bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 18 Апр 2024 03:59




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 29 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Шампионска лига - 2008/2009
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008 00:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ей начи провали ми фиша тоя мач, кой знае какви положения сте изтървали, направо ми се реве всичко друго излиза, точно от тоя мач не очаквах издънка...

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Шампионска лига - 2008/2009
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008 15:21 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
[AS Roma]Gu73v написа:
Ей начи провали ми фиша тоя мач, кой знае какви положения сте изтървали, направо ми се реве всичко друго излиза, точно от тоя мач не очаквах издънка...


Ми да доста изпуснахме, ама здраве да е :wink: Дузпа, греда, 2 пъти Павкато с удари от зоната околко дузпата не можа да вкара..и имай предвид, че големи части от мача не можах да ги гледам, защото така и не се намери свестен линк, а там дето ги гледах често ми спичаше и кой знае колко неща съм изтървал още.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Шампионска лига - 2008/2009
МнениеПубликувано на: 19 Дек 2008 19:38 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Цитат:
Димитър Бербатов и неговите съотборници от Манчестър Юнайтед ще се изправят срещу шампиона на Италия Интер на осминафиналите на Шампионската лига. "Червените дяволи", които бяха победители в групата си, ще гостуват на тима на Жозе Моуриньо в първия мач. Деветкратният шампион на Европа Реал (Мадрид) пък ще срещне Ливърпул в битка за място на четвъртфиналите. Така освен Моуриньо, новият старши треньор на Реал Хуанде Рамос също ще се върне на Острова, малко след като бе уволнен от Тотнъм.

Наставникът на Ювентус Клаудио Раниери ще се изправи срещу бившия си клуб Челси. "Старата госпожа" ще има тежка задача, като в първия мач ще гостува на "Стамфорд Бридж". Отборът на Рома ще играе с английския Арсенал. Римляните мечтаят за финала, който тази година ще се играе на "Олимпико". Друг изключително вълнуващ сблъсък се очаква между шампиона на Франция Лион и играещия невероятен футбол през последните месеци Барселона.

Жребият бе благоприятен за другите два испански отбора. Виляреал ще срещне гръцкия Панатинайкос, а Атлетико (Мадрид) ще премери сили с шампиона на Португалия Порто.

Пълен жребий за осминафиналите:
Челси (Англия) - Ювентус (Италия)
Виляреал (Испания) - Панатинайкос (Гърция)
Спортинг (Португалия) - Байерн (Германия)
Атлетико Мадрид (Испания) - Порто (Португалия)
Лион (Франция) - Барселона (Испания)
Реал Мадрид (Испания) - Ливърпул (Англия)
Арсенал (Англия) - Рома (Италия)
Интер (Италия) - Манчестър Юнайтед (Англия)

Първите срещи са на 24/25 февруари, а реваншите на 10/11 март.


_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Шампионска лига - 2008/2009
МнениеПубликувано на: 19 Дек 2008 19:42 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Секо: Победихме Реал, защо не и Челси?


Жребият за Шампионската лига изправи два от грандовете в турнира Челси и Ювентус един срещу друг още на осминафиналите. "Бианконерите" обаче изобщо не са притеснени от именития си съперник.

Лондончани достигнаха до финала на турнира в последното издание, но след победите си над Реал Мадрид Юве вярва, че може да надиграе всеки.

"Знаем какви бях отзивите, когато ни изтеглиха с Реал и Зенит в груповата фаза, но ние го преодоляхме. Отидохме в Мадрид и победихме", заяви спортният директор на Старата госпожа Алесио Секо.

"Не се страхуваме от нито един отбор и знаем, че притежаваме силите да победим всеки. Разбира се, уважаваме съперниците ни, но това не ни пречи да играем играта си."

"Мачът ще бъде специален за Раниери. Той ще понесе жребия спокойно. Не съм говорил още с него, но знам, че ще е добре. Във футбола често се случват такива неща."

Куриозното е, че Клаудио Раниери ще има шанс да се изправи срещу бившия си отбор, защото той води Челси в периода 2000-2004 година.
--------------------------------------------

Раниери: Сблъсъка с Челси ще е стимулиращ


Ако някой не вярва, че съдбата си прави странни шеги, трябва да погледне жребия за Шампионската лига. Клаудио Раниери работи 4 години като мениджър на Челси преди да бъде освободен, за да дойде Жозе Моуриньо. Сега неговия Ювентус ще се изправи срещу Челси на осминафиналите на Шампионската лига.

"Четири години не се забравят толкова лесно. Това ще бъде един хубав сблъсък. Много интересен при това. Като всички по оста Италия - Англия. Ще е хубаво да видим на какво ниво сме в сблъсъка с най-богатите в света", заяви Раниери.

"Челси е един от фаворитите да спечели турнира. Миналата година загуби финала с дузпи. Ще бъде трудно, но и стимулиращо. Сигурен съм, че и в Челси не са доволни, че са се паднали с Ювентус", допълни треньорът.

Естествено не може да се пропусне факта, че Роман Абрамович освободи Раниери, когато купи Челси. Той предпочете да назначи португалеца Жозе Моуриньо. "Не му се сърдя, даже му благодаря. Когато Абрамович дойде за първи път в кариерата си можех да искам играчи без да се притеснявам, че струват скъпо. Той ми казваше, че е важно единствено да са по-добри от тези, с които разполагаме", завърши Раниери.
--------------------------------------------


Силни срещу силни и слаби срещу слаби. Такъв се оказа жребия. Да се надяваме мачовете на Юнайтед и Пуул да са в 1 ден и той да не съвпада с нашия, защото иначе е много вероятно да трябва да гледаме в нета.

Аз съм доволен, че не се паднахме срещу Спортинг примерно, защото сега съм сигурен, че играчите и треньора ще са пределно концентрирани и мотивирани, което ми вдъхва увереност. Предимството ни е точно в това, че Челси се опитват да играят доминиращо. С една добра игра в защита от наша страна и няколко добри контри решаваме нещата. Точно с/у такъв отбор ще се справим по-лесно отколкото с/у някой батета и тем подобни. Спор няма че Челси имат страхотна защита, добри халфове и Анелка и Дрогба в атака, но пък ние ще имаме (дано нямо контузени) Буфон, Киелини, Камо, зверски надъхания Недвед, гениалния Алекс, жадния за изяви Амаури и озверелия за голове Трезеге.
Обърнете внимание бтв, че Челси без Деко имат проблеми. Губи се креативността в центъра. А сега предстой както знаем един доста натоварен период за английските отбори и ще се изцедят много, а няма да е изненада ако някои неиздържат и се контузят (не им го пожелавам).

Доста време има обаче и е много рано за прогнози, сметки и т.н.
Аз съм така да се каже умерен оптимист :)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 29 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63519 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v
Преглежда непрочетените мнения Голмайстори в Шампионската лига
Форум: Евротурнири
Anonymous 22729 04 Ное 2006 00:40
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Левски Сиконко в Шампионската Лига 2006-07
Форум: Левски Сиконко (София)
Anonymous 27454 25 Ное 2007 13:39
от Klemenza
Преглежда непрочетените мнения От Спартак (Вн) обявиха: Участие в Купата на УЕФА през 2008
Форум: Спартак 1918 (Варна)
Anonymous 24929 19 Фев 2008 18:55
от 1918[<3]
Преглежда непрочетените мнения Шампионска лига- 1/8 финали
Форум: Евротурнири
Anonymous 31014 08 Мар 2007 19:57
от dido_x

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози