bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 15:47


Дунав 2010 (Русе) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 27 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Град РУСЕ
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2006 11:03 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ето един албум със снимки от Русе


Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
[URL=http://travel.webshots.com/photo/2604609240056580223DXGFnO][IMG]
[img][URL=http://travel.webshots.com/photo/2501255170056580223klKKOS][img]http://thumb3.webshots.net/t/59/159/2/55/17/2501255170056580223klKKOS_th.jpg[/img]

_________________
Изображение


Последна промяна DUNAV-RUSSE на 17 Фев 2008 13:41, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2006 21:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Определено Русе е един много красив град. Сградите от снимките много ми харесаха.
За жалост аз съм го посещавал само 1 път, но мисля не за дълго да си седи на 1 път. Пък и ми е доста интересно да дойда на ваш мач. Ще видим дали ще успея да го съчетая някога.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2006 21:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Ооооооо аз съм бил много пъти в Русе имам роднини имам приатели от там но за жалост нито един път не съм бил на мач но мисля скоро време ако има нещо за купата Дунав-Своге да се идва :D

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2006 21:29 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Града е много хубав,особенно нощем :wink: А пък и на мачовете става интересно...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2007 23:42 
DUNAV FOREVER, ти си злато! Снимките са просто фантастични - от година търся нещо такова. Мога ли да ги ползвам да се изфукам в италианския си сайт с хубавия град, в който живея? Вярвай ми флорентинци ще го оценят.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2007 22:49 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Разбира се,че може :wink: .Те снимките не са мои,аз ги намерих от един сайт и реших да ги сложа тук,така че аз нямам право да ограничавам разпространението им,а и това важи за автора им,тъй като той е дал линкове за директно зареждане на снимките,така че разпространявай славата ни :wink: Успех както на Фиорентина,така и на сайта ти :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2007 17:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Уникален концерт в Дунава на 18 юли в Русе
Изображение

14 държави – повече от 100 музиканти – повече от 12 хиляди километра по реките – повече от 300 хиляди зрители на живо!

Проектът „Hubert von Goisern – Linz Danube tour 2007-2009“ се провежда под патронажа на председателя на Европейската Комисия Хосе Мануел Барозу и е реализиран със съдействието на Линц 2009 Европейска столица на културата (Linz 2009 European Capital of Culture), UNESCO, WWF, Европейската Общност, Министерство на външните работи на Австрия, Red Bull, IDM и ORF

Хуберт Фон Гойсерн – артистичното сърце на проекта, е музикант допринесъл в огромна степен за популяризирането на австрийската традиционна музика. Той я обновява радикално придавайки й съвременно поп и рок звучене. Може би именно на това се дължи неговата необичайно голяма популярност в цял свят, а като доказателство могат да послужат факти като например 1,5 милиона продадени албума, многобройни златни и платинени премии, международни отличия и мн.др.

Мисията на този проект е да подпомогне развитието на културната общност на страните по поречието на река Дунав която със своите 2889 километра е най-дългата европейска река. Това е едно своеобразно културно разширяване на Европейската Общност на изток. Срещата на културите от региона ще подкрепи разкриването на едно неподправено и истинско лице на региона ще окуражи комуникацията и културния обмен на дунавските страни и техните жители. Река Дунав винаги е била живата връзка между културите и традициите и тази инициатива отново поставя в центъра на общественото внимение културата на тези страни – нещо което доскоро най-вече поради политическото и икономическо разделение на континента дълго време беше останало на заден план.

Началото е през юни: по време на следващите две години австрийският музикант Хуберт фон Гойсерн ще организира пътуване на кораб, който ще се движи няколко месеца от Черно море до Северно море. За този проект Гойсерн работи заедно с Линц 2009, европейска столица на културата.

Музиката е в центъра на „Европейско турне Линц 2007 – 2009”. То е обобщаващ елемент за артистите, непознаващи граници. „Европейското турне Линц” ще разкрие европейските реалности.

Конвоят от 3 кораба, на който ще пътуват участниците в проекта се състои от влекач – „ MS Wallsee” – 29мx5м, който въпреки малките си размери се отличава с изключително голяма мощност, баржа с размери 33м x 6м, на която са разположени каюти за музикантите и техническия екип и втора баржа с размери 77м x12 м, произведена в Румъния и е закупена през 1992 от корабната компания Бранднер. Върху голямата баржа е построена сцена с музикално оборудване с капацитет за повече от 5000 посетители. Сцената може да се издига хидравлично до 5 метра над нивото на реката.

По време на десетседмичното пътуване от Линц конвоят ще бъде място за музикални експерименти и срещи на културните традиции от региона. Концерти ще бъдат изнасяни на близо 50 места, за които Гойсерн е поканил местни музиканти. В България това са Даринка Цекова и Духов Оркестър Карандила, а местата на които ще има концерти са Видин, Русе и Силистра.

В центъра за 2007 година е Източна Европа. От 22 юни до 15 септември пътуването ще бъде по Дунава надолу до делтата в Румъния и Украйна. Година по-късно пътят ще бъде на север по канала Рейн-Майн до Базел и Ротердам.

През 2009 година Линц ще се превърне в сцена на голям заключителен фестивал, на който ще се съберат всички музиканти, които Хуберт фон Гойсерн е срещнал по време на това голямо приключение по вода в Европа. Така ще паднат границите, които разделяха Европа.

Партньор в България: Месечина Мюзик.

След пресконференцията през месец май по предварително изготвен списък журналистите бяха поканени на борда на Douglas DC-6B за кратък полет над част от градовете в които ще се проведат концерти.

Самолетът Douglas DC-6B е една от най-новите придобивки в изключителната колекция от самолети на Red Bull. Това е един от двата последни съществуващи DC-6. Бил е VIP самолет на маршал Йосип Броз Тито и президента на Замбия Кенет Каунда. През 2000 е закупенот FLYING BULLS и след четиригодишна реставрация Douglas DC-6B се превръща в изключително елегантен самолет обзаведен в духа на епохата – махагон и луксозни кожени фотьойли. Четирите двигателя на самолета както и бордната електроника са нови. Единодушното мнение на експертите е, че в момента самолетът е в много по-добро състояние отколкото когато е напуснал производствения хангар.

/Месечина мюзик/

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2007 01:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
TOTTI10
Цитат:
Идеята за експеримента, целта на който беше да докаже летните несгоди, които трябва да преодоляват русенци, бе на „Русе нюз“. Интерес прояви и градоначалникът Божидар Йотов, който въпреки палещата, макар и не рекордна жега, лично счупи две яйца на плочките. В началото на експеримента, който започна точно в 15,30 часа, температурата на въздуха по информация на АППД беше 39,5 градуса. За съжаление, в града не се намери термометър,
с който да се измери до каква степен са нагорещени плочките на площадната настилка. Факт е обаче, че втвърдяването на жълтъка започна още на третата минута, а на деветата яйцата вече бяха годни за консумация. „Доказахме, че освен най-европейския, Русе „понякога“ е и най-горещия град в България“, шегуваше се кметът Йотов докато чакаше края на опита.
След приключването на експеримента журналистите съвестно почистиха остатъците от изпечените яйца, след което въпреки жегата, отново тръгнаха на лов за новини.
При вас днеска явно е било ад.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 03:02 
Филмови нощи и фолклорно дефиле в Русе в петък и началото на август


Нова музикална изненада предстои в рамките на лятната програма „Концерти на открито” на Община Русе. Фолклорният концерт на групи от САЩ, ЮАР и остров Мавриций, който ще се състои утре от 21.00 ч. на площада пред сградата на Областна и Общинска администрация, ще бъде предшестван от атрактивно дефиле на участниците. Гостуващите групи ще тръгнат в 20.00 ч. от бившата книжарница “Отворен свят” (до Централни хали) в посока към площада.


На 2, 3 и 4 август в рамките на програмата на Община Русе “Концерти на открито”, ще се състоят и филмовите нощи “Херберт фон Караян”.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2007 13:34 
Елате в Русе за да има избухване ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 18:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Русенските учители масово напускат работа?

Стачката на учителите продължава – това стана ясно след третата по ред среща при президента, посветена на исканията на протестиращите учители.
Учителите настояват повишението да бъде такова, че на 1 юли 2008 гoдина заплатата им да е поне 650 лева. Президентът подчерта, че е отворен към нови срещи със синдикатите, но поради ангажименти в чужбина евентуални следващи разговори може да има след седмица. Първанов обясни, че неофициалното предложение към учителите е за увеличение с 10% от 1 октомври, а след това с 5% от 1 май и от 1 октомври следващата година. Русенскитеучители ще протестират до 15 часа на централния площад пред Общината. От синдикатите е пуснато допитване до преподавателите за масово напускане на работните им места.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 19:13 
Да напускат бе мамито им аз ще стана даскал по физическо :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 21:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Русе се изпълни с окупационни войски заради филм

Днес снимките на италиано - българска филмова продукция "Авиаторът" предизвикаха трудности в движението на леки коли и пешеходци в района на площад "Батенберг". Причината - спряла военна колона с оръдия, камиони, стара лимузина "Мерцедес" и Kubelwagen на окупационни сили от Вермахта. Близо 100 облечени в униформи на немската армия младежи от рада и региона с винтовки и MG 42 се бяха подредили по ул. "Александровска" наред с по - възрастни актьори, изобразяващи техните преки началници от всявалата преди 65 години респект в цяла Европа и Африка немска армия. Мнозина русенци не пропуснаха възможноста да се снимат за спомен на фона на впечатляващата гледка, повтаряща събития от 40-те години на 20-ти век в града ни.

В продължение на няколко дни в Русе ще продължи заснемането на филмовата продукция. Тя носи работното заглавие "Авиаторът" и неин продуцент е италианската фирма "Нимар студио".

/на снимка 1 - войниците поздравяват с вдигната ръка хората във всяко съвременно превозно средство, на снимка 2 - на пост до камиона, на снимка 3 - част от командването позира/


Изображение

Изображение


Изображение

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2007 16:57 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
Днес бях в Русе и щях да ви питам какви бяха тия войници,кво беше това чуд,сега ми стана ясно :D

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2007 00:39 
Еми които не е ходил в Русе може да види във всеки момент на денонощието какво се случва в различни точки на града ...

http://www.ruseonline.info/cam_1_en.htm


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2007 09:14 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Русе е доста хубав и бързоразвиващ се град след годините на застой.
Смятам, че съвсем скоро ще се превърне в перфектното място за живо - спокойно е (долу-горе) и в същото време на града нищо не му липсва. За всяка душа има място както се казва :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2007 18:11 
RUSE написа:
Русе е доста хубав и бързоразвиващ се град след годините на застой.
Смятам, че съвсем скоро ще се превърне в перфектното място за живо - спокойно е (долу-горе) и в същото време на града нищо не му липсва. За всяка душа има място както се казва :)


Много точно казано,спокоен град,но не скучен има от всичко по-малко.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 04:28 
Dunav-Ruse написа:
RUSE написа:
Русе е доста хубав и бързоразвиващ се град след годините на застой.
Смятам, че съвсем скоро ще се превърне в перфектното място за живо - спокойно е (долу-горе) и в същото време на града нищо не му липсва. За всяка душа има място както се казва :)


Много точно казано,спокоен град,но не скучен има от всичко по-малко.


най-лошото е присъствието на много турци в последно време ...преди малко се прибрах бях в МОМО (Париж) и имаше много турци даже в един момент се замислих дали съм в България или някъде другаде ... може би защото е сряда и имаше чалга парти и затова беше така ,а сега вече съжалявам че не отидох с моите на Офис поне имаше Студентско парти и предполагам по-малко турци и повече хубава музика ...а днеска имаше нещо от сорта ...това е живота бе бате лялялл веселба до зори и т.н. и неиздържахме и си заминахме малко на Орхидеята че е хубаво шкембето :lol: :lol: :lol: ,а иначе като граде добре нищо не му липсвае немогат да се сравнят дискотеките в Търново и в Русе както и студентките в Търново и Русе ,в Търново е по-добре в това отношение и всичко е сбито на едно място докато Русее по-разтегнато така да се каже :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 21:36 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
И аз миналата седмица се излъгах да отида сряда на МоМо по точно ме принудиха и имаше пак много гаджали ама това е заради чалгата ,аз що то слушам хаус и на хаус партитата не се забелязват малко са .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2007 21:41 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Каквито и да са турците няма значение. Аз лично имам 2-3 приятелчета. И мога да ви кажа, че по нищо неможеш да разбереш че са такива. Няма нищо общо с типичната престава за турчин в България. Така, че можем да кажем че са нещо като екзотика на нашия град :) Аз лично нямам нищо против тях, защото до този момент лошо от тях не съм видял ...

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2007 16:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Честит първи сняг на всички :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2008 20:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Община Русе и "Винпром - Русе" с конкурс за най - хубаво домашно вино

От 7 до 11 февруари /включително/ желаещите да участват в традиционния конкурс за домашно вино, организиран от Община Русе и „ВИНПРОМ”АД Русе могат да оставят на портала на предприятието образци от бяло и/или червено вино само в стъклена бутилка без никакви опознавателни знаци. При предаването производителите ще получат номер, с който ще участват в състезанието. На 12.02.2008 г. ще се извърши дегустирането на вината, а на 13.02.2008 г. ще приключи класирането. Победителите ще бъдат наградени лично от кмета на Община Русе Божидар Йотов и изпълнителния директор на „ВИНПРОМ”АД Наталия Казакова. Награждаването ще се състои на 14 февруари от 12.00 часа в заседателна зала на Общината.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2008 00:22 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
LOKO_GO_1932 написа:
Dunav-Ruse написа:
RUSE написа:
Русе е доста хубав и бързоразвиващ се град след годините на застой.
Смятам, че съвсем скоро ще се превърне в перфектното място за живо - спокойно е (долу-горе) и в същото време на града нищо не му липсва. За всяка душа има място както се казва :)


Много точно казано,спокоен град,но не скучен има от всичко по-малко.


най-лошото е присъствието на много турци в последно време ...преди малко се прибрах бях в МОМО (Париж) и имаше много турци даже в един момент се замислих дали съм в България или някъде другаде ... може би защото е сряда и имаше чалга парти и затова беше така ,а сега вече съжалявам че не отидох с моите на Офис поне имаше Студентско парти и предполагам по-малко турци и повече хубава музика ...а днеска имаше нещо от сорта ...това е живота бе бате лялялл веселба до зори и т.н. и неиздържахме и си заминахме малко на Орхидеята че е хубаво шкембето :lol: :lol: :lol: ,а иначе като граде добре нищо не му липсвае немогат да се сравнят дискотеките в Търново и в Русе както и студентките в Търново и Русе ,в Търново е по-добре в това отношение и всичко е сбито на едно място докато Русее по-разтегнато така да се каже :wink:


Брат ми ти знаеш ли че в Хасково и Кърджали където и да идеш си мислиш че си в Турция не само на определени места.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2008 13:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
"Еврофутбол" с нов пункт в "Родина"
15 Февруари 2008 11:24:59

Реклама
От днес участниците в игрите на "Еврофутбол" в квартал "Родина" ще се радват на нов пункт. Той се намира на улица "Чипровци" до блок "Колос" и ще се стопанисва от Теодор Михайлов. Приемането на първите фишове ще стартира в 8 часа. Съгласно традициите на "Еврофутбол" пунктът ще разполага и с бар. Любителите на спортните прогнози ще имат възможност да следят мачовете на огромни плазмени телевизори, а картината от цял свят ще пристига по два модерни сателите. /в. "Утро"/

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Град РУСЕ
МнениеПубликувано на: 29 Май 2008 13:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Networx Zone Party разтърсва Русе за пети път

Звук с мощност над 25 000 вата ще залее централния градски площад на Русе на 31 май, събота. Това съобщи шефът на "Маркентинг и продажби" в "Networx-България" Димитър Димитров. На тази дата, точно в 18 часа, ще започне петото по ред издание на Networx Zone Party, което отново ще събере хиляди млади хора на площада. За да бъде атракцията на ниво, допълнително ще бъдат "впрегнати" още над 40 киловата осветление, мултимедийни ефекти и т.н. Мощни прожектори и цветни лазери ще "режат" небето над града, на огромна видеостена, каквато в Русе се инсталира за първи път, присъстващите ще се наслаждават на 3D и други спецефекти.
"Черешката на тортата" този път ще бъде DJ Chus - една от най-големите звезди на испанската и световна хаус сцена. Той ще представи пред русенци и многобройните гости от страната и от съседна Румъния своя уникален иберийски саунд - впечатляващ специфичен микс от хипнотичен хаус, трайбъл и модерни прогресив елементи. DJ Chus е избиран няколко пъти за най-добър диджей на Испания, негови сетове са включени в многобройни хаус компилации. Името му не излиза от престижната класация топ 100 на списание DJ Magazine.
Специален гост на Networx Zone Party ще бъде и чаровната пловдивчанка DJ Djane Koki, както винанаги зад пулта ще бъде и русенецът DJ Bobby D от Traffic Radio Station - безспорното интернет радио N1 в България. Музиката си ще представят още DJ Joy и DJ Todd.

Партито, което вече се утвърди сред мероприятията, даващи културния облик на Русе, придобива и международен отзвук. Вече има заявен интерес от съседна Румъния, за да могат да отговорят на интереса организаторите от "Networx" са осигурили два автобуса, които в съботната вечер ще се движат между Русе и Гюргево, за да могат да дадат възможност на любителите на хаус музиката безплатно да посетят шоуто. Така Networx Zone Party се явява своеобразно продължение на Европейския ден на съседите, който Русе първи в България отбеляза. Над 100 фенове на клубната музика от Варна, Велико Търново, Добрич, Шумен и други градове вече са резервирали места в русенските хотели. Интересът вече изравнява Русе с безспорния лидер в организацията и провеждането на крупни мероприятия в областта на забавата Каварна.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 27 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Град Своге
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 66922 06 Ное 2007 12:47
от rommel
Преглежда непрочетените мнения Спортната база в Русе
Форум: Дунав (Русе)
DUNAV-RUSSE 71624 25 Окт 2009 01:37
от dobrudja1919
Преглежда непрочетените мнения Град Средец
Форум: Странджа Агрокорн (Средец)
kyynadd 67686 11 Яну 2010 10:20
от kondolov
Преглежда непрочетените мнения Град Несебър
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 32641 04 Сеп 2009 12:00
от Свиленград 1921
Преглежда непрочетените мнения Град Каварна
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Del Pi3ro 41884 10 Юни 2008 16:50
от Del Pi3ro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози