bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Апр 2024 10:42




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 140 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Интервюта,мнения,коментари на играчи и треньори в Юнайтед
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 23:29 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Солскяер: Старите в тима са под напрежение

Оле Гунар Солскяер сподели, че по-старите играчи в състава на Манчестър Юнайтед са под напрежение, след като пристигнаха новите звезди през това лято.
"През миналия сезон сър Алекс показа много голяма вяра в тима, когато привлече само Майкъл Карик. Този сезон сър Алекс привлече няколко нови играча, може би и за да „събуди” ветераните в тима, тъй като не сме печелили Шампионската лига от доста време. А в този клуб няма място за загуби, само за победи”, каза Оле Гунар.
„На новите ще им трябва известно време да се адаптират в Англия, но мисля, че това няма да е проблем, след като отгледахме Уейн и Кристиано, които дойдоха при „червените дяволи”, като „млади и зелени”, но талантливи играчи, а се превърнаха в истински звезди. Tе обаче трябва да покажат всеотдайност и целеустременост на тренировките, защото това е единственият начин да се наложиш в Юнайтед”, завърши Солскяер.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Последна промяна dorostol2003 на 20 Окт 2007 10:57, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 23:29 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Рио Фърдинанд: Щастлив съм, че Карлос Тевес е играч на Юнайтед

Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд не можа да скрие задоволството си от факта, че Карлос Тевес най-накрая ще се присъедини към “червените дяволи”, предаде официалният сайт на шампиона на Англия. Трансферът на аржентинеца на “Олд Трафорд” е почти завършен и английският национал няма търпение да види Тевес в действие с червената фланелка. “Ние футболистите също харесваме определени футболисти, ние също сме запалянковци. Вълнувам се, когато в Юнайтед пристигат нови играчи и нямам търпение да видя Тевес в игра. Брат ми непрекъснато ми говори колко невероятен футболист е Тевес и смята, че ще бъде отлично допълнение към отбора ни. Въпреки че проведе само няколко тренировки с нас, личи си, че е голям футболист”, заяви Фърдинанд.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 23:30 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Играчите на Юнайтед въодушевени от Тевес

Нападателят на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер призна, че играчите на тима са въодушевени от пристигането на новото попълнение Карлос Тевес. Официално сделката межу шампионите и Уест Хем за преминаването на аржентинеца трябва да приключи до края на седмицата. Въпреки, че Тевес ще увеличи борбата за титулярно място в нападението на „червените дяволи” Солскяер, който също е атакуващ играч не е притеснен:
„11 години съм в този отбор. През това време сме подписвали с много страхотни играчи. Винаги, когато предстои да дойде някое голямо име, целият отбор се въодушевява. Казват, че Тевес и Рууни са много еднотипни и няма да се сработят. Спомням си, че така се говореше и за Анди Коул и Дуайт Йорк, а всички знаете, какво стана след това”, заяви норвежецът.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 23:32 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Съпругата на Алекс Фъргюсън му забрани да гледа контролите на Манчестър Юнайтед днес :lol:

Алекс Фъргюсън остана под "домашен арест", след като главнокомандващия в семейството му, жена му Кати, заповяда той да отсъства от работа няколко дни. Причината за заповедта е многото къщна работа около преместването на двамата в новия им дом.
А точно сега Юнайтед ще се изправи едновременно срещу Гленторан и Дънфърмлайн, за да подгрее два състава преди старта на сезона. Възможно е и Карлос Тевес да вземе участие, ако всичко около трансфера му бъде уредено по-рано.
Въпреки това Кати е казала тежката си дума и няма мърдане за Фърги.
"Обясних и че имам мач, но тя изобщо не ме слушаше. Каза ми, че е приятелски и че нямам избор освен да й помогна."
"Всъщност ме спаси от труден избор. Баща ми игра за Гленторан, но аз имам доста познати в Дънфърмлайн, тъй като там изкарах най-хубавите си готини като футболист, преди да премина в Рейнджърс."
Треньорът Майк Фелън ще води тима срещу бившия тим на Фърги, очаква се в игра да влязат Рууни, Гигс и Харгрийвс. Кейрош пък ще поеме другата контрола и ще поведе Роналдо, Фърдинанд, Карик, Нани и Андерсон.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2007 16:54 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Кейрош: Готови сме за новия сезон

Помощник треньорът на Манчестър Юнайтед Карлош Кейрош сподели в интервю пред британските медии, че “червените дяволи” са напълно подготвени за началото на сезона в Англия, съобщава SkySports. Юнайтед са готови и този сезон да преборят Челси за лидерството, след като на “Олд Трафорд” пристигнаха играчи като Оуен Харгрийвс, Нани, Андерсон и Карлос Тевес. “Няма никакво съмнение, че момчетата са готови за новия сезон. Нямаме търпение да дойде старта на шампионата. Всички се отнасят изключително сериозно и професионално към задачите си и мисля, че ни предстои нов вълнуващ сезон”, категоричен е португалският специалист. Първият двубой на Манчестър Юнайтед за новия сезон е в неделя на стадион “Олд Трафорд” срещу тима на Рединг.


Изображение

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2007 11:17 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Фърги: Хайнце е добре дошъл въпреки случилото се

Пример как се действа в отчасти подобна ситуация на тази със Станислав Ангелов демонстрира именития мениджър на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън. Той заяви, че Габриел Хайнце има място в състава на Юнайтед.
Наскоро аржентинският бранител откровено изрази желанието си да напусне "червените дяволи" за да се присъедини към кръвния враг - Ливърпул.
На 20 август ще стане ясно какво ще е бъдещето на Габи, тогава заседава Висшата лига. Футболистът твърди, че има писмена договорка с ръководството на Юнайтед ако се появи оферта от силен отбор и той покрие клаузата за откупуване правата на играча, то при желание на играча, той незабавно да бъде продаден.
Случаят с "мърсисайдци" е точно такъв. Каквото и решение да вземе Лигата, Фърги заяви, че Хайнце има още две години от контракта си и е добре дошъл обратно.
"Няма нищо ново около случая с Габи. Има среща на 20 август и тогава всичко ще бъде решено един път завинаги."
"Смятаме, че нашата страна има право. И ако действително се окаже така, то Габи определено има бъдеще тук. Той има още две години от договора си!"

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2007 11:18 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Алекс Фъргюсън очаква по-добър Манчестър Юнайтед :twisted:

Мениджърът на английския футболен шампион Манчестър Юнайтед - Алекс Фъргюсън очаква отборът му да бъде по-силен през новия шампионат. В неделя "червените дяволи" започват защитата на титлата си с домакински мач срещу Рединг.
През сезон 2006-07 Манчестър Юнайтед спечели първата си титла от четири години насам и прати в историята хегемонията на лондонските Челси и Арсенал.
"Младите футболисти като Уейн Рууни и Кристияно Роналдо ще стават все по-добри. В същото време разполагаме с много опитни играчи в лицето на Гари Невил, Райън Гигс, Пол Скоулс, Рио Фърдинанд и Едвин ван дер Саар. Очаквам повече от Дарън Флетчър, Джон О`Шей, Неманя Видич и Патрис Евра. Разполагаме с всичко необходимо, за да бъдем по-силни през новото първенство, заяви Фъргюсън.
Райън Гигс има шанса да завоюва своята 10 титла на Англия с Манчестър Юнайтед. Това би било нещо велико, което едва ли ще бъде направено друг път", каза още мениджърът на шампионите.
Алекс Фъргюсън започва своя сезон номер 20 начело на Манчестър Юнайтед. Фъргюсън и нападателят Райън Гигс имат по девет титли на Англия с "червените дяволи".
През сезон 2006-07 Юнайтед спечели 11 от първите 13 мача в първенството и сега отново ще се опита да повтори блестящия старт от миналата година.
Нани, Андерсон, Оуен Харгрийвс и Карлос Тевес са новопривлечените футболисти в състава от Манчестър през лятото и 16-кратните шампиони на Англия отново изглеждат като фаворит номер едно за титлата във Висшата лига.

Изображение

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2007 11:19 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Джон О’Ший: Кристиано Роналдо ще бъде още по-добър през този сезон

Защитникът на Манчестър Юнайтед Джон О’Ший заяви, че съотборникът му Кристиано Роналдо ще бъде още по-добър през новия сезон и ще има по-голямо влияние върху отбора, съобщава Daily Mail. Португалецът бе избран за най-добър играч на сезона във Висшата лига и най-добър млад играч. “На всеки му е нужно време да свикне с новата обстановка в даден отбор, но Кристиано се адаптира бързо и сега вече е невероятен футболист, въпреки че е само на 22 години. Той може да помогне много на новите момчета от португалското първенство-Нани и Андерсон. Очаквам тази година Роналдо отново да бъде на същото ниво, ако не и по-добър”, каза О’Ший.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 14:18 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Фъргюсън недоволен от червения картон на Кристиано Роналдо


Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо ще получи наказание от 3 мача, заради червения си картон получен срещу Портсмут. В 84-ата минута португалецът удари с глава Ричард Хюз и съдията Стив Бенет го изгони. Постъпката му се тълкува като непристойно поведение и санкцията е от 3 мача.
Това е поредният проблем пред мениджъра Сър Алекс Фъргюсън, чийто тим започна с 2 равенства сезона и вече загуби Уейн Рууни поради травма. Логично шотландецът бе много недоволен от рефера Стив Бенет.
"Няколко пъти гледах повторение на ситуацията, но на него не се вижда нищо конкретно. Той беше изненадан от червения картон, но вината за това си е изцяло негова. Няма да мога да разчитам на него в следващите три мача, което е голяма загуба. Този арбитър обаче го е гонил и преди, така че остана много доволен, че може да го направи отново" заяви той. Все пак босът обяви, че Роналдо не е трябвало да отвръща на провокацията на съперника.
"Той падна в капан и трябва да се поучи от случилото се. Факт е обаче, че през целия мач не получи никаква защита срещу проявите на противниците. Кристиано трябва да си припомни, че е по-добър играч от останалите и трябва да действа спокойно. Трябва обаче да разбере, че съперниците му ще се опитват да го спрат по подобни начини и да не реагира. Ще трябва да излезем в дербито със Сити без Кристиано и Уейн, но успокоението е, че имаме Тевес за 90 минути, той е просто фантастичен. Реферът обаче можеше да бъде по-стриктен към нарушенията, които се правеха срещу него. Не мисля, че грубите влизания отзад трябва да се подминават така.”" добави Фърги. От 2003 година Роналдо има още 2 червени картона - срещу Сити и Астън Вила.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 14:19 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Андерсон: Избрах Манчестър Юнайтед заради Кристияно Роналдо


Един от най-обещаващите таланти на Манчестър Юнайтед, новото попълнение Андерсон, призна че Кристиано Роналдо действа като мощен магнит за всички млади футболисти. Именно португалското крило е изиграло основна роля при решението на бразилецът да заиграе на "Олд Трафорд".
"Добър приятел съм с Кристиано, той ми разказа за клуба и какво невероятно място е тук. Да се присъединя към Юнайтед си е сбъдната мечта за всеки футболист. Вълнувам се и се надявам на най-доброто."
"Разбрах за интереса на Манчестър преди доста време, но заедно с мениджъра ми решихме, че съм твърде млад и не трябва да избързва. Съзнавах, че да играеш за Юнайтед е много по-голямо напрежение."
"Но когато отново проявиха интерес към мен това лято, аз знаех, че е дошло времето и много се развълнувах от възможността да играя за толкова велик клуб.
Финтовете и лекотата, с която Андерсон контролира топката, напомнят много на неговия сънародник Роналдиньо. Младокът обаче не бърза да се ласкае от комплиментите и твърди, че халфът на Барселона е на много по-високо ниво.
"Нека не забравяме, че Роналдиньо е доказан играч от световна класа и е печелил два пъти признанието за най-добър футболист в света."
"Той е страхотен човек и мой близък приятел, но няма два еднакви играча - Роналдиньо е Роналдиньо и Андерсон е Андерсон", мъдро споделя бразилецът пред "Сън".

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 12:52 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Гари Невил: Искам да спечеля трофей с Англия


Защитникът на Манчестър Юнайтед Гари Невил заяви, че иска да спечели трофей с Англия преди да се откаже от футбола, съобщава Telegraph. 32-годишният футболист е спечелил всичко на клубно ниво за 14-те си години престой в родния си тим. Англия няма спечелена титла от 1966 година насам, когато спечели световната титла. “Имам 85 мача за родината си и скоро може да станат 100. Това ще е много голяма чест за мен да се наредя сред хората, които са играли толкова много за Англия. Но предпочитам да имам 25 мача и спечелена световна титла. Най-вероятно Евро 2008 ще бъде последния голяма форум за мен и ще дам всичко от себе си да спечелим медал. Това е моя мечта, която ако постигна ще мога да се откажа от футбола с високо вдигната глава”, каза Невил.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 12:54 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Кейрош: В неделя ще победим


Асистент мениджърът на Манчестър Юнайтед Карлуш Кейрош е уверен в успеха на совя тим в манчесторското дерби срещу Сити в неделя, съобщава Manchester Evening News. “Ако продължим да играем същия качествен футбол, няма да имаме никакви проблеми и ще започнем да печелим мачовете си”, коментира помощникът на сър Алекс Фъргюсън.
“Сити се справят добре и резултатите са на тяхна страна. Ние обаче играем добре и очакваме да отидем там и да спечелим. Можем да се справим с положението. Няма съмнение в това”, допълни Кейруш. В първите си две срещи от новото първенство, Манчестър Юнайтед не успя да запише победа.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2007 09:28 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Фъргюсън: Манчестър Сити може да бъде новия Челси


Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че не вижда причина, която да спре Манчестър Сити да преследва Челси в класирането на Висшата лига и да се намеси сериозно в челните места на крайното класиране, съобщава Reuters. До момента “гражданите” са похарчили около 40 милиона паунда за 8 нови попълнения и записаха две поредни победи в началото на първенството. Мениджърът на Сити Свен Горан Ериксон допълни, че очаква и още играчи до края на трансферния прозорец. “Видяхте какво стана с Челси. Ако имаш достатъчно пари и купиш правилните играчи можеш да постигнеш големи успехи”, каза Фъргюсън.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 10:00 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Алекс Фъргюсън: Ще се борим, за да спечелим титлата

Старши треньорът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че битката за титлата в Премиършип тепърва започва и „червените дяволи” не трябва да бъдат отписвани на толкова ранен етап.
„10 години вече показваме, че сме много добри във втората част от сезона в английската Висша лига. Изключително важен за нас е домакинския ни мач в следващия кръг срещу Тотнъм”, коментира шотландският специалист.
„Срещу Сити бяхме много слаби пред гола. Заслужено загубихме, а Тевес пропиля няколко положения, което не ми хареса. Ериксон не е късметлия, че спечели, защото ние имахме възможности за гол, които опропастихме с лека ръка”, завърши Фъргюсън

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 10:01 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс: Все едно щурмувахме крепост

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фергюсън беше крайно разочарован след първата загуба на тима му през нови сезон в Премиършип. „Червените дяволи” паднаха в градското дерби със Сити с 0:1 и имат само 2 точки от три кръга:
„Имахме достатъчно шансове и играхме фантастично на моменти. Мачът беше като битка за превземането на висока крепост. Как да го обясня? Така беше и в предишните ни две срещи. Бяхме пълни прахосници, имахме толкова много възможности да победим. Винаги сме били по-силни във втората половина на сезона. Преди десет години се справихме в подобна тежка ситуация и сега трябва да стане така. Вината си е наша. Не мога да критикувам представянето ни. Ние доминирахме напълно, но трябваше да оползотворим възможностите си. Не може да правим толкова непростими пропуски. Не погледнах статистиката, за да видя колко корнера изпълнихме. Разбира се, че ми се иска основните ми играчи да са на линия, но това не е оправдание за загубата”, вайкаше се шотландецът. Сами си направихме битката трудна. Трябва да затегнем коланите и да спечелим.
Той обясни и ситуацията около контузията на Оуен Харгрийвс: „Коленете го болят. Според мен не е правилно да участва в мача с Германия в сряда. Това е риск”.


Изображение

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 10:02 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Харгрийвс: Трябва да вкарваме голове


Новото попълнение на Манчестър Юнайтед Оуен Харгрийвс най-сетне дебютира за „червените дяволи” в градското дерби със Сити, загубено с 0:1.
Английският национал не взе участие в първите два двубоя заради контузия.
„Да направя моя дебют за Юнайтед бе най-великият момент в моята кариера до момента, но бях разочарован, че не спечелихме. Надявах се да бием в първия ми двубой. Въпреки това съм сигурен, че ще има много победи в бъдещето”.
Шампионите вкараха едва един гол в първите три срещи и имат очевидни проблеми в нападение: „Искаме да вкарваме голове. Най-важното нещо е да създаваме положения. Можеше да вкараме един или два гола”, заяви бившият играч на Байерн Мюнхен пред официалния сайт.
„Липсват ни Роналдо и Рууни, които са ключови футболисти. Но и без тях ние сме достатъчно силни, за да печелим мачовете”.
„Все още имаме много добър отбор и е срамно да имаме само две точки от три мача. Играем атрактивно, но не печелим мачове, което е най-важното”, завърши Харгрийвс.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 15:56 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Кристиано Роналдо: Наказанието ми е несправедливо

Крилото на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо нарече несправедливо наложеното му наказание от лишаване от състезателни права за три мача в интервю за британския всекидневник "Дейли Мирър" Португалският национал получи червен картон в срещата между Манчестър Юнайтед и Портсмут, завършила 1:1, след като разби с главата си лицето на полузащитник на Портсмут.

"Разочарован съм, защото наказание от три мача е несправедливо. Аз съм склонен да се въздържам от провокации, но само в рамките на допустимото. Тази граница бе премината срещу Портсмут. Това бе просто абсурд", каза Роналдо.

Португалецът пропусна загубата на своя тим от Манчестър Сити в неделя, а няма да може играе също и срещу Тотнъм и Съндърланд.


Изображение

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2007 11:12 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс: Избързахме с Андерсон

Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алкес Фъргюсън сподели, че Андерсон е бил привлечен от ръководството, тъй като е имало опасения, да не би да бъде пропуснат момента и състезателят да отиде при някой от съперниците на „червените дяволи”.
Бившият играч на Порто премина на „Олд Трафорд” заедно със сънародника си Нани, който дойде от Спортинг, срещу общо 30 милиона паунда.
Андерсон все още очаква да направи своя дебют с фланелката на новия си клуб, тъй като се възстановява от контузия.
„Рискувахме малко с неговото привличане, след като си счупи крака миналата година. Преценихме обаче, че ако започне новия сезон в Порто, всички ще го заискат. Затова решихме да избързаме и да подпишем първи. Той е страхотен талант. Може да играе, както в центъра на терена, така и по средата на атаката”, каза Фърги.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2007 11:12 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс: Не знам дали ще успеем

Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън сподели, че защитата на титлата във Висшата лига през новата кампания, може да се окаже непосилна задача за отбора му.
След дербито на Манчестър в неделя, в което „червените дяволи" загубиха от Сити с 1:0, Юнайтед изостава в класирането с 7 точки зад „гражданите” и с 5 зад Челси, след като има само две точки в актива си, от три мача.
„Преди 10 години, щяхме да се оправим с тази ситуация, тъй като можехме да играем много силно през втората част от сезона. Сега, ще ни се наложи да го направим. Предстои ни много тежка кампания”, каза Фърги.
Задължително трябва да спечелим следващата срещата. Мачът срещу Тотнъм другата неделя е изключително важен за нас”, продължи наставникът от „Олд Трафорд”.
Началото на този сезон за шампионите е най-лошото, от както през кампанията 1992-1993 успяха да запишат само една точка в първите си три мача. Все пак тогава, отборът успя да се окопити и да спечели титлата в Англия.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2007 13:08 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Роналдо: Помпи прекали с провокациите

Кристиано Роналдо заклейми наказанието си като несправедливо и абсурдно. Според крилото на Манчестър Юнайтед, той е бил предизвикван от играчите на Портсмут през целия мач.
Младият талант бе наказан за три мача, след като удари Ричард Хюс. Мениджърът на "червените дяволи" сър Алекс Фъргюсън заяви след мача, че Кристиано сам си е виновен, играчът обаче е на друго мнение.
"Бесен съм, защото наказание от три мача е прекалено несправедливо", коментира Рони пред "Сън".
"Опитах се да устоя на провокациите, но и всичко си има граница. И играчите на Портсмут я преминаха. Това просто е абсурдно!"

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2007 08:57 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Нани: Вече се аклиматизирах към тима на Манчестър Юнайтед


Новото попълнение в редиците на Манчестър Юнайтед Нани, който дойде на „Олд Трафорд” от Спортинг Лисабон, сподели, че е много доволен от трансфера си и вече се е адаптирал към живота в Юнатйед.
„Мислех, че адаптацията ще отнеме повече време и ще бъде по-сложен процес, но вече се чувствам много добре и съм готов да играя. Тренировачните занимания са подобни на тези в Португалия, най-голямата разлика е в самите мачове, тъй като те изискват повече борба и усилия от страна на футболистите”, каза Нани.
„Кристиано ми помогна наистина много. Той е приятел, с който прекарвам много време извън терена. С Андерсон си помогнахме доста взаимно, откакто стъпихме на „Олд Трафорд”. Той работи здраво и макар, че още не е направил своя дебют вярвам, че това ще се случи много скоро”, продължи португалецът.
„Не е вярно, че сър Алекс ми е забранявал да изразявам радостта си след го със задно салто. Той никога не е говорил с мен по този въпрос и ще продължа да го правя”, завърши футболистът.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2007 09:51 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Фъргюсън:
Вземаме първа победа в неделя
Мачът Манчестър Юнайтед - Тотнъм, насрочен за утре, може спокойно да не се играе. Мениджърът на английския шампион сър Алекс Фъргюсън обяви категорично, че отборът му ще вземе първа победа от началото на сезона срещу лондончани. При това положение не е ясно защо им е изобщо на Шпорите да бият път до Манчестър.
- В неделя ще победим - отсече Фъргюсън, чийто тим засега има 2 точки от 3 срещи. - Начинът, по който ще играем, ще ни донесе победата. Няма спор, че играчите на Тотнъм ще дойдат, решени да помогнат на мениджъра си. Но предвид качествата на моя отбор знам, че ще сложим край на лошите резултати.
Шотландецът се заяде с мениджъра на Ливърпул Рафаел Бенитес, който държеше на всяка цена да привлече бившия играч на Юнайтед Габриел Хайнце. Вместо това аржентинецът отиде в Реал М.
- Бенитес започна да става нагъл - каза Фъргюсън. - Ливърпул нямаше никакъв шанс да спечелят спора (б.р. - Висшата лига отсъди в полза на Манчестър Юн). Той очевидно не познава правилника.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2007 09:16 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс се закани на Бербо и компания


Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че неговият тим ще победи Тотнъм в утрешната среща от поредния кръг във Висшата лига.
„Ще бием в неделя. Добрата форма, в която се намираме ще спечели мача утре. Няма съмнение, че „шпорите” ще дойдат на „Олд Трафорд” с голямо желание за победа, за да могат да помогнат на своя наставник. Смятам обаче, че ние сме много добри и слабите игри, които показахме до момента, няма да се повторят повече”, каза сър Алекс.
„Манчестър сити дори не успя да спечели и корнер. Имало ли е някога дерби, в което единият от съставите да не е стигнал до ъглов удар”, сподели Фърги относно загубата от „гражданите” миналата седмица.
„В тази игра важното е да побеждаваш, а ние мразим да губим. Досега всички играха с голямо желание и енергия, подаванията бяха на много високо ниво, единственото, което не беше наред, бе завършващият удар”, продължи специалистът.
„Така че се надявам, футболистите, на които ще гласувам доверие отново, да не ме разочароват и да победим Тотнъм утре”, завърши треньорът на „червените дяволи”.

Източник: http://gong.bg/

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2007 17:09 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Фъргюсън определи плановете на УЕФА за Шампионската лига като смешни


Мениджърът на английския шампион Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън се изказа доста остро относно плановете на УЕФА да позволи на носителите на националните купи да играят в Шампионската лига. Наставникът на “червените дяволи” определи като “смешна” идеята на управниците в евроцентралата пред вестник Sunday Mirror. “До финала за ФА Къп може да стигне всеки отбор. Миналата година единствените отбори, които Челси отстрани по пътя си към трофея бяха Блекбърн и нас. През 2005 г. отбор като Милуол игра финал. Моите уважения към Милуол, но те определено не са отбор, който заслужава да играе в Шампионската лига. Това решение е направо смехотворно”, заяви Фъргюсън. Той ще изкаже това свое мнение и по време на срещата на мениджърите в света, която ще се проведе в Генуа следващия месец.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2007 17:10 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс: Уес каза, че топката го е ударила в гърдите, значи е така

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън, заяви след победата на своя тим над Тотнъм с 1:0, че при положението, в което Бербатов нанесе удар към вратата на „червените дяволи” и Уес Браун отби топката от голлинията не е имало дузпа. „Шпорите” скочиха срещу съдията да искат обяснение за ситуацията, но не получиха желания наказателен удар:
„В началото, когато от Тотнъм поискаха дузпа, реших, че такава наистина има. В последствие изгледах ситуацията и видях, че Уесли не е играл с ръка. Той самият ми призна, че е отбил топката с гърди. Сигурен съм, че е така. Иначе мачът беше тежък. Знаех, че през второто полувреме ще е доста напечено и една ситуация може да реши изхода от двубоя. Хубаво е, че най-накрая победихме. Мисля, че досегашните ни резултати се дължаха на липса на самоувереност. Имаме доста нови играчи и те трябва да свикнат. Положението при Тотнъм е като при нас. Просто очакванията към двата отбора са огромни и това води до напрежение”, завърши шотландецът.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 140 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 195152 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 147157 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 119575 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 119619 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 122808 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози