bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 09:59




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Фиорентина - Рома 4:1
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 11:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Изображение vs Изображение

Това е мача на сезона за Рома, този мач трябва да даде отговор на въпроса дали ще играем в ШЛ, при победа ще имаме добри шансове, при равен запазваме само теоретични, а при загуба всичко отива на кино.Ето и групата:
2 CHRISTIAN PANUCCI
7 DAVID MARCELO CORTES PIZARRO
10 FRANCESCO TOTTI
11 RODRIGO FERRANTE TADDEI
12 PIETRO PIPOLO
13 MARCO MOTTA
14 FILIPE GOMES RIBEIRO
15 SIMONE LORIA
16 DANIELE DE ROSSI
17 JOHN ARNE RIISE
19 JULIO CESAR BAPTISTA
20 SIMONE PERROTTA
21 SOULEYMANE DIAMOUTENE
22 MAX TONETTO
25 GUILHERME DE MORAIS GUSMAO ARTUR
27 JULIO SERGIO BERTAGNOLI
33 MATTEO BRIGHI
36 RICCARDO BROSCO
38 MARCO D'ALESSANDRO
77 MARCO CASSETTI

Отново пълен лазарет:Сисиньо, Дони, Монтела, Вучинич, Менез, Акуилани, Жуан и Мексес - наказан, има и вероятност и Тоти да не е на линия защото е получил някаква травма на тренировка

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 01:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
абе вече се чудя ако играете с белите орли дали ще ви вкарат по малко от 4 и те??

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Фиорентина - Рома 4:1
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 01:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Fabio_Cannavaro написа:
абе вече се чудя ако играете с белите орли дали ще ви вкарат по малко от 4 и те??

Поне няма от какво да се срамувам, Рома не се държи от мафиот, който купува титли за жалкото си тимче, но това няма да му спечели любовта на феновете, Рома е създадена не за да печели трофеи, а за да радва феновете си, но съм сигурен че ще дойде време когато справедливостта ще възтържествува и вие ще бъдете изхвърлени от Серия А, също както Юве през 2007, тези купени титли ще ви излязат през носа

Иначе действително вече загубихме шансове за ШЛ и догодина ще си играем във втория по значимост европейски турнир, надявам се обаче нашия "специалист" да си замине, защото отбора върви стремглаво надолу, неговото време прилючи

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 02:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
е това ме интерисуваше да чуя ,че не сте създадени да печелите трофей...... и какви претенций имате към нашата мафия , не ви ли е срам че за 2 визити на стадиона ви имаме 8 вкарани гола и 4-5 греди?

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 02:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Fabio_Cannavaro написа:
е това ме интерисуваше да чуя ,че не сте създадени да печелите трофей...... и какви претенций имате към нашата мафия , не ви ли е срам че за 2 визити на стадиона ви имаме 8 вкарани гола и 4-5 греди?

А вас не ви ли е срам че в последните ни 3 визити на вашия стадион винаги играхме срещу 14 човека, такова зверско клане имаше над нас и пак постигнахме 1 победа и две равенства

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 02:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
добре както и да е вие сте на 6-то, 7-мо място , отбор с 3 титли в историята си , и както казваш отбора не е създаван с цел да пе4ели нещо , тоест нямаме за какво да спорим... успех срещу черноморец за интертотото :)

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 10:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Fabio_Cannavaro написа:
добре както и да е вие сте на 6-то, 7-мо място , отбор с 3 титли в историята си , и както казваш отбора не е създаван с цел да пе4ели нещо , тоест нямаме за какво да спорим... успех срещу черноморец за интертотото :)

Да казвам го и не мисля че трябва да се срамувам от това, аз ако избирах отборите по това колко трофеи имат и ако това беше от първостепенно значение за мен, мисля че е напълно ясно че нямаше да съм фен на Рома, но хиляди пъти предпочитам да сме така отколкото като вас, да ви се смее цял свят с тия купени титли, отбора който е 4 пъти поред на Сериа А не е нормално да не е минавал 1/8 финала от толкова много време, морала и честа са над тези трофеи

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 11:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
тея които са купували си получиха заслуженото и им бяха им отнети точки а други бяха пратени в серия б, милан беше наказан а ти много добре знаеш , кой е Берлускони в Италия и едва ли някой ще тръгне да се занимава с него ако нещата са му чисти ! Когато Милан бяха шампиони го правеха по много брутален начин със дузпи в 94 минута всеки мач !
а ние го правим безапелационно , както виждаш вас ви бием с по 4 гола , и добре че спряха второто полувреме защото мача щеше да свърши 0-7, и пак щяхте да пращате факсове на цска (не сте сами), другите лацио и тях няма да ги коментираме 0-3, ювентус нямаха удар към вратата на Сан Сиро, Милан с тях мача до 60-тата минута трябваше да е 5-0 , така че ако сме купили първенстово трябва да сме купили и тея отбори за да играят симулативно, което е доста смешно, това че не можем да минем 1/8 финалите си има явно обяснение и то е че Италия е в криза , както и това че в англия и испания от 4,5 години почнаха да се наливат страшно много пари, направи си справка преди 5 години кой отбор от англия е минавал осминафинала освен ман юнайтед, а може би ако отборите в Италия бяха по конкурентно способни нямаше да отпаднеме на 1/8 финали

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Фиорентина - Рома 4:1
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2009 12:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Не съм убеден в безапелационността на титлата ви, в мача с нас специално ви върза че ни вкарахте от съблекалнята при първата си така, а ние по вина на нашия наставник сме отбор без абсолютно никаква психика и се сринахме, но във втория мач ви надиграхме тотално но съдията ни спря с една абсолютно измислена дузпа, с Юве мисля че изиграхте два равностойни мача, като вие имахте късмет и на "Сан Сиро" има вкарахте повече от нелеп гол, за да победите Милан основна заслуга изигра хандбалното изпълнение на Адриано, а освен това в 6-7 гостувания отново мъжете в черно изиграха основна роля за победите ви, като за някои от тях дори Мауриньо призна.
Иначе в ШЛ не мисля че си много прав, в последните две години ние минавахме 1/8 финала, а тази година отпаднахме на дузпи, Милан преди две години го мина и направи и нещо повече дори, Юве въпреки всички проблеми и контузии отпадна за мен в голяма степен незаслужено, а като говорим за пари мисля че точно вие давате големи суми за трансфери, не се сещам за футболист който много настоятелно да е искан от Интер и да не е преминал там, нямате остра нужда от играч в нито една зона на играта

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Рома
Форум: Рома
skycycle 7668 23 Май 2009 14:46
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Мачовете на Рома
Форум: Рома
TOTTI10 2503 20 Яну 2007 02:18
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Милан - Рома ( 1/2 финал купа на Италия )
Форум: Сезон 2007/2008
SPFC1919 5255 31 Яну 2007 21:48
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Интер-Рома 1:3(Перота-45;Матераци-50-д;Тоти-89;Вучинич-90)
Форум: Рома
TOTTI10 4195 19 Апр 2007 06:10
от TOTTI10
Преглежда непрочетените мнения Рома-Парма-3:0(Тоти-51;Перота-66;Тадей-90)
Форум: Рома
TOTTI10 2653 09 Фев 2007 19:29
от TOTTI10

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози