! Твоята работа е да играеш, а ако имаш лабилна психика и се влияеш от коментарите на хората от трибуните, значи просто не ставаш за футболист. Най-нормалното нещо е да получаваш критики от публиката, журналистите и хора, които са извън отбора. Това е практика характерна не само за родните футболни терени, а и навсякъде другаде. Ти не можеш да кажеш на всички да спрат да ти коментират играта "защото не са ти треньори или агенти" както ти сам казваш. И съм заплахи няма да стане, дори се получава обратен ефект. Просто ти давам съвет. Играй си играта и показвай със силни мачове /не като този с Карлово/ че имаш потенциал.
Ти ако някой ден станеш футболист и идеш да играеш някъде другаде, недай си боже пък да направиш един от твоите фирмени гафове, то тогава Филка феновете ще те изядат. Аз съм ходил да гледам мачове на много места и съм виждал такива хора, които псуват техните футболисти и ги заплашват, че си нямаш представа. Ама айде прави каквото искаш, кво съм тръгнал да ти отговарям.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2009 15:55 
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2007 20:38
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
аве остай ся филката той си играй колкот мой,я кажи ти де беше седнал ванка че не та видях оня ден на мача


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2009 16:04 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
До на Сарандито техния-горе зад камерата. А ти май изобщо не си бил на мача. Мен поне така ми се струва


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 20:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
Старшата днес премаза Харманли с шестица . Честито на момчетата !!!

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 21:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
Свиленградско цунами отнесе Харманли, река Марица потече на обратно


Свиленград победи с категоричното 0:6 отбора на Харманли, като това бе най-малкото, което оставиха южняците на момчетата от града край "Приказките".Головата фиеста откри за втори пореден път левия бег на Свиленград Саранди Сарандиев, като по почти идентичен начин както на мача с Левски (Карлово) нахлу по лявото крило и при опит за центриране прати топката директно във вратата - 0:1.След това южняците продължиха да контролират играта и с добри удари се отчетоха Антон Нашев, Пламен Тенев и Георги Тодоров.Гол обаче не падаше.Пред вратата на Димитър Николов пък цяло полувреме бе толкова скучно, че в рамките на шегата от публиката му предлагаха стол, да не умалее да стои прав.След поредната атака на южняците Любомир Маджаров нахлу от дясно и със страхотна бомба от малък ъгъл покачи на резултата на 2:0.В следващите 10-на минути пък южняците бяха абсолютни господари на терена и белязаха още три гола чрез Любомир Маджаров и Георги Проданов на два пъти.Така на почивката резултата бе 0:5.Тъмна мъгла обви в този момент целия щаб на Свиленград след като един от основните играчи Антон Паунов бе изнесен на носилка принудително от терена със съмнения за скъсано сухожилие.След почивката в игра се появиха Димитър Станков на мястото на Паунов и Ивайло Петров на мястото на Проданов.Втория се отчете и с гол през второто полувреме след отличен пас на Маджаров.След този гол южняците отстъпиха напълно инициативата на домакините, които се разиграха към края на мача и дори успяха да отправят два удара.Минути преди последния съдийски сигнал пък бе отсъдена и доста спорна дузпа за Харманли, която обаче бе изпусната от техен нападател.Впечатление направи, че за втори пореден мач в игра влезна и Борислав Георгиев - Боката.Този път той се отчете със страхотна тупалка от около 25 метра, която бе отразена със сетни сили от вратаря на домакините.Така след тази победа южняците изчакват крайния резултат от срещата между отборите на Брестник и Кронос и при евентуална загуба на домакините там, излизат на върха в подреждането на Пловдивската "Б" група.Ако това не се случи, всичко ще се реши в директния двубой между Свиленград и Брестник.

http://www.fksvilengrad.hit.bg

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 256 мнения ]  Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ДЮШ
Форум: Странджа Агрокорн (Средец)
kyynadd 33538 25 Сеп 2008 21:33
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Дюш
Форум: Спартак (Плевен)
Anonymous 151876 30 Ное 2009 23:55
от Malak`HoolS
Преглежда непрочетените мнения Мислите ли че ще се оправи ДЮШ в България (скоро )?
Форум: ДЮШ
ultraspartak 41307 15 Окт 2008 13:53
от RoNaldO07
Преглежда непрочетените мнения Снимки на ДЮШ отбори
Форум: ДЮШ
ultraspartak 70547 24 Юни 2009 20:02
от filkata
Преглежда непрочетените мнения ДЮШ
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
RoNaldO07 70467 26 Юли 2011 12:06
от spartaludo

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози