bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 17:32




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Новини
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2007 13:34 
Новините относно отбора в тази тема :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2007 13:36 
АЗ Алкмаар втори в Холандия след победа над последния

Изображение

Отборът на АЗ Алкмаар се изкачи на втора позиция в холандското първенство, след като победи последния в таблицата АДО Ден Хааг с 3:1 като гост в първия мач от XXI кръг.

Алкмаар вече има 44 точки, две повече от тези на третия Аякс, който в неделя посреща средняка Утрехт. Лидерът ПСВ Айндховен, който е с 53 точки от 20 срещи, е домакин на Хееренвеен тази вечер.

Давид Мендеш да Силва изведе гостите от Алкмаар напред в резултата в края на първото полувреме, Дани Коеверманс удвои преднината в 57-ата минута. Александър Ранкович върна един гол в 72-ата минута, но в 84-ата Маартен Мартенс сложи край на интригата с трето попадение за АЗ Алкмаар

Спорт1 Бг


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2007 01:49 
АЗ Алкмаар победи ПСВ в дербито на Холандия

Изображение

Отборът на АЗ Алкмаар спечели с 3:2 визитата си на “Филипс Стейдиъм” на ПСВ Айндховен, съобщава официалната интернет страница на клуба. Двубоят започна добре за домакините, които откриха резултата в 20-ата минута чрез Джеферсон Фарфан. При този резултат завършиха първите 45 минути. Възпитаниците на Луис Ван Гаал изравниха още в началото на втората част, когато точен бе Муса Дембеле (50`). В 62-ата минута Дженар изведе гостите напред, но само 3 минути по-късно Филип Коку възстанови статуквото. Победното си попадение гостите реализираха в последните минути на мача чрез Дани Коверманс.
Въпреки загубата ПСВ са еднолични лидери в Ередивизи, като имат на сметката си 56 точки. АЗ са втори с 6 точки по-малко.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2007 10:45 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
АЗ АЛКМААР ПО ПЕТИТЕ НА ПСВ






Отборът на АЗ Алкмаар успя да запази интригата в холандското първенство, след като победи като гост шампиона ПСВ Айндховен с 3:2. По този начин разликата между тях на върха на класирането се стопи на 6 точки в полза на „филипсите”.

Решаващият гол в дербито вкара нападателят на Алкмаар Дани Коверманс (на снимката) в 88-ата минута. Преди това домакините бяха открили чрез Джеферсън Фарфан, но Дембеле и Йенер обърнаха резултата в началото на второто полувреме. Ветеранът Филип Коку направи 2:2 в 65-ата минута, но малко преди края на двубоя Коверманс зарадва страши треньора си Луис Ван Гаал.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 4 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79519 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180840 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169833 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 151165 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35696 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози