bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 18 Апр 2024 19:32




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 285 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 23:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Сър Алекс иска Юнайтед да стане световен хегемон
14 май 2007 | 21:45


Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън си постави за цел да направи от клуба световен хегемон, съобщават медиите на Острова. След триумфа в тазгодишната надпревара за титлата в Англия, шотландецът сравни своя тим с отбора от 1993 година, който също триумфира с ценното отличие. Рицарят с дъвка се надява младият му състав да стигне по-далеч от своите предшественици и си постави за цел извоюването на европейска слава:

„Когато за първи път спечелихме Висшата лига през 1993 година, пред нас се отвори нова врата. След това направихме и дубъл и за мен вече нямаше съмнение, че тези играчи са способни на много повече. Сега е същото. Футболистите ми доказаха, че могат да издържат в продължителна битка. Вече гледам към следващата година. Надявам се да видя догодина своя тим по-зрял и още по-силен, за да спечели Шампионската лига и в същото време да запази титлата в Премиършип" - заяви сър Алекс.


спортал.бг

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 09:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Косата на Роналдо забавила празника в Манчестър Юн
Вто, 2007-05-15 09:03
Кристиано Роналдо е накарал съотборниците си в Манчестър Юн да изчакат да вдигнат шампионската купа в неделя, за да оправи прическата си.

Крилото се е гиздил в съблекалнята, докато съотборниците му нервно са го чакали в тунела, преди всички заедно да излязат и да вдигнат трофея.

„Рони беше много загрижен за косата си – казва пред „Сън” източник от клуба. – Той стоеше пред огледалото и старателно оправяше прическата си. Някои от момчетата се шегуваха, че могат да се приберат у дома и да се върнат в понеделник, за да получат медалите си.”

спорт1.бг

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 19:36 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Ръководството на Манчестър Юнайтед вече е договорило трансфера на полузащитника на Байерн (Мюнхен) Оуен Харгрийвс, пише “Daily Star”. Шампионите на Англия ще платят 18 милиона паунда за родения в Канада футболист плюс допълнителни суми в зависимост от трофеите, които Юнайтед ще спечели в следващите няколко години. “Червените дяволи” се опиват да привлекат английския национал от миналото лято, но до момента от Байерн твърдо отказваха да се разделят с полузащитника.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 20:24 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Капитанът на Манчестър Юнайтед Гари Невил няма да вземе участие във финала на ФА Къп срещу Челси заради контузия в глезена, информира “Би Би Си”. 32-годишният защитник е извън терените от 17 март и от клуба потвърдиха, че той няма да играе отново през този сезон, тъй като ще се подложи на операция. Това означава, че Райън Гигс ще изведе “червените дяволи” с капитанската лента в първия финал новия “Уембли” на 19 май. Селекционерът на Англия Стив Макларън ще трябва да търси варианти за дясната зона на защитата на “Трите лъва”, тъй като освен Невил аут поради контузия е и младият бранител на Манчестър Сити Майка Ричардс. Двамата няма да могат да вземат участие в приятелския мач с Бразилия на 1 юни, както и в евроквалификацията с Естония на 6 юни.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2007 20:40 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Натсавникът на Арсенал – Арсен Венгер вярва, че тимът на Манчестър Юнайтед ще триумфира с Купата на Англия утре и по този начин ще запише златен дубъл този сезон, съобщава SportingLife. “Червените дяволи” вече спечелиха титлата в страната, а утре срещат вицешампиона на Англия Челси в спор за втория по важност турнир на Острова. Френският специалист смята, че психологическото предимство утре ще бъде на страната на Манчестър Юнайтед.
“Мисля, че Манчестър Юнайтед имат психологическо предимство. Те играят на върха на възможностите си и смятам, че могат да постигнат дубъл”, заяви Венгер. “Челси разбира се ще излезе на терена с идеята за реванш. В крайна сметк, а кое ще надделее не мога да кажа”, допълни той.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 17:10 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Оуен Харгрийвс в Юнайтед за 25 милиона евро

Отборите на Байерн Мюнхен и Манчестър Юнайтед се разбраха за трансфера на полузащитника на "баварците" Оуен Харгрийвс в тима на "червените дяволи", оповести Шпигел онлайн.
Двата клуба вече са постигнали споразумение, като трансферната сума е 25 милиона евро, пише още изданието.

Харгрийвс ще сложи подписа си под четиригодишен договор, като ще получава по 7 милиона евро на сезон.

През този сезон полузащитникът игра само в девет мача за мюнхенския гранд, тъй като счупи подбедрица по време на двубоя с Арминия и отсъстваше няколко месеца от терена.

Харгрийвс бе искан от английския шампион още миналото лято, но тогава ръководството на Байерн не го пусна.

През януари той бе избран за футболист на годината в Англия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2007 20:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Смит напуска Манчестър Юнайтед

Алън Смит е готов да си тръгне от Манчестър Юнайтед, след като мениджърът на клуба сър Алекс Фъргюсън все още не го е уверил, че има бъдеще в отбора. Това призна самият играч пред английските медии. Откакто се възстанови напълно от тежка контузия в глезена в края на настоящия сезон, Смит не успява да се наложи в първия тим на ”червените дяволи” и макар до момента да изразяваше желание да остане в тима и да се бори за място в стартовата единайсеторка, сега той е на път да промени мнението си. ”Ако мениджърът ми каже, че иска да остана в отбора, веднага ще се отзова. Ако не ме иска, ще приема, че е време да сменя клуба. Ако не си желан в някой клуб, е най-добре да помислиш къде е по-добре да продължиш кариерата си. В моя случай обаче това е най-добре да стане веднага. Искам в началото на новия сезон да съм в клуба, в който ще остана още дълго време. Важното е да съм в равна позиция с конкурентите си в началото на кампанията”, заяви Смит.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2007 13:01 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
След пристигането на Тиери Анри на “НоуКамп”, бъдещето на нападателя Ейдур Гудьонсен е неясно. Според Daily Mirror Манчестър Юнайтед е предложил 8 милиона паунда за исландеца. “Има много спекулации, но не съм говорил с никого и мисля единствено за това да продължа тук. Вече съм много по-добре установен – знам езика, свикнах с играта и ще мога да се концентрирам само върху изявите си. Искам да остана”, каза Гудьонсен.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2007 13:46 
Рууни с култовия номер 10 през новия сезон

Звездата на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни ще играе с култовия за агитката на “червените дяволи” номер 10 на гърба си през следващия сезон в Премиършип. Това стана ясно, след представянето на официалните екипи на шампионите на Англия за новия сезон. Юношата на Евертън ще сложи “десетката”, която през годините е била носена от легенди на клуба като “краля на Стретфорд Енд” Денис Лоу, Марк Хюз, Лу Макари и Денис Вайълет. На представянето на новите екипи на Юнайтед Рууни получи фланелката си лично от Лоу.

“Когато ми предложиха да нося фланелката с номер 10 на гърба си, изобщо не се колебах дали да приема. Някои от най-големите играчи в историята на футбола са носили именно този номер, а специално за клуб като нашия той е особено специален. Огромна чест за мен е да облека фланелката, носена от краля на Стредфорд Енд. В същото време разбирам колко голяма отговорност е да носиш екип с такава история зад него”, заяви вчера Рууни.

Досегашният номер на детето чудо на английския футбол – “осмицата”, ще бъде поверен на новото попълнение на “червените дяволи” Андерсон, който вчера получи работна виза за Великобритания и в след завръщането си от Копа Америка ще бъде представен пред медиите заедно с другото ново попълнение на тима дошло от португалската Bwin Суперлига – Нани.

http://sportal.bg/article/?ID=54117


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 00:35 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
НАНИ И АНДЕРСОН ПОДПИСАХА С МАН ЮНАЙТЕД
Ръководството на Манчестър Юнайтед финализира окончателно трансферите на Нани и Андерсон, които досега играха в португалското футболно първенство.

Двамата подписаха днес личните си петгодишни договори с „червените дяволи”.

Португалското крило се състезаваше за Спортинг Лисабон, а бразилското попълнение на Манчестър носеше екипа на Порто.

Вчера бившият футболист на Байерн Мюнхен Оуен Харгрийвс също позира пред фотографите с екипа на Юнайтед.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 01:27 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Бербо втори сред най-желаните попълнения на „Олд Трафорд”
Звездата на Тотнъм и българския национален отбор Димитър Бербатов е на второ място в продължаващото допитване за най-желана лятна придобивка от феновете на Манчестър Юнайтед. Анкетата се организира от официалния сайт на „червените дяволи” и до момента вота си са дали почти 50 000 привърженици. С най-много гласове е нападателят на Атлетико (Мадрид) Фернандо Торес – 11 546, но той по всяка вероятност ще премине в редиците на Ливърпул. Веднага след „Ел Ниньо” се нарежда Бербатов, за когото са гласували 10 540 фенове на Юнайтед. Далеч зад българина остават имена като Карлос Тевес, Самуел Ето’о, Карлос Тевес, Клас Ян Хунтелаар, Фабио Куалярела и съотборникът на Бербо в Тотнъм – Джърмейн Дефоу.

Резултатите от анкетата към 00,00 часа на 03 юли:

1. Фернандо Торес 11 546 гласа
2. Димитър Бербатов 10 540
3. Карлос Тевес 7865
4. Самуел Ето’о 7753
5. Клас Ян Хунтелаар 4518
6. Фабио Куалярела 3081
7. Хавиер Савиола 1111
8. Джърмейн Дефоу 1006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 01:30 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Хайнце: За да напусна Манчестър Юнайтед, офертата трябва да е добра за всички
Бранителят на Манчестър Юнайтед Габриел Хайнце, който е спряган за трансфер в множество европейски клубове, заяви пред Manchester Evening News, че ще напусне “Олд Трафорд” само при добра оферта. “Вече играя в супер отбор. Споменават се имената на Реал (Мадрид), Барселона и Ювентус. За да си тръгна, офертата трябва да е добра за всички. Чувствам се добре в Манчестър. Станах шампион, бил съм капитан и феновете ме обичат. Всичко е перфектно”, заяви Хайнце. “През следващите три седмици ще се съсредоточа само върху мачовете с Аржентина за Копа Америка”, добави Габриел Хайнце.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 13:57 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
СЪР АЛЕКС: ПАК ЩЕ ИГРАЕМ „ИГРАТА НА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД”
Сър Алекс Фъргюсън гордо заяви, че отборът му ще остане верен на нападателния стил на игра през новия сезон и ще продължи да играе „играта на Манчестър Юнайтед”.

„Червените дяволи” си върнаха титлата във Висшата лига, след като бяха засенчени първо от Арсенал, после и от Челси. Наставникът на тима от „Олд Трафорд” изрази задоволството си от факта, че отборът играе нападателно и когато не печели трофеи.

Специалистът вярва, че стилът им е атрактивен и ги е направил най-харесваните шампиони за последните години, като каза, че ще направи всичко възможно и през новия сезон, играта на Юнайтед да е същата.

Наставникът привлече две изключителни нови португалски попълнения в състава - Нани и Андресон.

„Модерната игра се промени толкова много, че вече е доста трудно да се придържаш към стандартите й”, сподели Фърги пред „Mirror”.

„Например, предните два сезона бяха много трудни за нас, но ние играхме нашата игра и по този начин си извоювахме първото място във Висшата лига. Това се отразява върху принципите на клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2007 14:27 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
СЪР АЛЕКС ЛЪСВА КУБЕ, АКО РОНАЛДО ВКАРА 20
Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо за втора поредна година ще се обзаложи с мениджъра си сър Алекс Фъргюсън.

Крилото ще предложи следния облог: „Ако не вкарам 20 гола в Премиършип – ще си обръсна главата. Ако успея – ти ще го направиш.”

22-годишният португалец измисли предизвикателството, след като миналия сезон прибра 400 паунда от Фъргюсън, след като вкара 17 попадения, с което би залога от 15 гола.

Източник от Юнайтед сподели: „Роналдо вече се шегува между приятели, че ще подложи мениджъра на сериозна промяна в стила на подстригване. Рони е наистина уверен. Той отделя доста време на своята коса, така че не би я рискувал с лека ръка.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2007 14:28 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
РОНАЛДО: НЕ СЪМ ФУКЛЬО, ПРОСТО ОБИЧАМ РАБОТАТА СИ
Кристиано Роналдо отвърна на критиците, които го обвиняват, че финтовете му на терена са просто начин да се изфука пред всички.

Въпреки че бе избран за Играч на годината в Англия, много хора все още смятат, че португалецът прекалява със сложните изпълнения и заигравките с публиката.

Но самият Роналдо заяви, че никога няма да се откаже от финтовете и предупреди злословещите, че ще им покаже още много от тях през новия сезон.

„Не мога да спра да милвам топката или да не се наслаждавам на финтовете,” каза той пред „Мирър”. „Правя това още откакто играех на улицата, продължих го и на тренировки и все още е така. И ще продължавам.”

Той продължи: „Това е истинският Роналдо. Явно някои хора, когато ме видят да си играя с топката преди началото на даден мач, си мислят, че го правя само, за да ги очаровам или да се изфукам. Но ако смятат така, значи грешат, защото това просто ми е вродено. Правя своите неща винаги.”

Роналдо допълни картинката: „Почвам да си жонглирам още в съблекалнята. Докато чакам да започнем с разгрявката, се упражнявам с топката. И просто се забавлявам. Правя го както за удоволствие, така и за да уталожа напрежението преди мач. Така се мотивирам и се успокоявам.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 14:24 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
АНДЕРСОН: МЕЧТАТА МИ СЕ СБЪДНА
Бившият играч на Порто Андерсон е много щастлив, че ще има възможността да защитава фланелката на Манчестър Юнайтед през новия сезон.

Трансферът при английските шампиони е на стойност 17 милиона лири и за срок от пет години. Играчът вече получи работна виза.

„Все още съм много млад и имам страхотно желание и хъс да играя за Манчестър Юнайтед. Една от най-големите ми мечти се сбъдна. А това, че ще имам възможността да играя рамо до рамо с Роналдо, прави всичко още по-хубаво”, заяви Андерсон.

„Аз съм си аз и не искам да ме сравняват с Роналдиньо, тъй като той е върхът, просто е най-добрият. В момента мисля само Юнайтед. Искам да пристигна в отбора и да заиграя без страх”, завърши футболистът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007 14:31 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
ТЕВЕС В МАН ЮНАЙТЕД
Манчестър Юнайтед ще подпишат с нападателя на Уест Хем Карлос Тевес. Това ще се случи най-вероятно другата седмица, като сделката ще е на стойност 20 милиона лири.

Сър Алекс Фъргюсън е говорил с изпълнителния директор на „червените дяволи” Дейвид Джил, като му е дал „зелена светлина” за отправянето на офертата към лондончани.

В момента, 23-годишната звезда защитава фланелката на Аржентина на турнира за Копа Америка.

Поради сложната ситуация около правата на футболиста обаче, Юнайтед може да не успеят да привлекат нападателя за постоянно, а само под наем, за срок от 12 месеца.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 14:36 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
"Червените дяволи" предлагат Смит и Киърън Ричардсън плюс доплащане за национала

Английският шампион Манчестър Юнайтед планира нова офанзива за привличането на българския нападател Димитър Бербатов от Тотнъм, съобщава британската преса.

Юнайтед от доста време се интересува от Бербатов, който направи фурор в първия си сезон на Острова, но на този етап българинът отказваше да напусне "Уайт Харт Лейн".

Според последните информации мениджърът на "Червените дяволи" Сър Алекс Фъргюсън е готов да предложи на Тотнъм Алън Смит и Киърън Ричардсън плюс доплащане, за да вземе българина.

Както е известно Юнайтед е пред привличане на аржентинския нападател Карлос Тевес от Уест Хям. Самият играч дори твърди, че вече е постигнал договорка за преминаването си на "Олд Трафорд", но от клуба на този етап не са обявили сделката за факт.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 19:02 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Тевес преминава медицински тестове за Ман Юнайтед

06 юли 2007 | 18:27

Аржентинският национален нападател Карлос Тевес преминава в момента медицински тестове преди финализирането на трансфера си в Мачестър Юнайтед, информират медиите в Англия. Шефовете на “червените дяволи” са изпратили медицински екип във Венецуела да прегледа голмайстора на Уест Хем още в лагера на Аржентина, преди да осъществи сделката за закупуването на играча на стойност 30 милиона паунда (45 милиона евро). Ако всичко мине по план, Карлитос ще подпише договор за срок от 2+3 години, след като ръководството на Манчестър Юнайтед се е разбрало за неговото закупуване със собственика на правата му Киа Джорбачиан.

Преди да започнат преговорите между Джорбачиан и английските шампиони, иранският бизнесмен е предложил на собственика на Уест Хем Егерт Магнусон да му плати 40 милиона паунда, за да получи правата върху футболиста, но исландският бизнесмен не е искал да плати толкова голяма сума за играча. След това той е подписал писмено разрешение на Джорбачиан да преговаря за продажбата на аржентинската звезда. Очаква се “чуковете” да получат за продажбата на своя играч само малка компенсация от сумата, която Джорбачиан ще прибере за него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007 19:02 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Карлос Тевес: Юнайтед е сбъдната мечта за мен
Пет, 2007-07-06 17:19

Аржентинският национален нападател Карлос Тевес увери, че преминаването му от Уест Хям в Манчестър Юнайтед е най-голямата крачка в неговата кариера.

Бившият футболист на Коринтианс ще играе на "Олд Трафорд" под наем, като в договора му има клауза, която спомага за закупуването му впоследствие.

"За мен, Манчестър Юнайтед е сензационна дестинация и да бъда част от този клуб е изключително грандиозен момент.

"Моята мечта е да стана идол на английските фенове и сега съм на път да я осъществя"

"Аз съм играч, който се гради от предизвикателствата. Отидох в Англия, за да постигна триумф в Премиършип и с Уест Хям реализирах този първи етап."

"Сега съм готов да продължа към втория етап с Манчестър.", завърши Тевес.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:01 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
МАН ЮНАЙТЕД СЕ РАЗБРА С ТЕВЕС
Агентът на Карлос Тевес заяви, че аржентинецът ще се присъедини със сигурност към Манчестър Юнайтед това лято.

Киа Йорбачиан пусна изявление до медиите, в което се казва: „Ние потвърждаваме, че Тевес е водел преговори с други клубове със знанието на Уест Хем. Впоследствие Тевес и Манчестър се разбраха за личните условия в контракта на футболиста. Представители на играча ще работят по въпроса трансферът да бъде финализиран през следващата седмица”.

Ръководството на „червените дяволи” също твърди, че е дало зелена светлина да се финализира сделката. „Ние сме доволни от факта, че имаме право да поддържаме легална връзка с футболиста. Радваме се, че постигнахме съгласие по въпроса за личните условия. Остава ни само да изчакаме да видим , как ще се развият нещата от другата страна”, заяви говорител на клуба пред „The Mail On Sunday”.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:01 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
ТЕВЕС: ОБЕЩАХ НА СЪР АЛЕКС
Карлос Тевес заяви, че обещал на сър Алекс Фъргюсън, че ще премине в Манчестър Юнайтед и няма да върне назад думите си. Представителите на аржентинския нападател вече са се договорили с „червените дяволи” и остава трансферът само да бъде финализиран.

„Чрез моите хора аз дадох дума на г-н Фъргюсън” – каза Тевес – „Те са му казали, че ще бъда в Манчестър Юнайтед през следващия сезон, а веднъж когато направя обещание, аз не се отказвам от него.”

„Няма играч, който ще се откаже от тази възможност, а и преговорите са твърде в напреднала фаза за да има връщане назад.”

Тевес заяви още, че е може да напусне Уест Хем още през януари, но не го е направил тъй като е искал да спаси отбора от изпадне.

„Надявам се феновете да ме разберат. Имах две много добри оферти от чуждестранни клубове през януари, но отказах, защото имах недовършена работа. Щеше да е по-лесно да преместя, но не можех да напусна клуба и феновете в тази трудна ситуация. Ще бъде емоционален и специален ден, когато се завърна да играя там.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 15:42 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
УЕЙН РУУНИ ПОВАЛИ НА ЗЕМЯТА ОПЕРАТОР
9 юли 2007 14:54
Уейн Рууни повали на земята оператор



Уейн Рууни повали на земята оператор Принтирай Уейн Рууни повали на земята оператор Изпрати Коментирай
Снимките на рекламния клип на Nike с участието на футболиста на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни завърши с инцидент, за щастие без сериозни наранявания за английския национал и потърпевшия, съобщава английският таблоид „Сън”.

Играчът трябваше само да жонглира няколко минути с топката, успя да повали един оператор на земята и дори да счупи обектив на една от камерите. Потърпевшият, който записвал случващото се, паднал на земята след удара на Рууни с топката.

По време на снимките, в които футболистът участва в ролята модел на футболните обувки Total90 Laser, се наложило да демонстрира своята техника с кълбото. По молба на режисьора на клипа да направи нещо по-интересно и особено Рууни замахнал и изпратил топката право в обектива.

„Сън” публикува и видеоматериал с инцидента, който можете да видите http://nikefootball.nike.com/nikefootball/rooney/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 05:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
aiko_92 написа:
УЕЙН РУУНИ ПОВАЛИ НА ЗЕМЯТА ОПЕРАТОР
9 юли 2007 14:54
Уейн Рууни повали на земята оператор



Уейн Рууни повали на земята оператор Принтирай Уейн Рууни повали на земята оператор Изпрати Коментирай
Снимките на рекламния клип на Nike с участието на футболиста на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни завърши с инцидент, за щастие без сериозни наранявания за английския национал и потърпевшия, съобщава английският таблоид „Сън”.

Играчът трябваше само да жонглира няколко минути с топката, успя да повали един оператор на земята и дори да счупи обектив на една от камерите. Потърпевшият, който записвал случващото се, паднал на земята след удара на Рууни с топката.

По време на снимките, в които футболистът участва в ролята модел на футболните обувки Total90 Laser, се наложило да демонстрира своята техника с кълбото. По молба на режисьора на клипа да направи нещо по-интересно и особено Рууни замахнал и изпратил топката право в обектива.

„Сън” публикува и видеоматериал с инцидента, който можете да видите http://nikefootball.nike.com/nikefootball/rooney/


xaxaxaxaxa браво на него :lol:

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2007 13:53 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Хайнце иска да се махне от Юнайтед

16 юли 2007 | 13:16
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън призна, че бранителят Габриел Хайнце иска да напусне "Олд Трафорд". 29-годишният защитник, който игра вчера при загубата на Аржентина с 0:3 от Бразилия във финала на Копа Америка, е спряган за трансфер в Ливърпул, Реал (Мадрид), Нюкасъл и Ювентус. "Агентът на Габи ни заяви, че той иска да напусне. Не съм сигурен за това, а и нямаме конкретна оферта, така че на този етап няма нищо официално", коментира Фъргюсън пред "БиБиСи". Като най-сериозен кандидат за подписа на Хайнце се очертава Ливърпул. Мениджърът на мърсисайдци Рафа Бенитес от доста време след аржентинския национал, като е готов да плати исканите 6,8 милиона паунда на Юнайтед.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 285 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 80238 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 182027 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 170884 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 152252 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 36074 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози