bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 16:46




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 163 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2009 13:36 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Анчелоти дебютира с победа в Челси

Челси започна с победа лятното си турне в САЩ - част от подготовката на тима за новия сезон. В дебюта на новия си наставник Карло Анчелоти, "сините от Лондон" с лекота надиграха местния Сиатъл Саундърс с 2:0. Головете паднаха още преди почивката и бяха дело на взетия от Манчестър Сити млад нападател Даниел Стъридж и на звездата Франк Лампард. Анчелоти пусна два различни състава във всяко от полувремената, като единствено Лампард остана на терена през всичките 90 минути. В игра не влязоха само Дрогба, Есиен, Калу, Мансиен и друго от новите попълнения Рос Търнбул.

Въпреки горещото време, футболистите на Челси се постараха да не разочароват над 65 000 зрители на "Куест Фийлд" в Сиатъл и започнаха двубоя във високо темпо. В 11-ата минута младокът Стъридж преодоля съперник и с премерен удар от границата на наказателното поле матира Кейси Келър. Стражът на домакините, който има солиден опит във Висшата лига, направи няколко добри спасявания, но беше безпомощен в 34-ата минута, когато Анелка изведе Лампард на удобна позиция и той не пропусна.

Логично беше с напредването на времето англичаните да намалят оборотите, но интересните ситуации следваха една след друга. Истински малшанс преследваше аржентинското острие на Челси Франко Ди Санто, който поне 4-5 пъти се размина с гола, веднъж му попречи и гредата. Домакините също имаха своите шансове, но резервният вратар на Челси Иларио показа класа и запзи мрежата си суха.
ЧЕЛСИ (първо полувреме): Чех; Босингва, Алекс, Тери, А. Коул; Балак, Лампард, Деко, Малуда; Анелка, Стъридж
ЧЕЛСИ (второ полувреме): Иларио; Белети, Иванович, Карвальо, Хътчинсън; Балак (62 - Микел), Синклер, Лампард, Шевченко, Писаро, Ди Санто
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2009 13:38 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Челси готви оферта за Бекъм

Дейвид Бекъм се завърна в ЛА Галакси едва преди няколко дни след престой под наем в Милан, но слуховете за бъдещето му не спират да валят.

Очаква се Бекс да се завърне в Европа, за да си осигури място в състава на Англия за Световното в ЮАР през следващата година. Освен досегашния му отбор Милан, кандидати за крилото са английските Тотнъм и Манчестър Сити.

Самият футболист призна, че ако не се стигне до договорка с „росонерите” би искал да се върне в Премиършип.

Според „Дейли Мейл” обаче Челси също подготвя оферта за суперзвездата. Мениджърът на „сините” Карло Анчелоти иска отново да работи с 34-годишния футболист, с който се познава от общия им период в Милан.

Очаква се най-голяма конкуренция на Челси да окаже Тотнъм. Източник, близък до „шпорите”, заяви: „Хари Реднап винаги е бил голям привърженик на Дейвид, като играч и като човек, особено за начина, по който отново си спечели място в селекцията на Англия. Ако той иска да се върне в Премиършип, клубът със сигурност ще го вземе”.

Бекъм е повече от недоволен от ситуацията в Галакси, след като бе освиркан при завръщането си в петък. Той ще опита да форсира напускането си на клуба, като се оправдае именно с поведението на привържениците.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2009 13:56 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Лампард: Не знам дали Тери ще остане, но той винаги ще е легенда на Челси


Манчестър Сити явно няма да миряса, докато не привлече в състава си защитника на Челси Джон Тери. Въпреки лондончани да са категолични, че капитанът им не се продава на никаква цена, повечето английски медии пишат, че „гражданите" не са се отказали от идеята си да купят Тери и ще атакуват „сините" с оферти до самото затваряне на летния трансферен прозорец. Ръководството на Челси вече отхвърли тяхно предложение на стойност 32 милиона паунда, но се очаква още тази седмица богаташкият Манчестър Сити да подобри офертата си и да сложи на масата 40 милиона или дори малко повече.

Агресивната политика на "гражданите" без съмнение ще засили натиска върху Джон Тери. В подобна позиция миналото лято бе и Франк Лампард. Вторият капитан на Челси, който е близък приятел с бранителя, беше преследван от Интер, но след дълго мислене избра да остане на "Стамфорд Бридж", вместо да последва Жозе Моуриньо в Италия. Сега полузащитникът признава, че не е наясно какво ще прави Тери в бъдеще. Пресата на Острова пък приема това като сигурен знак, че футболистът все пак може да облече екипа на Манчестър Сити. Лампард обаче е категоричен, че дори да предпочете офертата на „гражданите" Джон винаги ще своето място в клубната история.

"Аз не знам какво ще прави той. Бил съм в неговата позиция, имах възможност да напусна миналото лято и отново да играя под ръководството на Жозе Моуриньо, когото много обичам. Но офертата дойде в момент от моя живот, който може би не беше правилният. Цялата ситуация обаче ме затормози психически. Това не беше лесно решение и аз не смятам, че хората биха критикували Джон. Никой не може да му отнеме това, което той е направил за Челси. Той винаги ще бъде легенда. Надявам се и дори съм убеден, че каквото и да се случи, той ще има своето място в клубната история", заяви Франк Лампард.

Най-богатият клуб в Премиър Лийг е готов да плаща на Тери седмична заплата в размер на 200 000 паунда, но Лампард е категоричен, че неговият съотборник и приятел не би си отишъл на "Ийстланд" само заради парите. "Аз познавам добре Джон, той е много почтен човек и парите не са най-важното за него. По-скоро той ще мисли за това кое е правилно за него като футболист и за неговата кариера. Няма никакво съмнение, че Джон Тери е победител", добави Лампард.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2009 14:38 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Абрамович изправя Тери до стената, иска отговор дали капитанът остава

Денят "Х" за бъдещето на Джон Тери наближава. Днес собственикът на Челси Роман Абрамович лети за Калифорния, за да проведе решаващ разговор с капитана на отбора, който е трансферна цел на Манчестър Сити. Лондончани вече отхвърлиха една оферта на "гражданите" на стойност 32 млн. паунда, но според последните слухове на Острова богаташите ще вдигнат мизата до 38 милиона.

Собственикът на Челси пропусна първия мач на Карло Анчелоти на кормилото на отбора в Сиатъл миналия уикенд. Руският милиардер обаче ще бъде на трибуните в Пасадена за контролата срещу Интер на Жозе Моуриньо тази вечер. Абрамович планира да се срещне с капитата Тери, за да обсъдят двамата бъдещето на защитника. Той иска лично да узнае какви са намеренията на 28-футболист, с когото шефовете от "Стамфорд Бридж" не искат да се разделят. От известно време Джон мълчи като риба за това какво иска да прави, въпреки близки до него източници да твърдят, че той предпочита да остане в Челси. Роман Абрамович обаче иска този проблем най-накрая да се разреши, за да не се проваля предсезонната подготовка на Карло Анчелоти.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2009 14:40 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Нападки между Анчелоти и Моуриньо преди Челси - Интер

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти и старши треньорът на Интер Жозе Моуриньо отправиха взаимни нападки преди контролата между двата отбора, която ще се проведе тази нощ в Калифорния. "Не познавам някой Специален. Не искам да се сравнявам с други треньори. Искам да свърша работата по моя начин", заяви Анчелоти. Когато разбра за думите на италианеца Моуриньо отговори: "Аз също не познавам, но познавам треньор, който спечели две поредни титли с Челси след 50 години без титла. Анчелоти не ми е приятел. Той е добър треньор с голям опит и може да се справи добре в Англия".


Жирков дебютира срещу Интер

Крилото на Челси Юри Жирков очаква да изиграе първия си мач за новия си тим утре, когато "сините от Лондон" срещат Интер в рамките на турнира World Football Challenge. Двубоят ще се състои на стадион "Роуз Боул" в Пасадена. Жирков, който пристигна в Челси от ЦСКА (Москва), вече се присъедини към отбора на Карло Анчелоти, но не взе участие в първата контрола от срещу Сиатъл Саундърс (2:0).

"Вече пристигнах в САЩ и дори направих две тренировки с останалите момчета. Чувствам се префектно и се надявам треньорът да ми гласува доверие и да дебютирам срещу Интер", сподели "Руския Роналдиньо".
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2009 00:58 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Ашли Коул: Задължен съм на Жозе Моуриньо

Футболистът на Челси Ашли Коул заяви, че все още се чувства задължен на бившия си наставник Жозе Моуриньо. Тази вечер отборът на Интер и лондончани ще се изправят в контрола един срещу друг, по време на своите турнета в САЩ.

„Много съм му задължен. Той ме взе от конкурентен клуб и ми се довери”, сподели Коул.

Жозе Моуриньо бе много настоятелен при привличането на играча. Битката за закупуването му от Арсенал през 2006 година продължи 18 месеца.

„Не играех много добре при него”, сподели Ашли Коул, който твъди, че не е успял да се отблагодари на своя бивш треньор в Челси, затова продължава да се чувства задължен: „Както казах, не успях да му се отплатя.”
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2009 14:27 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Анчелоти: Пирло е играч на Челси!

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти заяви, че халфът на Милан Андреа Пирло е футболист на английския клуб. Карлето пусна новината, след което пред изненаданите журналисти обяви, че се шегува. В момента треньорът, който изведе Милан до две купи на Шампионската лига, е с Челси в САЩ, където рано тази сутрин лондончани надвиха Интер с 2:0 в контрола. Както е известно, в последно време доста се шуми около евентуалното преминаване на Пирло на "Стамфорд Бридж". Италианският национал играе в Милан от 2001 година.

"Пирло? Няма някаква конкретна ситуация около него. В този момент той е футболист на Челси...все пак знаете, че обичам шегите. Андреа е един мой приятел и страхотен футболист", в настроение бе Анчелоти.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2009 12:35 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Деко: Оставам в Челси, за да покажа на феновете какво мога

Деко е твърдо решен да покаже на феновете на Челси какво може през новия сезон. Роденият в Бразилия португалски национал вкара гол при дебюта си за "сините" миналата година, но серия от контузии го остави извън терена през по-голямата част от кампанията и това създаде усещането, че той не е нужен на отбора. Сега обаче общуването с новия мениджър Карло Анчелоти е убедило нисичкия плеймейкър, че той има бъдеще на "Стамфорд Бридж".

Както е известно Деко беше пред трансфер в италианският гранд Интер, но сделката пропадна. Турският Галатасарай също беше свързван с 31-годишния халф, но той заяви: "Страхотно е, че отново играя. Оставам в клуба, имам договор и ще дам всичко от себе си. Надявам се през новия сезон да нямам травми и да покажа на феновете какво мога. Щастлив съм в Челси. Клубът е добър, атмосферата тук е отлична. Просто имам нужда да играя и да съм здрав."
"Миналият сезон беше труден за мен. Имах много контузии, но вече съм възстановен и искам да мисля позитивно. Разбира се, говорих с Карло Анчелоти, когато той пристигна в клуба. Заедно обсъдихме нещата около играта, какво той мисли за отбора и различни тактики. Най-важното за мен обаче е да започна добре сезона и да задържа това ниво до края на първенството, а не само в началото като миналия сезон. Мисля, че сме достатъчно добри, за да спечелим титлата", добави оптимистично Деко.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2009 12:43 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Карло Анчелоти: Няма да се дам на Сър Алекс и Рафа

Новият старши треньор на Челси Карло Анчелоти предупреди мениджърите на Ман Юнайтед и Ливърпул сър Алекс Фъргюсън и Рафаел Бенитес, че няма да се включи в техните „психо игрички”. Италианецът безстрашно обяви, че тимът му тръгва за титла от Премиършип и трофей от Шампионската лига.

Анчелоти, който през миналата година влезе в остри полемики с мениджъра на Интер Жозе Моуриньо, заяви, че вече е кален в битките достатъчно, за да се справи с Фърги и Рафа. Специалистът смята, че е свикнал да работи под напрежение и не се притеснява да постави високи цели за момчетата си.

„Няма да е лесно, но ще се опитаме да вземем Премиършип или Шампионската лига, или и двете,” каза Анчелоти.

Относно психо атаките преди всеки мач между мениджърите, той обясни: „Такива неща има по целия свят, абсолютно същите. Ще кажа само това: малките неща притесняват само малките умове. Мен не ме тревожат. Имах вече такива преживявания с Моуриньо. Но не ме притеснява.”

„Мисля само за това как да подготвя отбора, за да побеждава съперниците си, за да побеждава Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Арсенал,” продължи Карло. „Уважавам всички тях. Знам, че английското първенство е много силно, и аз искам да го спечеля. Но не само Висшата лига. И в Европа ние искаме да побеждаваме.”
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2009 14:26 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Тери все по-близо до Ман Сити

Немислимото в началото е на път да стане факт – капитанът на Челси Джон Тери е все по-близо до трансфер в Манчестър Сити. През изминалата нощ е имало нови преговори между двата клуба, които най-вероятно ще се споразумеят за 35 милиона паунда, което ще счупи британския трансферен рекорд.

Други ново попълнение на „гражданите”, Емануел Адебайор също смята, че в най-скоро време Тери ще го последва на „Ийстланд”.

„Мисля, че има голяма вероятност Джон да дойде при нас. Преди 6 месеца хората не вярваха, че Карлос Тевес или аз ще играем тук. Дойдохме в Манчестър Сити, за да бъде голям клуб. Защо Джон да не бъде накаран да дойде също”, пита голаджията.

Новият мениджър на Челси Карло Анчелоти на няколко пъти заяви, че Тери остава в отбора. Същото бе и мнението на Дрогба, който бе попитан, дали ще стане капитан, ако Тери премине в Сити: „Той няма да си тръгне. Той е нашият капитан. Има само един капитан”, обясни котдивоарецът.

В същото време обаче самият бранител все още не е заявил ясната си позиция, което подклажда слуховете. В понеделник Челси се прибира в Англия след турнето си в САЩ. Бъдещето на Тери ще трябва да бъде решено в следващата седмица.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2009 14:28 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Анчелоти: Много ми харесват английските закуски :razz:

Карло Анчелоти все още се адаптира към живот извън комфортната си зона. Всеки ден носи ново изживяване за него, откакто прекъсна връзката с Милан, за да поеме Челси. "Нямам проблеми с английската храна. Има много, много, много хубави закуски. Бекон и яйца, а в Италия сутрин сме само на кафе и кифла. Опитах йоркшъркси пудинг и е много добър", споделя Анчелоти мнението си за английската храна.

Наставникът, роден и отгледан в Реджилио - малък фермерски град в сърцето на район, известен с производството на сирене, бе подмамен от Роман Абрамович. И както се казва в любимия на Карло филм "Кръстникът" - той получи оферта, която не можеше да откаже. Неговата задача е да направи Челси отбор с идентичност. "Това ми казаха, че трябва да бъде целта ми", обяснява той. "Дали ще купим играч за много пари не е важно. Важно е да е играч, който иска да играе по правилния начин. Искам да градя за дълъг период, защото тимът има солидни основни. Много добри играчи, страхотни съоръжения и много професионален щаб. Мисля, че има възможност да градя и да остана тук много години", допълва той.

"Да отидеш в нов свят, където се говори друг език, не е лесно. Така, но изборът ми не е толкова смел. Наистина, Милан има история, дългогодишни традиции, а Челси е нов клуб, но също с история. Дадоха ми книга за клуба, която прочетох задълбочено, но все пак Челси е млад клуб - новият Челси, под ръководството на Абрамович, с млади ентусиазирани хора", споделя италианецът.

Началото за Анчелоти е повече от оптимистично за лондончани, които спечелиха първите си три контроли срещу Сиатъл Саундърс, Интер и Милан. Карло, чийто любими филми са за мафията, не мисли да се занимава с психологически битки с конкурентите си Алекс Фъргюсън и Рафаел Бенитес, въпреки че в Италия му се наложи да се разправя с Жозе Моуриньо. "Това се случва навсякъде по света, абсолютно еднакво е. Аз ще кажа: малките неща тревожат малките умове. Не ме вълнува. Случи се нещо малко с Моуриньо, но не беше нещо, което ме тревожи. Това, от което се вълнувам, е да подготвя отбора да побеждава конкурентите ни, да побеждава Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Арсенал", коментира още специалистът.

Изображение


Анчелоти: За Челси е важно да има гръбнак от англичани

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти е убеден, че клубът трябва да разчита повече на английски играчи, които да бъдат гръбнака на отбора. Именно заради това той смята са се довери на Лампард, Тери и Ашли Коул, около които ще гради футболната си философия.

"В този отбор има великолепни футболисти. Харесва ми обстановката, качествата на играчите, както и техния дух. Над всички обаче поставям англичаните в тима. Лампард, Тери и Ашли Коул са гръбнака на отбора. Харесвам също така Дрогба и Чех, които също са много силни характери. Когато разполагаш със силни английски футболисти е много по-лесно да изградиш идентичност на тима, заради невероятната им борбеност. Целта ми е да подобрявам отбора постепенно и да разчитам на основите, които са поставени досега. Клубът разполага с чудесни футболисти, великолепна база и добри професионалисти, така че не виждам приичина защо нещата да не се получат. За мен Милан остава в историята. Челси е новият ми отбор и искам да пиша история и тук", заяви Анчелоти.

Наставникът разкри и някои любопитни факти от отношенията си с играчите и по конкретно от това как очаква те да се обръщат към него.

"Харесва ми да ме наричат шефе, но се случва да ми казват и Карло. В Италия пък най-често ме наричаха мистър. Това обаче не е толкова важно. По-важно е да има дисциплина. Аз имам свои провила и държа да бъдат спазвани. Уважавам играчите и се надявам и те да ме уважават. А ако искат да ми казват Карло, това не е никакъв проблем", заяви Анчелоти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2009 14:04 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Анелка: Манчестър Юнайтед няма да печели трофей без Роналдо

Френският нападател на Челси Никола Анелка заяви, че Манчестър Юнайтед няма да печели така трофей, както през последните две години и затова основна причина ще бъде раздялата с Кристиано Роналдо и Карлос Тевес.

„Не смятам, че Юнайтед ще бъдат толкова силни през този сезон, защото Роналдо и Тевес си тръгнаха. Това ни дава повече шансове на нас”, разкри французинът.

„Юнайтед загуби двама големи футболисти и сега смятам, че ние сме по-силни и трябва да триумфираме”, добави Анелка.

„Смятам, че имаме по-добри шансове, но със сигурност борбата за титлата и през този сезон ще бъде много трудна. Всички отбори са силни, а аз смятам, че и Манчестър Сити ще се включат в битката”, каза още нападателят.

„Мисля, че аз и Дрогба можем да бъдем много добри партньори. Разбираме се чудесно на терена. Искам да играя с него и да вкарваме много голове”, завърши Никола Анелка.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2009 14:06 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Джон Тери проговори: Оставам в Челси

Изображение

Капитанът на Челси Джон Тери сложи край на спекулациите около своето бъдеще, като самият той потвърди информацията, която бе обявена от пресслужбата на клуба, че остава на „Стамфорд Бридж” и през следващия сезон.

„Имаше много спекулации около моето бъдеще и аз искам да обяви, че съм изключително верен на Челси и винаги ще бъда”, сподели бранителят.

„Карло Анчелоти и останалата част от ръководството на клуба ми даде ясен знак, че няма да ме продадат за нищо на света и искат да остана в отбора, което значи много за мен”, заяви капитанът на Челси.

„За мен лично никога не е имало възможност да напусна Челси, а смятам, че нещата ще продължат да бъдат същите и занапред. Затова не смятах, че е необходимо да говоря по повод спекулациите свързващи ме с Манчестър Сити по-рано”, добави английският национал.

Джон Тери обяви, че иска до края на своята кариера да продължи да играе в Челси и да води отбора като капитан.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2009 14:07 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Абрамович прави Тери най-скъпо платеният футболист в Челси

Собственикът на Челси Роман Абрамович ще направи капитана на лондончани Джон Тери най-скъпо платеният футболист в клуба.

Очаква се до дни Абрамович да предложи нов договор на Тери, като седмичната заплата ще бъде повече от 150 хиляди паунда на седмица, което означава, че бранителят ще получава от Франк Лампард.

Сериозен интерес към Тери проявя Манчестър Сити, като гражданите предложиха 250 хиляди паунда на седмица на 28-годишния футболист, но както стана ясно той ще продължи да играе за Челси и през следващия сезон.

Според информациите на Джон Тери ще му бъде предложен нов петгодишен договор, който ще го обвърже с Челси до 2014 година, когато той ще бъде на 33 години.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2009 21:52 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Отхвърлиха жалбата на Муту срещу Челси

Спортният арбитражен съд отхвърли жалбата на румънския нападател Адриан Муту срещу решението, което го задължава да заплати 17,17 милиона евро компенсация на Челси.

Миналата година ФИФА нареди на Муту, който в момента играе за Фиорентина, да заплати въпросната на лондончаните за нанесени щети и уронване на престижа на клуба.

Договорът на румънеца бе прекратен, след като бе той даде положителен допинг тест за кокаин, като той обжалва решението.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2009 21:54 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Пирло казва „ЧАО” на Милан и „ЗДРАВЕЙ” на Челси

Андреа Пирло е изиграл последния си мач за Милан и според медиите в Италия ще се присъедини към Челси за началото на новата кампания другата седмица.


„Corrriere dello Sport”, че на базата на Милан във Вия Турати сделката трябва да бъде финализирана.


Все още не е ясно каква сума ще приберат „росонерите” за играча, но изданието твърди, че става дума за около 21 милиона лири, които ще бъдат изплатени за две години.


Перуанският нападател Клаудио Писаро може също да се превърне в част сделката. Това ще задоволи наставника на Милан Леонардо, който отчаяно търси нов нападател. Изглежда, че Писаро ще се превърне в отговор на тази задача.


Очаква се Пирло да подпише тригодишен договор, на стойност 2,1 милиона лири на година.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2009 21:56 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Официално: Муту трябва да плати над 17 милиона евро на Челси

Румънският национал Адриан Муту трябва да плати колосалната сумата от 17 173 990 евро на Челси заради непрофесионално отношение, довело до дисциплинарното му уволнение от английския клуб. Това е крайното решение на спортния касационен съд в Лозана (КАС) по иска да разгледа спора. Муту обжалва решението на УЕФА по този въпрос, но загуби делото и на тази инстанция.

Както е известно, Челси уволни дисциплинарно Муту заради това, че е употребявал кокаин. ФИФА отне състезателните права на румънския национал заради това, че даде положителен резултат на проби за наркотици. Нападателят премина в Ювентус след сканадала, но Челси претендира за сумата от над 17 милиона евро, които Муту е трябвало да вземе до края на договора си с тях.

Адвокатът на румънския футболист Кристиан Сарбу твърдо заяви, че войната не е загубена и ще продължат с обжалването. "Продължаваме нашата борба. Предстои ни нов граждански процес", зарече се юристът.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2009 13:07 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Пирло се договори с Челси

Ръководството на Милан е на път да продаде след Кака другия си основен плеймейкър в тима. Андреа Пирло е на крачка от преминаване в Челси, твърдят медиите на Апенините. Мениджърът му Тулио Тинти прекарал два дни в Лондон, за да оформи последните детайли с Челси, след като вече се е договорил за четиригодишен контракт на футболиста на стойност шест милиона евро на сезон. Пирло взима почти същата сума и в Милан.

Самият играч бил обявил пред свои приятели от Интер след мача между двата тима в Бостън, че е последното дерби в неговата кариера.

Милан искат в замяна 18 милиона евро, като отказаха първата оферта на лондончани, която бе малко над осем милиона евро плюс Клаудио Писаро, както и английския национал Майкъл Мансиен.

Мениджърът на "сините" Карло Анчелоти прекара осем години заедно с италианския национал в Миланело, като Пирло бе основна част от тактиката му при "росонерите", където спечелиха всичко.
Именно Анчелоти уверил Роман Амбрамович да инвестира в халфа и да го доведе на "Стамфорд Бридж".
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2009 04:26 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Берлускони не знаел нищо за трансфер на Пирло в Челси

Президентът на Милан Силвио Берлускони призна, че е изненадан от информациите, че Андреа Пирло е пред трансфер в Челси.

Италианският национал е трансферна цел на „сините” през цялото лято, въпреки че все още няма официална оферта.

Пристигането на „Стамфорд Бридж” на Карло Анчелоти засили слуховете, тъй като е известно, че специалистът е голям почитател на играта на Пирло.

Според информации в италианската и английската преса в събота, самият Пирло е поискал да бъде трансфериран в Челси, но Берлускони от своя страна не показва индикации за подобен трансфер.

„Не знам нищо”, призна президентът. „Не съм говорил с (генералния мениджър Адриано) Галиани. Разбрах за това единствено от журналистите и съм изненадан”.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2009 12:42 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Изображение - Изображение - 2:2
1:0 J. Kebe 38'
2:0 S. Davies 45'
2:1 S. Kalou 89'
2:2 A. Pearce (o.g.) 90'


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2009 15:05 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Челси вдига офертата за Пирло

Ръководството на Челси е вдигнало офертата към Милан за Андреа Пирло на 16 милиона лири. Друго предложение от страна на „сините” към италианците са 10 милиона лири плюс Кладио Писаро.

„Предложените 7 милиона лири плюс Писаро за Пирло, не задоволяват Милан”, заяви вицепрезидентът на „росонерите” Адриано Галиани пред „Sky Italia” за предишната оферта отправена от „Стамфорд Бридж”.

В следствие на публичното изявление на Галиани, мениджърът на Челси Карло Анчелоти се е обърнал към собствениците на Челси, с молбата да повишат офертата за 30-годишния полузащитник.

Така, според медиите както в Италия, така и в Англия, английският тим е готов да предложи 16 милиона за Пирло, или 10 милиона плюс Писаро. Според изданията, от Милан ще се разделят с футболиста си на драго сърце, но при подходящите финансови условия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 02 Авг 2009 16:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
spartak 1919 написа:
Изображение - Изображение - 2:2
1:0 J. Kebe 38'
2:0 S. Davies 45'
2:1 S. Kalou 89'
2:2 A. Pearce (o.g.) 90'


Челси ми го сложиха с тоя хикс :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009 10:46 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Ашли Коул подновява договора си с Челси

Изображение

Левият бранител на Челси Ашли Коул е готов да обвърже бъдещето си с клуба, след като според информация на „Sunday Mirror”, бившият футболист на Арсенал ще подпише нов петгодишен договор с тима от "Стамфорд Бридж".

Според изданието, двете страни са стиснали ръцете си след продължителни двумесечни преговори.

Самият Коул ще получи и увеличение на седмичното си възнаграждение, наброяващо 100 хиляди английски паунда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009 10:47 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Анчелоти: Моуриньо не ми е приятел

Новият мениджър на Челси Карло Анчелоти се радва на успешна предсезонна подготовка с новия си отбор Челси. Италианецът имаше шанса да се изправи в контрола срещу Жозе Моуриньо и неговия Интер. В нея „сините” от Лондон победиха с 2:0 и така Анчелоти донякъде си върна за провала на Милан през миналия сезон.

Изненадващо, Татко Карло заяви, че той и Специалния не са приятели: „Той е един от моите колеги, но не ми е приятел”, разкри той пред „Сънди Таймс”.

„Може би след време, когато и двамата сме приключили кариерите си, тогава можем да говорим и да си спомняме предизвикателствата, пред които сме се изправяли. В момента, той е само мой колега и аз имам респект към него”.

Анчелоти обърна вниманието и на ситуацията около Джон Тери, който е обект на голям интерес от страна на Манчестър Сити и Интер. Въпреки това обаче според специалиста капитанът на Челси ще остане на „Стамфорд Бридж”.

„Не познавам Тери много добре, работили сме заедно твърде малко, но аз знам, че той ще остане с нас. Той е лидерът на Челси, символът. Никога няма да напусне за пари”, обясни Анчелоти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2009 11:16 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
Блекбърн привлече нападател от Челси

Блекбърн Роувърс официално оповести привличането на нападателя Франко Ди Санто от Челси. Футболистът преминава на Иууд парк под наем до края на есенния дял от шампионата, като в договора има клауза за удължаването на този период до края на сезона.

20-годишният Ди Санто взе участие в лятната подготовка на „сините” от Лондон и дори записа попадение при победата с 2:1 над ФК Америка. Очаква се официалният дебют на Ди Санто с фланелката на Блекбърн да бъде в сряда срещу шотландския Хибърниън.

Аржентинският младок записа 16 мача за Челси през изминалия сезон, като във всички случаи влизаше като резерва. Съставът на Сам Алърдайс остана с ограничени опции в атака след продажбата на Роке Санта Крус и Мат Дербишър и привличането на Ди Санто определено е добра новина за специалиста, въпреки малкия опит на нападателя във Висшата лига.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 163 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79325 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180556 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169520 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 150807 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35548 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози