bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 17:16




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Играчите
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2009 15:57 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Тука нека се постват всякакви новини ца футболистите ни :)


Де Челие щастлив от завръщането си в игра


Защитникът на Ювентус Паоло Де Челие изрази задоволството си, че може да се завърне в игра за тима. Както е известно той в последните два месеца лекуваше контузия и пропусна доста важни двубои на "бианконерите".

"Дългият период без футбол за мен приключи. Сега имам почти две седмици по време на почивката, в които да тренирам усилено и да вляза в перфектна кондиция за предстоящия двубой с Киево. Вече трябва да печелим всеки наш мач, за да можем да се борим за титлата. Киево обаче не са за подценяване, защото се намират в отлична форма. Те ще се борят до последно за своето оцеляване, но пък тези три точки са много важни за нас и смятам да си ги вземем", заяви Де Челие.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Играчите
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2009 16:01 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Недвед обмисля още един сезон


Павел Недвед може да играе още един сезон, пише днес "Гадзета дело спорт". Ветеранът от Юве обяви преди месец, че спира с футбола в края на сезона. След силната игра и гола срещу Рома обаче, чехът може отново да премисли решението си. Той вече веднъж бе обявил, че се отказва миналото лято, а след това продължи да играе.

"Време е да се оттегля и да дам път на младите. Не мисля, че ще променя решението си. Това е последният ми сезон", заяви Недвед след мача с Челси от шампионската лига.

Днес обаче има вероятност 36-годишният Недвед да премисли. Той все още не се е отказал от голямата мечта - да спечели Шампионската лига. Този сезон Юве отпадна на осминафиналите, но вече е сигурно, че и догодина ще е в турнира.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Играчите
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2009 16:15 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Буфон: Хубаво е да съм отново в националния на Италия
Стражът на Ювентус приветства Амаури в "Скуадра адзура"


Джанлуиджи Буфон не е играл за националния отбор на Италия от 10 септември миналата година. В последния му мач "Скуадра адзура" победи с 2:0 Грузия с две попадения на Даниеле Де Роси. В предстоящите световни квалификации съперникът на България се изправя срещу Черна гора и Ирландия.

Стражът на Ювентус е доволен, че отново е част от състава. "Да бъда тук е като сбъдната мечта и съм много щастлив, че се върнах. Квалификациите са за преследване на резултати и това възнамеряваме да направим. Когато Касано дойде с нас в Португалия, се справи много добре, а когато му върви играта може да печели мачове и да бъде много полезен.

Решенията обаче ги взима треньорът Липи. Ако Амаури реши да играе за нас, ще бъде приветстван, защото няма да има проблем с лоялността", заяви Буфон. 31-годишният вратар е първата звезда на Италия, който отваря вратата за бразилския си съотборник в Ювентус, след като Лука Тони и Дженаро Гатузо се обявиха против присъствието му.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Играчите
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2009 16:33 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Ювентус прекрати договора на португалски защитник


Ювентус прекрати договора на защитника Жорже Андраде, след като португалският национал получи две тежки контузии в коляното в последните две години, съобщиха от клуба. 30-годишният португалец дойде в Ювентус от Депортиво Ла Коруня през 2007 година за 10 милиона евро. Въпреки големите очаквания Андраде почти не е играл заради контузиите. Андраде претърпя три операции и още миналата година от Ювентус изразиха опасения, че португалецът вероятно няма може да издържи на високите натоварвания в професионалния футбол.
-------------------------------------

Салихамиджич аут до края на сезона


Босненският полузащитник на Ювентус Хасан Салихамиджич най-вероятно ще пропусне останалата част от сезона. Бившият футболист на Байерн Мюнхен контузи дясното си коляно по време на срещата с Киево и бе заменен принудително от Мауро Каморанези още през първата част. След направените му изследвания се разбра, че почти сигурно ще е нужна хирургическа намеса. Очаква се до няколко дни шефовете на "бианконерите" да обяват колко време ще отсъства играча, който през този сезон имаше куп травми.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Играчите
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2009 16:33 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Предлагат на Амаури да замени Пипо Индзаги


Наставникът на италианския гранд Милан Леонардо възнамерява да отправи сериозна оферта за нападателя Ювентус Амаури, съобщава "Газета дело Спорт".
Леонардо е набелязал Амаури като идеалния партньор на 19-годишния Алешандре Пато, който изигра много силен сезон в тима на "росонерите".

Амаури премина в Юве от Палермо миналата година срещу 13 млн. паунда и двама футболисти в добавка. Според италианската медия Леонардо се е срещнал с нападателя на "Старата госпожа" преди пет месеца и е изразил възхищението си от таланта на бразилския футболист. Както е известно основният реализатор в тима на Милан Филипо Индзаги вече е на 35 годишна възраст и ръководството на тима усилено търси негов класен заместник.

"Има възможност да стана треньор на Милан и ако това се случи, искам да те взема при мен", заявил тогава Леонардо.

Ювентус няма никакво намерение да продава играча си, но предложение от 35 млн. евро би променило мнението на ръководството на гранда от Торино.


http://www.winner.bg
--------------

Супер! Ако анистина има такава оферта задължително трябва да я приемем. Амаури типично по бразлиски блесна в началото и после се загуби. Пролетта е трагедия. А и едно негово продаване ще означава, че Трезе остава, което е страхотно. А и с евентуалните 30-ина милиона ще можем да вземем и заместник на Амаури, и 2 крайни защитника, които са ни доста нужни в момента.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Играчите
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:06 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Буфон: Вратарите не са никакви футболисти


Не можеш да играеш при най-добрите без здрава психика. Като се замисля, първият ми мач след световното първенство през 2006 беше за Купата на Италия срещу Мартина Франка в Бари. Отбор от трета или четвърта дивизия. Играхме пред 200 зрители, но не ми направи впечатление. Това показва, че съм силен психически. Не ме е страх от нищо.

На 31 години Джанлуиджи Буфон е най-горе. 4 пъти вратар №1 в света, през кариерата си е печелил почти всичко, което може да се спечели (няма купа от ШЛ). В интервю пред "Евроспорт" той разкрива своите страхове, силни страни, слабости и мечти.

- Колко важни са за вас Лотар Матеус и Томас Нконо?


- Бяха мои идоли като дете. Заради Нконо, камерунския вратар, станах вратар.

- А Матеус?

- На него се възхищавам не по-малко. Харесвам го заради силната му психика, на игрището си личеше, че е лидер. По негово време всички се страхуваха от Интер (1988-92).

- Малцина знаят, че сте играли на "Сан Сиро" без ръкавици...

- Така е. Когато за първи път излязох на този стадион, играх халф. Това се случи на мач между Интер и Верона. Станах вратар много по-късно - на 13 години. Не знам защо, просто го исках. Може би щях да направя кариера и като халф, но със сигурност нямаше да съм толкова известен.

- Дебютирате в Серия А на 17 години - на 19 ноември 1995. Заедно с Фабио Канаваро и Лилиан Тюрам направихте Парма много добър отбор.

- Прав сте, но магическото трио Буфон, Канаваро, Тюрам продължи да пише история и в Юве. Постигнахме невероятни неща, но не бяхме сами. Около нас имаше великолепни съотборници.

- Когато преминахте от Парма в Ювентус, бяхте най-скъпият вратар в света. Колко голям натиск почувствахте тогава?


- Огромен, това е естествено. От друга страна, се гордеех със себе си - никой не беше плащал толкова пари (54,1 млн. евро). Чувствах, че трябва да премина в някой по-силен отбор, защото исках да съм един от най-добрите, един от най-важните в Европа. Ако не играеш в голям отбор, за теб не се говори толкова много.

- Бихте ли сравнили ролята на вратаря и на останалите в отбора?

- Ние не сме истински футболисти, защото имаме друга роля. Дори правилата за нас са различни - позволено ни е да пипаме топката с ръка. Съдията не може да даде началото на мача, ако вратарят отсъства. Ако липсва друг играч, няма проблем.

- Световната титла от 2006 г....

- ... е най-големият ми успех. Не разказвам истории на хората, за да ги впечатля. Говоря това, което шепне сърцето ми.

- И какво е то?

- Никога не съм мислил, че мога да вдигна световната купа. Никога. Днес, когато си спомням за онова лято, не мога да повярвам, че е истина. Това е сън, мечта.

- Годината беше много екстремна за вас. Спечелихте титлата в Италия, съдът ви я отне. После световното първенство, изхвърлиха ви във втора лига. Как се справихте с тези възходи и падения?

- Не можеш да играеш при най-добрите без здрава психика. Като се замисля, първият ми мач след световното беше за Купата на Италия срещу Мартина Франка в Бари. Отбор от трета или четвърта дивизия. Играхме пред 200 зрители, но не ми направи впечатление. Това показва, че съм силен психически. Не ме е страх от нищо.

- Защо написахте автобиографията си "Нумеро уно" толкова рано?

- Сметнах, че 30 е добра възраст. Чувстваш се пораснал. Освен това ми се роди дете, станах световен шампион. В книгата разказвам за няколко куриозни епизода от моя живот - положителни и отрицателни.

- В началото споменавате за депресиите си. Не е ли твърде лично?

- Не, подобни проблеми имат мнозина. Повечето се страхуват да говорят за тях, камо ли да пишат. Аз не се страхувам. В живота си съм взел безброй решения - някои добри, някои лоши. Аз съм нормален човек и искам да живея с моите слаби и силни страни, без да се притеснявам от тях. Животът невинаги е красив.

7 дни спорт

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Играчите
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:34 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Агентът на Трезеге: Давид не се продава, Юве държи на него


Личният агент на френската звезда на Ювентус Давид Трезеге - Антонио Калиендо, заяви пред италианските медии, че е разговарял с шефовете на Старата госпожа и те са го уверили, че нападателят не се продава. Трезегол има контракт с Юве до края на 2011 година, но слуховете го пращат в редица от водещите европейски отбори от новия сезон.

"Ювентус държи на Трезеге. Говорих със спортния директор на клуба Алесио Секо и той ме увери, че Юве не иска да се разделя с Давид и той не е сложен в графата за продан", довери Калиендо през медиите на Апенините. Френският голмайстор играе с екипа на торинския гранд от 2000 година насам, когато бе закупен от Монако.

http://sportal.bg/news.php?id=178624

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Играчите
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009 15:40 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Алекс Дел Пиеро гледа на живо триумфа на Лейкърс


Играещата легенда на италианския колос Ювентус Алесандро Дел Пиеро е бил на трибуните по време на снощния сблъсък за титлата в NBA между ЛА Лейкърс и Орландо Меджик. Световният шампион от 2006 година е известен с обичта си към "езерняците", като снощи той истински се наслаждаваше на успеха им с 99:91 в Орландо. Отборът от Града на Ангелите е само на победа от шампионската титла в най-силното баскетболно първенство в света. "Аз съм тифозо на Лейкърс и съм много щастлив, че съм тук. За първи път присъствам на финалите в NBA и съм много доволен от видяното. Искрено се радвам, че Лейкърс победи", сподели пред "Гадзета дело Спорт" Дел Пиеро.

http://sportal.bg/news.php?id=178563

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Профили на играчите на Академик
Форум: Архив
dibo 17190 07 Дек 2010 17:07
от dibo
Преглежда непрочетените мнения Представянето на играчите
Форум: Локомотив 1927 (Дряново)
bianconero 8327 21 Май 2008 20:52
от krasen
Преглежда непрочетените мнения Вярно ли ще си разпродавате играчите
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
tsoko1991 3312 20 Дек 2008 16:06
от Ботев Враца 1921
Преглежда непрочетените мнения Моля за списъка на играчите във Видима - Раковски
Форум: Видима-Раковски (Севлиево)
vivikonna_a 1644 08 Окт 2009 17:17
от Stanki
Преглежда непрочетените мнения Списък на играчите от отбора
Форум: Ситомир (Никопол)
Hitmen 2738 15 Окт 2009 17:52
от Hitmen

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози