bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 03 Юни 2024 23:14


Български клубове - Доростол 2003 (Силистра) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Баскетбол
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 18:07 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
ДОРОСТОЛ ИЗДИГА КАНДИДАТ-ПРЕЗИДЕНТ НА ОБЩОТО СЪБРАНИЕ НА БАСКЕТБОЛА

Силистренският клуб Доростол ще издигне кандидатурата на Михаил Михов за президент на българската федерация по баскетбол. Екс-босът на Черно море вчера не разкри кой клуб точно ще го издигне за кандидат на Общото събрание на 17-ти април. Кметът на Силистра и патрон на клуба Иво Андонов,който е бивш баскетболист днес декларира, че застава зад кандидатурата на Михов, подкрепата си за бирения магнат дава и президентът на Доростол Пенчо Ковачев.

Любопитният детайл в кариерата на кандидат-президента е, че именно в родната Силистра е направил първите си стъпки в баскетбола.

“Смятам, че е редно да тръгна към поста президент на баскетболната централа именно от там, където съм направил първите си стъпки в баскетбола. Край Дунава заобичах този спорт и е нормално да получа подкрепата от родния си град. В това има и друг важен момент – в моята програма е заложено много на работата с малките общини за развитието на баскетбола. Радвам се, че все повече хора виждат смисъл в това и подкрепят идеите ми”, коментира Михаил Михов.


http://gong.bg/view_article.php?article_id=42269

http://sportal.bg/news.php?id=99162


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 19:15 
Offline

Регистриран на: 14 Яну 2008 20:57
Мнения: 123
Това ме доведе до идеята да ходим и на баскетболните ни мачове ... Надхани !
То на футболните но мевем се съберем .. ама нищо .. ! Забава да сатава

_________________
Изображение


Новини от Силистра
Книги и карти за малки деца от издателство "Клевър Бук"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 21:31 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Дали ще имаме мъжки отбор скоро :roll: Знам, че юношите са много силни.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 15:26 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Черно море също застава зад Мишо Михов
Автор gong.bg
10 April 2008

Заместник-председателят на варненския Черно море Симеон Варчев потвърди официално, че застава зад кандидатурата на Михаил Михов за президент на българската федерация по баскетбол. Общото събрание е на 17-ти април, а желаещите към днешната дата са само двама – Михов и Владимир Боянов.

„Първо искам да кажа, че г-н Михов си издигна кандидатурата абсолютно по собствено убеждение и желание. Нямал съм, мисля, че почти никакво влияние върху това негово решение. Това искам да се знае. Второто, което искам да кажа е, че с г-н Михов се познаваме от много години. Доста време той беше спонсор, ако не ме лъже паметта от 1994-та година първо на жените, а после и на мъжете. В добри взаимоотношения сме и в създалата се ситуация към днешна дата при тези две кандидатури, лично аз ще застана зад кандидатурата за президент на федерацията на Михаил Михов”, коментира Симеон Варчев за Гонг.

- С какво смятате, че може да е печеливша кандидатурата на г-н Михов?

- Той е млад човек и много амбициозен. С много голяма амбиция и желание извършва всичко, с което се е захванал. Аз го познавам и като бизнесмен, познавам добре и неговия бизнес, и смятам, че амбицията и познанията му в баскетбола, ще му дадат възможност наистина да ръководи добре баскетбола. Ние сме говорили в годините за развитието на баскетбола и той има интересни виждания, за които ще направи опит да ги осъществи. А мога да кажа, че и финансовите му възможности са твърде големи, не са малки като бизнесмен. Първата точка в концепцията му е, че ще увеличи бюджета на федерацията, което е от голяма важност и с познанията, които има мисля, че ще бъде един добър президент.

- Очаквате ли да се появи и друг кандидат?

- Процедурата е такава, че всеки може да си издигне кандидатурата. Не бих могъл да кажа към сегашния етап дали ще има други кандидатури и дали няма да има, но до 17-ти и на самото събрание може да очакваме и други кандидатури. Към днешна дата са две кандидатури и аз заставам зад г-н Михов.

- Вие имал ли сте намерение сам да се кандидатирате?

- За себе си мога да кажа следното. Целят ми живот е минал под мотото на реализма и прагматизма. Просто такъв съм като възпитание и като човек, като манталитет. Аз умствени възможности имам. Знам как да го направя, как да го осъществя, но за съжаление здравословното ми състояние е такова, че не ми разрешава толкова много емоции и вълнения, така че независимо от различните разговори или закачки, или подмятания, аз никога не съм мислил да се кандидатирам поради здравословното състояние, в което се намирам, тъй като добре си го познавам.

- Ще се запази ли добрият тон в кампанията според вас?

- Докато тези конкуренти или други физически лица, които се явят за поста председател на федерацията се държат интелигентно и културно, аз ще спазвам добрия тон на доброто възпитание и феърплея. Но, ако се опита, който и да било да излезе от този тон и аз ще отвърна по същия начин.

- Възможно ли е да се появи някакъв вид коалиция?

- Михаил Михов си организира цялата кампания. Възможно е да има обединение. Той е достатъчно добре познат в баскетболните среди, така че може да го подкрепят поединично, може да има обединение, на този въпрос не бих могъл да отговоря.

- Какво обсъждахте на срещата на клубовете в понеделник и защо нямаше представител на Левски?

- За Левски ще кажа следното. С г-жа Боянова сме в прекрасни отношения и след срещата се виждахме, разговаряхме. Просто се получи едно недоразумение тогава, което е от съвсем незначителен характер. Беше недоразумение и затова отсъстваха Левски. Бяхме се събрали и разговаряхме за всичко, по всякакви теми свързани с развитието на баскетбола, тъй като там участваха представители на почти всички клубове от А група мъже и няколко клуба при жените. Говорихме какво да правим за бъдещето, защото ние, които сме пряко в баскетбола не сме удоволетворени от мястото, което баскетболът заема в момента в българското общество и особено на равнище Европа. Българският баскетбол беше сред водещите преди много години. След това беше някъде в средата, а сега просто сме извън Европа. Жените не знам от кога не са се класирали, а мъжкият отбор за последните 10 години един път се класира на Европейско. Обсъждахме каква работа е необходимо да направим, за да променим всичко това. Това беше основният мотив и плана на нашето събиране.

- Преди време казахте, че ще сте заедно с ЛукОйл в предизборната кампания. Беше ли обсъждан евентуален кандидат от страна на ЛукОйл на тази среща?

- Това, което предполагам на базата на отношения и взаимоотношения между отделни ръководни личности в ЛукОйл и останалия баскетболен свят, предполагам, аз не мога да гарантирам, предполагам, че г-н Златев и г-н Везенков ще бъдат за кандидатурата, за която ще бъдат и другите клубове, в случая към Михов, но дали това ще се осъществи, всеки клуб сам ще каже. Това е само предположение от моя страна.”

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 19:54 
Brigades-North написа:
Това ме доведе до идеята да ходим и на баскетболните ни мачове ... Надхани !
То на футболните но мевем се съберем .. ама нищо .. ! Забава да сатава

аз съм надухан само да се сабереме хора :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Баскетбол
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2008 14:24 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Фаворитите печелят на финалите за момчета до 14 години в Русе

група А шампионът от миналата година Лукойл Академик записа първа победа в надпреварата след победа със 101-83 над Доростол Силистра. Невероятен мач изигра Димитър Димитров, вкарал 23 точки, хванал 14 борби (цели 7 в нападение), със 6 отнети топки и 4 асистенции, при това само за 28 минути игра. Тук може би е мястото да отбележим, че при 14-годишните през първите две десетки играят две отделни петици, които може да се смесват едва през второто полувреме.



Георги Фунтаров направи 7 технически грешки, но пък това не му попречи да завърши с дабъл дабъл – 16 точки и 10 борби.

За Доростол Диан Христов завърши с 22 точки, а Климент Молдов добави 20. Силистренци играха великолепно в нападение, но допуснаха трицифрен брой точки и не можаха да спечелят за втори поредеън път в турнира. Вчера те надделяха над Рилски спортист. Те обаче загубиха борбата под коша, което се оказа решаващо за крайния изход в двубоя. Играчите на Лукойл Академик хванаха цели 18 борби повече (45-27).

Що си мисля, че е време за един мъжки баскетболен отбор :roll: Преди години феновете след мач на ФК Доростол са отивали направо в залата да гледат БК Доростол и винаги залата е била претъпкана с хора. :wink:

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Баскетбол
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2008 12:32 
Offline

Регистриран на: 18 Ное 2007 16:53
Мнения: 55
Бих се радвал да има баскетболен отбор, който да представлява града ни. Въпросът е обаче дали имаме преди всичко финансовия ресурс да издържаме мъжки отбор. Неговите разходи ще бъдат доста по-големи от тези в младежките първенства. Освен това имаме ли състезатели за този мъжки отбор? Да, имаме добри юноши. Да, те трябва да се развиват и това ще стане във включването им в мъжките надпревари. Но задължително покрай тях трябва да има за начало един пълен титулярен състав от опитни играчи. Те ще бъдат заменяни от юношите и така ще се представяме що годе достойно без да преследваме големи цели /а и те са невъзможни в настоящата ситуация в града и българския баскетбол/. Според мен все още нямаме възможността да ангажираме такива баскетболисти. Дано не съм прав и да ме опровергаят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Баскетбол
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2008 12:47 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Както се знае президент на баскетболната лига е силистренец и бивш баскетболист в Доростол, така че може да се надяваме в бъдеще на нещо от него :roll: Иначе старшата възраст са много силни и догодина вече би трябвало да играят към мъже :roll: Дано имаме мъжки отбор най-после :wink: Не се сещат да е имало в последните 5-6 години.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Баскетбол
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2008 10:01 
Offline

Регистриран на: 18 Ное 2007 16:53
Мнения: 55
Хм, дано!
Веднъж ми се случи нещо интересно в университета. Уча Право във Великотърновския университет. Когато бях II курс, ми се удаде възможност за непринуден разговор с асистента по Международно публично право, който е окръжен прокурор на В. Търново. Оказа се, че преди време е тренирал баскетбол и е гостувал в Силистра. Доста разпалено обясняваше колко ентусиазирана била местната публика. Наистина се усещаше уважение. Дори разказа как по време на двубоя от агитката са хвърлили някаква бомбичка, паднала близо до него и дори от ударната сила леко му се разкъсал кеца. Последното доколко е вярно не знам, но за какво му е да преувеличава. Все пак той не се изживява като герой или хулиган. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 179005 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол-Балкан (Ботевград) 06/07
Форум: Балкан (Ботевград)
FB'04 140773 09 Юни 2007 18:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения БАСКЕТБОЛ! А" група/мъже/-програма, резултати, коментар
Форум: Спартак (Плевен)
Anonymous 140436 14 Юни 2007 09:06
от СПАРТАК-ЗАВИНАГИ!
Преглежда непрочетените мнения Недоимък затрива мъжкия баскетбол в Пловдив
Форум: Български баскетбол
TOTTI10 3382 11 Юни 2007 21:07
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения БАСКЕТБОЛ! Сезон 2007/2008г. - "А" група /мъже/.
Форум: Спартак (Плевен)
SPFC1919 98971 19 Авг 2008 12:34
от ultraspartak

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози