bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 08:48




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 163 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2007 19:47 
Хенк тен Кате ще поеме Челси

Английският футболен клуб Челси и холандският Аякс стигнаха до споразумение относно преминаването на треньора на тима от Амстердам Хенк тен Кате на "Стамфорд Бридж". Според медиите на острова обаче, първоначално Тен Кате ще бъде записан като асистент мениджър на лондонския клуб.
Преминаването на холандския специалист в Челси бе приключено днес след не особено дълги преговори. Самият Тен Кате, както и Аякс бързо стигнали до споразумение, осланяйки се на факта, че холандците отпаднаха миналата седмица от турнира за Купата на УЕФА от Динамо Загреб след 2:3 на "Амстердам Арина".

Холандските медии пишат също, че Тен Кате сам помолил клуба да приеме офертата от Челси, след като лондончани лично се свързали с него и му предложили да поеме изпадналия в криза гранд.

Вероятният наследник на Жозе Моуриньо имаше да изпълнява още 1 година от договора си. Той пое Аякс веднага след като спечели Шампионската Лига като асистент мениджър на Барселона.

Английските медии коментират, че преминаването на Тен Кате не е учудващо, като наблягат на това, че той и Жозе Моуриньо имат много общо. И двамата са работили в Барселона, и не на последно място - и двамата се славят с доста твърд характер.

Именно здрава ръка е необходима в Челси за задържането на звездите от ранга на Дрогба, Тери и Лампард, които желаят да напуснат клуба след смяната на мениджъра.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2007 10:15 
Рийкард отрича преминаване в Челси

Наставникът на Барселона Франк Рийкард категорично отрече информациите, че ще напусне каталунския клуб, за да се присъедини към бившия си асистент Хенк тен Кате в треньорския екип на Челси. Както е известно, по-рано тази седмица Тен Кате премина при лондончани от Аякс, а слухове веднага свързаха Рийкард с място на скамейката на "Стамфорд Бридж".

След напускането на Жозе Моуриньо световните медии се надпреварваха да прогнозират кой ще замени португалеца на горещия стол, като името на настоящия треньор на Барселона бе най-често спрягано. Аврам Грант, който в момента води сините, почти сигурно ще се окаже временен вариант, докато Роман Абрамович не намери световноизвестен наставник да застане начело на отбора. Неведнъж руският милиардер е заявявал, че иска стилът на игра на Челси да прилича на този на Барселона и затова за начало той доведе Хенк тен Кате, който ще има за цел да разкрие някои от тайните на Рийкард. Именно холандецът с плитките е голямата мечта на Абрамович, според някои издания на Острова, и губернаторът на Чукотка ще направи всичко възможно, за да го привлече на "Стамфорд Бридж".

Самият Рийкард обаче отхвърли възможността да си тръгне от "Ноу Камп". "Нямам нищо общо с трансфера на Тен Кате от Аякс в Челси. Аз съм старши треньор на Барселона и в момента не мисля за нищо друго", заяви Франк пред в. "Марка".


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 15:00 
Кака отрича за Челси

Бразилската суперзвезда на Милан Кака категорично отрече информацията, че може да премине в Челси за сумата от 144 милиона евро. "От вестници разбрах за оферта на Челси към мен. Аз не знам нищо. Не вярвам някой от английския клуб да е говорил с Милан. На мен никой не ми е казвал нищо, като съм сигурен, че е една голяма измислица", сподели 25-годишният бразилец от лагера на "Селесао" преди гостуването на Колумбия.

Кака е кандидат №1 за спечелването на "Златната топка", заедно с Кристиано Роналдо и Лионел Меси.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 15:03 
Челси иска Ван дер Ваарт още зимата

Английският Челси е набелязал звездата на Хамбургер Рафаел ван дер Ваарт, пише германският таблоид "Билд". Силните игри на 24-годишния холандец са хванали окото на ръководството на "сините" и то е готово да извади сериозна сума за подписа на капитана на тима от Хамбург още през януари. Рафа отбеляза в 7 мача поред в Бундеслигата и има общо 13 гола в 22 международни мача за отбора от северното пристанище.

"За мен на този етап съществува единствено Хамбургер. Имаме достатъчно проблеми за решаване, за да мисля за друго. Искам да се концентрирам", категоричен бе Ван дер Ваарт пред "Билд". Това лято германците отказаха оферта от 22 милиона евро на Валенсия, за да задържат своя капитан. Според ръководството на Хамбургер цената на Рафа започва от 40 милиона евро и нито цент по-малко.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 14:47 
Вицепрезидентът на европейския клубен шампион Милан - Адриано

Галиани, твърдо отрече неговият клуб да е получавал оферта от Челси за бразилския полузащитник Кака.
В Англия усилено се шуми, че номинираният от ФИФА за Най-добър играч на годината, може да премине в Премиършип в сделка за сто милиона паунда.

След пресконференцията с клубните спонсори на Милан, която се състоя в понеделник, на въпрос за връзката на Кака с Челси, Галиани заяви: "Мега офертата на Челси е измислица".

"Никой клуб не е питал за Кака, с изключение на Реал Мадрид, на които ние любезно отговорихме, че този футболист не е за продан", добави Адриано Галиани.

Кака, който с 10 гола е топ реализатор за последния сезон в Шампионската лига, беше цел номер едно за мадридския гранд, но "росонерите" упорито отказваха да го остават да напусне клуба.

"Кака ще спази договора си до Юни 2001", каза още Галиани.




Галиани отрича за оферта от Челси за Кака


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 10:30 
Челси взима Ван дер Ваарт само за 1,3 млн. евро

Основната трансферна цел на Челси в момента Рафаел ван дер Ваарт може да дойде на "Стамфорд Бридж" само срещу 1 млн. лири. Това обаче може да стане едва след 18 месеца.

Според специална клауза в договора на холандеца с Хамбургер, след 18 месеца той е свободен да напусне при оферта от нищожната сума 1,3 млн. евро. Това може да накара "сините от Лондон" да не бързат с неговто привличане, а да изчакат изтичането на този период.

От ръководството на германския клуб обаче не са склонни да се разделят толкова лесно с най-ценния си играч и в момента преговарят с него за нов контракт, при който въпросната клауза ще отпадне.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2007 12:49 
Дрогба разкри: Напускам Челси и нищо не може да ме спре


Нападателят от Кот Д'Ивоар и играч на Челси Дидие Дрогба заяви в интервю за авторитетното френско списание "Франс футбол", че иска да напусне Челси и нищо не може да промени решението му.

"Искам да напусна Челси и нищо не може да ме спре в момента. Нещо се пречупи в отбора. В съблекалнята има голям спад на настроението, защото знаем кой предизвика напускането на Моуриньо. Знам, че за следващия сезон в отбора могат да дойдат големи футболисти като Кака и Роналдиньо, но въпреки това нямам желание да остана повече от този сезон", разкри Дрогба

Броят на Франс футбол с интервюто на Дидие Дрогба ще излезе на пазара в петък. Това е първото интервю на Дрогба, в което той казва, че иска да напусне Челси след пристигането си в лондонския клуб през 2004 година.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 18:59 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Челси пожела нападател на Арсенал

Ръководството на лондонския Челси пожела младия нападател на градския съперник Арсенал - Никлас Бендтнер, съобщава "Мирър".

Интерес към тарана, който прекара миналия сезон под наем в Бирмингам, проявяват още европейските грандове Милан и Реал.

Бендтнер е роден на 16 януари 1988 година в Копенхаген, Дания. В състава на Арсенал е от сезон 2004-2005.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 20:28 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Челси най-накрая взе Анелка

Английският гранд Челси привлече в състава си френския нападател Никола Анелка от Болтън за 15 милиона лири, съобщават световните агенции. 28-годишният Анелка подписа договор с лондончани до 30 юни 2012 година.

Французинът има 11 гола за Болтън през този сезон. Той премина на "Рийбок Стейдиъм" през лятото на 2006 година срещу осем милиона лири от турския Фенербахче.

С привличането на Анелка Челси се стреми да компенсира кадровите проблеми в атака. Дидие Дрогба и Саломон Калу са ангажирани в турнира за купата на Африканските нации, който и е от 20 януари до 10 февруари. В същото време Клаудио Писаро и Андрий Шевченко са контузени и "сините" почти нямаха варианти в нападение.

Челси се интересуваше и от българската звезда на Тотнъм Димитър Бербатов, но от Уайт Харт Лейн обявиха, че той не се продава и за да спрат всякакви оферти към него, го оцениха на рекордните 35 милиона лири.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2008 17:33 
Offline
Левскарка до гроб

Регистриран на: 27 Авг 2007 16:48
Мнения: 536
Местоположение: хаджидимово
Отбор: Места 2005 (Хаджидимово)
Skype: gergana.madzhirova
не мислите ли че тоа трябва да му се даде бан вече

_________________
http://zazz.bg/byuser:gerganaa ЗА ВСИЧКИ ПО НЕЩО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НАМЕРИТЕ НЕЩО ОТ ВАШИЯТ ВКУС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 13:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
АВРАМ ГРАНТ: НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ДАЛИ ИГРАЧИТЕ МЕ ХАРЕСВАТ

Мениджърът на Челси Аврам Грант обяви, че не го интересува дали е популярен. Дни след поражението от Фенербахче в Шампионската лига, „сините” имат трудно гостуване на Манчестър Сити в опитите си да останат в борбата за титлата. „Можете да си говорите колкото искате за Жозе Моуриньо или Клаудио Раниери,” каза Грант. „Няма мениджър в света, който да е обичан от всичките си играчи. Всеки един от тях има различно мнение. Не ме интересува.”

„Ако бях се вслушал в тези приказки от септември досега, нямаше да спечелим и половината от мачовете си,” продължи израелецът. „Във футбола толкова много хора непрекъснато казват толкова много неща, че не можеш да слушаш всички. Дори ако спечеля нещо, не мисля, че хората ще спрат да говорят.”

Аврам Грант отговори на критиките на бившия нападател на Челси Матея Кежман, сега играч на Фенербахче, така: „Не знам какво си мисли той. Може би, че Челси няма грешна стъпка в трите години преди мен. Ако искате, го приемете.”

„Знам, че не е лесно, но аз никога не съм търсил лесното в живота,” добави Грант.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 13:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Челси фаворит за Роналдиньо
Английският Челси е в пол-позишън за привличането на звездата на Барселона Роналдиньо, пише каталунският "Ел Мундо Депортиво". Слабите игри и постоянните мистериозни травми на бразилеца са накарали ръководството да осъзнае, че най-правилното решение е трансфер през лятото. Вчера мадридският "Марка" написа, че 28-годишният футболист със сигурност си тръгва от "Камп Ноу" независимо от развитието на настоящия сезон.

"Сините" от Лондон изглеждат най-близо до бившия кавалер на "Златната топка", след като италианският Милан се отказа да се бори за южноамериканеца. Рони пристигна в Каталуня през лятото на 2003 година, а настоящият му контракт е до 2010.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 13:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Абрамович приготви 12 млн. паунда за Роналдиньо
Собственикът на Челси Роман Абрамович е решен да привлече звездата на Барселона Роналдиньо през лятото. Както е известно бразилецът почти сигурно напуска "Ноу Камп" след края на сезона и руският милиардер е готов пръв да даде оферта за него.

Ръководството на Барселона не е никак впечатлено от изявите на Рони през настоящия сезон, чиято форма е далеч от най-доброто, което е показвал през годините. Затова "каталунците" са склонни да се разделят с него дори и на по-ниска цена.

Абрамович вижда в Роналдиньо идеален заместник на Дидие Дрогба, който е на път да си тръгне от Челси през лятото. Затова босът е приготвил 12 млн. паунда за да си осигури неговите услуги.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2008 21:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Апр 2007 00:34
Мнения: 135
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Smirn0FF написа:

Обезобразиха Чех, кърпят го с 50 шева на лицето

Изображение
Цитат:
Националният вратар на Чехия и лондонския Челси Петер Чех ще бъде извън игра до края на сезона, след като съотборникът му Тал Бен Хаим му нанесе ужасяваща контузия на лицето, която се нуждаеше от 50 шева, за да бъде затворена. Израелският бранител сряза устните и брадата на стража с бутонките си по време на тренировка и така прекрати сезона на своя съотборник. Вратарят бе на път да се завърне на терена, след като пропусна осем мача на Челси заради контузия на глезена. Сблъсъкът с Бен Хаим обаче го върна в лазарета за неопределено време. Шефовете на Челси направиха всичко по силите си медиите да не разберат за инцидента, но в крайна сметка медиите на Албиона разпространиха информацията. Лекарите е трябвало да зашият лицето на стража с 30 вътрешни шева и 20 повърхностни.

Както е известно, Чех е единственият футболист в света, който има специално разрешение от ФИФА да играе с предпазна каска на главата заради ужасяващата фрактура на черепа, която претърпя след сблъсък с нападателя на Рединг Стивън Хънт през миналия сезон.


Стража на Челси Петър Чех , определено не му върви последните години , пропуска остатъка на сезона :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 13:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ЧЕХ СИ СЛАГА МАСКА

Вратарят на Челси Петър Чех ще си сложи маска, за да може да се завърне в игра по-рано от очакваното.


Чешкият национал заяви, че няма търпение отново да пази на вратата на Челси и обмисля вариант с лекарите на клуба да излезе в следващия мач на лондончани с маска на лицето.


Почти сигурно Чех ще пропусне мача на Челси срещу Уигън през уикенда, но е възможно той да застане на вратата на „сините” през следващия кръг в Премиършип.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2008 01:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ЧАСОВЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА И С 50 ШЕВА, ЧЕХ ТРЕНИРА ЗА МАЧА С ЛИВЪРПУЛ


Изображение

Петер Чех може сериозно да подсили състава на Челси за предстоящите решаващи мачове от Шампионската лига и Премиършип. Стражът е започнал тренировки само четири дни, след като получи 50 шева в следствие на ужасяваща лицева контузия.


Чешкият национален вратар, който получи разрезни рани по лицето по време на тренировка при случаен сблъсък с бранителя Тал Бен Хаим, изрази надеждата си, че ще може да се подготви за първия полуфинален сблъсък с Ливърпул в Шампионската лига на 22 април.


Първоначалните очаквания бяха, че Чех може да пропусне срещите до края на сезона, но само часове, след като претърпя операция, той бе на линия за персонално занимание с треньора на вратарите.


25-годишният Чех имаше намерение да носи допълнителна маска, с която да предпази шевовете, но може да се окаже, че и по-голяма лепенка ще свърши работа.


„Чувствам се много добре, изглеждам много по-добре, няма подутина, няма проблеми. Възстановяването ми върви добре в момента. Искам да се върна в игра възможно най-скоро”, каза Чех пред „Daily Mail”.


„Мога да тренирам. Проблемът ми е, че не мога да си позволя да влезна в единоборство, но мога да тичам, мога да тренирам и във фитнес салона. Именно това правя в момента и изчаквам разрешението на хирурзите, за да се върна в игра”, добави той.


„Използвам много болкоуспокояващи в момента, така че не чувствам никаква болка”, каза още Петер Чех.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2008 01:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
О’НИЙЛ: ГАРЕТ БАРИ НЯМА ДА ХОДИ В ЧЕЛСИ

Изображение

Мениджърът на Астън Вила Мартин О’Нийл разсея спекулациите свързващи капитана на тима Гарет Бари с евентуален трансфер в Челси през лятото.


27-годишният футболист, който следващия месец ще отпразнува своята 10-та годишнина от дебюта си с екипа на тима от Бирмингам, попадна под светлината на „синия” прожектор, заради множеството спекулации относно бъдещето на Франк Лампард. Слуховете пращат последния в отбор в чужбина.


О’Нийл обаче се опита да разсее информациите, че неговият капитан ще заиграе под ръководството на Аврам Грант през следващия сезон.


„Не знам откъде идват тези истории, Гарет има още две години и малко до края на договора си с нас”, започна спецът.


„И преди, на два пъти, беше свързан с Челси, но никой от „Стамфорд Бридж” не е осъществявал контакт с мен да пита за него”, добави той.


„Гарет е много класен състезател, а откакто си осигури място и в титулярния състав на английския национален отбор, представянето му се затвърди. Това бе много полезно и за самочувствието му”, завърши О’Нийл.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 20:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
РОМАН АБРАМОВИЧ ДАВА 100 МЛН. ПАУНДА ЗА ТРАНСФЕРИ


Собственикът на Челси Роман Абрамович е готов да отдели 100 милиона паунда за привличането на нови играчи през летния трансферен прозорец. В същото време обаче отборът може би ще напуснат около 10 футболисти на лондонския клуб, съобщава Daily Mail.

По информация на източници близки до клуба, Абрамович е доволен от работата на мениджъра Аврам Грант, който през септември миналата година смени на поста португалеца Жозе Моуриньо.

Губернаторът на Чукотка е готов да обнови състава, дори и това да му коства голяма сума пари, която той ще трябва да отдели.


Daily Mail съобщава, че Челси ще претендира за звезди като атакуващия полузащитник на Милан – Кака, нападателят на Барселона Лионел Меси и полузащитника на Байерн Мюнхен Франк Рибери. В същото време отборът може би ще напуснат Дидие Дрогба, Андрий Шевченко, Флоран Малуда, Белети, Писаро, Сидуел и Тал Бен Хаим.

През настоящия сезон Челси има възможността да спечели шампионата в Англия, както и Шампионската лига. В Премиършип тимът се намира на второто място, като изостава на пет точки от Манчестър Юнайтед, а в най-силния европейски клубен турнир „сините” стигнаха до полуфинал, в който ще трябва да мерят сили с Ливърпул.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 20:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ТАЛ БЕН ХАИМ ОПЛЮ СЪНАРОДНИКА СИ ГРАНТ

Израелският защитник на Челси Тал Бен Хаим заяви, че никога не би дошъл в Челси, ако е знаел, че наставник ще стане сънародникът му Аврам Грант.

„Жозе Мориньо е причината да дойда в Челси и ако знаех, че Аврам Грант ще стане треньор, тогава бих подписал с друг клуб”, заяви бившият играч на Болтън.

„Жозе беше този, който ме привлече тук и никой не знаеше, за разговора, който имахме, когато той се опитваше да ме привлече през януари миналата година.”

„Фактът, че докато Жозе беше треньор, изиграх повече мачове и хора, които ме познават знаят, че не бих дошъл тук за да бъда резерва. Знаех, че нищо добро няма да се случи с Челси начело с Грант”, каза още Тал Бен Хаим.

Челси почти загуби шансове за титлата в Англия, след като завърши 1:1 при домакинството срещу Уигън в понеделник, изоставайки на пет точки от Манчестър Юнайтед.

Сините от Лондон могат да спечелят Шампионската лига, където на полуфинала ги очаква Ливърпул.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 20:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ЧЕЛСИ ВАДИ 9 МЛН. ПАУНДА ЗА ТАЛАНТ НА ИНТЕР

Ръководството на Челси хвърли око на младия талант на Интер Марио Балотели.

В момента нападателят на италианския гранд има договор с младежката формация на клуба, но през лятото шефовете на „нерадзурите” имат намерение да му предложат професионален договор.


Според Channel 4, босовете на Челси са харесали изявите на Марио Балотели, който на няколко пъти се появява в игра за мъжкия тим на Интер. Изданието твърди, че лондонският клуб смята да предложи за 17-годишния нападател сумата от 9 милиона паунда.

Преди няколко дни старши треньорът на Интер Роберто Манчини предвеща блестящо бъдеще за Балотели, който вече доби славата на любовник в местните таблоиди. Нападателят се прочу с това, че се среща с 10 години по-възрастната от него красавица Кейла Еспиноза.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
НАЦУПЕНИЯТ ГРАНТ ЗАПОЧНА ДА СИ ПРИДАВА ВАЖНОСТИ


Мениджърът на Челси Аврам Грант не бе от най-разговорливите хора след победата на неговия отбор с минималното 1:0 над Евертън.

Последните дни не бяха от най-щастливите за израелския специалист, като се има предвид, че в медиите отново се заговори за отстраняването му, но въпреки това мениджърът на „сините” реши да отговаря с кратки отговори, може би за да изнерви журналистите, опитващи се да си свършат работата след двубоя.



- Заслужена победа?

- Да.

- Какво в частност ви хареса в играта?

- Доволен съм.

- А в частност, кое точно ви хареса?

- (Дълга пауза) Не знам.

- Успокоихте ли се, че спечелихте мача тук (на Гудисън парк)?

- Да.

- Изглежда сте загубил дар слово след мача. Действително ли сте доволен от показаното или просто от победата?

- И от двете.

- Изглеждате объркан. Има ли някакъв проблем?

- Няма проблеми.

- Искате ли да кажете нещо?

- Не. Добре съм. Нямам какво да кажа.

- Имате ли нещо да кажете на феновете на Челси? Привържениците вярват, че можете да стигнете до титлата, ще им кажете ли нещо?

- Нямам послание за тях.

- Тази победа означава ли, че отново сте в спора за първото място?

- Не знам.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 09:08 
Offline
Левскарка до гроб

Регистриран на: 27 Авг 2007 16:48
Мнения: 536
Местоположение: хаджидимово
Отбор: Места 2005 (Хаджидимово)
Skype: gergana.madzhirova
МОУРИНЬО ПРОГОВОРИ: С АБРАМОВИЧ СМЕ ПРИЯТЕЛИ. ЗАВРЪЩАМ СЕ!



Бившият наставник на Челси Жозе Моуриньо наруши мълчанието си и заяви, че изпитва приятелски чувства към собственика на сините Роман Абрамович. Португалецът също разкри, че през лятото ще се завърне на треньорския пост, но все още не е решил кой отбор да поеме.

„Математически е възможно Челси да стане шампион” – каза Мориньо – „Искам те да спечелят. Да, заради феновете, заради играчите, да, заради приятелите, които имам в клуба и когато казвам приятели, аз включвам и ръководството. Не съм имал проблеми с Питър Кениън или Роман Абрамович. Винаги подкрепям приятелите си.”

„Ще бъде някъде през следващия сезон, още не съм приел нищо, но сега е добър момент за мен по много причини. Не съм контактувал с клубове, те знаят къде съм. Те знаят какъв тип клуб искам, от какво ниво.”

„Ще изчакам правилният момент, когато първенствата завършат, тогава ще се взимат решения, тогава ще съм свободен мениджър, който може да преговаря.”

„Имах няколко добри варианта през този месец, няколко добри отбора и няколко добри държави, но реших да изчакам до началото на следващия сезон”, каза Жозе Моуриньо за случващото се около него.

_________________
http://zazz.bg/byuser:gerganaa ЗА ВСИЧКИ ПО НЕЩО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НАМЕРИТЕ НЕЩО ОТ ВАШИЯТ ВКУС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2008 16:03 
Offline
Левскарка до гроб

Регистриран на: 27 Авг 2007 16:48
Мнения: 536
Местоположение: хаджидимово
Отбор: Места 2005 (Хаджидимово)
Skype: gergana.madzhirova
КАРВАЛЬО: ВСЕ ОЩЕ МОЖЕМ ДА НАПРАВИМ ДУБЪЛ
Защитникът на Челси Рикардо Карвало заяви, че лондончани все още имат отлична възможност да запишат дубъл през този сезон. Възпитаниците на Аврам Грант продължават борбата за титлата в Англия, а във вторник излизат срещу Ливърпул в първи полуфинал в Шампионската лига.


В четвъртък Челси победи с 1:0 тима на Евертън и по този начин намали преднината на Манчестър Юнайтед на върха на само две точки. „Червените дяволи” са обаче с мач по-малко, а на 26-ти този месец предстои сблъсък между двата тима на „Стамфорд Бридж”. Той обаче може да се окаже без особено значение, ако възпитаниците на сър Алекс Фъргюсън запишат успех при гостуването си на Блекбърн днес.


„Победата над Евертън бе много важна за нас, особено след равенството с Уигън (1:1). Знаехме, че нямаме право на грешка и че трябваше да победим”, заяви Карвальо.


„Титлата все още е възможна. Гостуванията на Блекбърн винаги са трудни и се надявам, че Юнайтед ще загубят точки там. Ще бъде трудно да спечелим трофея, тъй като зависи и от Манчестър, но все пак ще видим какво ще стане. Трябва да спечелим всичките си мачове до края, но няма да се предадем. Вярваме, че ще изгубят точки”, изрази увереност португалецът.


„Последния път срещу Ливърпул загубихме на дузпи, а преди това с гол, който никой не видя. Трудно беше да го преживеем”, закани се защитникът.

_________________
http://zazz.bg/byuser:gerganaa ЗА ВСИЧКИ ПО НЕЩО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НАМЕРИТЕ НЕЩО ОТ ВАШИЯТ ВКУС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 10:56 
Offline
Левскарка до гроб

Регистриран на: 27 Авг 2007 16:48
Мнения: 536
Местоположение: хаджидимово
Отбор: Места 2005 (Хаджидимово)
Skype: gergana.madzhirova
ИГРАЧИТЕ НА ЧЕЛСИ: ИЛИ НИЕ, ИЛИ ГРАНТ

Абрамович ще има проблеми за решаване през лятото



Някои от основните футболисти на Челси заплашиха, че ще напуснат клуба, ако мениджърът Аврам Грант остане на поста си и след края на сезона. Те са запознали с намеренията си и собственика Роман Абрамович, който вече търси заместник на израелеца.

Дори Челси да спечели титлата или Шампионската лига, това няма да гарантира мястото на Грант, но със сигурност може да накара Абрамович да помисли. Руският милиардер отдавна мечтае за трофей в Европа и победа над Ливърпул и след това на финала в Москва биха помогнали много на наставника.

Ако Абрамович реши да се придържа към Аврам Грант обаче, почти сигурно Челси ще напуснат освен Дидие Дрогба и Франк Лампард, още Микаел Есиен и Михаел Балак. Това бе намекнато открито от агентите на футболистите.

„Играчите просто не се погаждат с Грант, както и с други хора от щаба му,” заяви добре информиран източник.

Роман Абрамович все още се надява обаче, че парите, които дава на своите играчи, те не биха получавали другаде, и това ще ги задържи в Западен Лондон, независимо кой е треньор.

И Есиен, и Балак обаче са трансферни цели на Реал Мадрид, а „кралският клуб” е готов да харчи много пари и има шанс да съблазни ганаеца и германеца.

_________________
http://zazz.bg/byuser:gerganaa ЗА ВСИЧКИ ПО НЕЩО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НАМЕРИТЕ НЕЩО ОТ ВАШИЯТ ВКУС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2008 22:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
БАЛАК: ИСКАМ В ЧЕЛСИ ДО КРАЯ НА КАРИЕРАТА МИ

Михаел Балак заяви днес, че иска да завърши кариерата си в Челси, информират медиите в Англия.


Немският национал бе е свързван с евентуален трансфер извън „синия” клуб, почти веднага, след като премина на „Стамфорд Бридж” като свободен агент от Байерн Мюнхен през 2006 година.


Въпреки множеството проблеми, които съпътстват престоя на Балак в Челси, футболистът заяви, че обича да играе за „сините” и се надява да остане при лондончани, където в момента прави по 130 хиляди лири на седмица.


На въпрос, дали мисли да сменя клубната принадлежност в бъдеще, Балак заяви: „Това не е част от плановете ми. В момента се състезавам за един от най-големите клубове в Европа.”


„Тук има повече звезди от колкото в Мюнхен и борбата за титулярните места е постоянна. Никога не съм съжалявал, че преминах в Челси – тук се случва всичко, което исках”, коментира още той.


„Когато бях част от Байерн спечелих дубъл три пъти в четири години, а пък често ни отстраняваха на ранен етап в Шампионската лига. Бях загубил мотивацията си да играя силно, за да печелим в Германия. Търсех ново предизвикателство”, продължи Балак.


Откакто премина на „Стамфорд Бридж” Балак не показва най-добрата си форма, като страда и от контузии.


„Когато имаш проблеми, гледаш играта отстрани. Не тренираш, не пътуваш, не играеш. Колкото повече това продължава, толкова по-трудно е след това да се наложиш в тима. Не играх в продължение на една година заради контузията в коляното. Сега вече съм добре, чувствам се във форма и имам голямо желание за игра”, завърши Балак пред „BBC Sport”.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 163 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 80406 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 182201 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 171113 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 152549 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 36195 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози