bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 13:14


Български клубове - Пирин Благоевград (Благоевград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 29 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 21:35 
АC PIRIN SS.както и да го погледнеш е една секта.само те си вярват.както е казал народа:Керванна си лае а те остават.Психиатрите ще си имат много работа с тези побъркани сектанчета.няма да се учуда сигурно някой от тях,може да е мръднал


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 03:59 
сукси да ми лапаш пильоко!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 11:02 
на лекар сектантчо


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008 14:39 
suksi написа:
на лекар сектантчо


оти повръщаше жълто сабале?
жълтеничка нешо...смешник ще ти разбия сурато къде те вида...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2008 11:27 
ако искаш да се срешнем.ок .знаеш къде живея а,и ти минавам всеки ден през бара.но едно знам че жалбоподателчето т.е ти ще пуснеш жалба.забележка за тия с къса памет:жалбата пусната от Христо (теб) и АС ПИРИН СС срещу Михтарски,жалбата пусната от членове на АС ПИРИН СС срещу Кледжоро.Вие ме натопихте за нищо на полицията (купувал съм гласове).А ви е не купувах те ли? Знам поне 10-ма на който сте дали.не ти лично.Но не ме интересува имали сте дали) И се скрихте под друго име.на другарката Слатинска.която дори знаеше как се обръщаткъм мен SUKSI.Дори нямахте доблестта да се откриете.-говоря за изборите.Ако аз (ви (ти ) бях направил това?Каква ли ще е реакцията (Ви (ти)? отговори ми!Kакво то и да е това пишман обединение ако Пирин който играе в А група не дойде при нас отбора който играе в Б група.това е пак Македоска слава и Байкушев просто си е купил акции и се регистрира нов клуб като Пирин Благоевград(Благоевград.Аз предлагам факти:1.Нашият тим бе изхвърлен в В група.Не е ли така? 2. Той продължи да се състезава в В група и с помоща на спонсори успя да извоюва място в Б група.До тука нещо лъжливо ли говоря?3.Отбора на когото ходиш и си му фен.(това няма нищо лошо избор твой)е създаден през 2006г..Преди 2006 се е казвал Пирин 1922, Македонска Слава,Гранит(Стара Кресна).4.Знаеш много повече от мен как се създаде Пирин Благоевград(Благоевград) и със какъв лиценз играе във момента.5.това отдавна чакано обединение което се прокламира в последните дни межу Галчев и Байкушо е добро.Единем и силен.Но кой отбор към кой?Защото отиване на Пирин при отбора в А група и участие в А група с лиценз на Мак слава.е нещото което навремето дори и Калъмбов не искаше.това означава окончателно затриване на клуб с 85 годишна история.защо да сме като Локо (Пд),Беласица.ние Пирин ли сме или не .ние майни и кефали ли сме или от Кюстендил?Той казваше така:нека те да дойдат при нас не ние при тях.това ще си бъде пак Мак слава поне според мен и много фенове.друго е когато Пирин Благоевград (Благоевград) дойде и се обедини със отбора в Б група и играе с неговия лиценз.Това че сте постигнали някъкав успех с акцийте ОК.Но редно ли е това.Едните да имат а другите да нямат?По какво едните сса по привилегировани от другите.Изборите ли? ПО КАКВО ?Какво или да не обичаш и милееш повече от другия фен клуб или фен.и ли те обратното те да имат а вие да нямате.Трябва да се дават пари като си акционер така ли е?А как ще се дават не се казва?приятно слушане по всички стадиони:слънце грее дъжд вали Яж ми куро Симитли.Не е хубаво знам това.Набрали сте ми.Ок.от всичко което съм написъл не се отказвам.ако някога отида на някой мач ще седя там кадето не съм седял никога. при приятелите си от махалата.Аз съм фен с 26 годишен стаж и съм седял много добре знаеш и ти,и всички.и ако ви се стиска елате там.някой явно не ме е опознавал достатъчно.Винаги съм държал на чесността и истината и принципите.аз не искам да си унищожа живота хей така.пак ти казвам казах ти го и преди с теб ще разговарям само ясни и открити карти.кой е отбора в А група и кой е в Б?.Според официалните документи на БФС и съда.Това е спора ми с теб и другите.Разума и истината винаги напред.!Чакам отговорите ти с нетърпение.ясно и истина.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2008 22:25 
suksi написа:
ако искаш да се срешнем.ок .знаеш къде живея а,и ти минавам всеки ден през бара.но едно знам че жалбоподателчето т.е ти ще пуснеш жалба.забележка за тия с къса памет:жалбата пусната от Христо (теб) и АС ПИРИН СС срещу Михтарски,жалбата пусната от членове на АС ПИРИН СС срещу Кледжоро.Вие ме натопихте за нищо на полицията (купувал съм гласове).А ви е не купувах те ли? Знам поне 10-ма на който сте дали.не ти лично.Но не ме интересува имали сте дали) И се скрихте под друго име.на другарката Слатинска.която дори знаеше как се обръщаткъм мен SUKSI.Дори нямахте доблестта да се откриете.-говоря за изборите.Ако аз (ви (ти ) бях направил това?Каква ли ще е реакцията (Ви (ти)? отговори ми!Kакво то и да е това пишман обединение ако Пирин който играе в А група не дойде при нас отбора който играе в Б група.това е пак Македоска слава и Байкушев просто си е купил акции и се регистрира нов клуб като Пирин Благоевград(Благоевград.Аз предлагам факти:1.Нашият тим бе изхвърлен в В група.Не е ли така? 2. Той продължи да се състезава в В група и с помоща на спонсори успя да извоюва място в Б група.До тука нещо лъжливо ли говоря?3.Отбора на когото ходиш и си му фен.(това няма нищо лошо избор твой)е създаден през 2006г..Преди 2006 се е казвал Пирин 1922, Македонска Слава,Гранит(Стара Кресна).4.Знаеш много повече от мен как се създаде Пирин Благоевград(Благоевград) и със какъв лиценз играе във момента.5.това отдавна чакано обединение което се прокламира в последните дни межу Галчев и Байкушо е добро.Единем и силен.Но кой отбор към кой?Защото отиване на Пирин при отбора в А група и участие в А група с лиценз на Мак слава.е нещото което навремето дори и Калъмбов не искаше.това означава окончателно затриване на клуб с 85 годишна история.защо да сме като Локо (Пд),Беласица.ние Пирин ли сме или не .ние майни и кефали ли сме или от Кюстендил?Той казваше така:нека те да дойдат при нас не ние при тях.това ще си бъде пак Мак слава поне според мен и много фенове.друго е когато Пирин Благоевград (Благоевград) дойде и се обедини със отбора в Б група и играе с неговия лиценз.Това че сте постигнали някъкав успех с акцийте ОК.Но редно ли е това.Едните да имат а другите да нямат?По какво едните сса по привилегировани от другите.Изборите ли? ПО КАКВО ?Какво или да не обичаш и милееш повече от другия фен клуб или фен.и ли те обратното те да имат а вие да нямате.Трябва да се дават пари като си акционер така ли е?А как ще се дават не се казва?приятно слушане по всички стадиони:слънце грее дъжд вали Яж ми куро Симитли.Не е хубаво знам това.Набрали сте ми.Ок.от всичко което съм написъл не се отказвам.ако някога отида на някой мач ще седя там кадето не съм седял никога. при приятелите си от махалата.Аз съм фен с 26 годишен стаж и съм седял много добре знаеш и ти,и всички.и ако ви се стиска елате там.някой явно не ме е опознавал достатъчно.Винаги съм държал на чесността и истината и принципите.аз не искам да си унищожа живота хей така.пак ти казвам казах ти го и преди с теб ще разговарям само ясни и открити карти.кой е отбора в А група и кой е в Б?.Според официалните документи на БФС и съда.Това е спора ми с теб и другите.Разума и истината винаги напред.!Чакам отговорите ти с нетърпение.ясно и истина.


за разлика от тебе малоумно човеко - подобно - горско влечуго моята памет е досто добра...та затуй ще ти напиша нещо много ясно и кратко - АЗ ЛИЧНО ЩЕ ТИ РАЗБИЯ ГАДНАТА ГОРСКА МУЦУНКА!!!ТОВА ЩЕ СТАНЕ ТЕК-НА ТЕК,БЕЗ НАМЕСАТА НА НИКОГО!!!
И АЗ ЧАКАМ ОТГОВОР - КОГА,КЪДЕ???


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2008 01:34 
АЗ ТЕ ПИТАМ ЯСНО И ТОЧНО ВЪПРОС И ОТГОВОР.ВЕДНЪЖ КЛЕНДЖОРО ПОПАДНА НА КАПАНА ВИ.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2008 03:49 
suksi написа:
АЗ ТЕ ПИТАМ ЯСНО И ТОЧНО ВЪПРОС И ОТГОВОР.ВЕДНЪЖ КЛЕНДЖОРО ПОПАДНА НА КАПАНА ВИ.


какво искаш да ти отговоря??? задал си около 60 въпроса...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 21:01 
до всички верни фенове - не се предавайте надеждата умира последна!
суски в твоя защита питай ги за нахлуването с локо-пловдив дали са зели пари или не и кой им е платил глобата в съда. има надежда на пролет останеме ли със същите играчи леле ще умра от кеф да влезнеме а они да изпаднат дали ще искат тогава обединение ще ми е много интересно.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 22:53 
hristo написа:
suksi написа:
АЗ ТЕ ПИТАМ ЯСНО И ТОЧНО ВЪПРОС И ОТГОВОР.ВЕДНЪЖ КЛЕНДЖОРО ПОПАДНА НА КАПАНА ВИ.


какво искаш да ти отговоря??? задал си около 60 въпроса...

имаш право да мълчиш , имаш право на адвокат , всичичко казано от теб може да се използва в съда :lol: :lol: :lol:
само не искам да нервите suksi , защото водата на града е в неговите ръце.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 23:24 
the real pirin написа:
до всички верни фенове - не се предавайте надеждата умира последна!
суски в твоя защита питай ги за нахлуването с локо-пловдив дали са зели пари или не и кой им е платил глобата в съда. има надежда на пролет останеме ли със същите играчи леле ще умра от кеф да влезнеме а они да изпаднат дали ще искат тогава обединение ще ми е много интересно.



Ами за разлика от тебе пумиьо искам да има един отбор!сериозно!надежда има да ти пръсна сурато!пак сериозно!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008 14:36 
Добър ден. След като вече сме един отбор, а отборът в Б група ще ни е сателит, може ли да ни препоръчате силни ваши футболисти, които да ни помогнат да останем в А група и да не се изложим за купата? Не съм ви ходил на мачовете и нямам представа за качествата на футболистите.
Благодаря предварително.
:002:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008 19:56 
the real pirin написа:
до всички верни фенове - не се предавайте надеждата умира последна!
суски в твоя защита питай ги за нахлуването с локо-пловдив дали са зели пари или не и кой им е платил глобата в съда. има надежда на пролет останеме ли със същите играчи леле ще умра от кеф да влезнеме а они да изпаднат дали ще искат тогава обединение ще ми е много интересно.


Добре бе човек пари имаш ли да издържаш отбора?! Кажи?! Мислиш ли, че само на теб ти е болно за загубеното време, нерви,лутане по селските стадиони ... и тн?! Кой ще пусне 2 Пирина в А гр?!Не разбираш ли,че има и натиск от мафиотското БФС?! Защо не разбереш, че всичко опира за пари, само с надежда не става! Щото ако са останали поне трима да дават пари от всички акционери в последните месеци пак добре! Колко от тях са спрели кранчетата знаеш ли?! Най-малко 10! Въпроса е поне добрите ни играчи да се запазят в който и отбор да ритат..., да не им съсипат кариерата! Ако ще и в Логодаж да идат ти няма ли да ги подкрпяш, че до сега си викал навсякъде за тях?!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008 21:42 
Кажете някой силен футболист от втородивизионния отбор моля пак, че имаме нужда от поне един халф и един нападател. Чувам за някой Делев ставал за А група... някой друг?
А последно, ще има ли отбор в Б група или не напролет? Мисля, че е по-добре да няма, за да не се раздвояват пак феновете, но нашия председател каза, че ще има. Това окончателно ли е решено и допитали ли са се до АК Пирин СС?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008 22:13 
pirincho написа:
Кажете някой силен футболист от втородивизионния отбор моля пак, че имаме нужда от поне един халф и един нападател. Чувам за някой Делев ставал за А група... някой друг?
А последно, ще има ли отбор в Б група или не напролет? Мисля, че е по-добре да няма, за да не се раздвояват пак феновете, но нашия председател каза, че ще има. Това окончателно ли е решено и допитали ли са се до АК Пирин СС?


Бате оооди си легнииииии :D Говориш като Симеон Трети !!! Не бива да сте от Ман Ю та, така, ви е нужно само едно попълненийце за лека козметична корекция, осъзнай се бееее :D
Ако половината ДЗвезди от А гр не изчезнат отбора е обречен, барабар с Михтаро ВЪНКА !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008 22:16 
Pirin_fan написа:
pirincho написа:
Кажете някой силен футболист от втородивизионния отбор моля пак, че имаме нужда от поне един халф и един нападател. Чувам за някой Делев ставал за А група... някой друг?
А последно, ще има ли отбор в Б група или не напролет? Мисля, че е по-добре да няма, за да не се раздвояват пак феновете, но нашия председател каза, че ще има. Това окончателно ли е решено и допитали ли са се до АК Пирин СС?


Бате оооди си легнииииии :D Говориш като Симеон Трети !!! Не бива да сте от Ман Ю та, така, ви е нужно само едно попълненийце за лека козметична корекция, осъзнай се бееее :D
Ако половината ДЗвезди от А гр не изчезнат отбора е обречен, барабар с Михтаро ВЪНКА !


важното е че ви ебахме мамата на смешния отбор...а ти за нас не бери грижа...нема вариант да изпанеме...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008 22:16 
Pirin_fan написа:
pirincho написа:
Кажете някой силен футболист от втородивизионния отбор моля пак, че имаме нужда от поне един халф и един нападател. Чувам за някой Делев ставал за А група... някой друг?
А последно, ще има ли отбор в Б група или не напролет? Мисля, че е по-добре да няма, за да не се раздвояват пак феновете, но нашия председател каза, че ще има. Това окончателно ли е решено и допитали ли са се до АК Пирин СС?


Бате оооди си легнииииии :D Говориш като Симеон Трети !!! Не бива да сте от Ман Ю та, така, ви е нужно само едно попълненийце за лека козметична корекция, осъзнай се бееее :D
Ако половината ДЗвезди от А гр не изчезнат отбора е обречен, барабар с Михтаро ВЪНКА !


важното е че ви ебахме мамата на смешния отбор...а ти за нас не бери грижа...нема вариант да изпанеме...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008 12:58 
Pirin_fan написа:
pirincho написа:
Кажете някой силен футболист от втородивизионния отбор моля пак, че имаме нужда от поне един халф и един нападател. Чувам за някой Делев ставал за А група... някой друг?
А последно, ще има ли отбор в Б група или не напролет? Мисля, че е по-добре да няма, за да не се раздвояват пак феновете, но нашия председател каза, че ще има. Това окончателно ли е решено и допитали ли са се до АК Пирин СС?


Бате оооди си легнииииии :D Говориш като Симеон Трети !!! Не бива да сте от Ман Ю та, така, ви е нужно само едно попълненийце за лека козметична корекция, осъзнай се бееее :D
Ако половината ДЗвезди от А гр не изчезнат отбора е обречен, барабар с Михтаро ВЪНКА !

Ами ние вече изгонихме четири "дзвезди", така че има място за качествени попълнения от втородивизионния Пирин. Нашият председател Капчин каза, че не вижда кой освен този Делев би ни вършил работа в тежката борба за оставане в А група, но и той не е ходил на достатъчно мачове и за това питам. А какво против имате Михтарски? Той доказа, че може да направи отбор тази есен, когато и малшанса ни преследваше в последните минути. Както и да е... не знам защо се държите по старому при положение, че отборите се обединиха и трябва всички да подкрепяме Пирин и да помагаме. Ето аз спрях да ви псувам и да се заяждам за разлика от вас. Не се ли радвате, че нещата около Пирин потръгват и ако всичко е наред скоро ще имаме най-силния отбор в историята на града. Особено ако Херман доведе още един като него напролет.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008 15:29 
[/quote]А какво против имате Михтарски? Той доказа, че може да направи отбор тази есен, когато и малшанса ни преследваше в последните минути. Както и да е... не знам защо се държите по старому при положение, че отборите се обединиха и трябва всички да подкрепяме Пирин и да помагаме. Ето аз спрях да ви псувам и да се заяждам за разлика от вас. Не се ли радвате, че нещата около Пирин потръгват и ако всичко е наред скоро ще имаме най-силния отбор в историята на града. Особено ако Херман доведе още един като него напролет.[/quote]

Виж са, обединение ако се прави професионално се събират 50-те играчи изкарват се един два лагера колкото е там нужно и се прави селекцията (разбира се не от Михтаро, който има желание,но е далече от специалист). А неее като все едно си тръгнал по сергиите на пазара!

И ПИРИН Е СВЕТИНЯ , нещо което някои хора май никога няма да го разберат !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008 15:53 
Ами кой да прави селекцията тогава... Борето Николов е с много остарели разбирания, а Бат дана ако не е тренъор няма да иска да се занимава?

А как да съберат всички футболисти от двата клуба като те пак ще играят отделно напролет- нали така казаха президентите? Значи два отбора, скачени, остават пак няма как да се прави общ лагер - ще се обърка подготовката и на двата отбора така. А кой имаш впредвид, че не разбира че Пирин е светиня?
АК Пирин СС е приел в устава си, че Пирин е над всичко и всички за нас ли говориш?




Футбол: Захари Хаджийски - Работната група ще определи приоритетите на обединения Пирин

11 декември 2008 | 13:36 | Агенция "Фокус"
Благоевград. Изпълняващият длъжността председател на Управителният съвет на елитния Пирин (Благоевград) Захари Хаджийски заяви, че следващата седмица ще бъде сформирана работна група съвместно с общината, която в най-кратък срок да финализира действията, около бъдещето обединение на двата клуба, предаде репортер на радио "Фокус"-Пирин. До момента той коментира, че е решено да има такова обединение. Вече останалото според него са подробности, които двете страни ще изчистят в най-кратък срок. Този срок според него трябва да бъде най-късно до 5 януари. До тогава ще бъде насрочено и общо събрание на което ще бъде изготвен бюджет и ще бъдат избрани управителните органи на новия клуб. Също така до тогава ще се реши и дали отборът от „Б” група ще продължи своето участие.
Другият приоритет пред ръководството ще бъде част по скоро да започнат ремонтните действия на стадион „Христо Ботев” за да може той отново да получи лиценз догодина.
Хасан ШЕКИРОВ


Последна промяна pirincho на 11 Дек 2008 16:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008 16:09 
И ПИРИН Е СВЕТИНЯ , нещо което някои хора май никога няма да го разберат !

и ти си едни от тея малоумни дето никога няма да проумете какво е Пирин!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008 19:58 
Последно май са решили и двата отбора да доиграят сезона напролет.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2008 23:04 
pirincho написа:
Последно май са решили и двата отбора да доиграят сезона напролет.

така е наи добре , феновете трябва да се примирят и да забравят дразгите.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: курви те от AC PIRIN SS секта на луди
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2008 19:31 
pirincho написа:
Добър ден. След като вече сме един отбор, а отборът в Б група ще ни е сателит, може ли да ни препоръчате силни ваши футболисти, които да ни помогнат да останем в А група и да не се изложим за купата? Не съм ви ходил на мачовете и нямам представа за качествата на футболистите.
Благодаря предварително.
:002:


най-добрите са делев и боби галчев


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2008 19:49 
заплаши ли ме некой от сс се разтрепервам направо


Последна промяна the real pirin на 14 Дек 2008 22:02, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 29 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191897 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 142083 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 117000 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117245 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118798 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози