bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:02


Български клубове - Локомотив (Дряново) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 193 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Стадион Локомотив
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 00:10 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Предстои основен ремонт на стадиона и поставяне на пластмасови седалки. Иначе съоръжението е доста добро като за "В" група.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 00:31 
Ей.. няма да забравя преди 2 год като играхме тук как искахме да пратим топката при влаковете.. :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2007 11:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2007 22:20
Мнения: 78
База на Локо е добра само,където е занимарена.Иначе сега ще правят ремонт и ще стане много добре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2008 23:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 22:13
Мнения: 504
Местоположение: там където ЛОКО-СОФИЯ -играе .
Отбор: Локомотив (София)
само-ЛОКО-оле !

_________________
ЛОКОМОТИВ-СОФИЯ

http://pins-scars-collector.page.tl/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 23:23 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Наскоро четох някъде, че стадиона е с капацитет 3000, но малко ме съмнява това да е вярно.Аз така на око му давам към 1000-1500.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 23:55 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Симпатично е стадиончето за градче като Дряново е добре едно ремонтче и ще стане мн хубаво кокетно стадионче добре е :)

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 09:10 
Преди няколко седмици минаваях покрай стадиона и видях някакъв ремонт да правят но какво ставало нз :roll:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 10:53 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Ами те сега работят по басейна, кайто за лятото трябва да е готов.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 13:49 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 20:27
Мнения: 685
Местоположение: Dryanovo
Аз ако бях на мястото на Жоро Вълев до сега да бях напраил всичко + козерка :)

_________________
БЕЗ ЗНАМЕНА,БЕЗ ПЕСНИ,БЕЗ ФАКЛИ,СИВИ ТРИБУНИ - МЪРТАВ ФУТБОЛ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 20:54 
Offline

Регистриран на: 13 Апр 2008 21:06
Мнения: 169
Местоположение: Стара Загора
На първо време трябва да се пооправи терена ,защото не е правен основен ремонт от наводнението преди повече от 15 години.Но въпреки това терена е един от най-добрите в Северозападна група /гаранция-100%/ като съвсем отговорно мога да твърдя че конкурира половина от "Б"група,че и някои от "А" група.Сещайте се кои са:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Относно трубуните като втори етап може да се сложат седалки .
Капацитета на стадиона е около 2500 седящи зрители.
За сведение на всички форумци които незнаят на ст."Локомотив" е играл и ЦСКА.
А на "кървавите"дербита 70,80-те години с Трявна и Севлиево стадиона е бил пълен догоре дори и зад вратите.Време е вече пак да се напълни и агитката забължително зад пейката на гостите да вдига шум до небесата с песни и съпровод на тъпани и хореография е нужна.

_________________
МАЧКАЙ ДРЯНОВО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 04:14 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Стадиона наистина е един от най-добрите във "В" група, но нетрябва да се задоволяваме с това! :)
Сега като дооправят басейна;доколкото знам ще има фитнес на мястото на някогашното кафене точно до моста;гледам, че и парка оправят; ще придобие още по-добър вид :)
Лятото обаче няма да е никак лошо, ако се пооправи тревната настилка,да се сменят седалките (поне да има навсякъде) и съблекалните да се дооправят.
Помощното игрище според мен ще е добре ако се изчисти докрай (имама предвид отзад дет има храсти,камара с чакъл и т.н.) за да стане по-широко и да е по-подходящо за тренировки.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 12:51 
Offline

Регистриран на: 13 Апр 2008 21:06
Мнения: 169
Местоположение: Стара Загора
За помощмото игрище е ясно там ще има сериозен ремонт докато седалки едва ли ще има освен ако не щурмуваме "Б"група.на мен ми се струва че с Теди Джорджо ще има напредък относно базата все пак е общински съветник и може да помогне.А и още един терен ще намали натоварването на основният и тревата ще е в перфектно състояние.Не забравяй че на лято може да дойдат отбори да се подготвят.

_________________
МАЧКАЙ ДРЯНОВО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 14:38 
Наистина стадион Локомотив е един от най добрите в"В" група,и с ремонтат който мъ предстои ще стане супер!!!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 15:27 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Да това, че Теди Джорджо е общински съветник несъмнено е голям плюс.
А лятото съм сигурен, че ще дойдат отбори на подготовка така че сериозно трябва да се помисли за това да се оправи помощното игрище, а и терена в Царева Ливада също да се постегне и ако трябва да тренирет там лятото.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008 22:10 
Абе някой може ли да каже със сигурност кога ще се слагат прословутите седалки на стадиона,за които уж били отделени 3000 лв. :?: :!: :?: :!: :?: :!: Мерси педварително! :) :) :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008 23:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Не знам за седалките, но си мисля че стадиона е много хубав и в доста добро състояние, като се има в предвид,че на него играят и тренират абсолютно всички формации на клуба!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008 23:11 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
А представи си в какво състояние ще е ако оправят тренировъчното и да се тренира там, а на официалния да се играят само мачовете и от време на време мъжете да тренират на него :)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008 23:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Ще стане просто супер :twisted: :twisted: :twisted: Дано за догодина направят нещо по въпроса :)

Само че ако дойдат лятото отбори на подготовка ще го "довършат" :!: Може да е малко пресилено, но все пак... :) :) :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 22:41 
Offline

Регистриран на: 13 Апр 2008 21:06
Мнения: 169
Местоположение: Стара Загора
Стадиона не знам дали ще му сложат седалки както някои от фурума си мислят но ако се поднови тревата ще е до-добре от седалки,защото ще се подобри качеството на играта и отборите които тренират на "равни дупки" ще с ечудят къде са попаднали а по-вярвайте ми в Севорозападна "В"АФГ са поне половината отбори.
А къщата до входа на стадиона едно време се наричаше "БАР СПОРТНА СРЕЩА" и там се играеха карти от зори от страите кибици.

_________________
МАЧКАЙ ДРЯНОВО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 23:01 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Ами въпросната къща както вече писах в момента се ремонтира и доколкото разбрах ще ича фитнес уреди :)

Иначе и според мен ако се поднови тревата ще е супер :) А и това ще е донякъде предимство за нас, защото отборчетата които са свикнали само да се ритат и да рушат играта няма да се чувстват много комфортно на един прекрасен терен, който се надявам че ще помага на нашите да показват технична и красива игра с която да правят смешни повечето отбори дошли в Дряново :D

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 23:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Да но проблема е, че дори и на хубава трева, юношеските формации не показват кой знай колко технична игра :evil: Поне такива са моите надблюдения от това което съм видял. Може би само старшата се отличава :!: Но за жалост, доста от момчетата вече няма да могат да играят в юношеския футбол, когато догодина оправят тревата. Ако въобще някога направят нещо по въпроса :evil:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 23:30 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Ами то няма как да показват технична игра при условие, че помощното но което трениреме е меко казано зле!До миналата година всички тренирахме на официалния терен и си личи кои са тренирали тогава и кои не.Другото е че старшата имат (имаме) треньор, които ни е учил на тази технична игра!Не като сеташния треньор на младшата...по-добре да неказвам какви са ни тренировките, че само ще се изложим :evil:

п.с. щом в Дряново няма технични играчи, които до силата им е на качествен терен ще се доведат от други градове и готово!

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 23:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Довеждането на играчи от други градове хич не е лесна работа и не става ей така. Първо трябва да се намери училище и подхоящата паралелка и т.н. Предполагам, че знаеш и няма какво да ти обяснявам. Отделен е въпросът с треньорите. Това, което чувам за сегашния на младша не говори много за него. За жалост на мен той ми е бил единствения треньор по футбол :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 23:50 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Имах предвид играчи за мъжете, не за ДЮШ :wink:

Макар че и за ДЮШ са нужни по още 5-6 човека във всяка формация, за да се обособят 3 групи (деца,младша,старша) с прилична конкуренция във всяка една от тях.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2008 01:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2008 22:37
Мнения: 1299
Отбор: Локомотив (Дряново)
Абе трябва да се мисли и за ДЮШ :!: Може би е по важна и от първия отбор, тъй като тя е бъдещата основа. И затова си изказах идеята как може да се развие дряновския футбол.
В скоро време ще кача по скорошни снимки на стадиона. Дори смятам да ги направя в края на месеца когато ще се проведе турнирът за деца. Тъй като тогава ремонтните дейности трябва да са приключили, а и подочух, че ще бъдат монтирани нови седлаки :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 193 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51071 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения Стадион Тодор Диев
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 51067 16 Окт 2011 23:38
от nike
Преглежда непрочетените мнения Стадион Берое
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 45278 10 Ное 2008 12:25
от bulgarche-to
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 62014 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения Берое (Стара Загора) 2-2 Локомотив(София)
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 30165 29 Ное 2006 01:08
от bigfish

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози