bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:43


Български клубове - Локомотив (Дряново) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 39 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2010 13:50 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч


Това ще ни е вторият домакински мач за сезона. Никак няма да е леко, пред това, че много от опитните футболисти на Янтра се завърнаха този сезон. Доста ще ми е странно да гледам половината ни миналогодишен отбор срещу нас, но какво да се прави...

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2010 14:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
Сега вече знаеш как се уствахме ние миналата година когато за вашият отбор играеха Габровските Футболисти ! Миналата година във Дряново не успяхме да победим но сега се надявам нещата да са по-различни !

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2010 14:24 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
ами странно не странно то беше ясно че сте някакво временно нещо , ние като ви разправяхме вие се пенявихте :a006:

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2010 15:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
bianconero написа:
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч


Това ще ни е вторият домакински мач за сезона. Никак няма да е леко, пред това, че много от опитните футболисти на Янтра се завърнаха този сезон. Доста ще ми е странно да гледам половината ни миналогодишен отбор срещу нас, но какво да се прави...


И какво ти е странно,той "вашия" миналогодишен отбор,много пъти е играл срещу дряново,ама ти от къде да помниш.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2010 18:18 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
kibeto написа:
И какво ти е странно,той "вашия" миналогодишен отбор,много пъти е играл срещу дряново,ама ти от къде да помниш.


Ахах и що да не помня бе!?

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2010 18:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
Ех , със това бе ! Малко уважение не можеш ли да покажеш !? Това е разликата между селото и градът ! За това няма какво да се прави във това ДрЯнУвУ значи , защото сте пълни селяци ! Веднага се отговаряте и си показвате лошата страна ! Човек да не вземе да ви каже нещо значи !
bianconero ходил ли си на мач извън Дряново ? Да подкрепиш отбора !? Защото изведнъж станахте много чуствителни на тема футбол ! И станахте големи разбирачи ! И човек да не вземе да ви каже нещо значи !

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010 07:37 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Фен на Янтра написа:
Ех , със това бе ! Малко уважение не можеш ли да покажеш !? Това е разликата между селото и градът ! За това няма какво да се прави във това ДрЯнУвУ значи , защото сте пълни селяци ! Веднага се отговаряте и си показвате лошата страна ! Човек да не вземе да ви каже нещо значи !
bianconero ходил ли си на мач извън Дряново ? Да подкрепиш отбора !? Защото изведнъж станахте много чуствителни на тема футбол ! И станахте големи разбирачи ! И човек да не вземе да ви каже нещо значи !


Припомни ми кога съм се държал неуважително без причина? И точно сега на кого съм се "отговарял"?

Кой ти каза, че няма кво да се прави в "ДрЯнУвУ"?

"човек да не ви каже нещо" - кажете, но както трябва. Без заядания, подмятания, сарказми и т.н.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010 10:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
bianconero написа:
Фен на Янтра написа:
Ех , със това бе ! Малко уважение не можеш ли да покажеш !? Това е разликата между селото и градът ! За това няма какво да се прави във това ДрЯнУвУ значи , защото сте пълни селяци ! Веднага се отговаряте и си показвате лошата страна ! Човек да не вземе да ви каже нещо значи !
bianconero ходил ли си на мач извън Дряново ? Да подкрепиш отбора !? Защото изведнъж станахте много чуствителни на тема футбол ! И станахте големи разбирачи ! И човек да не вземе да ви каже нещо значи !


Припомни ми кога съм се държал неуважително без причина? И точно сега на кого съм се "отговарял"?

Кой ти каза, че няма кво да се прави в "ДрЯнУвУ"?

"човек да не ви каже нещо" - кажете, но както трябва. Без заядания, подмятания, сарказми и т.н.


Във предишният си пост "Ахах и що да не помня бе!?" Много е уважително ! :D

Ами ... май аз казах , че няма кво да се прави у Дряново ! Добре , кажи какво може да се прави като дойде един човек там ! И изключи Дряновският манастир , защото съм го научил наизуст ! :D

Аз си мисля , че разговора имаше добър тон до преди ти да го направиш на БЕ ! :D Погледни някой преди теб дали е писал на БЕ на предишните постове !?! Никой някой е подмятъл нещо или нещо подобно всеки си изказа мнението за мача ! ;)

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010 13:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=582314

А и по-това също си личи , че винаги си показвате лошата страна ! :D

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010 15:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
bianconero написа:
kibeto написа:
И какво ти е странно,той "вашия" миналогодишен отбор,много пъти е играл срещу дряново,ама ти от къде да помниш.


Ахах и що да не помня бе!?

Дрисльо,няма да помниш щото преди години си бил още по-голям келеш!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010 18:31 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Ауу не мислех, че сте толкова тънкообидни, та от едно "бе" да се засегнете :? И много ясно, че ще отговарям, когато някой се изказва за това какво съм гледал, какво знам, помня и т.н. без изобщо да ме познава.
Единствения нормален коментар беше първия след моя, с който открих темата.

Тази новина от Дарик...само това за трите счупени пейки е вярно и не са унищожени напълно, а на всяка е оставена по една дъска, зада може да се сяда! :lol: Това в кръга на шегата..наистина много тъпо постъпка и преди няколко дена това си говорихме с приятели, но подобни неща мисля, че навсякъде се случват и не може заради 1-2-5 или колкото човека са го направили, да си вадиш изводи за Дряново и дряновци ;)

п.с. коментарите ми уважителни като на kibeto ли трябва да са?

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010 18:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Каквото повикало,такова се обадило.На моя,първия,какво му беше,че ми говориш на "бе" с удивителна накрая?А?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010 21:02 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
kibeto написа:
На моя,първия,какво му беше,че ми говориш на "бе" с удивителна накрая?А?


Вече ти обясних, ама кой да чете...

Цитат:
когато някой се изказва за това какво съм гледал, какво знам, помня и т.н. без изобщо да ме познава.


Когато не знаеш нищо за някого, просто си спести оценките.

Нали съм "дрисльо", "келеш" и "селянин", та защо се очудвате, че говяра на"бе"? Не е неуважително или заядливо, просто съм невежа, който не знае как да се държи с големите граждани, от големия град...

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2010 22:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ами научи се бе пич.Гледам на остроумен се правиш,ама май много говориш а нищо не казваш.Всъщност то за такива,като теб,това е напълно нормално,извинявай за забележката.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 00:02 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
kibeto написа:
Ами научи се бе пич.Гледам на остроумен се правиш,ама май много говориш а нищо не казваш.Всъщност то за такива,като теб,това е напълно нормално,извинявай за забележката.


Сега пък какво не ви хареса, господине? И кои са тези като мен?

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 00:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ами утре намери един циганин ако щеш (вярвам няма да ти е трудно) и го питай,какви са тези хора,дето много говорят и нищо не казват.Разбра ли госпожо?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 00:18 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
kibeto написа:
Ами утре намери един циганин ако щеш (вярвам няма да ти е трудно) и го питай,какви са тези хора,дето много говорят и нищо не казват.Разбра ли госпожо?


Разбира се, че няма да ми е трудно. Ей го де е Габрово...20-ина км нищо не са.

п.с. госпожИЦА ;)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 00:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Абе нищо не са,ама с колелото ще ти е зор,по-добре,погледни през прозореца и ще видиш поне десет,сигурен съм!Хайде със здраве.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 01:32 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
kibeto написа:
Абе нищо не са,ама с колелото ще ти е зор,по-добре,погледни през прозореца и ще видиш поне десет,сигурен съм!Хайде със здраве.


Е това вече е прекалено оригинално...не мога да отвърна...останах без думи... :|

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 10:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
Не сме "тънкообидни" просто прави лошо впечатление а и вие искате хората да ви вземат на сериозно ! А и ти не знаеш той какво знае за да казваш , че е било така или не !
А и е нормално да си почешем езиците , миналато и поминалата година все ни биехте а сега нашият отбор стой по-добре на терена и си мислим , че е наше време да ви победим ! :)

А и не каза какво може да се прави във Дряново !? :D

А относно "п.с. коментарите ми уважителни като на kibeto ли трябва да са?" - той само си каза мнението а ти започна да си вириш носа и да се правиш на по-голям специалист !

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 14:59 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
Пиянконеро , как е реколтата тази година обрахте ли мамулите , окосихте ли , а ракията кога ще сварите?

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 18:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
как какво може да се прави в дряново ?мой да идеш на дискотека в банята и...... нз мой и кафе да намериш да пииш предполагам някъде около гарата сигурно то там е и цялото село де ааааа има и туристическа забележитеност квартал Изгрев ли беше да не те подведа... питай оня селчак г-ца Бианка дето се прай на мн интересна и ми трие коментарите или оня последовател на осман паша ван-гог ама треа първо да му намериш семеинич катун че сега е време за калайдисване!


Последна промяна marto на 04 Сеп 2010 23:10, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 20:02 
Offline

Регистриран на: 12 Окт 2007 21:42
Мнения: 630
Местоположение: Габрово
Айде стига сте го обиждали човека. Той конкретно винаги се е държал що годе коректно и възпитано. А и остана само той да пише чат пат в техния форум. Проблемите тук винаги идваха от онези келеши Красен , Ван Гог, локо ткк и пр.
Ама те изчезнаха, както изчезна и отбора им.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 21:17 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Фен на Янтра написа:
Не сме "тънкообидни" просто прави лошо впечатление а и вие искате хората да ви вземат на сериозно !


Ооолелел мале. Правело лошо впечатление. Тооолкова време търпях какви ли не идиотщини и се държах добре и какво получих!? Сульо и пульо говори за мен все едно ме познава цял живот, а всъщност не знае абсолютно нищо. Точно в този форум почти няма заради кого да се държа добре. Просто се броят на пръстите на едната ръка хората, които са нормални и можеш да водиш дискусия с тях, а не малоумен спор изпълнен с псувни.
И не говори в множествено число. Сега пишеш на мен и гледай това, което казваш да се отнася за мен и моите действия, а не за някакъв трети човек. Никого няма да тръгна да защитавам, така че ако имаш нещо към мен - казвай. Другите си ги търси отделно и си се оправяйте.

Цитат:
А и ти не знаеш той какво знае за да казваш , че е било така или не !


Аа значи той знае аз какво знам, какво помня, къде съм ходил и т.н., така ли? И като казвам, че не ме познава, а ме оценява, явно греша... :silent:

Цитат:
А и е нормално да си почешем езиците , миналато и поминалата година все ни биехте а сега нашият отбор стой по-добре на терена и си мислим , че е наше време да ви победим !


Ами можеше просто да кажеш, че ще си чешите езиците и да не се занимавам да ви отговарям. Колкото до отборите. Ако си обърнал внимание, още при пускането на темата писах, че никак няма да ни е леко. В никой от коментарите си не отричам, че в момента отборът ви е по-добър и е ясно, че ще ни биете. Пък и в този състав има хора, които много ценя. Ако поне малко бяхте като Льонката и Вики, то нямаше да имаме никакви спорове, но уви...

Цитат:
А и не каза какво може да се прави във Дряново !?


За какво да ти казвам? Ти като си предубеден няма никакъв смисъл да се занимавам. То нали знаеш, че е както си го направиш. Може да си в София, Пловдив, Варна или който и да било друг голям град и пак да ти е скучно. Като не умееш за си го направиш яко, навсякъде ще ти е тъпо и скучно...

Цитат:
А относно "п.с. коментарите ми уважителни като на kibeto ли трябва да са?" - той само си каза мнението а ти започна да си вириш носа и да се правиш на по-голям специалист !


За трети път ще го обясна, пък дано този път ме разбереш/те: от какъв зор той ми казва какъв съм, какво знам, какво помня и т.н.? Не ме познава, за да говори за мен и затова реагирах. И аз не съм използвал "дрисльо" и тем подобни епитети по негов адрес, нали? Така че на него му говори за нормално държание.
И от кого кого съм се правил на по-голям специалист? Той се направи на много всезнаещ, като ми говори кое как било и аз кво помня. Чети по-внимателно и не ми прави някакви наизустени забележки ;)

Като ми говориш кого щели да го вземат на сериозно и кой не се държал добре - какво ще ми кажеш за коментара на Kolovatigb?! Кажи ми как трябва да реагирам на това!?

marto, виждам, че си отлично запознат с града, но да те светна - до гарата има само един кирлив магазин ;)
И както виждаш сега никакви коментари не трия. Да видим докъде ще ви стигне простотията. Иначе като пишеш за нещо съвсем различно от темата, естествено че ще ти трия коментарите. Отначало ви пишех предупреждения, но като не разбирате от дума направи се трие и готово.

emodraganov, благодарско. Най-накрая по-адекватно включване.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2010 23:42 
Offline

Регистриран на: 13 Апр 2008 21:06
Мнения: 169
Местоположение: Стара Загора
emodraganov написа:
Айде стига сте го обиждали човека. Той конкретно винаги се е държал що годе коректно и възпитано. А и остана само той да пише чат пат в техния форум. Проблемите тук винаги идваха от онези келеши Красен , Ван Гог, локо ткк и пр.
Ама те изчезнаха, както изчезна и отбора им.


така така забелязва се отново присъствие на хора не разбиращи от футбол а само цапащи с кал и нищо друго.Никога до този момент отбора на Габрово не е бил обиждан а е било подчертано че областен град да е по назад от Дряново не е нормално , но като гледам тук отново се избиват познатите комплекси кой играчи на кого били все дно са стока на пазара.Относно посещенията на мачове специално идвах да ви видя с Козлодуй и трябва да ви кажа че точно тези който играха за нас миналата година ви правеха разликата с гостите.няма да мога да дойда да ви гледам тази седмица в Дряново да ви видя как злобеете и изливате потоци кал и помия срещу отбор събрал се да поиграе за здраве

_________________
МАЧКАЙ ДРЯНОВО


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 39 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51072 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69961 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Берое (Стара Загора) 2-2 Локомотив(София)
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 30166 29 Ное 2006 01:08
от bigfish
Преглежда непрочетените мнения БЪКИ-ИМПУЛС /ГАБРОВО/
Форум: Хандбал
янтра гб 53361 26 Окт 2010 06:43
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения ЗА ГАБРОВО
Форум: Янтра 2019 (Габрово)
янтра гб 39495 15 Окт 2009 20:22
от green

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози