bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 22:51




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 356 мнения ]  Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 17:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
kvo 6te stava dogodina s basketa kajete niakoi znae li mai niama da sme mnogo ka4estveni

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 10:40 
ultras_1929 написа:
kvo 6te stava dogodina s basketa kajete niakoi znae li mai niama da sme mnogo ka4estveni


Ами аз ще ти отговоря с нещо на което попаднах из нета търсейки инфо и за нас.
Ето едно инфо от Спортал.бг:

Балкан хвърля око на Грег Даниелсън
04 юни 2007 | 05:04


Останалият на пето място в първенството при мъжете Балкан, също започва да се оглежда на трансферния пазар. Едно от имената, които се спрягат за тима, е това на Грег Даниелсън. 206-сантиметровият американец бе сложен в списъка с ненужни на ЦСКА. 25-годишният център има договор с „червените”, но едва ли ще бъде оставен в първия състав. Шефовете на „армейците” усилено му търсят нов отбор. Вариантите са Даниелсън да бъде даден под наем на клуб у нас, или пратен в чужбина. Шансовете пък той да се озове в зала “Балкан” не са малки, защото в Ботевград събират по-голям бюджет за догодина. Той ще бъде около 700 000-800 000 лева. Единствен, който има контракт с тима, е Дуейн Мортън.

Влади Лазарова, „Тема:Спорт”



Без да ви правя излишни четки, ама за мен този бюджет си е направо за шампионска титла. Ние миналата година с наполовина по-малък от този бюджет надигравахме "водещите" отбори и страничните фактори само не позволяваха да има FEAR PLAY. Проблемът е в Росен Барчовски който си бъркат по-дупките със съдиите и каквото и да правим (другите отбори) няма да позволят да сме преди тях. Същото се отнася и за направо мафиотското поведение на Вальо Златков спрямо баскетбола в БГ.
Дано и догодина правим готини мачове по между. И при нас обещават розови сънища за бъдещото до няколко дни. Остава ни само да чакаме и ние и вие и да се кефим на играта на есен.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 11:13 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
СПАРТАК-ЗАВИНАГИ! написа:
ultras_1929 написа:
kvo 6te stava dogodina s basketa kajete niakoi znae li mai niama da sme mnogo ka4estveni


Ами аз ще ти отговоря с нещо на което попаднах из нета търсейки инфо и за нас.
Ето едно инфо от Спортал.бг:

Балкан хвърля око на Грег Даниелсън
04 юни 2007 | 05:04


Останалият на пето място в първенството при мъжете Балкан, също започва да се оглежда на трансферния пазар. Едно от имената, които се спрягат за тима, е това на Грег Даниелсън. 206-сантиметровият американец бе сложен в списъка с ненужни на ЦСКА. 25-годишният център има договор с „червените”, но едва ли ще бъде оставен в първия състав. Шефовете на „армейците” усилено му търсят нов отбор. Вариантите са Даниелсън да бъде даден под наем на клуб у нас, или пратен в чужбина. Шансовете пък той да се озове в зала “Балкан” не са малки, защото в Ботевград събират по-голям бюджет за догодина. Той ще бъде около 700 000-800 000 лева. Единствен, който има контракт с тима, е Дуейн Мортън.

Влади Лазарова, „Тема:Спорт”



Без да ви правя излишни четки, ама за мен този бюджет си е направо за шампионска титла. Ние миналата година с наполовина по-малък от този бюджет надигравахме "водещите" отбори и страничните фактори само не позволяваха да има FEAR PLAY. Проблемът е в Росен Барчовски който си бъркат по-дупките със съдиите и каквото и да правим (другите отбори) няма да позволят да сме преди тях. Същото се отнася и за направо мафиотското поведение на Вальо Златков спрямо баскетбола в БГ.
Дано и догодина правим готини мачове по между. И при нас обещават розови сънища за бъдещото до няколко дни. Остава ни само да чакаме и ние и вие и да се кефим на играта на есен.



Интересно е журналята от къде намира тази информация,защото аз говорих с помошник треньора на Балкан и той изобщо незнаеше какво ще е бъдещето на отбора

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 18:07 
Георги Младенов: Няма да си оставя магарето в калта

02 юни 2007 | 08:42

Балкан бе приятната изненада на редовния сезон в мъжкия елит. След 20-годишно отсъствие, тимът се завърна сред най-добрите. Нещо повече. По начина, по който игра, караше всеки да трепери преди да прекрачи прага на залата в Ботевград. Уви, отборът се превърна и в неприятната изненада на плейофите. Там стана жертва на Спартак (Плевен), който гo острани от четворката. За пропилените шансове, за бъдещите планове, за националния отбор, за качеството на шампионата и ролята на Лукойл Академик в него, а и за Балкан, Георги Младенов говори, както винаги без задръжки.

- Оценката за сезона на Балкан? Играхте зрелищно, пълнехте залите, но накрая пропиляхте шанс за медал..

- Годината за мен и за моя колега Петър Клечков действително приключи с горчилка. Останахме пети, с което изпълнихме целта да бъдем в шестицата. Ръководството е доволно, макар че има "но". Тежи ми много пропиляното домакинско предимство в плейофите. Един мач у дома, вторият четвъртфинал срещу Спартак, преобърна всичко. Загубихме, а с това се простихме и с място в тройката. Срам ме е, че в третата среща в Плевен играхме като обречени. Още ме боли, че подходихме към двубоя, колкото да мине. Балкан не бе участвал в продължение на двайсет години в елита. Върнахме публиката, феновете бяха с нас навсякъде – в София, Плевен, в Русе. Пътуваха със собствени автомобили, на свои разноски. В Ботевград, два часа преди началото в залата нямаше къде да се стъпи. Благодаря на играчите, до един се бориха кой-колкото може. Отборът бе сглобен за две седмици. Първо подписахме с Дуейн Мортън, след него и със сърбите Вукадинович, Жаркович и Биегович, които трябваше да преценя за по-малко от седмица. Момчетата излязоха железни и нито за миг не ме подведоха.

- Какво не ви достигна за повече?

- Комплекс от физическа издръжливост, вяра и опит. Нямахме време за добра подготовка. Освен чужденците, останалите бяха млади. Иван Лилов направи блестящ сезон, но се контузи в началото на злополучния мач с Плевен, а на Любо Лилов му трябва повече рутина. Накрая бяхме уморени и не изиграхме серията срещу Спартак, както приляга на голям отбор. Всеки беше за себе си. Реално, от показаното през редовния сезон, мястото ни бе да не кажа трето, но четвърто. Може и да не постигнахме много, но все пак, за начало, е нещо.

- Как оценяваш първенството?

- Най-интересното от шест-седем години насам. Въпреки безспорната класа на Лукойл Академик, никой не излезе срещу тях като на заколение. Ние бяхме на крачка от сензация да ги победим в Ботевград. Всеки двубой бе непредсказуем. Надиграхме Левски в София без четиримата си чужденци. Спартак стигна до две продължения с шампионите в Плевен. "Сините" надвиха ЦСКА на полуфинал за купата. Имахме инфарктни сблъсъци с Левски и Черно море като домакини. Армейците отстъпиха във Варна... Лидерите знаеха, че ще загазят всеки път, когато си позволят да подценят някого.

- Настигат ли вече останалите Академик?

- Вижте, те са класен състав. Единственият, който прави нещо в Европа. Опитът им в УЛЕБ, е безценен. Малко не им достигна да продължат на осминафиналите и този път. Ако някой ми беше казал, че от четири мача няма да спечелят нито веднъж, щях да се изсмея. Но и това го има в баскетбола. Тим, който може да се съсредоточи само за пет минути и разликата да скочи над двайсет точки.

- Хегемонията на клуба обаче води до жестока амбиция в конкуренията. Според теб, докъде ще доведе тя?

- С милионите, които Валентин Златев инвестира в баскетбола кара другите да го последват. Всеки вдига бюджета, макар и с малко, макар и сезон, след сезон. ЦСКА се опълчи, но смяната на играчи им се отрази зле. Бях убеден, че финалът е три на нула за шампионите. Това, което Лукойл прави в последните години, бе започнато през 1990 година от Ганелин Русинов с Левски-Тотел. Нека да бъде така. Защото такъв е пътят. Така е и най-интересно. Давате ли си сметка, че за първи път нямаше клуб, който да не е картотекирал поне по един чужденец? В Черно море бе Саша Боич, в Плевен – Топчов, при нас – Мортън и трима сърби, дори в Самоков имаха американец, в Ямбол – също, освен това и украинец. Така нивото се вдига, дойдоха и доста треньори отвън.

- Какви ще бъдат плановете на Балкан от есента?

- Имам гаранция от ръководството, че ще бъдем по-силни, с по-голям бюджет. И ще работим върху изграждането на по-класен отбор. Трябват гард, крило и център. Няма да тъпчем на едно място. Обществена тайна е, че Балкан нямаше да изглежда така, ако не бе помощта на Лукойл и на Златев. Наляха финанси, преотстъпиха ни и играчи. Аз лично се чуствам уютно в Ботевград. Същото ме попита Емил Йонов, който присъства на мачовете със Спартак (Плевен) у дома (б.а. бивш състезател на Балкан, сега треньор с Младенов в националния тим). "Георги, допускал ли си, че точно тук, където те плюеха, някога ще скандират името ти." Аз съм професионалист. Преди защитавах честта на Левски, а сега тази на Ботевград. Предоставено ми е всичко, за да работя. Зад гърба на отбора за всички – от населението, до кмета и общината. Този, който ме познава знае, че ще дам и душата си, за да растем. Няма да си оставя магарето в калта.

- Как виждаш перспективата пред националния отбор?

- Не ме е страх. Ясно е, че имаме гард и център. Най-много да се класираме за европейското. Най-големият успех ще бъде, ако променим този тим. Променим начина, по който играем. Трябва да дадем път на младите, на близнаците, но и на Славейков и Върбанов. След няколко години те ща основата. И ми писна от красиви загуби. От тях най-силно боли. Искам да спечелим тежко и грозно в тези квалификации. Да стигнем до последния турнир в Мадрид, а там вече, дай Боже да имаме късмет. Проблемите с гардовете и центровете, са очевидни. Дали ще има натурализиран, това е работа и решение изцяло на старши треньора.

Влади ЛАЗАРОВА
"Тема:Спорт"

p.s. Относно Дениелсън и аз чух,че има голяма вероятност да играе в Балкан.. да видим


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2007 10:31 
Offline
Header Team Member
Аватар

Регистриран на: 09 Апр 2007 00:31
Мнения: 1197
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: niki.hristov123
Уф дано стане нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007 18:16 
Георги Младенов: До края на месеца ще бъдем готови със селекцията

09 юни 2007 | 10:41

Старши треньорът на хита на миналия сезон Балкан (Ботевград) Георги Младенов заяви пред репортер на Sportal.bg, че до края на месец юни селекцията за следващия шампионат на тима от Ботевград ще бъде окончателно готова.

"Преговарял съм с 5-6 играчи от елита, които са готови да се състезават за Балкан. На мнение съм, че са достатъчно качествени и могат много да ни помогнат да постигнем нашите цели. Бих искал да привлека в отбора и двама добри чужденци. Първо обаче трябва да уточним бюджета за следващата година. Всичко ще се изясни до края на месеца. След това аз имам ангажименти към националния отбор, но това надали ще ми попречи да работя по селекцията в Балкан", заяви легендата на Левски.

Младенов напомни, че със сигурност остава в Балкан и през следващия сезон. Както е известно специалистът има тригодишен договор със "зелените".

"Имам контракт за още две години с Балкан. Ще го изпълня, така че със сигурност през новия сезон ще водя отбора от Ботевград. Тук феновете ме обичат, макар че като играч бях най-мразения баскетболист. През изминалия шампионат постигнахме нещо невероятно, което не се е случвало близо 20 години. Факт е, че домакинските двубои на Балкан бяха изгледани от около 33 000 зрители, което ни прави тимът с най-мощна подкрепа от трибуните през сезона", завърши Младенов.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 356 мнения ]  Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 174364 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139262 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151581 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165581 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Loko G.O. sezon 06
Форум: Локомотив (Горна Оряховица)
DUNAV-RUSSE 67419 01 Фев 2007 02:39
от berkov

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози