bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 13:06




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2007 19:03 
Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми е трудно
Изображение

Капитанът на националния отбор по футбол Димитър Бербатов заяви за Гонг, че ако продължи да показва подобна стабилна игра, несъмнено ще бъде забелязан от по-голям отбор.

Футболистът на Тотнъм се разписа два пъти само за 20 минути на терена по време на срещата от ФА Къп срещу Фулъм. „Шпорите” победиха с 4:0 като гост и продължават на четвъртфинал в турнира.

„В рамките на шегата –по-лесно ще е в отбори като Манчестър и Челси, но аз предпочитам да ми е трудно, старая се работя здраво, ако продължавам да играя така стабилно, няма начин да не те забележат и в бъдеще никой не знае какво му е писано”, сподели Бербатов.

„В сряда играем срещу Евъртън и това е мач, който трябва да вземем на всяка цена, и затова се налага тази ротационна схема - първо да стоя на скамейката, а после влизам”, каза още футболистът и добави: „В УЕФА изчакваме да видим с кой ще играем, и се надявам не само в този турнир, но и на всички фронтове да продължаваме напред.”

Отборът на Бербатов Тотнъм ще играе срещу Челси в 1/4 финалите на турнира за Купата на Англия.

Колкото до националния отбор нападателят заяви, че е време да спре със споменаването на името на Стилиян Петров с „трикольорите”: „Нека да спрем да намесваме Стилиян. Говоря си през ден с него и мисля, че трябва да го оставим на мира. Ако е писано, всичко може да се случи, но самият той трябва да прецени.

Смея да твърдя като капитан на националния тим, че нещата вървят добре. Мисля, че ще се справим и в следващата среща срещу Албания. Ако играем като отбор и се подкрепяме, тогава нещата ще станат, показахме в Кипър, че го можем, но аз съм оптимист.”
Изображение
аудио интервю


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141736 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34383 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения По коя телевизия предпочитате да гледате мачове
Форум: Спортни медии
Anonymous 47332 12 Фев 2011 22:58
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Има ли шанс Родопа да оцелее?
Форум: Родопа (Смолян)
DUNAV-RUSSE 37424 01 Юни 2007 14:14
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Челси-Левски
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 6535 13 Дек 2006 23:46
от parmalat

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози