bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 26 Апр 2024 19:55




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 202 мнения ]  Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 21:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Пипо Индзаги не иска Бербатов в Милан
Звездата на италианския гранд Милан Филипо Индзаги заяви, че не иска Димитър Бербатов, Дидие Дрогба или Адебайор за съотборници в тима. Според Пипо "росонерите" не трябва да привличат никакви чужденци, още по-малко в нападение. На въпрос на италианските медии кой от топ-нападателите във Висшата лига Дрогба, Бербатов или Адебайор иска за партньор в атака през следващия сезон, 34-годишният голмайстор заяви: "Не искам никакви чуждестранни нападатели в Милан. Ние имаме Алберто Джилардино, Пато, Кака, Палоски и Бориело, който аз лично не бих се поколебал да върна от Дженоа. Всичките те са млади и съм сигурен, че с тях Милан няма да има нужда от други нападатели в близките десет години", коментира той.

Както е известно, през последните седмици на Апенините усилено се твърди, че "росонерите" ще привлекат един измежду Дрогба, Адебайор или Бербатов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 21:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
АС: ФОРЛАН СМЕНЯ БЕРБО В ТОТНЪМ

Нападателят на Атлетико Мадрид Диего Форлан ще замени Димитър Бербатов в отбора на Тотнъм, твърди авторитетният вестник „Ас”.

Според информацията, Хуанде Рамос държи да привлече уругваеца, защото асът на България със сигурност си тръгва от „Уайт Харт Лейн”.

Испанското издание предполага, че Митко Бербатов ще предпочете оферта от грандовете Манчестър Юнайтед или Челси.

Очаква се „шпорите” да похарчат 15 милиона евро за евентуалния заместник на българина.

„Ас” отбелязва, че Димитър Бербатов е бил в полезрението на Атлетико Мадрид преди няколко сезона, но сега капитанът на България се явява „висока топка” за „дюшекчиите”.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2008 21:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
КАТО НЯМА ДРУГО – СЕКССКАНДАЛ ЗА ДИМИТЪР БЕРБАТОВ

Един от най-големите таблоиди в Англия – „Сън”, отново оплете звездата на българския национален отбор Димитър Бербатов в сексскандал. Този път център на вниманието е моделът Даниела Арнаут, която според информацията си е признала за връзка с нападателя на Тотнъм.

Подобни слухове вече се завъртяха в жълтите издания у нас, като според тях красавицата се е похвалила за близки отношения с футболиста, при това зад гърба на неговата приятелка – Елена.


Поредните пикантни новини около капитана на трикольорите ни идва около месец, след като отново „Сън” публикува невярната информация, че половинка в живота на един от най-желаните футболисти у нас е моделът Теди Велинова.

В информацията, поместена на първата страница на изданието, таблоидът твърди, че самата Даниела, която е еротична танцьорка, е разкрила, че е имала доста горещи изживявания с Бербо, продължили около две години. Нападателят обаче не пожелал да замени постоянната си половинка с Даниела и прекратил отношенията им.

„Бях влюбена в него. Той ме караше да се чувствам като истинска принцеса. Бербатов е истински джентълмен. Имахме уникална връзка. След това той реши да прекрати всякакви отношения с мен, без да посочи някаква причина”, споделя самата танцьорка, цитирана от „Сън”. Разкритията й първо се появиха в "Нощен труд", а сега вече цял свят стана свидетел на твърденията й.

25-годишният модел разкри още, че не е оповестявала това до този момент, тъй като е имала връзка с певеца Крум по същото време, в което твърди, че се е срещала с Димитър Бербатов.

Информацията поместена в британския таблоид приключва с твърдението, че самият футболист е отказал да коментира казаното от Даниела.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2008 15:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов и Мартин Петров губят позиции в Англия

Нашите вече 16-ти и 20-ти
Българският нападател Димитър Бербатов от Тотнъм падна с две места и вече е на 16-а позиция в официалната класация за английското футболно първенство за сезона, изготвяна по поръчка на Висшата лига.

След загубата на лондончани с 1:4 от Нюкясъл през уикенда Бербатов има 442 точки в подреждането. Българинът е на шеста позиция в реализаторската листа на Премиършип с 13 попадения и трети по асистенции с 11.

Мартин Петров, който пропусна поражението с 1:3 при гостуването на Манчестър Сити на Бирмингам заради заболяване, също падна с две места и вече е 20-и с актив 421 точки.

Убедителен лидер в класацията е португалецът Кристиано Роналдо от Манчестър Юнайтед с 698 точки, пред нападателят на на Ливърпул Фернандо Торес с 593 точки и таранът Арсенал Еманюел Адебайор с 585 точки.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 13:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов: Имам телепатична връзка с Кийн
Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов сподели, че е много щастлив от разбирателството си на терена с партньора си в атаката на неговия Тотнъм Роби Кийн, като дори определи връзката между двамата като "телепатична". Бербатов е категоричен, че отборът трябва да забрави възможно най-бързо тежката загуба с 1:4 от Нюкасъл.

"Мисля, че трябва да изтрием от паметта си двубоя с Нюкасъл, защото загубата беше изключително разочароваща. С Роби Кийн с един страхотен сезон миналата година, а също и тази доказахме, че можем да работим много добре заедно и се разбираме перфектно. Много съм доволен от отношенията ни на терена. Естествено, има и мачове, когато нещата не се получават, както трябва, но ние знаем как да играем един с друг. Когато единият се движи, другият иска топката, това е телепатична връзка. Това, което много харесвам в него, е, че той е много техничен футболист, мисли с главата си, когато играе", коментира българинът.

Той е убеден, че срещу Блекбърн "шпорите" ги чака много тежък мач. "Те са тим, който залага основно на физиката, знам го, защото често съм ги гледал. Ще ни бъде много трудно, защото ние пък играем техничен футбол. Но има такива мачове, в които трябва да се бориш за трите точки и точно това ще направим ние", заяви Бербатов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 19:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов с 22-и гол при равенство на Тотнъм
Димитър Бербатов отбеляза своя 22-и гол от началото на сезона при равенството 1:1 на Тотнъм с Блекбърн. На "Иууд Парк" лондончани поведоха с попадението на българина в 7-ата минута, а Педерсен изравни след половин час игра. Бербатов се разписа, след като получи отличен пас от Джермейн Джинъс, който го изведе на празна врата. След тежката домакинска загуба от Нюкасъл миналата седмица, сега отборът на Хуанде Рамос игра по-добре и спечели точка. Равенството не променя сериозно класирането в Англия, тъй като Тотнъм реално няма за какво да играе в шампионата, а Блекбърн има шансове само на теория за място в Купата на УЕФА.

БЛЕКБЪРН - ТОТНЪМ 1:1
0:1 - Бербатов (7)
1:1 - Педерсен (30)

БЛЕКБЪРН: Фрийдъл, Ойер (45 - Емертон), Самба, Нелсен, Уорнък, Бентли, Рийд (86 - Мокоена), Фогел, Педерсен (73 - Макарти), Санта Крус, Робъртс

ТОТНЪМ: Черни, Хътън, Доусън, Уудгейт, Шимбонда (72 - Жилберто), Ленън, Джинъс, Зокора, Малбранк (72 - Хъдълстоун), Бербатов, Кийн (78 - Бент)

Стадион "Иууд Парк" - 24 592 зрители

Главен съдия: Питър Уолтън
Жълти картони: Санта Крус, Самба, Уорнък (Блекбърн), Зокора (Тотнъм)

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 13:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Тотнъм иска 40 милиона паунда за Бербатов
Ръководството на Тотнъм сложи цена от 40 милиона паунда на капитана на националния ни отбор Димитър Бербатов и категорично обяви, че няма да продава нападателя на клуб от Англия. Както е известно, 27-годишният голаджия е сочен за трансферна цел на Манчестър Юнайтед, Челси, Интер, Милан и Реал (Мадрид), като според запознати благоевградчанинът ще напусне "Уайт Харт Лейн" през лятото.

През последните седмици се появи информация, че тимът на Мартин Петров и Валери Божинов Манчестър Сити е готов да даде 32 милиона паунда за подписа на Бербатов. Мениджърът на "шпорите" Хуанде Рамос обаче заяви, че ще направи всичко възможно да запази бившия футболист на Байер (Леверкузен) в състава си и това е най-вероятната причина за исканата висока цена.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2008 13:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Рамос иска Роналдиньо, готов е да пусне Бербатов
Мениджърът на Тотнъм Хуанде Рамос е готов да се раздели с Димитър Бербатов, след като стана ясно, че от ръководството на клуба проявяват интерес към изпадналия в немилост футболист на Барселона Роналдиньо. Както е известно, през последните месеци се говори за сериозен интерес към капитана на бългасркия национален отбор от страна на Манчестър Юнайтед и Милан. Евентуалното преминаване на 27-годиушния благоевградчанин в друг клуб ще стане през летния трансферен прозорец, като мениджърът на играча Емил Данчев заяви, че при добра оферта от "росонерите" Бербатов би преминал там. Въпреки големия интерес към бившия футболист на Байер (Леверкузен), Рамос е убеден, че Тотнъм може и иска да задържи българския нападател.

"Искаме да остане при нас, но в същото време виждаме колко е амбициозен и може би тази раздяла е неизбежна, обясни испанският специалист. - Има много класни отбори и той заслужава да играе там. Относно Роналдиньо мога да кажа, че той би се вписал във всяка тактическа постройка, включително и в тази на Тотнъм", завърши коментара си Хуанде Рамос.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 13:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Тотнъм планира нов стадион в близост до сегашния

Ръководството на Тотнъм Хотспър, в който играе българският капитан Димитър Бербатов, оповести, че планира построяването на нов стадион с капацитет 60 000 седящи места близо до настоящия им дом „Уайт Харт Лейн". „Шпорите" продължават да търсят подходящ парцел за новата постройка. Уингейт Естейт изглежда най-добрият вариант, като е съвсем близо до сегашния стадион. „Уайт Харт Лейн" приема 36 310 седящи места, като има нужда от разширение с поне 15 000 седалки според шефовете. В клуба все още се разглежда и възможността да реконструират съоръжението си, но то е обградено от пътища и жилищни сгради, което прави задачата доста сложна за изпълнение. Големият враг на Тотнъм Арсенал изпита същата дилема, когато реши да замени „Хайбъри" с новия си модерен дом „Емирейтс". „Топчиите" извадиха късмет и се сдобиха с идеално място на 500 ярда до стария си стадион.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 15:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Виали: Бербатов е супер класа, но няма бъдеще в Милан и Интер
Бившият голмайстор на Ювентус, Сампдория, "Скуадра адзура" и Челси Джанлука Виали се изказа много ласкаво за най-добрия български футболист Димитър Бербатов, но въпреки това обяви, че не вижда бъдеще за него в Италия. ”Бербатов е великолепен футболист и невероятен талант. Има страхотна техника, като прави сложните неща лесни и освен това е голям голмайстор, който вкарва много голове. Въпреки че е висок, не разчита на физическите си данни, а на талант, но смятам че няма да премине в един от водещите италиански клубове. От нападателите на Острова виждам Дидие Дрогба като бъдещ нападател на един от миланските грандове, докато другият най-добър нападател в Премийър лийг - Фернандо Торес, струва прекалено много и няма кой да го купи, а и той едва ли иска да напсуне “Анфийлд", коментира Виали въпрос на репортер на Sportal.bg в директния чат на “Гадзета дело Спорт” по-рано днес.

Специалистът, който бе мениджър на Челси и Уотфорд, в момента работи, като телевизионен коментатор в италианската спортна телевизия Sky.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 17:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов: Англия е идеалното място за мен
Капитанът на националния ни отбор Димитър Бербатов даде интервю за списание "Sport", в което засили спекулциите за бъдещето си в Тотнъм след като не увери в пряк текст феновете на "шпорите", че и следващия сезон ще е в клуба. Въпреки това, Бербо смята, че английското първенство е правилното първенство за него и бъдещето му е там. Нападателят говори още за амбициите на Тотнъм, мениджърът Хуанде Рамос и престоя си в Англия.

-Последният път когато говорихме ти каза, че ти е трудно да свикнеш с размерите на Лондон. Чувстваш ли се по-комфортно вече?

-Лондон е голям град всеки знае това. Разбира се, че го харесвам нямам причина да не го, но за мен не е въпросът в града, а за футбола, който играя и отбора, в който съм.

-Как намираш отбора на Тотнъм в момента в сравнение с този от 2006-та, когато дойде тук?

-До голяма степен отборът е един и същ. Няма голяма разлика освен в треньорския щаб. Играчите израснаха заедно и мисля, че се развиваме добре. Разбира се, имахме някои трудности през този сезон, но ако успеем да се поучим от грешките си можем да вървим напред. С качествата на играчите, с които разполагаме бъдещето на Тотнъм е светло.

-Защо дойде в Англия и защо в Тотнъм?

-Много бях щастлив да пристигна в Англия, защото смятам, че това е правилното първенство за мен. Мислех, че мога да дойда тук и да стана по-добър и смятам, че така се и получи. Ако трябва да съм честен, преди да дойда в Тотнъм имаше моменти, в които си мислех, че може би ще направя грешка.

-Защо?

-Не знам. Понякога си седиш вкъщи, гледаш английски футбол по телевизията и си мислиш може би не е за мен. После обаче, когато дойдох съмненията ми се изпариха.



-Съмняваше ли се, че можеш да успееш тук?

-Да, понякога човек се съмнява в себе си. Може би това е само моментно състояние, но понякога човек се пита: "Мога ли да го направя?". Това мисля, че е нормално.

-И все пак това е в контраст с този Бербатов, който виждаме на терена. На игрището изглеждаш уверен в себе си до арогантност...

-Наистина на игрището съм уверен и може би може да изглеждам арогантно уверен, но човек трябва да е такъв за да покаже какво може. Добре е, че мога да забравя всичко друго, когато съм на терена - абстрахирам се от всички проблеми в личния живот и се фокусирам върху мача.

-Разви ли някой компонент от играта, откакто си тук?

-Играта с глава. Това ми помага много. Аз съм висок и трябваше да стана по-добър с глава за да играя тук. Но, ако искам да се развивам като цяло като играч трябва да работя върху всеки един компонент. Никой не трябва и за миг да си помисля, че е завършен футболист. Когато гледам по-младите играчи в нашия отбор те ме научават неща, които преди никога не съм знаел. Това е хубаво.

-Впечатлен ли си от Хуанде Рамос?

-Много. Преди да дойде тук знаех, че е добър треньор, но го познавах само като име. Сега когато работиш с него и говориш с него осъзнаваш колко е добър и като наставник и като човек. Първият път като го видях си казах, че може би това е правилният треньор за нашия отбор. Начиниът, по който говори и работи... всичко е както тярбва.



-Изглежда сериозен човек, който не търпи лигавщини...

-Той е строг, когато трябва, но това е нормално. Въпреки това, понякога пуска и шеги и другите обикновени неща.

-Какво постигнахте от извънредните тренировки и забраната да консумирате определни храни като кетчуп и сладки работи?

-Вижте, още преди Хуанде Рамос да дойде всеки трябва да е знаел, че храненето е най-важното нещо за един играч. Той просто настоя да приемаме правилната храна - това е нормално и така трябва да бъде. Той ни направи програма за това, което трябва да ядем и как трябва да тренираме и можете да видите разликата. Наистина извънредните тренировки са тежки, но трябва да го направим за да ставаме по-добри - не се оплакваме.

-Много от феновете очакват Тотнъм да се цели в топ 4 следващия сезон. Реалистично ли е това?

-Това трябва да ни е целта. Началото на настоящия сезон бе трудно, но имаме надежди за следващия. Спечелването на Карлинг къп ни даде увереност, че можем да постигнем успехи.

-А титлата? Отвъд възможностите на отбор като Тотнъм ли е?

-Трябва да имаш големи амбиции. Ще излъжа, ако кажа, че не мислим за титлата в началото на сезона. Когато дойдох знаех, че Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Арсенал и Челси са четрите гранда и всяка година титлата се определя измежду тях, но си мислех защо да не се намесим и ние. Това не стана, но все още имаме добър отбор. Сигурен съм, че Тотнъм може да изненада доста хора през следващия сезон.

-Какво ще ви е нужно да разбиете голямата четворка?

-Трябва да работим много и да вярваме в това, което можем. Понякога се подценяваме, особено срещу големите отбори. И двата отбора са 11 срещу 11 и те имат два крака както и ние, така че нищо не ни пречи да ги победим.

-Но не е ли факт, че Тотнъм има проблеми и срещу сравнително по-малки отбори като Бирмингам, Астън Вила и Блекбърн?

-Да, но това идва не от липсата на увереността, а по-скоро липса на концентрация. Проблемът тук е на друго ниво от този при мачовете с грандовете. Понякога излизаш срещу по-малките отбори и си мислиш, че ще спечелиш без проблеми, но няма лесни мачове.



-Във вестниците постоянно има спекулации за това дали си щастлив в Спърс?

-Щастлив съм, разбира се. Не изглеждам ли щастлив?

-Не се усмихваш. Чувстваш ли се спокоен?

-Разбира се. Откакто дойдох всички ме карат да се чувствам спокоен. Щастлив съм в Тотнъм.

-Искаш ли да кажеш нещо на феновете на Тотнъм, които се притесняват, че няма да си тук следващия сезон?

-Това не е честен въпрос. Не можете да ме питате това. Аз съм тук и давам всичко от себе си и вкарвам голове за тях. Смятам, че го правя с помощта на всички съотборници и всеки един от клуба.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 17:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Рамос: Не се притеснявам за слуховете около Бербатов
Мениджърът на Тотнъм Хуанде Рамос заяви, че не е притеснен от непрестанните слухове, че българската звезда Димитър Бербатов ще напусне клуба в посока някой европейски гранд. ”Радостни сме, че най-големите отбори в Европа предлагат огромни суми за Бербатов. Това значи, че имам наистина страхотен футболист”, коментира испанският специалист пред медиите на Острова.

Рамос сподели, че голямата цел на Тотнъм е да измести един от водещите четири отбора във Висшата лига и да се класира за Шампионската лига. "Много харесвам Шампионската лига и ще е чудесно, ако Тотнъм се класира и се бори с тези отбори. Искаме да изместим някой от "Голямата четворка" и да заемем неговото място", сподели той.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 17:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
THE TELEGRAPH: БЕРБО Е ОТВОРЕНА ТЕМА

Слуховете около бъдещето на Димитър Бербатов в Тотнъм продължават да занимават най-авторитетните английски медии. В днешното си издание The Telegraph твърди, че спекулациите около евентуалния трансфер на нападателя продължават с пълна сила. Според информацията бъдещето на Бербатов е отворена тема, тъй като самият футболист е изразил мнение, че през следващия сезон „шпорите” ще могат да удивят всички с постиженията си.

„Не е честно да ми задавате този въпрос. Не можете да ме питате това. Аз съм тук и се опитвам да дам най-доброто от себе си и да вкарвам голове. Правя това, за да помогна на моя отбор и на всеки един в клуба”, категоричен бе Бербатов.

„Разбира се, че съм щастлив в Тотнъм. Щях да излъжа ако кажа, че не сме мислили за титлата в началото на сезона. Когато дойдох, познавах отборите като Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Арсенал и Челси – големите четири, които се борят за първото място в първенството. Но и аз съм си мислил: Защо да не стигнем и ние там и да се намесим в тази битка? Това не се случи, но все още имаме добър отбор”, добави Димитър Бербатов.

„Ще се радваме, ако за Бербатов пристигнат големи оферти и разговаряме за големи суми, защото това ще означава, че той е настина добър футболист”, заяви Рамос вчера, цитиран от The Telegraph.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2008 01:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ВИАЛИ: НЕ БЕРБАТОВ, А ДРОГБА ЩЕ ЗАМИНЕ ЗА МИЛАНО


Нападателят на Челси Дидие Дрогба вече се е договорил с един от миланските грандове, според бившата звезда в Серия А Джанлука Виали.


Последният има много добри контакти на „Стамфорд Бридж”, след като прекара там известно време като играч, а по-късно и като мениджър.


Острието на Кот Д’Ивоар постоянно е свързван с трансфер извън Челси, откакто напусна „синия” клуб.


Както Милан, така и Интер имат интерес да си осигурят услугите на Дрогба за новата кампания, а според Виали футболистът вече е направил своя избор между двата градски съперника, но все пак не пожела да разкрие в кой точно ще акостира тъмнокожият състезател след края на сезона.


„Кой според мен – от Дрогба, Бербатов и Торес – ще отиде в Италия през лятото? Без капка съмнение – това ще бъде Дрогба”, заяви Виали във видео чат пред „Gazzetta dello Sport”.


„Вече чух, че е подписал предварително споразумение с тим от Милано, чийто екип е на двуцветни вертикални линии, едната от които е с черен цвят”, добави още бившият ас на Челси

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 20:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ВБЕСЕНИЯТ РОНАЛДО ЗАПРИЛИЧА НА ДИМИТЪР БЕРБАТОВ

Кристиано Роналдо сподели пред английските медии, че му е писнало да обяснява на хората, колко е щастлив в Манчестър Юнайтед. Португалският състезател сподели, че иска да остане на „Олд Трафорд” и няма интерес да преминава в друг тим през лятото.


Историята напомня много на тази с Димитър Бербатов през зимата, когато медиите на Острова изпилиха нервите на капитана на българския национален отбор, като постоянно излизаха с информациите, че не е щастлив в Тотнъм и иска да премине в по-голям отбор.


В Англия в момента се тиражира, че Кристиано ще премине в Реал Мадрид след края на сезона, а именно тези слухове са вбесили португалската звезда.


„Просто вече не ме интересува, каквото иска да си мисли целият свят и какво спекулира с бъдещето ми. Казах това нещо хиляда пъти, хората вече трябва да са разбрали, че се чувствам напълно щастлив в Юнайтед”, сподели днес Роналдо.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Рамос: Спрете да ме питате за Бербатов
Мениджърът на английския Тотнъм Хуанде Рамос заяви, че не иска да отговаря на повече въпроси относно бъдещето на българската звезда на тима Димитър Бербатов. Както е известно, в публикации на английските медии вчера се твърдеше, че според мениджъра на българина Емил Данчев 7-8 отбора от Европа проявяват интерес към нападателя и че е крайно време Бербатов да заиграе редовно в Шампионската лига. Самият Данчев обаче категорично се разграничи от публикациите и заяви, че не е казвал нищо подобно.

Рамос пък заяви, че не иска да коментира нищо друго освен факта, че в момента Бербатов е играч на "шпорите". "Доволни сме, че имаме такъв играч в отбора си в момента. Възнамерявам да се наслаждавам на играта му за Тотнъм, много съм щастлив, че той е тук. А що се отнася до бъдещето, решението е на клуба", заяви испанецът.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов се маха от Тотнъм, гръмнаха медиите в Англия

Най-добрият футболист на България за 2007 година - Димитър Бербатов, ще напусне лондонския Тотнъм пише "Daily Mail". Изданието се позовава на признанието на личния мениджър на Берба Емил Данчев, който заяви, че вече два пъти не е постигнал договорка с шефовете от "Уайт Харт Лейн" за подновяване на контракта на играча.

"Бъдещето на Димитър ще се реши в следващите месеци. До този момент на два пъти не можахме да се разберем с Тотнъм за нов договор и това е така, защото шефовете на клуба не искат да фиксират в него конкретна цена на футболиста. Бербатов вече е на 27 години и иска да печели още купи. Време е да отиде в отбор, който редовно участва в Шампионската лига. Има 7-8 клуба в Европа, който искат да го вземат и ние ги знаем добре", разкрива Емил Данчев пред "Daily Mail". Интерес към бившият футболист на ЦСКА и Байер (Леверкузен) проявяват Челси, Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити, Милан и пр.

"Димитър има още две години от контракта си с опция за още две и един от най-сериозно обвързаните с клуба", коментира говорител на "шпорите".

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов 143-и по заплата в света
Димитър Бербатов заема 143-о в класацията на най-скъпоплатените футболисти в света за сезон 2007/08, твърди "7 дни спорт". Нападателят на Тотнъм взима 230 000 евро месечна заплата, което прави 2 760 000 на година. Данните се основават на цифри, публикувани в над 50 световни издания. В сумите не са включени премиите и приходите от реклама на играчите. С най-голяма заплата в света е Кака (750 000 евро на месец), следван от Роналдиньо (710 000), Тери и Лампард (по 670 000), Анри (655 000), Кр. Роналдо (640 000), Балак и Шевченко (по 620 000), Джерард (600 000), Руни (585 000).

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербо назад в класацията на Премиър лийг, Марто напредва
Българският нападател Димитър Бербатов от Тотнъм падна с две места и вече е на 16-а позиция в официалната класация за английското футболно първенство за сезона, изготвяна по поръчка на Висшата лига. Бербатов игра цял мач при равенството 1:1 срещу Мидълзбро като домакин в последния мач от първенството и натрупа актив от 476 точки, което го прави най-предно класираният играч на лондончани в подреждането. Българинът е на пета позиция в реализаторската листа на Премиършип с 14 попадения и трети по асистенции с 11. Мартин Петров, който също игра цял мач при победата на Манчестър Сити с 2:1 над Съндърланд като гост, пък се изкачи с едно място и вече е 24-и с актив 439 точки в класацията.

Убедителен лидер в класацията е португалецът Кристиано Роналдо от Манчестър Юнайтед със 742 точки, пред Фернандо Торес от Ливърпул с 618 точки и Еманюел Адебайор от Арсенал с 608 точки.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов се разграничи от автора на книгата "Война с времето и със себе си"
ПР мениджърът на капитана на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов - Димитрина Ходжева изпрати писмо до медиите, в което изразява официалната позиция на Димитър Бербатов по повод написаната за него книга, която ще излезе в началото на май и вече се рекламира.

„От Димитър Бербатов не е искано разрешение за издаването на книга за него, още по-малко той има каквото и да е участие в написването на "Война с времето и със себе си". Авторът Румен Илиев предлага своя версия за пътя на футболната звезда и по никакъв начин не може да претендира за истинност при отговорите на въпросите, които книгата давала, според нейните издатели.

Истинската книга за Димитър Бербатов ще бъде написана, когато той прецени, че е дошъл подходящият момент за това и само тя ще може да твърди, че знае "какво се крие зад завесата на личния му живот". А "Война с времето и със себе си" е личното виждане на нейния автор за Димитър Бербатов и нищо повече от това”, пише в писмото.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербо не можа да бие Мидълзбро сам
Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов за пореден път игра страхотно за своя Тотнъм Хотспър и бе в основата на гола за своя отбор, но неговите съотборници за пореден път се провалиха и направиха равенство 1:1 с Мидълзбро. Бербо бе най-добрият на терена за "шпорите" и в 27-ата минута негово отлично отиграване изведе Аарън Ленън на стрелкова позиция, за да принуди с шута си английския проектонационал Граундс от гостите да си отбележи автогол.

След почивката българският нападател продължи да блести и заслужаваше да получи дузпа за игра с ръка на Дейвид Уетър, който с ръка изби головия му удар в гредата. Съдията Марк Холси обаче не посочи бялата точка. За пореден път този сезон лондончани не успяха да задържат преднината си и в 68-ата минута Стюърт Даунинг изравни с прекрасен диагонален удар. Той стреля извън наказателното поле, топката премина през няколко играчи на домакините и изненада Черни за крайното 1:1. До края на мача гостите дори можеха да постигнат пълен обрат, но непростим пропуск направи Афонсо Алвеш, който останал сам срещу вратаря, не успя да намери рамките на вратата. В самия край пък реферът Холси не отсъди и дузпа за гостите, след като Майкъл Доусън хвана топката с две ръце в наказателното поле, но срещу него бе отсъдено нарушение.

ТОТНЪМ - МИДЪЛЗБРО 1:1 (1:0)
1:0 - Граундс (27-авт.)
1:1 - Даунинг (68)

ТОТНЪМ: Черни, Хътън, Доусън, Уудгейт, Шимбонда (Жилберто 70), Ленън (Бент 75), Зокора, Джинас, Малбранк (Хъдълстоун 60), Бербатов, Кийн

МИДЪЛЗБРО: Шварцер, Йънг, Уетър, Погатец, Граундс (Джонсън 64), О'Нийл (Тунджай 75), Боатенг, Арса (Рохембак 67), Даунинг, Алвеш, Алиадиер

ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Погатец, Арса, Йънг (Мидълзбро)

СЪДИЯ: Марк Холси

СТАДИОН: "Уайт Харт Лейн",

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Рамос: Не се притеснявам за слуховете около Бербатов
Мениджърът на Тотнъм Хуанде Рамос заяви, че не е притеснен от непрестанните слухове, че българската звезда Димитър Бербатов ще напусне клуба в посока някой европейски гранд. ”Радостни сме, че най-големите отбори в Европа предлагат огромни суми за Бербатов. Това значи, че имам наистина страхотен футболист”, коментира испанският специалист пред медиите на Острова.

Рамос сподели, че голямата цел на Тотнъм е да измести един от водещите четири отбора във Висшата лига и да се класира за Шампионската лига. "Много харесвам Шампионската лига и ще е чудесно, ако Тотнъм се класира и се бори с тези отбори. Искаме да изместим някой от "Голямата четворка" и да заемем неговото място", сподели той

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008 23:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов: Англия е идеалното място за мен
Капитанът на националния ни отбор Димитър Бербатов даде интервю за списание "Sport", в което засили спекулциите за бъдещето си в Тотнъм след като не увери в пряк текст феновете на "шпорите", че и следващия сезон ще е в клуба. Въпреки това, Бербо смята, че английското първенство е правилното първенство за него и бъдещето му е там. Нападателят говори още за амбициите на Тотнъм, мениджърът Хуанде Рамос и престоя си в Англия.

-Последният път когато говорихме ти каза, че ти е трудно да свикнеш с размерите на Лондон. Чувстваш ли се по-комфортно вече?

-Лондон е голям град всеки знае това. Разбира се, че го харесвам нямам причина да не го, но за мен не е въпросът в града, а за футбола, който играя и отбора, в който съм.

-Как намираш отбора на Тотнъм в момента в сравнение с този от 2006-та, когато дойде тук?

-До голяма степен отборът е един и същ. Няма голяма разлика освен в треньорския щаб. Играчите израснаха заедно и мисля, че се развиваме добре. Разбира се, имахме някои трудности през този сезон, но ако успеем да се поучим от грешките си можем да вървим напред. С качествата на играчите, с които разполагаме бъдещето на Тотнъм е светло.

-Защо дойде в Англия и защо в Тотнъм?

-Много бях щастлив да пристигна в Англия, защото смятам, че това е правилното първенство за мен. Мислех, че мога да дойда тук и да стана по-добър и смятам, че така се и получи. Ако трябва да съм честен, преди да дойда в Тотнъм имаше моменти, в които си мислех, че може би ще направя грешка.

-Защо?

-Не знам. Понякога си седиш вкъщи, гледаш английски футбол по телевизията и си мислиш може би не е за мен. После обаче, когато дойдох съмненията ми се изпариха.



-Съмняваше ли се, че можеш да успееш тук?

-Да, понякога човек се съмнява в себе си. Може би това е само моментно състояние, но понякога човек се пита: "Мога ли да го направя?". Това мисля, че е нормално.

-И все пак това е в контраст с този Бербатов, който виждаме на терена. На игрището изглеждаш уверен в себе си до арогантност...

-Наистина на игрището съм уверен и може би може да изглеждам арогантно уверен, но човек трябва да е такъв за да покаже какво може. Добре е, че мога да забравя всичко друго, когато съм на терена - абстрахирам се от всички проблеми в личния живот и се фокусирам върху мача.

-Разви ли някой компонент от играта, откакто си тук?

-Играта с глава. Това ми помага много. Аз съм висок и трябваше да стана по-добър с глава за да играя тук. Но, ако искам да се развивам като цяло като играч трябва да работя върху всеки един компонент. Никой не трябва и за миг да си помисля, че е завършен футболист. Когато гледам по-младите играчи в нашия отбор те ме научават неща, които преди никога не съм знаел. Това е хубаво.

-Впечатлен ли си от Хуанде Рамос?

-Много. Преди да дойде тук знаех, че е добър треньор, но го познавах само като име. Сега когато работиш с него и говориш с него осъзнаваш колко е добър и като наставник и като човек. Първият път като го видях си казах, че може би това е правилният треньор за нашия отбор. Начиниът, по който говори и работи... всичко е както тярбва.



-Изглежда сериозен човек, който не търпи лигавщини...

-Той е строг, когато трябва, но това е нормално. Въпреки това, понякога пуска и шеги и другите обикновени неща.

-Какво постигнахте от извънредните тренировки и забраната да консумирате определни храни като кетчуп и сладки работи?

-Вижте, още преди Хуанде Рамос да дойде всеки трябва да е знаел, че храненето е най-важното нещо за един играч. Той просто настоя да приемаме правилната храна - това е нормално и така трябва да бъде. Той ни направи програма за това, което трябва да ядем и как трябва да тренираме и можете да видите разликата. Наистина извънредните тренировки са тежки, но трябва да го направим за да ставаме по-добри - не се оплакваме.

-Много от феновете очакват Тотнъм да се цели в топ 4 следващия сезон. Реалистично ли е това?

-Това трябва да ни е целта. Началото на настоящия сезон бе трудно, но имаме надежди за следващия. Спечелването на Карлинг къп ни даде увереност, че можем да постигнем успехи.

-А титлата? Отвъд възможностите на отбор като Тотнъм ли е?

-Трябва да имаш големи амбиции. Ще излъжа, ако кажа, че не мислим за титлата в началото на сезона. Когато дойдох знаех, че Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Арсенал и Челси са четрите гранда и всяка година титлата се определя измежду тях, но си мислех защо да не се намесим и ние. Това не стана, но все още имаме добър отбор. Сигурен съм, че Тотнъм може да изненада доста хора през следващия сезон.

-Какво ще ви е нужно да разбиете голямата четворка?

-Трябва да работим много и да вярваме в това, което можем. Понякога се подценяваме, особено срещу големите отбори. И двата отбора са 11 срещу 11 и те имат два крака както и ние, така че нищо не ни пречи да ги победим.

-Но не е ли факт, че Тотнъм има проблеми и срещу сравнително по-малки отбори като Бирмингам, Астън Вила и Блекбърн?

-Да, но това идва не от липсата на увереността, а по-скоро липса на концентрация. Проблемът тук е на друго ниво от този при мачовете с грандовете. Понякога излизаш срещу по-малките отбори и си мислиш, че ще спечелиш без проблеми, но няма лесни мачове.



-Във вестниците постоянно има спекулации за това дали си щастлив в Спърс?

-Щастлив съм, разбира се. Не изглеждам ли щастлив?

-Не се усмихваш. Чувстваш ли се спокоен?

-Разбира се. Откакто дойдох всички ме карат да се чувствам спокоен. Щастлив съм в Тотнъм.

-Искаш ли да кажеш нещо на феновете на Тотнъм, които се притесняват, че няма да си тук следващия сезон?

-Това не е честен въпрос. Не можете да ме питате това. Аз съм тук и давам всичко от себе си и вкарвам голове за тях. Смятам, че го правя с помощта на всички съотборници и всеки един от клуба.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 00:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
БЕРБАТОВ НЕ УСПЯ САМ ДА БИЕ УИГЪН

Българският нападател на Тонтъм Димитър Бербатов реализира своя 15 гол за сезона в английската Висша лига, но отборът му не успя да победи Уигън като гост и завърши 1:1. Попадението е общо 23-то за капитана на националния ни отбор за годината.

Равенството закова „шпорите” в златната среда на класирането, като със сигурност, дори при най-добрите обстоятелства, те не могат да завършат преди седмо място.

И двете попадения на „JJB Stadium” паднаха още в началото на двубоя.

Бербатов се разписа още в шестата минута, когато бе намерен от Аарън Ленън в центъра на наказателното поле и с десния крак шутира точно във вратата. Емил Хески изравни за Уигън в 12-та минута, когато Кивен Килбейн центрира добре отляво и сложи топката на крака му.

Тотнъм не получи дузпа през първото полувреме, а Маркъс Бент удари греда за Уигън след почивката, като това бяха най-сериозните положения по-късно в мача. Домакините имаха по-добри шансове да завършат мача с три точки, но Радек Черни бе прецизен на вратата на Тотнъм.

Благодарение на точките, спечелени тази седмица, Уигън вече е по-близо до заветното спасение в елита. В понеделник тимът открадна равенство и от Челси.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2008 23:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербо номер 1

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 202 мнения ]  Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Бербатов изригна с два гола за 20 минути
Форум: Тотнъм
Anonymous 2909 19 Фев 2007 10:05
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми
Форум: Тотнъм
Anonymous 18533 19 Фев 2007 19:03
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Да помогнем на Бербатов
Форум: Британски футбол
kyynadd 2385 14 Мар 2007 12:07
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Стадион "Хаджи Димитър"
Форум: Сливен 2000 (Сливен)
ultra_voin 35761 25 Юни 2010 20:58
от Georgi D.
Преглежда непрочетените мнения Феновете на Манчестър Юн: Искаме Бербатов!
Форум: Световен футбол
aiko_92 3204 04 Юли 2007 01:05
от FCDunavRuse

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози