bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 17 Юни 2024 01:21


Светкавица (Търговище) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 80 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2008 09:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Ное 2006 23:56
Мнения: 510
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
ЧЕТИРИ СИГУРНИ НОВИ ПОПЪЛНЕНИЯ В СВЕТКАВИЦА


Пет дни преди старта на подготовката Светкавица вече има четирима нови играчи, обяви старши треньорът Пламен Донев.


След като преди няколко дни той привлече халфа Мустафа Мустафа и нападателя Васил Калоянов от Поморие, сега си осигури услугите на вратаря Здравко Тодоров от Янтра и левия бек на Бенковски (Бяла) Ивайло Русев.


Освен това, още играчи от аматьорския футбол трябва да дойдат на проби на първата тренировка на 30-и юни.


Засега единствените, които напускат отбора от Търговище са, левият халф Даниел Генов, който от днес е в Локомотив (София) и Пламен Ангелов, който е освободен.


Плановете за подготовка на Светкавица претърпяха промяна, след като президентът Петко Матеев реши отбора да бъде на лагер в Смолян от 8-и юли.


gong.bg

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2008 11:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Ще спретнем една контролка сигурно ;)

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2008 11:27 
Щом сме в Смолян предполагам че ще играем с местния отбор,ама вместо да вземаме футболисти с опит вземаме аматьори,гледайте от Бенковски Бяла идвал някой,да не би да е някой от прадажниците дето ги подкупихме за жълти стотинки :razz: .Вместо футболисти от Б група идват от В.Поне да имат качества на професионалисти.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2008 11:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Svetkavica написа:
Щом сме в Смолян предполагам че ще играем с местния отбор,ама вместо да вземаме футболисти с опит вземаме аматьори,гледайте от Бенковски Бяла идвал някой,да не би да е някой от прадажниците дето ги подкупихме за жълти стотинки :razz: .Вместо футболисти от Б група идват от В.Поне да имат качества на професионалисти.


Вашият местен отбор щом е един в Търговище добре, но тук не е един така че "местния отбор" не звучи някак уместно тук!

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2008 12:26 
Ами аз говоря за професионален отбор.Знам че има Смолян 2000 , и ние имаме Боровец и Единство ама те са аматьори.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2008 20:25 
От днеска втория отбор на клуба тренира.Чувасе че щяло да има дублираща група и т.н. което ще рече че ако има отбора няма да играе в офг,но не ми се вярва да има такава група.Кажете все пак ще има ли таква група или не.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2008 22:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Ное 2006 23:56
Мнения: 510
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Инженера пак взе да праи глупости.Само си пере парите и хич не го *** за останалото.Прави си експерименти и пак ще патим от тези глупости с тея дублажи.за мен лично не трябва да има такива отобори и групи.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2008 00:30 
НЗ бро,за мене си беше така добре,да има отбор в Момино,който половината е юноши,другите са от селото ама ей такива като нас тинейджъри,бяхме си добре,ама ......

Нищо дай да видим сега подготовката как ще протече,а забравих да кажа,спомняш ли си напреди като имахме дублираш отбор,половината мъжки отбор беше в него.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2008 09:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Ное 2006 23:56
Мнения: 510
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Светкавица ще се готви в Родопите

В три етапа ще премине предсезонната подготовка на Светкавица. До 11 юли тимът ще се готви в Търговище, следва едноседмичен лагер в Смолян и отново тренировки у дома. Засега Светкавица уреди контроли с Черноморец (Бс), Волов и Етър.
Новите в отбора са нападателят Васил Калоянов, халфът Мустафа Мустафа, вратарят Здравко Тодоров и защитникът Ивайло Русев.


7 дни спорт

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2008 15:57 
Знам че са напуснали Светкавица Росен Танев Дание Генов някъв ангелов Бакалов и вратарят Николай Марков ама сега сме земали по хубави и качествени футболисти.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2008 16:01 
сега на 9 юли Светкавица - Добруджа от 18:00ч. на стадион Димитър Бурков или на колдрума очаквайте репортажот мача на сайт zazz.bg вече ще ги снимам светкавица и щеги качвам в интернет да станат малко по известни арибе хора да напрайме една публика на светкавица кво ше кажите


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2008 18:18 
тия като ги изброи по горе,бяха ако не се лъжа , дошли от В група,ама все някакви млади неопитни.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 07:32 
Небе човек грешиш е да има от В група обаче земалисме много хубав и здрав защитник от Бенковски Ивайло русев най добрия им той им беше капитан И ОТ ПОМОРИЕ вратаря на Янтра Здравко Тодоров вчера им бях на тренировката им и ся на 9 юли май с добруджа ще играят светкавица тука ама май отбора на добруджа се распадна значи на 11 юли сме със Аристон от 18:00ч на стадион Димитър Бурков. дайте вече като почне първенството да напрайме една публика :ole:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 09:59 
Е даде прав си,ама аз ти говоря точно за по горе изброените,кат оБакалов,тоя идва от В група и Марков май нз,а за публика,каква публика е бро,само да гледаме футбол ОК,ама да подкрепяме отбора ......НЗ да ли си спомняш мача преди 2 или 3 год. точно на годишнината на отбора,тогава се събрахме 10 момчета крещяхме докато не падне гола,а наще се разкарваха в буквалния смисъл на думата.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 10:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Ное 2006 23:56
Мнения: 510
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Тези новите дето сме ги взели май няма да са боклуци.Има нещо в тях.Ами искам да попитам какво стана с Николай Вълев.Нали уж пишеше че се бил върнал......

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 11:55 
Ами почти всекиден ходя на тренировката им ама засега несъм го видял Вълев - гонзо трябва да питам треньора дали штесе връща ти ся от теб чак разбирам дано дасе върне вчера им бях на тренировката но 3 ма футболисти са много добри има в тях много надарениса със футбол много първи мач на Светкавица е със Добруджа май се распаднал на 11 юли от 18:00 Аристон Русе на стадион Димитър Бурков аи до първенството да съберем публика майкаму стара да видят че иний можем аз всеки мач им ходя на светкавица и тука у вънка ама самли да викам абе тука немогатли дасе качват клипове штото тука ся вече ше им правя клипове на всички мачове аи дасъбираме публика поне 10 човека и тоя матеев да отвори едномагазинче със шалове поне и фланелки шеги еба в дибелия само светкавица
:f20: :party048: :ole: :ole:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 12:05 
http://zazz.bg/play:f1defcb1


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 12:11 
http://zazz.bg/play:689e09f1


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 21:10 
Ае бро,аз на 1 дом. мач ще съм там,дори ще ти пиша лично,да се съберем и така.А за Гонзо , ами и аз четох че щял да идва ама нз,да не би да играе в Светкавица,че наще нали знаеш по колко дават,малко затова нз.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2008 19:54 
Арибе хора де останахте що няма коментари всепак Светкавица биха Аристон ама незнам с колко хванах последните 5 минути и аналезирахме 2 гола ама аз чух май чесме ги били 6-0


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2008 22:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Ное 2006 23:56
Мнения: 510
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Мача свърши 4-0 на Светкавица с два гола на Кънев един На Васил Калоянов и един на Петър Алексиев

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2008 22:10 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Браво на аристонци, голям отбор :D :D :D :D

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2008 22:28 
Аз не бях на мача ама дени е бил и каза че е свършил 6:0.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 10:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Ное 2006 23:56
Мнения: 510
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
За сега новите май са:

Мустафа Мустафа - халф от Поморие
Васил Калоянов - нападател от Поморие
Здравко Тодоров - вратар от Янтра
Иван Марков - защитник от Славия
Ивайло Русев - ляв бек от Бяла
Явор Симеонов и Господин Господинов и двамата халфове от Добруджа

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 10:30 
Бъракш се 5-0 е свършил ония гол 6 стия нее бил зачетен Светкавица 5-0 Аристон.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 80 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 68141 27 Фев 2007 01:10
от aircraft10
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка на Странджа
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 49625 25 Фев 2007 12:39
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 85481 19 Фев 2011 23:16
от riki088
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 25615 21 Юли 2007 18:25
от aiko_92
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка 2007
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 5797 02 Фев 2007 23:31
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози