bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 14:58


Български клубове - Локомотив (Дряново) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 77 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2008 22:30 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Аз ще ви направя сайт и ще го поддържам срещу да кажем 1800 лева на година. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2008 00:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Webmaster Vratza написа:
Аз ще ви направя сайт и ще го поддържам срещу да кажем 1800 лева на година. :)

Сериозно :shock: Ако да ни направиш сайта е безплатно, направи го. Ние сами ще си го поддържаме :razz:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2008 09:09 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
Абе споко бе кала има кой да ни направи :)

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2008 13:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
krasen написа:
Абе споко бе кала има кой да ни направи :)

Знам бе, ама да става лафа :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2008 13:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
q stiga s toeq fluudove tuka be , q hodete da qdete banici


Писенето на кирилица е задължително!

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2008 13:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 22:13
Мнения: 504
Местоположение: там където ЛОКО-СОФИЯ -играе .
Отбор: Локомотив (София)
само ЛОКО-оле.железно братство .не стой на пътя ЛОКО-минава.ту,ту,туууууууууууууууууууууууууу
айде-ЛОКО-ооооооооооооооооооооооооооооо

_________________
ЛОКОМОТИВ-СОФИЯ

http://pins-scars-collector.page.tl/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2008 18:18 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
:f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23:

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2008 19:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 22:13
Мнения: 504
Местоположение: там където ЛОКО-СОФИЯ -играе .
Отбор: Локомотив (София)
krasen написа:
:f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23:

евала железни братко .
напред-железни !
само -ЛОКО-оле !

_________________
ЛОКОМОТИВ-СОФИЯ

http://pins-scars-collector.page.tl/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2008 15:23 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2008 13:13
Мнения: 93
Отбор: Локомотив (Дряново)
МАЧКАЙ ЛОКО :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :f23: :011: :011: :011:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2008 11:42 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2008 13:13
Мнения: 93
Отбор: Локомотив (Дряново)
Тази година нашите правят страхотен полусезон.Дано накрая не почнат да се лигавят и да запазим доброто класиране.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2008 23:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Дано наистина. Въпреки, че се очертава едно много тежко гостуване на Свищов :pirat:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2008 15:21 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2008 13:13
Мнения: 93
Отбор: Локомотив (Дряново)
В Свищов ако не се лигавим трябва да бием.Мачът е 2X.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008 21:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2008 19:53
Мнения: 95
Отбор: Локомотив (Дряново)
До г-н Георги Вълев Президент на ФК „Локомотив” Дряново
До г-н Димитър Методиев, Вицепрезидент на ФК „Локомотив” Дряново
До членовете на Управителния съвет на ФК”Локомотив” Дряново

ОСТАВКА

от Тодор Георгиев, изпълнителен директор на ФК „Локомотив” Дряново, член на Управителния съвет

Уважаеми г-н Вълев,
Уважаеми г-н Методиев,
Уважаеми господа,
През последните два месеца (октомври и ноември 2008 г.) чашата на търпението ми преля, имайки предвид, че моите нерви са от корабни въжета. Не искам да превръщам оставката си във шоу и политическа разправия на местно ниво, но трябва да заявя както пред вас, така и публично някои неща от работния процес в клуба:

1) Не мога да продължа да работя, тъй като съм изключително развълнуван и разочарован от факта, че на 21 ноември 2008 г. г-н Димитър Методиев депозира своята оставка. По този въпрос становище няма и решение още не е взето. В момента дряновският футбол е в шах, почти мат. Без участието на г-н Методиев в работния процес на клуба, аз не мога да изпълнявам моята длъжност, тъй като той е много добър футболен специалист и организатор и задълженията ни са разпределени.
2) Г-н Вълев, декларирам, че вече не мога да изпълнявам моите задължения да Ви давам пълен отчет за разходите на ДЮШ и мъжкия представителен отбор (закуски, пътни разходи на гарнитурите, съдийски такси, заплати, премии и др.), както и за нужната седмична издръжка на клуба. Заявявам, че до 16 ноември всички финансови ангажименти по отбора са уредени. Това го казвам, защото има шум в комуникацията между ФК „Локомотив” Дряново и общината, и по-точно с кмета д-р Иван Николов, който казано на футболен език, продължава да ни бяга по тъча и не е съпричастен към ежедневните проблеми на клуба.
3) Г-н Вълев, уважаеми колеги, решението за депозиране на моята оставка взех след приключването на мача от последния 15 кръг на Северозападната „В” АФГ „Академик” Свищов – „Локомотив” Дряново, който завърши 2:1. Г-н Вълев, тъй като Вие сте ме упълномощил да Ви представлявам пред всички инстанции и да наблюдавам и да докладвам пряко за изявите на нашите гарнитури и спортно-техническия процес, в този мач видях една безлична и безотговорна игра на отбора, слаба концентрация, липса на мотивация и отборен дух. Смея да заявя, че имаше и симулативна игра в отбора и подценяване на противника. В играните дотук срещи отборът стоеше по коренно различен начин на терена. Мисля, че отчет за този мач трябва да Ви дадат треньорския щаб Петър Кръстев и Иван Шипкалиев, както и целия отбор. Към съдийството на мача нямам забележки, те не са ни ощетили по никакъв начин. Още не мога да преживея загубата от последния в групата „Академик” Свищов, които излязоха срещу нас с отбор юноши младша и старша възраст.
4) Уважаеми колеги, след домакинския мач от 12 кръг на Северозападната „В” АФГ „Локомотив” Дряново – „Янтра” Габрово президента на клуба г-н Вълев обяви на кмета, че искаме да има входна такса от 1 или 2 лв. за допълнителна помощ на клуба. Предложението бе обсъдено на предишното заседание на Управителен съвет и на домакинския мач от 14 кръг на Северозападната „В” АФГ Валекс (Трявна) – Локомотив (Дряново) пуснахме билети с входна такса от 2 лв. С протокол за мача билетите са закупени и заверени от НАП – Габрово. Тези допълнителни средства, които искаме да събираме от входна такса, са насочени за съдийски такси на мачовете на гарнитурите деца, юноши младша и старша възраст и мъже. Разходите на седмица за съдийски такси са около 1000 – 1500 лв. Приходите от реклама, които сме събрали за 2008 година, са изчерпани и допълнителната помощ от Община Дряново (3500 лв по бюджет за 2008 г. и допълнителните субсидии от 10 000 лв., гласувани и отпуснати от Общински съвет Дряново през септември) не е достатъчна за провеждането на мачовете и спортно-техническия процес за есенния полусезон. От входна такса бяха събрани 216 лв., преди кмета да издаде устна заповед и да махне касата от стадиона. Тук се нагърбвам лично да върна събраната сума от 216 лв. с лихва на потърпевшите зрители и на кмета на Община Дряново.
ФК „Локомотив’ Дряново е регистриран с идеална цел, стадион „Локомотив” Дряново е публична общинска собственост. Община Дряново предоставя на футболния клуб да ползва и стопанисва базата и терените за провеждането на ежеседмичен учебно-тренировъчен и състезателен процес, спортни мероприятия и други. Ръководството на футболния клуб досега никога не е предприемало действия за пускане на входна такса, от което да печелим пари на нечий гръб. Още веднъж да припомня, че винаги сме апелирали за пълна прозрачност и ефективна комуникация между клуба и общината. Тук трябва да заявя, че за последните 3 месеца д-р Иван Николов дори не си вдига телефоните. Когато насроча среща с него, той или е зает, или е в командировка, не откликва и на срещите на управителния съвет на клуба. Как да има футбол в Дряново?

27 ноември 2008 г.
град Дряново

С уважение,
Тодор Георгиев


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008 21:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2008 19:53
Мнения: 95
Отбор: Локомотив (Дряново)
Новини от Тодор Георгиев,
изпълнителен директор и член на Управителния съвет на ФК „Локомотив” Дряново,
общински съветник от гражданско сдружение „Дряново да бъде”

До д-р Иван Николов – Кмет на Община Дряново
До жителите на Община Дряново

Уважаеми съграждани,
Футболът е колективна игра, в която трябва да има феърплей и спазване на правилата и йерархията в ръководството. Нашият екип начело с г-н Вълев, на когото трябва безкрайно да благодарим, промени много неща в дряновската футболна школа и показа европейски стандарти на национално ниво с работата си. Винаги сме апелирали за прозрачност в действията си, не сме продавали и купували мачове, нито сме плащали на съдии. За всяко едно действие сме информирали дряновската общественост и местните власти.

Всичко, което лично аз съм направил за година и половина във ФК „Локомотив” Дряново, е било безвъзмездно с цел привличане на младите хора и децата в Дряново към спорта и за връщане на феновете на стадиона. Какво друго се случва днес в Дряново и ни радва толкова много колкото футбола? Страшно много обичам родния си град Дряново и се радвам от сърце на всеки успех на нашите граждани. Сигурен съм, че рекламата, която получава Дряново като спортна и туристическа дестинация благодарение на успехите на нашия клуб, никак не е маловажна.
Още една от причините да работя толкова неуморно, е моя бивш треньор, човека-футбол в Дряново, който е минал през футболния ад за последните 40 години г-н Димитър Методиев, който заслужава уважение и признателност. През февруари 2008 г. заедно с президента на клуба и нашият екип организирахме гостуването на президента на БФС г-н Борислав Михайлов и секретаря на кабинета му г-н Тервел Златев, които подариха екипировка и топки за ДЮШ. На 1 юни 2008 г. ФК „Локомотив” Дряново беше домакин на петото издание на детския футболен турнир „Искам да бъда”, организиран от ДАМС и БФС, на който присъстваха почти всички ръководители на тези институции, както и много представители на национални и регионални медии. През август отново по наша покана на двуседмичен лагер в Дряново беше националния отбор на България по футбол до 16 години и гарнитурите на ПФК „Несебър” и ПФК „Черноморец” Балчик. През септември нашия детски представителен отбор (родени 1994 – 1996 г.) гостува на общински турнир „Илия Кирчев” във Варна. Благодарение на г-н Цветан Йорданов, член на УС на ФК „Локомотив” и зам.-председател на Общински съвет Дряново, отново нашите деца спечелиха първо място в третото издание на футболния турнир за купата на Общински съвет Дряново. Това говори, че ние умеем да работим в екип и резултатите не закъсняват.
На предния домакински мач от 12 кръг на Северозападната „В” АФГ „Локомотив” Дряново – „Янтра” Габрово стадиона беше пълен, над 1000 души посетиха срещата. Благодарение на нашия екип и контактите ми с Еврофутбол беше организирана игра с публиката и бяха раздадени 800 лв. като награди за участниците в играта. По моя покана специален гост на дербито беше председателят на съдийската комисия г-н Димо Момиров.
На същия мач ръководството на клуба постави благотворителна каса на входа на стадион „Локомотив”. Събраната сума в помощ на отбора беше 26,62 лв. От името на президента на клуба г-н Георги Вълев благодарим на всички фенове за благотворителната финансова помощ. Ние винаги сме желали да има вход свободен за домакинските мачове на всички наши гарнитури. От началото на нашето управление до настоящия момент (април 2007 г. – ноември 2008 г.) никога не е имало такса за вход на стадион „Локомотив”.
Обиден съм от реакцията на феновете и на кмета на Община Дряново д-р Иван Николов, който с репликата към г-н Методиев „Какви сте вие, убитаци такива, че сте пуснали вход на стадиона?” премахна касата и каза (цитирам в-к „7 дни Дряново”, бр. 37 от 21 ноември 2008 г.): „Знаете, че съм голям фен на ФК „Локомотив”, но през последните седмици съм изключително изненадан от определени действия. Смятам, че има напрежение в клуба. Но моите предположения са, че може би на управленческия орган се внушава, че Община Дряново може да поеме едва ли не издръжката на клуба на 60-70 %. Това не е възможно да се случи. ... Колкото до издръжката на тима, която е в сериозен размер, Общината ще съдейства за привличане на спонсори, за да се получи необходимото финансиране.” Д-р Николов казва още: „Публиката трябва да осъзнае, че трябва да помага на любимия си клуб”.

Президентът на ФК „Локомотив” Дряново г-н Георги Вълев и ръководството на клуба никога не са искали 60 – 70 % финансиране от общината. Сумата от Община Дряново, която би помогнала и задоволила разходите, е около 35-40 %, останалите ше се осигуряват от г-н Вълев и спонсори. До момента за 2008 г. г-н Вълев е осигурил за издръжка на ДЮШ и мъже, както и за закупуване на техника за поддържане на терените и спортната база в Дряново и Царева ливада 106 000 лв. Лично аз съм привлякъл от спонсори и реклама около 40 000 лв., от които лично съм дал над 10 000 лв. Членовете на УС на ФК „Локомотив” Дряново работят безвъзмездно.
Това е накратко, уважаеми дами и господа. При така създалата се ситуация не мога да работя и да нося отговорност повече за дряновския футбол. Не е логично да давам душа, сърце и средства за нещо, да изминавам 5000-6000 км месечно, а да не получавам елементарните уважение и признателност, които смятам, че заслужавам.
Уважаеми съграждани, пожелавам на вас и вашите семейства светли христови празници!

27 ноември 2008 г.
град Дряново

С уважение,
Тодор Георгиев


Познавам Тодор Георгиев от дълги години и винаги съм се възхищавал на неговата отдаденост към родния му град Дряново. Като бивш футболист мечтата му винаги е била Дряново да има силен отбор. И мога да потвърдя, че в последните няколко години Теди, както го наричаме приятелите, е основен двигател във възраждането на футбола в града. Като доказателство за моите думи ще спомена само няколко примера в последната една година:
- Историческото посещение на Борислав Михайлов в града. Поне аз не си спомням президент на БФС да е правил официална визита в Дряново. Ако греша, ме поправете.
- Юношеският турнир “ Искам да бъда”, който се проведе през месец юни и се превърна в едно от водещите събития в спортния живот у нас за този период от годината. Надали и изборите за кмет на град Дряново са били отразени от толкова много и все авторитетни медии у нас.

- И не на последно място не мога да не изтъкна успешното представяне на Локомотив във „В” група от началото на този сезон и реалните шансове за попадане в професионалния футбол.

Но както разбирам тези сериозни проблясъци във футболния живот на града не са успели да трогнат кмета д-р Иван Николов, който през лятото демонстрира пред медиите, отразяващи турнира “ Искам да бъда”, съвсем друго отношение към всичко хубаво, което се случва в местния Локомотив. Или това просто е бил чудесен повод за PR кампания? Оставката на изпълнителния директор Тодор Георгиев и предхождащата я такава на вицепрезидента на клуба Димитър Методиев идват да покажат, че ситуацията е станала непоносима. Иначе не виждам причина хората, които дават всичко от себе си за дряновския футбол да дезертират точно в този момент. И ако не бяха те двамата заедно с финансовия благодетел Георги Вълев едва ли Локомотив щеше да съществува. Или щеше да го прави само на книга. Защото мизерните средства, които отпуска община Дряново годишно не могат да стигнат само за топките и ежедневните разходи на мъжкия отбор и ДЮШ на клуба. Надявам се, че община Дряново и нейният кмет д-р Николов няма да прекършат надеждите на местните футболни почитатели, които постепенно започнаха да се завръщат по трибуните на стадион „Локомотив”.

С уважение:
Йордан Георгиев – журналист в Ринг ТВ / ТВ 2


председател на съдийската комисия на БФС

Интервюто с Димо Момиров от вестник “Дряново”.
Вестник „Дряново”: Г-н Момиров, Вие сте един от най-важните футболни хора в България. Освен професионалния футбол обаче се интересувате и от аматьорския му вариант и посещавате футболни събития и от непрофесионалните футболни групи. Неотдавна Вие бяхте в Дряново, а именно на срещата от 12 кръг на първенството във „В” Северозападна аматьорска футболна група, в която нашите футболисти се наложиха с 3:2 над съседите си от Габрово в един интересен и оспорван мач. За първи път на тази среща във формат „В” групи бе разигран вариант на играта с публиката на „Еврофутбол”, най- вече поради заслугата на изпълнителния директор на ФК „Локомотив” Теди Джорджо. Какви са Вашите впечатления?

Димо Момиров: Аз съм възхитен от организацията и от публиката. Всичко беше на абсолютно професионално ниво и беше истинска наслада да се наблюдава тази среща и играта с публиката, която повиши интереса, атрактивността и интригата. Според мен на организаторите на подобни събития трябва всячески да се помага и техните усилия да се подкрепят на всички нива. Футболът не е само висша класа, той е и забавление и развлечение за всички хора – включително за жителите на малките градчета и селата. А кой знае къде ще се родят и откъде ще изгреят новите футболни звезди. Може би това ще се случи именно на такива места като Дряново....

Вестник „Дряново”: Разбрахме, че отново, съвместно с Теди Джорджо, работите по проекта за възстановяване на седалките на стадион „Локомотив”? Как се движат нещата там?
Димо Момиров: Ами да, този проект е към Държавната агенция за младежта и спорта и е на стойност 186 000 лв. Има голям шанс да бъде спечелен, ако разбира се общината в Дряново е благосклонна и отпусне полагащия й се финансов дял . Аз се надявам, че това ще се случи, защото резултатите от проекта ще бъдат от полза за всички любители на футбола в града ви.

Вестник „Дряново”: И накрая един не особено приятен въпрос. В последните седмици във футболно Дряново заваляха оставки. Първо оставка подаде вицепрезидентът на клуба Димитър Методиев, а сега го последва и изпълнителния директор Теди Джорджо. Вашият коментар?
Димо Момиров: Аз съм изненадан и безкрайно разочарован, защото и двамата са неуморни футболни хора и на тях трябва да им се помага всячески, както подчертах в началото на това интервю. Аз постоянно се виждам с Теди Джорджо и виждам, че той се разкъсва между Дряново и Варна, гори с футболните мъки и радости на ФК „Локомотив”, изминава хиляди километра месечно за да помага на най-популярния спорт в родното си Дряново и съм поразен, че подобни усилия не се оценяват подобаващо. В прав текст искам да кажа, че много неща в Дряново напоследък станаха възможни само на неговите лични връзки и приятелства. Аз го познавам и ценя като изключително деен и неуморен футболен човек и ми е жално когато подобни хора срещат неразбиране. Не познавам достатъчно вашия кмет, но бих му препоръчал да цени и уважава хора като тях, защото те са най-ценното за един малък град с неголеми финансови възможности. Надявам се, че въпросът с тези оставки ще бъде разрешен положително.

01.12.2008 г.
гр. Варна


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008 23:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
че това че дряново ще се разпадне не ви ли го казах , и по телевизията го казах , абе само аз ли знам какво става с футбола в областа?

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 00:23 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Fabio_Cannavaro написа:
че това че дряново ще се разпадне не ви ли го казах , и по телевизията го казах , абе само аз ли знам какво става с футбола в областа?


Айде трай бе човек :roll: Боли ме фара кво си казал, кога и къде :roll: Вие като имахте проблеми лятото злобарствал ли съм ви във форума?! Гледай си Янтрата и нас ни остави на мира :roll:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 00:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2008 16:15
Мнения: 1971
Отбор: Академик (Свищов)
Skype: ventsislav_
футбол българия - В ФГ Сряда, 3 Декември 2008



Заваляха оставки в Локо (Дряново)
Оставки заваляха в Локомотив (Дряново). След като вицепрезидентът Димитър Методиев депозира своята оставка, последва молба за напускане и от изпълнителния директор Тодор Георгиев, популярен повече като диджей Теди Джорджо.
- Решението ми е окончателно, независимо че ще имаме управителен съвет. Най-общо казано, има шум в комуникацията между футболния клуб и кметския екип. Изглежда, моите съграждани не оцениха какво беше направено през последната година за футбола в нашия град - заяви Георгиев.
Отборът на Локомотив регистрира едно от най-силните си представяния тази есен, като на полусезона заема третото място.

Димитър Николов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 22:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Апр 2008 18:41
Мнения: 81
Отбор: Локомотив (Дряново)
Skype: dead__master
Супер! Само това ни трябваше :x

_________________
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 19:33 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
И футболистите май си тръгват,един вече е в Етър очакваме още един?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 21:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
накрая трябва да остане само един! (Дънкан Маклауд )

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 22:12 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
ETARRAS написа:
И футболистите май си тръгват,един вече е в Етър очакваме още един?


Кой? Кушев?

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 22:14 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
bianconero написа:
ETARRAS написа:
И футболистите май си тръгват,един вече е в Етър очакваме още един?


Кой? Кушев?

Луд ли си?Тоя няма да позволим да стъпи вече на "Ивайло" :redcard: :redcard: :redcard:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 22:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
А кой е? В смисъл интерисува ме да не е някой габровец.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 22:47 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Да де ще е хубаво да кажеш името на играча :)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ФК Локомотив Дряново
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 22:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Трайче :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 77 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51062 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118133 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения Берое (Стара Загора) 2-2 Локомотив(София)
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 30163 29 Ное 2006 01:08
от bigfish
Преглежда непрочетените мнения Фен-сайтове на ФК Хебър Пазарджик
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 29794 01 Фев 2008 00:28
от stadiona_boys
Преглежда непрочетените мнения 07.02.2007 г. с Локомотив-Пловдив в Пазарджик
Форум: Локомотив 1926 (Пловдив)
Anonymous 30645 29 Яну 2007 11:42
от mclaren_fen

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози