bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 04 Май 2024 05:35


Български клубове - Чавдар (Етрополе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 182 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2007 20:39 
а да един рус


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2007 16:50 
........


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2007 17:45 
ne drug o6te edin utre 4avdar imat kontrola na stadion chavdar v 10 4esa da ste tam za da gi podkrepim se pak te 6te prestavqt otbora


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 11:12 
dorostol2003 написа:
Вратар напусна Чавдар (Етр)


Бившият вратар на Вихрен Венци Велинов напусна Чавдар (Етрополе). Причината е, че синът на легендата Георги Велинов, е поискал твърде висока заплата. Така новакът в западната "Б" група ще разчита само на двама вратари за новия сезон. Сигурен титуляр ще бъде героят от миналия сезон Венци Кръстев. Очаква се той да излезе в историческия за Етрополе първи мач при професионалистите срещу Рилски спортист в Самоков. Треньорът Стойчо Стоев вече е наясно със състава.
От 3 дни с Чавдар тренира и дошлият на проби от Ботевград нападател Боян Димитров. Контузени няма и всички 25 футболисти са в добра кондиция. Днес отборът се качва на лагер в Боровец.

Изображение


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 11:14 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Нормално, все пак не сте кой знае колко заможни, а и такъв вратар какво да прави в отбор като Чавдар Етрополе

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 11:20 
добре добре


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 13:58 
фанете пускайте новините в форума на Чавдар за да мога като влезна да ги пускам и в сайта


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:00 
тва е истинския форум тука се пише всичко тва е официалният форум


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:07 
chavdar*etropole*fen написа:
тва е истинския форум тука се пише всичко тва е официалният форум


моля ? кое се води офицялно ? значи неси се ровчил повече из нета за да викаш така а си стоял в този мизерен форум ... който всичките управници са педераси , идиоти и най важното е че са заблудени много !


Последна промяна Ivanskii на 17 Авг 2007 14:08, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:08 
vav tvoq forum nqma nikoi we


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:09 
само ас съм регистриран и едно друго момче и тва са


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:10 
chavdar*etropole*fen написа:
vav tvoq forum nqma nikoi we

Цензура ... първо на първо не е мой форум аз си имам форум ...
как ще има като никой се не е регистрирал ти кво искаш ? с пускането на форума и да има 12391823 регистрирани ? е не става винаги всеки един форум първоначално няма живо пиле , но с времето нараства ама кво да ти обеснявам .. като вместо целия форум да си е на една тема вие пишете в тази мизерия която до оня ден съм псувал всичките по ICQ щот са много отворени ..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:12 
без обиди моля ! вече ще слагам цензура на всички които пцуват и обиждат


Последна промяна chavdar*etropole*fen на 17 Авг 2007 14:15, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:14 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Е вие сега кво искате? Какво значи това за управниците? Нещо недоволен ли си, какво? Ако си недоволен що не кажеш какво не ти харесва?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:15 
chavdar*etropole*fen написа:
без обиди моля !


заплашваш ли ме ?

моля без заплахи щот тогава става много опасно ... :twisted:

язък , че подържаш мирезията тука ... а няма смисъл ...

кво сеа ще се избием кой форум е офицялен ... е няма утре други ден ми пристига домейна

http://fcchavdar.com

:wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:16 
на кой-говориш ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:16 
RUSE


много дълга история ... един от хубавите управници се изложи до такава степен , че просто няма да кажа за да него изложа ако чак толкова се интересоваш намери ме в ICQ за да то обесня


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:17 
Ivanskii написа:
chavdar*etropole*fen написа:
без обиди моля !


заплашваш ли ме ?

моля без заплахи щот тогава става много опасно ... :twisted:

язък , че подържаш мирезията тука ... а няма смисъл ...

кво сеа ще се избием кой форум е офицялен ... е няма утре други ден ми пристига домейна

http://fcchavdar.com

:wink:


ей плъх аре успокой се малко


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:18 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ivanskii написа:
RUSE


много дълга история ... един от хубавите управници се изложи до такава степен , че просто няма да кажа за да него изложа ако чак толкова се интересоваш намери ме в ICQ за да то обесня


Спокойно можеш да го обясниш и тук! :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:19 
хубаво е че се опитваш на да направиш нещо ето и ас се регистрирах ама само ние 2-мата нищо неможе да направим в твоя форум !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:19 
chavdar*etropole*fen написа:
ей плъх аре успокой се малко


еи Цензура ... като ме видиш много ти се моля викни ме и ми кажи , че си ти , но в момента който ми кажеш БЯГАЙ !

RUSE - тук няма да го кажа вече пусках една тема спецялно за това но те я изтриха и никой неможа да я види а я писах 30 час и забравих да си копна написаното ... навсякъде другаде ще ти кажа но не и тук ... защото сигурно няма да можеш да го видиш ...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:22 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ivanskii написа:
chavdar*etropole*fen написа:
без обиди моля ! вече ще слагам цензура на всички които пцуват и обиждат


Цензура
... като ме видиш много ти се моля викни ме и ми кажи , че си ти , но в момента който ми кажеш БЯГАЙ !

RUSE - тук няма да го кажа вече пусках една тема спецялно за това но те я изтриха и никой неможа да я види а я писах 30 час и забравих да си копна написаното ... навсякъде другаде ще ти кажа но не и тук ... защото сигурно няма да можеш да го видиш ...


Знам за какво иде реч в случая, но помни, че проблемите са затова, за да се решават, а не да стоят. В слуачя изтече доста вода от оная случка :wink:
Чувствай се свободен да кажеш това, което мислиш. Така както го направиха и други хора

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:24 
ей плъх лазиш ми по нервите вече бе с 3 години съм по голям от теб така че мълчи моля ти се престани да се заяждаш


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:36 
Гледай сега .. преди ... 4-5 дена ... седя си аз у нас и някой ми пише по ICQ казвам му аз " сеа па ти кой си " защото на ден поне


10 човека одубрявам в контакт листата ми ...
хубаво той ми се погвали , че бил главния на bgsupporters
мисля че ника му беше dido а тук dido_x както и да е ...

след което започват въпроси от него ... " еи много хубаво правиш сайтове " аз се очудих от каде знае , но забравих , че преди време си направих портфилио ... можеш да го видиш в подписа ми .... след което той казва ... ти нали правиш сайтове ... аз му отговаря " е ? " абе трябва ни дизайнер за bgsupporters , но неми се дават пари за дизайн ... аз направо ми падна незнам останах като .... и му казвам " искаш дати направя сайт без пари еи така доброволно ? "


той със сичката си наглост ми отговаря " ми да "
брей газари бре ... аз му казвам ... гледай ся ... хубаво нямаш проблем обичам да помагам , ще ти направя кво да направя като не помогна на някой а мога и ме боли сърцето после ...
но ще ти задам няколко условия който трябва да изпълниш и ще има сайт ...

1.Даваш ми фтп достъп за да мога да го направя .
2.Слагам си един банер към моя сайт кадето аз пожелая ?

та кой е на далавера ? аз или той ? според теб

той вика а няма да стане ние фтп достъпи не даваме .. е
е той кво иска да го направя и да му го дам .... мразя да качват мой неща просто няма да гп допустна а ако някой се опита ... ще си носи последствията ... макар и малки да са .. както и да е ....пак му казвам просто искам да направя сайт на самия хост защото някой хостове немогат да четат някой скриптове и т.н. трябва да имам връзка с база и много други работи .... поне ми направи една директория и ми дай само до нея и нит ще мога да изтрия нещо нито нищо ...

и си ме отразя като първия глупак ... аз му казах ми щом е такава работата неме закачай повече... да видим като намериш друг дизайнер той какво ще ти иска , че ще ти одере кожата от кинти ... както и да е ...


само аз си знам в колко сайта имам администраторски права и в колко съм support и им поддържам сайтове форуми и т.н.

мога да ти покажа ако искаш някой

http://levski-sofia.com

администраторски права , support

поддържам сайта и форума .



http://smartphones-world.com/forum/

support , поддръжка на форума


засега толкова ... само да ти кажа че като ти казвам support значи имам фтп ... :wink:


след което пича ми вика аре махай се ... аз направо бях втрещен от държането му ... както и да е ...
той отново ми пише моя дизайнер е най добър Levski_forever по добър от него няма ... след което му казвам много грозен сайт е направил ? и той с всичкия си кокоши мозък ми отговаря той сайтове неможе да прави ... лелел направо се разбих от смях ... и му казах да ти сера на дизайнера ...

това е общо взето което мога да кажа , но съм пропустнал много големи ситуации когато той или аз ... и т.н. затова ти казах по ICQ защото ще ти го копна и ще ти го пратя а тук немога ... :!:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 14:37 
пиши в твоя форум там съм ти писал нещу


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 182 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 82105 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 184459 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 173786 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 155250 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 37266 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози