bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 22:47


Несебър (Несебър) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 40 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2009 21:16 
Offline

Регистриран на: 13 Авг 2009 22:58
Мнения: 37
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: fu7bol1s7a
И гола от този мач никога няма да го забравя !

За да не съм офф.. Несебър къде гостува сега ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2009 10:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Лидерът на изток Несебър се разходи до Добрич и взе за­дължителните си три точки благодарение на заспалата игра на домакините. Добруджанци позволиха до 15-ата мин резулта­тът да е 0:3.

И трите гола падна­ха след груби, фра­пантни грешки в за­щитата и вратаря Христо Николов. Бо­рислав Иванов вкара два гола в 5-ата и 15-ата мин, а между тях Марков се разписа в 7-ата.

Въпреки студеното време 1000 зрители и голяма агитка в „жълто-зелено” не спря да подкрепя домакини­те. Добруджанци се стреснаха от трите гола в началото и опитаха да стигнат до обрат. Симеон Симе­онов вкара красив гол с глава в 26-ата мин, а резервата Ге­орги Нягулов вкара дежурния си гол за Добруджа в 68-ата.

На два пъти гостите пропуснаха да нап­равят победата си по-изразителна, а и вратарят Христо Ни­колов се реваншира, отразявайки неверо­ятни удари отблизо на Кокалджиев и Ни­колов. Много упреци отнесе съдията Геор­ги Кабаков от публи­ката и целия отбор на Добруджа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Несебър през сезон 2009/2010
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2009 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 12:44
Мнения: 1979
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
То е ясно,че Генов е бил купен с имот в Несебър,кой ще си признае нещо такова и после да бере ядове.Такава е родната картинка,който успее да направи по-апетитна сделка той печели.Затова и нивото на българския футбол е толкова ниско. :010:

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Несебър през сезон 2009/2010
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2009 00:30 
Offline

Регистриран на: 13 Авг 2009 22:58
Мнения: 37
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: fu7bol1s7a
Сигурен съм,че това твое мнение е,заради победата на Несебър над Добруджа.. :a006:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2009 15:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:09
Мнения: 1139
Местоположение: Неизвестно
НОВИ 600 000 ЛВ. ЗА ФУТБОЛА В НЕСЕБЪР

На общинска сесия съветниците в Несебър гласуваха нови 600 000 лева за футбола в морския град. Първоначално предложената от общинската съветничка Добринка Тожарова сума бе 450 000 лв,но съветникът Славян Теофилов предложи тя да бъде завишена с още 150 000 и съветниците утвърдиха предложението. С допълнителната субсидия от общинския бюджет средствата за общинския футболен клуб ”Несебър” достигнаха 1 370 000 лв. за 2009.

По време на почивката на заседанието на местния парламент съветници коментираха,че деятели на “Ред, законност и справедливост” са причината за допълнителното финансиране на несебърския футбол, тъй като новоизбраният президент на клуба Пламен Копчев бе втори в кандидат депутатскта листа на РЗС за област Сливен, а Славян Теофилов - трети за област Бургас.
Три кръга преди края на есенния полусезон отборът на “Несебър” заема първо място във временното класиране на източната “Б” група с преднина от 5 т. пред “Дунав”-Русе и 6 т. пред “Спартак”-Варна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Несебър през сезон 2009/2010
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 17:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Авг 2009 23:29
Мнения: 283
Местоположение: СВОГЕ
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Взехте един играч от Своге,Мартин Стефанов се казва !
Я дайте малко инфо за него и как се представя до момента ако играе ?! :a006:

_________________
Изображение

:f20: Sportist Svoge :f20:

http://www.sportist-svoge.net


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009 18:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Невероятен футболист, в почти всеки мач бележи, но сега е контузен. Той реши дербито със Спартак! Не знам как сте го изтървали?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Несебър през сезон 2009/2010
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009 18:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Черноморец Поморие победи у дома лидера Несебър с 1:0 в първата среща от 13-ия кръг на Източната Б група.



Голямо влияние върху крайния изход на двубоя оказа изгонването на Атанас Рибарски от гостите пет минути преди края на полувремето.



Останали с човек повече, поморийците се възползваха от численото си преимущество и взеха трите точки с гол на Цветан Филипов в 62-ата минута.



Въпреки поражението, Несебър остава начело на Изток с 28 точки, с пет повече от втория Дунав Русе, който е с мач по-малко. Черноморец се изкачи на седмото място с актив от 18 точки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Несебър през сезон 2009/2010
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2009 00:19 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Мартин Стефанов е от Видин и тръгва от юношите на БДИН. Както обикновено става в нашата мила родина всички да търсят препитание в голямото село, родителите му се местят в софето и той заиграва за юношите на слабия. Дано нашите ръководители се сетят и за него щото имаме нужда от голаджия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2009 12:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Бившият наставник на “Левски” Георги Тодоров ще поеме втородивизионния “Несебър”, след като вчера бе уволнен бившият защитник на ЦСКА и “Локо” (Сф) Валери Дамянов, съобщи в-к "24 часа".

Това никъде го няма, отборът ни е на 1-во място, а уволняват треньора...Явно не искат да влизат в "А" група.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2009 09:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Втородивизионният Несебър от днес има нов старши треньор. Това е Георги Василев, който сменя на поста Валери Дамянов. В управлението на Несебър ще участва и Андрей Желязков, който и преди това е работил в тандем с Василев.

Досега Георги Василев бе на работа в Кипър, но е приел поканата на ръководството на Несебър и през пролетния полусезон ще води тима от морския град.

Президентът на клуба Пламен Копчев потвърди за новите назначения в поверения му клуб. Постът изпълнителен директор продължава да изпълнява Христо Христов. За свои помощници Георги Василев ще разчита на Васил Банов и Тихомир Тодоров, които бяха и досега на тази длъжност.

Амбицията на спортно-техническото ръководство е Несебър да се пребори с конкуренцията в Източната Б група и да влезе в елита.

В момента отборът е на втора позиция, на една точка след водача Дунав Русе.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2009 09:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Новият старши треньор на Несебър Георги Василев даде специално интервю за Гонг, в което говори за предизвикателството, което го чака в Източната Б група. Гочето заяви, че не се притеснява от това, че ще работи в по-ниското ниво на българския футбол, но призна, че целите на отбора са промоция в А група.

„Спазвах ред, исках ръководството на Несебър да съобщи решението си. Радвам се, че ще работя в България, не се притеснявам от факта, че Несебър е във втора лига или че имам повече претенции. Аз искам да работя и ще съм радостен, ако хората, с които говорих, намерят развитие и ще се поздравим с успех”, заяви Гочето за „Гол линия”.

„Аз живея от няколко години в Несебър, на 50 метра от стадиона, когато съм в България, и имах възможност да наблюдавам развитието им. Мисля, че вървят по успешен път, има потенциал. Самият факт, че Несебър е на второ място с една точка от първия показва амбициите”.

Василев призна, че единствената цел на отбора е класиране в А група през следващия сезон: „Друга алтернатива не съществува, те живеят с тази надежда, затова направиха връзката с мен, с надеждата, че с обща помощ ще успеем да заемем една от първите две места”.

Относно предстоящата си съвместна работа с Андрей Желязков, Гочето коментира: „Мисля, че не е тайна - човек има доверие в хора, стреми се с тях да реализира плановете си. Смятам, че съвсем нормално е неговото присъствие в Несебър, там има и други хора, които заслужават доверие, имам предвид изпълнителния директор Христо Христов, а и привързаността на кмета на града, община Несебър е стабилна община”.

„За подготовката съм готов с плана, имам всичко уточнено. Несебър е отбор от втора лига и не всичко се реализира толкова лесно. Несебър е на едно ниво стабилен финансово. Определени са мачове, прегледи. Аз разчитам много на тези хора, които сега са футболисти на Несебър, виждам че има потенциал в този отбор. Знам, къде са евентуално недостатъците в играта, ако правим селекция ще е на конкретни постове, които смятам за невралгични”.

Относно възможността Александър Александров – Кривия да заиграе в Несебър, опитният специалист заяви: „Александров е голямо име за нашия футбол, с най-голямо удоволствие бих го посрещнал тук, никога не ме е притеснявало да работя с по-особени характери, но тук остава едно „но” с неговото желание. Говоря по принцип и не мога да кажа, че се правят някакви сондажи, а и мисля, че е правилно да се говори за нещо, което е далече от неговото реализиране”.

„Една от причините за състоянието на нашия футбол е, че доста от опитните треньори стоят извън играта. Прекалено леко се приема мисълта, че хора с дълъг опит някакси бързо омръзват за претенциите в българския футбол и по-точно за някои президенти. Не е ли по-добре да има съчетание на хора с по-голям опит? Аз имам самочувствие, че когато съм водил отбори в България, все пак резултатите са доста над това ниво сега”.

В края на интервюто, Гочето коментира и конкуренцията в Източната Б група: „Тук битката е доста сериозна. Дунав набра скорост и показа сериозна класа, особено в мачовете на чужд терен. Калиакра последните кръгове също показва, че е с голям потенциал. Спартак Варна със загатването, че нещата отиват към положително решение около бъдещето на Спартак определя една четворка, която да се надяваме ще създаде интрига и напрежение около двете места и ще бъде интересно първенството в Източната Б група”, завърши Василев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2009 09:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Президентът на Несебър Пламен Копчев потвърди пред Гонг за назначаването на Георги Василев и Андрей Желязков.

По-рано стана ясно, че двамата влизат в щаба на втородивизионния клуб. Попчев даде да се разбере, че амбицията на ръководството е Несебър да се пребори с конкуренцията в Източната Б група и да влезе в елита още през следващия сезон.

„Утвърдени са господата Георги Василев и Андрей Желязков за следващия полусезон. Управителният съвет уточни назначаването им. Разбира се, че ние имаме амбиции за елита, а и по самото ни представяне през есенния дял това си личи”, сподели президентът на Несебър.

Пламен Копчев се представи в няколко думи, тъй като самият той е отскоро във футболните среди: „Занимавам се с бизнес – в сферата на туризма. Женен съм, с едно дете, по професия съм машинен инженер.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Несебър през сезон 2009/2010
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2009 09:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 20:08
Мнения: 188
Отбор: Несебър (Несебър)
Изображение


Новият треньор на Несебър Георги Василев е поискал в състава през зимата да бъде привлечен нападателя на Черноморец Георги Чиликов, твърди "Меридиан мач". 31-годишният бургазлия рядко се появява в игра за "акулите" и явно не влиза в плановете на наставника Краси Балъков. Гочето пък има нужда от опитен таран за новия сезон и е насочил вниманието си именно към Чиликов.

Както стана ясно, ръководството на Несебър е поставило като основен приоритет задължително класиране в "А" група още тази година. Двата клуба вече са започнали преговори за трансфера на Чиликов, който има клауза в договора, че при реална оферта може да си тръгне от Черноморец без финансов иск. Единствената пречка пред трансфера обаче може да се окаже това, че таранът има оферти и от чужбина и ако те се реализират, той със сигурност ще избере да продължи кариерата зад граница. Ако все пак избере Несебър, той ще бъде футболистът с най-голяма заплата в клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2010 01:06 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
xPlICiT написа:
Тва Делфините откъде идва?

Тва Делфините го измисли Виктор Христов от сайта Бургас Футбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 40 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139261 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151581 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165579 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Град Несебър
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 32647 04 Сеп 2009 12:00
от Свиленград 1921
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69979 25 Яну 2007 20:34
от agataa

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози