Югоизточна "В" АФГ 2009/10
I кръг
16 август 2009, неделя, 18:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Габровница 04 (Горно Сахране) -
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) -
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стамболово 2007 (Стамболово) -
Металик (Сопот) - Равда 1954 (Равда) -
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Хасково (Хасково) -
Левски 2004 (Карлово) - Левски Стара Загора (Ягода) -
Космос (Бургас) - Хеброс 1921 (Харманли) -
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово) -
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали) -
Созопол (Созопол) почива
II кръг
23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Арда (Кърджали) -
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора) -
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък) -
Левски Стара Загора (Ягода) - Космос (Бургас) -
Созопол (Созопол) - Левски 2004 (Карлово) -
Равда 1954 (Равда) -
Нефтохимик 1986 (Бургас) -
Стамболово 2007 (Стамболово) - Металик (Сопот) -
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол) -
ИТД Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив) -
Хасково (Хасково) почива
III кръг
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Тунджа 1915 (Ямбол) - ИТД Гигант (Съединение)
Металик (Сопот) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Стамболово 2007 (Стамболово)
почива - Равда 1954 (Равда)
Левски 2004 (Карлово) - Хасково (Хасково)
Космос (Бургас) - Созопол (Созопол)
Розова долина (Казанлък) - Левски Стара Загора (Ягода)
Загорец (Нова Загора) - Хеброс 1921 (Харманли)
Арда (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)
IV кръг
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Ботев (Гълъбово)
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)
Левски Стара Загора (Ягода) - Загорец (Нова Загора)
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)
Хасково (Хасково) - Космос (Бургас)
Равда 1954 (Равда) - Левски 2004 (Карлово)
Стамболово 2007 (Стамболово) - почива
Димитровград 1947 (Димитровград) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)ИТД Гигант (Съединение) - Металик (Сопот)
Марица 1921 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)
V кръг
10 септември 2009, четвъртък, 17:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Металик (Сопот) - Марица 1921 (Пловдив)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - ИТД Гигант (Съединение)
почива - Димитровград 1947 (Димитровград)
Левски 2004 (Карлово) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Космос (Бургас) - Равда 1954 (Равда)
Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково)
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)
Арда (Кърджали) - Левски Стара Загора (Ягода)
Ботев (Гълъбово) - Хеброс 1921 (Харманли)
VI кръг
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Хеброс 1921 (Харманли)
Левски Стара Загора (Ягода) - Ботев (Гълъбово)
Созопол (Созопол) - Арда (Кърджали)
Хасково (Хасково) - Загорец (Нова Загора)
Равда 1954 (Равда) - Розова долина (Казанлък)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Космос (Бургас)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски 2004 (Карлово)
ИТД Гигант (Съединение) - почива
Марица 1921 (Пловдив) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Тунджа 1915 (Ямбол) - Металик (Сопот)
VII кръг
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Металик (Сопот) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)
почива - Марица 1921 (Пловдив)
Левски 2004 (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)
Космос (Бургас) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Розова долина (Казанлък) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Загорец (Нова Загора) - Равда 1954 (Равда)
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски Стара Загора (Ягода)
VIII кръг
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски Стара Загора (Ягода)
Созопол (Созопол) - Хеброс 1921 (Харманли)
Хасково (Хасково) - Ботев (Гълъбово)
Равда 1954 (Равда) - Арда (Кърджали)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Загорец (Нова Загора)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък)
ИТД Гигант (Съединение) - Космос (Бургас)
Марица 1921 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)
Тунджа 1915 (Ямбол) - почива
Металик (Сопот) -
Нефтохимик 1986 (Бургас) IX кръг
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Габровница 04 (Горно Сахране)
почива - Металик (Сопот)
Левски 2004 (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Космос (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение)
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Арда (Кърджали) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Ботев (Гълъбово) - Равда 1954 (Равда)
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково (Хасково)
Левски Стара Загора (Ягода) - Созопол (Созопол)
X кръг
7 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Созопол (Созопол)
Хасково (Хасково) - Левски Стара Загора (Ягода)
Равда 1954 (Равда) - Хеброс 1921 (Харманли)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Ботев (Гълъбово)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)
ИТД Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)
Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Космос (Бургас)
Металик (Сопот) - Левски 2004 (Карлово)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - почива
XI кръг
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
почива - Габровница 04 (Горно Сахране)
Левски 2004 (Карлово) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Космос (Бургас) - Металик (Сопот)
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Загорец (Нова Загора) - Марица 1921 (Пловдив)
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант (Съединение)
Ботев (Гълъбово) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Хеброс 1921 (Харманли) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Левски Стара Загора (Ягода) - Равда 1954 (Равда)
Созопол (Созопол) - Хасково (Хасково)
XII кръг
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Хасково (Хасково)
Равда 1954 (Равда) - Созопол (Созопол)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Левски Стара Загора (Ягода)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хеброс 1921 (Харманли)
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Гълъбово)
Марица 1921 (Пловдив) - Арда (Кърджали)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)
Металик (Сопот) - Розова долина (Казанлък)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Космос (Бургас)
почива - Левски 2004 (Карлово)
XIII кръг
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Левски 2004 (Карлово) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Космос (Бургас) - почива
Розова долина (Казанлък) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Загорец (Нова Загора) - Металик (Сопот)
Арда (Кърджали) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)
Хеброс 1921 (Харманли) - ИТД Гигант (Съединение)
Левски Стара Загора (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Созопол (Созопол) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Хасково (Хасково) - Равда 1954 (Равда)
XIV кръг
28 октомври 2009, сряда, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Равда 1954 (Равда)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Хасково (Хасково)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)
ИТД Гигант (Съединение) - Левски Стара Загора (Ягода)
Марица 1921 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)
Металик (Сопот) - Арда (Кърджали)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)
почива - Розова долина (Казанлък)
Левски 2004 (Карлово) - Космос (Бургас)
XV кръг
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Космос (Бургас) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Розова долина (Казанлък) - Левски 2004 (Карлово)
Загорец (Нова Загора) - почива
Арда (Кърджали) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Ботев (Гълъбово) - Металик (Сопот)
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Левски Стара Загора (Ягода) - Марица 1921 (Пловдив)
Созопол (Созопол) - ИТД Гигант (Съединение)
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Равда 1954 (Равда) - Стамболово 2007 (Стамболово)
XVI кръг
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Равда 1954 (Равда)
ИТД Гигант (Съединение) - Хасково (Хасково)
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски Стара Загора (Ягода)
Металик (Сопот) - Хеброс 1921 (Харманли)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)
почива - Арда (Кърджали)
Левски 2004 (Карлово) - Загорец (Нова Загора)
Космос (Бургас) - Розова долина (Казанлък)
XVII кръг
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Розова долина (Казанлък) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Загорец (Нова Загора) - Космос (Бургас)
Арда (Кърджали) - Левски 2004 (Карлово)
Ботев (Гълъбово) - почива
Хеброс 1921 (Харманли) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Левски Стара Загора (Ягода) - Металик (Сопот)
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)
Равда 1954 (Равда) - ИТД Гигант (Съединение)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Димитровград 1947 (Димитровград)
XVIII кръг
22 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Димитровград 1947 (Димитровград)
ИТД Гигант (Съединение) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Марица 1921 (Пловдив) - Равда 1954 (Равда)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хасково (Хасково)
Металик (Сопот) - Созопол (Созопол)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Левски Стара Загора (Ягода)
почива - Хеброс 1921 (Харманли)
Левски 2004 (Карлово) - Ботев (Гълъбово)
Космос (Бургас) - Арда (Кърджали)
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)
XIX кръг
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Загорец (Нова Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)
Ботев (Гълъбово) - Космос (Бургас)
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски 2004 (Карлово)
Левски Стара Загора (Ягода) - почива
Созопол (Созопол) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Хасково (Хасково) - Металик (Сопот)
Равда 1954 (Равда) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Марица 1921 (Пловдив)
Димитровград 1947 (Димитровград) - ИТД Гигант (Съединение)
XX кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - ИТД Гигант (Съединение)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица 1921 (Пловдив)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Равда 1954 (Равда) - Металик (Сопот)
Хасково (Хасково) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Созопол (Созопол) - почива
Левски Стара Загора (Ягода) - Левски 2004 (Карлово)
Хеброс 1921 (Харманли) - Космос (Бургас)
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)
XXI кръг
Арда (Кърджали) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)
Космос (Бургас) - Левски Стара Загора (Ягода)
Левски 2004 (Карлово) - Созопол (Созопол)
почива - Хасково (Хасково)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Равда 1954 (Равда)
Металик (Сопот) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Марица 1921 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)
XXII кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - Марица 1921 (Пловдив)
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Металик (Сопот)
Стамболово 2007 (Стамболово) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Равда 1954 (Равда) - почива
Хасково (Хасково) - Левски 2004 (Карлово)
Созопол (Созопол) - Космос (Бургас)
Левски Стара Загора (Ягода) - Розова долина (Казанлък)
Хеброс 1921 (Харманли) - Загорец (Нова Загора)
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали)
XXIII кръг
Ботев (Гълъбово) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)
Загорец (Нова Загора) - Левски Стара Загора (Ягода)
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)
Космос (Бургас) - Хасково (Хасково)
Левски 2004 (Карлово) - Равда 1954 (Равда)
почива - Стамболово 2007 (Стамболово)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Металик (Сопот) - ИТД Гигант (Съединение)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Марица 1921 (Пловдив)
XXIV кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Марица 1921 (Пловдив) - Металик (Сопот)
ИТД Гигант (Съединение) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Димитровград 1947 (Димитровград) - почива
Стамболово 2007 (Стамболово) - Левски 2004 (Карлово)
Равда 1954 (Равда) - Космос (Бургас)
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)
Левски Стара Загора (Ягода) - Арда (Кърджали)
Хеброс 1921 (Харманли) - Ботев (Гълъбово)
XXV кръг
Хеброс 1921 (Харманли) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Ботев (Гълъбово) - Левски Стара Загора (Ягода)
Арда (Кърджали) - Созопол (Созопол)
Загорец (Нова Загора) - Хасково (Хасково)
Розова долина (Казанлък) - Равда 1954 (Равда)
Космос (Бургас) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Левски 2004 (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)
почива - ИТД Гигант (Съединение)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)
Металик (Сопот) - Тунджа 1915 (Ямбол)
XXVI кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - Металик (Сопот)
Тунджа 1915 (Ямбол) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Марица 1921 (Пловдив) - почива
ИТД Гигант (Съединение) - Левски 2004 (Карлово)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Космос (Бургас)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Розова долина (Казанлък)
Равда 1954 (Равда) - Загорец (Нова Загора)
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)
Левски Стара Загора (Ягода) - Хеброс 1921 (Харманли)
XXVII кръг
Левски Стара Загора (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Хеброс 1921 (Харманли) - Созопол (Созопол)
Ботев (Гълъбово) - Хасково (Хасково)
Арда (Кърджали) - Равда 1954 (Равда)
Загорец (Нова Загора) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Космос (Бургас) - ИТД Гигант (Съединение)
Левски 2004 (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)
почива - Тунджа 1915 (Ямбол)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Металик (Сопот)
XXVIII кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Металик (Сопот) - почива
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски 2004 (Карлово)
Марица 1921 (Пловдив) - Космос (Бургас)
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Арда (Кърджали)
Равда 1954 (Равда) - Ботев (Гълъбово)
Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)
Созопол (Созопол) - Левски Стара Загора (Ягода)
XXIX кръг
Созопол (Созопол) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Левски Стара Загора (Ягода) - Хасково (Хасково)
Хеброс 1921 (Харманли) - Равда 1954 (Равда)
Ботев (Гълъбово) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Загорец (Нова Загора) - ИТД Гигант (Съединение)
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)
Космос (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Левски 2004 (Карлово) - Металик (Сопот)
почива -
Нефтохимик 1986 (Бургас)
XXX кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - почива
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Левски 2004 (Карлово)
Металик (Сопот) - Космос (Бургас)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)
Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)
ИТД Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Гълъбово)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Хеброс 1921 (Харманли)
Равда 1954 (Равда) - Левски Стара Загора (Ягода)
Хасково (Хасково) - Созопол (Созопол)
XXXI кръг
Хасково (Хасково) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Созопол (Созопол) - Равда 1954 (Равда)
Левски Стара Загора (Ягода) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Ботев (Гълъбово) - ИТД Гигант (Съединение)
Арда (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот)
Космос (Бургас) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Левски 2004 (Карлово) - почива
XXXII кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски 2004 (Карлово)
почива - Космос (Бургас)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)
Металик (Сопот) - Загорец (Нова Загора)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)
ИТД Гигант (Съединение) - Хеброс 1921 (Харманли)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски Стара Загора (Ягода)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Созопол (Созопол)
Равда 1954 (Равда) - Хасково (Хасково)
XXXIII кръг
Равда 1954 (Равда) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Хасково (Хасково) - Стамболово 2007 (Стамболово)
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Левски Стара Загора (Ягода) - ИТД Гигант (Съединение)
Хеброс 1921 (Харманли) - Марица 1921 (Пловдив)
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Арда (Кърджали) - Металик (Сопот)
Загорец (Нова Загора) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Розова долина (Казанлък) - почива
Космос (Бургас) - Левски 2004 (Карлово)
XXXIV кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - Космос (Бургас)
Левски 2004 (Карлово) - Розова долина (Казанлък)
почива - Загорец (Нова Загора)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Арда (Кърджали)
Металик (Сопот) - Ботев (Гълъбово)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хеброс 1921 (Харманли)
Марица 1921 (Пловдив) - Левски Стара Загора (Ягода)
ИТД Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)
Стамболово 2007 (Стамболово) - Равда 1954 (Равда)
XXXV кръг
Стамболово 2007 (Стамболово) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Равда 1954 (Равда) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Хасково (Хасково) - ИТД Гигант (Съединение)
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)
Левски Стара Загора (Ягода) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Хеброс 1921 (Харманли) - Металик (Сопот)
Ботев (Гълъбово) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Арда (Кърджали) - почива
Загорец (Нова Загора) - Левски 2004 (Карлово)
Розова долина (Казанлък) - Космос (Бургас)
XXXVI кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - Розова долина (Казанлък)
Космос (Бургас) - Загорец (Нова Загора)
Левски 2004 (Карлово) - Арда (Кърджали)
почива - Ботев (Гълъбово)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Хеброс 1921 (Харманли)
Металик (Сопот) - Левски Стара Загора (Ягода)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)
ИТД Гигант (Съединение) - Равда 1954 (Равда)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Стамболово 2007 (Стамболово)
XXXVII кръг
Димитровград 1947 (Димитровград) - Габровница 04 (Горно Сахране)
Стамболово 2007 (Стамболово) - ИТД Гигант (Съединение)
Равда 1954 (Равда) - Марица 1921 (Пловдив)
Хасково (Хасково) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Созопол (Созопол) - Металик (Сопот)
Левски Стара Загора (Ягода) -
Нефтохимик 1986 (Бургас)Хеброс 1921 (Харманли) - почива
Ботев (Гълъбово) - Левски 2004 (Карлово)
Арда (Кърджали) - Космос (Бургас)
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)
XXXVIII кръг
Габровница 04 (Горно Сахране) - Загорец (Нова Загора)
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)
Космос (Бургас) - Ботев (Гълъбово)
Левски 2004 (Карлово) - Хеброс 1921 (Харманли)
почива - Левски Стара Загора (Ягода)
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Созопол (Созопол)
Металик (Сопот) - Хасково (Хасково)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Равда 1954 (Равда)
Марица 1921 (Пловдив) - Стамболово 2007 (Стамболово)
ИТД Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)