bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 15:24


Български клубове - Пирин Благоевград (Благоевград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 16 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Един въпрос ...
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 15:14 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Пичове , всички знаем за истинския Пирин който е във В група , но защо на хедъра е сложена тази смешна емблема ??? Доколкото знам това е емблемата на истинския отбор ==> Изображение

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 15:49 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2007 18:02
Мнения: 112
Местоположение: Благоевград
Не знам кой е слагал хедъра,но си прав,че требва да се смени,зашото доколкото виждам на него са футбалерите на Симитли...
Предполагам знаете,че Македонска Слава открадна емблемата,химна и името на нашия отбор и сега доста от хората в България си мислят,че хибрида,играещ в Западна Б група е Пирин.Поне се радвам,че доста хора от тоя форум са наясно с това нещо... ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 16:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
НА МЕН НЕ МИ Е ЯСНО САМО ЕДНО: КОГО ПОДКРЕПЯТ ФЕНОВЕТЕ В БЛАГОЕВГРАД? МОЖЕ БИ И ТЕ ЗА РАЗДЕЛЕНИ?

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 17:00 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2007 18:02
Мнения: 112
Местоположение: Благоевград
Доста голяма част от феновете - "Pirin SS" подкрепят отбора,играещ в Б група,отбора който кълняха две години,довчера кръвни врагове,днеска верни фенове :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 17:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Bianco^Nero написа:
Доста голяма част от феновете - "Pirin SS" подкрепят отбора,играещ в Б група,отбора който кълняха две години,довчера кръвни врагове,днеска верни фенове :lol:


ТЕЗИ СА ЯСНИ! КАЖИ ЗА ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА, ДЕТО НЕ СА КЪЛНАЛИ, НО ХОДЯТ ПО МАЧОВЕ И ОБИЧАТ СТАРИЯ ПИРИН

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 17:38 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Bianco^Nero дай някоя снимка да направя хедър за форума , че тоя като го гледам и ми се сере хахаха :D ;)

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 19:08 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2007 18:02
Мнения: 112
Местоположение: Благоевград
янтра гб написа:
Bianco^Nero написа:
Доста голяма част от феновете - "Pirin SS" подкрепят отбора,играещ в Б група,отбора който кълняха две години,довчера кръвни врагове,днеска верни фенове :lol:


ТЕЗИ СА ЯСНИ! КАЖИ ЗА ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА, ДЕТО НЕ СА КЪЛНАЛИ, НО ХОДЯТ ПО МАЧОВЕ И ОБИЧАТ СТАРИЯ ПИРИН

Еми кво да ти кажа малко хора сме,не можем да се сравняваме с публиката на Симитли по брой,доста повече от нас са,ходим и на гостувания кой с кво може,в Микрево бяхме доста хора,имаше рейс отпуснат.Фенклуб също има и доколкото знам са записани около 50-60 човека.Всичко е в процес на развитие,като на всички е ясно,че отборът и догодина ще играе във В група,но не е това най-важното,ние си оставаме зад отбора,по-добре с Пирин във В група,отколкото с Македонска Слава в А.

***

За хедъра - ами нямам си и идея.
Ето и нещо, което ще е доста по-добре от сегашния хедър и нека да е то на първо време - Митичния,пък ще ти кажа,като трябва да го промениш,ама засега го сложи тоя:
Изображение

П-С:Понеже стана въпрос ето и предишните емблеми на отбора,който от догодина ще играе в А група:
Изображение
и
Изображение

_________________
Изображение


Последна промяна Bianco^Nero на 15 Май 2007 19:11, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 19:11 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Еми оплачете се във форума за хедърите.....
Иначе желая ви успех.....дано имате успех
и...............ЯЖ МИ КУРО - СИМИТЛИ Е СЕЛО :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 19:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Дайте някви снимки и ще виспретнеме едно хедърче :wink:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 23:22 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
Значи да хвърля малко яснота, емблемата посочена в първия пост е собственост на Пирин СС, който предостави емблемата и химна за ползване на "Пирин Благоевград" състезаващ се в "Б" група. Ние не сме собствениците, а пазителите на марката Пирин. Ние се опитваме да я възродим, а това, което прави така наречения автентичен Пирин е оскверняване на тази марка, емблема и химн, ще видите, че отборът във "В" група няма да го има след изборите през есента, всичко, което правят неговите управници е с цел ПиАр кампания. Аз, като председател на "Пирин СС" забранявам да се използва НАШАТА емблема, по какъвто и да е било начин, в полза на другия Пирин, както и забранявам да ни нарите Симитли и т.н. в противен случай ще се предприемат съответните мерки.

П.П. ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ !!!
П.П.П. Ние завладяхме отборът, с когото се борехме 5 години, нещо, което е правила всяка една светновна сила.
П.П.П.П Бианко, ти на кой си фен на ФК ЛЕУСКИ 1914-Подуене или на Пирин ? ЕГА УМРЕШ !!!

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2007 18:11 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2007 18:02
Мнения: 112
Местоположение: Благоевград
Цитат:
"Пирин-Благоевград" е български футболен отбор. Възниква под името Македонска слава след обединение на благоевградските Илинден (1922) и ФК Македония (1924). През 1948 г. е присъединен към новоучреденото физкултурно дружество Юлий Дерменджиев и преустановява самостоятелното си съществуване. Възстановен е отново през 2000 г. отново под името Македонската слава, след обединение с Гранит (Стара Кресна). През 2003 г. премества седалището си в град Симитли и играе домакинските си мачове на градския стадион. През юли 2005 г. се преименува на Пирин 1922 и премества седалището си в Благоевград. От есента на 2006 г. се нарича "Пирин Благоевград". Играе мачовете си на стадион Христо Ботев. Основния екип е изцяло в зелено, а резервния изцяло в бяло. Изпълнителен директор на клуба е Венко Попов. Спонсор е Мипапласт. Названия: "Македонска слава" (от 1931 г. до 1948 г. и след възстановяването си през 2000 до 2004 г.), "Пирин 1922" (от юли 2004 г.); "Пирин-Благоевград" (от есента на 2006 г.)"

Единствените неверни неща написани тук са,че Венко Попов е изпълнителен директор на отбора и че Мипапласт е спонсор.Това беше по едно време,вече не е!
Иначе това не е ли Македонска Слава,кажи ми моля те кое от написаното по-горе не е вярно ?!
А това във В група не е Пирин така ли,щом вашия фенклуб не подкрепя този отбор ?!

"П.П. ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ !!! " - това няма смисъл,знаеш защо!

"П.П.П. Ние завладяхме отборът, с когото се борехме 5 години, нещо, което е правила всяка една светновна сила. " - да съгласен съм при условие че това да станеш фен на най-големия си враг,който си кълнял две години,е "завлядяване" :lol: Реплики от рода "На Галчев жената с рак на гърдата,а на Мирчев жената с тумор в главата" познати ли са ти?! А първия сега ви е президент...

Кво те интересува на кой отбор съм фен ?!



[/u]

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2007 18:07 
Незнам защо новите се срамуват от името "Македонска слава". Той също е бил добър отбор. Участвал е успешно и в държавното първенство до 1944 г. Положението при вас е по-ясно отколкото при нас защото ние в момента нямаме истински Велбъжд, защото единия беше Спортист (Слокощица), сега в Б група, а другия Стефанел (Дупница) е във В група. Според мен трябва да се създаде нов отбор, който да тръгне от окръжната и тия двата фалшификата да си върнат старите имена. Истинските Пирин и Велбъжд рано или късно ще се върнат в елита.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 18:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
alibaba написа:
Аз, като председател на "Пирин СС" забранявам да се използва НАШАТА емблема, по какъвто и да е било начин, в полза на другия Пирин, както и забранявам да ни нарите Симитли и т.н. в противен случай ще се предприемат съответните мерки.


Ти само да не се разревеш ?

:roll:

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2007 16:01 
И това, че Македония е първия благоевградски отбор се оказа измислица, защото Илинден е създаден през 1922, а македонците през 1924 г. :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2007 10:04 
maximov написа:
И това, че Македония е първия благоевградски отбор се оказа измислица, защото Илинден е създаден през 1922, а македонците през 1924 г. :twisted:



От къде си толкона сигурен в това?
Или може би си бил свидетел на събитията през 22-24 година на миналия век?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 21:19 
Пак интересен хедър има :roll:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 16 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Един проект
Форум: Странджа Агрокорн (Средец)
kyynadd 8188 29 Сеп 2007 20:34
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения ОСТАВАМЕ С ЕДИН ОТБОР ЗА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА
Форум: Евротурнири
Anonymous 3140 06 Апр 2007 22:48
от ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ
Преглежда непрочетените мнения Ние Сме - Един Народ, Един Отбор
Форум: Национален отбор
Anonymous 4484 05 Апр 2007 15:28
от ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ
Преглежда непрочетените мнения Един въпрос?
Форум: Италиански футбол
borismorev 5400 16 Юли 2007 13:08
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения МАКСИМ СЕ ОТЪРВА В ТЕЖКА КАТАСТРОФА, ЕДИН ЗАГИНА НА ПЪТЯ
Форум: Зимни спортове
TOTTI10 7981 14 Сеп 2007 16:41
от berkov

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози