bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 17:35


Български клубове - Пирин Благоевград (Благоевград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 13 Май 2008 23:08 
така е така съм влезнал я да напиша такава тема. за 3 години във Вгрупа най запомнящите се мачове според мене са:
1. с локо 101 12-1 незабравим (на вратарчето му броихме до 12 накрая - абитюрент хаха и немаше номер на фланелката)
2. със сливница сезон 2006-07 пролетта 4-3 от 2-3 до 87-88 минута накрая по оградите (има снимки във www.samopirin.hit.bg)
3. с малеш в микрево 1-0 паднахме ама пуснахме военна димка и изплашихме селяните.
4. със своге в гара бов при головете се нахлуваше навътре по 3-4 метра
5. със сливница в сливница първата година 1-1 !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2008 09:38 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
живодан написа:
гостуването в гара БОВ е наистина култуво.
ГЛИСТОСЕРЦИТЕ още не се бяха продали и бяха с нас .
Някакви си "МУХЛЬО БОИС" ни скакаха на бои ,хахахахахахаха смешковци.
От една скала течеше вода , а кмето на селото бичеше стоики :
-АЗ СУМ КМЕТО (на селото).
-БОЛИ МЕ УЬО ; му рече УЬО от Криводол.
Купон голям си е аматьорския футбол. :f25: :f24: :f25: :f24: :f25: :f24: :f24: :f25: :f24: :f25:

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2008 12:21 
живодан написа:
гостуването в гара БОВ е наистина култуво.
ГЛИСТОСЕРЦИТЕ още не се бяха продали и бяха с нас .
Някакви си "МУХЛЬО БОИС" ни скакаха на бои ,хахахахахахаха смешковци.
От една скала течеше вода , а кмето на селото бичеше стоики :
-АЗ СУМ КМЕТО (на селото).
-БОЛИ МЕ УЬО ; му рече УЬО от Криводол.
Купон голям си е аматьорския футбол. :f25: :f24: :f25: :f24: :f25: :f24: :f24: :f25: :f24: :f25:




хаха у гара бов некой ако има снимка на стадиона нека я сложи.
иначе кмето беше един дебелак - дойде накрая и скачаше на бой с още 2 местни кръчмарски побойници. добре ,че уьо го спрехме иначе голем бой ше станеше, но ако станеше бой и кмето викнеше неговите "съграждани" щеха да дойдат с тигани от къщите и ставаше лошо за нас. А па ония некакви смешни селски фенове там накрая написаха на една скала "пирин са курви" и след мачо не щеха да си тръгнат.

А много яко беше у сливница първата година 1-1. имаше камера на канал 3. към 25-30 човека се качихме с футболистите - на стадионо при един гол дето съдията ни го отмени нахлухме към 15-20 човека. имаше и от SS още идваха. на коментар на канал 3 репортера ни беше снимал първите минути като почна мача как мина един влак на 30метра от сектора за гости и от тоя стефан от канал 3 май се казваше вика "в първите минути мача не беше интересен и феновете на гостите се занимаваха да скандират по преминаващите наблизо влакове" - БДЖ БДЖ вие сте свине хахаха. след мачо пред камерата банскалията викаше "момчетата плачат" и обиждаше некакъв пенсионер от сливница. Направо незабравимо!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2008 14:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
евала сили , само дето преди да дойде реиса с другите фенове , 5,6 фъстъка от вас се беха посрали и у гащите :roll: на нас това ни беше първия мач като агитка , от тогава до сега доста дръпнахме , не мога да споря , вие бехте един рейс , а ние 10-тина човека , но не ви се дадохме :8) интресно ми е само , следващия полусезон , когато мача беше в Благоевград , каде ви беше агитката ? Ние бехме точно 4 човека валат пияни и си пеяхме цел мач :roll: Радвам се , че влезнахте в "Б" група , винаги с кеф ходя в Благоевград , ще се видим и тази година 100% :8) Надявам се и вие да дойдете в Своге :a006:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2008 20:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
определено пирин е добре че влизат,но средната им възраст е към 40
п.с.в ботевград 2 пъти бяха доволна бройка няма спор
каде е знамето :D

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 21:51 
S|B`youths написа:
евала сили , само дето преди да дойде реиса с другите фенове , 5,6 фъстъка от вас се беха посрали и у гащите :roll: на нас това ни беше първия мач като агитка



смешен тука нешо или не си осведомен или се правиш на улав - май е второто. не знам за кои 5-6 фъстъка говориш кои са били преди да дойде рейса бехме 5-6 човека с футболистите и един на 15-16 години дето беше с мегафона (мамбата) та точно тия `фъстъци` на по 22-23 години тогава преди мача като слизахме надолу по стръмната улица дето води до стадиона се засекохме с 3-4 от ваще на не повече от 18-19 години и ощи преди да се доближат тия почнаха да викат добре познатия рефрен за симитли , а точно аз на един нисък с обичка дето бех до него го питах `пич вие от гара бов ли сте или от своге` и ония се спече незнаеше що да ми отговори и тръгна на горе към стадиона. Преди да дойде рейса си нахлувахме спокойно при първия май и при втория гол - имаше точно 2-3 полицая даже единия не беше полицай а беше с надпис на ръката `охрана` а вие най вече един двама от ваще се заканваха на най- малкия от наще а когато дойде кмета 5-10 м. преди края използвахте намалението и написахте на една скала обидни думи за ПИРИН които не са забравени! А за Благоевград не ми говори че накрая два пъти ви скандирахме и не смеяхте да кажете и една дума и си тръгнахте с полицията преди да е свършил мачо хаха


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 21:58 
ultras_1929 написа:
определено пирин е добре че влизат,но средната им възраст е към 40
п.с.в ботевград 2 пъти бяха доволна бройка няма спор
каде е знамето :D



кой си ти бе хул - тоя един мургав или един висок - гола глава, че миналата година пак идвахте да крадете точно тия двамата си спомням знамена ама нещо дадохте задна защото неколко човека ви чакаха на оградата помниш ли ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2008 22:29 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Помня: "Г-н полицай това знаме е наше,вземето го от тях" :a006:

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Последна промяна FB'04 на 17 Авг 2008 23:28, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2008 22:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
да и аз това помня и след като сме ви "откраднали"знамето акто дойдохме до вашия рейс след мача защо почнахте да ни замерате с камани и хартиени ролки???
иначе в благоевград ще дойдем не се безпокой

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 12:02 
ама вие и двамата хулигана ли влизате тука бре - - 1) ФБ4 от къде помниш това бе да не си чичкото или си партия с него та той ти го е казал
2) това знаме е правено от хора на СС едно време така че ако разберат къде е попаднало го имайте предвид тапаци


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 14:44 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Незнам,един приятел(не фен,даже незнам как е попадна на стадиона) минавайки покрай клетката чува двама парижани марсиянци как се обесняват на чичко ушев за парцала си кои бил техен но предният мач откраднат от нас,след което пък идва чичко уше и ни казва да го приберем този парцал че гостите много си го искали,и да не разбере шефа му че сме щели да загазим.

Ето от къде го знам,но срамът от молбите с ушеФ си остават.



п.п.Хората от СС ако разберат къде е попаднало(ако не са и разбрали вече) да му мислят загубилите го.
:a006:

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 16:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Май 2008 01:54
Мнения: 513
Местоположение: Mnt
Отбор: Монтана 1921 (Монтана)
дей тия и ултраси имали македонците


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: най запомнящите се мачове във В група!
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2008 00:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
the real pirin написа:
S|B`youths написа:
евала сили , само дето преди да дойде реиса с другите фенове , 5,6 фъстъка от вас се беха посрали и у гащите :roll: на нас това ни беше първия мач като агитка



смешен тука нешо или не си осведомен или се правиш на улав - май е второто. не знам за кои 5-6 фъстъка говориш кои са били преди да дойде рейса бехме 5-6 човека с футболистите и един на 15-16 години дето беше с мегафона (мамбата) та точно тия `фъстъци` на по 22-23 години тогава преди мача като слизахме надолу по стръмната улица дето води до стадиона се засекохме с 3-4 от ваще на не повече от 18-19 години и ощи преди да се доближат тия почнаха да викат добре познатия рефрен за симитли , а точно аз на един нисък с обичка дето бех до него го питах `пич вие от гара бов ли сте или от своге` и ония се спече незнаеше що да ми отговори и тръгна на горе към стадиона. Преди да дойде рейса си нахлувахме спокойно при първия май и при втория гол - имаше точно 2-3 полицая даже единия не беше полицай а беше с надпис на ръката `охрана` а вие най вече един двама от ваще се заканваха на най- малкия от наще а когато дойде кмета 5-10 м. преди края използвахте намалението и написахте на една скала обидни думи за ПИРИН които не са забравени! А за Благоевград не ми говори че накрая два пъти ви скандирахме и не смеяхте да кажете и една дума и си тръгнахте с полицията преди да е свършил мачо хаха


Не е лошо чат-пат да излизаш от вас на въздух :wink: пак ще дойдем в благоевград мой човек и пак ще си пеем и ще си пием....

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 13 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Аде отново бъдете най-активния форум
Форум: Ботев (Враца)
DUNAV-RUSSE 2230 14 Мар 2007 22:20
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 35276 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Женски футболни клубове във Враца!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 10151 01 Юни 2010 08:43
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения До 2-3 години Литекс се мести в София
Форум: Литекс (Ловеч)
Anonymous 46022 30 Юни 2007 11:55
от S.F.L.T.
Преглежда непрочетените мнения МАЧОВЕ НА КОНКУРЕНТИТЕ
Форум: Сезон 2006/2007
parmalat 29105 25 Мар 2007 22:00
от parmalat

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози