bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 11:21




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 140 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 23:53 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс: Роналдо е най-добрият футболист с когото съм работил


Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че Кристияно Роналдо е най-добрият футболист, с когото е работил през 21-те години, в които е на „Олд Трафорд”.
Това разкритие великият шотландец напрви при представянето на новото DVD, в което се разказва за живота на португалското крило.
„Имал съм страхотни футболисти през годините като Брайън Робсън и Рой Кийн. Но ако гледаме въображението, с което Роналдо играе ще разберем, че той без съмнение е най-добрият”, коментира Фърги.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 19:29 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Сър Алекс: Битката за титлата ще е безкрайно интересна

Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън смята, че пасивът на "червените дяволи" до Арсенал на върха във Висшата лига може да бъде заличен.

"Още в началото на сезона казах, че Арсенал, Ливърпул и Челси ще се борят за титлата заедно с нас и битката ще бъде безкрайно интересна. Очаквах и Арсенал, и Ливърпул да стартират успешно кампанията и съвсем не съм изненадан от позицията им в момента. До края на сезона борбата за първото място ще е изключително интересна и напрегната и в никакъв случай не ни отписвайте", коментира сър Алекс.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 21:56 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Сър Алекс: Андерсон е най-добрият млад футболист в света

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън даде висока оценка на качествата на 19-годишния бразилски офанзивен халф Андерсон, когото "червените дяволи" привлякоха през лятото.

"Андерсон е великолепен. Той притежава нещо, което го отличава от всички останали. За Манчестър Юнайтед беше много важно да намери такъв играч. Не само аз, но и много медии признават, че това е най-добрият млад футболист в света.

Много сме доволни от него. Той доказа, че има своето място в отбора," заяви сър Алекс.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2007 02:40 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Фърги ще приеме наказанието за обида на рефер

Алекс Фъргюсън, мениджър на английския футболен шампион Манчестър Юнайтед, ще се съгласи с евентуално наказание към него от страна на футболната асоциация за изречени обиди към съдията Марк Клатенбърг.

Фъргюсън е разследван за употребата на обидни изрази спрямо Клатенбърг по време на почивката на мача от Висшата лига срещу Болтън на 24 ноември, загубен с 0:1 от неговия отбор. Евентуалното наказание ще лиши шотландеца от възможността да води своя тим от резервната скамейка за един или повече мачове.

"Казах на Марк Клатенбърг това, което мисля. Мачът срещу Болтън започна да се превръща в истинска касапница", заяви Фъргюсън.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 15:56 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Главна цел за Рууни

Уейн Рууни има две цели в Неделя - да спечели срещу Ливърпул на Анфийлд и Юнайтед да се изкачи на първото място в класирането.

Юнайтед ще се изкачи на първо място в класирането ако спечели на Анфийлд, а Арсенал загуби точки срещу Челси. Рууни очаква с нетърпение мача, който може да реши титлата.

"Това ще бъде труден уикенд за четирите големи клуба. Очевидно, гостуването ни на Ливърпул е един от най-сериозните ни мачове досега – може би най-сериозният. Разбира се, той няма да реши спора за титлата, но разликата между нас и Ливърпул може да се увеличи значително. Гледах им мача с Марсилия, играха много добре, постигнаха отличен резултат. Но ние трябва да се концентрираме върху нашата работа, а не върху техния отбор. Факта, че Ливърпул и Арсенал загубиха мачовете си миналия кръг беше добре за нас. Знаем, че ако спечелим в неделя има страхотен шанс да оглавим класирането. Това ще ни стимулира за победа. Съперничеството между Юнайтед и Ливърпул е огромно. Винаги гледам на мачовете с Ливърпул и Сити по специално."

Юнайтед спечели с 1:0 миналия сезон на Анфийлд, тази победа беше важен момент от спечелването на титлата. Но Рууни, който бе заменен с контузия не успял да види победния гол на Джон О'Шей.

"Бях в съблекалнята и превързвах крака си, и последното което видях е как изгониха Сколси. Всички си казаха "о не!" и започнахме да се надяваме, че ще удържим равенството.
Но изведнъж нашето пресаташе изтича крещейки "Шийзи вкара!" и всички наскочихме да се радваме. Това беше изключително изживяване за мен."

Тогава 3 000 фена на Юнайтед присъстваха на двубоя изпитаха огромна радост , това прави предстояшия сблъсък още по-очакван.

"Нашите фенове са уникални. Когато Юнайтед госутва на Анфийлд се създава изключителна атмосфера, но нашите фенове са страхотни при гостувания. Не спират да пеят по време на мачовете и подкрепят отбора. Смятам, че те ще ни помогнат изключително много в Неделя"завърши Рууни.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 15:57 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс наказан за два мача

Футболната Асоциация наложи наказание на Сър Алекс да не ръководи отбора от резервната скамейка за два мача, и глоба от 5000 Паунда, заради избухването му към съдията Марк Клатънбърг.

Мениджърът на Юнайтед ще трябва да наблюдава мачовете срещу Уест Хем и Бирмингам от трибуните, бе решението на FA.
По-рано Сър Алекс призна че е нападнал с думи Клатънбърг на полувремето при загубата на Червените от Болтън миналия месец.

Становището на ФА гласи: "На съвещанието на комисията вчера бе решено, че босът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън получава наказание за два мача да не води отбора, като наказанието влиза в сила от Петък 28 Декември. Налага му се и глоба от 5000 Паунда."

"След като той не пожела да направи изказване пред комисията, решението за наказанието бе взето от писмения доклад на съдиите и от видео записът от срещата"

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 16:00 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Алекс Фъргюсън: Мачовете на "Анфийлд" са ми любими

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън разкри, че двубоите с Ливърпул на "Анфийлд" са любимите му мачове от сезона във Висшата лига. "Независимо на какви позиции се намират двата отбора, това винаги е голям мач и всеки сезон това е двубоят, който чакам с най-голямо нетърпение, сподели шотландският специалист. - Този сблъсък олицетворява британския футбол - страстта на феновете, качествата на футболистите, битката и историята между двата клуба. Фантастично е, така че се надявам да направим поредния добър мач. Атмосферата на "Анфийлд" помага на играчите на домакините. Това е място, където трябва да се покажеш като мъж, за да издържиш и да се справиш с подкрепата на феновете. Не е лесно".
Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън разкри, че няколкократно се е опитвал да отмъкне Фернандо Торес от Атлетико Мадрид преди това да успее да направи мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес през лятото.
"От няколко години се опитвахме да направим сделка с испанския клуб, но от Атлетико просто не искаха да се разделят с острието си, в един от случаите, самият състезател не поиска, тъй като се притесняваше от крехката си възраст. След тази поредица, ние изгубихме интерес, тъй като понякога просто ти писва да опитваш едно и също нещо прекалено много пъти. Той е добър играч. Нямаше да се интересуваме от него, ако не беше добър. Мисля, че предимството на Рафа бе в това, че е испанец. Той се е справил по-добре от нас в преговорите с Атлетико, защото е испанец".
Наставникът на "червените дяволи" коментира и битката за титлата и какво значение има дербито за първото място в класирането, както и другото дерби в неделя между Арсенал и Челси. "Ако тези два мача бяха през март или април, щеше да е решително за крайното класиране. Но ние не сме достигнали и средата на сезона, а говорим за решаване на титлата. Има много време за всеки да загуби точки. Възможно е и четирите отбора да загубят точки, ако срещите завършат наравно", заяви Фъргюсън.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 16:01 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс: Искам да съм номер 1

Сър Алекс Фъргюсън иска да застане на върха в историята на английския футбол, побеждавайки Ливърпул. Босът на „червените дяволи” цели да настигне и надмине отбора от „Анфийлд” по спечелени титли в елита на страната. „Мърсисайдци” са събрали в колекцията си 18 трофея и са рекордьор на Острова.

Фъргюсън се закани, че няма да се откаже и няма да си отдъхне, докато не подобри рекорда на тима на Рафаел Бенитес. „Ливърпул са ставали шампиони повече от всеки друг. Искрено се надявам, преди да напусна Манчестър да съм отнел първото място на Ливърпул в историята”, заяви специалистът.

Юнайтед може да си осигури своеобразен хендикъп в борбата за 17-та си титла, ако победи утре Ливърпул в мач от поредния кръг на Премиършип.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2007 21:46 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Фъргюсън: В дербитата най-важна е победата

Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Алекс Фъргюсън, призна след победата над Ливърпул с 1:0 като гост в мача от 17-ия кръг на Висшата лига, че играта не отбора му не е била на нужното ниво, но най-важното в дербитата е победата.

"Отличен мач за нас. Иначе се получи типичен сблъсък Ливърпул - Манчестър Юнайтед. В такива дерби мачове обаче не е важна играта, а победата. Играхме дисциплинирано и постигнахме нужния ни резултат", заяви Фъргюсън.

"Мачовете между водещите отбори са много важни, така че този успех е страхотно постижение за нас", допълни той.

Успехът изведе Юнатйед на върха, но шотландският спец е наясно, че до края на сезона има още много мачове и още е прекалено рано за сметки за титлата.

"Има още много мачове до края на сезона и ни предстои изключително тежка битка. Ако по Нова година сме на върха или близо до първото място, шансовете ни за титлата ще бъдат много добри", каза Фъргюсън.

Наставникът на Ливърпул Рафаел Бенитес съжаляваше за пропуснатите шансове, особено преди почивката.

"Имахме своите положения, но не успяхме да вкараме. Те реализираха единствения си шанс и това беше разликата. В мачове срещу Юнайтед рядко получаваш много възможности, така че трябваше да се възползваме по-добре", коментира испанецът.

"През второто полувреме Юнайтед игра много компактно, работиха здраво в защита и се опитваха да контраатакуват. След почивката наистина беше трудно и само два-три пъти успяхме да застрашим вратата на съперника", допълни той.

След загубата Ливърпул вече изостава на 9 точки от върха.

"Знаехме, че се нуждаем от победата в този мач, ако искаме да бъдем близо до лидерите. Сега задачата ни става по-трудна, но не се отказваме", заяви Бенитес.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2007 15:11 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Евра: Яростта на Фърги е плашеща
Защитникът на Манчестър Юнайтед Патрис Евра разкри, че всеки иска да се скрие, когато мениджърът на клуба сър Алекс Фъргюсън изпусне нервите си. Способността му да налага дисциплина над играчите милионери е една от основните причини за успеха му. „Спомням си един мач, който загубихме от Арсенал с 1:2 в последните секунди. Баща ми ми е крещял, когато бях малък. Когато видях как Фъргюсън крещеше в съблекалнята - нищо което съм виждал преди не се доближава до тази ярост. Дори и да си смел ще се уплашиш. Мислиш, че ще счупи всичко наоколо. Хубавото е, че никой не получава специално отношение. Дали вика на Кристиано Роналдо, Уейн Рууни или на мен, няма разлика", сподели френският бранител пред британския вестник „Дейли Мирър".

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2007 15:13 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Сър Алекс: Феновете ще ни помогнат да отстраним Лион

Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън сподели, че неговият тима доста голям шанс да стигне до четвъртфиналите в Шампионската лига, въпреки че ще се изправи срещу може би най-трудния тим от урната на непоставените, а именно Лион.
Треньорът на английските шампиони си припомни и сблъсъците с френския съперник от февруари и март от миналия сезон.
„Падна ни се, може би най-трудният съперник от петте, с които можехме да играем. Лион спечели първенството във Франция за шести пореден път – това е невероятен рекорд”, каза сър Алекс.
„Загубиха няколко играча през в последните години, но имат невероятната способност да произведат нови по всяко едно време”, добави той.
„Те определено са най-тежкият противник, който можеше да ни се падне. Надявам се, че ще разполагам с целия си състав за предстоящите мачове. Няма да ни е лесно да продължим, но това е постижима цел. Ако имам възможност да разчитам на футболистите, които искам мисля, че шансовете ни да се класираме на 1/4-финалите са доста големи. Важно е да се върнем от Франция с добър резултат. Тогава, нашите фенове на „Олд Трафорд” ще ни помогнат да се класираме за четвъртфиналите”, завърши наставникът на Манчестър Юнайтед.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2008 14:56 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Роналдо: Целта ни е Шампионската Лига

Магическото крило на Юнайтед разказва,че на драго сърце би заменил индивидуалните си награди в името на славата на отбора.


-Доволен ли си от формата си този сезон?

-Старая се да се усъвършенствам, и мога да кажа че този сезон е по-добър от предния. Хората казват че трябва да се представям по-силно в големите мачове - уважавам това мнение, но не мисля че трябва да доказвам на някого каквото и да било. Доволен съм от прогреса си, и мога да заявя че сегашния състав на Юнайтед е най-добрия в който съм играл. По-зрял е, и по-последователен в изявите си.

-Преди време имахте облог със Сър Алекс че няма да вкараш повече от 15 гола. Досега имаш 37...

-Истина е! Щастлив съм че успях да се докажа и да подобря дори миналогодишното си постижение. В момента съм по-добър играч отколкото бях преди година, и определено много по-добър от това когато дойдох за първи път тук. Надявам се да продължа в същия дух. Защо вкарах повече голове този сезон ли? Не знам, може би защото имах повече шансове.

-Имаш ли си любим гол от тазгодишните?

-Много се радвам за гола си с глава срещу Рома. Супер се получи, доволен съм много. Но също така съм доволен и от головете си от свободни удари срещу Портсмут, Болтън и Съндърланд. Трудно ми е да отлича само един.

-Горд ли си от това че успя да подобриш рекорда на Джордж Бест от 32 гола в един сезон за играч от халфовата линия?

-Честно казано, не искам да подобрявам рекорди на играчи от клуба–чувствам се кофти от това! Гледал съм доста записи от играта на Джордж Бест, и мога да заявя че той е бил уникален, гениален футболист! Постигнал е страхотен рекорд, и заслужаваше да си остане негов.

-Очаква се отново да спечелиш безброй награди за Играч на Годината и този сезон...

-Добре е когато талантът и постиженията ти да бъдат признати, но ако имах възможност да избирам, да речем, измежду Шампионската Лига и Златната Топка – бих избирал Шампионската Лига всеки път.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Интервюта,мнения,коментари на играчи и треньори в Юнайтед
МнениеПубликувано на: 26 Май 2008 01:42 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Тевес: Хвърлям се на живот и смърт за Юнайтед

Където и да отиде Карлос Тевес, навсякъде печели трофеи. Поредната купа в колекцията му е КЕШ, която грабна с Манчестър Юнайтед в сряда. Аржентинецът се надява любимият му Бока Хуниорс да спечели Копа Либертадорес, за да се срещне със сънародниците си на световното клубно първенство през декември.

Знаете ли, че сте първият аржентинец, спечелил Копа Либертадорес, Междуконтиненталната купа и Шампионската лига?
Не, истината е, че сега го научавам. Много съм горд. За голям късмет представлявам успешно Аржентина и това ме прави много щастлив. Чувствам се привилегирован.

Също както при спечелването на Висшата лига, отново празнувахте с аржентинското знаме. Този път сложихте и фланелка на националния тим.
Да, аржентинското знаме е навсякъде. Не съм се готвил да празнувам така, но когато видя знамето, веднага го грабвам. Прекрасно е.

Смятате ли, че този трофей е по-ценен от останалите?
Не знам. Харесва ми да побеждавам, много е хубаво. Конкретно Шампионската лига много исках да я спечеля, защото участвах за първи път в турнира и защото си давах сметка за неговата значимост.

Видя се какво доверие ви има мениджърът на Манчестър Юн Фъргюсън, който ви остави 120 минути в игра, а смени Руни.
Отношенията ни с него са много добри и това много ми помага. Знам, че треньорът държи на мен, и чувствам, че съм на точното място, което ме прави още по-щастлив.

Изненада ли ви с нещо Фъргюсън?
Не, представях си го точно така. Той е много спокоен и когато трябва да ти каже нещо, ти го казва в лицето.

А казва ли ви в лицето, че сте новият Кантона?
Силно казано. Гордея се, че ме сравняват с един идол на Манчестър Юнайтед като Кантона. Всъщност винаги съм оставал много поласкан от нещата, които треньорът казва за мен. Аз обаче се опитвам да напиша своя собствена история, но когато си в Манчестър, не може да не си даваш сметка за онова, което означаваше Кантона. Не мога да отрека, че съм доволен от сравненията с него.

Какво мислехте, когато Тери отиде да бие дузпата, с която можеше да реши финала в Москва?
Бях спокоен, усещах, че няма да паднем. Имаше нещо, не знам как да го нарека... Сякаш Бог ме докосна и ми каза да запазя спокойствие.

През целия финал ли останахте спокоен?
Наслаждавах се на финала, но се поизнервих, когато в края на първото полувреме не можах да вкарам две положения. Можех да реша всичко. Но съотборниците ми ме успокоиха и бързо се съвзех.

Вие направихте същото с Роналдо. Бяхте първият, който отиде при него, след като пропусна своята дузпа.
Казах му, че може да бъде спокоен, че ще спечелим със сигурност.

Не говорихте само с Роналдо, в някои моменти сякаш се скарахте на свои съотборници. Защо?
Да, наистина, няколко пъти подвиквах на свои съотборници, защото виждах, че отборът има нужда от това. В определени моменти някои играчи се изключваха от мача. Представете си колко значимо събитие е финалът на Шампионската лига. Освен това клубът не беше печелил трофея вече доста време. Затова се опитах да успокоя съотборниците ми.

Точно обратното обаче направихте с футболистите на Челси.
Аз не исках да имам никакви проблеми. В продълженията само направих същото, което сториха те през първото полувреме. Тогава те извадиха топката в тъч, вместо да я подадат на вратаря. Казах им да не беснеят, защото съм направил същото като тях.

Мислите ли, че червеният картон, който в тази ситуация получи Дрогба, оказа някакво влияние върху изхода от финала?
Ако бяхме вкарали гол след това, щях да отговоря положително, само че се стигна до изпълнение на дузпи. Във всички случаи това са неща от мача и си остават там, на терена.

След края на финала попитахте как върви мачът на Бока Хуниорс (б.р. - Бока е първият отбор на Тевес) с Атлас за Копа Либертадорес. Предполагам, вече знаете, че Бока се класира напред.
Да, нямах никакви съмнения, че Бока ще се класира. Отборът разполага с футболисти, каквито няма никой друг отбор в Южна Америка. Бока разчита на техниката и лидерските качества на Рикелме, на головете на Палермо, бързината на Паласио, опита на Баталия. А предстои да се завърне и Ибара. Титлите и опитът, които имат тези играчи, тежат изключително много.

Представете си, че се изправите с Манчестър Юнайтед срещу Бока Хуниорс на световното клубно първенство през декември.
Ако играем с Бока, дано да ги бием. Какво друго очаквате да ви кажа? Но ще бъде странно. Това е клубът, който обичам. Ще ме боли, но ще искам да ги бием. Сега съм в Манчестър Юнайтед и защитавам тази фланелка до смърт. Но първо искам да изпитам двойна радост. Нека Бока Хуниорс да спечели Копа Либертадорес, за да мога да се срещна с бившите си съотборници в Япония.



Цитат:
Карлос Тевес обича нервните мачове
Харесвам нервните мачове, заяви Карлос Тевес, след като изнерви максимално играчите на Челси на финала в Шампионската лига. Именно аржентинецът беше инициатор на мелето, в резултат на което бе изгонен таранът на лондончани Дидие Дрогба. По-късно стана ясно, че капитанът на сините Джон Тери е разследван за плюнка срещу Тевес. - Има вражда между Манчестър Юнайтед и Челси и това си пролича на терена в Москва - коментира нападателят на Червените дяволи. - Харесвам такива мачове. Не се плаша, когато стане напечено, точно обратното. През целия сезон играчите на Челси бяха ядосани. Знаехме, че и в Москва ще е същото, защото ние станахме шампиони. Знаехме, че в един момент ще си изпуснат нервите, защото искат реванш. Беше важно да запазим да спокойствие. При ситуацията с Дрогба просто подканих съотборниците ми да ги пресират. Играчите на Челси го приеха зле, но аз исках само да ги притиснем


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Интервюта,мнения,коментари на играчи и треньори в Юнайтед
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 17:34 
Offline
Bultras
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 17:40
Мнения: 1215
Местоположение: Пловдив
Отбор: Ботев (Пловдив)
Цитат:
Пике: Сър Алекс е гениален

"Винаги ще пазя в сърцето си спомена за времето на "Олд Трафорд". Там имах възможността да работя с истински гений като Алекс Фъргюсън" - заяви подписалият с Барселона Жерард Пике.

"Бих искал да играя повече в отминалия сезон, но сър Алекс ме убеди в правилността на избора си" - добави Пике.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2009 19:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 16:37
Мнения: 602
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :first: :first: :first: :first: :first: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

_________________
ВЪН СЕЛЯНИТЕ ОТ "А" ГРУПА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 140 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191865 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 142049 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116989 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117234 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118777 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози