bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 15:41


Калиакра (Каварна) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 291 мнения ]  Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 21:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Дек 2007 20:18
Мнения: 328
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Skype: onlineplay
А Пекин добър ли беше? Няма да можем да го видим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 21:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
chefzZ написа:
А Пекин добър ли беше? Няма да можем да го видим.

В предния пост имах предвид ново момче, което е дошло неска в отбора. Иначе и Пекин ще се връща скоро! :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 11:43 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
КАЛИАКРА НАПРАВИ ЕКШЪНА НА ИЗТОК ПЪЛЕН


Изображение



Калиакра победи вкъщи Панайот Волов Шумен с 3:1 и направи битката за първото и второто място в Източната Б група по-непредвидима от всякога.

Изненадващо гостите поведоха под електрическото осветление на стадиона Каварна с гол на Иво Кирчев в 15-ата минута, но неговият съименник Иво Кискинов изравни пет минути преди почивката.

Джунейт Яшар донесе победата на състава на Вили Вуцов с две попадения през втората част – в 62-ата минута от дузпа и в 69-ата.

Седем кръга преди края на Б група само две точки разделят водещите четири отбора на Изток. Сливен остава начело с 39 точки, Калиакра и Родопа са с по 38, а Несебър е четвърти с 37.

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2008 19:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Калиакра картотекира Ангел Стойков



Бившият халф на Черноморец, ЦСКА и Славия Ангел Стойков очакваше вчера да бъде уреден с картотека за втородивизионния Калиакра. Бившият младежки национал за последно игра в кипърския Неа Саламина, но след края на редовния сезон в първенството на острова на Афродита се сдоби със статут на свободен агент. Стойков предварително се бе договорил с главния мениджър Велислав Вуцов и с президента на каварненци Цонко Цонев. От три дни той тренира с отбора, а очакванията бяха до края на деня вчера той да бъде картотекиран. Ако това стане, Стойков вероятно ще излезе като титуляр в днешния мач с Миньор (Раднево).

„Той няма проблеми с подготовката, все пак досега също е играл“, коментира треньорът на Калиакра Тони Здравков пред„Меридиан Мач“.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2008 20:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
http://picbg.net/img.php?file=a381e075d4ebcaa2.png :lol:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 17:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2008 01:35
Мнения: 774
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Цонко Цонев: Калиакра с трофея? Все едно да докарам "Рамщайн"...

Всички мачове до края на шампионата за нас са като баражи

Няма начин с кмета на Каварна Цонко Цонев да говорим за футбол и да не стане въпрос и за любимата му музика. Ден преди полуфинала с Черно море за „Топспорт" побъбрихме за предстоящите големи дни на Калиакра.

- Цонко, Калиакра с Купата на България е равносилно на коя от групите, които си докарвал?
- Още не сме изпитвали усещането от взимане на купа, така че не мога да си представя. Но ще се опитам. Ами Калиакра с купата на България е все едно да докарам "Рамщайн". С това искам да кажа, че не е невъзможно да стигнем до трофея.

- Най-добър ли беше вариантът да ви се падне Черно море?
- Както казва песимистът - хубаво е,
чашата е наполовина празна. Можеше, разбира се, да бъде и по-лошо.

- В един мач какъв ви е шансът с „моряците"?
- Голям. И трябва да се възползваме.

- Вили Вуцов е прословут мотиватор. Ти с какво повече би надъхал момчетата?
- Ще вляза в съблекалнята преди мача и ще им кажа „момчета, сега не става толкова въпрос за пари, колкото за вашата футболна чест и за това да изживеете велики моменти."

- Кой предпочиташ да бъде съперникът на Калиакра на финала?
- Аз мисля, че няма алтернатива. Това ще бъде Литекс. Другото е равносилно на изненада.

- Къде искаш да се играе финалният мач?
- Със сигурност не желая по обясними причини това да бъде Сливен. Ако ние не сме на финал, ако искат да провеждат мача там. Но ако сме се класирали, ще бъде изключително несправедливо. Нямам предпочитания за друг град. Всъщност може би най-добрият вариант е София.

- Защо?
- Ами както рок феновете идват от столицата на концерти в Каварна, ще разчитам на многобройната софийска рок армия да дойде на стадион „Васил Левски" и да ни подкрепи. Надявам се, че това ще стане.

- Сигурно искаш и купата, и влизане в „А" група?
- Разбира се, че желая това да стане. Но съм реалист и за мен е по-важно да влезем в елита.

- Как смяташ това да се случи?
- Всички мачове до края на шампионата за нас ще бъдат като баражи. Или понеже сега сме на тема купа - като финали. Като стана въпрос за Купата на България, вече показахме, че имитираме като модел Барнзли. Но ми се ще след мача с Черно море да заприличаме и на Кардиф, който отиде на финал за Купата на Англия.

- Вълнуваш се, говориш тържествено. Но в Каварна няма ли проблем с нахъсването на публиката?
- Ами ние сме клуб с нова история и тепърва публиката ще се събира повече на стадиона. Затова обаче трябва да се преживеят емоционални моменти, а те ще идват на такива мачове като въпросните за купата.

- За дербито със Сливен в Източната "Б" група обаче не успяхте да напълните стадиона?
- Нали ти казвам, че тепърва градът ни ще се учи на футболна култура, а смятам, че за мача с Черно море ще е по-различно.

- Защо?
- Защото навсякъде по света купата има по-различен заряд. В този трофей се припознават по-малките градове и жителите му. Точно затова смятам, че стадионът
ще е пълен и това ще е нашият шанс.

- Какво си пожелаваш в тези бурни за футбола дни на Каварна?
- Победи и хубави спомени, каквито градът помни след велики рок концерти. Започна да става и с футбола. Надявам се това да продължи.

_________________
Войводите в атака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 12:31 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Знам, че това не е за тази тема, но внимателно розгледах всички и ненамерих подходяща затова тук:
някой може ли да каже нещо повече за миналия през вашия отбор Милен Бонев?Той дойде от Валекс (Трявна), но доколкото знам е дряновец и затова се интересувам.Ако може да ми дадете нещо като години,височина и впечатленията ви за него ще съм ви много благодарен :) :P

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 12:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Яну 2007 15:35
Мнения: 271
Отбор: Калиакра (Каварна)
Skype: toshito123
bianconero написа:
Знам, че това не е за тази тема, но внимателно розгледах всички и ненамерих подходяща затова тук:
някой може ли да каже нещо повече за миналия през вашия отбор Милен Бонев?Той дойде от Валекс (Трявна), но доколкото знам е дряновец и затова се интересувам.Ако може да ми дадете нещо като години,височина и впечатленията ви за него ще съм ви много благодарен :) :P


Значи аз ще ти отговоря.. еми значи аз се познавам лично с Милен и мога да ти кажа като човек е доста точен.. някаде около 172-3см играе зад нападателите но влиза на 3-4 мача като резерва около 20 мин играе.Според мен играе що годе добре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 19:52 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Благодаря мноо за инфото! :) Томно тва което исках да знам,ако кажеш и кои набор е ще те позлатя :lol: От тва коет съм чувал и чел май е `85-`86 ,но ако знаеш точно?

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 19:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
bianconero написа:
Благодаря мноо за инфото! :) Томно тва което исках да знам,ако кажеш и кои набор е ще те позлатя :lol: От тва коет съм чувал и чел май е `85-`86 ,но ако знаеш точно?

86 e пича. www.impulse.bg/nagliq86 ;)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 20:01 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Мерси мноо :) :P

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 21:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2007 15:28
Мнения: 814
Местоположение: Кюстендил
Изключително емоционалният треньор на Калиакра Каварна Вили Вуцов заяви след отпадането на полуфинала за Купата на България от Черно море (1:3), че основна роля за изхода на двубоя са изиграли съдиите.

„Престъпление в мирно време. Много мирно време – живо престъпление. Ако има как, влизам там в другата стая и ги пребивам и тримата и се отказвам от футбола. Сега гледахме по първи канал ситуацията – чист, 200-процентов гол - автогол. Топката изобщо не стигна аутлинията. Два метра засада при втория гол, а най-голямото престъпление е тук убийството срещу Юли Петков за симулация на Джоров. Червеният картон срещу Юлиан Петков бе изключително незаслужен”, категоричен бе Вуцов.


Едно от най-спорните положения в мача бе в 59-та минута. Тогава бранителят на Черно море Джоров вкара топката в собствената си врата, но попадението бе отменено, тъй като реферът отсъди аут при центрирането на Каталиев.


„За мен това е мач с две лица. До червения картон срещата беше равностойна. Играхме недобре през първата част, но когато влязохме в мача с равен гол и тримата калпазани влязоха в мача много грубо. Отдавна не бях виждал съдийството да влияе толкова пряко на резултата – измислен червен картон, гол при 1:1 – 20 пъти го гледахме по телевизията, топката не стига до линията, и вторият им гол от засада. След това мачът приключи”, добави специалистът.

„Ще ви кажа и за критериите. През първото полувреме Караджов се подхлъзна в наказателното поле без да иска дузпа – жълт картон за симулация. През второто полувреме Дани Георгиев падна в наказателното поле, а за него нямаше картон. Аз повече няма да говоря. Футболът беше до 65-та минута, докато не влязоха тия тримата в мача”, завърши Вуцов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 16:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Дек 2007 20:18
Мнения: 328
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Skype: onlineplay
Велислав Вуцов е новият треньор на Левски, научи Гонг. Специалистът ще влезе в длъжност след края на мача Калиакра – Родопа.

Тогава ще бъде обявено официално стъпването в длъжност на Велислав Вуцов. Очаква се утре новият старши треньор на сините да проведе първата си тренировка на Герена.

Според наша информация, кметът на Каварна Цонко Цонев вече е дал благословията си и Вуцов безпроблемно ще напусне тима на Калиакра.

Велислав не бе открит за коментар, но със сигурност ще води Левски в дербито срещу ЦСКА в събота.

Сигурни източници на Гонг довериха, че самият Вуцов е решил да се хвърли в дълбокото срещу червените, въпреки съветите на приятелите си да се захване с Левски след края на първенството.

Емил Велев ще остане в щаба. Цанко Цветанов също ще получи покана да е на пейката срещу ЦСКА.

Лично собственикът Тодор Батков е определил Божидар Искренов за спортно-технически директор. Изпълнителен директор ще остане само финансистът Константин Баждеков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2008 08:44 
Старши треньорът на Левски Велислав Вуцов, който гледа баража за влизане в "А" група на стадиона в Ловеч между отборите на Миньор Перник и Калиакра Каварна заяви, че съдийството е повлияло на мача. „Аз не се срамувам. Смятам, че трябваше да бъда тук, защото го дължа на тези момчета. Моето мнение е, че днешното съдийство повлия много на мача. Картоните бяха доста спорни”, сподели наставникът на Левски пред Дарик радио.
„Съдийството бе предрешено. Не съм спирал да мисля за Левски, но съжалявам, че Калиакра не успя да се класира в "А" група. Преговаряме с пет-шест футболисти. Не се спира да се работи по селекцията. Ако Левски тръгне да се притеснява от Калиакра и Миньор Перник няма да е сериозно”, завърши Вили Вуцов.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2008 13:42 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
georgi bancov написа:
Старши треньорът на Левски Велислав Вуцов, който гледа баража за влизане в "А" група на стадиона в Ловеч между отборите на Миньор Перник и Калиакра Каварна заяви, че съдийството е повлияло на мача. „Аз не се срамувам. Смятам, че трябваше да бъда тук, защото го дължа на тези момчета. Моето мнение е, че днешното съдийство повлия много на мача. Картоните бяха доста спорни”, сподели наставникът на Левски пред Дарик радио.
„Съдийството бе предрешено. Не съм спирал да мисля за Левски, но съжалявам, че Калиакра не успя да се класира в "А" група. Преговаряме с пет-шест футболисти. Не се спира да се работи по селекцията. Ако Левски тръгне да се притеснява от Калиакра и Миньор Перник няма да е сериозно”, завърши Вили Вуцов.




Хахахахахахахахахахахахахаха .... Тоя е най-големия смешник!!!Прави сте,съдийството СЕ ОПИТА да повлияе на мача , ама един съдия не може да реши един мач , може само да го направи по-труден !!! Чиста дузпа не ни даде,но ГОСПОД бе с НАС !!!

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2008 16:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Дек 2007 20:18
Мнения: 328
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Skype: onlineplay
AlEx_dEl_PiEr0 написа:
georgi bancov написа:
Старши треньорът на Левски Велислав Вуцов, който гледа баража за влизане в "А" група на стадиона в Ловеч между отборите на Миньор Перник и Калиакра Каварна заяви, че съдийството е повлияло на мача. „Аз не се срамувам. Смятам, че трябваше да бъда тук, защото го дължа на тези момчета. Моето мнение е, че днешното съдийство повлия много на мача. Картоните бяха доста спорни”, сподели наставникът на Левски пред Дарик радио.
„Съдийството бе предрешено. Не съм спирал да мисля за Левски, но съжалявам, че Калиакра не успя да се класира в "А" група. Преговаряме с пет-шест футболисти. Не се спира да се работи по селекцията. Ако Левски тръгне да се притеснява от Калиакра и Миньор Перник няма да е сериозно”, завърши Вили Вуцов.






Хахахахахахахахахахахахахаха .... Тоя е най-големия смешник!!!Прави сте,съдийството СЕ ОПИТА да повлияе на мача , ама един съдия не може да реши един мач , може само да го направи по-труден !!! Чиста дузпа не ни даде,но ГОСПОД бе с НАС !!!
Аре млъкни с тая дузпа щото картоните на Вачев - един от най- опитните в отбора бяха нелепи, червен картон не даде при дузпата тка че...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 19:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Мар 2007 21:29
Мнения: 219
Рефера цял мач подпираше "селяците", а теб пак неможаха да бият! Картоните бяха заслужени, а дузпата нарочно не я даде, защото Вили има лоби в БФС-то

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2008 02:33 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
В Калиакра били като швейцарци

Двама нападатели на Кaлиакра ще подпишат първи професионални договори в кариерата си. Георги Станчев - Гонзо и Иван Петков ще се обвържат за по 36 месеца с каварненския клуб. Утре сутлинта пък Атанас Атанасов пътува за София, където ще кара тридневни курсове за пролиценз. В момента мениджъри масово предлагат свои клиенти на Калиакра, тъй като всичко в клуба е изрядно. Президентът Красимир Тодоров - Лапорта, дори уточни:
- Няма футболист, който да е играл за нашия отбор и след като си е тръгнал, да е казал лоша дума. Ние сме точни като швейцарци и винаги сме уважавали футболистите, които са защитавали честа на Кaварна. Те отговарят със същото и след като си тръгнат, често се обаждат или идват в града, за да си припомнят хубавите мигове - заяви Тодоров.

Недко Петров

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2008 17:54 
http://sport.bpost.bg/story-read-16896.php


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2008 19:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 21:57
Мнения: 113
Местоположение: Svoge,Sofia
Ако свинете го издухат , май вие ще трябва да играете във А група


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2008 19:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Абсурд е да влезем! Просто цска не са някой случаен отбор, доста хора държат тях!

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2008 19:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 21:57
Мнения: 113
Местоположение: Svoge,Sofia
Del Pi3ro написа:
Абсурд е да влезем! Просто цска не са някой случаен отбор, доста хора държат тях!

Е да ама ако нещата не са както трябва да бъдат УЕФА ще изхвърли БФС :!: :!: :lol!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2008 22:16 
Дел пиеро има предвид, че ЦСКА има и добре подсигурени финансово фенове, които не биха оставили отбора в такава ситуация.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2008 02:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2008 10:42
Мнения: 514
Местоположение: КАВАРНА
Отбор: Калиакра (Каварна)
Skype: riki088
johnie написа:
Дел пиеро има предвид, че ЦСКА има и добре подсигурени финансово фенове, които не биха оставили отбора в такава ситуация.


Аз пък имам предвид чистата реална ситуация.Щом чорбата е насрана и не става за Европа, да я спрат и в БГ,но пък се питам тогава има ли смисъл от "А" група - надбягване с един кон.По-добре да ги оставят прасетата,че да има кой да ни весели.Те от няколко години само това правят...НЕ ЗАТРИВАЙТЕ ЧОРБАТА - ИСКАМЕ МАЙТАП...

_________________
FORZA KAGLIARI!!!
ВИЛИ ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2008 19:15 
хах виждам, че си за говедата в син екип,отбор, който също има финансови проблеми, както чета в сайтовете. А и да ти кажа, че ЦСКА е шампион на БГ и са с класи над говедата!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 291 мнения ]  Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 81955 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 173501 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 155065 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 37154 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti
Преглежда непрочетените мнения Новини за отбора
Форум: Олимпик Лион
speedbreaker 32261 01 Дек 2009 22:23
от cskasofia

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози