bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 17:29




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 163 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Новини
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 14:05 
Всичко свързано с Челси


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 14:06 
Руският милиардер Роман Абрамович, собственик на английския футболен гранд Челси, обяви, че клубът ще намали разходите си за трансфери през следващите години.

"Стратегията ни е да изграждаме млади футболисти чрез нашата академия, в която инвестирахме много, и се надяваме, че това ще даде резултат. В бъдеще ще харчим доста по-малко на трансферния пазар", каза Абрамович.

Босът на "сините от Лондон" е дал едва няколко интервюта, откакто стана собственик на Челси през 2003 година. Руснакът призна, че не може да понася, когато отборът му губи.

"Нещо, което наистина ме разочарова, е когато Челси губи. Не мога да го понеса", заяви Абрамович.

Той подчерта, е особено горд с 2005 година. Тогава Челси спечели първата си титла във Висшата лига от 50 години.

"Първата ни титла във Висшата лига, беше невероятно щастлив момент и мога да говоря за него векове. Радостта за феновете на Челси е огромна, те чакаха тази титла цели 50 години. Аз самият бях много щастлив, защото победата направи и много други хора радостни. Да виждам това ме караше да се чувствам щастлив", призна Абрамович.

Скептиците се чудят докога руският богаташ ще има интерес към Челси и дали в един момент няма да зареже клуба. Абрамович обаче твърди, че е фен, но от малко по-различен тип.

"Хората, които ме познават, казаха, че ще спечеля една или две титли и след това няма да имам желание да се занимавам повече. Истината е, че този сезон съм доста по въодушевен отколкото миналия. Преди всеки мач се вълнувам. Трофеят накрая е по-малко ценен, отколкото пътя към него", смята Абрамович.

Руснакът каза, че уважава мениджъра Жозе Мауриньо, но двамата не са в особено близки взаимоотношения.

"Не сме в приятелски отношения, но все пак поддържаме достатъчно добър контакт. Уважавам го много", добави милиардерът.

топспорт


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 14:10 
Челси е фаворит в турнира "Карлинг Къп"

24 декември 2006 | 11:56 | Агенция "Фокус"

Лондон. Челси е фаворит в турнира "Карлинг Къп" според водещия световен букмейкър "Sportingbet". Залози за триумф на тима на Абрамович се приемат при коефициент 1,61. Шансовете на Ливърпул и Тотнъм са оценени с по 5,00, а тези на Арсенал с 9,00. Абсолютен аутсайдер е сензацията в турнира Уикъмб с коефициент 51,00. Както е известно на полуфиналите ще играят Уикъмб - Челси и победителят от отложения четвъртфинал Ливърпул - Арсенал срещу Тотнъм. Първите мачове са на 9 и 10 януари.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 14:11 
Челси е фаворит за нова титла в първенството на Англия според водещия световен букмейкър "Sportingbet". Залози, че тимът на Абрамович ще триумфира във Висшата лига се приемат при коефициент 1,60. Шансовете на Манчестър Юнайтед са оценени с 2,25, а тези на Арсенал и Ливърпул с по 67,00.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2006 16:57 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Нападателят на Челси Дидие Дрогба счита, че в момента е най-добрият футболист в Англия. Това футболистът от Кот д'Ивоар заяви в интервю за "The News of the World". Дрогба смята, че заслужава най-много званието за №1 във Висшата лига на Англия през този сезон. "Ако този приз не ми бъде присъден, аз ще бъда крайно разочарован. Не се хваля, а просто констатирам факти: в момента никой в Англия не играе по-добре от мен. Намирам се в най-добрата форма в моята кариера. Дали съм най-добрият футболист в света? Това не го казвам, но е възможно и да е така", твърди нападателят на Челси пред изданието.


Е на това му викам аз самочуватвие . Поне да беше прав


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 10:53 
Мениджърът на Челси Жозе Мауриньо заяви, че Порто от 2003-а година е най-добрият отбор, който е ръководил. Както е известно сегашният тим на португалския специалист и бившият му такъв ще се срещнат на осминафиналите в Шампионската лига в края на февруари.

Интересно е, че Мауриньо не посочи за номер едно тимът на Порто, спечелил Шампионската лига през 2004-а, а този, който триумфира с купата на УЕФА година по-рано.

"Моят най-добър отбор бе Порто от пролетта на 2003-а година. С него спечелих купата на УЕФА. Не си спомням такава прекрасна защита, каквато имаха синьо-белите преди три години и половина.

Тази група от играчи изигра ключова роля при спечелването на
трофеите и 50 процента в основата на доброто представяне на Португалия на Евро'2004 и Мондиал'2006. Днешният Челси превъзхожда много силни състави, тъй като разполага с по-добри футболисти, но като отбор Порто нямаше равен", каза португалският специалист.

Мауриньо подчерта, че спечелването на двете шампионски титли не е било никак лесно, а освен това е имало отражение на представянето в европейските клубни турнири.

"Смятам обаче, че ако продължим да работим усърдно, ще имаме успех и във Висшата и в Шампионската лига. С играчи като Макелеле, Есиен, Лампард и Балак в средата на терена можем да доминираме над останалите отбори", подчерта той.

topsport


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 12:58 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Капитанът на Челси Джон Тери ще пропусне четвърти пореден мач на своя тим, поради контузия в гърба, съобщава “The Mirror”. Днес възпитаниците на Жозе Моуриньо посрещат състава на Рединг в мач от 20-ия кръг на Висшата лига. Карло Кудичини ще бъде заместен на вратата от португалеца Иларио, докато Джо Коул продължава да се възстановява от фрактура на крака.
Бранителят на Рединг Ибрахима Сонко и халфът Стивън Хънт преминаха успешно медицинските тестове и ще бъдат на линия за мача. Нападателят Дейв Китсън, който претърпя операция и крилото Боби Конви, който е с контузия в коляното пропускат двубоя. Мачът започва в 15:00 часа българско време, а рефер е Алън Уайли.
Вероятни състави:
Челси: Иларио, Буларуз, Карвальо, Есиен, Ашли Коул, Макелеле, Лампард, Балак, Робен, Калу, Шевченко.
Рединг: Ханнеман, Мътри, Ингимарсон, Сонко, Шори, Литъл, Сидуел, Хънт, Харпър, Сеол, Дойл.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 18:34 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Новакът в Премиършип Рединг успя да измъкне точка при гостуването си на Челси, след като мачът от 20-я кръг на английската Висша лига завърши 2:2. Дидие Дрогба отбеляза дежурния си гол в 38-та минута, когато при изпълнение на корнер надскочи Сонко и заби топката в мрежата на Рединг. В 67-та минута нападателят на “Кралските поданици” Лирой Лита се възползва от отпускането в състава на Моуриньо и с ефектен плонж изравни резултата. Дидие Дрогба, обаче отново изведе домакините напред 5 минути по-късно. 4 минути преди края влезлият като смяна Ашли Коул изчисти нескопосано топката и тя рикошира в тялото на Микаел Есиен и влетя в мрежата на слисания Иларио. До края “сините” упражниха силен натиск, но той не даде резултат и така двата тима си разделиха по точка. След това равенство Челси остана на точка зад лидера Ман Юнайтед, Рединг пък запази деветата си позиция с актив от 27 точки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 23:38 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Шампионът на Англия Челси ще трябвада се справя известно време без капитана си Джон Тери. Това обяви лично мениджърът на тима Жозе Моуриньо пред “Скай Спортс” след срещата с Рединг завършила 2:2. Тери има проблеми с травма в гърба и не е играл за сините от 13 декември. “Не знам кога ще мога да използвам Тери. От лекарския щаб ми казаха, че може да се наложи той да бъде опериран. Не мога да кажа колко още ще отсъства. Може да са три дни, три седмици или три месеца”, заяви Моуриньо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Дек 2006 10:13 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Десният защитник на Манчестър Сити Мика Ричардс е на път да премине в Челси за 18 милиона английски лири, пише вестник “Сън”. Младата английска звезда е сред приоритетните трансфери на мениджъра на шампионите Жозе Моуриньо. Защитата на Челси, без контузения капитан Джон Тери, допусна 6 гола в 3 мача, което доведе до изоставане на 4 точки от Манчестър Юнайтед на върха в Премиършип. 18-годишният Ричардс не иска да напуска Сити, но клубът му се нуждае от парите, които би получил за него, ако го продаде по време на зимния трансферен прозорец през януари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Дек 2006 05:18 
“Independent”: Джон Тери извън игра за три месеца

Изображение

Капитанът на Челси и на английския национален отбор по футбол Джон Тери ще бъде извън игра за три месеца. Това съобщи за “Independent” професор Ангъс Уолъс, най-добрият експерт по контузии на спортисти в Англия и човекът, който Английската футболна асоциация избра, за да направи последен преглед на Уейн Рууни преди световното първенство в Германия това лято. Както е известно, Тери беше опериран вчера от дискова херния и въпреки че хирургическата интервенция е минала успешно, той ще може да играе едва в края на сезона. “В повечето случаи възстановяването от подобни травми продължава три месеца. Що се отнася до Тери той ще е готов за игра в края на сезона”, заяви Уолъс. Въпреки че операцията при подобни контузии е определяна като обикновена, при Тери са настъпили усложнения, тъй като травмата е била диагностицирана твърде късно


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Дек 2006 05:19 
Дрогба: Готов съм да играя в защитата на Челси

Изображение

“Готов съм да играя в защитата на Челси”. Това заяви най-резултатният нападател на “сините” за настоящия сезон Дидие Дрогба пред клубната телевизия “Chelsea TV”. Изненадващото изказване на национала на Кот д’Ивоар е направено във връзка с проблемите на тима на Жозе Моуриньо в отбрана, особено след операцията, която претърпя капитанът Джон Тери. “Не обичам да играя като централен защитник, но съм готов да го сторя за доброто на отбора, тъй като напоследък имаме проблеми (бел. “Фокус” в последните си три срещи лондончани допускат по два гола). Трябва да поправим грешките си. Нямаме право да оставяме другите отбори да си мислят, че срещу нас е лесно и че могат да спечелят”.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Дек 2006 10:14 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Само ден, след като капитанът на Челси Джон Тери беше опериран стана ясно, че още един футболист на “сините” от Лондон ще легне под ножа, пише “The Sun”. Става въпрос за английския национал Джо Коул, който не е успял да се възстанови от фрактура на крака след едномесечна терапия. 25-годишният полузащитник получи травмата при равенството с Манчестър Юнайтед 1:1 на “Олд Трафорд” миналия месец. Според първоначалните прогнози Коул трябваше да почива до Нова година, но той все още носи специален ботуш, който предпазва контузения му крак и не е способен дори да тича. В лагера на шампиона на Англия се страхуват, че травмата ще извади Коул от игра най-малко за два месеца. “Не знам дали операцията е най-добрият вариант. Според някои лекари е така, но според други най-добре е да се изчака костта да заздравее. В момента не мога да кажа колко време Джо Коул ще бъде извън игра”, заяви мениджърът на Челси Жозе Моуриньо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 15:06 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Изображение Капитанът на Челси Джон Тери ще пропусне финала на финала на "Карлинг Къп" с Арсенал, съобщи ВВС. Това заяви наставникът на „сините” Жозе Моуриньо след края на 1/8-финалната среща от Шампионската лига срещу Порто (1:1).

Футболистът се контузи още в 5-та минута на двубоя. Според мениджъра на Челси все още не ясно колко време Тери ще отсъства, но със сигурност отпада от финала на "Карлинг Къп", като неговото място ще бъде заето от Есиен.

„Всички си даваме сметка, че това е много лошо. Той контузи своя глезен и не беше никак щастлив, че трябва да напусне игра. Ситуацията в момента е много неприятна”, каза португалският специалист.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2007 15:22 
Дрогба и Джо Коул се разминаха с наказания от ФА
Английската асоциация прецени, че няма основания за санкции
Английската футболна асоциация взе решение да не наказва футболистите на Челси Джо Коул и Дидие Дрогба за участието им в инцидентите след двубоя с Тотнъм за Купата на Англия.

Двамата се опитаха да защитят съотборника си Франк Лампард, който бе нападнат от привърженик на "шпорите" след мача. По първоначални данни Дрогба е опитал да настъпи въпросния фен, след като вече е бил усмирен от стюардите.

"Изгледахме внимателно предоставените ни видеозаписи и не видяхме нищо уличаващо двамата играчи.

Затова решихме да не предприемаме никакви дисциплинарни мерки срещу тях", заяви представител на ФА. Ако бяха обявени за виновни, Коул и Дрогба щяха да бъдат наказани поне за три мача.

От Топспорт.бг


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 15:26 
Мориентес няма да играе срещу Челси

Палма де Майорка. Нападателят на Валенсия Фернандо Мориентес няма да играе за “прилепите” срещу Челси в четвъртфинала от Шампионската лига, който ще се състои на 4 април, информира мадридският спортен всекидневник ”Марка”. Футболистът на испанския национален отбор си извади рамото в евроквалификацията срещу Исландия (1:0). Според лекаря на "Ла фурия" Хенаро Борас, Мориентес ще е извън игра за около 3-4 седмици, като в първите 15 дена рамото му ще е обездвижено.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 19:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Клинсман отказа на Челси


Германецът предпочита да остане със семейството си в Америка
Бившият селекционер на националния отбор на Германия Юрген Клинсман е отказал да стане мениджър на английския шампион Челси, съобщави английският таблоид "Сън".

Русокосият германец, който през 90-те години игра за Тотнъм и бе избран за футболист номер 1 в Англия за 1995-а, е отхвърлил предложението заради семейството си, което не иска да напуска Америка.

"Развод" между Жозе Мауриньо и Роман Абрамович пък вече е почти невъзможен, след като в неделя двамата се помириха, пише още "Сън". Преди няколко дни таблоидът съобщи, че представител на лондонския клуб е бил в Лос Анджелис, за да преговоря с Юрген Клинсман.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2007 10:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Бъдещето на Мауриньо отново под въпрос
Нед, 2007-04-22 00:17
Бъдещето на мениджъра на Челси Жозе Мауриньо бе поставено под съмнение отново, след като "Дейли Мейл разкри, че изпълнителният бос на клуба Питър Кениън се е срещнал с Юрген Клинсман в САЩ.

Челси гостува на Нюкасъл утре и при победа може да намали дистанцията на Манчестър Юн на върха в класирането на една точка.

sp1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 23:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Апр 2007 00:34
Мнения: 135
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Есиен е най-важният играч на Моуриньо
Ганаецът се превърна в злодей на Острова след мач срещу Ливърпул в Шампионската лига.
Пети април е. Сутринта след тежка вечер. Жозе Моуриньо признава, че не може да спи след мачове. Той седи в дома си, гледа видеозапис, обмисля грешките, планира подобрения. Няколко часа след като Челси губи тактическата битка с Валенсия и завършва 1:1 в първи четвъртфинал от Шампионската лига в Лондон, участието в турнира, а с него и бъдещето на мениджъра в клуба са застрашени.

Моуриньо отива в медецинския отдел, намира физиотерапевта рехабилитатор и го уведомява за изводите от нощното си бдение. "Трябва ми Есиен - каза мениджърът на терапевта Тиери Лоран. - Имаш време до следващата седмица да го вдигнеш на крака за реванша във Валенсия."

Десети април, резултатът в реванша е 1:1. Стадион "Местая" се стяга за продължения. Микаел Есиен се втурва по дясното крило и получава пас от Андрий Шевченко. Готви се да центрира, но забелязва, че вратарят на Валенсия Сантяго Канисарес напуска голлинията. Изстрелът на Есиен позволи на Челси да осъществи най-впечатляващия обрат при гостуване в евротурнирите този сезон. Моуриньо си върна статута на тактик №1 в Шампионската лига и върна отбора си на пътя на успеха във всички турнири.

Травмата, която можеше да попречи на Есиен да се превърне в герой във Валенсия, халфът получи в опита си да задържи Челси в турнира за Купата на Англия. Той разтегна лошо дясна коленна връзка при резултат 3-1 за Тотнъм на 11 март. После отказа да бъде сменен и влоши положението.

Тук на сцената излезе Лоран и специалната му програма за възстановяване. Челси има най-големия медицински екип във Висшата лига, а също и репутацията на клуб, в който контузените играчи се завръщат най-бързо на терена. Когато Моуриньо превръща възстановяването на даден футболист в приоритет, вниманието към него е удивително.

"Един физиотерапевт работеше само с мен - потвърждава Есиен. - Всяка сутрин отивах при него в 10, а си тръгвах към пет следобед. Трябваше да ми правят масаж, да работя във фитнесзалата, да карам велоергометър, да тренирам за издръжливост. Наистина е досадно. Понякога спях на тренировъчната база, защото се налагаше да прекарвам толкова много време там."

Ако удивителният апетит за сън - средно по 13-14 часа на денонощие - и задължителните телефонни обаждания до майка му Аба в Акра са две от най-симпатичните черти на Есиен, твърде ентусиазираният му подход при влизанията бе напът да застраши кариерата му в Англия. След като бе купен от Лион за 24.4 милиона паунда (35.7 милиона евро) през 2005 г., първите му няколко месеца на "Стамфорд Бридж" бяха изключително динамични, с множество отнети топки и мощни пробиви. После през декември 2005, Есиен вдигна високо крак и удари зверски в коляното Дитмар Хаман. Смутени от факта, че реферът не вдигна дори жълт картон на Есиен, от УЕФА наказаха ганаеца за двата мача срещу Барселона заради "подчертано неспортсменско поведение". В негово отсъствие лондончани отпаднаха от бъдещия носител на трофея. Въпреки, че Есиен се извини публично, той не можа да потуши страстите.

Когато бъде споменат инцидентът с Хаман, настроението на ганаеца моментално се променя.

"Мисля, че беше изключително нечестно. Не го залужавах - твърди той. - Хората вършат много по-лоши неща и освен това казах, че не съм искал да го направя. Не ми хареса как се отнесоха с мен. Бях шокиран. Мисля, че го показваха веднъж на две минути по телевизия Sky - инзидентът непрекъснато ме преследваше. Това засегна играта ми. Щом тръгнех за топката играчите ми се скупчваха и реферът ми вдигаше картон. Промених малко играта си, но мисля, че в крайна сметка завърших силно сезона."

Есиен отново бе наказан за първия полуфинал миналата седмица, така че днес той ще излезе за първи път срещу Ливърпул в Шампионската лига след инцидента с Хаман. Без съмнение ганаецът ще укрепи още повече отбора на Челси, който надви с 1:0 червените на "Стамфорд Бридж". Моуриньо може да го използва в дясната страна на ромба в халфовата линия, но също и като десен бранител - роля, в която Есиен действа по-енергично в дефанзивната фаза и се включва по-активно в атаките, отколкото Пауло Ферейра или Ласана Диара.

Досега Есиен е играл на всеки пост в защитата и халфовата линия и се справи прилично. Онези, които го критикуваха, сега му се възхищават.

"Мисля, че представата на хората се промени. Вече знаят какъв футболист съм. Не съм от онези, които излизат, за да контузят някого. Наистина играя агресивно и като халф се опитвам да спечеля всяко влизане, всяка топка. Винаги търся топката, не краката на съперника. Когато бях малък винаги ни казваха: Трябва да стигнеш пръв до топката. И досега играя с тази мисъл."

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2007 16:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Бени Макарти иска в Челси
12 май 2007 | 15:26


Нападателят на Блекбърн Роувърс Бенедикт Макарти призна, че би желал да играе в по-голям отбор следващия сезон. Южноафриканецът, който до този момент има отбелязани 17 гола във Висшата лига, премина в Англия от португалския Порто за сумата от 1,7 милиона паунда. Жозе Моуриньо вече изяви желание да привлече голмайстора в Челси. Португалецът познава качествата на Макарти от престоя му при победителя в Шампионската лига от 2004 година.

”Липсват ми мачовете от Шампионската лига. Когато през седмицата съм вкъщи и гледам срещите от турнира, усещам, че там ми е мястото. В Блекбърн всичко е отлично, много съм благодарен за шанса, който ми дадоха, но когато си на 29 години и отбор като Челси иска да те притежава, трябва сериозно да се замислиш”, каза нападателят пред медиите на Острова.

Освен това Макарти разкри, че би се радвал да работи отново със Жозе Моуриньо.

”Познавам много добре Моурниьо, както и той мен. Печелили сме трофей заедно. Ако той иска да ме вземе, според мен това е именно за това, че знае какво мога”, допълни Макарти.

http://sportal.bg/article/?ID=47971

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2007 16:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Челси си осигурил подписа на Сидуел
12 май 2007 | 09:49


Бившият шампион на Англия Челси за втора поредна година си осигурява един от най-търсените свободни агенти в света. Така след трансфера на Михаел Балак през миналото лято, сега ”сините от Лондон” са се договорили с капитана на сенацията на Премиършип този сезон Рединг Стийв Сидуел, информират медиите на Острова. 25-годишният юноша на Арсенал се е разбрал с ръководството на тима от ”Стамфорд Бридж” за контракт, според който ще получава 50 000 паунда седмично. Новината косвено бе потвърдена вчера от мениджъра на Рединг Стийв Копъл, който призна, че Сидуел е изиграл последния си мач с екипа на отбора: ”Не мисля, че той ще попадне в тима ни за последния мач от Премиършип. Ако трябва да бъда честен, Стийв ни напуска след края на сезона. Това беше прекрасна възможност за него да премине в по-голям клуб и той се възползва от нея”, заяви Копъл. Преди няколко дни Сидуел отказа оферта на Нюкасъл Юнайтед.

спортал.бг

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 11:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Джон Тери: Семейството на Челси ще остане заедно
Нед, 2007-05-13 09:56
Капитанът на Челси Джон Тери смята, че „семейството”, изградено от Жозе Мауриньо, ще остане заедно и ще се стреми към целите си през следващия сезон.

Въпреки че не успя да спечели Шампионската лига и загуби титлата в Англия, Жозе Мауриньо вероятно няма да напусне.

„Не мисля, че има някакъв проблем около Жозе и смятам, че той ще остане” – коментира Тери.

Защитникът смята, че Франк Лампард също няма да напусне, въпреки че може да откупи остатъка от договора си според новите правила на ФИФА. Интерес към английския национал има от страна на Барселона.

„Може би има някои неща, които още трябва да бъдат изгладени, но после всички ще сме тук. Ние сме семейство и искаме това да остане така” – допълни Тери.

спорт1.бг

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 11:38 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Президентът на Челси Роман Абрамович иска задължителна победа срещу Манчестър Юнайтед на финала на ФА Къп, пише Sunday Mirror. След този мач ще стане ясна съдбата на Жозе Моуриньо. Руският олигарх ще се срещне с португалеца след финала, за да обсъди бъдещето му. Бившият треньор на Порто не можа да спечели Шампионската лига и титлата в Англия и това разклати сериозно стола му в Челси.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 12:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Трябва да си замине тоя селянин :twisted: :roll:

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2007 20:32 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо заяви, че ако тимът му спечели ФА Къп сезона няма да бъде успешен, съобщава Reuters. “Сините” от Лондон се изправят срещу Манчестър Юнайтед, които спечелиха титлата в Англия, на 19 май. “Ще бъде фантастично, ако спечелим. Но това няма да ни накара да забравим какво се случи този сезон. Сезонът ще бъде разочароващ, без значение дали ще вземем ФА Къп, но това не ни дава право да отпишем мача”, каза португалецът.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 163 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79519 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180840 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169831 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 151165 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35695 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози