bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 18 Апр 2024 10:16


Български клубове - Родопа (Смолян) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 41 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 11:54 
julijan написа:
Както гледам още в 6 минута съдията си е свършил работата за Сливен с дузпа!


Воин Войнов:

"Стана хубав мъжки мач и ние имахме голови роложения, но не можахме да ги реализираме, а домакините успяха да вкарат един гол, с който спечелиха трите точки. Нямаме претенции към дузпата."

Мисля, че това е достатъчно да спреш да ръсиш простотии без да си видял абсолютно нищо - за съдии, неважащи правилници и наредби. За това как Сливен печели без да си гледал нито един наш мач!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 16:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
cMonster написа:
julijan написа:
Както гледам още в 6 минута съдията си е свършил работата за Сливен с дузпа!


Воин Войнов:

"Стана хубав мъжки мач и ние имахме голови роложения, но не можахме да ги реализираме, а домакините успяха да вкарат един гол, с който спечелиха трите точки. Нямаме претенции към дузпата."

Мисля, че това е достатъчно да спреш да ръсиш простотии без да си видял абсолютно нищо - за съдии, неважащи правилници и наредби. За това как Сливен печели без да си гледал нито един наш мач!



Абе не ми давай примери с нашия треьор бе, той всеки мач така се изказва!Това е треьор без амбиции ,смачканяк който само мълчи цял мач и накрая добре сме играли,но за съжаление неможахме да реализираме ,а противника успя! Спокойно скоро ще си тръгне отново от Родопа,но защо ни трябваше да го вземаме след като го видяхме преди какво представлява,изгонихме го ,отиде във втора дивизия на Кипър и оттам го изгониха!
И не ми говори кой ръси простотии,а виж че почти всички от всеки регион знае как стават нещата със Сливен!

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 20:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
И какво казват хората?Я кажи.Ти нито един мач на СЛивен не си гледал,а говориш.Май те е яд че ние влизаме,че един отбор с име,традиция и фенове се завръща,а вашия тим не може да крета.Я си мълчи и като не знаеш не говори.Защо от Каварна не се оплакаха от садията,защо и от Бяла не се оплакаха от садията.Даже и от Русе,половината казват че сами са си виновни,а другата половина,че садията.Както виждаш ние за Русе не говорим,не сме били там и малчим.Така че и ти не си бил на мач на СЛивен и не говори,глеай си отобра.


Мери си приказките и моля те недей да даваш определения относно кой отбор е селски! По правописните ти грешки селското може да клони само към твоята особа !

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 20:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Абе ти на кой викаш селки тим бе? Някой си от циганско градче(всички знаем че по голямата част от населението е от ромски произход,извинявай ако те обиждам с това,може и ти да си от тях) ми говори за ... :lol: ,а отборът еднодневка за когото говориш беше четри сезона подред в "А" група! И вие ако съберете толкова публика ,колкото имаме ние и колкото сме имали дори и във "В" група,ела ми се обади! А и нещо много бързо влезнахте в "А" група :lol: ,с нетърпение ще чакам мача с вас и съм сигурен че поне петица не ви мърда!

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 23:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Брато не че нещо но Сливен когато са играли в А група и когато са имали по 30 000 на стадиона отбори като Родопа,Беласица,Вихрен,Рилецо,Литекс не са си и помисляли да играят в А група :idea: Навярно знаеш каде са си карали военната служба всички млади български футболисти на времето-в Сливен са били най-силните младежки футболисти в България

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 23:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
Казах ,че нямам нищо против Сливен некака си бият,само за методите по които става това!И съжалявам ,че се изпуснах в изказванията си и слязох на това ниво ,повече няма да се занимавам с тях!

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 23:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
julijan написа:
Казах ,че нямам нищо против Сливен некака си бият,само за методите по които става това!И съжалявам ,че се изпуснах в изказванията си и слязох на това ниво ,повече няма да се занимавам с тях!

Виж сега,моито момче.Аз не сам мангал.За Сливен,когато ние сме играли в А група вие сте играли със селата,но мисълта ми е такава,че и аз не искам моя отбор да бие със садията и ако е така аз ще си го призная.Споко аз сам откровен човек.И затова мога да ти кажа,че колкото и невероятно да ти звучи,на мача с вас не ни помогна садията,просто ваще момчета,ако си беха вкарали положенията можеше и да ни биете.И затова за публиката,ние във В група сме имали пълен стадион,както и в Б,както и в А ще имаме,а това дали Сливен ще влезе,ще видим след изборите за кмет :wink: .
Успех на Родопа и следващия сезон ше се видим.

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 23:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
ultra_voin написа:
julijan написа:
Казах ,че нямам нищо против Сливен некака си бият,само за методите по които става това!И съжалявам ,че се изпуснах в изказванията си и слязох на това ниво ,повече няма да се занимавам с тях!

Виж сега,моито момче.Аз не сам мангал.За Сливен,когато ние сме играли в А група вие сте играли със селата,но мисълта ми е такава,че и аз не искам моя отбор да бие със садията и ако е така аз ще си го призная.Споко аз сам откровен човек.И затова мога да ти кажа,че колкото и невероятно да ти звучи,на мача с вас не ни помогна садията,просто ваще момчета,ако си беха вкарали положенията можеше и да ни биете.И затова за публиката,ние във В група сме имали пълен стадион,както и в Б,както и в А ще имаме,а това дали Сливен ще влезе,ще видим след изборите за кмет :wink: .
Успех на Родопа и следващия сезон ше се видим.


Така благодаря за по-добрия тон вече,но моето момче ще викаш на някой от твоята възраст или по-малък,нито си ми на годините нито на образованието!Гледах сега мача по Канал 3,но не това е важното,ти не следиш предишните ми писания.Въпросът е там че наказанието което ви наложиха не беше това което трябваше и си признай ,че примерно мачът ако беше в Пловдив трудно щяхте да ни биете,а и ние доста публика щяхме да имаме!
А иначе каквото Господ(дано не и съдиите и други фактори) е рекъл и ако заслужава Сливен нека влезе в "А" група!Иначе помня мача за купата на Сливен с ЦСКА когато спечелиха купата и много се радвах тогава,но гледам този Сливен не е същия ,а е създаден 2000-та г. и не е хубаво да си преписват педишните резултати :wink: !

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2007 23:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Ок.Възможно е да си по-голям,и аз имам образование и не е средно :wink: .Сега този Сливен се явява приемник на стария СЛивен,които е играл с Ювентус и с Цска,тъй като в Сливен доста време немаше отбор,а само агитка :oops: .Иначе и аз исках мача да се играе на чужд терен,за да можем и ние да викаме за отобра си,но нали знаеш,че феновете немат право да определят нищо във футбола.И за капак,аз не искам да влизаме в А група,просто според мен отобра на Сливен,както и публиката не са дорасли за това,а и на бараж ще ни е по интересно. :wink:
Апак и нали знаеш,че където и да играе СЛивен и под каквото и име,и под която и да е година,ние пак ще имаме повече фенове от вас :wink:

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 00:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ultra_voin написа:
Ок.Възможно е да си по-голям,и аз имам образование и не е средно :wink: .Сега този Сливен се явява приемник на стария СЛивен,които е играл с Ювентус и с Цска,тъй като в Сливен доста време немаше отбор,а само агитка :oops: .Иначе и аз исках мача да се играе на чужд терен,за да можем и ние да викаме за отобра си,но нали знаеш,че феновете немат право да определят нищо във футбола.И за капак,аз не искам да влизаме в А група,просто според мен отобра на Сливен,както и публиката не са дорасли за това,а и на бараж ще ни е по интересно. :wink:
Апак и нали знаеш,че където и да играе СЛивен и под каквото и име,и под която и да е година,ние пак ще имаме повече фенове от вас :wink:


От нас не :D :oops: :P

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 09:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
ultra_voin написа:
Ок.Възможно е да си по-голям,и аз имам образование и не е средно :wink: .Сега този Сливен се явява приемник на стария СЛивен,които е играл с Ювентус и с Цска,тъй като в Сливен доста време немаше отбор,а само агитка :oops: .Иначе и аз исках мача да се играе на чужд терен,за да можем и ние да викаме за отобра си,но нали знаеш,че феновете немат право да определят нищо във футбола.И за капак,аз не искам да влизаме в А група,просто според мен отобра на Сливен,както и публиката не са дорасли за това,а и на бараж ще ни е по интересно. :wink:
Апак и нали знаеш,че където и да играе СЛивен и под каквото и име,и под която и да е година,ние пак ще имаме повече фенове от вас :wink:


За феновете не съм сигурен,ама както и да е :)

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 11:11 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Аве ти нещо смислено ще напишеш....кур за тоя, кур за оня....много лесно ги раздаваш ей така без да знаеш кви хора стоят зад мониторите. Ае малко по-спокойно. ОБИЧАЙ ПОВЕЧЕ СВОЯТ ОТБОР, ОТКОЛКОТО ДА МРАЗИШ ОСТАНАЛИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Успех и на Сливен, и на Родопа. Два отбора срещу които нямам нищо напротив

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 14:51 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
Правя предупреждение, че в този форум няма да се толерират излишни спорове отнасящи се за съвсем други събития, така че хууууииииганите от Сливен и Добрич да си намерят друго място(най-добре очи в очи) :)

За война от Сливен ако иска може да направим сравнение със средната посещаемост дори във В група на вашия "велик" отбор? Не се прави на остроумен и не пренебрегвай и другите отбори ! И не говори за ИЗМИНАЛИ "военни" времена, с които нямате поводи за гордост ! :wink:

Апропо... за онзи неандерталец от шоколадовото си градче да се опита да не е на всяка манджа мерудия, а да отиде при 10-мата си събратя на стадиона :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007 21:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
"Родопа" загуби с дузпа в Сливен


"Родопа" загуби гостуването си в Сливен след дузпа още в 6-тата минута. Единственият голмайстор за мача бе Мирослав Миндев. 90 минути не стигнаха на възпитаниците Войн Войнов да върнат попадението, камо ли за нещо повече. През първата част гредата на противниковия вратар Караманов бе нацелена от Емил Петков. Зелено-белите пропуснаха още няколко възможности. През вторите 45 минути двата отбора играха открито и показаха добър футбол. Стражът на домакините се превърна в герой, тъй като спаси няколко опасни положения. Петър Стоянов от "Сливен" пропиля най- доброто положение за отбора си. Мачът на стадион "Хаджи Димитър" се игра без публика заради наказание.

"Сливен" - Караманов, К. Стоянов, Киков, Динев, Янев, Миндев, Бакларов, (48 Петров, 89 Зафиров), Ценов, Колев, П. Стоянов, Петков.

"Родопа" - Чавдаров, Бачков, Димов, Великов, Христов, Софрониев (65 М. Тодоров), Учиков (46 Миленов), Петков, Семерджиев, Пеев, А. Тодоров.

Жълти картони: К.Стоянов и Динев за "Сливен"; Чавдаров, Семерджиев, Бачков и А. Тодоров за "Родопа".

Главен съдия: Иван Стоянов


www.rodopa.dir.bg

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2007 12:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
"Родопа" се отказва от жалбата си срещу Стоянов


Ръководството на "Родопа" бе бясно на рефера Иван Стоянов, ръководил съботната среща със "Сливен". Още на следващия ден се заканиха, че ще пуснат жалба в БФС за некадърните отсъждания. Най-малко 10 обратни фала свири, да не говорим по какъв начин се опитваше да спира и атаките на нашия отбор. Всеки говори за феърплей, но с подобни съдии това не може да стане. Домакините бяха направили много добра организация в това отношение. Не им прави чест, имайки предвид каква база са изградили, казаха още от ръководството. В понеделник жалбата бе написана, но на следващия ден ръководствотосе отказа да я внесе във Футболния съюз. Ще си дадем само парите, едва ли ще решат нещо по-различно от досегашните отсъждания към нашия отбор, добавиха вчера от управителния съвет на "Родопа".

www.rodopa.dir.bg

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2008 09:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2008 22:53
Мнения: 527
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
ква жалба ве ни ви бихме съвсем чесно
---------------------------------------
САМО СЛИВЕЕЕН Але :aal: :aal: :aal: :aal: :aal: :aal: :aal: :aal: :f14:
------------------------------------------
И на запад и на юг само Сливен никой друг

_________________
Сливен
f14 Шампион
f19


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 41 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Има ли шанс Родопа да оцелее?
Форум: Родопа (Смолян)
DUNAV-RUSSE 37668 01 Юни 2007 14:14
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Тасев мести Локо в Сливен
Форум: Локомотив 1926 (Пловдив)
Anonymous 4812 01 Апр 2007 22:57
от RoNaldO07
Преглежда непрочетените мнения ДУНАВ-Сливен 2000
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 17820 25 Мар 2007 18:53
от CFC
Преглежда непрочетените мнения Сливен - Локомотив (СтЗ)
Форум: Локомотив (Стара Загора)
studentarator 4849 09 Апр 2007 20:08
от studentarator
Преглежда непрочетените мнения Левски - Родопа
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 6635 17 Апр 2007 12:28
от SINITE

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози