bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 05:37


Български клубове - Свиленград 1921 (Свиленград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 891 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 21:28 
Пацо показал среден пръст на феновете на Любимец,а Мимето вика че им казал браво звезди.Според мен го е казал в друг смисъл,а не в тоя който го разбира Мимето ;) ;) ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 21:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2008 00:38
Мнения: 185
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: malkata_vesi
какво какво казал? Браво карпузи ли? :D емиии може :P

_________________
don`t worry if I am just a little girl,everything you want I can do more and more...
FK Svilengrad 1921 <3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 21:48 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
van4o levskar4o написа:
Пацо показал среден пръст на феновете на Любимец,а Мимето вика че им казал браво звезди.Според мен го е казал в друг смисъл,а не в тоя който го разбира Мимето ;) ;) ;)



Ама ти да не си помисли че Пацо ги е поздравил дето са победили че тя иронията си е от ясна по ясна ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 21:56 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Филка пак не с наясно. Футболист на сезон 2005-2006 е Тошко Христов. Знам го по простата причина, че аз го организирах. Тогава се правеше допитване на входа на Колодрума в последния домакински мач за сезона, ако не се лажа, беше срещу Сопот. Тошко въпреки, че игра половин сезон стана набързо любимец на публиката и хората го избраха с много голямо мнозинство. Тогава Румбата направиха страшна серия и завършиха полусезона само с един равен и една загуба. От 14-то място, стигнаха до 4-то


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 21:58 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
ivankolev написа:
Филка пак не с наясно. Футболист на сезон 2005-2006 е Тошко Христов. Знам го по простата причина, че аз го организирах. Тогава се правеше допитване на входа на Колодрума в последния домакински мач за сезона, ако не се лажа, беше срещу Сопот. Тошко въпреки, че игра половин сезон стана набързо любимец на публиката и хората го избраха с много голямо мнозинство. Тогава Румбата направиха страшна серия и завършиха полусезона само с един равен и една загуба. От 14-то място, стигнаха до 4-то


И то загуба от Черноморец(Бургас) с 0:1 ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:00 
owen20 написа:
van4o levskar4o написа:
Пацо показал среден пръст на феновете на Любимец,а Мимето вика че им казал браво звезди.Според мен го е казал в друг смисъл,а не в тоя който го разбира Мимето ;) ;) ;)



Ама ти да не си помисли че Пацо ги е поздравил дето са победили че тя иронията си е от ясна по ясна ;)


ХАХАХА на мене ми е ясно/ казавам,че Мимето е разбрала ХУБАВИЯ начин на поздравяване, та се фукаше из нашия форум вчера.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2008 00:38
Мнения: 185
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: malkata_vesi
немога да разбера защо изобщо сравнявате Тошко и Пацо,те нямат нищо общо ... и двамата са любимци на публиката,няма спор,но разликата е в това,че сега само единия е на терена...а това че тошко е бил такъв и онакъв преди години си е друг въпрос,важно е сега кой какъв е ;)

_________________
don`t worry if I am just a little girl,everything you want I can do more and more...
FK Svilengrad 1921 <3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:06 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
MaLkAtA_VeSi написа:
немога да разбера защо изобщо сравнявате Тошко и Пацо,те нямат нищо общо ... и двамата са любимци на публиката,няма спор,но разликата е в това,че сега само единия е на терена...а това че тошко е бил такъв и онакъв преди години си е друг въпрос,важно е сега кой какъв е ;)


Един твой коментар дето да ми хареса :) Иначе винаги ще има такива сравнения и то не само между Тошко и Пацо ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:08 
ivankolev написа:
Филка пак не с наясно. Футболист на сезон 2005-2006 е Тошко Христов. Знам го по простата причина, че аз го организирах. Тогава се правеше допитване на входа на Колодрума в последния домакински мач за сезона, ако не се лажа, беше срещу Сопот. Тошко въпреки, че игра половин сезон стана набързо любимец на публиката и хората го избраха с много голямо мнозинство. Тогава Румбата направиха страшна серия и завършиха полусезона само с един равен и една загуба. От 14-то място, стигнаха до 4-то


хм...дето спориха оуен20,Филката и момичетата с мене(за Тошко Христов) сега да ми се извинят!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
Ааааааааааааааааааааааааа за наденицата ли питате... слагаме джоджан ..... :030: :029: :029: :004: БАЛКАНА ПАЗИ СВОИТЕ ТАЙНИ

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2008 00:38
Мнения: 185
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: malkata_vesi
_Genov_ написа:
Ааааааааааааааааааааааааа за наденицата ли питате... слагаме джоджан ..... :030: :029: :029: :004: БАЛКАНА ПАЗИ СВОИТЕ ТАЙНИ
ииии чубрииицааа ....... :320:

_________________
don`t worry if I am just a little girl,everything you want I can do more and more...
FK Svilengrad 1921 <3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:19 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
И не на последно място окислена сперма :304:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:26 
van4o levskar4o написа:
Пацо показал среден пръст на феновете на Любимец,а Мимето вика че им казал браво звезди.Според мен го е казал в друг смисъл,а не в тоя който го разбира Мимето ;) ;) ;)



базикал ги е нещо защото чу как го освиркаха.. :a006:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:57 
owen20 написа:
van4o levskar4o написа:
Пацо показал среден пръст на феновете на Любимец,а Мимето вика че им казал браво звезди.Според мен го е казал в друг смисъл,а не в тоя който го разбира Мимето ;) ;) ;)



Ама ти да не си помисли че Пацо ги е поздравил дето са победили че тя иронията си е от ясна по ясна ;)

хаха,ми Мимето е мозък.. Браво на Пацо , ама сега ще плаща хах ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 23:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
owen20 написа:
И не на последно място окислена сперма :304:


no coment ПХАХАХАХАХАХА :022: :014: :069:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 21:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
Изображение

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 23:17 
_Genov_ написа:
Изображение

докаде стига цесекарската наглост чак и колаж да направят на снимката за дузпата.Цяла България видя че дузпа нямаше а те си вярват на някъква обработена на компа снимка.За неверниците нека ми кажат къде е лявата ръка на Миро Иванов


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 23:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
ХАХАХАХХАХАха , леле , не искам да коментирам а за руката виж че ръкава му е надолу и ако си направиш труда да погледнеш внимателно ще видиш че точно между края на ръкава му и тялото му се вужда в ъглълчето част от ръката му която е зад тялото :)

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 04:53 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2008 01:43
Мнения: 1297
Местоположение: Стадион "Колодрума"
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: svilengrad1921
Пишете мнение по тази новина.Според мене това е уникално Рики Мартин ще се жени за племенницата на шефа на Безмитната зона в Свиленград.Представям си някой ден Рики Мартин в Свиленград. :shock: :shock: :shock: Хааахаххах.И от цял свят да снимат на живо от Свиленград Сити.
Вижте и самата новина: http://music-bg.eu/forums/viewtopic.php?t=24724

_________________
Изображение

http://www.facebook.com/svilengrad1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 09:00 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Момичето е от Хасково майка си ли ще търси Рики Мартин в Свиленград ;) Тази информация е доста старичка ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 12:14 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Динко Динев е от Хасково. Няма почти нищо общо със Свиленград. Освен, че е в УС на Безмитна зона. Затова, че да не ви попарвам мераците, ама едва ли някога ще го видите тук


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 12:57 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Да така е.Вестник "Труд" беше поместил материал за въпросната сватба още лятото и там пишеше за момичето че е от Хасково и живее в САЩ и че сватбата ще е в САЩ.Имаше и кратко интервю с нейни близки в Хасково които споменаха че едвали някога ще видят Рики Мартин в Хасково с тяхното момиче пък камоли да дойде в Свиленград щото еди кой си бил управител в Безмитна зона :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 20:08 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
ivankolev написа:
Това беше в началото на септември 2006 година. Извинявай може да съм объркал. Не 4-ри, а 3 гола бяха по твоя вина. Заради това и бързо те извадиха на полувремето да не отидем към двуцифрен резултат. Защото, като изключих първите 15-минути на този двубой, когато ние поведохме и се опитахме да упражним някакъв натиск, те постоянно ни натискаха и правеха каквото си искат на терена. особенно в твоята зона. Там беше като магистрала.
А хората добре си знаят, че този мач на старшата в Стамболово ти го опропасти. Излъгах за това дето ще се давиш. Но то бе в кръга на шегата. Ей така за рейтинг, дето се вика. Пък нали си ми комшия, и си мислих, че носиш на майтап.

Премествам разговора тук!

За пореден път ти казвам,че незнаеш на кой свят се намираш и продължаваш да лъжеш да мажеш и тн....ако съм бил толкова слаб в Стамболово треньора щеше да ме смени,не мислиш ли?Или сега изкарваш,че и той е некадърник и не вижда къде е слабото място на отбора ли?Веднага вмятам една предварителна защита.Сигурно ще се оправдаеш,ама той няма кого да пусне.Помисли,все пак може да направи и вътрешна смяна.Да ме извади бег или пък на друга позиция не в защита,да не остава дупка в центъра.Но все пак ти си доста далече от тези неща и пак повтарям ОТ КЪДЕ ИМАШ ТОЛКОВА ИНФОРМАЦИЯ ЗА МАЧА И СИ ПОЗВОЛЯВАШ ДА КРИТИКУВАШ КАТО НЕ СИ ПРИСЪСТВАЛ ЛИЧНО,ИЛИ СЕ ДОВЕРЯВАШ НА ХОРА СЪС СЪМНИТЕЛНО МИСЛЕНЕ И МНЕНИЕ?

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 20:45 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Ами що се касае до това от къде вземам информация, бъди сигурен, че тези хора разбират и познават футбола много повече от теб. И то не е само един източник, а няколко човека, които бяха категорични, че ТИ СИ БИЛ НАЙ-СЛАБИЯ ИГРАЧ в мача. А Роската не те е сменил, защото просто е нямало кой да пусне на твоето място. Вярно, е че е можел да направи и вътрешна рокада, но след травмата на Георги Проданов и без това играта се е разстроила доста и сега примерно вкарването на друг човек в защитата и махането му от поста, където е играл досега определенно е щяло пак да се отрази. Все пак Роската е трябвало да помисли и над този вариант и да се съобрази с множеството ти издънки. Затова, че ти ме насочи и към нещо друго-той е вторият виновник за изпусната победа в Стамболово.
Филка има една реклама, въртят е по всички телевизии. Един от култовите рефрени в нея гласят-"Не става само с ядене, трябва и акъл"
Така, че аз бих я перефразирал-"Не става само със желание, трябва и талант Филка, талант"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Оффтопик
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 21:47 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Някъде бях чел,че Пеле е казал:"Талантът е само 20% от играта ми,а осталите 80% са големия труд и желание,което влагам в тренировките".Да ти кажа,по-скоро бих се съгласил с неговото твърдение отколкото с твоето.А сега какво стана,изкара и треньора виновен за загубата ли?Ми ела стани ти треньор да видиш дали е лесно?Аз даже ще се радвам,защото повече нищо няма да ме задължава да остана да играя тук.

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 891 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Оффтопик
Форум: Сезон 2009/2010
Свиленград 1921 2256 22 Май 2009 18:51
от ispaneca81
Преглежда непрочетените мнения Оффтопик
Форум: Архив
cengiz_han28 31596 11 Мар 2018 21:02
от VDV

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози