Областни футболни групи - сезон 2006/07
Първенството на ОФГ София-област се провежда в две подгрупи - Изток
и Запад.
Отборите в двете групи играят по 4 (четири) срещи по между си на
разменено гостуване.
за ОФГ София-област Изток кликнете тук
ФИНАЛ
30 май 2007, сряда, 17:00 ч:
(в Ботевград, ст."Христо Ботев")
Левски (Елин Пелин) - Тодрнадо (Безден) 3:2 (3:0)
Левски (Елин Пелин) е шампион на ОФГ София-област за сезон 2006/07!
София - област Запад
Крайно класиране
. . M П Р З Г Р Т
1. Торнадо (Безден) 28 23 4 1 87 :28 73
2. Искра (Искрец) 28 14 7 7 66 :40 49
3. Скала (Бов) 28 15 5 8 69 :40 47
4. Ракитин (Трудовец) 28 14 3 11 58 :55 45
5. Церово 2006 (Церово) 28 11 8 9 52 :42 41
6. Спортист 2006 (Драговищица) 28 12 2 14 60 :61 38
7. Искър 2005 (Лакатник) 28 4 4 20 38 :96 13
8. Сливнишки герой 1923(Сливница) 28 2 1 25 19 :87 4
- от активите на Скала (Бов), Искър 2005 (Лакатник) и Сливнишки
герой 1923 са отнети по 3 точки за безпричинно неявяване за
срещи от първенството.
Забележки:
- Искър 2005 (Лакатник) игра като домакин през есента на ст."Скала"
в гара Бов, а от пролетта продължи да играе като домакин в Своге.
- Церово 2006 (Церово) игра като домакин през есента на ст."Скала"
в гара Бов, а от пролетта продължи да играе като домакин на
новопостроения стадион в Церово.
- Сливнишки герой 1923 (Сливница) се отказа от участие преди
началото на пролетния полусезен. Резултатите им до този момент
са зачетени, а в срещите им до края на сезона ще бъдат присъждани
служебни резултати 3:0 в тяхна полза.
Резултати
I кръг
2 септември 2006, събота, 10:30 ч:
Церово 2006 (Церово) - Искра (Искрец) 3:0 сл.
[Срещата завърши при резултат 1:2 в полза на Искра
но по-късно ОС на БФС уважи жалбата на Церово 2006
за нередовен състезател в състава на гостите и
присъди служебен резултат 3:0 в полза на домакините]
2 септември 2006, събота, 16:00 ч:
Сливнишки герой 1923 (Сливница) - Скала (Бов) отложен за 12.09.
3 септември 2006, неделя, 16:00 ч:
Торнадо (Безден) - Ракитин (Трудовец) 3:0
Искър 2005 (Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица) 1:4
12 септември 2006, вторник, 16:00 ч:
Сливнишки герой 1923 (Сливница) - Скала (Бов) 0:5
II кръг
6 септември 2006, сряда, 10:30 ч:
Скала (Бов) - Искра (Искрец) 1:1
Сливнишки герой 1923 (Сливница) - Торнадо (Безден) 1:3
6 септември 2006, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Церово 2006 (Церово) 0:0
Ракитин (Трудовец) - Искър 2005 (Лакатник) 3:1
III кръг
9 септември 2006, събота, 10:30 ч:
Торнадо (Безден) - Скала (Бов) 2:1
9 септември 2006, събота, 16:00 ч:
Искър 2005 (Лакатник) - Сливн. герой 1923 (Сливница) 5:2
10 септември 2006, неделя, 10:30 ч:
Искра (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица) 2:1
10 септември 2006, неделя, 16:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Ракитин (Трудовец) 2:2
IV кръг
16 септември 2006, събота, 10:30 ч:
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (Лакатник) 7:0 сл.
[Срещата е прекратена при резултат 4:1, когато
гостите остават на терена с по-малко от седем
състезатели]
16 септември 2006, събота, 16:00 ч:
Скала (Бов) - Спортист 2006 (Драговищица) 3:0
Сливн. герой 1923 (Сливница) - Церово 2006 (Церово) 0:3 сл.
[Срещата завърши при резултат 4:0 в полза на
домакините, но по-късно е уважена жалба от страна
на Церово 2006 за нередовен състезател в състава
на Сливн.герой 1923 и е присъден служебен резултат
3:0 в полза на гостите]
17 септември 2006, неделя, 16:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Искра (Искрец) 1:2
V кръг
23 септември 2006, събота, 16:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Торнадо (Безден) 0:1
Искра (Искрец) - Сливнишки герой 1923 (Сливница) 6:1
24 септември 2006, неделя, 10:30 ч:
Искър 2005 (Лакатник) - Скала (Бов) 1:3
24 септември 2006, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Ракитин (Трудовец) 5:2
VI кръг
30 септември 2006, събота, 16:00 ч:
Сл.герой 1923(Сливница) - Спортист 2006(Драговищица) 3:1
Искър 2005 (Лакатник) - Церово 2006 (Церово) 1:0
1 октомври 2006, неделя, 10:30 ч:
Скала (Бов) - Ракитин (Трудовец) 2:1
1 октомври 2006, неделя, 16:00 ч:
Торнадо (Безден) - Искра (Искрец) 1:1
[Срещата завършва нормално, но заради инциденти
след последния съдийски сигнал ФК Торнадо е
наказан с лишаване от домакинство за шест срещи.]
VII кръг
7 октомври 2006, събота, 15:30 ч:
Церово 2006 (Церово) - Скала (Бов) 0:6
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден) 1:3
Ракитин (Трудовец) - Сливнишки герой 1923 (Сливница) 3:1
8 октомври 2006, неделя, 15:30 ч:
Искра (Искрец) - Искър 2005 (Лакатник) 7:0
VIII кръг
14 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
Скала (Бов) - Сливнишки герой 1923 (Сливница) 3:0 сл.
[гостите не се явяват за този мач]
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (Лакатник) 3:0 сл.
[гостите не се явяват за този мач]
15 октомври 2006, неделя, 10:30 ч:
Искра (Искрец) - Церово 2006 (Церово) 0:0
15 октомври 2006, неделя, 16:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Торнадо (Безден) 2:2
IX кръг
18 октомври 2006, сряда, 16:00 ч:
Искра (Искрец) - Скала (Бов) 2:2
Церово 2006 (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица) 5:2
(в Костинброд, заради наказание с лишаване от
домакинство)
Торнадо (Безден) - Сливнишки герой 1923 (Сливница) 3:0
Искър 2005 (Лакатник) - Ракитин (Трудовец) 1:2
X кръг
27 октомври 2006, петък, 16:00 ч:
(в Своге, заради съображения за сигурност по
решение на ОС на БФС)
Скала (Бов) - Торнадо (Безден) 0:3 сл.
[Срещата завършва при резултат 3:3, но по-късно е
уважена жалба от страна на гостите за нередовен
състезател в състава на Скала и е присъден
служебен резултат 3:0 в полза на Торнадо]
Сливн. герой 1923 (Сливница) - Искър 2005 (Лакатник) 3:0 сл.
[гостите не се явяват за този мач]
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра (Искрец) 3:1
Ракитин (Трудовец) - Церово 2006 (Церово) 3:0
XI кръг
4 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Скала (Бов) 3:0 сл.
[гостите не се явяват за този мач]
Церово 2006(Церово) - Сливнишки герой 1923(Сливница) 3:3
5 ноември 2006, неделя, 10:30 ч:
Искър 2005 (Лакатник) - Торнадо (Безден) 5:10
5 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Искра (Искрец) - Ракитин (Трудовец) 4:1
XII кръг
11 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Скала (Бов) - Искър 2005 (Лакатник) 4:1
(в Костинброд, заради наказание с лишаване от
домакинство)
Торнадо (Безден) - Церово 2006 (Церово) 2:0
Сливнишки герой 1923 (Сливница) - Искра (Искрец) 2:4
12 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Ракитин (Трудовец) - Спортист 2006 (Драговищица) 4:2
XIII кръг
18 ноември 2006, събота, 10:30 ч:
Церово 2006 (Церово) - Искър 2005 (Лакатник) 0:0
18 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Спортист 2006(Драговищица) - Сл.герой 1923(Сливница) 4:2
Искра (Искрец) - Торнадо (Безден) 1:2
19 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Ракитин (Трудовец) - Скала (Бов) 2:1
XIV кръг*
8 ноември 2006, сряда, 14:30 ч:
(в Костинброд, заради наказание с лишаване от
домакинство)
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица) 1:0
Скала (Бов) - Церово 2006 (Церово) 2:0
Сливнишки герой 1923 (Сливница) - Ракитин (Трудовец) 1:2
26 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Искър 2005 (Лакатник) - Искра (Искрец) 0:1
* - три от двубоите са изтеглени за по-ранна дата с
решение на ОС на БФС
XV кръг
3 март 2007, събота, 10:30 ч:
Искър 2005 (Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица) 2:6
3 март 2007, събота, 15:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Искра (Искрец) 2:2
4 март 2007, неделя, 15.00 ч:
(в Костинброд, заради наказание с лишаване от
домакинство)
Торнадо (Безден) - Ракитин (Трудовец) 3:0 сл.
[гостите не явяват за този мач]
Скала (Бов) - Сливнишки герой 1923 (Сливница) 3:0 сл.
XVI кръг
10 март 2007, събота, 15:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Церово 2006 (Церово) 2:4
11 март 2007, неделя, 10.30 ч:
Скала (Бов) - Искра (Искрец) 3:1
11 март 2007, неделя, 15.00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Искър 2005 (Лакатник) 3:0
Торнадо (Безден) - Сливнишки герой 1923 (Сливница) 3:0 сл.
XVII кръг
17 март 2007, събота, 15:00 ч:
(в Костинброд, заради наказание с лишаване от
домакинство)
Торнадо (Безден) - Скала (Бов) 4:4
18 март 2007, неделя, 15.00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Ракитин (Трудовец) 5:3
Искра (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица) 2:1
Сл. герой 1923 (Сливница) - Искър 2005 (Лакатник) 0:3 сл.
XVIII кръг
24 март 2007, събота, 15:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Искра (Искрец) 2:1
(в Костинброд, заради наказание с лишаване от
домакинство)
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (Лакатник) 8:1
25 март 2007, неделя, 15.00 ч:
Скала (Бов) - Спортист 2006 (Драговищица) 6:1
Церово 2006 (Церово) - Сливн. герой 1923 (Сливница) 3:0 сл.
XIX кръг
31 март 2007, събота, 15:00 ч:
Искър 2005 (Лакатник) - Скала (Бов) 3:5
Церово 2006 (Церово) - Торнадо (Безден) 3:0
1 април 2007, неделя, 16.00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Ракитин (Трудовец) 3:1
Сливнишки герой 1923 (Сливница) - Искра (Искрец) 0:3 сл.
XX кръг
7 април 2007, събота, 16:00 ч:
Скала (Бов) - Ракитин (Трудовец) 3:0 сл.
[гостите не се явяват за този мач]
Искър 2005 (Лакатник) - Церово 2006 (Церово) 0:5
8 април 2007, неделя, 10.30 ч:
Торнадо (Безден) - Искра (Искрец) 4:1
Спортист 2006(Драговищица) - Сл.герой 1923(Сливница) 3:0 сл.
XXI кръг
14 април 2007, събота, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден) 1:6
15 април 2007, неделя, 10.30 ч:
Церово 2006 (Церово) - Скала (Бов) 3:3
15 април 2007, неделя, 16.00 ч:
Искра (Искрец) - Искър 2005 (Лакатник) 4:1
Сливнишки герой 1923 (Сливница) - Ракитин (Трудовец) 0:3 сл.
XXII кръг
21 април 2007, събота, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (Лакатник) 5:1
22 април 2007, неделя, 16.00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Торнадо (Безден) 2:3
Искра (Искрец) - Церово 2006 (Церово) 2:1
Скала (Бов) - Сливнишки герой 1923 (Сливница) 3:0 сл.
XXIII кръг
28 април 2007, събота, 16:00 ч:
Церово 2006 (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица) 1:1
29 април 2007, неделя, 16.00 ч:
Искра (Искрец) - Скала (Бов) 1:1
Искър 2005 (Лакатник) - Ракитин (Трудовец) 1:1
Сливнишки герой 1923 (Сливница) - Торнадо (Безден) 0:3 сл.
XXIV кръг
5 май 2007, събота, 10:30 ч:
Скала (Бов) - Торнадо (Безден) 1:2
5 май 2007, събота, 16:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Церово 2006 (Церово) 4:0 сл.
[Срещата е прекратена в 55 мин. при резултат 1:0 в
полза на Ракитин, когато е отсъдена дузпа за
домакините. След групов протест гостите напускат
терена. Присъден е служебен резултат 4:0 в полза
на Ракитин.]
6 май 2007, неделя, 10.30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра (Искрец) 2:3
Искър 2005 (Лакатник) - Сливн. герой 1923 (Сливница) 3:0 сл.
XXV кръг
12 май 2007, събота, 16:00 ч:
Искра (Искрец) - Ракитин (Трудовец) 7:0 сл.
[Срещата е прекратена при резултат 4:3 в полза на
Искра в 88 мин. поради групов протест на гостите.
Присъден е служебен резултат 7:0 в полза на Искра.]
Искър 2005 (Лакатник) - Торнадо (Безден) 2:2
13 май 2007, неделя, 16.00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Скала (Бов) 3:0 сл.
[гостите не се явяват за този мач]
Сливн. герой 1923 (Сливница) - Церово 2006 (Церово) 0:3 сл.
XXVI кръг
19 май 2007, събота, 10:30 ч:
Торнадо (Безден) - Церово 2006 (Церово) 2:1
19 май 2007, събота, 16:00 ч:
Скала (Бов) - Искър 2005 (Лакатник) 2:0
20 май 2007, неделя, 16.00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Спортист 2006 (Драговищица) 5:0 сл.
[Срещата е прекратена в 64 мин. при резултат 2:1,
когато гостите малтретират страничния съдия.
Присъден е служебен резултат 5:0 в полза на
Ракитин.]
Искра (Искрец) - Сливнишки герой 1923 (Сливница) 3:0 сл.
XXVII кръг
23 май 2007, сряда, 16.00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Скала (Бов) 3:2
Искра (Искрец) - Торнадо (Безден) 0:1
Церово 2006 (Церово) - Искър 2005 (Лакатник) 2:1
Сл.герой 1923 (Сливница) - Спортист 2006 (Драгов.) 0:3 сл.
XXVIII кръг
26 май 2007, събота, 10.30 ч:
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица) 3:0 сл.
[гостите не се явяват за този мач]
26 май 2007, събота, 16.00 ч:
Скала (Бов) - Церово 2006 (Церово) 0:3 сл.
[домакините не създават организация за провеждането
на тази среща]
27 май 2007, неделя, 10.30 ч:
Искър 2005 (Лакатник) - Искра (Искрец) 4:4
Ракитин (Трудовец) - Сливнишки герой 1923(Сливница) 3:0 сл.