bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 07 Юни 2024 02:57




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 202 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2008 15:29 
Offline
New Iskar HOOLS
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2007 14:38
Мнения: 903
Местоположение: New Iskar
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: red_star_forever
[url=http://gong.bg/view_article.php?article_id=32440]ЧЕЛСИ ЧУПИ РЕКОРД, ЗА ДА ВЗЕМЕ БЕРБО
Изображение[/url]

Челси ще направи рекордна за британския футбол оферта на стойност 32 милиона лири за нападателя на Тотнъм Димитър Бербатов, съобщава "Дейли Стар".

Според информациите, от Бербатов се интересуват Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити, Милан, Интер и Реал Мадрид.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 03:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов: Омръзна ми да си гледам името във вестниците

Българският ас на Тотнъм Димитър Бербатов за пореден път обяви за спекулации всички писания по свой трансфер в по-голям клуб. „Всеки човек вижда по различен начин тези неща - славата, главозамайването. Аз знам кое е най-добро за мен, старая се да се придържам към него и така е добре. Става абсурдно. Омръзна ми да си гледам името във вестниците. Ако мога, щях да направя така, че да не се появявам. Прекалява се с тези спекулации около моето име. Аз не мисля, че струвам толкова много пари", заяви Бербатов в интервю за Нова ТВ.

„Едни смятат, други пресмятат, трети си играят играта - като мен. За момента съм щастлив, ще видим как ще се развият нещата. Можеш да печелиш титли и отличия с всеки отбор, и с Тотнъм мога да печеля," категоричен бе Бербо.

За отношенията си със своя мениджър и многото изказвания, които Емил Данчев направи, Митко коментира: „Емил Данчев е мой личен мениджър и е оторизиран да говори от мое име. Той ми помогна, продължава да ми помага. Ние работим не само като агент и футболист, на първо време сме приятели".

„Аз не съм човекът-отбор и никога няма да бъда, трябва да си върша работата и да вкарвам голове. Работим върху грешките си на тренировки и мисля, че Хуанде Рамос е човекът, който може да промени нещата. Той е много добър като човек, като специалист, вижда детайли, които за другите хора остават скрити. Всички в отбора ме подкрепят", сподели Бербо впечатленията си от хода на Тотнъм под ръководството на Рамос.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 03:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
БЕРБО: АБСУРДНО Е, НЕ СТРУВАМ ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ

Изображение

Българският нападател на Тотнъм Димитър Бербатов за пореден път обяви за спекулации всички писания са свой трансфер в по-голям клуб.

„Всеки човек вижда по различен начин тези неща – славата, главозамайването. Аз знам кое е най-добро за мен, старая се да се придържам към него и така е добре. Става абсурдно. На мен ми омръзна да си гледам името във вестниците. Ако мога, щях да направя така, че да не се появявам. Прекалява се с тези писаници, спекулации около моето име. Ако може да бъда оставен на спокойствие да си играя играта. Ясно е, че спекулации ще има до края, но истината е, че чак тогава ще се разбере какво става.

Знам, че няма начин да не се пишат такива неща, те продават вестниците. Но в същото време аз съм играч на Тотнъм и се старая да си върша работата, да помагам на отбора. Най-лошото е, че виждам мои цитати, които аз не съм казвал, това е кофти. Когато мога, винаги съм се отзовавал за интервюта, но истерията ми се струва глупава. Аз не мисля, че струвам толкова много пари,” заяви Бербатов в интервю за Нова ТВ.

„Едни смятат, други пресмятат, трети си играят играта – като мен. За момента съм щастлив, ще видим как ще се развият нещата. Можеш да печелиш титли и отличия с всеки отбор, и с Тотнъм мога да печеля,” добави той.

За отношенията си със своя мениджър и многото изказвания, които Емил Данчев направи, Митко коментира: „Емил Данчев е мой личен мениджър и е оторизиран да говори от мое име. Той ми помогна, продължава да ми помага. Ние работим не само като агент и футболист, на първо време сме приятели.”

„Аз не съм човекът-отбор и никога няма да бъда, трябва да си върша работата и да вкарвам голове. Работим върху грешките си на тренировки и мисля, че Хуанде Рамос е човекът, който може да промени нещата. Той е много добър като човек, като специалист, вижда детайли, които за другите хора остават скрити. Всички в отбора ме подкрепят, не съм чул упрек, завист. Момчетата са супер пичове,” сподели Бербо впечатленията си от хода на Тотнъм под ръководството на Рамос.

„Не съм запознат с идеята Тери Венейбълс да стане национален треньор. Държа на български специалист, смея да твърдя, че има добри и трябва да им се даде шанс,” каза капитанът на „трикольорите” относно предстоящият избор на национален селекционер. Той пожела успех на младите български играчи, които опитват късмета си на Острова. „Аз се наслаждавам на играта, защото в крайна сметка за това съм станал футболист. Продължаваме да си вършим работата. Надявам се да няма контузии, пожелавам го на всички спортисти,” завърши Димитър Бербатов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 03:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербо ще продължи да си игае в Тотнъм !!!

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 15:24 
СОБСТВЕНИЦИТЕ НА ЮНАЙТЕД ЩЕ СЪДЕЙСТВАТ ЗА ТРАНСФЕР НА БЕРБО

Собствениците на Манчестър Юнайтед семейство Глейзър са готови да извадят необходимите средства, с които мениджърът на клуба да спечели битката с Челси за звездата на Тотнъм Димитър Бербатов.

Според някои информации цената, която „шпорите” поставиха за капитана на българския националния отбор е 36 милиона, докато според „Manchester Еvening news” сумата е 30 милиона.

В информацията се припомня, че спортно-техническото ръководство на Тотнъм не иска да се разделя със звездата си, поне до края на настоящия сезон, но все пак се разглежда и възможността той да бъде трансфериран в друг клуб.

Преди време самият Сър Алекс Фъргюсън разкри, че няма да привлича нови футболисти през зимата, но въпреки това не е изключено българинът да се появи на Олд Трафорд.

В статията се казва още, че щом Челси е готов с оферта за Бербатов 25 дни преди края на трансферния прозорец, най-вероятно Фъргюсън ще се мобилизира, за да спечели битката. Пример за покупка, която специалистът е спечелил в борба с други отбори е този на Уейн Рууни, когато той премина от Еверътн, като тогава Нюкасъл се опита да го отмъкне от треньора на „червените дяволи”.



СИТИ ОБЕЩА, ЧЕ ЩЕ СПЕЧЕЛИ БЕРБО, ДАВАТ МУ ГОЛЯМА ЗАПЛАТА

Отборът на Манчестър Сити обеща, че ще спечели битката за Димитър Бербатов, информира в днешното си издание английския таблиод „Сън”.

„Гражданите” са поредните кандидати за подписа на българския капитан. Тимът, в който се състезават други двама национали Мартин Петров и Валери Божинов е изразил увереност, че ще вземе звездата на „шпорите”, като му предложи заплата от 120 000 паунда на седмица.

„Собственикът Таксин Шинаватра иска да направи Сити най-добрия клуб в страната и Европа. Неговата цел в световно господство”, разкри източник близък до клуба.

Според информацията, Манчестър Сити е готов да спечели битката за Бербатов, като ще пребори финансовите параметри на останалите тимове, които го искат и изявяват публично желание да го притежават – Манчестър Юнайтед и Челси. Както е известно, цената, която Тотнъм сложи на звездата си е 35 милиона паунда.


Ела разбери,кой ше го вземе :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 18:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Димитър Бербатов може да отиде на "Олд Трафорд" в края на януари


Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов може да отиде на "Олд Трафорд" в края на месеца. Митко обаче няма да бъде част от Манчестър Юнайтед, а с неговия Тотнъм ще гостува на "червените дяволи" в мач от четвъртия кръг на Купата на Англия. Това ще се случи, само ако тимът на Хуанде Рамос победи Рединг в преиграването от третия кръг, след като двата отбора направиха 2:2 на "Уайт Харт Лейн" в мач, в който Бербатов вкара два гола. В предишния етап Юнайтед отстрани Астън Вила на Стилиян Петров след 2:0 на "Вила Парк".

Интригата около евентуалният двубой между грандът от Манчестър и Тотнъм ще бъде подсилена и от постоянните слухове за преминаване на Бербатов на "Олд Трафорд". В началото на сезона двата отбора играха на този стадион мач от шампионата, като домакините победиха с 1:0, а Бербатов игра много силно, но не успя да се разпише.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2008 14:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Президентът на Тотнъм: Бербатов остава при нас, няма значение какво иска той

Президентът на Тотнъм Даниел Леви е категоричен, че звездата на отбора Димитър Бербатов остава на „Уайт Харт Лейн”, независимо дали самият той иска или не, съобщава Дейли Мейл. Леви е твърдо решен да задържи най-добрия си футболист и не се притеснява от евентуално понижаване на цената на българина в края на сезона. Според информации в британската преса, водещи отбори в Европа са готови да дадат колосални суми през зимния трансферен прозорец, за да имат в състава си Бербатов. Тотнъм обаче не е склонен да преговаря за продажба на нападателя на каквато и да е цена.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2008 15:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
DAILY MAIL: ДАНИЕЛ ЛЕВИ РИСКУВА ПЕЧАЛБАТА, НО ЩЕ ЗАДЪРЖИ БЕРБО

Президентът на английския Тотнъм Хотспър Даниел Леви потвърди, че няма намерение да се разделя със звездата на тима Димитър Бербатов през зимния трансферен прозорец, като междувременно отхвърли възможността Джърмейн Дефоу да премине в Астън Вила, съобщава Daily Mail. Освен това, босът на „шпорите” дори ще рискува да загуби част от сумата, която би получил за Бербо, ако го продаде сега.

Въпреки спекулациите около бъдещето на капитана на българския национален отбор, които се ширят в медиите, Даниел Леви остава твърдо решен да не го продава поне до лятото, като е уведомил за това решение и мениджъра Хуанде Рамос.

Изданието твърди, че Даниел Леви е разкрил пред близки, че Бербатов ще остане независимо дали му харесва или не.

Според информацията българинът е направил пълен обрат в намеренията си, след като първоначално е бил сигурен, че иска да напусне клуба, а след това е потвърдил своята лоялност към Тотнъм.

Английското издание информира също така, че е имало запитване от страна на мениджъра на Астън Вила Мартин О’Нийл за цената на Джърмейн Дефоу. Каквато и оферта обаче да бъде представена и за този нападател, Леви е категоричен, че няма да се раздели и с него, въпреки че Хуанде Рамос не смята да го задържи.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2008 02:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Обявяват бъдещето на Бербатов на пресконференция


Мениджърът на Димитър Бербатов Емил Данчев поиска от ръководството на Тотнъм да организира специална пресконференция, на която да се даде окончателен отговор на въпроса дали българският нападател остава в тима. Пред "Sky Sports" Данчев още веднъж потвърди, че изказванията му, касаещи желанието на Бербатов да премине в по-голям клуб, са съгласувани със самия футболист. По този начин той се защити от обвиненията, че се опитва да вдигне цената на нападателя и да катализира продажбата му.

„Не съм лъжец. Позицията, която споделих с медиите, не е моя, а на играча. Бербатов е изнервен от постоянните спекулации около името си и иска да му бъде осигурено спокойствие, за да се концентрира изцяло върху работата си на терена. Най-добре ще е от ръководството на Тотнъм да организират пресконференция и на нея да дадат повече яснота по становището си", призова Данчев.

През последните седмици евентуалният трансфер на Димитър Бербатов не спира да занимава пресата на Острова. Спекулациите около бъдещето на най-добрия български футболист тръгнаха именно от интервю на Данчев, в което той призна, че Бербо иска да напусне Тотнъм и да отиде в клуб с по-големи амбиции.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2008 02:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Арсен Венгер: Бербатов е от топ класа и бяхме близо до привличането му

Нападателят на Тотнъм и българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов преди време е бил близо до трансфер в Арсенал, съобщи лично мениджърът на „топчиите" Арсен Венгер пред клубната телевизия. Бъдещето на голмайстора все още е неясно като в борба за подписа му са редица отбори от Англия, Италия и Германия. Челси и градските съперници от Манчестър обаче фаворити да го привлекат.

„Бербатов е играч от най-висша класа. Винаги намира място на терена и е там, където най-малко искаш. Той може да подава, може да вкарва, може да започва атаката, може и да я завършва", заяви Венгер.

Интервюто на мениджъра на Арсенал идва преди полуфинала за Купата на Лигата на Англия между лондонските съперници. Бербатов вкара красив гол от малък ъгъл и изработи дузпа в шампионатния двубой между двата отбора на „Емирейтс Стейдиъм".

- Забелязах качествата на Бербатов още докато играеше в Леверкузен във финала за Шампионската лига срещу Реал (Мадрид) през 2001. Тогава обаче той беше все още младо момче и ние не се нуждаехме от него. Имахме Тиери Анри, а в последствие Ван Перси и Адебайор. Все пак следяхме Бербатов от много време, допълни Венгер.

- Винаги гледам предимно индивидуалните качества на футболистите. Бербатов има страхотна техника, а е и висок. Това помага много в Англия. Когато се гради отбор тук трябва да мислиш за височината на отбора си не само в нападение, а и в защита. В момента обаче имаме Бендтнер, Едуардо, Ван Перси и Адебайор. През следващия сезон на наше разположение ще е и Карлос Вела, тъй че за момента не се нуждаем от нов нападател", завърши френският специалист.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2008 12:08 
ЮНАЙТЕД ПРЕДЛОЖИ 44 МИЛИОНА ЕВРО ЗА МИТКО БЕРБАТОВ


Италианският сайт Tuttomercatoweb публикува ексклузивен материал, свързан с евентуалния трансфер на Димитър Бербатов. Роберто де Фанти - представителят на Бербатов в мениджърските среди на Италия, разкрива, че Манчестър Юнайтед вчера е направил официална оферта до Тотнъм за трансфера на българина на „Олд Трафорд“ на стойност 44 милиона евро. Досега никъде не е обявявано, че някой клуб е направил запитване за нападателя по официален път, като единствено се говореше за засилен интерес.

Ето какво казва още Роберто де Фанти:

„До този момент аз не съм имал официален контакт с италиански клубове за Бербатов. Нормално е обаче играч от този калибър да се харесва и в Италия, защото е голмайстор от международна величина. Неговата възраст 26 години е апетитна. При последните си трансфери винаги е дублирал сумите, както в Бундеслигата, така и във Висшата лига. Въпреки това, той трудно би дошъл да играе в Италия, предвид на цената. Достатъчно е да се каже, че вчера Манчестър Юнайтед е предложил оферта за него на стойност близо 44 милиона евро! Тези цифри са абсолютно извън обсега на нашия трансферен пазар...Независимо от това, Интер и Милан го следят от доста време и доколкото знам, дори са влизали в контакт с Тотнъм. Ювентус обаче не се интересува от Бербатов, тъй като го смята за твърде сходен играч като качества с Трезеге. Интер и Милан обаче могат да предложат футболисти на Тотнъм като част от евентуална сделка...“


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2008 17:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов: Всяко признание в България е чест за мен


Нападателят на Тотнъм Димитър Бербатов направи чрез БТА кратко обръщение към фенове и журналисти по повод поредното си голямо признание - избирането за футболист номер 1 на България за 2007-а година. Бербатов е щастлив, че с играта си продължава да радва привържениците на футбола в страната, а в същото време изказа благодарност на журналистите за това, че са го поставили на първо място.

"Щастлив съм, че радвам с играта си феновете на футбола в България и благодаря на българските спортни журналисти за избирането ми за футболист номер 1 за 2007-а година. Признанията, които получавам в родината си, са голяма чест за мен! Разчитам, че журналистите ще проявят разбиране към напрегнатата ми програма в момента и невъзможността да разговарям с всекиго поотделно. За мен ще бъде удоволствие да отговоря на всички въпроси, когато пристигна в България за церемонията по връчване на наградата".

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2008 21:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Челси обезличи Бербо и се справи лесно с Тотнъм


Челси спечели с 2:0 лондонското дерби срещу Тотнъм, а българската звезда на гостите Димитър Бербатов не успя да покаже високата си класа, след като бе бранен зорко през целия мач от бранителите на домакините. Головете за тима на Аврам Грант реализираха Жулиано Белети с красив удар в 19-ата минута и Шон Райт-Филипс също с изстрел извън наказателното поле десетина минути преди края. Гостите също имаха възможности да се разпишат, като Малбранк стреля в Чех от изгодна позиция, а изстрел на Бербатов от фаул мина на сантиметри над гредата. За Челси дебют направи Никола Анелка, който на два пъти можеше да се разпише, но в първия случай стражът Черни отрази удара му, а във втория горната греда бе последна преграда пред попадането на топката в мрежата.

Двубоят започна на много високо темпо, като и двата отбора залагаха на борба за всяка педя терен, което не позволи в началните минути зрителите да видят опасни положения пред двете врати. Бербатов и Кийн бяха напълно обезличени от бранителите на Челси, а домакините, само с Писаро в нападение, не изглеждаха достатъчно опасни пред гола.
В 19-ата минута обаче тази линия на развитие на срещата бе нарушена по изключително красив начин. Жулиано Белети получи топката в средата на терена, напредна и с невероятен удар от повече от 20 метра разстреля Черни, който късно видя топката и не реагира по най-правилния начин.



Тотнъм опита да отговори и в 28-ата минута Малбранк бе много близо до гола. Той засече от воле центриране на Аарън Ленън, но на вратата Чех отрази силно отправената към него топка, за да запази мрежата си "суха". Бербатов и Кийн обаче продължаваха да не могат да се проявят и това доста убиваше ритъма на игра на техния тим. Все пак "шпорите" можеха да стигнат до попадение, след като Бербатов бе съборен от Ашли Коул, но Джейми О'Хара прати в трибуните удара си от последвалия фаул.

След почивката двубоят продължи в същото русло, като липсваха сериозните голови положения пред двете врати. Малбранк трябваше да бъде изваден от Хуанде Рамос, за да не бъде изваден от Алън Уайли, след като само секунди след като бе декориран в жълто за ненужен фаул срещу Шон Райт–Филипс, събори и Флоран Малуда. На скамейката на домакините също имаше раздвижване, като влизането на Анелка предизвика нечуван от доста време насам шум на "Стамфорд Бридж". Забавленията за феновете обаче продължаваха да са повече извън случващото се на терена.

Влезлият като резерва Никола Анелка можеше да открие с едно от първите си докосвания, изведен от Райт-Филипс, но Радек Черни отрази удара му. Бербатов пък получи добър шанс да се разпише и срещу Челси, но изстрелът му от фаул от 15-ина метра мина съвсем малко над вратата.

Така се стигна до 80-ата минута, в която Джо Коул намери с триково подаване с пета Шон Райт-Филипс, за да може нисичкият халф да затвърди победата на своя тим с удар под плонжа на Черни. До края на мача почти всичко интересно бе пред вратата на гостите, като Анелка тресна гредата с красив удар, а отново Балак можеше да направи резултата класически. В крайна сметка обаче Тотнъм продължи да е без успех на "Стамфорд Бридж" от 1990 година насам и без такъв над отбор от "Голямата четворка" тази година.

ЧЕЛСИ - ТОТНЪМ 1:0 (1:0)
1:0 - Белети (19)
2:0 - Райт–Филипс (80)
ЧЕЛСИ: Чех, Белети, Алекс, Карвальо, А. Коул, Райт-Филипс (93 - Сидуел), Балак, Макелеле, Джо Коул, Малуда (85 - Бридж), Писаро (58 - Анелка)
ТОТНЪМ: Черни, Шимбонда, Доусън, Кинг, Лий, Ленън, О'Хара (77 - Дефоу), Боатенг (82 - Кабул), Малбранк (55 - Таарабт), Кийн, Бербатов
ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Макелеле, Балак (Челси); Ленън, О'Хара, Боатенг, Малбранк (Тотнъм)
СЪДИЯ: Алън Уайли
СТАДИОН: "Стамфорд Бридж", 41 777 зрители

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2008 13:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Юнайтед пак поглежда към Бербатов

Димитър Бербатов може да премине в Манчестър Юнайтед преди края на януарския трансферен прозорец. Причината за това е, че нападателят на Юнайтед Луис Саха е получил нова травма в коляното. Това е принудило ръководството на Манчестър Юнайтед да търси нов голмайстор. Френският нападател не игра при вчерашната победа над Нюкасъл с 6:0 и според информациите, е разкъсал коленни връзки по време на тренировката на отбора в петък. Ако това се потвърди, Саха ще пропусне остатъка от сезона. Така ръководството на "Червените дяволи" най-вероятно ще отправи оферта за Димитър Бербатов. Шансът това се случи нараства с всеки изминал час, тъй като вчера ръководството на Тотнъм е привикало мениджъра на Бербо Емил Данчев на среща. Данчев дори наблюдава мача на Тотнъм с Челси (0:2).

От Юнайтед обявиха 93-процентно увеличение на приходите и това също може окаже роля при евентуален трансфер.

Саха страда от куп контузии, след като премина на "Олд Трафорд" от Фулъм за 12,8 милиона паунда през 2004 година. През лятото той претърпя операция на коляното и има едва 4 гола през този сезон. Миналият сезон французинът отново страдаше от контузии и игра само в 18 мача, като реализира 8 гола.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2008 23:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ейре се уплаши от Бербатов: Той е фантастичен, може да играе и в Реал, и в Барселона

Временният мениджър на Ейре Дон Гивън засипа с похвали българската футболна звезда Димитър Бербатов при пристигането на островитяните днес на летище София. Дон Гивън утре ще участва в преговорите при изготвянето на програмата за мачонвете от квалификациите за ЮАР 2010, а на българската аерогара заяви: "България е един много техничен отбор, а Бербатов е фантастичен. Той може да играе във всеки един голям отбор. Дори такива като Реал Мадрид и Барселона. Ако ме питате кой предпочитам Роби Кийн или Бербатов, много ми се иска да кажа, Кийн, но вашия футболист печели", сподели Гивън, който като футболист има няколко мача за английския гранд Манчестър Юнайтед.

Мениджърът на Ейре допълни, че абсолютния фаворит в групата е Италия и ако настоящият световен шампион не завърши първи, това според ирландеца ще е огромна изненада. "Ще е истинска сензация Италия да не е първа в групата. Останалите ще се борят за второто място. За нас е много важно да се класираме, тъй като пропускаме европейското първенство. Вярвам, че имаме сили да успеем. Това зависи и от програмата, която ще изготвим тук, в София. Ще видим какво ще стане. Надявам се да си тръгнем доволни. Но при всички случаи няма да ни е лесно. Вие сте много силен отбор", похвали "трикольорите" временният мениджър на ирландците.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2008 16:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ман Юнайтед ще се бори за Бербо през лятото


Английският шампион Манчестър Юнайтед ще се опита да привлече българския нападател Димитър Бербатов от Тотнъм през лятото, съобщава "Манчестър Ивнинг Поуст". Родният нападател е трансферна цел номер 1 на мениджъра Сър Алекс Фъргюсън. Самият Фъргюсън обаче обяви, че няма да купува нови играчи до края на зимния трансферен прозорец. Лидерът във Висшата лига запазва интереса си към 26-годишния голмайстор и ще направи нова офанзива за привличането му след края на сезона.

В същото време мениджърът на Тотнъм Хуанде Рамос подготвя почвата за почти сигурното напускане на Бербатов. До края на месеца лондочани ще се опитат да закупят атакуващия полузащитник Стюърт Даунинг от Мидълзбро и бразилския таран Фред от Лион. Тотнъм постави трансферна цена от 35 милиона лири за Бербатов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2008 16:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Топмьолер: Бербатов да отиде в Реал Мадрид


Селекционерът на грузинския национален отбор Клаус Топмьолер препоръча на бившия си възпитаник в Байер (Леверкузен) - Димитър Бербатов, да отиде в Реал Мадрид. "Ако му бях личен мениджър, щях да му препоръчам Реал. Бербатов трябва да отиде в Реал Мадрид", категоричен бе наставникът.

"Бербатов още в Германия имаше страхотен талант. Аз лично имах за цел да го наложа в първия отбор. Сега той е един от най-добрите нападатели в Европа и света", заяви треньорът на грузинците.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2008 17:31 
Offline
New Iskar HOOLS
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2007 14:38
Мнения: 903
Местоположение: New Iskar
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: red_star_forever
Цитат:
БЕРБАТОВ ВЗЕ НОМЕР 14 В МАНЧЕСТЪР

Изображение

Сагата с трансфера на Димитър Бербатов в Манчестър Юнайтед продължава с пълна сила. Привържениците на „червените дяволи“ в Англия вече могат да си купят фланелката с името на евентуално новия си любимец.
Въпреки неизвестността относно бъдещето на българския голаджия това не попречи на компанията Subside Sports да пусне на пазара фланелки с надпис „Berbatov“.
Поради факта, че всички номера до 21, с изключение на номер 14 в отбора на сър Алекс Фъргюсън, са заети, то към този момент българската звезда ще се задоволи именно с тази фланелка.

:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2008 17:44 
Offline
Header Team Member
Аватар

Регистриран на: 09 Апр 2007 00:31
Мнения: 1197
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: niki.hristov123
Да продавах Са'а и Бербо да си зима номер 9 :) Иначе ако иде в мангалчо, ще станат ебаси силните :(((


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2008 01:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Тотнъм бие Съндърланд, Бербо с асистенция

Нападателят подава на Ленън за 1:0 още във втората минута, Роби Кийн оформя крайния резултат

Тотнъм победи Съндърланд с 2:0 в мач от Висшата английска лига. Димитър Бербатов водеше през всичките 90 минути атаката на "шпорите".

Още във втората минута Митко подаде на Ленън, който откри резултата на стадион "Уайт Харт Лейн".

До края на полувремето Бербо имаше две възможности за гол, но не успя да ги реализира.

В края на мача вратарят на Тотнъм Радек Черни подаде на влезлия като резерва Роби Кийн, който оформи крайния резултат. По този начин ирландецът заби стотното си попадение за "шпорите".

Митко лекуваше през седмицата вирусно заболяване, но в петък се възстанови напълно. На трибуните на стадиона е неговият мениджър Емил Данчев.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2008 15:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
И Нюкасъл поиска Бербатов

Нюкасъл Юнайтед също иска да привлече капитана на българския национален отбор Димитър Бербатов в състава си, пише вестник "Съндей Мирър" в днешния си брой. Според всекидневника Бербатов е първи в листата за евентуални нови играчи на мениджъра на "свраките" Кевин Кийгън. Както е известно, новият наставник на Джордитата ще разполага с на практика неограничен трансферен бюджет, гарантиран му от собственика на клуба Майк Ашли.

Изданието припомня, че българският голмайстор от дете е привърженик на "черно-белите" и това може да се окаже решаващо за неговото бъдеще.

"Съндей Мирър" връща читателите си в далечната вече 1996 година, когато Алън Шиърър отказа да премине от Блекбърн в Манчестър Юнайтед, избирайки именно Нюкасъл.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2008 15:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Фланелката на Бербатов по-скъпа от тези на Рууни и Кристиано Роналдо


Фланелката на Манчестър Юнайтед с името на българския национал Димитър Бербатов е пусната в продажба заради многобройни запитвания на клиенти, съобщават английските медии в четвъртък.

Както е известно, онлайн-магазин за спортни стоки пусна екип на Юнайтед с номер 14 и името на Бербатов. Ценният артикул може да бъде закупен във всички размери и струва 93 долара. Фланелките с имената на звездите на "червените дяволи" Карлос Тевес, Уейн Рууни и Кристиано Роналдо са по-евтини и са с цена 90 долара. В момента номер 14 в Манчестър Юнайтед е свободен и поради тази причина търговците са решили до го "дадат" на Бербатов.

Феновете на Челси пък имаха възможност да поръчат фланелка на любимия си отбор с името на Никола Анелка преди трансферът на французина в отбора от Лондон да бъде финализиран. В същото време привържениците на Тотнъм продължават да са сериозно притеснени заради слуховете за продажба на техния любимец през зимния трансферен прозорец.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2008 16:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ериксон се среща с Данчев за Бербатов

Отборът на Манчестър Сити започва офанзива за привличането на българския голмайстор на Тотнъм Димитър Бербатов, съобщава вестник "The Times". Според информациите мениджърът на Сити Свен Горан Ериксон е поканил агента на футболиста Емил Данчев да наблюдава вчерашния мач на тима на Мартин Петров с Уест Хем завършил 1:1. Все още не е ясно дали разговорите са довели до някакво развитие относно сагата Бербатов, която в последния месец е сред най-обсъжданите теми във футбола на Острова.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2008 16:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов: Мачът срещу Арсенал е най-важният за Тотнъм тази година


Нападателят на Тотнъм Димитър Бербатов заяви, че полуфиналният мач реванш за "Карлинг къп" срещу Арсенал ще бъде най-важният за неговия тим през тази година.

"Мачът във вторник се очертава като мача на годината за Тотнъм, тъй като това е полуфинал и имаме своето предимство и вярваме, че имаме сили да ги отсраним. Освен това Арсенал е най-големият противник на Тотнъм и има една ненавист между феновете на двата отбора кой е по-велик. Този двубой е арена, за да покажем кой е по- най-. Ще бъде изключително тежък мач, но и много интересен за всички, които ще го гледат", каза Бербатов в интервю на министъра на външните работи Ивайло Калфин по случай 15-годишнината на Дарик радио.

Относно известността си в Англия Бербо каза, че не обича да привлича вниманието върху себе си и дори се чувства некомфортно, когато в светлината на прожекторите.

"По принцип не съм човек, който търси внимание. Старая се да си върша работата добре. Вниманието на феновете ме ласкае, но понякога дори ми става неудобно от другите ми съотборници"

Освен това капитанът на националния ни отбор говори за работата си с УНИЦЕФ с деца в неравностойно положение.

"Всеки е бил дете, а аз може би винаги ще си остана едно дете вътре в себе си и създавам по-лесно контакти с хора, които са запазили детското в себе си. Това са кампании чрез които мога да помагам с известността си. Призоваваме за толерантност, защото дори и децата в неравностойно положение са като всички останали и не бива да ги смятаме за различни. Сега новата кампания е за училище без насилие. Затова има и денонощни и безплатни телефони, за да получат помощ от цели екипи. Една кауза, която се е водила и преди мен, но се надявам да помогна. Дали с известността си, дали с финансова помощ, винаги има какво да се направи", каза Бербатов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2008 21:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бербатов: Пожелавам на Кийн още 100 гола
Димитър Бербатов се изказа ласкаво за своя съотборник и партньор в атаката на Тотнъм Роби Кийн. Ирландецът отбеляза своя гол номер 100 за Тотнъм в събота при победата над Съндърланд с 2:0. "Това е страхотно постижение, което нарежда Роби сред най-великите играчи на клуба. Както казваме ние в България - пожелавам му още много по 100", каза Бербатов пред официалния сайт на Тотнъм. "Кийн никога не губи присъствие на духа. Без значение дали губим или не играем добре, Роби винаги играе с хъс и опитва да вкарва положенията си. Затова и има 100 гола", каза още Бербатов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 202 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Бербатов изригна с два гола за 20 минути
Форум: Тотнъм
Anonymous 2940 19 Фев 2007 10:05
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Бербатов: В Юнайтед и Челси ще ми е лесно, но аз искам да ми
Форум: Тотнъм
Anonymous 18892 19 Фев 2007 19:03
от keyelpk
Преглежда непрочетените мнения Да помогнем на Бербатов
Форум: Британски футбол
kyynadd 2409 14 Мар 2007 12:07
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Стадион "Хаджи Димитър"
Форум: Сливен 2000 (Сливен)
ultra_voin 36304 25 Юни 2010 20:58
от Georgi D.
Преглежда непрочетените мнения Феновете на Манчестър Юн: Искаме Бербатов!
Форум: Световен футбол
aiko_92 3239 04 Юли 2007 01:05
от FCDunavRuse

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози