bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 05 Май 2024 03:02


Български клубове - Родопа (Смолян) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Родопа (Смолян) - Калиакра (Каварна)
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2007 11:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Почти сигурни 3 точки, но какво от това! Отново се превръщаме в типично домакински отбор! И ако не се направи промяна в ръководството(която трябваше отдавна да е станала) нищо добро не ни чака до края на шампионата! А иначе чакам отдавна този мач, да видим отново шоуто на Вили Вуцов!:) Не съм го гледал откак беше в Черно море. Айде пожелавам коректен и честен двубой!

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2007 11:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Ами принципно са ви "почти сигурни" точките, но все пак не сме случаен отбор и вярваме, че ще вземем нещо. Дано както каза се получи хубав двубой и победи по-добрия. А и дано съдиите не са фактор. ;)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2007 11:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Да ама само с точки като домакин нестава! Ама дано гледаме поне приятен футбол! А през седмицата ще се разбере към къде ще тръгнат нещата в Родопа.

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2007 11:53 
за Дунав е най добре да завърши мача x ,така че мойта прогноза е 1:1.САМО ДУНАВ!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2007 22:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Сеп 2007 16:51
Мнения: 369
Отбор: Левски (София)
Дано Родопа бият,а и може ли класирането да го видя някъде :?: :?: :?:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2007 22:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
IvKoNi написа:
Дано Родопа бият,а и може ли класирането да го видя някъде :?: :?: :?:


на нашия сайт,само днес не съм обновявал резултатите

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 16:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
В Каварна: Ние и Родопа сме най-добри


Калиакра и Родопа са най-силните отбори в Източната "Б" група. Това обяви главният мениджър на каварненци Велислав Вуцов. Двата отбора се срещат през уикенда в Смолян.
- Мисля, че Калиакра и Родопа играят най-добрият футбол на Изток. Този мач е от изключително значение за нас, тъй като целта ни е да зимуваме в тройката - каза Вуцов.
Той призна, че през седмицата са провели специални тренировки за игра в защита, тъй като там е голямата слабост на тима.
- Досега всяка грешка на бранителите се оказва фатална. Имам забележки към пресата, трябва да сме по-агресивни - коментира Вуцов.

www.rodopa.dir.bg

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2007 15:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
В Родопа наредиха 3 победи

Фенове от Българене свирят с акордеони на Вили Вуцов


Ръководството на Родопа пусна директива към футболистите. В оставащите три мача до края на сезона отборът трябва да спечели 9 точки. Освен предстоящия мач с Калиакра тимът от Смолян гостува на Бенковски и приема Нафтекс до края на есенния сезон.
- Нямаме право на грешка, ако искаме да преследваме целта, която е завръщане в "А" група. Единствено победата в събота ще съхрани шансовете ни да преследваме промоция за елита - заяви техническият директор на клуба Атанас Кисьов.
Преди дербито с Калиакра играчите на Родопа бяха зарадвани със заплати. Освен контузения Недко Миленов треньорът Воин Войнов може да разчита на всички останали футболисти.
Главният мениджър на Калиакра Велислав Вуцов очаква спокойно гостуването в Смолян. Той бе изненадан приятно вчера от фенове от Българене. Групата от плевенското село поздрави треньора с изпълнение на акордеон. Поводът бяха добрите резултати и игри на Калиакра в Източната "Б" група.
Най-вероятно Вуцов няма да може да разчита на Георги Станчев - Гонзо и Диян Кателиев за мача с Родопа. Двамата още чувстват болки и треньорът не иска да рискува здравето им.
Каварненци тръгват в 7 ч. и ще отседнат в кокетен частен хотел в Смолян. Около 17 ч. Вили Вуцов предвижда 30-минутно тонизиращо занимание в парк или градина.

www.rodopa.dir.bg

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2007 15:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Воин Войнов: Мачът не е решаващ


- Г-н Войнов, мачът с Калиакра ли ще е решаващият за Родопа до края на годината?
- Не. В никакъв случай не е решаващият мач, но е един от важните. Ще се изправят два отбора, които претендират за първите места. Срещата е от изключително значение за нас.
- Отборът на Вили Вуцов е един от най-коравите в групата. Ще успеете ли да победите и да се задържите в челото?
- Тимът на Вуцов наистина е един от най-силните. Знаем, че Калиакра е отбор с хомогенен състав. Тимът е съставен от опитни футболисти. Ние също се готвим много сериозно. Моето лично желание е да ги победим, тъй като отново ще сме близо до първото място. Този мач няма да бъде никак лек.
- Кой е най-силният ви конкурент за елита?
- И друг път съм казвал, че ако подценим някой от първите пет-шест отбора, може да се окажем извън петицата. Това правило важи не само за нашия тим, а и за всички останали. За мен отборите до шесто място в класирането са абсолютно равностойни. Непостоянството на другите, както и спортният шанс могат да изведат тима ни на първо място.
- Родопа е безгрешен у дома с пет победи от пет мача. Като гост обаче отборът е постигнал само един успех. На какво се дължи това?
- Знаем си нашите слабости. Анализирали сме грешките си. На собствен терен досега наистина сме безгрешни. Нагласата ни е да се затвърдим в челото. Имаме още два мача на собствен терен, и то срещу сериозни конкуренти за елита. След Калиакра ни гостува Нафтекс. Ако победим и двата отбора, изходната ни позиция през пролетта ще е много добра. Слабите ни игри при гостуванията се дължат най-вече на липсата на завършващ удар. Видя се, че не можахме да отбележим гол срещу отборите, които ни победиха. Гледаме професионално на нещата и го отчитаме като грешка. Липсва ни последният удар. Създаваме положения, но не можем да ги реализираме.
- Как виждате първенството на Източната "Б" група?
- Според мен е много интересно. Не си спомням скоро пет или шест отбора да са се целили в първите две места. Не подценявам никой. Предимство за нас е, че вече гостувахме на три от конкурентите ни за елита. През пролетта ще ги чакаме в Смолян, където публиката винаги е 12-ият играч.
- Според вас има ли феърплей в шампионтата?
- Да. От наша страна има. Не съм чул по наш адрес нещо негативно от другите отбори по отношение на феърплея. Знам само, че се стимулират тимове, за да победят. Срещу нас също имаше такива случаи. Това не е лошо и за мен също е част от играта.
- Ще успее ли Родопа веднага да се завърне в елита?
- Такова е нашето желание. Знаем, че ще е много трудно. Отборите са равностойни. Желанието на футболистите, ръководството и публиката е да се завърнем в "А" група. Ще ни бъде необходим и спортен шанс. Знаете, че без това е невъзможно.

www.rodopa.dir.bg

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2007 15:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Велислав Вуцов: Съперникът трябва да се съобразява с нас


- Г-н Вуцов, как виждате развоя на мача с Родопа?
- Ще играем за победа, защото, ако мислим за равен, можем да загубим. Срещат се двата най-добри отбора в групата и много скоро ще разберете, че съм прав. Ние обаче се намираме в такова състояние, че противникът трябва да се съобразява с нас, а не ние с него.
- Кои са силните страни на съперника?
- Преди всичко опитните им футболисти, които са минали през "А" група, и способният треньор. Изпитвам уважение и респект към Родопа. Радвам се, че има такива отбори, които правят футбол и позволяват на техния противник да играе.
- Наблюдавахте ли мачове на Родопа тази есен?
- Гледал съм две техни срещи. Събрал съм също и необходимата информация. Не забравяйте, че Антони Здравков също е бил треньор в Смолян. Разучили сме в детайли Родопа и сега всичко зависи от това как ние ще играем.
- Какви са отношенията ви с Воин Войнов?
- Приятелски. Бил ми е треньор в Академик (Сф), а моят баща му е бил треньор навремето в Левски. Познавам Войнов от малък. Винаги съм го уважавал и смятал за един от добрите български специалисти. Още по-високо ценя неговата етика и морал.
- Казахте, че Калиакра е в добра форма. Има ли все пак нещо, което да не ви харесва?
- Разбира се. Няма завършени отбори по света. Нормално е ние да допускаме слабости, които ще се постараем да отстраняваме в движение. Например има още какво да се желае, когато пресираме съперника. При трайното владеене на топката, общо взето, сме добре. На този етап е неприятно, че всички грешки, които допускаме в защита, се оказват фатални. Трябва да ги сведем до минимум.
- Възможно ли е Калиакра и Родопа да влязат в "А" група?
- Има още много мачове до края на първенството. В момента твърдя, че двата отбора са най-стойностни във втория ни ешелон. Какво ще стане през пролетта обаче, не мога да гадая.
- Измина една година, откакто сте в Каварна. Каква е вашата равносметка?
- Като цяло Калиакра направи голяма крачка напред като клуб. Започна да се променя манталитетът на футболистите и отношението им към спортно-тренировъчния процес и мачовете. Стегнахме базата, всеки момент ще бъде монтирано и електрическото осветление на стадиона. Изискванията към футболистите вече са далеч по-високи и те го разбират. Останалото е въпрос на време, професионализъм и постоянство.

www.rodopa.dir.bg

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2007 14:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Много гадно заваля сняг тук ,ще е тежък мач!

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 18:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Уреден мач в Смолян!?


Слуховете тръгнаха още вчера след мачовете на два от лидерите "Бенковски"-"Нафтекс" и "Светкавица"-"Дунав",завършили 2:2. Днес тези слухове се потвърдиха на 100%. Много слаб мач,постоянни падания и симулации на гостите,страхлив съдия,циркаджия Вуцов,бездушни домакини и накрая,но не на последно място грозната постъпка на Анатоли Тодоров(след края на мача влезе в пререкания с публиката),колкото и да си ядосан или обиден ,на един голям футболист не му прави чест да се държи така,вместо да наведе глава и да потъне от срам! Незнам накрая само не се разцелуваха двата отбора, просто незнам какво са замислили това ръководство. Всички знаеха ,че Несебър ще скочи на "Сливен", но и какво от това. Всички играят за теб, но ти играеш против себе си! А футболистите да си помислят за кого играят и защо загубиха уважението на публиката,а за смешния треньор(който го гониха от къде ли не) не ми се говори вече! Но то мъже все по рядко се срещат във футбола и не само! Лошо е едно,че страда един измъчен народ, на който това е единственото забавление. Троши си нервите за високо платени наемници, който гледат да вземат някой лев и да зачезнат за столицата или където и да е! Днес нашите смешници дори и вход не събираха, вярно че вчера събраха парите на хората когато нямаше мач, но отвсякъде личеше,че днес просто няма мач! И публиката с право ги изпрати с викове "ПОДАЖНИЦИ" и за оставка на Войнов, но сигурно пак никой няма да ги чуе!

julijan www.rodopa.dir.bg

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 18:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Според мен мача не е оговорен, въпреки че, не съм присъствал. Просто вие се борите за елита и тази победа ви беше доста важна, а и осбено след издънката на Сливен. Мисля си, че просто вашите футболисти са изневерили. И ако може да дадеш малко подробности за мача, кой беше по-добрия, с повече положения и т.н. :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 18:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Del_Pi3ro написа:
Според мен мача не е оговорен, въпреки че, не съм присъствал. Просто вие се борите за елита и тази победа ви беше доста важна, а и осбено след издънката на Сливен. Мисля си, че просто вашите футболисти са изневерили. И ако може да дадеш малко подробности за мача, кой беше по-добрия, с повече положения и т.н. :)



Мача 100% беше уговорен,знам го от сигурни източници, но...! А положения имаха и двата отбора,нашите изпускаха на празна врата,а вашите с десет човека второто ни натискаха ,а ние ги гледахме. Червеният картон за вашите беше втори жълт на номер 16 ,направи се на Марадона опита да вкара гол с ръка. И двата отбора претендираха за дузпи. Това е в общи линии, но то почти не се игаеше ,фалове,лежане и т.н.

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 14 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Стадион "Калиакра"
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 51327 02 Ное 2008 17:21
от Del Pi3ro
Преглежда непрочетените мнения Има ли шанс Родопа да оцелее?
Форум: Родопа (Смолян)
DUNAV-RUSSE 38156 01 Юни 2007 14:14
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Град Каварна
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Del Pi3ro 42452 10 Юни 2008 16:50
от Del Pi3ro
Преглежда непрочетените мнения ПФК "Калиакра" Каварна
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Del Pi3ro 27881 15 Дек 2007 22:35
от Del Pi3ro
Преглежда непрочетените мнения "Калиакра Каварна Албена Къп"
Форум: Сезон 2007/2008
Del Pi3ro 24148 23 Фев 2008 18:02
от Del Pi3ro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози