bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 18 Апр 2024 23:03




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 202 мнения ]  Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2008 11:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Увеличават заплатата на Бербатов с 20 000 паунда

Ръководството на Тотнъм е готово да увеличи заплатата на капитана на българския национален отбор Димитър Бербатов, след като той бе в основата на успеха на "шпорите" при победата с 2:1 над Челси на финала за Карлинг къп в неделя.

Въпреки спекулациите, че 27-годишният благоевградчанин ще премине в Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Реал (Мадрид) през януари, Бербатов предпочете да остане на "Уайт Харт Лейн". Именно поради тази причина от Тотнъм са решили да увеличат с 20 000 паунда седмичното възнаграждение на българския нападател и така то ще стане 60 000 паунда. От ръководството са отправили оферта към бившия фитболист на Байер (Леверкузен), в която му предлагат удължаване на договора с още 2 години. Както е известно, настоящият контракт на играча е до 2010 година.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2008 11:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Тотнъм готви нов договор за Бербатов

„Шпорите” вдигат седмичната заплата на българина с 20 000 паунда
От ръководството на Тотнъм са готови да направят Димитър Бербатов един от най-добре платените играчи в клуба и да капитализират радостта на българина от спечелването на Карлинг къп, обяви „Дейли Мейл".
Бъдещето на Бербо на „Уайт Харт Лейн" е обект на редовни спекулации, като все по-често се споменава за интерес от страна на Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и дори Реал (Мадрид).

След като в неделя 27-годишния Бербатов поведе тима си към спечелването на купата на Лигата, то от ръководството на Тотнъм са готови да му предложат нов договор.

От клуба са съгласни да увеличат седмичната заплата на капитана на българския национален отбор от 40 000 паунда с нови 20 000 и по този начин да го изравнят с най-добре платените играчи в тима, каквито са Ледли Кинг, Роби Кийн и Джонатан Уудгейт

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2008 22:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Димитър Бербатов: Бягам от шума и жените
Митко Бербатов вкара гол и вдигна купа на митичния "Уембли". Той направи горди и щастливи не само феновете на Тотнъм, но и всички българи, които обичат футбола. Специално за читателите на "Стандарт" нападателят описа емоциите от успеха 2:1 срещу Челси във финала за Купата на лигата.

Предлагаме ви цялото интервю без редакция, което вестник "Стандарт" направи с Бербатов

- Митко, сънува ли нещо преди финала с Челси?
- Да си призная, не знам. Когато се събудя сутрин, имам смътни спомени от съня. Опитвам се да ги разтълкувам, но бързо забравям. Така че и да съм сънувал нещо, там е останало.
- Имаше ли предчувствие? Или пък някакъв знак?
- Не. Аз винаги се настройвам за победа, но това не е предчувствие. Просто знаех, че имаме сили да победим Челси. Успяхме, а това е най-радостното.




- В кой момент от мача разбра, че ще вдигнеш купата на Уембли?
- Когато съдията свири края на мача.
- След невероятния пропуск на Закора в края не си ли помисли, че ще си изпатите? Знаеш, който не вкара във футбола, получава гола.
- Това е абсолютно вярно. За загуба обаче не съм мислил. Играехме по-добре, имахме повечето положения. Знаех, че ако продължаваме, ще отбележим гол. Така се и получи, макар не винаги във футбола се случва логичното.
- Виждаш ли се с още една купа на стадион "Сити ъф Манчестър" на 14 май?
- Ха, там е финалът за Купата на УЕФА, нали? Много време има дотогава, не мисля толкова напред. Предстоят ни куп мачове. Следващият ни съперник за УЕФА е доста сериозен съперник. ПСВ Айндховен имат опит в Шампионската лига, редовен участник са в евротурнирите. Аз обаче съм го казвал и преди, Тотнъм може да спечели срещу всеки, ако ние, футболистите, си повярваме.
- Случайно или не, точно преди финала с Челси за теб се появиха две сензации в жълтата преса. Забъркаха те с жена, после и историята с билетите.
- Въобще не им обръщам внимание! Аз съм професионалист и се подготвям внимателно за всеки един мач. Концентрирам се, бягам далеч от шума. Не искам въобще да се връщам на тази тема. Когато взимам билети, си плащам от джоба. Спирам дотук! Свикнах вече, над нещата съм.
- Прочетохме, че си пропуснал купона в съблекалнята заради допинг пробата. Празнува ли после?
- Да, ръководството беше наело зала на самия стадион. Събрахме се, отворихме шампанско, повеселихме се. Всички биха в страхотно настроение. Същевременно и доста уморени. Аз лично нямах нито психически, нито физически сили. Прибрах се след тържеството и, да ви призная, два дни едва ми стигнаха да отпочина. На другия ден отборът се събра пак на купон, но аз имах лична работа и не отидох. Е, няколко пъти се обаждаха по телефона. Веселбата беше страхотна, чуваше се!




- Папараците веднага изловиха Ледли Кинг в особено състояние пред един бар, отнесе ли майтапи в съблекалнята?
- Майтапите са задължителни. Ледли не е направил нищо лошо, защото мениджърът ни Хуанде Рамос каза веднага след финала: момчета, купонясвайте, пускам ви два дни в пълна почивка. Всеки има право да се весели, както намира за добре.
- Сам каза, че този мач може да го сравниш само с финала за Шампионската лига с Байер срещу Реал, който за съжаление загуби?
- Така е. Само че тогава паднахме 1:2, а сега победихме 2:1. Иначе прилики има. И Челси бяха фаворити преди мача. Ние обаче ги надиграхме. След толкова голям мач сега трябва да имаме едно наум с Бирмингам. Знам, че ще е трудно, да не кажа почти невъзможно да запазим същата мотивация. Колкото до онзи финал с Реал, намирам една голяма разлика. Тогава бях доста млад. Още се налагах в Байер. Излязохме срещу феноменални футболисти, достатъчно е само да спомена Зидан. Ако бях със сегашния опит, сигурно щях да се възползвам от шансовете пред вратата на Касиляс. Вярно, и той имаше ден. Иначе приликите между двата финала са много. Тогава Байер си проправи път до финала като аустайдер. Излязохме и смея да твърдя бяхме по-добри от Реал. Губехме 0:1 и успяхме да се вдигнем. Срещу Челси се възползвахме от атаките си. Уви, срещу Реал не се получи, но пак казвам, може би лично на мен ми попречи фактът, че още навлизах в големия футбол.
- Тръпката е еднаква, така ли?
- Да. Емоциите и в двата случая са неописуеми. Едното е финал за Шампионска лига. Тук пък вдигнах купа на легендарен стадион - "Уембли", и то пред страхотна публика. Тръпката, усещането са невероятни.
- Каза, че си почивал тези дни, но все пак - усети ли по улиците радостта на феновете?
- Представям си какво ще бъде! Не съм се и показвал на улицата Видях на самия стадион колко доволни са хората, че ние сме си свършили работата. Имаше дори идея да направим обиколка с автобус из Лондон, за да покажем купата. Хуанде Рамос все пак прецени, че ако продължим много с тържествата, ще пострада подготовката за следващите ни мачове. Така идеята отпадна.


- Все пак, не ти ли остава време и за личен живот в Лондон?
- Страшно съм зает с тренировки и мачове. Честно, това ме радва. Сега съм футболист, има по-важни неща от разходките и личния живот. Ще бъде съвсем откровен, свърши ли мачът, започвам веднага да губя търпение. Искам веднага да започва следващият.
- Наистина ли веднага от Тотнъм ти предложиха нов договор до 2012 година със значително увеличение на заплатата?
- В момента няма такива работи! А и аз имам по-важни неща от договорите. Да играя и да печеля.
- Бербатов, Кинг, Кийн, Уудгийт са големи звезди, но не беше ли на финала най-голямата звезда друга - Хуанде Рамос?
- О, той винаги е бил голям треньор. Далеч преди да дойде в Тотнъм. Всички помним как със Севиля биеше редовно Реал и Барселона. Само мога да се радвам, че за този кратък период постигна успех с Тотнъм.
- Каза пред английски колеги, че Рамос печели най-вече благодарение на умението си да бъде отличен психолог в съблекалнята.
- Така е. Това е много тежка задача. Бих казал, в съвременния футбол за треньора става все по-важно именно това качество. Да е отличен психолог, да работи правилно с играчите, да разговаря и обяснява.
- Като говорим за звезда, може ли да се каже, че тази купа изстреля окончателно Бербатов в орбитата на Дрогба, Кристиян Роналдо, Гигс, Джерард?
- Аз самочувствие на футболист винаги съм имал И то достатъчно. Не съм се променил обаче като човек, оставам си същия Димитър Бербатов. А кой влиза в компанията на наистина големите звезди, нека определят специалистите. Аз виждам, че с всеки мач играта ни се подобрява - и моята, и на Тотнъм. Това е радостното. Има израстване, затова и казвам, че ако си вярваме, може да победим всеки съперник.
- Последно, няма как да отминем дузпата срещу Челси. Призна пред колегите от Англия, че си бил нервен?
- Човек не може да не бъде нервен. Все пак става въпрос за финал на "Уембли", а срещу мен застана един от най-добрите вратари в света. Опитах се да изглеждам спокоен заради съотборниците. Радвам се, че успях, въпреки че вътрешно чувствах страхотно напрежение. Получи се игра на нерви. Чех ме изчака до последно. Накрая обаче нервите му не издържаха и се хвърли.
- Значи, все пак го изчака, а после обърна ъгъла, казано на футболен жаргон?
- Гледал съм доста дузпи на финали, на полуфинали. Има футболисти, които бият с все сила. Или намислят предварително ъгъла, или директно късат мрежата. Който ме познава от години, е бил сигурен как ще бия. Аз съм по елегантните изпълнения.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2008 22:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов: Нов договор? Няма такова нещо
Българският нападател на Тотнъм Димитър Бербатов отрече категорично появилите се слухове за нов договор на "Уайт Харт Лейн". "Нов договор? Няма такова нещо. В момента няма такива работи! А и аз имам по-важни неща от договорите. Да играя и да печеля.", твърдо заяви голмайсторът в интервю за вестник "Стандарт". Родният стрелец не възхвалява себе си въпреки спечелената Купа на Лигата в Англия.

"Аз самочувствие на футболист винаги съм имал и то достатъчно. Не съм се променил обаче като човек, оставам си същия Димитър Бербатов. А кой влиза в компанията на наистина големите звезди, нека определят специалистите. Аз виждам, че с всеки мач играта ни се подобрява - и моята, и на Тотнъм. Това е радостното. Има израстване, затова и казвам, че ако си вярваме, може да победим всеки съперник", призна Бербо.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2008 23:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бирмингам унижи Бербатов и Тотнъм
Бирмингам размаза с 4:1 носителя на трофея Карлинг Къп Тотнъм с капитана на българския национален отбор Димитър Бербатов. Микаел Форсел реализира хеттрик във вратата на "шпорите", в чиито отбор ясно пролича кризата в отбрана, която настъпи, след контузиите на Ледли Кинг, Майкъл Доусън и Джонатан Уудгейт. Българският нападател Бербатов бе много близо до гол през първото полувреме, но ударът му от границата на наказателното поле удари гредата зад Тейлър.

Мениджърът на Тотнъм Хуанде Рамос излезе със силно променен отбор в сравнение с този, който пребори Челси за трофея Карлинг Къп миналия уикенд. Уудгейт и Кинг липсваха в средата на защитата, средната линия също бе напълно подменена като на терена този път бяха О'Хара, Хъдълстоун и Теему Тайнио. Роби Кийн също бе получил почивка, като до Бербатов като титуляр излезе Дарън Бент.

Още в началото на срещата домакините успяха да вземат преднина благодарение на поредното объркване в отбраната на Тотнъм. При едно центриране в наказателното поле Микаел Форсел се оказа най-съобръзителен и след като стигна пръв до топката, я прати отблизо в мрежата на Робинсън. Тотнъм опита да се върне в мача, но до почивката най-сериозното положение в тяхна полза бе гредата на Бербатов. Нашият сънародник стреля от воле, но ударът му се отби в рамката на вратата зад Тейлър.

есетина минути след началото на втората част Себастиян Ларсон удвои преднината на домакините с прекрасно изпълнение на пряк свободен удар. Гостите съвсем бяха попарени в 59-ата минута, когато отново Форсел направи 3:0 в полза на Бирмингам. Робинсън едва предотврати автогол на Дидие Зокора, избивайки топката от голлинията, но там непокрит бе Форсел, който заби топката в мрежата.



Унижението за Тотнъм стана пълно десетина минути преди края, когато Форсел с диагонален удар оформи хеттрика си и направи 4:0. Джърмейн Джинас върна един гол в самия край на двубоя, но това не намали особено срама на феновете на "шпорите", които бяха дошли да видят играта на своите любимци на "Сейнт Андрюс".

БИРМИНГАМ - ТОТНЪМ 4:1 (1:0)
1:0 - Форсел (7)
2:0 - Ларсон (54)
3:0 - Форсел (59)
4:0 - Форсел (81)
4:1 - Джинас (90)
БИРМИНГАМ: Тейлър, Кели, Жаиди, Риджуел, Мърфи, Ларсон, Джонсън, Муамба, МакШефри, МакФадън, Форсел
ТОТНЪМ: Робинсън, Хътън, Зокора, Кабул, Шимбонда, Малбранк (Кийн 45). О'Хара, Тайнио (Джинас 45), Хъдълстоун, Бербатов, Бент
ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Джонсън (Бирмингам)
СЪДИЯ: Лий Робърт
СТАДИОН: "Сейнт Андрюс", 26 055 зрители

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2008 22:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Коронясват Бербатов за №1 на грандиозна церемония на открито
На 24 март избраният за най-добър футболист на България за 2007 г. Димитър Бербатов най-сетне ще получи своя приз. Това ще стане на грандиозна церемония на открито в резиденция "Бояна", когато играчите на националния отбор пристигнат за контролата срещу Финландия. Условието обаче е времето да се запази слънчево, но организаторите на проявата са предвидили тържество и при дъжд или буря.

Така след повече от два месеца закъснение звездата на Тотнъм ще получи заслужено своя приз. Както е известно организаторите на проявата имаха желание да наградят Митко в средата на януари, но поради ангажименти с клубния му тим, Бербо нямаше възможност да се прибере в България.

Бербатов спечели първото място след борба с победителя за 2006 г. Мартин Петров. Нападателят на Тотнъм събра 327 т., а крилото на Манчестър сити остана втори с 246 т. Трети се нареди стражът на българския шампион Левски Георги Петков, с актив от 47 точки.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2008 20:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
днеска нови 2 гола на Бербатов за победата на Тотнъм срещу Уест Хям с 4:0

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 22:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Рамос: Разчитам на Бербатов и Кийн срещу ПСВ Айндховен

Наставникът на Тотнъм Хуанде Рамос изрази надеждите си, че отборът му ще успее да преодолее ПСВ Айндховен в реванша от турнира за Купата на УЕФА на "Филипс Стейдиъм" днес. Както е известно, "шпорите" загубиха с минималното 0:1 в първия мач на "Уайт Харт Лейн" преди седмица. Въпреки негативния резултат от първия двубой испанският специалист не крие амбициите си да повтори успеха си от 2006 година, когато начело на Севиля той постигна победа с 4:0 на финала над Мидълзбро, като това се случи именно в Айндховен. Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов и съотборниците му ще се нуждаят поне от един гол, за да запазят шансове за класиране в 1/4-финалната фаза на надпреварата.

"Имам чудесни спомени от спечелването на титлата със Севиля, заяви Рамос. - Това бе първият ми трофей, а атмосферата беше наистина невероятна. Сега се нуждаем от също толкова добро представяне и с Тотнъм, ако искаме да продължим. Очаквам футболистите да играят на много високо ниво, особено в предни позиции. Бербатов и Кийн могат да ни измъкнат от трудното положение. Ние винаги играем за победа, независимо дали резултатът е 0:0, изоставаме с 0:1 или водим с 1:0. Концепцията ни на терена е една исъща във всички случаи. Гостуването ще е тежко, но съм сигурен, че играчите ще дадат всичко от себе си."

В атака Тотнъм ще разчита на Димитър Бербатов и Роби Кийн, които са се устремили към 40-ия гол в общата им сметка.

"Двамата отбелязват много попадения и са лидерите на отбора ни, сподели Дидие Зокора. - Няма друг такъв тандем като този между Бербатов и Кийн. Те мислят докато играят, не разчитат на случайни удари и това им носи успех", завърши коментара си халфът.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008 22:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Капело: Бербатов е сред най-добрите в света
Селекционерът на английския национален отбор Фабио Капело определи българския нападател на Тотнъм Димитър Бербатов като една от причините английската Висша лига да е по-силна от италианския шампионат. В специално интервю за италианския спортен всекидневник "Гадзета дело спорт" той коментира предстоящия двубой на Интер срещу Ливръпул от Шампионската лига тази вечер.

"Ако Интер отпадне от Ливръпул тази вечер, в Шампионската лига ще останат четири английски отбора. Това е доказателство за класата на Висшата лига. Това е едно много богато първенство, там играят най-добрите нападатели в света като Бербатов, Дрогба, Торес и Адебайор. "Голямата четворка" Арсенал, Манчестър Юнайтед, Челси и Ливърпул, към които спокойно може да бъде прибавен и оборът на Тотнъм, пък играят много различен и печеливш футбол", коментира Капело.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2008 23:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Милан вече преговаря с Тотнъм за Бербатов
Италианският гранд Милан вече е започнал преговори с Тотнъм за капитана на българския национален отбор Димитър Бербатов, твърди италианският вестник "Кориере дело Спорт". Според изданието българинът е основна трансферна цел на Милан, като "росонерите" ще насочат всичките си усилия към голмайстора на Тотнъм. От ръководството на миланския гранд са готови да включат в офертата си към "шпорите" и хърватския защитник Дарио Шимич и дори вече са започнали преговорите с шефовете в Тотнъм.

Както е известно, сериозен интерес към българина през януарския трансферен прозорец проявяваше и Манчестър Юнайтед. Бербатов пък има договор с Тотнъм до 2010 година с опция за удължаването му с още две години. Наскоро мениджърът на лондончани Хуанде Рамос изрази увереността си, че е убедил голмайстора на тима да подпише нов договор.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2008 07:57 
Offline
Левскарка до гроб

Регистриран на: 27 Авг 2007 16:48
Мнения: 536
Местоположение: хаджидимово
Отбор: Места 2005 (Хаджидимово)
Skype: gergana.madzhirova
най добрият футболист на България отново вкара за неговият отбор.
Бербо вкара този път на Челси.
мачит обаче страхотен и завърши наравно 4:4

_________________
http://zazz.bg/byuser:gerganaa ЗА ВСИЧКИ ПО НЕЩО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НАМЕРИТЕ НЕЩО ОТ ВАШИЯТ ВКУС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2008 15:22 
Offline
Header Team Member
Аватар

Регистриран на: 09 Апр 2007 00:31
Мнения: 1197
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: niki.hristov123
Незнам накрая защо изпорти по български на лесното не можа. А трудното да се освободи от защитника го направи :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2008 16:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Рамос: Не Бербатов, а парите вълнуват Данчев
Нов скандал избухна около нападателя на Тотнъм и капитан на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов, след като мениджърът му Хуанде Рамос нападна открито агентa Емил Данчев, който според испанеца "слага парите пред щастието на играча", гръмнаха английските медии. Според Емил Данчев италианският Милан е поредният европейски гранд, който се интересува от Димитър Бербатов за основно попълнение през летния трансферен прозорец. "Милан е един от най-големите отбори в Европа и ако се появи интерес към Бербатов, ние ще го обсъдим. Това, че човек е щастлив, не значи че няма как да бъде по-щастлив на друго място", сподели Данчев.

Според испанският специалист обаче единственото, което интересува агента е дялът му от евентуалния трансфер на Бербатов, който възлиза на 25 милиона английски лири. "За агентите е задължение да правят опити да продадат играчите си и затова те търсят оптималния вариант за себе си. Бербатов е чудесен играч и е съвсем нормално много отбори да се интересуват от него, но ние и Бербатов сме доволни от съвместната си работа", заяви Рамос.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2008 15:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ман Сити предлага рекордните 32 милиона паунда за Берба

Отборът на Манчестър Сити, където се състезават българските национали Мартин Петров и Валери Божинов, ще опита да привлече най-добрия футболист на България за миналата година Димитър Бербатов от Тотнъм, съобщава "Съндей Мирър". Според информацията собственикът на Сити Таксин Шинаватра е готов да извади 32 милиона паунда за благоевградчанина, с което клубният трансферен рекорд ще бъде подобрен. Освен "гражданите" интерес към бившия играч на ЦСКА и Байер имат още грандовете Манчестър Юнайтед и Милан. Според "Съндей Мирър" козът, на който ще разчитат Свен-Йоран Ериксон и екипът му в преговорите, се казва Мартин Петров, който е най-добрият приятел на звездата на Тотнъм.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2008 15:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Затрупват Бербо с пари и бижута - бил №1 в България
Нападателят на българския национален отбор и английския Тотнъм Димитър Бербатов ще получи утре, на галацеремония в резиденция "Бояна" своя приз за "Футболист №1 на България" за 2007 година. Освен приза Бербо ще бъде удостоен и с куп подаръци, които ще са на стойност над 40 000 лева.

"Дакс" медия ще награди всички играчи, без №1, със специални часовници, осигурени от бутиковата фирма "Гранде компликасион".
За "футболист №1", Димитър Бербатов, е предвиден уникален часовник "Франк Мюлер", доставен специално от "Гранде компликасион", номер "1" от лимитирана серия. Цената му е над 20
хиляди лева.
Главният спонсор на церемонията - Първа инвестиционна банка, ще награди първите трима футболисти със "златни" кредитни карти, заредени съответно с 10, 5 и 3 хиляди евро.
Водещ ще бъде звездата от Народния театър и Теодор Елмазов, а допълнителното празнично настроение ще бъде грижа на популярния състав "Стрингс".

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2008 15:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Рамос се заяде с Емо Данчев

Вълнуват го само парите, заяви мениджърът на Тотнъм преди победата 2:0


Мениджърът на Тотнъм Хуанде Рамос е убеден, че агентът на Димитър Бербатов - Емил Данчев, се интересува повече от парите, отколкото от щастието на клиента си. Както е известно, през седмицата се заговори за интерес на Милан към капитана на България. Тогава Данчев коментира: "Това, че Митко е щастлив в Тотнъм, не означава, че няма да е доволен и на друго място."
Тези думи накараха Хуанде Рамос да коментира държанието на Емил Данчев. "Задължението на агента е да се опитва да продаде своя играч, за да получи възможно най-много пари. Бербатов е страхотен играч и е естествено да има интерес към него. Нормално е агентът да се опитва да направи сделка през трансферния прозорец. Тотнъм са много щастливи, че имат играч като Бербатов, а той е щастлив при нас", заяви Рамос пред "Дейли Мейл".
В същото време Бербатов помогна на своя тим да постигне втора победа над Портсмът този сезон. Шпорите се наложиха с 2:0 на "Уайт Харт Лейн" в мач от 31-ия кръг на Висшата лига с голове на резервите Дарън Бент и Джейми О'Хара. Българският нападател асистира за първия гол. Бент засече с глава опита му за удар 10 минути преди края. 120 секунди по-късно Джейми О'Хара довърши Помпи с второ попадение.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2008 00:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
БЕРБАТОВ: ИМАМ ВИСОКИ ЦЕЛИ

Спечелилият приза за най-добър футболист на България Димитър Бербатов заяви, че вътрешно е много щастлив от това, което е постигнал до сега.


„Вече съм печелил няколко пъти, но се чувствам се нервен като за първи път. Надявам се да го изпитам още няколко пъти. Важното е да съм доволен аз от това, което съм постигнал”, сподели Бербо.


„Щастлив човек съм и се надявам да постигам нещата, които си поставя като цели. Чувствам се поласкан. Не сме от ранга на великите сили и трябва да гледаме реално на нещата. Всички искаме да идем на световното и ще направим всичко по силите си, защото за някой това е последен шанс”, добави нападателят на Тотнъм.


„Човек трябва да мисли и да мечтае за велики неща и аз наистина го правя, но понякога има други неща, които влияят. Аз обичам родината си и винаги съм се гордял с това. От всички нас зависи дали ще постигнем нещо. Първото отличие за футболист на годината на България ми е най-сладката”, коментира капитанът на българския национален отбор.


„Искам да благодаря на всички, които се грижат за нас, но на тях не им се обръща много внимание. Надявам се да съм посланик на България. Всички с добрите си игри показваме, че сме талантлива държава”, каза Бербо.


„Вътрешно съм много доволен и щастлив. Имам цели и амбиции, които трябва да постигна. До другата церемония има много време. Най-важното за мен е да играя футбол и да радвам хората”, завърши Димитър Бербатов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2008 01:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
БЕРБАТОВ ПОЛУЧИ ПРИЗА ЗА ФУТБОЛИСТ НОМЕР 1 НА БЪЛГАРИЯ

Нападателят на Тотнъм и капитан на българския национален отбор Димитър Бербатов получи приза за „Футболист номер 1 на България” за 2007 година на днешната церемония в резиденция Бояна.


След острието на „шпорите” в класацията се наредиха Мартин Петров и Георги Петков. Бербо печели за четвърти път отличието, след като това се случи и през 2002, 2004 и 2005 година.


В отделните категории – Георги Петков бе избран за най-добър вратар за изминалата година. Капитанът на ЦСКА Александър Тунчев пък взе приза за най-добър защитник в родното първенство.


За най-добър полузащитник бе избран Марчо Дафчев от Локомотив София. Здравко Лазаров пък получи наградата за най-добър нападател в първенството.


По-рано, организаторите на церемонията връчиха наградата за „Най-прогресиращ млад футболист” в българското първенство на Николай Димитров от Левски. Той обаче не присъства на награждаването, тъй като е с младежкия национален отбор в Португалия.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2008 13:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов хвърли ръкавицата към Ицо: Ще надмина Стоичков, дано не се разсърди
Спечелилият за четвърти път приза "Футболист №1 на България" Димитър Бербатов постави пред себе си ново сериозно предизвикателства. На въпрос на водещия церемонията, който гласеше "Дали Митко ще надмине Стоичков по брой на отличията за Най-добър футболист на България?, Бербатов сподели: "Аз имам четири, а той пет. Ще се постарая да надмина Стоичков. Надявам се той да не се разсърди", не бе лишен от липса на самочувствие капитанът на "трикольорите".

Преди това в прочуствена реч звездата на английския Тотнъм отправи апел към младите: "Работете. Стремете се да се усъвършенствата всеки ден, така както правя аз и не само аз, а и моите колеги, които са тук, на подиума (б.р. визира Мартин Петров, Георги Петков и останалите призьори). С поведението си и начин на игра се стремя да бъда добър пример за вас. Надявам се да съм ви полезен и след време да достигнете нивото, на което сме ние в момента, по-старите, е, някои от нас са в залеза на кариерата си", пошегува се Бербатов, визирайки въпрос зададен към Мартин Петров от по-рано днес, когато журналист го попита "дали настоящите квалификации за ЮАР 2010 не са последни за това поколение, тъй като в следващия цикъл то ще е прекалено старо".

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 21:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Тотнъм събира Бербатов и Роналдиньо

Рамос: Нормално е всички да искат Димитър, той е световна класа
Мениджърът на английския Тотнъм Хуанде Рамос за пореден път изрази намерението си да запази звездата на тима си Димитър Бербатов и през следващия сезон. Този път обаче Рамос призна, че има сериозен интерес към Роналдиньо.

Бъдещето на капитанът на България на „Уайт Харт Лейн” е един от най-дискутираните въпроси в английските медии, откакто се заговори за милионите, които е готов да извади Сър Алекс Фъргюсън за да види благоевградчанина на „Олд Трафорд”. Наскоро стана ясно, че и Милан ще се включи в борбата за Бербо.

„Искаме той да остане играч на Тотнъм, но разбираме, че е много амбициозен футболист”, каза рамос пред „Скай Спортс”. „Много от най-големите клубове искат да подпишат с него, а той заслужава този интерес, защото е страхотен”.

След това испанецът заговори за евентуалната сензация – привличане на Роналдиньо. „Големите играчи пасват на всеки отбор, в това число и Тотнъм”. Накрая Рамос обясни и метода си на работа, който носи успехите на тимовете, за които работи: „Единствената ми тайна е здравата работа. Мисля, че вече сме доказали, че работим в правилната насока”.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2008 23:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов проваля България
Жестоката реалност - Бербатов, в оковите на посредствена България

„Звездата не играе нищо. По-добре да се маха. Барби пак скатава." Това са само част от репликите, които се изсипват все по-често по адрес на единствения качествен футболист на България - Димитър Бербатов. Изключение не направи и поредния мач на „трикольорите" - контролата срещу Финландия. Националният отбор по някаква случайност се добра до победата, но играта на тима бе под всякаква критика и на целокупния български народ му трябваше виновник. Е, намери го. Димитър Бербатов, звездата, която блести в най-силното първенство на света е кръгла нула в контрола с Финландия. Как може такова нещо? Това е недопустимо. Та за него трябва да е чест да носи фланелката на България, а какво излиза? Не му се играе. Хоп, готово. Жалкият вой на безумците залива със скоростта на светлината футболната общественост и грешникът е намерен. Бербатов проваля България. Заради него не се класирахме на Евро 2008, пак той ще е виновен ако не сме на световното в ЮАР 2010. Какво по-добро измиване на ръцете от това, да хвърлим цялата вина за трагичния български футбол върху личността Димитър Бербатов. Единствения светъл лъч, успял по някаква случайност да се измъкне твърде млад от страната, но същевременно твърде преуспял, за да се впише в цялата конюнктура на посредствеността.

Като под посредственост се разбира управлението на БФС в лицето на Борислав Михайлов, Йордан Лечков и останалите знайни и незнайни интриганти из офисите на „Иван Асен II". Безумното управление на всички мастити клубни босове, опитващи се да правят някакво подобие на футбол по изключително погрешен начин. И не на последно място, всички български треньори като Станимир Стоилов, Стойчо Младенов, Димитър Димитров, Пламен Марков и т.н., които мечтаят, дават акъл и искат пари за скъпа селекция, но единственото нещо, което няма да направят, е да кажат:

„защо под тяхно ръководство, през последните пет години, не е излизал нито един качествен футболист, който да се доближи поне малко до класата на Бербатов?"

Ето това се опита да попита индиректно капитанът на българския национален отбор след загубата през есента на миналата година от Холандия, която на практика ни изхвърли от Евро 2008, но смислен отговор така и не последва. Чу се някакво „ти си виновен. Ако беше вкарал, сега нямаше да е така", което се усилва с всеки изминал мач на „трикольорите" и накрая току виж се прибегнало до безумието, да се жертва Бербатов в името на топлите кресла в БФС.

А най-логичното нещо след поредицата от слаби мачове е да се направи свястна равносметка и нека тя да започне от Бербатов. Има ли качества? Има. Дори да е сребролюбец, ще си вдигне ли цената ако играе силно за националния тим? Да. Значи причината за слабата игра на България не е Бербатов. Простата истина е, че той е достатъчно умен, за да осъзнае, че няма полза от „скатаване" с националната фланелка и това може да му донесе само негативи. Значи истината трябва да се търси някъде другаде. Доста по-дълбоко.

Защо „трикольорите" са толкова слаби при положение, че имат в състава супер футболист като Бербатов, а страни като Полша и Гърция ходят на големи първенства за наша сметка? Защото те нямат играч като звездата на Тотнъм, но другите им футболисти са достатъчно класни, за да компенсират липсата на подобен талант. От тук следва заключението, че част от съотборниците на Бербатов в националния тим са толкова слаби, че тяхната некадърност и безхаберие е неспособна да се компенсира с таланта на капитана и той става уязвим.

Каквато е ситуацията в момента. Хулят се всички, но най-вече звездата. Той е лидерът, но именно този лидер попита на по-висок тон след един мач срещу Холандия, „защо България допуска глупави голове във важните срещи и резултат като 0:0 с по-силен съперник е непосилен за тима" и моментално бе заглушен с познатите клишета -

„скандалджия, разваляш климата в тима".

А визираните от него Милановци, Георгиевци и Иванковци продължават да си цъкат в титулярния състав, да трупат визитки, да се кичат с престижното „капитан на Левски". И най-страшното. Не само да се толерират за сметка на футболист като Бербатов, но да се бутат за сметка на България.

Защото в момента точно това се получава. За всички е видно, че поне трима футболисти нямат място в титулярния състав на националния тим. Да не говорим за разширения списък от състезатели, в който попадат с извинение за думата селски играчи, но те и клубовете, които натискат за тях не се нападат. По-лесно е да се търси сметка от Бербатов. Той е звездата, значи е задължен да мъкне всякакви „куфари" - футболни и управленски, на световни и европейски първенства.

Ако не го направи, ще бъде отнет неговия ореол и ще се постави на главата на друг. Такава е жестоката футболна реалност. „Нашите хора" са по-важни от талантливите. А за Бербатов остава изборът. Или се примири и носи без да мърмориш „оковите" на посредствеността, или се омитай от България.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 20:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
„АС": Бербо със сигурност зарязва Тотнъм
Българският ас Димитър Бербатов със сигурност напуска Тотнъм Хотспър през лятото и Диего Форлан е набелязан за негов заместник от мениджъра на Шпорите Хуанде Рамос, гръмна испанският спортен всекидневник „АС". Според изданието, Бербо е желан от английски грандове като Челси и Манчестър Юнайтед и едва ли ще остане на „Уайт Харт Лейн", където тепърва има да се гради боеспособен състав за печелене на големи отличия.

Рамос е склонен да извади 15 млн. евро за Форлан, който има договор с „рохибланкос" до 2011 г. с неустойка за прекратяването му в размер на 36 млн. евро. Атлетико обаче хвърли миналото лято 21 милиона за уругуайския стрелец, нанизал 13 гола от началото на кампанията, и ръководството на клуба е много доволно от изявите му. Той оформи чудесен тандем в атака със Серхио „Кун" Агуеро и продължи силната си серия в Примера, започнала с преминаването му във Виляреал от Манчестър Юнайтед. „АС" допълва материала и с друга любопитна информация: че самият Бербатов е бил обект на интерес от страна на мадридския клуб преди време.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 20:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Даниела Арнаут: Бербатов сам си е виновен
Скандалната танцьорка Даниела Арнаут, която попадна в центъра на секс скандала с капитана на националния отбор Димитър Бербатов направи още по-сензационни разкрития за двегодишната си връзка с топстрелеца. В предаването на телевизия "Ринг" - "Ринг Свободен", тя отговори на въпроси на зрители и водещия Йордан Георгиев за чисто сексуалната си връзка с Бербо. Ето части от скандалните изявления на Арнаут:

*Готвеше се един много сериозен материал за Бербатов и неговите любовници затова мои приятели ме посъветваха да изляза като пич и да разкажа на всички какво се случи между нас.

*Всички се бъркат в личния живот на звездите - това е цената на славата. Хората имат право да знаят всичко за тях и затова те трябва да внимават какво правят. Бербатов не прави изключение. Той е една от малкото истински звезди в България.

*Успех пожелавам на всеки, който се опитва да научи нещо за Бербатов. Той иска да е скрит и никога не е бил показен, за разлика от мен.

*В ъндърграунд средите на България аз съм достатъчно популярна и не ми трябва известност, за да излизам пред медиите и да търся светлините.

*Повечето момичета търсят хора с пари, защото в България няма перспектива за развитие. Най-лесно е да си хванеш някой "чичко-паричко" и животът става рай.

*Не възприемах Бербатов като секс обект. Просто той ми се направи на пич, аз му се направих на два пъти по-голям пич, но в крайна сметка си паднах по него и така две години.

*Всичко между нас вече приключи. От няколко месеца той вече не ми говори. Не си вдига телефона и не иска да имаме нищо общо. Не сме дори и приятели.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 20:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Танцьорка забърка Бербатов в сексскандал
В истински сексскандал беше забъркан капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов след изказвания на еротичната танцьорка и момиче на "Плейбой" Даниела Арнаут. Пред британския таблоид "Сън" тя не се свени да разкаже подробности около връзката си с нападателя на Тотнъм, която според изданието тя е имала с Бербатов зад гърба на годеницата му Елена. Тя твърди, че е била с голмайстора на националния отбор близо две години, след което той я зарязал, когато тя го помолила да остави годеницата си. "Бях влюбена в него. Той ме караше да се чувствам като принцеса. Бербатов е мъж със страхотни маниери и истински джентълмен. Имахме уникална връзка. И тогава той прекъсна всякакви контакти с мен без никаква причина. Това беше наистина много тежко за мен", разказва Даниела. Бербатов отказа да коментира пред изданието публикацията, която идва близо месец, след като "Сън" написа, че половинка на българина е моделът Теди Велинова.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 20:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Скандалната любовница на Бербатов гостува в ''Ринг свободен''
понеделник 31.03.2008 г.
18:00 Букмейкър – прогнозите на Стефан Стефанов и Петър Мисов
19:30 Ринг свободен
Водещ: Йордан Георгиев
Гост: скандалната Даниела Арнаут
Тема: За Бербатов и нейната връзка с него
Телефон за зрители: 02/9657741 02/9657742
20:00 Футбол Русия, Премиер лига – обзор на трети кръг
21:00 - Център с водещ Миляна Велева
- Пресконференция на старши треньора на националния отбор Пламен Марков
- Новините от Левски и ЦСКА
- Подробности около уволнението на Любо Минчев от баскетболния Левски; коментарът на ''Център''
- Баскетбол - Лукойл Академик без загуба у нас 521 дни
- Световните новини.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 202 мнения ]  Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Бербатов изригна с два гола за 20 минути
Форум: Тотнъм
Anonymous 2904 19 Фев 2007 10:05
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми
Форум: Тотнъм
Anonymous 18453 19 Фев 2007 19:03
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Да помогнем на Бербатов
Форум: Британски футбол
kyynadd 2374 14 Мар 2007 12:07
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Стадион "Хаджи Димитър"
Форум: Сливен 2000 (Сливен)
ultra_voin 35604 25 Юни 2010 20:58
от Georgi D.
Преглежда непрочетените мнения Феновете на Манчестър Юн: Искаме Бербатов!
Форум: Световен футбол
aiko_92 3195 04 Юли 2007 01:05
от FCDunavRuse

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози