bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 05:44




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 22 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Франческо Тоти
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2007 00:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Рождена дата:
27 септември 1976 Рим Италия

Възпитаник на младежката школа на Рома, Франческо Тоти прави дебюта си в Серия А на италианското първенство през 1993г. с отбора на Рома в мач срешу Фоджа.
През сезон 2000/2001 под ръководството на Фабио Капело и с капитан
Франческо Тоти Рома печели третото си скудето.
Тоти е много обичан от тифозите на Рома,особено след като отхвърли оферти от клубове от Италия и Испания.
Най-силния изява на Тоти на национално ниво си остава Евро 2000
където с невероятна игра почти донася европейската титла на Скуадрата.Световен шампион с Италия от Мондиал 2006 в Германия

:arrow: http://www.vbox7.com/play:828d9be5

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Последна промяна TOTTI10 на 07 Юни 2007 18:40, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2007 18:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
ТОТИ: ЗА МАЛКО ДА НАПУСНА РОМА
Изображение
Франческо Тоти изповяда отново своята любов към „джалоросите”.

Капитанът на Рома говори за евентуалната възможност да напусне клуба, като заяви: „Най-голямата победа за мен е тази да нося фланелката на Рома . В миналото имаше вероятност да си тръгна. Но впоследствие, след като разговарях с моето семейство и приятелите ми, разбрах колко е важно да остана .”

Запитан за националния отбор, Тоти отговори, че ако трябва да избира между клуба си и „Скуадра адзура” определено би предпочел Рома.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2007 18:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
ФРАНЧЕСКО ТОТИ ДАРИ 9 300 ЕВРО НА БОЛНИ ДЕЦА

Капитанът на Рома Франческо Тоти дари 9 300 евро на онкоболни деца в Украйна.

В понеделник приключи търгът, в който само за една седмица тениската на футболиста достигна цена от 1 евро до 9 300. Събраните средства ще отидат за 300 деца в център за болни в Киев.

Елена Шевченко, която е шеф на благотворителния фонд на Андрий Шевченко съобщи, че нападателят на Челси ще събере свои приятели, заедно с които ще се изправи срещу звездите на италианската естрада, с цел да съберат още средства за болните деца в Украйна.

По предварителна информация, мачът ще се проведе в началото на септември.

Изображение

Цитат:
ТОТИ СТАНА БАЩА НА МОМИЧЕНЦЕ
Франческо Тоти стана баща на момиченце. Тази сутрин в 4.20 часа съпругата на звездата на италианския футбол – Илари Блази, роди дъщеричка. Бебето тежи малко повече от 3 кг, а името му все още не е ясно.

Момиченцето е второто дете на известната двойка, след като синът им Кристиан се роди на 6 ноември 2005 година.

По случай раждането на момченцето преди година и половина Тоти вкара няколко гола, така че феновете на Рома са любопитни, какво ще сътвори любимецът им в днешния мач. Очаква се националът да вземе участие в двубоя срещу Торино въпреки безсънната нощ, която изкара.


Изображение


Айде честито на "адаша" :!:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Последна промяна TOTTI10 на 07 Юни 2007 18:41, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2007 17:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Тоти гони гол №200 в кариерата
Изображение
Франческо Тоти е лидер при реализаторите в Серия А. Той има 21 гола до момента и води с 4 попадения пред Лука Тони и Роландо Бианки. Капитанът на Рома счупи личния си рекорд за най-много попадения в един сезон в Серия А. Тоти има огромни шансове да спечели "Златната обувка" за най-добър реализатор в Европа.

Тоти няма шанс да увеличи сметката си още утре срещу Аталанта. Нападателят не бе включен в групата за мача от 33-и кръг на Серия А. Тоти се оплаква от болки в гърба. Той игра срещу Интер в сряда, но в този мач ще трябва да почива.

До края на сезона капитанът на Рома има за цел да закръгли головете в кариарата си на 200. До момента той е вкарал 196 гола. От тях 146 са в Серия А, 13 за Купата на Италия, 1 за Суперкупата на Италия, 11 в Шампионската лига, 10 за Купата на УЕФА, 9 в мъжкия национален отбор на Италия и 6 в младежкия национален отбор.

Капитанът на Рома е най-добрия играещ реализатор в калчото в момента със своите 146 гола. Той е и на седмо място в класацията за най-много голове в Серия А за един отбор. В нея лидер е Гунар Нордал, който е вкарал 210 гола за Милан. След него са Джузепе Меаца със 197 попадения за Интер и Джампиеро Бониперти, който има 178 гола за Ювентус.


Цитат:
Франческо Тоти: Ще 'умра' в Рома

Капитанът на италианския футболен отбор Рома Франческо Тоти ще завърши кариерата си в родния клуб, съобщава италианската преса.
"Дали някога ще напусна Рома? Няма абсолютно никакъв начин това да стане! Израстнах в този отбор и смятам да "умра" в него!", заяви Тоти в отговор на въпрос дали смята някога да напусне състава на столичани.

Италианският национал е кандидат за голмайстор на настоящото първенство в Серия А.

"Имам силното желание да взема приза за най-добър голмайстор на първенството. Никога досега не съм успявал да го спечеля и ще съм изключително щастлив, ако успея да го сторя тази година", каза Тоти.

Тоти не пропусна да отбележи и победата на "римските вълци" над лидера във временното класиране в Серия А Интер на стадион "Джузепе Меаца" с 3:1.

"Доказахме на всички, че не изпитваме никакъв страх от състава на Интер, не се уплашихме от дългата победна серия на противниците ни и им нанесохме първа загуба в първенството", завърши капитанът на Рома.


_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 18:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Цитат:
Тоти прикани ръководството на Рома за нови футболисти
Изображение
Трябват ни класни играчи, за да жънем успехи догодина, каза италианецът
Капитанът на Рома Франческо Тоти настоя ръководството на клуба да закупи няколко класни футболисти през лятото, ако иска сериозни успехи през следващия сезон.

"Хубаво ще е, ако тимът се подсили с две-три класни попълнения. Нуждаем се от няколко добри и опитни играчи, особено за участието ни в Европа през следващия сезон", каза капитанът на Рома.

"На финала на Шампионската лига на 23 май ще стискам палци за Милан. Не само защото са единственият останал италиански тим, а и защото имам много приятели, които играят там. Надявам се, че "росонерите" ще отмъстят за загубата си преди две години в Истанбул", завърши Тоти.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2007 09:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
ТОТИ: ОТГОВАРЯМ НА КРИТИКИТЕ С ДОБРА ИГРА
Капитанът на Рома Франческо Тоти заяви в интервю за Sky Italia, че смята себе си за длъжник на националния отбор.

След края на Световното първенство в Германия нападателят престана да отговоря на поканите за Скуадра адзура с мотива, че не се е възстановил от травма, а след това, че е уморен и че иска да се съсредоточи върху изявите на клубния си тим.

„Вече доказах колко важен за мен е националният отбор. Форсирах подготовката си, за да се подготвя добре на Мондиала, а това не беше никак лесно”, заяви италианецът.

„Мога да си остана вкъщи и да си почивам с моето семейство, но отговорих на поканата, защото усещам, че тимът и треньорът имат нужда от мен. Не ме интересуват критиките, които се изливат по мой адрес. Свикнах да им отговарям с отлична игра”, добави още капитанът на Рома.



Изображение

Цитат:
Франческо Тоти ще се подложи на операция

Изображение

Капитанът на Рома Франческо Тоти ще претърпи операция на глезена, информира “Channel 4”. Интервенцията се налага, тъй като през февруари полузащитникът счупи глезена си и тогава лекарите поставиха метална пластина за по-бързо зарастване, а сега тя трябва да бъде извадена. Появиха се информации, че Тоти може да отложи операцията с месеци и дори година, но хирургът, който е извършил първата интервенция, заяви, че това не е добър вариант. “Металът трябва да бъде махнат от костта, защото може да я видоизмени, ако стои там за по-дълъг период от време”, заяви професор Мариани. Ако Тоти реши да легне под ножа, той ще трябва да се отдаде на пълна почивка един месец, като две седмици кракът му не трябва да се докосва до вода.
Focus-Sport

Цитат:
ТОТИ СЕ ЗАВРЪЩА В НАЦИОНАЛНИЯ

Капитанът на Рома Франческо Тоти обяви, че може да се завърне в националния на Италия през есента. 30-годишният футболист не е играл за „Скуадра Адзура” от финала на Световното през 2006 година, когато тимът триумфира с Купата.

Футболистът с номер 10 заяви, че няма да вади металната пластина от глезена си въпреки съветите на лекарите. „Няма да се подлагам на операция. Сега искам да замина за почивка със семейството ми”, каза Тоти.

„Този сезон съм играл в над 50 мача и това не беше лесно за физическото ми състояние. Имам нужда да почина малко”, сподели играчът.

„През юли ще се обадя на мениджъра на националния тим Джиджи Рива и ще му кажа, как се чувствам и какви са ми плановете. Ще съм готов за важните срещи на Италия”, твърди Тоти.

Италианците ще се изправят срещу Франция на 8-и септември и срещу Украйна на 12-и септември.

Изображение

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2007 19:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Тоти спечели ”Златната обувка”



Капитанът на Рома Франческо Тоти е новия носител на ”Златната обувка”. 30-годишният играч стана голмайстор на Серия ”А” с 26 гола, които му носят 52 точки в надпреварата. През последните три седмици футболистът от Рома само чакаше колко гола ще отбележи Рууд Ван Нистeлрой, който вчера се контузи в началото на шампионската победа с 3:1 над Майорка и остана с 25 попадения, което прави 50 точки.


Крайното класиране в надпреварата за ”Златната обувка”
1. Тоти (Рома) - 26 гола, 52 точки
2. Алвеш (Хеeренвен) – 34 гола, 51 т
3. Ван Нистелрой Реал (Мадрид) - 25 гола, 50 т

Последните носители на трофея:
2003 година – Макай (Депортиво) с 29 гола
2004 година – Анри (Арсенал) с 30 гола
2005 година – Анри (Арсенал) и Форлан (Виляреал) с 25 гола
2006 година Тони (Фиорентина) с 31 гола

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2007 19:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Тоти горд със себе си


Капитанът на Рома Франческо Тоти заяви, че е горд със себе си, след като спечели ”Златната обувка” за този сезон. ”Много хора казваха, че съм свършил за футбола преди една година. А сега съм световен шампион с Италия, голмайстор на Серия ”А”, носител на Купата на Италия и ”Златната обувка”. Това ме кара да бъда горд със себе си, след като се възстанових от счупването на глезена ми през миналия сезон”, сподели Тоти пред медиите на Апенините.

”17 юни е много специална дата за мен. Точно преди 6 години спечелих титлата в Серия ”А” с Рома, а сега спечелих ”Златната обувка”. Може би това е знак от съдбата. Посвещавам отличието си на президента на моя клуб Франко Сенси, както на треньора, съотборниците ми и тифозите, които ми помогнаха да стигна до това отличие. Специални благодарности също за моето семейство, което е с мен непрекъснато”, сподели 30-годишният нападател, който показа и fair play.

”Съжалявам, че Ван Нистлерой се контузи и не успя да изиграе целия мач с Майорка. Представям си колко е тъжен и разочарован, но въпреки това си остава един от най-добрите в света”, завърши Тоти.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2007 03:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Тоти се отказва от "скуадра адзура"


Цитат:
Изображение

Нападателят иска да играе само във важни мачове, федерацията не е съгласна
Франческо Тоти е решил да се откаже от националния отбор на Италия, съобщава "Гадзета дело Спорт".

Според всекидневника Тоти е имал желание да се завърне в "скуадра адзура" при условие, че бъде викан само за определени важни мачове на отбора. От Италианската футболна федерация обаче не са съгласни с този вариант, което е довело до решението на звездата на Рома.

Както е известно, 30-годишният плеймейкър не е играл за националния отбор от финала на Световното първенство през 2006-та година срещу Франция, когато адзурите спечелиха титлата.

Тогава звездата на Рома заяви, че временно се отказва от националния отбор, за да може да се възстанови напълно от контузията на левия глезен, получена няколко месеца преди Мондиала. В кариерата си Тоти има 58 мача за Италия, в които е отбелязал 9 гола.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 15:53 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
Ето 1 интервю с Тоти

Франческо Тоти: Искам да бием Манчестър с 7:0

Не съм се разхождал в центъра на Рим от 8 г., оплаква се капитанът на Рома
Физиономията му става меланхолична, когато става дума за последиците от популярността. "Не съм се разхождал из центъра на Рим от 8 години. Но и тогава беше през нощта. Последния път, когато го направих денем, бях на 18..." По онова време Франческо Тоти бе само момче с големи качества и шанс да стане звезда. Днес той говори, прегърнал Златната обувка. Той е кралят на голмайсторите в Европа. Значи си струва да бъде изслушан, когато говори за неприятелите и приятелите си.

Изображение

Тоти вече се наслаждава повече на головете, отколкото на головите пасове

От звезда в средата на терена до голмайстор: помисляли ли сте си го някога?
- Не, никога. Преди мислех само за пасовете, за асистенцията към гола. После преди две години имахме големи проблеми в атака и ме превърнаха от офанзивен халф в нападател. И трябва да призная, че сега се забавлявам много повече, като вкарвам голове.

Една чистокръвна "десетка" никога не е печелила този трофей. А в Италия подобна "аномалия" можем да открием чак в епохата на Платини и Марадона. Не намирате ли прилика?
- Твърде малко. Футболът се промени много. Сега е далеч по-трудно. Един офанзивен халф трябва да бъде много по-силен и по-комплексен отпреди.

Кой ще спечели Златната обувка през 2008?
- Страхувам се от Трезеге и най-вече от Тони, който в Байерн може да вкара много, много голове. Но ще се опитам да повторя успеха, за да си направя чифт обувки.

Този трофей заедно с двете спечелени купи (Купата на Италия и Суперкупата на Италия) могат ли най-накрая да ви изведат до Златната топка? Кого виждате като фаворит освен вас?
- Мисля, че Кака, Кристиано Роналдо и Ван Нистелрой са с най-добри шансове. Но що се отнася за мен, честно ще кажа, че още не съм разбрал критериите за този избор. В момента аз съм спечелил трофеи, имам и добри изяви. Ако започна добре в Шампионската лига, нещата може да се променят...

В първенството вече започнахте отлично. Чувствате ли се способни да спечелите скудетото?
- Безполезно е да го крием. Ние сме сред четирите отбора, които могат да спечелят титлата. Ние сме голям отбор, но е по-добре в този град да не се създават твърде много очаквания, защото, като отмине еуфорията, депресията идва много бързо.

Роберто Манчини каза, че Рома играе добре, но през миналия сезон завърши 22 точки зад Интер.
- Това е точната цифра, но той имаше на разположение 40 футболисти, а ние бяхме почти винаги едни и същи 11, плюс момчетата от юношеския тим.

По въпроса за титулярите, вярно ли е, че Рома има най-силния титулярен състав в Италия?
- Мисля, че това може да е така. В генерален план Интер е отборът с най-големи възможности, докато Милан никога не се предава. Видяхте ли какво стана на финала за Суперкупата на Европа срещу Севиля? Вярно, че беше една тъжна вечер заради смъртта на Пуерта, но росонерите бяха много силни. Вижте само Индзаги...

Кой е отборът, който най-много обичате да побеждавате след Лацио?
- Ювентус. Те създадоха отбор, който веднага може да погледне към върха.

Какво мислите за Шампионската лига?
- Това е моята мечта. Но фаворитите са обичайните - Интер, Милан, Реал (Мадрид), Челси, Ливърпул, Манчестър Юн и Барселона, която според мен може да играе с цялата фантастична четворка (Роналдиньо, Ето о, Анри и Меси). Достатъчно е само тези зад тях да тичат много.

Какво ще кажете за отмъщението на Рома срещу Манчестър Юн? Английските вестници вече се страхуват от истински ад.
- Този път искам аз да спечеля, и то със 7:0... Таблоидите ги оставяме настрана. Те пишат тези неща, за да продават повече вестникарска хартия.

Кой ще спечели Италия - Франция?
- Ние, но с 1:0. Ще вкара някой от Рома, може би Перота или Де Роси. И после ще се класираме без проблеми на европейското.

Как беше преценен случаят с вашето отказване от националния? Щяхте ли да останете, ако Липи беше треньор?
- От моя страна мисля, че всичко мина добре. Не бих останал дори и с Липи, макар че ми беше мъчно, когато напусна.

Ако Италия има проблеми, бихте ли се върнали за следващото световно първенство в ЮАР?
- Би било много хубаво. Ще кажа ДЕ (б.р. - сбор от "да" и "не")!

Наистина ли мислите, че понеже сте римлянин, не сте се наложили в националния отбор?
- Да. В най-трудните моменти много медии ме съсипваха. Описваха ме като парализиран, готов за инвалидния стол. Това боли много. Но ако бях от Севера...

На Евро 2004 г. наплюхте Поулсен и това донесе критики за нашия футбол. След това дойде и скандалът с уредените мачове. Какво трябва да се направи?
- Лесно е да вдигнем пръст срещу грешките. Истината е, че с този скандал не се промени всичко, което трябваше да се промени. Мнозина все още са си на своите постове.

Монтедземоло (б.р. - шеф на ФИАТ и Ферари) обяви, че шефовете на италианския спорт трябва да се сменят.
- Ще бъде хубаво, но трябва да се променят и правилата.

В Рим има хора, които твърдят, че Рома най-накрая може да прави добри трансфери, защото Моджи вече го няма. Вярно ли е това?
- Изглежда така. Но аз се надявам да става дума само за съвпадение.

Да поиграем на една игра, наречена "Кула": кого бихте спасили измежду Манчини, Анчелоти и Раниери?
- Анчелоти.

Между Моджи и Караро?
- Ще ги хвърля и двамата.

Между Недвед и Ди Канио?
- Трудно е. Ще ги хвърля и двамата.

Между Земан и Спалети?
- Ще ги спася и двамата.

Между Матераци и Канаваро?
- Ще спася Матераци.

РАИ или Медиасет да излъчват футбол?
- Изхвърлям ги, предпочитам Скай.

Готов ли сте да напишете автобиография?
- Като се откажа. Може би ще имам много камъни, които да хвърлям в разни посоки.

Масимо Чекини, La Gazzetta dello Sport


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2007 19:12 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Безспорно един от най-големите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2007 10:43 
Прекратиха допинг разследване срещу Франческо Тоти

Италианската футболна федерация прекрати допинг разследване срещу капитана на Рома Франческо Тоти.
Голмайсторът на "римските вълци" закъсня с 13 минути при даването на уринна проба след мача с Торино на 13-и май. Закъснението бе обяснено, че през това време нападателят е получавал медицинска помощ на оперирания си ляв глезен.

Новината бе оповестена за първи път публично и то направо след решението на италианската федерация да не разследва случая.

Тоти бе разпитван през август от прокурора към НОК на Италия Еторе Тори, занимаващ се с допингслучаите. Тогава нападателят обясни защо е закъснял, а докторът потвърди информацията.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2008 18:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Тоти прибра "Оскар" за италианец №1 в калчото
Изображение
Капитанът на Рома Франческо Тоти получи престижната награда “Оскар дел калчо” за най-добър италианец в Серия А за миналата година. 31-годишният футболист изпревари халфът на Милан Андреа Пирло и съотборника си Даниеле Де Роси. "Много съм щастлив от тази награда. 2007-а година за мен бе най-добрата в моята кариера. Преди две години си счупих глезена преди Мондиал 2006, но впоследствие се преродих. Страдах заради травмата в глезена, но след спечелването на световното първенство станах по-силен от всякога. Вярвам, че мога да стана още по-добър. Сега се надявам Интер да сбърка в първенството и да успеем да наваксаме тези пет точки, които ни делят от тях”, сподели Тоти по време на церемонията в Милано.Тоти взе и “Оскар” като голмайстор №1 за 2007 в Серия А.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2008 18:49 
Offline
Header Team Member
Аватар

Регистриран на: 09 Апр 2007 00:31
Мнения: 1197
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: niki.hristov123
http://www.vbox7.com/play:0ec214ac

Друг клип :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2008 22:48 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Безпорно Най големия според мен Той е моят Идол и когато дойте Италия в България 100% съм на мача

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2008 21:05 
Offline
New Iskar HOOLS
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2007 14:38
Мнения: 903
Местоположение: New Iskar
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: red_star_forever
Цитат:
Тоти: Интер заприличва на Юве

Франческо Тоти се съмнява в почтеността на Интер
Има нещо гнило, защото съдиите бъркат все в тяхна полза, заяви капитанът на Рома

Капитанът на Рома Франческо Тоти не се сдържа след поредната съдийска аванта за Интер и изля мъката си пред медиите. Звездата на римляните призна, че има нещо нередно около реферското отношение към нерадзурите.
- Не искам да атакувам Интер - заяви Тоти. - Не мисля, че клубът има нещо общо с това, което се случва. Футболистите на нерадзурите са много силни и печелят на терена. Но има нещо гнило. В смисъл, че получават мъничко странична помощ. Каквото беше преди време с Ювентус, сега е същото с Интер. Не казвам, че Интер прави това, което вършеше Юве.Нормално е съдиите да правят грешки. Но когато са все в полза на един отбор, започваш да се замисляш.
Интер спечели в неделя срещу Катания с 2:0. Първият гол на нерадзурите бе от явна засада. На всичкото отгоре сицилианците бяха глобени 8000 евро заради ироничните ръкопляскания на публиката по адрес на шампионите след мача. Шефовете на Катания обаче подадоха жалба и искат мачът да се преиграе. Причината е Марко Матераци. Защитникът се писа контузен за мача на националния отбор в сряда, но игра с Катания. Според правилниците в Италия, щом даден играч не може да се състезава за националния тим, значи не може да играе и в следващия мач за клубния. "Искаме само да разберем дали няма две първенства в Италия - едно за Интер и друго за останалите отбори", заяви изпълнителният директор на Катания Пиетро ло Монако.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2008 20:07 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Тоти уронва престижа на италианския футбол

Спортният съд в Италия ще подведе под отговорност капитана на Рома Франческо Тоти за уронване на престижа на италианския футбол. През февруари тази година Тоти заяви, че "Интер е силен отбор, но нещо винаги се случва и това помага на тима да печели".

"Не искам да нападам футболистите на Интер. Те знаят как да печелят на терена. Трудно е да си съдия, но реферските грешки винаги са в тяхна полза", заяви Тоти.

Бившият италиански национал критикува съдията Роберто Розети след равенството на неговия отбор 1:1 срещу "нерадзурите" на 27 февруари в среща от 25-ия кръг в Серия А.

Коментарите за слабото съдийство са свързвани със скандала, който разтърси италианския футбол през 2006 година. Тогава на повечето грандове бяха отнети точки, а титлата на Ювентус бе анулирана.




PS:Всичко в тая Италия май е в полза на Интер... :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Франческо Тоти
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2008 16:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Цитат:
Тоти чукна 32, черпи с пица
Франческо Тоти навърши 32 години днес, но не отпразнува рожденния си ден. Капитанът на Рома не е в настроение, след като е измъчван от травми, а неговия тим е в криза. Повече от 3/4 от тези 32 години Тоти е прекарал в Рома.

Нападателят има 220 гола за римляните и има над 500 мача. Той бе човека, който вдигна шампионската титла на Италия през 2001 г. Днес обаче Тоти е измъчван от травмата в глезена и няма да играе утре срещу Аталанта. Тоти не бе в състава и при загубата с 1:3 от Дженоа в сряда. Треньорът Лучано Спалети открито призна, че това, което липсва на неговия отбор е именно капитана.

Днес Тоти пристигна в базата Тригория без намерение да празнува. Той все пак донесе пица и кока кола, за да почерпи колегите си и треньорското ръководство. След това обаче нападателят не бе в групата, която бе обявена за срещата с Аталанта. Той се прибира у дома при съпругата си Илари и двете си деца, за да отпразнува в най-тесен кръг рожденния си ден.


Чрд Франческо, най великия си, дано ни радваш още дълго :f19:

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Франческо Тоти
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2008 22:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Юни 2008 09:26
Мнения: 57
Отбор: Левски (Карлово)
Skype: voodo_niki
TOTTI FOREVER !!! Най - великият !!!!!!!! Като водя как играе и мноо се надъхвам ;) !!! TOTTI FOREVER !!! TOTTI FOREVER !!!TOTTI FOREVER !!!TOTTI FOREVER !!!

_________________
LEVSKI KARLOVO FOREVER !!!
Изображение

viewforum.php?f=288


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2009 21:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2008 22:53
Мнения: 527
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
страхотен играч е той е най-добрия
а относно за Интер ДА ГО ДУХАТ!!!!!!!!!
FORZA ROMA!!! :f19: :f19: :f19: :f19: :f19:

_________________
Сливен
f14 Шампион
f19


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2009 20:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
да бе ама що съм останал с впечатление ,че обикновенно вие го духате.....

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2009 11:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2008 22:53
Мнения: 527
Местоположение: Сливен
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
не го духаме ние духат го тез смешници

_________________
Сливен
f14 Шампион
f19


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 22 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Интер-Рома 1:3(Перота-45;Матераци-50-д;Тоти-89;Вучинич-90)
Форум: Рома
TOTTI10 4130 19 Апр 2007 06:10
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Рома-Парма-3:0(Тоти-51;Перота-66;Тадей-90)
Форум: Рома
TOTTI10 2613 09 Фев 2007 19:29
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Рома-Сампдория 4:0 (Тоти-21,66;Ферари-71;Панучи-87)
Форум: Рома
TOTTI10 3099 15 Апр 2007 17:43
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Рома:Интер6:2(Тоти-1;Мексес-6;Перота-16;Мансини-30;Панучи-54
Форум: Рома
TOTTI10 5748 10 Май 2007 18:37
от Novkov
Преглежда непрочетените мнения Тоти е носител на ЗЛАТНАТА ОБУВКА!!!
Форум: Рома
TOTTI10 1819 18 Юни 2007 00:50
от spartak forever

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози